logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 05.09.2019

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
05.09.2018 - 05.09.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ76
2.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec KrálovéWJ113
3.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ118
4.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.WJ139
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2328
6.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2036
7.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1786
8.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1765
9.Morávek Michal2002 BaC Kladno1604
10.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1565
11.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1489
12.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1300
13.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1186
14.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1165
15.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1150
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1150
17.Altera Jan2004 BaC Kladno1091
18.Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 1086
19.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1050
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.1050
21.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1015
22.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most950
23.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.902
24.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná900
25.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.889
26.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín876
27.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava875
28.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice802
29.Oros Marek2003 Super Stars Most762
30.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
31.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno744
32.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha726
33.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná664
34.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha640
35.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.591
36.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.586
37.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 575
38.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice564
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.564
40.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.550
41.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.539
42.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové538
43.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.528
44.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem518
45.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem503
46.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha500
47.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.499
48.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.486
49.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem483
50.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka473
51.Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín464
52.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové463
53.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.453
54.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.436
55.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem428
56.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice400
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
58.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.399
59.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.336
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka336
61.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice320
62.Port Jan2003 Super Stars Most309
63.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.300
64.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha298
65.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.286
66.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek275
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.275
68.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
69.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem243
70.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha236
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.236
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.236
73.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.230
74.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.225
75.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň224
76.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná222
77.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 218
78.Matiska David2004 BK ARION PRAHA214
79.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.213
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná213
81.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem200
83.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice192
84.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice191
85.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka188
86.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 182
87.Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha181
88.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.179
89.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 178
90.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.177
91.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA168
92.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.161
93.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem160
94.Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.153
95.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
96.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.141
97.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.139
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.139
99.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha133
100.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 130
101.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.129
102.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem124
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.124
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.124
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.124
106.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA120
107.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
108.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem113
110.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
111.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.106
112.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 102
113.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka100
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha100
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany100
119.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha93
120.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.88
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
122.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
123.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.83
Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 83
125.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín78
127.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.75
Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub75
129.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.70
130.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.63
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most63
Kóňa Jan2004 Super Stars Most63
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.63
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha63
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha63
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha63
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most63
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice63
140.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.58
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha58
142.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA54
143.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub50
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII50
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice50
Vlasák David2004 Super Stars Most50
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.50
156.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava46
Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice46
Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
163.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška38
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice38
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové38
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 38
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most38
168.Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most33
169.Janáček David2004 BK ARION PRAHA30
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha30
171.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem28
172.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.25
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín25
175.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 20
176.Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.13
177.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.12
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.12
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR89
2.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ99
3.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2724
4.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2680
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2680
6.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2664
7.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1950
8.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1840
9.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1802
10.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1786
11.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1774
12.Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 1744
13.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1650
14.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1636
15.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 1608
16.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1586
17.Morávek Michal2002 BaC Kladno1536
18.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín1524
19.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1475
20.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1425
21.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1350
22.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1302
23.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1300
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1300
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1300
26.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1250
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1250
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1250
29.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1244
30.Matula Jakub2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1208
31.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1200
33.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1128
34.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná1101
35.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno1100
36.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1050
37.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná1001
38.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem964
39.Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín963
40.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.950
41.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.938
42.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha925
43.Altera Jan2004 BaC Kladno906
44.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.877
45.Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.865
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.865
47.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem864
48.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka863
49.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná825
50.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha789
51.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice763
52.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.751
53.Oros Marek2003 Super Stars Most750
54.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.737
55.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice727
56.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha688
57.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem664
58.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.652
59.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem650
60.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.640
61.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové625
62.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka624
63.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.617
64.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.614
65.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín600
66.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.591
67.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.564
68.Matiska David2004 BK ARION PRAHA550
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice550
70.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.519
71.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná518
72.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.514
73.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
74.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.475
75.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.474
76.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 467
77.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.450
78.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha438
79.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.425
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.425
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA425
82.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek400
83.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem378
84.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem364
85.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.346
86.Port Jan2003 Super Stars Most336
87.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice328
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 328
89.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha326
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha326
91.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.312
92.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem300
93.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.278
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.278
95.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub260
96.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň251
97.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice250
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.250
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA250
101.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.226
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 226
103.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 225
104.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.200
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem200
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.200
109.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 192
110.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.186
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.186
112.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
113.Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.160
114.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 152
115.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.150
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.150
Hora Aleš2003 Super Stars Most150
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Vlasák David2004 Super Stars Most150
121.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha125
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka125
123.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
124.Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 118
Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 118
126.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
127.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
129.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka100
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub100
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.100
Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most100
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most100
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha100
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.100
143.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.96
145.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
147.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.88
148.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice86
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.86
152.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín78
153.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.76
154.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
155.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most68
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem68
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most68
158.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Janáček David2004 BK ARION PRAHA50
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
169.Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
171.Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.42
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ80
2.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2904
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2712
4.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2388
5.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2192
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2038
7.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1840
8.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1724
9.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1465
10.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1200
11.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1150
12.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1132
13.Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 1125
14.Morávek Michal2002 BaC Kladno1088
15.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1063
16.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.1062
17.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná1050
18.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1000
19.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA950
20.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha926
21.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava925
22.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.850
23.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.838
24.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice821
25.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové800
26.Matula Jakub2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.762
27.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha713
28.Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.700
29.Altera Jan2004 BaC Kladno694
30.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno690
31.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.686
32.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem682
33.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha652
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.652
35.Oros Marek2003 Super Stars Most640
36.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.625
37.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.612
38.Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.608
39.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.601
40.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.598
41.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha564
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem564
43.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha550
44.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.503
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.503
46.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.500
47.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem475
48.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice464
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem464
50.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín452
51.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice450
52.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.434
53.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.432
54.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.414
55.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.400
56.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.389
57.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.375
58.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka358
59.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.350
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.350
62.Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín328
63.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.311
64.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.302
65.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice300
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín300
68.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 265
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
70.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha258
71.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná253
72.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek250
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha250
75.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.239
76.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice238
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.238
78.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.236
79.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.232
80.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.228
81.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA218
82.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.202
83.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové200
86.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem178
87.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha175
88.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň152
89.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka150
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Matiska David2004 BK ARION PRAHA150
Port Jan2003 Super Stars Most150
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 150
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem150
96.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub146
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.146
98.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.138
99.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 133
100.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha132
101.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 126
102.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná125
103.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
105.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha100
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.100
114.Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.96
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
116.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany88
117.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
121.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
124.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha75
125.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 68
126.Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 58
127.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.50
Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 50
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka50
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most50
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA50
144.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
146.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most32
147.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ54
2.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ101
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ107
4.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ146
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 3028
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2724
7.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1736
8.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1650
9.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1604
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1551
11.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1304
12.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1300
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1300
14.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1286
15.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
16.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1100
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1100
18.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1091
19.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1023
20.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.975
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most975
22.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 950
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice950
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
25.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.914
26.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA900
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 900
28.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem875
29.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.850
30.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice790
31.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.789
32.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.740
33.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.696
34.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice653
35.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.644
36.Pálková Tereza2002 Super Stars Most625
37.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice624
38.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče614
39.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.602
40.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA576
41.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem539
42.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.536
43.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň527
44.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem522
45.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.519
46.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.489
47.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem487
48.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice486
49.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem481
50.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín464
51.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.457
52.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.428
53.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha414
54.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň412
55.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.391
56.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice390
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.390
58.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
59.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.375
60.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.374
61.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky368
62.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha363
63.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha354
64.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 350
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.350
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem350
67.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka349
68.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.347
69.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice336
70.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.328
71.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most316
72.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha313
73.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno304
74.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.300
75.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice278
76.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín262
77.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
78.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.232
79.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem231
80.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.219
81.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice208
82.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.203
83.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka200
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub200
87.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.196
88.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany187
89.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.186
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.186
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.186
93.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem176
94.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.166
95.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže162
96.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany150
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub150
98.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.146
99.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice145
100.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.138
101.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most126
102.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice125
103.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic124
104.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
105.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice113
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
107.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
109.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice96
110.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Zachová Adéla2001 Start Jihlava86
112.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha80
113.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
114.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most76
115.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most63
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
118.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 50
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha50
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
129.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
132.Kocourová Barbora2001 SK Péřák z.s.38
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.38
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.38
135.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA25
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.25
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ53
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ53
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3516
4.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.3180
5.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice3162
6.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2980
7.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2904
8.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2439
9.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2436
10.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2312
11.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice1750
12.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1600
13.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1586
14.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1570
15.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1536
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1536
17.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1497
18.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1450
19.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1418
20.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1386
21.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1308
22.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1301
23.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1300
24.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1252
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1252
26.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1200
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1200
28.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1152
29.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1136
30.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1125
31.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1108
32.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha1100
33.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1051
34.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA1050
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
36.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1001
37.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1000
38.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň950
39.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.939
40.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem927
41.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem925
42.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem900
43.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.868
44.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.851
45.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.839
46.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče836
47.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem827
48.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem825
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA825
50.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha750
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.750
52.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice739
53.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha726
54.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice702
55.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice688
56.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň676
57.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice638
58.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.636
59.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice625
60.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.582
61.Pálková Tereza2002 Super Stars Most564
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most564
63.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.550
64.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.489
65.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem475
66.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.436
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.436
68.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.414
69.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.412
70.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem400
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem400
72.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.383
73.Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.364
74.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.352
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.352
76.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.343
77.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice338
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín338
79.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic289
80.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže265
81.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.264
Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice264
Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.264
84.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice250
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.250
88.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.239
89.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka225
90.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín212
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.212
92.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha200
94.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice189
95.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice186
96.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.178
97.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany175
98.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.166
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.166
100.Zachová Adéla2001 Start Jihlava152
101.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 150
Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany150
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.150
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
105.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.139
106.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
107.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha126
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha126
109.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 118
110.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno112
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
112.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most100
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kocourová Barbora2001 SK Péřák z.s.100
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most100
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub100
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice100
135.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice90
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha90
137.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice86
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
139.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
1.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3008
2.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2624
3.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2436
4.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2400
5.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2212
6.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1840
7.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1573
8.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1336
9.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1252
10.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1251
11.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1100
12.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1050
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice1050
15.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1013
16.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1012
17.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha987
18.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň952
19.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 950
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA950
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
22.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
23.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.875
24.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice850
25.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.848
26.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice827
27.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.762
28.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.750
29.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče746
30.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové725
31.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha676
32.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem668
33.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.664
34.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha652
35.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.640
36.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.625
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem625
38.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.624
Pálková Tereza2002 Super Stars Most624
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.624
41.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.622
42.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem614
43.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.612
44.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.611
45.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.591
46.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň541
47.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka512
48.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.511
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem511
50.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.500
51.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín488
52.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most478
53.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha458
54.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.456
55.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice450
56.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.428
57.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem418
Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.418
59.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice378
60.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice364
61.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.361
62.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 350
Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha350
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.350
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA350
66.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.339
67.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.332
68.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
69.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.296
70.Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.278
71.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.272
72.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice250
73.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany239
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.239
75.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.238
76.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.188
77.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.186
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
79.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.180
80.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.174
81.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem168
82.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most157
83.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice152
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most152
85.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice150
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky150
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.150
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub150
94.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 140
95.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.136
96.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha125
97.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno112
98.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže100
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
107.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice96
108.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany88
109.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Zachová Adéla2001 Start Jihlava86
111.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 83
112.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.82
113.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
114.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA50
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.50
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.50
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
130.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
132.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.42
133.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha25
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
ČísloTurnajGPDatum
12. GPB U19 - MostB09.09.2018
2GPC U19- otevřený - PardubiceC15.09.2018
3GPC U19- otevřený - KarvináC15.09.2018
4GPC U19- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
5GPC U19- otevřený - ChropyněC23.09.2018
6GPC U19- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
7GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC06.10.2018
8GPC U19- otevřený - KladnoC07.10.2018
9OP U19 - Králův DvůrSKP24.11.2018
10OP U19 - JihlavaSKP25.11.2018
11OP U19 - NejdekSKP25.11.2018
12OP U19 - MostSKP25.11.2018
13GPC U19- kvalifikační - IvančiceC01.12.2018
14OP U19 - České BudějoviceSKP01.12.2018
15OP U19 - Praha VinořSKP01.12.2018
16OP U19 - DobruškaSKP02.12.2018
17OP U19 - OrlováSKP02.12.2018
18MČR U19 - PrahaMČR16.12.2018
19GPC U19 - České BudějoviceC05.01.2019
20GPC U19 - OlomoucC05.01.2019
21GPC U19- Praha - Praha VinořC06.01.2019
22GPC U19 - BrnoC13.01.2019
23GPC U19 - KladnoC13.01.2019
24GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC26.01.2019
251. GPA U19 - Hradec KrálovéA27.01.2019
26GPC U19- otevřený - Praha JeremiC03.02.2019
27GPC U19 - DobruškaC09.02.2019
28GPC U19 - Liberec- VesecC09.02.2019
29GPC U19 - Brno - SlatinaC23.02.2019
301. GPB U19 - OrlováB03.03.2019
31GPC U19- otevřený - Praha HamrC16.03.2019
32GPC U19 - ChropyněC30.03.2019
33GPC U19 - NejdekC30.03.2019
34GPC U19 - Ústí nad LabemC06.04.2019
35GPC U19 - Praha JeremiC07.04.2019
36GPC U19 - KarvináC13.04.2019
37GPC U19- otevřený - Hradec KrálovéC20.04.2019
382. GPA U19 - Brno - SlatinaA05.05.2019
39GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
40GPC U19- otevřený - KladnoC19.05.2019
41GPC U19 - PlzeňC25.05.2019
42GPC U19 - MostC25.05.2019
43GPC U19 - BrnoC26.05.2019
442. GPB U19 - Brno - SlatinaB02.06.2019
45GPC U19- otevřený - Praha VinořC22.06.2019
46OP U19 - Králův DvůrSKP23.06.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading