logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 12.09.2019

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
12.09.2018 - 12.09.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3377
2.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2236
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2232
4.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1844
5.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1565
6.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1526
7.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1501
8.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1486
9.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1450
10.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1339
11.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1300
12.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1250
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1250
14.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1201
15.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
16.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1125
17.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1100
18.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1050
19.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1030
20.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1000
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1000
23.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most950
24.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.877
25.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.864
26.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.862
27.Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.850
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha850
29.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice840
30.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 836
31.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.825
32.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.800
33.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.750
34.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš742
35.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.720
36.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 678
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.678
38.Kundrát David2006 Badminton VK Aš672
39.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 650
40.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.630
41.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.626
42.Solar Jan2005 SK Prosek Praha600
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha600
44.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.594
45.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.592
46.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.578
47.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha556
48.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.539
49.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.526
50.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice520
51.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha488
52.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže487
53.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice475
54.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.471
55.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.450
56.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové429
57.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.427
58.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany425
59.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno414
60.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.413
61.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.409
62.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
63.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.397
64.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha375
65.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice372
66.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.368
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové368
68.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.342
69.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.336
70.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.329
71.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš325
72.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.317
73.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.313
74.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha300
75.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.296
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem296
77.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice291
78.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most288
79.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.285
80.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 284
81.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice280
82.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.273
83.Jonáš Václav2006 BaC Kladno268
84.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.264
85.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.263
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub263
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.263
88.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.258
89.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže249
90.Bouchner Matyáš2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.248
91.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem244
92.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.243
93.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 242
94.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.236
95.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most235
96.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.231
97.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň229
98.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.226
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.226
100.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.225
101.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice222
102.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka221
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic221
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha221
105.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.219
106.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.216
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA216
108.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic212
109.Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk209
110.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.204
111.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice201
112.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
113.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.187
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.187
115.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice186
116.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.182
117.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav180
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.180
119.Vališ Jan2006 Super Stars Most179
120.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín171
121.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk170
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
123.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín167
124.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.163
Suchopár Jan2006 Super Stars Most163
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.163
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha163
128.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš160
130.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 159
131.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 158
132.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.156
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.156
134.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš154
135.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín150
136.Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice147
137.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.146
138.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 143
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice143
140.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem139
141.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice138
142.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.133
143.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub131
144.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.130
145.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.128
146.Klokan Jakub2008 Super Stars Most124
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 124
148.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.122
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.122
150.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic121
151.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.120
152.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk118
153.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.115
154.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže114
155.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.113
156.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.112
157.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA109
158.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 108
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most108
160.Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno105
161.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš100
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
165.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.98
166.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka95
167.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.90
168.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice89
169.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha88
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška88
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
172.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha79
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 79
174.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha78
175.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.77
176.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.76
177.Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.75
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.75
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.75
181.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha72
182.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA70
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most70
184.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.69
185.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.68
Mlčoch Vojtěch2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.68
187.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.67
188.Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové66
189.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.65
190.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.63
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice63
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.63
194.Gašparín Adam2007 Super Stars Most60
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice60
Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 60
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.60
198.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA59
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka59
200.Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.56
201.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk50
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Saxl Štěpán2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice50
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice50
209.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice46
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY46
211.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.45
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.45
Macháň Vojtěch2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.45
214.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha44
215.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
217.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA40
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA40
220.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha39
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.39
222.Beran Tomáš Fabián2005 SK Hamr, z.s. 36
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 36
224.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 33
225.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.32
226.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná30
227.Jindra Lukáš2005 SK Hamr, z.s. 29
Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 29
229.Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 28
230.Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 26
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 26
232.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha25
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.25
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 25
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 25
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
245.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka22
246.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.20
Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY20
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou20
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.20
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA20
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA20
252.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.19
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice19
254.Jarolímek David2005 SK Hamr, z.s. 16
Mrvečka Pavel2006 BK Goram Teplice, z.s.16
256.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.15
257.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
258.Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.13
260.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
264.Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 10
265.Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.7
266.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha6
267.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha4
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3364
2.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.3024
3.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2408
4.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 2405
5.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2136
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2136
7.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice2086
8.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1950
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1950
10.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1886
11.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1836
12.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1650
13.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1636
14.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1536
15.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1463
16.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1400
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1400
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1400
19.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1350
20.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
22.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1240
23.Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1236
24.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1215
25.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1190
26.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1164
27.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1150
28.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1140
29.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1115
30.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1100
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1100
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1100
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1100
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha1100
35.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha1050
36.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1000
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1000
39.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.989
40.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš977
41.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice930
42.Bouchner Matyáš2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.915
43.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové882
44.Kundrát David2006 Badminton VK Aš877
45.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže855
46.Solar Jan2005 SK Prosek Praha825
47.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.801
48.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.777
49.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha775
50.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.764
51.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.755
52.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha750
53.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.725
54.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.716
55.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.714
56.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.713
57.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.704
58.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most700
59.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové692
60.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.689
61.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany675
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice675
63.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.666
64.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.665
65.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.664
66.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice644
67.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.620
68.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 593
69.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha583
70.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 575
71.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.558
72.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice550
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.550
74.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.541
75.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.536
76.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most525
77.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.523
78.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA521
79.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.511
80.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.500
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.500
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.500
83.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.489
84.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.487
85.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.486
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub486
87.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno476
88.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem475
89.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.471
90.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.470
91.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín464
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.464
93.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.462
94.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.448
95.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.442
96.Jonáš Václav2006 BaC Kladno440
97.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice438
98.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 429
99.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.425
100.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice420
101.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.414
102.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.406
103.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš390
104.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice388
105.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.380
106.Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk378
107.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 376
108.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň374
109.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.366
110.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
111.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem350
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.350
113.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže349
114.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA347
115.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.346
116.Vališ Jan2006 Super Stars Most342
117.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš340
118.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.339
119.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.328
120.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.325
121.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha305
122.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most300
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.300
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most300
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem300
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.300
128.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka296
129.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.288
130.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín286
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice286
132.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 282
133.Suchopár Jan2006 Super Stars Most280
134.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA272
135.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.270
Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic270
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic270
138.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha263
139.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.256
140.König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk250
142.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín238
143.Klokan Jakub2008 Super Stars Most230
144.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA225
145.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
146.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.216
147.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.200
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice200
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav200
151.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.196
Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 196
153.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
155.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš191
156.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk178
157.Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 176
158.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.174
159.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.171
160.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.170
161.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.163
Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 163
163.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice156
164.Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.150
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha150
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.150
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.150
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav150
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš150
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.150
171.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.147
172.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.146
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.146
174.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA138
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.138
176.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha131
177.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.128
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže128
179.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice125
180.Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno120
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic120
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.120
183.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 118
184.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.100
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška100
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most100
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice100
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka100
192.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.96
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.96
194.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha92
195.Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA88
196.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice86
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
198.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 83
199.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.80
200.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice78
202.Gašparín Adam2007 Super Stars Most76
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha76
204.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 64
205.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou63
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.63
207.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.59
208.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany56
209.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY54
210.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Beran Tomáš Fabián2005 SK Hamr, z.s. 50
Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub50
Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 50
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 50
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové50
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha50
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.50
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 50
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA50
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 50
237.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice46
238.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.42
241.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha39
242.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA38
243.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka34
244.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha26
245.Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 25
Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 25
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 25
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice25
249.Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2812
2.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2544
3.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2365
4.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1632
5.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1615
6.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1438
7.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1344
8.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1338
9.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1301
10.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1152
11.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha1150
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1150
13.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1116
14.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1100
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1100
16.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.1088
17.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1077
18.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1070
19.Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1050
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1050
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1050
22.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1040
23.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1030
24.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1025
25.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice980
26.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.976
27.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha950
29.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha900
31.Solar Jan2005 SK Prosek Praha875
32.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice838
33.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.800
34.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.729
35.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.714
36.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.700
37.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže680
38.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.664
39.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.662
40.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice642
41.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.640
42.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.626
43.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.625
44.Jonáš Václav2006 BaC Kladno615
45.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha600
46.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš599
47.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice559
48.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.550
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha550
50.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.534
51.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice525
52.Bouchner Matyáš2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.502
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.502
54.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.498
55.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha468
56.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 462
57.Kundrát David2006 Badminton VK Aš454
58.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.443
59.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice414
60.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.405
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno405
62.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín388
63.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA384
64.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.378
65.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most375
66.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem364
67.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.356
68.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.350
69.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš310
70.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany309
71.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.298
72.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice296
73.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové288
74.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice286
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.286
76.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.283
77.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem281
78.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.275
79.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice274
80.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.271
81.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 266
82.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.263
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.263
84.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.260
85.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.253
86.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže251
87.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub250
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.250
89.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
90.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha237
91.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.234
92.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš228
93.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.225
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.225
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha225
96.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.223
97.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín221
98.Klokan Jakub2008 Super Stars Most218
Suchopár Jan2006 Super Stars Most218
100.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.217
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.217
102.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem214
103.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA210
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha210
105.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín200
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav200
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice200
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.200
110.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.199
111.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka191
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic191
113.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.182
114.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice181
115.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.179
116.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic177
117.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.175
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice175
119.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.171
120.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.167
121.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem163
122.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
123.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.155
124.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
125.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 149
126.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.146
127.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.145
128.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.142
129.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.141
130.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most139
131.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 133
132.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.125
133.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.120
134.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.117
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.117
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk117
137.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.113
138.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.110
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
140.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.106
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 106
142.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA100
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk100
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš100
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice100
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš100
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň100
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška100
Vališ Jan2006 Super Stars Most100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
154.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.96
156.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 93
157.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice88
158.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic85
159.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 81
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.81
161.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA80
162.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
163.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.75
Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.75
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.75
Saxl Štěpán2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
167.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.71
168.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 64
169.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.63
170.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.60
171.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže54
172.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.50
Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové50
Mlčoch Vojtěch2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk50
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.50
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most50
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
183.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice46
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka46
185.Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 45
186.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
188.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín42
189.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 40
190.Gašparín Adam2007 Super Stars Most39
191.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.38
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.38
193.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub37
194.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha30
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka30
196.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.25
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.25
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou25
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.25
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.25
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most25
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice25
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 25
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most25
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice25
218.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA20
219.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY18
220.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha17
221.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA13
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 13
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 13
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice13
227.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
229.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha4
1.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.2732
2.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2472
3.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2200
4.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1850
5.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1644
6.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1615
7.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1600
8.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1588
9.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1550
10.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1536
11.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1476
12.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1300
13.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1250
14.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1200
15.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1180
16.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1163
17.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1151
18.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1100
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1100
20.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany1050
Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1050
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1050
23.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1030
24.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice1000
26.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
27.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka902
28.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.839
29.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.825
30.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.812
31.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha775
32.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.762
33.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
35.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.680
36.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha650
37.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice626
38.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.605
39.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem575
40.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice570
41.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.564
42.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš563
43.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.555
44.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice552
45.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub549
46.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha528
47.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha516
48.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno512
49.Benediktová Klára2005 USK Plzeň501
50.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín491
51.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.482
52.Jonášová Klára2006 BaC Kladno473
53.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš464
54.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.450
55.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.443
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové443
57.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice436
58.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš435
59.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha422
60.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice421
61.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.416
62.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha404
63.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem403
64.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany401
65.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže395
66.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha385
67.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.378
68.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk373
69.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš367
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš367
71.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.366
72.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.358
73.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha352
74.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha338
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.338
76.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.329
77.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.309
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.309
79.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem306
80.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.305
81.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice290
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic290
83.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka289
84.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.286
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice286
86.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.280
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.280
88.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.276
89.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.270
90.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš267
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA267
92.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná260
93.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most258
94.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.255
95.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.252
96.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
97.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem247
98.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná244
99.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.242
100.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš241
101.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.238
102.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.236
103.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.233
104.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.228
105.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice226
106.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.222
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.222
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava222
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín222
110.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava217
111.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.208
112.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most204
113.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice203
114.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška198
115.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha197
Marková Julie2005 Start Jihlava197
117.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.196
118.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA193
119.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.191
120.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.186
121.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most185
122.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA179
123.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most175
124.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.172
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most172
126.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.170
127.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice168
128.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
129.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.158
130.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav155
131.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice154
132.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.153
133.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.150
134.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha146
135.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice145
136.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové130
138.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
139.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice126
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice126
141.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín125
142.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most120
143.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice118
144.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA117
145.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 116
146.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
147.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.113
148.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.110
Chvastková Julie2006 Start Jihlava110
150.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice105
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice105
152.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice100
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice100
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.100
156.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha97
157.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno96
159.Důrová Lucie2005 USK Plzeň95
160.Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA93
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.93
162.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem91
163.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
164.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže86
165.Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice83
166.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany80
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.80
168.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.79
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.79
170.Staňková Nela2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.76
171.Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic75
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín75
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice75
177.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.70
Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice70
179.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.68
181.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.67
182.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic65
183.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 63
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem63
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem63
186.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže60
187.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.58
Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové58
189.Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
190.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem51
191.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.50
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub50
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
203.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha48
204.Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.45
205.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
206.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA37
207.Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany34
208.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.33
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice33
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.33
211.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš30
212.Schlosserová Tereza2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.29
213.Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
Hejnová Sára2007 USK Plzeň25
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.25
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno25
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.25
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY25
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.25
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.25
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
226.Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
227.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.20
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové20
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 20
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 20
Valoušková Eva2005 SK Hamr, z.s. 20
232.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 18
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY18
235.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA14
236.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.13
237.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
239.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
240.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha6
241.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha4
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.3412
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.3412
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3304
4.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2104
5.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.2092
6.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha2074
7.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1978
8.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1924
9.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1840
10.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1836
11.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1800
12.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1750
13.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1744
14.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1736
15.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1650
16.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1600
17.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1565
18.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1400
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1400
20.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1389
21.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1351
22.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany1300
23.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1292
24.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1265
25.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1250
26.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1240
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1240
28.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1200
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
31.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha1150
32.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.1114
33.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1101
34.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha1100
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA1100
36.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1050
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1050
38.Benediktová Klára2005 USK Plzeň1000
39.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.955
40.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.930
41.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 900
42.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka889
43.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice840
44.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha826
45.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.815
46.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem800
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem800
48.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice766
49.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha762
50.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk750
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.750
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.750
53.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha743
54.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš741
55.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.739
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.739
57.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice680
58.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.675
59.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové670
60.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha668
61.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.652
62.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín650
63.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.636
64.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš635
65.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš634
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš634
67.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice618
68.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže604
69.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.601
70.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.600
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha600
72.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha592
73.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.583
74.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.580
75.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most578
76.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.575
77.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.564
78.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha562
79.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín542
80.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.541
81.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.536
82.Marková Julie2005 Start Jihlava514
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava514
84.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.500
85.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA494
86.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.493
87.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.486
88.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany477
89.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.475
90.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.473
91.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice472
92.Jonášová Klára2006 BaC Kladno470
93.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA466
94.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.461
95.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.454
96.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice450
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem450
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub450
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.450
100.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno437
101.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
102.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.416
103.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš404
104.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.400
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná400
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.400
107.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.396
108.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA394
109.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava378
110.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.356
111.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most354
112.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná350
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem350
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice350
115.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš340
116.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.338
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice338
118.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic330
119.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.328
120.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.314
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.314
122.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most313
123.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.296
124.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
125.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
126.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice278
127.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha275
128.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice267
129.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice264
130.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most262
131.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš250
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice250
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most250
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice250
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice250
136.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.246
137.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
139.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 239
140.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice238
141.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic230
Staňková Nela2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.230
143.Chvastková Julie2006 Start Jihlava228
144.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha225
145.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška220
147.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most216
148.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice206
149.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.200
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín200
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 200
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
153.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.188
154.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno186
156.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.178
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice178
158.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem176
159.Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.168
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.168
161.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.166
162.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.150
Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice150
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav150
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.150
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
172.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.146
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.146
174.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže142
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.142
176.Důrová Lucie2005 USK Plzeň139
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.139
178.Hejnová Sára2007 USK Plzeň131
179.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
180.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.120
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic120
183.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.111
184.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň105
185.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany102
186.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.100
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub100
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.100
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA100
199.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.92
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA92
201.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou90
202.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice86
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.86
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové86
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže86
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
208.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.78
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
210.Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
211.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka59
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka59
213.Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany56
214.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY54
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY54
217.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha51
218.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice50
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno50
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Koudelková Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha50
Raková Magdaléna2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Valoušková Eva2005 SK Hamr, z.s. 50
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín50
232.Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany46
233.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha44
Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha44
235.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
237.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové32
238.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha26
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
240.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha25
242.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha14
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA14
1.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most3408
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2812
3.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.2536
4.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1932
5.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1565
6.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1424
7.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1264
8.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1224
9.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1202
10.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1200
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
12.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1188
13.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1150
14.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1130
15.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1076
16.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha1050
Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1050
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1050
20.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1040
21.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1025
22.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1015
23.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1014
24.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1002
25.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany1000
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
27.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 988
28.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice980
29.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha950
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
31.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice852
32.Benediktová Klára2005 USK Plzeň752
33.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.750
34.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.685
35.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.677
36.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.665
37.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem664
38.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice657
39.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.650
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.650
41.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.636
42.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka628
43.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.588
44.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice584
45.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.580
46.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.575
47.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk570
48.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže566
49.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš549
50.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha538
51.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice536
52.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.528
53.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice525
54.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno505
55.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.500
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.500
57.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš490
58.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš488
59.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka478
60.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha466
61.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha463
62.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice409
63.Jonášová Klára2006 BaC Kladno405
64.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.402
65.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.396
66.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha392
67.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 382
68.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.378
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem378
70.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.374
71.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín346
72.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.343
73.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany336
74.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.334
75.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.328
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.328
77.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha318
78.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA316
79.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové310
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice310
81.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš300
82.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.293
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA293
84.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.283
85.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
86.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.273
87.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.271
88.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška270
89.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha265
90.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA263
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.263
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most263
93.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná250
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná250
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.250
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.250
98.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.246
99.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice241
100.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
101.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové236
102.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.235
103.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub234
104.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice233
105.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš229
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.229
107.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.228
108.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic223
109.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most218
110.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.217
111.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem213
112.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
113.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín205
114.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav200
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín200
116.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.196
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš196
118.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.195
119.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most193
120.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
121.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže184
122.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha176
123.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice175
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.175
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice175
126.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice170
127.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most168
128.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
129.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice155
130.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice150
132.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 147
133.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic145
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.145
135.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most143
136.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA142
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava142
138.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice136
139.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice135
140.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.125
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most125
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.125
143.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava117
144.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice112
145.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.111
146.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
147.Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno108
148.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.106
149.Chvastková Julie2006 Start Jihlava100
Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha100
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.100
Staňková Nela2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
155.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.96
156.Hejnová Sára2007 USK Plzeň94
157.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 90
158.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic85
159.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.80
160.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Marková Julie2005 Start Jihlava75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín75
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
166.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice71
167.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice67
168.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
169.Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.60
170.Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA58
171.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.55
172.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice50
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové50
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 50
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš50
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice50
187.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice46
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.46
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže46
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
192.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
193.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
194.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
195.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.37
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice37
197.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové32
198.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha30
Valoušková Eva2005 SK Hamr, z.s. 30
200.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha29
201.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub25
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 25
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.25
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
211.Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.18
212.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha14
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
214.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha13
217.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
219.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha4
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA4
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U15- dvouhry - AšC15.09.2018
2GPD U15 - StrakoniceD15.09.2018
33. GPB U15 - Praha - RadotínB16.09.2018
4GPC U15- otevřený - České BudějoviceC22.09.2018
5GPC U15- otevřený - PřerovC22.09.2018
6GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
7GPC U15 - MostC29.09.2018
8GPC U15- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
9GPC U15- otevřený - KladnoC06.10.2018
10GPC U15- kvalifikační - JihlavaC20.10.2018
11OP U15 - Karlovy VarySKP20.10.2018
12OP U15 - LiberecSKP20.10.2018
13OP U15 - KladnoSKP20.10.2018
14OP U15 - PardubiceSKP20.10.2018
15OP U15 - Český TěšínSKP20.10.2018
16GPD U15- kvalifikační - Praha - ZMD21.10.2018
17GPC U15- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
18GPD U15 - TáborD03.11.2018
19OP U15 - Praha HamrSKP03.11.2018
20OP U15 - Český krumlovSKP04.11.2018
21MČR U15 - Karlovy VaryMČR11.11.2018
22GPC U15- otevřený - České BudějoviceC24.11.2018
23GPD U15 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
24GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD24.11.2018
25GPD U15- otevřený - MostD24.11.2018
26GPC U15- otevřený - ŠumperkC24.11.2018
27Vánoční turnaj GPC U15 - KlimkoviceC25.11.2018
28GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha LužinyC01.12.2018
29GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC08.12.2018
30GPC U15- otevřený - Ridera OstravaC08.12.2018
31OP U15 - Velké PavloviceSKP15.12.2018
32GPC U15- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2018
33GPC U15 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC16.12.2018
34GPD U15 - ŠumperkD12.01.2019
35GPD U15- Praha - Praha ProsekD13.01.2019
36GPC U15 - České BudějoviceC19.01.2019
37GPC U15 - Velké PavloviceC19.01.2019
38GPC U15 - MostC19.01.2019
39GPC U15 - Ridera OstravaC19.01.2019
40GPC U15 - AšC20.01.2019
41GPC U15- otevřený - PardubiceC02.02.2019
42GPC U15- Praha - Praha HamrC02.02.2019
43GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD02.02.2019
44GPC U15 - Benátky nad JizerouC03.02.2019
451. GPA U15 - MostA10.02.2019
46GPD U15 - PlzeňD10.02.2019
47GPC U15 - Karlovy VaryC23.02.2019
48GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha JeremiC23.02.2019
49GPC U15- otevřený - KladnoC24.02.2019
50GPC U15 - MostC24.02.2019
51GPC U15 - BrnoC02.03.2019
521. GPB U15 - PardubiceB10.03.2019
53GPD U15 - TáborD23.03.2019
54GPC U15 - LiberecC23.03.2019
55GPC U15- otevřený - OrlováC23.03.2019
56GPC U15 - AšC30.03.2019
57GPC U15 - IvančiceC06.04.2019
58GPC U15- otevřený - ŠumperkC06.04.2019
59GPC U15- otevřený - Praha HamrC07.04.2019
60GPC U15- otevřený - KlimkoviceC07.04.2019
61GPC U15 - České BudějoviceC13.04.2019
62GPC U15 - MostC14.04.2019
63GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
64GPC U15 - PřerovC20.04.2019
65GPC U15- otevřený - HoliceC27.04.2019
66GPC U15 - PlzeňC27.04.2019
67GPC U15 - Benátky nad JizerouC28.04.2019
68GPC U15- Praha - Praha JeremiC28.04.2019
69GPD U15- otevřený - Ústí nad LabemD04.05.2019
70GPD U15 - PlzeňD04.05.2019
71GPC U15 - BrnoC05.05.2019
72GPD U15- otevřený - MostD11.05.2019
732. GPA U15 - AšA12.05.2019
742. GPB U15 - Praha SkalkaB16.06.2019
75OP U15 - Benátky nad JizerouSKP22.06.2019
76GPC U15- otevřený - Praha JeremiC22.06.2019
77OP U15 - HoliceSKP01.09.2019
78OP U15 - České BudějoviceSKP07.09.2019
79GPC U15 - OpavaC07.09.2019
80GPC U15 - Ústí nad LabemC08.09.2019
81OP U15 - AšSKP08.09.2019
82GPC U15 - ŠumperkC08.09.2019
83GPC U15 - Králův DvůrC08.09.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading