logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 05.09.2019

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
05.09.2018 - 05.09.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3189
2.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2236
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2232
4.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1844
5.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1565
6.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1501
7.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1486
8.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1450
9.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1425
10.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1339
11.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1300
12.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1201
13.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
15.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1125
16.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1100
17.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1075
18.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1050
19.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1000
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1000
22.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice900
23.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most850
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha850
25.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice840
26.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 836
27.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.825
28.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.812
29.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.800
30.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.791
31.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.750
32.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.720
33.Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.716
34.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 678
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.678
36.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.664
37.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 650
38.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.630
39.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.626
40.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš602
41.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.592
42.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.578
43.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha556
44.Solar Jan2005 SK Prosek Praha550
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha550
46.Kundrát David2006 Badminton VK Aš542
47.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.539
48.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.526
49.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.489
50.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.471
51.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.427
52.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany425
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice425
54.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice420
55.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže417
56.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha401
57.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.400
59.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.397
60.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové379
61.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha375
62.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice372
63.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.368
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové368
65.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.342
66.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno339
67.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.336
68.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.334
69.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.329
70.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.318
71.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha300
72.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 284
73.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most267
74.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.265
75.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.264
76.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub263
77.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.258
78.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže249
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.249
80.Bouchner Matyáš2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.248
81.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.243
82.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 242
83.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.238
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem238
85.Jonáš Václav2006 BaC Kladno236
86.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most235
87.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.231
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.231
89.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň229
90.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.228
91.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.225
92.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice222
93.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha221
94.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.216
95.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.215
96.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.205
97.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA197
98.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice193
99.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice188
100.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.187
101.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice186
102.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav180
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.180
104.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.176
105.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš175
106.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.173
107.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem172
108.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice171
109.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice170
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
111.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín167
112.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.163
Suchopár Jan2006 Super Stars Most163
114.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.161
115.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš160
116.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 159
117.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 158
118.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.156
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.156
120.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš154
121.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.151
122.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.146
123.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha145
124.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 143
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice143
126.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.142
127.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice138
128.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.133
129.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub131
130.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.130
131.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.128
132.Klokan Jakub2008 Super Stars Most124
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 124
134.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.122
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.122
136.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín121
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.121
138.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk120
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.120
140.Vališ Jan2006 Super Stars Most116
141.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.115
142.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže114
143.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.113
144.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.112
145.Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk109
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA109
147.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 108
148.Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno105
149.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem101
Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka101
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic101
152.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš100
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
155.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.99
156.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.98
157.Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice97
158.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka95
159.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic92
160.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.90
161.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice89
162.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha88
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška88
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
165.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.82
166.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha79
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 79
168.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha78
169.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.77
170.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.76
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic76
172.König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.75
174.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha72
175.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA70
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most70
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most70
178.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.68
Mlčoch Vojtěch2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.68
180.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.67
181.Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové66
182.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.63
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.63
185.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Gašparín Adam2007 Super Stars Most60
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice60
Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 60
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.60
190.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA59
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka59
192.Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.56
193.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Saxl Štěpán2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice50
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice50
199.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice46
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY46
201.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.45
202.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha44
203.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
205.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA40
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA40
208.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha39
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.39
210.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice38
211.Beran Tomáš Fabián2005 SK Hamr, z.s. 36
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 36
213.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 33
214.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.32
215.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná30
216.Jindra Lukáš2005 SK Hamr, z.s. 29
Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 29
218.Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 28
219.Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 26
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 26
221.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha25
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.25
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.25
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 25
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 25
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
236.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka22
237.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.20
Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY20
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou20
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.20
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA20
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA20
244.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.19
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice19
246.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk18
247.Jarolímek David2005 SK Hamr, z.s. 16
Mrvečka Pavel2006 BK Goram Teplice, z.s.16
249.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.15
250.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
251.Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.13
253.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
257.Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 10
258.Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.7
259.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha6
260.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha4
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3176
2.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.3024
3.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2408
4.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 2405
5.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2136
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2136
7.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice2036
8.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1950
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1950
10.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1886
11.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1836
12.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1650
13.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1586
14.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1536
15.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1400
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1400
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1400
18.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1377
19.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1350
20.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
22.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1215
23.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1190
24.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1164
25.Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1151
26.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1150
27.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1140
28.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1115
29.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1100
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1100
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1100
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1100
33.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha1050
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha1050
35.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1014
36.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.989
37.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha950
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.950
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice950
40.Bouchner Matyáš2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.915
41.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice880
42.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové832
43.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.801
44.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže800
45.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.777
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš777
47.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.764
48.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha750
Solar Jan2005 SK Prosek Praha750
50.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.725
51.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.716
52.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.714
53.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.713
54.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.689
55.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany675
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha675
57.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.666
58.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.665
59.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.664
60.Kundrát David2006 Badminton VK Aš655
61.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice644
62.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové642
63.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice625
64.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.620
65.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 593
66.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha583
67.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 575
68.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most550
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.550
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.550
71.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most525
72.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA521
73.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.500
74.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.489
75.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.487
76.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.486
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub486
78.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.471
79.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.464
Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín464
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.464
82.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.453
83.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.448
84.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.442
85.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 429
86.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.428
87.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.425
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem425
89.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
90.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.414
91.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.403
92.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.400
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.400
94.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.392
95.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.380
96.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 376
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno376
98.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň374
99.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice370
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice370
101.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.361
102.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
103.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.350
104.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže349
105.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA347
106.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.346
107.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.345
108.Jonáš Václav2006 BaC Kladno340
109.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.339
110.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.328
111.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.325
112.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha305
113.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.300
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.300
116.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice288
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.288
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice288
119.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice286
120.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 282
121.Suchopár Jan2006 Super Stars Most280
122.Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk278
123.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA272
124.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha263
125.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.256
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.256
127.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
129.Vališ Jan2006 Super Stars Most242
130.Klokan Jakub2008 Super Stars Most230
131.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem226
132.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA225
133.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.200
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most200
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav200
136.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 196
137.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš191
138.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín186
139.Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 176
140.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.174
141.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.171
142.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.170
143.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.163
Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 163
145.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice156
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.156
147.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha150
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš150
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.150
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav150
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk150
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš150
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.150
156.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.147
157.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.146
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.146
159.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA138
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín138
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.138
162.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha131
163.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.128
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže128
165.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno120
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.120
168.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 118
169.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.100
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš100
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška100
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most100
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice100
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka100
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice100
180.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.96
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.96
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.96
183.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha92
184.Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA88
185.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice86
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
188.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 83
189.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.80
190.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk78
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice78
193.Gašparín Adam2007 Super Stars Most76
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha76
195.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.75
196.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 64
197.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou63
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.63
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
201.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.59
202.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany56
203.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY54
204.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Beran Tomáš Fabián2005 SK Hamr, z.s. 50
Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub50
Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 50
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most50
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 50
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.50
Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové50
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha50
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.50
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 50
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA50
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 50
234.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice46
235.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.42
238.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha39
239.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA38
240.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka34
241.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha26
242.Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 25
Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 25
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 25
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice25
246.Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2677
2.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2544
3.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2365
4.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1632
5.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1615
6.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1438
7.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1344
8.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1338
9.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1301
10.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1152
11.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1150
12.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1100
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1100
14.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.1088
15.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1077
16.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1070
17.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1050
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1050
20.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1025
21.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice980
22.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.976
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.976
24.Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.950
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
26.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice940
27.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha926
28.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha900
30.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové880
31.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice838
32.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.800
33.Solar Jan2005 SK Prosek Praha725
34.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.714
35.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.700
36.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.662
37.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice642
38.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.640
39.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.626
40.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.625
41.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha600
42.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže586
43.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.550
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha550
45.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.539
Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice539
47.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.534
48.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice525
49.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.514
50.Bouchner Matyáš2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.502
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.502
52.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.498
53.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha468
54.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 462
55.Jonáš Václav2006 BaC Kladno428
56.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA384
57.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.378
58.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice364
59.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.356
60.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.350
Kundrát David2006 Badminton VK Aš350
62.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno330
63.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.323
64.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem314
65.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany309
66.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš299
67.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice296
68.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové288
70.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice286
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.286
72.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem281
73.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most275
74.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.271
75.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 266
76.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.263
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.263
78.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.253
79.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže251
80.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub250
81.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín238
82.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha237
83.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.235
84.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.234
85.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš228
86.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.225
87.Klokan Jakub2008 Super Stars Most218
Suchopár Jan2006 Super Stars Most218
89.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.217
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.217
91.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA210
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha210
93.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.205
94.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín200
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav200
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.200
97.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.199
98.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha189
99.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.188
100.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.182
101.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice181
102.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.175
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice175
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.175
105.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.171
106.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.170
107.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.167
108.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem164
109.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.155
110.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice154
111.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
112.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 149
113.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.146
114.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.145
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.145
116.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.142
117.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most139
118.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 133
119.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.125
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.125
121.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín121
122.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.120
123.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic117
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.117
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.117
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk117
127.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem113
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.113
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.113
130.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice112
131.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.110
132.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.106
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 106
134.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA100
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš100
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš100
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš100
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň100
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
144.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.96
146.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 93
147.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice88
148.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
149.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 81
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.81
151.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA80
152.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
153.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.75
Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.75
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.75
Saxl Štěpán2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
157.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.71
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic71
159.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 64
160.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.63
161.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.60
163.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže54
164.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové50
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mlčoch Vojtěch2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.50
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most50
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Vališ Jan2006 Super Stars Most50
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
176.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice46
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka46
178.Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 45
179.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
181.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín42
182.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 40
183.Gašparín Adam2007 Super Stars Most39
184.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.38
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.38
186.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub37
187.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha30
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka30
189.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.25
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.25
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou25
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.25
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.25
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most25
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic25
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice25
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 25
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most25
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice25
212.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA20
213.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY18
214.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha17
215.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA13
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 13
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 13
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice13
221.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
223.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha4
1.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.2732
2.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2472
3.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2200
4.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1850
5.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1644
6.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1615
7.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1600
8.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1588
9.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1550
10.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1536
11.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1476
12.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1300
13.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1200
14.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1163
15.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1151
16.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1150
17.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1130
18.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1100
19.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1050
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1050
21.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1030
22.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1000
23.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
24.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka902
25.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha900
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany900
27.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.839
28.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice825
29.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha775
30.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.762
31.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
33.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.725
34.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.686
35.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.644
36.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice626
37.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha578
38.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice570
39.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.564
40.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš563
41.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.555
42.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice552
43.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha528
44.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.525
45.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno512
46.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem503
47.Benediktová Klára2005 USK Plzeň501
48.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.450
49.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub449
50.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.443
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové443
52.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín441
53.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice436
54.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha429
55.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha422
56.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.416
57.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha404
58.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany401
59.Jonášová Klára2006 BaC Kladno398
60.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš393
61.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha385
62.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.378
63.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže374
64.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.358
65.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha338
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.338
67.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.316
68.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk315
69.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.309
70.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš308
71.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem306
72.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.305
73.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.304
74.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem303
75.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha302
76.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice291
77.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice290
78.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka289
79.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
80.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice286
81.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.280
82.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.270
83.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA267
84.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš264
85.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná260
86.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.256
87.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.255
88.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.251
89.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
90.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš246
91.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná244
92.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.242
93.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš241
94.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.233
95.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice226
96.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.222
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava222
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín222
99.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.218
100.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava217
101.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.211
102.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.209
103.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.208
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.208
105.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most204
106.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice203
107.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška198
108.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha197
Marková Julie2005 Start Jihlava197
110.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.196
111.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA193
112.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.186
113.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA179
114.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.177
115.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.176
116.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most175
117.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.172
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most172
119.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.170
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic170
121.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice168
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most168
123.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
124.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem160
125.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav155
126.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice154
127.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.153
128.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.150
129.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice145
130.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš138
131.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové130
133.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
134.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice126
135.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most122
136.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.121
137.Portová Anna2007 Super Stars Most120
138.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice118
139.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA117
140.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 116
141.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
142.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.113
143.Chvastková Julie2006 Start Jihlava110
144.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice105
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice105
146.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice100
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice100
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.100
149.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha97
150.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha96
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno96
153.Důrová Lucie2005 USK Plzeň95
154.Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA93
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.93
156.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem91
157.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
158.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže86
159.Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice83
160.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.81
161.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany80
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.80
163.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.79
164.Staňková Nela2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.76
165.Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín75
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice75
169.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.70
Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice70
171.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.68
173.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.67
174.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 63
175.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže60
177.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.58
Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové58
179.Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
180.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice51
181.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub50
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
190.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha48
191.Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.45
192.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
194.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA37
195.Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany34
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
197.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.33
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice33
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.33
200.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš30
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic30
202.Schlosserová Tereza2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.29
203.Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
Hejnová Sára2007 USK Plzeň25
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.25
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno25
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY25
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
215.Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
216.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.20
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové20
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 20
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 20
Valoušková Eva2005 SK Hamr, z.s. 20
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic20
222.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 18
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY18
225.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA14
226.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem13
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.13
228.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
230.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
231.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha6
232.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha4
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.3412
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.3412
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3304
4.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2104
5.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.2092
6.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha2074
7.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1978
8.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1924
9.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1840
10.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1836
11.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1800
12.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1750
13.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1744
14.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1736
15.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1650
16.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1600
17.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1565
18.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1400
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1400
20.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1389
21.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1351
22.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1292
23.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1265
24.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1250
25.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1200
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany1200
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
29.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1190
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1190
31.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha1150
32.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.1114
33.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1050
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA1050
36.Benediktová Klára2005 USK Plzeň1000
37.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.963
38.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.952
39.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.925
40.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 900
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.900
42.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka889
43.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.815
44.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha776
45.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.750
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.750
47.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha743
48.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš741
49.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.739
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.739
51.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice725
52.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk720
53.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové670
54.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha668
55.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem664
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem664
57.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha662
58.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.652
59.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.601
60.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.600
61.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha592
62.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín586
63.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice580
64.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.564
65.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha562
66.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.553
67.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice544
68.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín542
69.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.541
70.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.514
Marková Julie2005 Start Jihlava514
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava514
73.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice510
74.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.500
75.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA494
76.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.493
77.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha486
78.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany477
79.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice472
80.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA466
81.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.464
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.464
83.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.454
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most454
85.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub450
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.450
87.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno437
88.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže432
89.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.430
90.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.429
91.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš425
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.425
93.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš424
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš424
95.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
96.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná400
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.400
98.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.396
99.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.395
100.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA394
101.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
102.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava378
103.Jonášová Klára2006 BaC Kladno362
104.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.356
105.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná350
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem350
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice350
108.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš340
109.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.338
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice338
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.338
112.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.314
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.314
114.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most313
115.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.301
116.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem300
118.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.296
119.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
120.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
121.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice278
122.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice267
123.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice264
124.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most262
125.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš254
126.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice250
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most250
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice250
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice250
130.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.246
131.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
133.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 239
134.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice238
135.Staňková Nela2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.230
136.Chvastková Julie2006 Start Jihlava228
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.228
138.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha225
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha225
140.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška220
141.Portová Anna2007 Super Stars Most216
142.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice206
143.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most204
144.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.200
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 200
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
147.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.188
148.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno186
150.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.178
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice178
152.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem176
153.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.150
Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice150
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice150
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav150
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
161.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.146
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.146
163.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže142
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.142
165.Důrová Lucie2005 USK Plzeň139
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.139
167.Hejnová Sára2007 USK Plzeň131
168.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
169.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
170.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.111
171.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň105
172.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany102
173.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš100
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub100
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA100
185.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.92
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA92
187.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou90
188.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice86
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.86
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové86
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže86
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
194.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.78
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
196.Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
197.Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.68
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.68
199.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka59
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka59
201.Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany56
202.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY54
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY54
205.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha51
206.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice50
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno50
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Koudelková Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha50
Raková Magdaléna2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Valoušková Eva2005 SK Hamr, z.s. 50
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín50
223.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.46
Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany46
225.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha44
Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha44
227.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
229.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové32
230.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha26
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
232.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha25
234.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha14
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA14
1.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most3408
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2812
3.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.2536
4.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1932
5.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1565
6.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1424
7.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1264
8.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1224
9.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1202
10.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1200
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
12.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1150
13.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1076
14.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1050
16.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1038
17.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1030
18.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha1025
Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1025
20.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1015
21.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1014
22.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1002
23.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany1000
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
25.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 988
26.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice980
27.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.950
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
29.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové940
30.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice852
31.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha850
32.Benediktová Klára2005 USK Plzeň752
33.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.750
34.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.685
35.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.677
36.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.650
37.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka628
38.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.588
39.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice584
40.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.575
41.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.550
42.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem539
43.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha538
44.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.528
45.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice525
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.525
47.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk520
48.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno505
49.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.500
50.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš490
51.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.478
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka478
53.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice461
54.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.438
55.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže436
56.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice435
57.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha416
58.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.402
59.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.396
60.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 382
61.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.343
62.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.342
63.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany336
64.Jonášová Klára2006 BaC Kladno330
65.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.328
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.328
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.328
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem328
69.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha318
70.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA316
71.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové310
72.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha306
73.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice301
74.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.293
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA293
76.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha288
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín288
78.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
79.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš278
80.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.273
81.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.271
82.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška270
83.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha265
84.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA263
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.263
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most263
87.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice260
88.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná250
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná250
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
91.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš249
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.249
93.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.246
94.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.242
95.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice241
96.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové236
97.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice233
98.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.228
99.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.217
100.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.210
101.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.209
102.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
103.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.205
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín205
105.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav200
106.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.196
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš196
108.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.195
109.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.188
110.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
111.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže184
112.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.179
113.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha176
114.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice175
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.175
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.175
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice175
118.Portová Anna2007 Super Stars Most168
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most168
120.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem163
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic163
122.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice155
123.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš150
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice150
126.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 147
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub147
128.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.145
129.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most143
130.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA142
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava142
132.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice136
133.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice135
134.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.125
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most125
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.125
137.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most118
138.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava117
139.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice112
140.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.111
141.Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno108
142.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš100
Chvastková Julie2006 Start Jihlava100
Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha100
Staňková Nela2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
146.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.96
147.Hejnová Sára2007 USK Plzeň94
148.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 90
149.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.80
150.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Marková Julie2005 Start Jihlava75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín75
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
156.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice71
157.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice67
158.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
159.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
160.Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA58
161.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.55
162.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice50
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice50
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové50
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 50
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš50
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice50
178.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice46
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.46
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.46
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže46
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
184.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
185.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
186.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
187.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.37
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice37
189.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové32
190.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha30
Valoušková Eva2005 SK Hamr, z.s. 30
192.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha29
193.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub25
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic25
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 25
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.25
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA25
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
205.Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.18
206.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha14
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
208.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha13
211.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
213.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha4
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA4
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U15- dvouhry - AšC15.09.2018
2GPD U15 - StrakoniceD15.09.2018
33. GPB U15 - Praha - RadotínB16.09.2018
4GPC U15- otevřený - České BudějoviceC22.09.2018
5GPC U15- otevřený - PřerovC22.09.2018
6GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
7GPC U15 - MostC29.09.2018
8GPC U15- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
9GPC U15- otevřený - KladnoC06.10.2018
10GPC U15- kvalifikační - JihlavaC20.10.2018
11OP U15 - Karlovy VarySKP20.10.2018
12OP U15 - LiberecSKP20.10.2018
13OP U15 - KladnoSKP20.10.2018
14OP U15 - PardubiceSKP20.10.2018
15OP U15 - Český TěšínSKP20.10.2018
16GPD U15- kvalifikační - Praha - ZMD21.10.2018
17GPC U15- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
18GPD U15 - TáborD03.11.2018
19OP U15 - Praha HamrSKP03.11.2018
20OP U15 - Český krumlovSKP04.11.2018
21MČR U15 - Karlovy VaryMČR11.11.2018
22GPC U15- otevřený - České BudějoviceC24.11.2018
23GPD U15 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
24GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD24.11.2018
25GPD U15- otevřený - MostD24.11.2018
26GPC U15- otevřený - ŠumperkC24.11.2018
27Vánoční turnaj GPC U15 - KlimkoviceC25.11.2018
28GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha LužinyC01.12.2018
29GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC08.12.2018
30GPC U15- otevřený - Ridera OstravaC08.12.2018
31OP U15 - Velké PavloviceSKP15.12.2018
32GPC U15- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2018
33GPC U15 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC16.12.2018
34GPD U15 - ŠumperkD12.01.2019
35GPD U15- Praha - Praha ProsekD13.01.2019
36GPC U15 - České BudějoviceC19.01.2019
37GPC U15 - Velké PavloviceC19.01.2019
38GPC U15 - MostC19.01.2019
39GPC U15 - Ridera OstravaC19.01.2019
40GPC U15 - AšC20.01.2019
41GPC U15- otevřený - PardubiceC02.02.2019
42GPC U15- Praha - Praha HamrC02.02.2019
43GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD02.02.2019
44GPC U15 - Benátky nad JizerouC03.02.2019
451. GPA U15 - MostA10.02.2019
46GPD U15 - PlzeňD10.02.2019
47GPC U15 - Karlovy VaryC23.02.2019
48GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha JeremiC23.02.2019
49GPC U15- otevřený - KladnoC24.02.2019
50GPC U15 - MostC24.02.2019
51GPC U15 - BrnoC02.03.2019
521. GPB U15 - PardubiceB10.03.2019
53GPD U15 - TáborD23.03.2019
54GPC U15 - LiberecC23.03.2019
55GPC U15- otevřený - OrlováC23.03.2019
56GPC U15 - AšC30.03.2019
57GPC U15 - IvančiceC06.04.2019
58GPC U15- otevřený - ŠumperkC06.04.2019
59GPC U15- otevřený - Praha HamrC07.04.2019
60GPC U15- otevřený - KlimkoviceC07.04.2019
61GPC U15 - České BudějoviceC13.04.2019
62GPC U15 - MostC14.04.2019
63GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
64GPC U15 - PřerovC20.04.2019
65GPC U15- otevřený - HoliceC27.04.2019
66GPC U15 - PlzeňC27.04.2019
67GPC U15 - Benátky nad JizerouC28.04.2019
68GPC U15- Praha - Praha JeremiC28.04.2019
69GPD U15- otevřený - Ústí nad LabemD04.05.2019
70GPD U15 - PlzeňD04.05.2019
71GPC U15 - BrnoC05.05.2019
72GPD U15- otevřený - MostD11.05.2019
732. GPA U15 - AšA12.05.2019
742. GPB U15 - Praha SkalkaB16.06.2019
75OP U15 - Benátky nad JizerouSKP22.06.2019
76GPC U15- otevřený - Praha JeremiC22.06.2019
77OP U15 - HoliceSKP01.09.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading