logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 19.09.2019

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
6
Období: 
19.09.2018 - 19.09.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 SK Brno Slatina, z.s.WR113
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR135
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR228
4.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.3060
5.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2924
6.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2884
7.Louda Jiří1995 USK Plzeň2800
8.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2740
9.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2168
10.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2144
11.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka2050
12.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1950
13.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1628
Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1628
15.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1620
16.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1520
17.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1484
18.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1450
19.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1430
20.Kural Martin1999 USK Plzeň1408
21.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1360
22.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1320
23.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1240
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1240
25.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice1220
26.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1188
27.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1146
28.Morávek Michal2002 BaC Kladno1140
29.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1130
30.Oros Ladislav1971 Super Stars Most1100
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1100
32.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 1042
33.Koukal Petr1985 BK 93 Hořovice1000
Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1000
35.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.994
36.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most964
37.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.960
38.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná940
Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.940
40.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.926
41.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové924
42.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.918
43.Port Jan1972 Super Stars Most908
44.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.870
45.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.866
46.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 834
47.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice832
48.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška788
49.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.760
50.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
51.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 728
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha728
53.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.700
54.Klimaj Jan1979 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.662
55.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.654
56.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic616
Šula Fabian1995 TJ Ostrov616
58.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
59.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň598
60.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.594
61.Králíček Jan2000 Super Stars Most559
62.Drudík Ota1992 USK Plzeň553
63.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice552
64.Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 543
65.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.540
66.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.536
67.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.522
68.Král Martin1994 BK TJ Baník Most517
69.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.498
70.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové488
71.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.476
72.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 473
73.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška464
74.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha460
75.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná458
76.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.446
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno446
78.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice444
79.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany437
80.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže434
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.434
82.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.425
83.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek416
84.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň414
85.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.412
86.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň403
87.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
88.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice398
89.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.397
90.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice390
91.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.375
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.375
93.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
94.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek368
95.Straka Jakub2000 Super Stars Most365
96.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most363
97.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín362
98.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno356
99.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.346
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno346
101.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň335
102.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton328
103.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.326
104.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter322
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.322
106.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.320
107.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava317
108.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové315
109.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek310
110.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc308
111.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha305
112.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.302
113.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera300
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most300
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná300
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín300
118.Čechura Adam1989 BaC Kladno299
119.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera294
120.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice290
121.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.280
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.280
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice280
124.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 279
125.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.278
126.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek275
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice275
128.Horn Martin1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.273
129.Helar Jakub1992 Start Jihlava268
130.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.265
131.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka264
132.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc263
133.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek261
134.Altera Jan2004 BaC Kladno260
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 260
136.Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha258
137.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové256
138.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.252
139.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.246
140.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.245
141.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.237
142.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 234
143.Kostrhun Adam2000 TJ Slavoj Podivín227
144.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA220
145.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň218
146.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.215
147.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno214
148.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná213
149.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera212
150.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.211
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou211
152.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka205
153.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava204
154.Konupka Jiří1965 BaC Kladno202
155.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže201
156.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.200
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.200
Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany200
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA200
161.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice197
162.Repiar Samuel1994 Super Stars Most194
163.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.191
164.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice190
165.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně189
166.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava187
167.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.186
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín186
169.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.182
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany182
171.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton180
172.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín172
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná172
174.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice170
Lundák Petr1988 SK Jupiter170
176.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha168
177.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.167
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.167
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka167
180.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.166
181.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 163
182.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice160
184.Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.157
185.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 156
186.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.155
187.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.154
188.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most150
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
192.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.149
193.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha145
194.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň140
195.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
196.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.132
197.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava130
198.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň129
199.Čapek Jiří1975 Super Stars Most127
200.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň125
Golec Antonín1993 SK Brno Slatina, z.s.125
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka125
203.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň124
204.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška120
207.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
208.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.117
209.König Marián1975 SKP Kometa Brno - RS Badminton115
210.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice114
211.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany111
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.111
213.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.108
214.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno105
215.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice101
216.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná100
Oros Marek2003 Super Stars Most100
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, z.s.100
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany100
223.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice99
224.Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín97
Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.97
226.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha95
227.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek94
228.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy93
229.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.92
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.92
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha92
Poříz Leoš1974 Start Jihlava92
233.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.90
234.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.88
235.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice87
Grace Yury1967 Start Jihlava87
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA87
238.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.84
240.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Schmied Martin1982 TJ Chropyně78
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška78
Varmuža Jan1973 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
249.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže76
250.Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.75
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.75
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany75
253.Benírške Adam1995 Start Jihlava72
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.72
255.Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.71
256.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.70
257.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka69
258.Pašek Michal1987 SK Jupiter68
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA68
260.Sousedík Pavel1984 Badminton Akademie Olomouc, z.s.61
261.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Šot Michal1988 SK BC Premiera60
264.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice57
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany57
266.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy56
267.Špís Petr2001 TJ Dobřany54
268.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.53
269.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha50
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná50
Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 50
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice50
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha50
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava50
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.50
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš50
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.50
Zrůna Michal1987 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
282.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.49
283.Vašek Martin1988 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
284.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha45
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.45
286.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava43
287.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha42
Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 42
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno42
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.42
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.42
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík42
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.42
Telecký Jiří1982 VSK VŠB - TU Ostrava42
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
296.Doležel Zdeněk1981 SK BC Premiera40
297.Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava39
298.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš38
Kubíček Vojtěch1978 SK Troja, z.s.38
300.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany33
301.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice32
302.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň31
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka31
304.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.30
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno30
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice30
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.30
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.30
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka30
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.30
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové30
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice30
315.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter26
Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava26
317.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň25
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
323.Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice23
324.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.21
325.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš20
Kublák Filip1995 Ostrava Badminton Klub20
327.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany19
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany19
329.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.18
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň18
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 18
Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.18
333.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.15
334.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 14
335.Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice12
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Nezval Tomáš1987 SK Kuklenská Brno, z.s.12
339.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII10
Panský Michal1986 TJ Sokol Vodňany10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
342.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha9
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno9
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR83
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR83
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5240
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4240
5.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3300
6.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha3120
7.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3100
8.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2960
9.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2730
10.Helar Ondřej1995 Start Jihlava2624
11.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2480
12.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2280
13.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2248
14.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2240
15.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.2230
16.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 2228
17.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha2148
18.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2120
19.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2050
20.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1984
21.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1900
22.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1854
23.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1828
24.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1824
25.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1800
26.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1780
27.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1698
28.Kural Martin1999 USK Plzeň1620
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1620
30.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1566
31.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1490
32.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1468
33.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.1394
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1394
35.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1380
36.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1366
37.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice1330
38.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice1302
39.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1266
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1266
41.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1224
42.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1190
43.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.1180
44.Port Jan1972 Super Stars Most1168
45.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové1160
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1160
47.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1138
48.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1104
49.Morávek Michal2002 BaC Kladno1080
50.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1038
51.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň1026
52.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.954
53.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
54.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.944
55.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most930
Oros Ladislav1971 Super Stars Most930
57.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha924
58.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška900
59.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň896
60.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno890
61.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška844
62.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást832
63.Král Martin1994 BK TJ Baník Most820
Králíček Jan2000 Super Stars Most820
65.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha810
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.810
67.Drudík Ota1992 USK Plzeň800
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice800
69.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera786
70.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín782
71.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové780
Louda Jiří1995 USK Plzeň780
73.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové770
74.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.760
75.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň757
76.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.756
77.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 742
78.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň733
79.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.726
80.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice724
81.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 710
82.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.688
83.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná686
84.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka680
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň680
86.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.677
87.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 672
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 672
89.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška660
90.Straka Jakub2000 Super Stars Most651
91.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.640
92.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.635
93.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 631
94.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton628
95.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.620
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany620
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka620
98.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice608
99.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.598
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice598
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.598
102.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno593
103.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.590
104.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška580
105.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná576
106.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most570
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže570
108.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno560
109.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná558
110.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice556
111.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice542
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.542
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.542
114.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany537
115.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.535
116.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek525
117.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
118.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka513
119.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové508
120.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice500
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň500
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice500
123.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc499
124.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.494
125.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA488
126.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic485
127.Horn Martin1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.484
Knopp Tomáš1974 SK Jupiter484
129.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
Světnička Michal1994 SK Brno Slatina, z.s.480
131.Konupka Jiří1965 BaC Kladno479
132.Helar Jakub1992 Start Jihlava472
133.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.470
134.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek468
135.Kostrhun Adam2000 TJ Slavoj Podivín462
136.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno456
137.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.452
138.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most450
Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice450
140.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek431
Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek431
142.Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha428
143.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice422
144.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.420
145.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.406
146.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera400
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most400
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 400
149.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava399
150.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice386
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice386
152.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava378
153.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.374
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín374
155.Altera Jan2004 BaC Kladno370
156.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 366
157.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.364
158.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek350
Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice350
161.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.342
162.Grace Yury1967 Start Jihlava339
163.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava335
164.Čechura Adam1989 BaC Kladno328
165.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.326
166.Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka325
167.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
168.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice314
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.314
170.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín312
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň312
173.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.310
174.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.305
175.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.300
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most300
Segeč Jan1978 USK Plzeň300
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka300
181.Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava288
182.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice286
183.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany284
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany284
185.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka282
186.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice280
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha280
188.Čapek Jiří1975 Super Stars Most276
189.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.270
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže270
191.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.264
Šula Fabian1995 TJ Ostrov264
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška264
194.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton260
195.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.252
196.Lundák Petr1988 SK Jupiter251
197.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha250
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
202.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná240
Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná240
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.240
205.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno234
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice234
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice234
208.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.228
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno228
210.Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.225
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka225
212.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha220
213.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 216
214.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.214
215.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava212
216.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice210
Klimaj Jan1979 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.210
218.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera208
219.Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.204
220.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.200
Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha200
223.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.196
224.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 192
225.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.190
226.König Marián1975 SKP Kometa Brno - RS Badminton188
227.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou187
228.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň184
229.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany183
230.Šot Michal1988 SK BC Premiera180
231.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice178
Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.178
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.178
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha178
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.178
Poříz Leoš1974 Start Jihlava178
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.178
238.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.174
239.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
241.Vild Petr1974 SK Jupiter162
242.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava160
243.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.158
244.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka154
245.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš150
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná150
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.150
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava150
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná150
Tlustý Lukáš1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové150
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš150
260.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.148
261.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy145
262.Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín142
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.142
264.Pašek Michal1987 SK Jupiter140
265.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 138
Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.138
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 138
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Repiar Samuel1994 Super Stars Most138
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA138
271.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter135
272.Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.132
273.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy129
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy129
275.Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava128
276.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 120
Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 120
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Ludvík Pavel1987 BK 93 Hořovice120
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 120
286.Slepička Martin1970 SK Jupiter118
287.Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.116
288.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany115
289.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík114
291.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš113
292.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná112
293.Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy109
294.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.106
295.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek103
296.Benírške Adam1995 Start Jihlava102
297.Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.100
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Oros Marek2003 Super Stars Most100
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka100
303.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha92
304.Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 88
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.88
306.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany82
307.Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
308.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno78
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně78
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno78
Špís Petr2001 TJ Dobřany78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
319.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy75
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy75
321.Votik Richard1988 BK ARION PRAHA64
322.Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, z.s.63
323.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice60
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Komarovský Petr1965 ABC Brno60
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Valenta Milan1976 ABC Brno60
Zrůna Michal1987 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
331.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany59
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany59
333.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice56
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice56
335.Vaněček Jiří1957 Keramika Chlumčany54
336.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany52
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany52
338.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha50
Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň50
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň50
Golec Antonín1993 SK Brno Slatina, z.s.50
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín50
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín50
348.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň46
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany46
350.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže45
351.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany44
352.Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.42
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.42
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.42
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
358.Sousedík Pavel1984 Badminton Akademie Olomouc, z.s.38
359.Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice31
360.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň30
Panský Michal1986 TJ Sokol Vodňany30
363.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.22
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany22
365.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII19
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR69
2.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5520
3.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2840
4.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2780
5.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2680
6.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2588
7.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2440
8.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2350
9.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2308
10.Helar Ondřej1995 Start Jihlava2180
11.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2064
12.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1960
13.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1840
14.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1634
15.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1452
16.Kural Martin1999 USK Plzeň1250
17.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1228
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1228
19.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera1130
20.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1120
21.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1108
22.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1100
23.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1076
24.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1044
25.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha978
26.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást963
27.Port Jan1972 Super Stars Most894
28.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška862
29.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice860
30.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 850
31.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka828
32.Oros Ladislav1971 Super Stars Most820
33.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA808
34.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice794
35.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.792
36.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice784
37.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška776
38.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice770
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové770
40.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha748
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice748
42.Pistulka Radek1997 USK Plzeň740
43.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 728
Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.728
45.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most724
46.Šula Fabian1995 TJ Ostrov713
47.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.700
48.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň691
49.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.690
50.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň678
51.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.676
52.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.672
53.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha667
54.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.650
55.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno640
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.640
57.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň630
58.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno600
59.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.598
60.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha592
61.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.580
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.580
63.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška578
64.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.576
65.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.567
66.Králíček Jan2000 Super Stars Most564
67.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany528
68.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek525
69.Klimaj Jan1979 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.502
70.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín500
71.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera492
72.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.488
73.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
74.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 474
75.Drudík Ota1992 USK Plzeň470
76.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže450
77.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.425
78.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.420
79.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.408
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice408
81.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice400
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice400
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň400
84.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.398
85.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.389
86.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha384
87.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha372
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice372
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.372
90.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.362
91.Straka Jakub2000 Super Stars Most360
92.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek358
93.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice352
94.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.340
95.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice336
96.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň331
97.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové328
98.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha320
99.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná314
100.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
103.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany299
104.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 295
105.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín292
106.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové280
107.Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.279
108.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter277
109.Morávek Michal2002 BaC Kladno276
110.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.273
111.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice270
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.270
113.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.264
114.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.263
115.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou259
116.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže258
117.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton255
118.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava252
119.Lundák Petr1988 SK Jupiter250
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice250
122.König Marián1975 SKP Kometa Brno - RS Badminton248
123.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná245
Helar Jakub1992 Start Jihlava245
125.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň243
126.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
127.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.236
128.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc234
129.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.223
130.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.210
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton210
132.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.203
133.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most200
135.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava199
136.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
137.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.195
138.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek193
139.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava192
140.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.190
141.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.188
142.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 178
143.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany175
144.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň171
145.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.168
146.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.167
147.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná166
148.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha164
149.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice152
150.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.150
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.150
Voves Tomáš1987 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
154.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany147
155.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka144
156.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA143
157.Kostrhun Adam2000 TJ Slavoj Podivín142
158.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně139
159.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice138
160.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice134
161.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové128
162.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
163.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic125
164.Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín122
165.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA120
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice120
168.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice117
169.Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
170.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice112
171.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc108
172.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň104
173.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava100
Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera100
Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most100
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most100
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín100
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.100
Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.100
Oros Marek2003 Super Stars Most100
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava100
184.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy88
186.Pašek Michal1987 SK Jupiter87
187.Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava85
188.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.78
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Poříz Leoš1974 Start Jihlava78
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín78
194.Sousedík Pavel1984 Badminton Akademie Olomouc, z.s.76
195.Horn Martin1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
196.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany72
197.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek70
198.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.68
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 68
200.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek63
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka63
202.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 60
Čapek Jiří1975 Super Stars Most60
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.60
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
208.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 56
209.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 50
Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 50
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.50
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Říha Jan1973 SK UP Olomouc50
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Zrůna Michal1987 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
220.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka44
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek44
Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
224.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 42
Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
228.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 40
230.Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha32
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové32
232.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň30
234.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice26
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice26
236.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava25
Kubíček Vojtěch1978 SK Troja, z.s.25
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
239.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany22
241.Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň21
242.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany18
243.Čechura Adam1989 BaC Kladno13
244.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
245.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže10
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR135
2.Švábíková Tereza2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.WR166
3.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR206
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha4480
5.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3420
6.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3120
7.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice2920
8.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2880
9.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2760
10.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2364
11.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2020
12.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2000
13.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1960
14.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1738
15.Nováčková Anežka1999 BK Králův Dvůr, z.s.1624
16.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1620
17.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1464
18.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1408
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1408
20.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1338
21.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1300
22.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1240
23.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1125
24.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1058
25.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1040
26.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1020
27.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1008
28.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1002
29.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.993
30.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.972
31.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.960
32.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice940
33.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška934
34.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton902
35.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany858
36.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice820
37.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
38.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň783
39.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha780
40.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.772
41.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno766
42.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha752
43.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter741
44.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha730
45.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most708
46.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice690
47.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.672
48.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň664
49.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.659
50.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice648
51.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.646
52.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže645
53.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.639
54.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.632
55.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín630
Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek630
57.Krocová Valerie1992 Super Stars Most620
58.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.603
59.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka575
60.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.565
61.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.522
62.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.520
63.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže500
64.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice482
65.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.477
66.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice463
67.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice453
68.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.450
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
70.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 444
71.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.434
72.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice428
73.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.412
74.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek397
75.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.390
76.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc365
77.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice352
78.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.351
79.Srbová Adéla2000 BaC Kladno348
80.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice340
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.340
82.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.335
83.Moravcová Michaela2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.328
84.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany326
85.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče320
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.320
87.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice308
88.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most300
89.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.297
90.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou295
91.Jančatová Marta1995 VSK VŠB - TU Ostrava292
92.Jelínková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.285
93.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera280
94.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.275
95.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 264
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška264
97.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.253
98.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.251
99.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava250
Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.250
102.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.245
103.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha244
104.Černá Lucie1994 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
105.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha220
106.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže202
107.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most201
108.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.200
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 200
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem200
111.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany192
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA192
113.Pálková Tereza2002 Super Stars Most188
114.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín187
115.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná185
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná185
117.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
119.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera179
120.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA178
121.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice172
122.Zachová Adéla2001 Start Jihlava166
123.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.163
124.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.156
125.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton152
126.Bednářová Beata1999 SK Troja, z.s.150
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 150
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň150
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.150
134.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice144
135.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 138
136.Pořízová Radka1977 Start Jihlava130
137.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.120
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.120
140.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek119
141.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň114
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
143.Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
144.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice104
145.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most100
149.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov97
150.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň90
151.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
152.Brejchová Adéla2002 BK ARION PRAHA78
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.78
154.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most75
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
156.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň66
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.66
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.66
159.Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton63
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.63
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
162.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany62
163.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
164.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka56
165.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most50
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany50
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.50
173.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.45
174.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter44
175.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice42
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice42
177.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter38
Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany38
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.38
Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.38
181.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany36
182.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter30
183.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice26
184.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera25
185.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek22
186.Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR79
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR79
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4640
4.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3640
5.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3420
6.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3180
Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3180
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3180
9.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3120
10.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3004
11.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2980
12.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2900
13.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2880
14.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2860
15.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2684
16.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2648
17.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2524
18.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2460
19.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2320
20.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.2204
21.Nováčková Anežka1999 BK Králův Dvůr, z.s.2160
22.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2120
23.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2040
24.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2024
25.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1810
26.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1760
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1760
28.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1708
29.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1610
30.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1520
31.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1502
32.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň1470
33.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1460
34.Krocová Martina1988 Super Stars Most1424
35.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1408
36.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1366
37.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1338
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1338
39.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1334
40.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1310
41.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1270
42.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1200
43.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1092
44.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1044
45.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1035
46.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.992
47.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.948
48.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.906
49.Krocová Valerie1992 Super Stars Most903
50.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera898
51.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter889
52.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha876
53.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň873
54.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most870
55.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže830
56.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice817
57.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice754
58.Moravcová Michaela2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.738
59.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.730
Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice730
61.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.728
62.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha720
63.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.700
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
65.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter694
66.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče680
67.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice653
68.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.647
69.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.646
70.Černá Lucie1994 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.630
71.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.618
72.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek584
73.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.563
Pořízová Radka1977 Start Jihlava563
75.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek541
76.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín538
77.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.536
78.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.530
79.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.527
80.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň526
81.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno516
82.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.513
83.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice500
84.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.494
85.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.489
86.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava453
87.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most450
88.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany445
89.Srbová Adéla2000 BaC Kladno435
90.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.432
91.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.422
92.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc421
93.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.410
94.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.400
95.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 394
96.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň390
97.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha389
98.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou383
99.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha380
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
101.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.363
102.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera353
103.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha351
104.Erbenová Monika1986 BaC Kladno350
105.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže342
106.Zachová Adéla2001 Start Jihlava328
107.Pálková Tereza2002 Super Stars Most325
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most325
109.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany320
110.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.319
111.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.300
Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most300
Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice300
116.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná295
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná295
118.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice280
119.Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera270
120.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice268
121.Bednářová Beata1999 SK Troja, z.s.256
122.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 255
123.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha250
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.250
125.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 238
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 238
127.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA227
128.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov221
129.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.219
130.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.218
131.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.216
132.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.210
133.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha208
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
135.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany205
136.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.202
137.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.200
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně200
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 200
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.200
143.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice196
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice196
145.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek188
146.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže182
147.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.180
150.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín178
151.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.175
152.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice150
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.150
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.150
156.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň138
157.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany135
158.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň126
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy126
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy126
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň126
162.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
164.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.124
165.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha120
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha120
167.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň118
168.Jančatová Marta1995 VSK VŠB - TU Ostrava114
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň114
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice114
171.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
174.Brejchová Adéla2002 BK ARION PRAHA102
175.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany101
176.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most100
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.100
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň100
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Ponprajak Thidaporn1986 SK BC Premiera100
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek100
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most100
Vargová Angelika1996 BK TU v Liberci, z.s.100
190.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice90
191.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
195.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 75
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška75
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška75
198.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter72
199.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno69
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.69
201.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka63
202.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany56
203.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Mühlfeitová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň50
205.Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter46
206.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany38
207.Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany34
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek34
209.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter30
210.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice22
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice22
Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany22
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR69
2.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5520
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4080
4.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3340
5.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2624
6.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2620
7.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2300
8.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2180
9.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1960
10.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1880
11.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1634
12.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1568
13.Krocová Martina1988 Super Stars Most1532
14.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1512
15.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1304
16.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1240
Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1240
18.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1208
19.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1200
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
21.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1188
22.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1128
23.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové1000
24.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška982
25.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha980
26.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter964
27.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.942
28.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.930
29.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.920
Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice920
31.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice906
32.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.880
33.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.870
34.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice860
35.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.810
36.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha798
37.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka780
38.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice770
39.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice754
40.Koldová Veronika1994 Super Stars Most748
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice748
42.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha734
43.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň733
44.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 730
45.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.728
46.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor Praha720
47.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.708
48.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice702
49.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.696
50.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton694
51.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most690
52.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.680
53.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.676
54.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek660
55.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most656
56.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany625
57.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov601
58.Erbenová Monika1986 BaC Kladno600
59.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.591
60.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň588
61.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.576
62.Krocová Valerie1992 Super Stars Most570
63.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň565
64.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.560
65.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.543
66.Černá Lucie1994 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.540
Srbová Adéla2000 BaC Kladno540
68.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.523
69.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.512
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.512
71.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha508
72.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň502
73.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava500
74.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera492
75.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava445
76.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.443
77.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže405
78.Moravcová Michaela2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.403
79.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno400
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.400
81.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín395
82.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha392
83.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.387
84.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
85.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter374
86.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany373
Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.373
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň373
89.Nováčková Anežka1999 BK Králův Dvůr, z.s.368
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže368
91.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice360
92.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
93.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek346
94.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.345
95.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice333
96.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.330
97.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.327
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.327
99.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče320
100.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.309
101.Bernaciková Martina1980 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.300
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice300
104.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera298
105.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 295
106.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice288
107.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
108.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška276
109.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice272
110.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.264
111.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.263
112.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou259
113.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha258
Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
115.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc254
116.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.244
117.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera242
118.Pořízová Radka1977 Start Jihlava228
119.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton212
120.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 210
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže210
122.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.208
123.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná205
124.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most200
Pálková Tereza2002 Super Stars Most200
126.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA198
Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
128.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.192
Zachová Adéla2001 Start Jihlava192
130.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná185
131.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha184
132.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.175
133.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek169
134.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 168
135.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.164
136.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most160
137.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice152
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice152
139.Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno150
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most150
144.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.148
145.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany139
146.Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera138
147.Jančatová Marta1995 VSK VŠB - TU Ostrava133
148.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín122
149.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.120
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.120
Sedláková Kateřina1993 BK 93 Hořovice120
153.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy119
154.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice114
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška114
156.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany106
157.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha100
Polívková Eliška1998 USK Plzeň100
Ponprajak Thidaporn1986 SK BC Premiera100
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.100
165.Bednářová Beata1999 SK Troja, z.s.94
166.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice92
167.Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy88
168.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.78
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice78
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
175.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
176.Jelínková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.72
177.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany70
178.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň63
179.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
Hofmanová Petra1990 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Königová Alena1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 60
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové60
185.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 56
186.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň54
187.Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton50
Herrmannová Šárka1990 BK 93 Hořovice50
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most50
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.50
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter50
Vargová Angelika1996 BK TU v Liberci, z.s.50
198.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter47
199.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka44
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany44
201.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice42
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
204.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter40
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň40
206.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany32
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha32
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové32
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice32
210.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň30
211.Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.26
212.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
213.Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň21
214.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany18
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice18
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice18
217.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek14
218.Šťáhlavská Lucie1994 BaC Kladno13
219.Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany10
Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany10
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
ČísloTurnajGPDatum
1GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD22.09.2018
2GPC dospělých - OlomoucC22.09.2018
3GPD dospělých - VodňanyD29.09.2018
4GPC dospělých - DobruškaC06.10.2018
5GPC dospělých - MostC06.10.2018
6GPC dospělých - OlomoucC06.10.2018
7GPD dospělých - OlomoucD06.10.2018
8GPC Memoriál Proška - Králův DvůrC06.10.2018
9GPC dospělých - IvančiceC07.10.2018
10GPC dospělých - PlzeňC13.10.2018
11GPD dospělých - FajneD13.10.2018
12GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD14.10.2018
13GPE dospělých - PlzeňE14.10.2018
14GPC dospělých - Praha VinořC14.10.2018
15GPC dospělých - České BudějoviceC20.10.2018
16GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB21.10.2018
17Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA28.10.2018
18GPC dospělých - OsíkC10.11.2018
19GPC dospělých- VC města Kladna - KladnoC10.11.2018
20GPB Pustějov - PustějovB18.11.2018
21GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC24.11.2018
22GPC dospělých- Memoriál P. Bílka - Praha HamrC24.11.2018
23GPC dospělých - ChropyněC25.11.2018
24GPC dospělých - MostC08.12.2018
25GPC dospělých - Praha - VinořC09.12.2018
26GPD dospělých Vodňanský kapr - VodňanyD15.12.2018
27OP dospělých - Brno - SlatinaSKP05.01.2019
28OP dospělých - PardubiceSKP05.01.2019
29OP dospělých - PlzeňSKP05.01.2019
30OP dospělých - Praha HamrSKP05.01.2019
31OP dospělých - MostSKP05.01.2019
32OP dospělých - FajnéSKP06.01.2019
33OP dospělých - KladnoSKP06.01.2019
34OP dospělých - České BudějoviceSKP12.01.2019
35GPD dospělých - KlatovyD13.01.2019
36Memoriál St. Krauze - Český TěšínA13.01.2019
37GPD dospělých - StrakoniceD26.01.2019
38MČR dospělých - PlzeňMČR03.02.2019
39GPD dospělých - JihlavaD09.02.2019
40GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD09.02.2019
41GPC dospělých - Praha - VinořC09.02.2019
42GPC dospělých - JihlavaC09.02.2019
43GPC dospělých - OlomoucC16.02.2019
44GPC dospělých - Český KrumlovC16.02.2019
45GPC dospělých - OstrovC16.02.2019
46GPD dospělých - TáborD02.03.2019
47GPC dospělých - PardubiceC10.03.2019
48VC města Plzně - PlzeňA10.03.2019
49GPD dospělých - StrakoniceD23.03.2019
50GPB Pohár Akademie Most - MostB24.03.2019
51GPC dospělých - ProboštovC30.03.2019
52GPB Jouda Cup - Praha - ZMB31.03.2019
53GPC dospělých - PlzeňC06.04.2019
54Memoriál I. Škáchy - LiberecA07.04.2019
55GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC20.04.2019
56GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD20.04.2019
57GPC dospělých- 28. Thun Cup Nejdek - NejdekC27.04.2019
58GPC dospělých - KarvináC11.05.2019
59GPC dospělých - Karlovy VaryC11.05.2019
60GPC dospělých - Brno - SlatinaC11.05.2019
61GPC dospělých - LiberecC11.05.2019
62GPC dospělých - KladnoC18.05.2019
63GPD dospělých - DobřanyD19.05.2019
64GPE dospělých - PlzeňE25.05.2019
65GPB dospělých Most - MostB16.06.2019
66Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA01.09.2019
67GPC dospělých - OlomoucC14.09.2019
68GPC dospělých - MostC14.09.2019
69GPC dospělých - Praha VinořC15.09.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading