logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 05.09.2019

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
05.09.2018 - 05.09.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ76
2.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2444
3.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2288
4.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2101
5.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1950
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1792
7.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1608
8.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1425
9.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1401
10.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1300
11.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1265
12.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1196
13.Altera Jan2004 BaC Kladno1150
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha1150
15.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1100
16.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1052
17.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 1050
19.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1000
20.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.977
21.Oros Marek2003 Super Stars Most950
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.950
23.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.904
24.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.877
25.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha850
26.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové800
27.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem764
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem764
29.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.750
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA750
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha750
33.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.725
34.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha714
35.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.700
37.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň640
38.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka636
39.Port Jan2003 Super Stars Most576
40.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.564
41.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice553
42.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most550
43.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton542
44.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.537
45.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.525
46.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice520
47.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.511
48.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha500
49.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice498
50.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.489
51.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš486
52.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.478
53.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha475
54.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.466
55.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha458
56.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha450
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.450
58.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
59.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha443
60.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.439
61.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.438
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice438
63.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš427
64.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.425
65.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.424
66.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA413
67.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha404
68.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha392
69.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.364
70.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.363
71.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.346
72.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.330
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.330
74.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem328
75.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII326
76.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.317
77.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.314
78.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice313
79.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.274
80.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.268
81.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.266
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.266
83.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.263
84.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň261
85.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.250
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha250
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 250
88.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.243
89.Jonáš Václav2006 BaC Kladno230
90.Matiska David2004 BK ARION PRAHA225
91.Janáček David2004 BK ARION PRAHA222
92.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.217
93.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.213
94.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha210
95.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha208
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 208
97.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.205
98.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš201
99.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice200
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
102.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem198
103.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.192
104.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha189
105.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.188
106.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem186
107.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.183
108.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 180
109.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice178
110.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.176
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.176
112.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže166
Korynta Martin2004 BaC Kladno166
114.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno161
115.Vlasák David2004 Super Stars Most159
116.Kóňa Jan2004 Super Stars Most156
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka156
118.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.153
119.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.151
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha151
121.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava150
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.150
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice150
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.150
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín150
126.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.146
127.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná138
128.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem128
129.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.126
131.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.125
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA125
134.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice124
135.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany123
136.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.122
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most122
138.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno120
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
140.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA119
141.Žižka Jan2004 SK Hamr, z.s. 118
142.Hora Aleš2003 Super Stars Most114
143.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice113
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín113
Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka113
147.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.112
148.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.110
149.Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 109
Hlad Adam2004 BaC Kladno109
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha109
152.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
153.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava104
154.Kazík Matěj2005 BaC Kladno103
155.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Solar Jan2005 SK Prosek Praha100
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
159.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.99
160.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.96
161.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice93
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha93
163.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš92
164.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice91
165.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň90
166.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.88
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš88
168.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice87
169.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška86
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
171.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
172.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.82
173.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany80
174.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
Suchopár Jan2006 Super Stars Most75
176.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk71
177.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže68
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha68
179.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Kundrát David2006 Badminton VK Aš63
181.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most60
182.Liu Michael2003 SK Hamr, z.s. 58
183.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 54
184.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Haratyk Jan2003 BC 66 Ivančice50
Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín50
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA50
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
196.Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.46
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
198.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná42
201.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové40
202.Hlaváček Jan2003 Ostrava Badminton Klub38
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 38
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš38
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.38
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš38
208.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.34
209.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Hašek Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY30
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 30
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 30
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice30
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka30
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 30
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou30
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Zabek Matyáš2004 Ostrava Badminton Klub30
219.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk29
220.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.25
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové25
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Volejníček Lukáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA25
232.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka22
233.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže20
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 20
237.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš18
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 18
239.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.15
240.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.13
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.13
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem13
Švec Lukáš2004 TJ Slavoj Podivín13
247.Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
249.Stumpf Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
250.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most9
1.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.3364
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava3364
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2586
4.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha2466
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha2466
6.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1936
7.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1912
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1912
9.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1836
10.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1804
11.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1754
12.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1736
13.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1600
14.Altera Jan2004 BaC Kladno1536
15.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1450
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1450
17.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1436
18.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1400
19.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1350
20.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1344
21.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha1300
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha1300
23.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1252
24.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha1250
25.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1224
26.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1208
27.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
29.Oros Marek2003 Super Stars Most1186
30.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1162
31.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1100
32.Port Jan2003 Super Stars Most965
33.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 950
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové950
35.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem900
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem900
37.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most839
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.839
39.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha838
40.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš837
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš837
42.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha825
43.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.816
44.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
45.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.788
46.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.784
47.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.752
48.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha750
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha750
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha750
51.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.737
52.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka714
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice714
54.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton700
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA700
56.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha689
57.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná663
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.663
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.663
60.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.650
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.650
62.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš619
63.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.615
64.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.614
65.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice588
66.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.583
67.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha566
68.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem564
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem564
70.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.563
71.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.560
72.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.553
73.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha543
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 543
75.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA541
76.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.536
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.536
78.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň533
79.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha525
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.525
81.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.502
82.Matiska David2004 BK ARION PRAHA500
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII500
84.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.486
85.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
86.Hora Aleš2003 Super Stars Most458
87.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.439
88.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.436
89.Janáček David2004 BK ARION PRAHA416
90.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.403
91.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem392
92.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha386
93.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno375
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.375
95.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.374
96.Vlasák David2004 Super Stars Most370
97.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 366
98.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.363
99.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice360
100.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.356
101.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.350
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.350
103.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.339
104.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.328
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.328
106.Kundrát David2006 Badminton VK Aš325
107.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Kóňa Jan2004 Super Stars Most320
109.Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka300
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA300
112.Korynta Martin2004 BaC Kladno286
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.286
114.Kazík Matěj2005 BaC Kladno275
Solar Jan2005 SK Prosek Praha275
116.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.271
117.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.264
118.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice253
119.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice250
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice250
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.250
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.250
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.250
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš250
129.Hlad Adam2004 BaC Kladno236
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 236
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 236
132.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.225
133.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha200
136.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most188
137.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava178
138.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha175
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha175
140.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA174
141.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice164
143.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň157
144.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most156
145.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
146.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.150
Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže150
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže150
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín150
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
Suchopár Jan2006 Super Stars Most150
155.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín146
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.146
157.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
158.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.136
159.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.132
160.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany125
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš125
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš125
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
166.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice124
167.Jonáš Václav2006 BaC Kladno120
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno120
169.Liu Michael2003 SK Hamr, z.s. 118
170.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.114
171.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany113
172.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava100
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové100
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 100
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.100
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.100
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš100
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA100
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA100
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
187.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.92
188.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška86
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.86
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
193.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk78
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná78
196.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.75
197.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň69
198.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 66
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 66
200.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.63
201.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.50
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 50
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže50
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA50
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové50
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka50
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka50
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 50
222.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.46
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
227.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš42
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most42
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš42
Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
232.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2004
2.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1986
3.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1844
4.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1832
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1736
6.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1708
7.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1700
8.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1686
9.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1625
10.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1608
11.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1328
12.Altera Jan2004 BaC Kladno1300
13.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
14.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1150
15.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1101
16.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1100
17.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1052
18.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1050
19.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha950
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha950
21.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha914
22.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.900
23.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.889
24.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.875
25.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.850
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 850
27.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem816
28.Oros Marek2003 Super Stars Most790
29.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha766
30.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.711
31.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové700
32.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka689
33.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton686
34.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice668
35.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice667
36.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice664
37.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha650
38.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.640
39.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň613
40.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA563
41.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.557
42.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.537
43.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš528
44.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.524
45.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.511
46.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most508
47.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most496
48.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.478
49.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha472
50.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice471
51.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 450
52.Port Jan2003 Super Stars Most436
53.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.425
54.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš424
55.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 420
56.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha404
57.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem403
58.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice400
60.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš398
61.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.396
62.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha382
63.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha379
64.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem378
65.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.375
66.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.368
67.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha366
68.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.360
69.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice350
70.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.342
71.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.335
72.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.325
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII325
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha325
75.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.313
76.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha309
77.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha308
78.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem300
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA300
82.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha295
83.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.292
84.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.278
85.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno275
Matiska David2004 BK ARION PRAHA275
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA275
88.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice253
89.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice250
90.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.242
91.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže236
92.Jonáš Václav2006 BaC Kladno230
93.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň225
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.225
95.Kóňa Jan2004 Super Stars Most217
96.Vlasák David2004 Super Stars Most215
97.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice213
98.Kundrát David2006 Badminton VK Aš208
99.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.204
100.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín200
102.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.186
103.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
104.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.179
105.Janáček David2004 BK ARION PRAHA175
106.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.171
107.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.166
108.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem159
109.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha154
110.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
111.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava150
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Solar Jan2005 SK Prosek Praha150
116.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 146
118.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.142
119.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové140
120.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka138
121.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany132
122.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
Hora Aleš2003 Super Stars Most125
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
125.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno120
126.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha118
127.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš108
128.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.100
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Suchopár Jan2006 Super Stars Most100
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha100
140.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín96
141.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem92
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.92
143.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.86
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
147.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice78
150.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň69
151.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 66
152.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany63
153.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most54
154.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže50
Haratyk Jan2003 BC 66 Ivančice50
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.50
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 50
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš50
Korynta Martin2004 BaC Kladno50
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.50
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš50
176.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
178.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
181.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.37
182.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Kazík Matěj2005 BaC Kladno25
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka25
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
189.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.12
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ146
2.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2702
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2024
4.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1992
5.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1824
6.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1650
7.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1648
8.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1540
9.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1436
10.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1400
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1400
12.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.1300
13.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1236
14.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1201
15.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
16.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1176
17.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1175
18.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1158
19.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1150
20.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1115
21.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1100
22.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1002
23.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha975
24.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 952
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.952
26.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 925
27.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.865
28.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.850
29.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.724
30.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka700
31.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.650
32.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.639
33.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice625
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice625
35.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice624
36.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky610
37.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.605
38.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most600
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha600
40.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha597
41.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice586
42.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem578
43.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha564
44.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.548
45.Benediktová Klára2005 USK Plzeň536
46.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem528
47.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.525
48.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha515
49.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín514
50.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.512
51.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha499
52.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha491
53.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most488
54.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.467
55.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem464
56.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice448
57.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín446
58.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.432
59.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.426
60.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice424
61.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.422
62.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.418
63.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.413
64.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem403
65.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš400
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.400
67.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.389
68.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 382
69.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem375
70.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.368
71.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.364
72.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha363
73.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.357
74.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.345
75.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice338
76.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.336
77.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.334
78.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice323
79.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka306
80.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem300
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha300
83.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most296
84.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem278
85.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš274
86.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice268
87.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.263
88.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice256
89.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice250
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
91.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.247
92.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš244
93.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.243
94.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.232
95.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha228
96.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín221
97.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.217
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem217
99.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň213
100.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.209
101.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.200
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
103.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš199
104.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.195
105.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 193
106.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.188
107.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.183
108.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha177
109.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka171
110.Jonášová Klára2006 BaC Kladno170
111.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice163
112.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.156
113.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice153
114.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.151
115.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.150
Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha150
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany150
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
119.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.149
120.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň147
121.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno145
122.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha144
123.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš141
124.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice138
125.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic133
126.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany132
127.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.126
128.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha122
129.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
131.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha116
132.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové100
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka100
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava100
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.100
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
142.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže97
143.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové90
144.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš88
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
146.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.87
147.Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš83
148.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.82
149.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou78
152.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.73
153.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.71
154.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň63
Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.63
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha63
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most63
158.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha54
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou54
160.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.51
161.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice50
Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
170.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.46
172.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.45
173.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
174.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže38
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka38
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň38
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš38
179.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany33
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka33
181.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice32
182.Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.30
Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany30
Pacalová Lucie2005 TJ Slavoj Podivín30
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.30
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany30
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
191.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.25
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Tomášková Eva2003 BaC Kladno25
194.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
196.Javorská Anna2004 USK Plzeň20
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka20
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.20
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2624
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2624
3.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2540
4.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2436
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2436
6.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2358
7.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2312
8.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1712
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1712
10.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1600
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha1600
12.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1558
13.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1508
14.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1389
15.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1336
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1336
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1336
18.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1301
19.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1286
20.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.1252
21.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.1250
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1250
23.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice1239
24.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1236
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1236
26.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1208
27.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1104
28.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1101
29.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1100
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1100
31.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem1050
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1050
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1050
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1050
35.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1000
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1000
37.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.990
38.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice986
39.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.950
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.950
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.950
42.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.912
43.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.888
44.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka839
45.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem838
46.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most827
47.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha825
48.Benediktová Klára2005 USK Plzeň789
49.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 780
50.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice763
51.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín703
52.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most675
53.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha667
54.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.639
55.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most625
56.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín611
57.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem600
58.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.586
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem586
60.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most575
61.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš563
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.563
63.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha558
64.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.539
65.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.538
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.538
67.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 536
68.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.525
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.525
70.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 514
71.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice512
72.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem506
73.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.503
74.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice500
75.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.489
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice489
77.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.486
78.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš463
79.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň456
80.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.453
81.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš450
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.450
83.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha449
84.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka440
85.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.428
86.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha417
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.417
88.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.416
89.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 414
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.414
91.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.413
92.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha402
93.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš388
94.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.380
95.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.367
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.367
97.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
98.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.350
99.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha340
100.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.334
101.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín311
102.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.292
103.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice277
104.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice275
105.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.250
Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.250
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové250
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha250
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha250
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha250
112.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 243
113.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
114.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha226
115.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice218
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice218
117.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.200
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice200
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš200
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.200
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš200
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
126.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka199
127.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA188
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň188
129.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.186
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže186
133.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.184
134.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.180
Jonášová Klára2006 BaC Kladno180
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno180
137.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.178
138.Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
139.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most150
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava150
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava150
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.150
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha150
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most150
147.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice138
148.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany132
Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha132
150.Pacalová Lucie2005 TJ Slavoj Podivín114
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou114
152.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka113
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka113
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka113
155.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice112
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky112
158.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice100
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice100
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň100
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.100
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš100
176.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha90
177.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany88
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha88
180.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.86
181.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
183.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany63
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka63
185.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.50
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Tomášková Eva2003 BaC Kladno50
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno50
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
193.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice44
194.Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
196.Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany38
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany38
198.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
1.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1844
2.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1708
3.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1700
4.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1686
5.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1624
6.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1612
7.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1558
8.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1542
9.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1496
10.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1440
11.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1424
12.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
13.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1200
14.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1160
15.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1150
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1150
17.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1063
18.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.1050
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1050
20.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1000
22.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.950
23.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem938
24.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice915
25.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.889
26.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem828
27.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové804
28.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha800
29.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 788
30.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín774
31.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.700
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 700
33.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.692
34.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.686
35.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 675
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.675
37.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.657
38.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice650
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.650
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.650
41.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.636
42.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.624
43.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha614
44.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.602
45.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most588
46.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha550
Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most550
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
49.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha516
50.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.514
51.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.500
52.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem492
53.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.475
54.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.471
55.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka467
56.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.464
57.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha446
58.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem445
59.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice439
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.439
61.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.436
62.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.425
63.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha418
64.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha417
65.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš408
66.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem400
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem400
68.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice396
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín396
70.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem388
71.Benediktová Klára2005 USK Plzeň386
72.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.378
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most378
74.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha375
75.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice363
76.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 354
77.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.350
78.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.346
79.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš338
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš338
81.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem328
82.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice325
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.325
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.325
85.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 321
86.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice318
87.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.303
88.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno300
89.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.295
90.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky286
91.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 268
92.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.254
93.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice250
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha250
96.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín246
97.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice236
98.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice230
99.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.228
100.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha225
101.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.220
102.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.211
103.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš206
104.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.205
105.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
106.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.200
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha200
109.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 192
110.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.185
111.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.181
112.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.179
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.179
114.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice175
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno175
116.Jonášová Klára2006 BaC Kladno170
117.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice152
118.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice150
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava150
121.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.142
122.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha140
123.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.137
124.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže136
125.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
126.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha118
127.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.108
128.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.104
129.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.100
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň100
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň100
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.100
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš100
142.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň91
143.Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
144.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka86
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
146.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha78
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice78
Pacalová Lucie2005 TJ Slavoj Podivín78
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
151.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové75
152.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany63
153.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha55
154.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha50
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Tomášková Eva2003 BaC Kladno50
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most50
171.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA46
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
174.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou42
175.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka38
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka38
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň38
178.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice32
179.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.25
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka25
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U17 - otevřený - Ústí nad LabemC08.09.2018
2GPC U17 - otevřený - JihlavaC08.09.2018
3GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
42. GPB U17 - Ústí nad LabemB23.09.2018
5GPC U17- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
6GPC U17- otevřený - MostC13.10.2018
7GPD U17 - TáborD20.10.2018
8GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC21.10.2018
9OP U17 - BrnoSKP03.11.2018
10GPC U17- otevřený - MostC03.11.2018
11GPC U17 - Plzeň MalešiceC10.11.2018
12OP U17 - Plzeň DoubravkaSKP17.11.2018
13OP U17 - Rychnov nad KněžnouSKP17.11.2018
14GPC U17- kvalifikační - BrnoC17.11.2018
15OP U17 - MostSKP17.11.2018
16OP U17 - Benátky nad JizerouSKP17.11.2018
17OP U17 - České BudějoviceSKP18.11.2018
18OP U17 - OlomoucSKP18.11.2018
19GPD U17 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
20OP U17 - Praha VinořSKP24.11.2018
21Vánoční turnaj GPC U17 - KlimkoviceC24.11.2018
22MČR U17 - Brno - SlatinaMČR09.12.2018
23GPC U17- Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
24GPC U17 - Český KrumlovC12.01.2019
25GPC U17- otevřený - Ústí nad LabemC12.01.2019
26GPC U17 - PlzeňC12.01.2019
27GPC U17 - otevřený - OsíkC19.01.2019
28GPC U17- Praha - Praha HamrC27.01.2019
29GPC U17 - Králův DvůrC27.01.2019
30GPC U17 - PodivínC02.02.2019
31GPC U17 - OpavaC03.02.2019
321. GPA U17 - Hradec KrálovéA17.02.2019
33GPC U17 21. Witte Cup Nejdek - NejdekC02.03.2019
34GPD U17 - ŠumperkD03.03.2019
35GPC U17 - otevřený - MostC09.03.2019
36GPC U17 - otevřený - Praha ZMC10.03.2019
37GPC U17 - ChropyněC10.03.2019
38GPD U17- otevřený - Ústí nad LabemD16.03.2019
39GPC U17 - AšC17.03.2019
401. GPB U17 - DobřanyB24.03.2019
41GPC U17 - LiberecC30.03.2019
42GPC U17 - Karlovy VaryC06.04.2019
43GPC U17 - otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
44GPC U17 - otevřený - KladnoC07.04.2019
45GPC U17 - otevřený - Hradec KrálovéC13.04.2019
46GPC U17 Radotín Cup - Praha RadotínC14.04.2019
47GPC U17 - Plzeň Bílá HoraC20.04.2019
48GPC U17- Praha - Praha HamrC27.04.2019
49GPC U17 - OlomoucC27.04.2019
50GPC U17 - MostC27.04.2019
51GPC U17 - České BudějoviceC27.04.2019
52GPC U17 - IvančiceC28.04.2019
53GPD U17 - TáborD04.05.2019
54GPC U17 - Benátky nad JizerouC04.05.2019
552. GPA U17 - Praha HamrA19.05.2019
56OP U17 - KladnoSKP26.05.2019
57GPC U17 - otevřený - Praha VinořC26.05.2019
58GPC U17 - ChropyněC08.06.2019
592. GPB U17 - PardubiceB09.06.2019
60GPC U17 - otevřený - Praha LužinyC09.06.2019
61GPC U17 Open Drive- čtyřhry, mixy - AšC31.08.2019
62GPC U17 - KladnoC01.09.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading