logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 27.06.2019

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
27.06.2018 - 27.06.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3900
2.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.2308
3.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2201
4.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1809
5.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1782
6.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.1400
7.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1300
8.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.1250
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1250
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1250
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1250
12.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1239
13.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1188
14.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1150
15.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1100
Klokan Jakub2008 Super Stars Most1100
17.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1050
19.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1025
20.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1002
21.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.975
22.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš950
23.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.902
24.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.900
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice900
26.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.829
27.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha795
28.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.764
29.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.753
30.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha739
31.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 725
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.725
33.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.719
34.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.672
35.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.663
36.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha650
37.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice636
38.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic625
39.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.618
40.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.615
41.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.600
42.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk589
43.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.562
44.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most543
45.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže539
46.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice531
47.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha525
48.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 513
49.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 508
50.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno493
51.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš475
52.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA464
53.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.458
54.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.454
55.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.446
56.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno434
57.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.427
58.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň410
59.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.407
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.407
61.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav392
62.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.383
63.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha380
64.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná377
65.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha375
66.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.368
67.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.352
68.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha346
69.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany342
70.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.340
71.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha339
72.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha335
73.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.323
74.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.320
75.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA313
76.Škvára Kristian2008 BaC Kladno305
77.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice302
78.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.301
79.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice300
80.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem299
81.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton296
82.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem293
83.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.277
84.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.267
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most267
86.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.263
87.Macal Jiří2008 Super Stars Most261
88.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.258
89.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou247
90.Doležal David2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.244
91.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy235
92.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.234
93.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.228
94.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná226
95.Gašparín Adam2007 Super Stars Most224
96.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem223
97.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno220
98.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA218
99.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.212
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.212
101.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 206
102.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.205
103.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové202
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže202
105.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.198
106.Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.194
107.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná191
108.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY189
109.Šústal Vojtěch2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.184
110.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.177
111.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.171
112.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.168
113.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.167
114.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš161
115.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.160
116.Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.159
117.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.156
118.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 155
119.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.154
120.Berka Jan2007 Slavoj Podivín151
121.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice150
122.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY148
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.148
124.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha147
125.Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 146
126.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
127.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.133
128.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.129
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.129
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže129
131.Pavlusek Vojtěch2007 SK Hamr, z.s. 125
132.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA122
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín122
134.Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.121
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.121
136.Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
137.Hušek Martin2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.119
138.Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.118
139.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice112
141.Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.111
142.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.109
143.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 107
144.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.105
145.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
146.Pachlopník Robert2008 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.101
147.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.100
148.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.97
149.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.93
Žibřický Antonín2009 Badminton VK Aš93
151.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.92
152.Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk88
153.Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.84
154.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.83
155.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem82
156.Hodina Radek2007 TJ Sokol Doubravka80
157.Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice76
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice76
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk76
160.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.73
161.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem72
162.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou71
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY71
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha71
165.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.70
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha70
167.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY69
168.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany66
169.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.64
170.Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice63
171.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice58
172.Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.57
173.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.55
174.Švejda Martin2008 SK Prosek Praha52
175.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.51
176.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice50
Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice50
179.Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 49
180.Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
182.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.45
183.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton43
184.Frendl Matyáš2008 BK Kopřivnice, z.s.40
185.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.39
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice39
187.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška38
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.38
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk38
Kučera Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.38
Marejka Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice38
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.38
193.Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 36
194.Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem34
195.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.33
196.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.30
Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha30
198.Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha25
199.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany22
200.Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 21
201.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY20
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha20
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 20
204.Šorf Pavel2007 Sokol Radotín Meteor Praha18
205.Čihula Jonáš2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Holič Václav2008 SK Prosek Praha14
Říha Filip2007 SK Hamr, z.s. 14
208.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové13
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže13
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.13
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most13
213.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná12
214.Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 10
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem10
216.Kolář Jan2008 BK Omega Olomouc, z.s.9
217.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná4
219.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice3
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3300
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2750
3.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha2650
4.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany2489
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice2489
6.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2388
7.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.2189
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.2189
9.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha2036
10.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1758
11.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1650
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1650
13.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha1636
14.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1400
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1400
16.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.1353
17.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1350
18.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1300
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.1300
20.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1250
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
22.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1226
23.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.1175
24.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.1161
25.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1150
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1150
27.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 1125
28.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.1100
Klokan Jakub2008 Super Stars Most1100
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1100
31.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice1088
32.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha1050
33.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.1038
34.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1015
35.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.950
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice950
37.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.900
38.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 875
39.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA864
40.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 825
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.825
42.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže813
43.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.790
44.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš777
45.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.775
46.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA750
47.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.740
48.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.739
49.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno734
50.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton728
51.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno712
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.712
53.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav678
54.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha650
55.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.636
56.Gašparín Adam2007 Super Stars Most631
57.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most625
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha625
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha625
60.Škvára Kristian2008 BaC Kladno590
61.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice581
62.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.578
63.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha575
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice575
65.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.567
66.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.528
67.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže526
68.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem525
69.Macal Jiří2008 Super Stars Most506
70.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk500
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.500
72.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha493
73.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.478
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem478
75.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.464
76.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.439
77.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.436
78.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha428
79.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.425
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha425
81.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem424
82.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 418
83.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná403
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná403
85.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.400
86.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové374
87.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.356
88.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.351
89.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice350
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže350
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.350
92.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.349
93.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.342
94.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most338
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.338
96.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.336
97.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA329
98.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.322
99.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.314
100.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná300
Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno300
102.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 294
103.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice287
104.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.278
105.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.274
106.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.270
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton270
108.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.263
109.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš259
110.Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice250
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice250
112.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany241
113.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk236
114.Berka Jan2007 Slavoj Podivín228
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín228
116.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.227
117.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 221
118.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY213
119.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou211
120.Doležal David2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.200
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice200
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Šústal Vojtěch2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.200
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 200
125.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.184
126.Hašek Matyáš2010 Sokol Radotín Meteor Praha175
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.175
128.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.172
129.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem164
130.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.163
131.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha153
132.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY150
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
140.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.139
141.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.135
142.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou125
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
146.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha118
147.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem114
148.Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.109
149.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA108
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha108
151.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.100
Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.100
Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Hartl David2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice100
Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA100
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.100
166.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha96
167.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.90
168.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 88
Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy88
171.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.86
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
174.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná78
175.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš69
176.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY63
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
178.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
179.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY50
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany50
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 50
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY50
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 50
191.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
193.Kolář Jan2008 BK Omega Olomouc, z.s.42
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
196.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 26
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem26
198.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 25
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 25
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3516
2.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice2000
3.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1952
4.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1752
5.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1703
6.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1678
7.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1500
8.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1450
9.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1374
10.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1250
11.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1102
12.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1064
13.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1050
14.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže975
15.Klokan Jakub2008 Super Stars Most950
16.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 925
17.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.915
18.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 902
19.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.900
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice900
21.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.891
22.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.888
23.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 875
24.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.850
25.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.839
26.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha825
27.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav778
28.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice766
29.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.750
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 750
31.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk725
32.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.714
33.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice694
34.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.664
35.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.650
36.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA641
37.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.625
38.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.614
39.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.600
40.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha596
41.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.575
42.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.546
43.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno544
44.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš540
45.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.528
46.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.500
47.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA499
48.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.495
49.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice488
50.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno484
51.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic463
52.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha450
53.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha438
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná438
55.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.437
56.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.436
57.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.428
58.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.417
59.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton392
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha392
61.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
62.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.378
63.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.366
Škvára Kristian2008 BaC Kladno366
65.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most350
66.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.346
67.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš332
68.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.300
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha300
70.Macal Jiří2008 Super Stars Most292
71.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice285
72.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha275
73.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou266
74.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.264
75.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.263
76.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice250
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk250
78.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha237
79.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy230
80.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.228
81.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem222
82.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 221
83.Gašparín Adam2007 Super Stars Most215
84.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY213
85.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 206
86.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.203
87.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem200
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 200
89.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA176
90.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové175
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.175
92.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY164
93.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.152
94.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže151
95.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice150
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže150
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
100.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
101.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany143
102.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš138
103.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.136
104.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná125
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice125
107.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno120
108.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
109.Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 108
110.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.104
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton104
112.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha101
113.Doležal David2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná100
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.100
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice100
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA100
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín100
Šústal Vojtěch2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha100
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.100
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice100
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
127.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.96
128.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem92
129.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň88
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY88
131.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.86
134.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.76
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 76
136.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice75
Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.75
Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany75
140.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha68
Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA68
142.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha67
143.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Berka Jan2007 Slavoj Podivín50
Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice50
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk50
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Pachlopník Robert2008 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.50
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk50
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.50
165.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
169.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná42
Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.42
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.42
172.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
173.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany26
174.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.25
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice25
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
181.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 14
182.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY13
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.13
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY13
185.Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2608
2.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2552
3.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2428
4.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1700
5.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1600
6.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1465
7.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1400
8.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1300
9.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.1250
10.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1219
11.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1200
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
13.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1188
14.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1138
15.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1102
16.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1050
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1050
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1050
19.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.977
20.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.945
21.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha925
22.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice914
23.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha895
24.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.850
25.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha825
26.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice820
27.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY800
28.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk770
29.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň681
30.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš674
31.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.660
32.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.646
33.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno644
34.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.635
35.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most625
36.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY618
37.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice610
38.Portová Anna2007 Super Stars Most608
39.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.595
40.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.586
41.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice578
42.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.558
43.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most556
44.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha550
45.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic535
46.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.526
47.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav478
48.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.471
49.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš470
50.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton466
51.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.457
52.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 446
53.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha442
54.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.439
55.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.435
56.Hejnová Sára2007 USK Plzeň430
57.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.427
58.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno425
59.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.422
60.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA413
61.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.402
62.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem394
63.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.391
64.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem388
65.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.369
66.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka368
67.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem359
68.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton357
69.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha351
70.Křížková Eva2008 BaC Kladno349
71.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.338
72.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY326
Šuhajová Lucie2008 Sportclub Metalurg326
74.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha323
75.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha319
76.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.315
77.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové309
78.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice307
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno307
80.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.306
81.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha299
82.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.297
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton297
84.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha294
85.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.292
86.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.291
87.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.290
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton290
89.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha272
90.Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš271
91.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.270
92.Čechová Tereza2008 Super Stars Most268
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.268
94.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové264
95.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.255
96.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.254
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš254
98.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.240
99.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka235
100.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem228
101.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice226
102.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.220
103.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha219
104.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.212
105.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic206
106.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha204
107.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA203
108.Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň201
109.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice197
110.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.195
111.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.194
112.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.188
113.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.180
114.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice178
115.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice176
116.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.166
117.Wojewodová Marie2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.159
118.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.156
119.Kovalčíková Kateřina2008 Sportclub Metalurg151
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.151
121.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.149
122.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou146
123.Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.145
124.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.144
125.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.141
126.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton138
127.Závěšická Petra2007 Kabal team Karviná136
128.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.133
129.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.132
130.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.131
131.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice126
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice126
133.Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA120
134.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany119
135.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.114
136.Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.113
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná113
138.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY105
Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA105
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.105
141.Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice103
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.103
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná103
144.Grednerová Sarah2008 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.101
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.101
146.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
147.Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice94
148.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
149.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha80
150.Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany75
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
152.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná71
153.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.70
154.Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.69
155.Flachsová Stela2007 Badminton VK Aš63
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.63
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná63
Žaloudková Lucie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.63
159.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.61
160.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice58
Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 58
162.Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice57
163.Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
164.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem53
165.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem51
166.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha47
167.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice46
168.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.44
169.Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.43
170.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.40
171.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem39
172.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.38
Goláňová Natálie2009 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.38
Matušínská Anna2007 1.Badmintonový klub Šumperk38
Pavlíčková Barbora2008 TJ Sokol České Budějovice38
176.Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.35
177.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.33
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou33
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha33
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.33
Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín33
Sikorová Petra2007 TJ Slavoj Český Těšín33
183.Giordano Axelle2008 SK JEREMI, z.s.32
184.Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.31
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany31
Rychterová Pavla2007 TJ Slovan Vesec, z.s.31
Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha31
188.Kohutková Ela2007 TJ Sokol Klimkovice30
Mikulová Vendula2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.30
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
191.Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín28
Šimaliaková Adéla2008 TJ Slavoj Český Těšín28
193.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY26
195.Vlachová Karolína2008 BC AKTIV LUŽINY23
196.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.20
197.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice19
Fantyšová Rozálie2008 TJ Sokol České Budějovice19
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.19
200.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.15
201.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Kolaříková Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Schindlerová Róza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
204.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Krausová Kristýna2008 BK Kopřivnice, z.s.13
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice13
208.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha10
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže10
210.Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
211.Chovancová Markéta2010 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha5
213.Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
214.Mouai Sally2010 Sokol Radotín Meteor Praha3
215.Gregorová Marie Antonie2009 Badminton Sharks Brno, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
217.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice1
1.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany3136
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3136
3.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2428
4.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2416
5.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2236
6.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2108
7.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice1836
8.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1638
9.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1600
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk1600
11.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1500
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1500
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1500
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1500
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1500
16.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1350
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1350
18.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1340
19.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.1300
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1300
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1300
22.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most1288
Portová Anna2007 Super Stars Most1288
24.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha1250
25.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1200
26.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA1138
27.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1100
28.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1050
29.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton989
30.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha986
31.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.900
32.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš888
33.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY876
34.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha875
35.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.864
36.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY851
37.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha837
38.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.836
39.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav828
40.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň826
41.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.814
42.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.788
43.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton778
44.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha753
45.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most750
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton750
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 750
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.750
49.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.728
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic728
51.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.714
52.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno706
53.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha700
54.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem693
55.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové686
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice686
57.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.661
58.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.650
59.Hejnová Sára2007 USK Plzeň641
60.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha628
61.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.625
62.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno616
63.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice606
64.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš600
65.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem575
66.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.550
67.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice542
68.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.539
69.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové528
70.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem525
71.Křížková Eva2008 BaC Kladno519
72.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice506
73.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA504
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic504
75.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.489
76.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno488
77.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.486
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.486
79.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha475
Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice475
81.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.464
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice464
83.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem449
84.Čechová Tereza2008 Super Stars Most442
85.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.441
86.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice430
87.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton406
88.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha400
89.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.396
90.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha393
91.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha389
Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.389
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.389
94.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka376
95.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.364
96.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.350
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň350
98.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.325
99.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.321
100.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.317
101.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
102.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.301
103.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY300
Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice300
Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.300
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.300
107.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.296
108.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.288
109.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.276
Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA276
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.276
112.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka267
113.Wojewodová Marie2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.250
114.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.246
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.246
116.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.239
117.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice238
118.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.236
119.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.234
120.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš212
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš212
122.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha207
123.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.200
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.200
Kovalčíková Kateřina2008 Sportclub Metalurg200
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Šuhajová Lucie2008 Sportclub Metalurg200
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice200
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná200
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice200
133.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
134.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou186
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.186
136.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice164
137.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice150
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná150
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA150
Závěšická Petra2007 Kabal team Karviná150
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
144.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.139
145.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem126
147.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
148.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha117
149.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem113
150.Vlachová Karolína2008 BC AKTIV LUŽINY108
151.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Goláňová Natálie2009 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.100
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.100
Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín100
Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná100
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Sikorová Petra2007 TJ Slavoj Český Těšín100
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná100
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
163.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou86
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou86
166.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice78
167.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice75
168.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
170.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.59
Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.59
174.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany50
Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín50
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Grednerová Sarah2008 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.50
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mikulová Vendula2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže50
Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín50
Rychterová Pavla2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha50
186.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.46
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
189.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY25
190.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha14
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha14
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3516
2.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1965
3.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1950
4.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1936
5.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1703
6.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1550
7.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.1450
8.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1188
9.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1100
10.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1064
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1064
12.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1050
13.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1000
14.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice989
15.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice966
16.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most952
17.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.950
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha950
19.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton925
20.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 900
21.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk850
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY850
23.Portová Anna2007 Super Stars Most814
24.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY800
25.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav778
26.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha750
27.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 708
28.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.678
29.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.666
30.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha642
31.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha639
32.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.638
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.638
34.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most636
35.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice621
36.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice619
37.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton600
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha600
39.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš588
40.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA568
41.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 556
42.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.500
43.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.488
44.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic463
45.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno456
46.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.450
47.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.446
48.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno440
49.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.436
50.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.430
51.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.425
52.Křížková Eva2008 BaC Kladno423
53.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.414
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.414
55.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice413
56.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.402
57.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most400
58.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA396
59.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice392
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.392
61.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.375
62.Hejnová Sára2007 USK Plzeň366
63.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.363
64.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.349
65.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton342
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem342
67.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice339
68.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.338
69.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice328
70.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.326
71.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha325
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha325
73.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem324
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš324
75.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň318
76.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice314
77.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha312
78.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.303
79.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem300
80.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.296
81.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové288
82.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.278
83.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno266
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.266
85.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha264
86.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.262
87.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice250
88.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.246
89.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY238
Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.238
91.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.233
92.Čechová Tereza2008 Super Stars Most230
93.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha214
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha214
95.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.200
97.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha192
98.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.191
99.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha168
100.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem167
101.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové163
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.163
103.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice150
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.150
105.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
106.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA143
107.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton134
108.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha125
Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.125
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice125
111.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka113
112.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Grednerová Sarah2008 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.100
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.100
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná100
Wojewodová Marie2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
124.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice92
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.92
126.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice88
127.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.86
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
131.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic76
132.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany75
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA75
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice75
137.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.50
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou50
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.50
Matušínská Anna2007 1.Badmintonový klub Šumperk50
Mikulová Vendula2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.50
147.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
150.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
152.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka30
153.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.25
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice25
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže25
Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha25
159.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.13
Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.13
Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY13
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry, mixy - AšC01.09.2018
23. GPB U13 - Hradec KrálovéB09.09.2018
3GPC U13- dvouhry - AšC09.09.2018
4GPD U13 - České BudějoviceD15.09.2018
5GPC U13- otevřený - BrnoC15.09.2018
6GPC U13- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
7GPC U13- otevřený - HoliceC22.09.2018
8GPC U13 - MostC22.09.2018
9GPE50 U11 - Benátky nad JizerouE5022.09.2018
10GPC U13- otevřený - KladnoC23.09.2018
11GPE50 U11 Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.09.2018
12GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD29.09.2018
13GPC U13- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
14GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.10.2018
15GPC U13- otevřený - České BudějoviceC13.10.2018
16GPC U13- otevřený - PřerovC13.10.2018
17GPE50 U11 - Praha LužinyE5020.10.2018
18GPD U13- otevřený - Praha LužinyD20.10.2018
19OP U13 - České BudějoviceSKP27.10.2018
20GPC U13- otevřený - KladnoC27.10.2018
21GPC U13-otevřený - MostC27.10.2018
22GPC U13- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
23GPC U13- kvalifikační - IvančiceC03.11.2018
24OP U13 - Karlovy VarySKP03.11.2018
25OP U13 - KopřivniceSKP03.11.2018
26OP U13 - HoliceSKP03.11.2018
27OP U13 - Liberec- VesecSKP04.11.2018
28GPD U13- kvalifikační - Praha LužinyD04.11.2018
29OP U13 - Benátky nad JizerouSKP11.11.2018
30OP U13 - Praha - ZMSKP11.11.2018
31GPD U13- otevřený - ProboštovD17.11.2018
32MČR U13 - Český KrumlovMČR18.11.2018
33GPD U13 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
34Vánoční turnaj GPC U13 - KlimkoviceC24.11.2018
35Vánoční turnaj GPE50 U11 - KlimkoviceE5025.11.2018
36GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD25.11.2018
37GPD U13 - České BudějoviceD01.12.2018
38OP U13 - IvančiceSKP02.12.2018
39GPC U13- otevřený - KladnoC09.12.2018
40GPC U13 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC15.12.2018
41GPC U13- Vánoční turnaj - LiberecC16.12.2018
42GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
43GPC U13 - České BudějoviceC05.01.2019
44GPD U13- Praha - Praha LužinyD05.01.2019
45GPC U13- dvouhry - AšC05.01.2019
46GPC U13 - LiberecC05.01.2019
47GPC U13- otevřený - OsíkC12.01.2019
48GPC U13 - BrnoC12.01.2019
49GPC U13 - Plzeň Bílá HoraC12.01.2019
50GPC U13- Praha - Praha JeremiC12.01.2019
51GPC U13 - Benátky nad JizerouC12.01.2019
52GPC U13 - OpavaC13.01.2019
53GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD19.01.2019
54GPC U13 - Praha JeremiC26.01.2019
551. GPA U13 - AšA27.01.2019
56GPC U13- otevřený - MostC02.02.2019
57GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD09.02.2019
58GPD U13 - PlzeňD10.02.2019
59GPD U13- otevřený - MostD10.02.2019
60GPC U13- otevřený - Ústí nad LabemC16.02.2019
61GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2019
62GPC U13 - Brno - SlatinaC23.02.2019
631. GPB U13 - Praha HamrB03.03.2019
64GPC U13 - České BudějoviceC09.03.2019
65GPD U13- otevřený - Praha LužinyD09.03.2019
66GPC U13- otevřený - Nové Město nad MetujíC16.03.2019
67GPD U13 - Karlovy VaryD16.03.2019
68GPC U13 - MostC16.03.2019
69GPC U13- otevřený - Praha HamrC23.03.2019
70GPC U13 - AšC24.03.2019
71GPC U13- otevřený - KladnoC24.03.2019
72GPC U13 - BrnoC31.03.2019
73GPC U13 - Liberec- VesecC06.04.2019
74GPD U13- Praha - Praha JeremiD06.04.2019
75GPC U13- otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
76GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.04.2019
77GPC U13-Memoriál A. Waňkové - PlzeňC13.04.2019
78GPC U13- otevřený - ŠumperkC13.04.2019
79GPC U13 - OrlováC13.04.2019
80GPC U13 - KladnoC14.04.2019
81GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
82GPC U13- Praha - Praha VinořC19.04.2019
83GPD U13 - PlzeňD04.05.2019
842. GPA U13 - MostA05.05.2019
85GPC U13- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
86GPC U13 - České BudějoviceC11.05.2019
87GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD11.05.2019
88GPC U13 - BrnoC18.05.2019
892. GPB U13 - Praha RadotínB02.06.2019
90GPC U13- otevřený Tři Bratři Český Těšín - Český TěšínC15.06.2019
91GPC U13- dvouhry - Praha LužinyC15.06.2019
92OP U13 - Králův DvůrSKP23.06.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading