logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 27.06.2019

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
02.07.2018 - 27.06.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3189
2.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2236
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2232
4.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1844
5.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice1565
6.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1501
7.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1486
8.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1450
9.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1425
10.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1339
11.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1300
12.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1201
13.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
14.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1125
15.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1100
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1100
17.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1075
18.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1050
19.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1000
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1000
22.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice900
23.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most850
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha850
25.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 836
26.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.825
27.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.812
28.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.800
29.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.791
30.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.758
31.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.716
32.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
33.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 678
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.678
35.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.670
36.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.664
37.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 650
38.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.626
39.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš602
40.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.592
41.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.578
42.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha556
43.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.550
Solar Jan2005 SK Prosek Praha550
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha550
46.Kundrát David2006 Badminton VK Aš542
47.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.539
48.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.526
49.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.489
50.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.471
51.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.427
52.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany425
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice425
54.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže417
55.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha401
56.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.400
58.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.397
59.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha375
60.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice372
61.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.368
62.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.342
63.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno339
64.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.336
65.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.334
66.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice330
67.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.329
68.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.318
69.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové309
70.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha300
71.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové298
72.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 284
73.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most267
74.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.264
75.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub263
76.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.258
77.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže249
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.249
79.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.248
80.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.243
81.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 242
82.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.238
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem238
84.Jonáš Václav2006 BaC Kladno236
85.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most235
86.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.234
87.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.231
88.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň229
89.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.228
90.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.225
91.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha221
92.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.216
93.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.215
94.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.205
95.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA197
96.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice193
97.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice188
98.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.187
99.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice186
100.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav180
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.180
102.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.176
103.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš175
104.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.173
105.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem172
106.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice171
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.171
108.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
109.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín167
110.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.163
Suchopár Jan2006 Super Stars Most163
112.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.161
113.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš160
114.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 159
115.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 158
116.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.156
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.156
118.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš154
119.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.151
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.151
121.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.146
122.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha145
123.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 143
124.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.142
125.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice138
126.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub131
127.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.130
128.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.128
129.Klokan Jakub2008 Super Stars Most124
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 124
131.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.122
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.122
133.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín121
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.121
135.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk120
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.120
138.Vališ Jan2006 Super Stars Most116
139.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.115
140.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže114
141.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.112
142.Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk109
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA109
144.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 108
145.Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno105
146.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice102
147.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem101
Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka101
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic101
150.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš100
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
153.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.99
154.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.98
155.Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice97
156.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka95
157.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic92
158.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice89
159.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha88
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
161.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice83
162.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.82
163.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha79
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 79
165.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha78
166.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.77
167.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.76
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic76
169.König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.75
171.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha72
172.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA70
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most70
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most70
175.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.68
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.68
177.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.67
178.Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové66
179.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.63
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.63
182.Gašparín Adam2007 Super Stars Most60
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice60
Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 60
185.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA59
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka59
187.Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška58
188.Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.56
189.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.53
190.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Saxl Štěpán2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice50
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice50
196.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice46
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY46
198.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.45
199.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha44
200.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
202.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA40
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA40
205.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha39
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.39
207.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice38
208.Beran Tomáš Fabián2005 SK Hamr, z.s. 36
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 36
210.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 33
211.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.32
212.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná30
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
214.Jindra Lukáš2005 SK Hamr, z.s. 29
Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 29
216.Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 28
217.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk27
218.Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 26
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 26
220.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha25
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.25
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.25
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 25
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 25
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
235.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka22
236.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.20
Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY20
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou20
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.20
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA20
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA20
243.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.19
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice19
245.Jarolímek David2005 SK Hamr, z.s. 16
Mrvečka Pavel2006 BK Goram Teplice, z.s.16
247.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.15
248.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
249.Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.13
251.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
255.Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 10
256.Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.7
257.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha6
258.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha4
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3176
2.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.3024
3.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2408
4.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 2405
5.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2136
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2136
7.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice2036
8.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1950
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1950
10.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1886
11.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1836
12.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1650
13.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1586
14.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice1536
15.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1400
16.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1377
17.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1350
18.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1300
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1300
20.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
22.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1215
23.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1164
24.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1151
25.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1150
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1150
27.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1115
28.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1100
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1100
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1100
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1100
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1100
33.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha1050
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha1050
35.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1014
36.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.989
37.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha950
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.950
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice950
40.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.915
41.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice850
42.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové802
43.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.801
44.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže800
45.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.777
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš777
47.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.764
48.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha750
Solar Jan2005 SK Prosek Praha750
50.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.725
51.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.716
52.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.714
53.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.713
54.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.689
55.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany675
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha675
57.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.666
58.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.665
59.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.664
60.Kundrát David2006 Badminton VK Aš655
61.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice625
62.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 593
63.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.586
64.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha583
65.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 575
66.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové562
67.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most550
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.550
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.550
70.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice530
71.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most525
72.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA521
73.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.500
74.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.489
75.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.487
76.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.486
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub486
78.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.471
79.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.464
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín464
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.464
82.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.453
83.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.442
84.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 429
85.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.428
86.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.425
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem425
88.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
89.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.414
90.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.403
91.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.402
92.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.400
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.400
94.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.392
95.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.380
96.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 376
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno376
98.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň374
99.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice370
100.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.361
101.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.350
102.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže349
103.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA347
104.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.346
105.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.345
106.Jonáš Václav2006 BaC Kladno340
107.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.339
108.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.328
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.328
110.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.325
111.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha305
112.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.300
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.300
116.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice288
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice288
118.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice286
119.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 282
120.Suchopár Jan2006 Super Stars Most280
121.Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk278
122.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA272
123.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha263
124.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.256
125.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
127.Vališ Jan2006 Super Stars Most242
128.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice236
129.Klokan Jakub2008 Super Stars Most230
130.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem226
131.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA225
132.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.200
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most200
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav200
135.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 196
136.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš191
137.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín186
138.Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 176
139.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.174
140.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.171
141.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.163
Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 163
143.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice156
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.156
145.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha150
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš150
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.150
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav150
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk150
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš150
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.150
154.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.147
155.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.146
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.146
157.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA138
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín138
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.138
160.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.136
161.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha131
162.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.128
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže128
164.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk120
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno120
166.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 118
167.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.100
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš100
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška100
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most100
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice100
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka100
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice100
178.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.96
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.96
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.96
181.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha92
182.Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA88
183.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice86
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
186.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 83
187.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.80
188.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice78
190.Gašparín Adam2007 Super Stars Most76
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha76
192.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.75
193.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 64
194.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou63
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.63
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
198.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.59
199.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany56
200.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY54
201.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Beran Tomáš Fabián2005 SK Hamr, z.s. 50
Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub50
Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 50
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most50
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 50
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.50
Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové50
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha50
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.50
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.50
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 50
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA50
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 50
232.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice46
233.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.42
236.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha39
237.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA38
238.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka34
239.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha26
240.Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 25
Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 25
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 25
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice25
244.Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2677
2.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2544
3.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2365
4.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1632
5.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice1615
6.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1438
7.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1344
8.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1338
9.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1301
10.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1152
11.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1150
12.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1100
13.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.1088
14.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1077
15.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1050
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1050
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1050
19.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1025
20.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.976
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.976
22.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.950
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice950
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
25.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.939
26.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha926
27.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha900
29.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice838
30.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.800
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové800
32.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice725
Solar Jan2005 SK Prosek Praha725
34.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.714
35.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.700
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.700
37.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice642
38.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.640
39.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.626
40.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.625
41.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha600
42.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže586
43.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.550
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha550
45.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.539
Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice539
47.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.534
48.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice525
49.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.514
50.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.502
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.502
52.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.498
53.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha468
54.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 462
55.Jonáš Václav2006 BaC Kladno428
56.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA384
57.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.378
58.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice364
59.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.356
60.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.350
Kundrát David2006 Badminton VK Aš350
62.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno330
63.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.323
64.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem314
65.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany309
66.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš299
67.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
68.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice286
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.286
70.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem281
71.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most275
72.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové274
73.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.271
74.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 266
75.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.263
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.263
77.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.253
78.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže251
79.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub250
80.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín238
81.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha237
82.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.234
83.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš228
84.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.225
85.Klokan Jakub2008 Super Stars Most218
Suchopár Jan2006 Super Stars Most218
87.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.217
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.217
89.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA210
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha210
91.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.205
92.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.200
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín200
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav200
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.200
96.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.199
97.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha189
98.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.188
99.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.182
100.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice176
101.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.175
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice175
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.175
104.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.171
105.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.170
106.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.167
107.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem164
108.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.155
109.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice154
110.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
111.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 149
112.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.146
113.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.145
114.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.142
115.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.141
116.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most139
117.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 133
118.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.125
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.125
120.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín121
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice121
122.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.120
123.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic117
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.117
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.117
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk117
127.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem113
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.113
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.113
130.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice112
131.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.106
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 106
133.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA100
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš100
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš100
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš100
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň100
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
143.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.96
145.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 93
146.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice88
147.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
148.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 81
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.81
150.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA80
151.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
152.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.75
Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.75
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.75
Saxl Štěpán2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
156.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.71
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic71
158.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 64
159.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže54
160.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové50
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.50
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.50
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.50
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most50
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Vališ Jan2006 Super Stars Most50
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
173.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice46
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka46
175.Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 45
176.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
178.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín42
179.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 40
180.Gašparín Adam2007 Super Stars Most39
181.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.38
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.38
183.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub37
184.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha30
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka30
186.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.25
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.25
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou25
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.25
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.25
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most25
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic25
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice25
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 25
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most25
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice25
210.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA20
211.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY18
212.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha17
213.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA13
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 13
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 13
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice13
219.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
222.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha4
1.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2732
2.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2472
3.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2200
4.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1850
5.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1644
6.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1615
7.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1600
8.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1588
9.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1550
10.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1536
11.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1436
12.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1300
13.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1200
14.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1163
15.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1151
16.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1150
17.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1100
18.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1050
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1050
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1050
21.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1000
23.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
24.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka902
25.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha900
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany900
27.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.839
28.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice825
29.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha775
30.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.762
31.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
32.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.725
33.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.686
34.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.644
35.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice626
36.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha578
37.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.564
38.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš563
39.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.555
40.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice552
41.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice550
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice550
43.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha528
44.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.525
45.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno512
46.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem503
47.Benediktová Klára2005 USK Plzeň501
48.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.450
49.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub449
50.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.443
51.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín441
52.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice436
53.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha429
54.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha422
55.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.416
56.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha404
57.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany401
58.Jonášová Klára2006 BaC Kladno398
59.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš393
60.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha385
61.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.378
62.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže374
63.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové373
64.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.358
65.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha338
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.338
67.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.316
68.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.309
69.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš308
70.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem306
71.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.305
72.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.304
73.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem303
74.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha302
75.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk293
76.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice291
77.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice290
78.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka289
79.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
80.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.280
81.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice276
82.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.270
83.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA267
84.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš264
85.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná260
86.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.256
87.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.255
88.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.251
89.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
90.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš246
91.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná244
92.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.242
93.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš241
94.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.233
95.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice226
96.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.222
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava222
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín222
99.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.218
100.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava217
101.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.209
102.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.208
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.208
104.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most204
105.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice203
106.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha197
Marková Julie2005 Start Jihlava197
108.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.196
109.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA193
110.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.186
111.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA179
112.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.177
113.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.176
114.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most175
115.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.172
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most172
117.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.171
118.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.170
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic170
120.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice168
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most168
122.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
123.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem160
124.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav155
125.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice154
126.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.153
127.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.150
128.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice145
129.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš138
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška138
131.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové130
133.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
134.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice126
135.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most122
136.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.121
137.Portová Anna2007 Super Stars Most120
138.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice118
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.118
140.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA117
141.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 116
142.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
143.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.113
144.Chvastková Julie2006 Start Jihlava110
145.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice105
146.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice100
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice100
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.100
149.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha97
150.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha96
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno96
153.Důrová Lucie2005 USK Plzeň95
154.Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA93
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.93
156.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem91
157.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
158.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže86
159.Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice83
160.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.81
161.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany80
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.80
163.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.79
164.Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín75
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice75
168.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.70
Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice70
170.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.68
172.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.67
173.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 63
174.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové62
175.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže60
176.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.59
177.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.58
Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové58
179.Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
180.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice51
181.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub50
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
189.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha48
190.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice45
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.45
192.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
194.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA37
195.Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany34
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
197.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.33
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice33
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.33
200.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš30
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic30
202.Schlosserová Tereza2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.29
203.Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
Hejnová Sára2007 USK Plzeň25
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.25
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno25
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY25
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
215.Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
216.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.20
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 20
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 20
Valoušková Eva2005 SK Hamr, z.s. 20
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic20
221.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 18
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY18
224.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA14
225.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem13
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.13
227.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
229.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
230.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha6
231.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha4
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.3412
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.3412
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3204
4.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2104
5.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2092
6.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha2074
7.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1978
8.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1924
9.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1840
10.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1836
11.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1800
12.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1750
13.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1736
14.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1650
15.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1644
16.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1600
17.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1565
18.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1400
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1400
20.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1389
21.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1351
22.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1292
23.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1265
24.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1250
25.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1200
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany1200
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
29.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1150
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha1150
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1150
32.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.1114
33.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1050
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA1050
36.Benediktová Klára2005 USK Plzeň1000
37.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.963
38.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.952
39.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.925
40.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 900
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.900
42.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka889
43.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.815
44.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha776
45.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.750
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.750
47.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha743
48.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš741
49.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.739
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.739
51.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice725
52.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk700
53.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha668
54.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem664
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem664
56.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha662
57.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.652
58.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové636
59.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.601
60.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.600
61.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha592
62.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín586
63.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.564
64.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha562
65.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.553
66.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice544
67.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín542
68.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.541
69.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.514
Marková Julie2005 Start Jihlava514
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava514
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha514
73.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice510
74.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.500
75.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA494
76.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.493
77.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany477
78.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice472
79.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA466
80.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.464
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.464
82.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.454
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most454
84.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub450
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice450
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.450
87.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno437
88.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže432
89.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.429
90.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš425
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.425
92.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš424
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš424
94.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
95.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná400
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.400
97.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.396
98.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.395
99.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA394
100.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
101.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava378
102.Jonášová Klára2006 BaC Kladno362
103.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.356
104.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná350
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem350
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice350
107.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš340
108.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.338
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice338
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.338
111.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.314
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.314
113.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most313
114.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.301
115.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem300
117.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.296
118.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
119.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice278
120.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.272
121.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice267
122.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice264
123.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most262
124.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš254
125.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice250
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most250
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.250
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice250
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice250
130.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.246
131.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
133.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 239
134.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice238
135.Chvastková Julie2006 Start Jihlava228
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.228
137.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha225
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha225
139.Portová Anna2007 Super Stars Most216
140.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice206
141.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most204
142.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.200
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 200
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
145.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.188
146.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno186
148.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové182
149.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.178
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice178
151.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem176
152.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.150
Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice150
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice150
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav150
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
160.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.146
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.146
162.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže142
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.142
164.Důrová Lucie2005 USK Plzeň139
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.139
166.Hejnová Sára2007 USK Plzeň131
167.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
168.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.111
169.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň105
170.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany102
171.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš100
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub100
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA100
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška100
185.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.92
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.92
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA92
188.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou90
189.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice86
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.86
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové86
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže86
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
195.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.78
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
197.Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
198.Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.68
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.68
200.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka59
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka59
202.Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany56
203.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY54
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY54
206.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha51
207.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice50
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno50
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Koudelková Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha50
Raková Magdaléna2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Valoušková Eva2005 SK Hamr, z.s. 50
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín50
223.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.46
Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany46
225.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha44
Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha44
227.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
229.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha26
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
231.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha25
233.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha14
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA14
1.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most3408
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2812
3.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.2536
4.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1932
5.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1565
6.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1424
7.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1264
8.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1224
9.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1202
10.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1200
11.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1150
12.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1076
13.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
16.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1038
17.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha1025
Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1025
19.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1015
20.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1014
21.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1002
22.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany1000
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
25.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 988
26.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.950
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice950
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
29.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice852
30.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha850
31.Benediktová Klára2005 USK Plzeň752
32.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.750
33.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové742
34.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.677
35.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.661
36.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.650
37.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka628
38.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.588
39.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice584
40.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.575
41.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.550
42.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem539
43.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha538
44.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.528
45.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice525
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.525
47.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno505
48.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.500
49.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš490
50.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.478
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka478
52.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice461
53.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk442
54.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.438
55.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže436
56.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice435
57.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha416
58.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.402
59.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.396
60.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 382
61.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.343
62.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.342
63.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany336
64.Jonášová Klára2006 BaC Kladno330
65.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.328
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.328
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.328
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem328
69.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha318
70.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA316
71.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha306
72.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice301
73.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové296
74.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.293
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA293
76.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha288
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín288
78.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
79.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš278
80.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.273
81.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.271
82.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha265
83.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA263
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.263
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most263
86.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná250
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná250
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
89.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš249
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.249
91.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.246
92.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.242
93.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice241
94.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové236
95.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice233
96.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.228
97.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice225
98.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.217
99.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.209
100.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
101.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.205
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín205
103.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav200
104.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.196
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš196
106.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.195
107.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.188
108.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
109.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže184
110.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.179
111.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha176
112.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice175
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.175
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.175
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.175
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice175
117.Portová Anna2007 Super Stars Most168
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most168
119.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem163
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic163
121.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice155
122.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš150
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice150
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška150
126.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 147
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub147
128.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové146
129.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.145
130.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most143
131.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA142
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava142
133.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice136
134.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.125
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most125
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.125
137.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most118
138.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava117
139.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice112
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.112
141.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.111
142.Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno108
143.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš100
Chvastková Julie2006 Start Jihlava100
Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha100
146.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.96
147.Hejnová Sára2007 USK Plzeň94
148.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 90
149.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.80
150.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Marková Julie2005 Start Jihlava75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín75
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
157.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice71
158.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice67
159.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
160.Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA58
161.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.55
162.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice50
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice50
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové50
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 50
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš50
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice50
178.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice46
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.46
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.46
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže46
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
184.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
185.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
187.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
188.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.37
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice37
190.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha30
Valoušková Eva2005 SK Hamr, z.s. 30
192.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha29
193.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub25
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic25
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 25
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.25
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA25
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
205.Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.18
206.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha14
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
208.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha13
211.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
213.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha4
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA4
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U15- otevřený - ŠumperkC01.09.2018
2GPC U15- dvouhry - AšC15.09.2018
3GPD U15 - StrakoniceD15.09.2018
43. GPB U15 - Praha - RadotínB16.09.2018
5GPC U15- otevřený - České BudějoviceC22.09.2018
6GPC U15- otevřený - PřerovC22.09.2018
7GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
8GPC U15 - MostC29.09.2018
9GPC U15- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
10GPC U15- otevřený - KladnoC06.10.2018
11GPC U15- kvalifikační - JihlavaC20.10.2018
12OP U15 - Karlovy VarySKP20.10.2018
13OP U15 - LiberecSKP20.10.2018
14OP U15 - KladnoSKP20.10.2018
15OP U15 - PardubiceSKP20.10.2018
16OP U15 - Český TěšínSKP20.10.2018
17GPD U15- kvalifikační - Praha - ZMD21.10.2018
18GPC U15- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
19GPD U15 - TáborD03.11.2018
20OP U15 - Praha HamrSKP03.11.2018
21OP U15 - Český krumlovSKP04.11.2018
22MČR U15 - Karlovy VaryMČR11.11.2018
23GPC U15- otevřený - České BudějoviceC24.11.2018
24GPD U15 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
25GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD24.11.2018
26GPD U15- otevřený - MostD24.11.2018
27GPC U15- otevřený - ŠumperkC24.11.2018
28Vánoční turnaj GPC U15 - KlimkoviceC25.11.2018
29GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha LužinyC01.12.2018
30GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC08.12.2018
31GPC U15- otevřený - Ridera OstravaC08.12.2018
32OP U15 - Velké PavloviceSKP15.12.2018
33GPC U15- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2018
34GPC U15 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC16.12.2018
35GPD U15 - ŠumperkD12.01.2019
36GPD U15- Praha - Praha ProsekD13.01.2019
37GPC U15 - České BudějoviceC19.01.2019
38GPC U15 - Velké PavloviceC19.01.2019
39GPC U15 - MostC19.01.2019
40GPC U15 - Ridera OstravaC19.01.2019
41GPC U15 - AšC20.01.2019
42GPC U15- otevřený - PardubiceC02.02.2019
43GPC U15- Praha - Praha HamrC02.02.2019
44GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD02.02.2019
45GPC U15 - Benátky nad JizerouC03.02.2019
461. GPA U15 - MostA10.02.2019
47GPD U15 - PlzeňD10.02.2019
48GPC U15 - Karlovy VaryC23.02.2019
49GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha JeremiC23.02.2019
50GPC U15- otevřený - KladnoC24.02.2019
51GPC U15 - MostC24.02.2019
52GPC U15 - BrnoC02.03.2019
531. GPB U15 - PardubiceB10.03.2019
54GPD U15 - TáborD23.03.2019
55GPC U15 - LiberecC23.03.2019
56GPC U15- otevřený - OrlováC23.03.2019
57GPC U15 - AšC30.03.2019
58GPC U15 - IvančiceC06.04.2019
59GPC U15- otevřený - ŠumperkC06.04.2019
60GPC U15- otevřený - Praha HamrC07.04.2019
61GPC U15- otevřený - KlimkoviceC07.04.2019
62GPC U15 - České BudějoviceC13.04.2019
63GPC U15 - MostC14.04.2019
64GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
65GPC U15 - PřerovC20.04.2019
66GPC U15- otevřený - HoliceC27.04.2019
67GPC U15 - PlzeňC27.04.2019
68GPC U15 - Benátky nad JizerouC28.04.2019
69GPC U15- Praha - Praha JeremiC28.04.2019
70GPD U15- otevřený - Ústí nad LabemD04.05.2019
71GPD U15 - PlzeňD04.05.2019
72GPC U15 - BrnoC05.05.2019
73GPD U15- otevřený - MostD11.05.2019
742. GPA U15 - AšA12.05.2019
752. GPB U15 - Praha SkalkaB16.06.2019
76OP U15 - Benátky nad JizerouSKP22.06.2019
77GPC U15- otevřený - Praha JeremiC22.06.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading