logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 19.09.2019

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
19.09.2018 - 19.09.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3665
2.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2536
3.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.2250
4.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany2065
5.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1574
6.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.1450
7.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1400
8.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.1350
9.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1280
10.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1250
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1250
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1250
13.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1200
14.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1170
15.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1150
16.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1140
17.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1125
18.Klokan Jakub2008 Super Stars Most1100
19.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
20.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1025
21.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1002
22.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš950
23.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.902
24.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.900
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice900
26.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.829
27.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha795
28.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha775
29.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.764
30.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.753
31.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 725
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.725
33.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.719
34.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.715
35.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.670
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.670
37.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk669
38.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.668
39.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.663
40.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha650
41.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice636
42.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic625
43.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most568
44.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.562
45.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 550
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice550
47.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže539
48.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice531
49.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha525
50.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 508
51.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.504
52.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno493
53.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš484
54.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA464
55.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.454
56.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.446
57.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno434
58.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.433
59.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha425
60.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň410
61.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.407
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.407
63.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav392
64.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha389
65.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.383
66.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha380
67.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná377
68.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.368
69.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.352
70.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.349
71.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha346
72.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany342
73.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.340
74.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha335
75.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.334
76.Škvára Kristian2008 BaC Kladno325
77.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.318
78.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA313
79.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem311
80.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most305
81.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem293
82.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.290
83.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice284
84.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton279
85.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.277
86.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno270
87.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.263
88.Macal Jiří2008 Super Stars Most261
89.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.258
90.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem253
91.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou247
92.Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.244
93.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy235
94.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.228
95.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná226
96.Gašparín Adam2007 Super Stars Most224
97.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA220
98.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.212
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.212
100.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 211
101.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.205
102.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové202
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže202
104.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.198
105.Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.194
106.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.192
107.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná191
108.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY189
109.Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.184
110.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.182
111.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.177
112.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.171
113.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.169
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 169
115.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.168
116.Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice162
117.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.160
118.Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.159
119.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška158
120.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.156
121.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.154
122.Berka Jan2007 TJ Slavoj Podivín151
123.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice150
124.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY148
125.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha147
126.Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 146
127.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš139
128.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
129.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.137
Žibřický Antonín2009 Badminton VK Aš137
131.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.133
132.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.129
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.129
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže129
135.Pavlusek Vojtěch2007 SK Hamr, z.s. 125
136.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA122
Střižík Matěj2007 TJ Slavoj Podivín122
138.Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.121
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.121
140.Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
141.Hušek Martin2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.119
142.Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.118
143.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem116
144.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
145.Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.111
146.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 109
147.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.105
148.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
149.Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.101
150.Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.100
151.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.97
152.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.93
153.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.92
154.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem90
155.Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk88
156.Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.84
157.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.83
158.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.82
159.Hodina Radek2007 TJ Sokol Doubravka80
160.Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice76
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice76
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk76
163.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou71
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY71
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha71
166.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.70
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha70
168.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY69
169.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany66
170.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.64
171.Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice63
172.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
173.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice58
174.Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.57
175.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.55
176.Švejda Martin2008 SK Prosek Praha52
177.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.51
178.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice50
Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice50
181.Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 49
182.Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
184.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.45
185.Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most42
186.Frendl Matyáš2008 BK Kopřivnice, z.s.40
187.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.39
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice39
189.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.38
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk38
Kučera Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.38
Marejka Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice38
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.38
194.Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 36
195.Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem34
Srbek Jakub2007 BK TJ Baník Most34
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton34
198.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.33
199.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.30
Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha30
201.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most29
202.Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha25
203.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany22
204.Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 21
205.Hašek Matyáš2010 Sokol Radotín Meteor Praha20
Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY20
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha20
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 20
Šuma Marek2009 TJ Chemička Ústí nad Labem20
210.Šorf Pavel2007 Sokol Radotín Meteor Praha18
211.Čihula Jonáš2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Holič Václav2008 SK Prosek Praha14
Říha Filip2007 SK Hamr, z.s. 14
214.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové13
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže13
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.13
218.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná12
219.Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 10
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem10
221.Kolář Jan2008 BK Omega Olomouc, z.s.9
222.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná4
224.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice3
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3065
2.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha2900
3.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2750
4.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany2724
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice2724
6.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2350
7.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.2189
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.2189
9.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha2136
10.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1750
11.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha1736
12.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1650
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1650
14.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1500
15.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.1415
16.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1400
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1400
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.1400
19.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1390
20.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1350
21.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1300
22.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.1265
23.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1250
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
25.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.1210
26.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.1150
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1150
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 1150
29.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1115
30.Klokan Jakub2008 Super Stars Most1100
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1100
32.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice1088
33.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha1050
34.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.1038
35.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.1000
36.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.950
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice950
38.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.890
39.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 875
40.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA864
41.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 825
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.825
43.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže813
44.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno798
45.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno784
46.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš777
47.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.775
48.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA764
49.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.740
50.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.739
51.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton728
52.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.712
53.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk710
54.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice700
55.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav678
56.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha675
57.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most650
58.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.641
59.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.636
60.Gašparín Adam2007 Super Stars Most631
61.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha625
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha625
63.Škvára Kristian2008 BaC Kladno590
64.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice589
65.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.578
66.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha575
67.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.567
68.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.550
69.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže526
70.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem525
71.Macal Jiří2008 Super Stars Most506
72.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.500
73.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha493
74.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem478
Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.478
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha478
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem478
78.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.464
79.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.439
80.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.436
81.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.425
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha425
83.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 418
84.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš415
85.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most413
86.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná403
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná403
88.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.400
Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno400
90.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové374
91.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.351
92.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice350
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže350
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice350
95.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.342
96.Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.338
97.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.336
98.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA329
99.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.314
100.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.303
101.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná300
102.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
103.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.278
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 278
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.278
106.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.274
107.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 271
108.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.270
109.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.263
110.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice261
111.Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice250
112.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany241
113.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem239
114.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk236
115.Berka Jan2007 TJ Slavoj Podivín228
Střižík Matěj2007 TJ Slavoj Podivín228
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton228
118.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.227
119.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY213
120.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou211
121.Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice200
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 200
126.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem189
127.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.184
128.Hašek Matyáš2010 Sokol Radotín Meteor Praha175
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.175
130.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.163
131.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha153
132.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš150
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY150
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA150
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Žibřický Antonín2009 Badminton VK Aš150
143.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.141
144.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.139
145.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.135
146.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.130
147.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou125
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
151.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha118
152.Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.109
153.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA108
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha108
155.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.100
Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.100
Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Hartl David2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice100
Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.100
169.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha96
170.Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.90
171.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 88
Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy88
174.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.86
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
177.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná78
178.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most75
179.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY63
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
181.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
182.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY50
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany50
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 50
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY50
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
Srbek Jakub2007 BK TJ Baník Most50
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 50
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most50
196.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
198.Kolář Jan2008 BK Omega Olomouc, z.s.42
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
201.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 26
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem26
203.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 25
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 25
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3377
2.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.2100
3.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice2000
4.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1752
5.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1703
6.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1650
7.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1550
8.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1400
9.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1374
10.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1288
11.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1278
12.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1152
13.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1064
14.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1050
15.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.990
16.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha975
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže975
18.Klokan Jakub2008 Super Stars Most950
19.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 925
20.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.900
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 900
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice900
23.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.891
24.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 875
25.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.859
26.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk855
27.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.850
28.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.800
29.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.790
30.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav778
31.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice766
32.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.750
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 750
34.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice744
35.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.725
36.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.714
37.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.664
38.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA641
39.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.628
40.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.625
41.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.614
42.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha596
43.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš586
44.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.546
45.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.545
46.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno544
47.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.500
48.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA499
49.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice488
50.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno484
51.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic463
52.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha450
53.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha438
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná438
55.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.437
56.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.436
57.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most425
58.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.420
59.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.417
60.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.411
61.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton392
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha392
63.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.378
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.378
65.Škvára Kristian2008 BaC Kladno374
66.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha350
67.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.328
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.328
69.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha325
70.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš305
71.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.300
72.Macal Jiří2008 Super Stars Most292
73.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice285
74.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou266
75.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.263
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.263
77.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice250
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk250
79.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha237
80.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy230
81.Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice225
82.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem222
83.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.216
84.Gašparín Adam2007 Super Stars Most215
85.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY213
86.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 206
87.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.203
88.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem200
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 200
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most200
91.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem192
92.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.180
93.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA176
94.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové175
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.175
96.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno170
97.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 167
98.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY164
99.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.152
100.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže151
101.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice150
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
105.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
106.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany143
107.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná125
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
Žibřický Antonín2009 Badminton VK Aš125
110.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška120
111.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
112.Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 108
113.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha101
114.Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná100
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.100
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice100
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA100
Střižík Matěj2007 TJ Slavoj Podivín100
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha100
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.100
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice100
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
129.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.96
130.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton92
131.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň88
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY88
133.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.86
136.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.76
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 76
138.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice75
Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.75
Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany75
142.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha68
Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA68
144.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha67
145.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.62
146.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.58
147.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Berka Jan2007 TJ Slavoj Podivín50
Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice50
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk50
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk50
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.50
168.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
171.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná42
Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.42
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.42
174.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
175.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany26
176.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.25
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice25
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
183.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 14
184.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY13
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.13
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY13
187.Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2900
2.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2552
3.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2124
4.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1700
5.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1600
6.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1520
7.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1465
8.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1450
9.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1300
10.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.1250
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1250
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1250
13.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1200
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1200
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
16.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1050
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1050
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1050
19.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.977
20.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk950
21.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.945
22.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha925
23.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice914
24.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha895
25.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.850
26.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha825
27.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice820
28.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY800
29.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň718
30.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha700
31.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš676
32.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.646
33.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno644
34.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.635
35.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most625
36.Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 618
37.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice610
38.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most608
39.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice600
40.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.595
41.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.586
42.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.582
43.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.558
44.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most556
45.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové549
46.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic535
47.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.526
48.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav478
49.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové474
50.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.471
51.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš470
52.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton466
53.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.457
54.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem451
55.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 446
56.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha442
57.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.439
58.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.435
59.Hejnová Sára2007 USK Plzeň430
60.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.427
61.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno425
62.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.422
63.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA413
64.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.402
65.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.398
66.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem394
67.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.391
68.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem388
69.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.375
70.Křížková Eva2008 BaC Kladno374
71.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.369
72.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka368
73.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha359
74.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton357
75.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha343
76.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY326
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.326
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.326
79.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha323
80.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice319
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha319
82.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.315
83.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha308
84.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno307
85.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha298
86.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.297
87.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.292
88.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.291
89.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton290
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.290
91.Čechová Tereza2008 Super Stars Most288
92.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.270
93.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem269
94.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.268
95.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.254
96.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.240
97.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka235
98.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.234
99.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.228
100.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice226
101.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš224
102.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.220
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.220
104.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha219
105.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton212
106.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha206
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic206
108.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA203
109.Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň201
110.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice197
111.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou196
112.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.195
113.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.194
114.Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš193
115.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.188
116.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.180
117.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice178
118.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice176
119.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.166
120.Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.159
121.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.156
122.Kovalčíková Kateřina2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.151
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.151
124.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.149
125.Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.145
126.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.144
127.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton138
128.Závěšická Petra2007 Kabal team Karviná136
129.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.133
130.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.131
131.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice126
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice126
133.Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA120
134.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany119
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.119
136.Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.113
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná113
138.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem107
139.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY105
Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA105
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.105
142.Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice103
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.103
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná103
145.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.101
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.101
147.Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice94
148.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
149.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha80
150.Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany75
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
152.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná71
153.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.70
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.70
155.Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.69
156.Flachsová Stela2007 Badminton VK Aš63
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.63
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná63
Žaloudková Lucie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.63
160.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.61
161.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Karkulová Natálie2009 TJ Sokol Dobruška60
163.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice58
Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 58
165.Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice57
166.Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
168.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem51
169.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha47
170.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice46
171.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.44
172.Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.43
173.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.40
174.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem39
175.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.38
Goláňová Natálie2009 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.38
Matušínská Anna2007 1.Badmintonový klub Šumperk38
Pavlíčková Barbora2008 TJ Sokol České Budějovice38
179.Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.35
180.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.33
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou33
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha33
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.33
Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín33
Sikorová Petra2007 TJ Slavoj Český Těšín33
186.Giordano Axelle2008 SK JEREMI, z.s.32
187.Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.31
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany31
Rychterová Pavla2007 TJ Slovan Vesec, z.s.31
Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha31
191.Kohutková Ela2007 TJ Sokol Klimkovice30
Mikulová Vendula2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.30
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
194.Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín28
Šimaliaková Adéla2008 TJ Slavoj Český Těšín28
196.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY26
198.Vlachová Karolína2008 BC AKTIV LUŽINY23
199.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice19
Fantyšová Rozálie2008 TJ Sokol České Budějovice19
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.19
202.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.15
203.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Kolaříková Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Schindlerová Róza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
206.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Krausová Kristýna2008 BK Kopřivnice, z.s.13
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice13
210.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha10
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže10
212.Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
213.Chovancová Markéta2010 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha5
215.Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
216.Mouai Sally2010 Sokol Radotín Meteor Praha3
217.Gregorová Marie Antonie2009 Badminton Sharks Brno, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
219.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice1
1.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany3136
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3136
3.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2624
4.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2236
5.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2112
6.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2050
7.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice1836
8.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1700
9.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1650
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk1650
11.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1540
12.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1500
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1500
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1500
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1500
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1500
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1500
18.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.1400
19.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1350
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1350
21.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1300
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1300
23.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most1288
Portová Anna2007 BK TJ Baník Most1288
25.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1250
Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha1250
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha1250
28.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA1138
29.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1100
30.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1050
31.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton989
32.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové936
33.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.900
34.Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 876
35.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha875
36.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš862
37.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY851
38.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.850
39.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice836
40.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové828
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav828
42.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň826
43.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha825
44.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.800
45.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.788
46.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton778
47.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha753
48.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most750
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton750
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 750
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.750
52.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.728
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic728
54.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem725
55.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.714
56.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno706
57.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha700
58.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.661
59.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.650
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem650
61.Hejnová Sára2007 USK Plzeň641
62.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha628
63.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.625
64.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno616
65.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice614
66.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.574
67.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.561
68.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.550
69.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice542
70.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha525
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem525
72.Křížková Eva2008 BaC Kladno519
73.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice506
74.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA504
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic504
76.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.489
77.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno488
78.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.486
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.486
80.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha475
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.475
Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice475
83.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha468
84.Čechová Tereza2008 Super Stars Most464
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.464
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice464
87.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš462
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.462
89.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem453
90.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha450
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.450
92.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.441
93.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice430
94.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.410
95.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.396
96.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.389
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.389
98.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.387
99.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka376
100.Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň350
101.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton328
102.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.317
103.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha307
104.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
105.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.301
106.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY300
Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice300
Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.300
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.300
110.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.296
111.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.288
112.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou286
113.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.276
Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA276
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.276
116.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka267
117.Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.250
118.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.246
119.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.240
120.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.239
121.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice238
122.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.236
123.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.200
Kovalčíková Kateřina2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice200
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná200
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice200
132.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.196
133.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
134.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.186
135.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem170
136.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice164
137.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice150
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná150
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA150
Závěšická Petra2007 Kabal team Karviná150
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
144.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
145.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.139
146.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem126
147.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
148.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha117
149.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem113
150.Vlachová Karolína2008 BC AKTIV LUŽINY108
151.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Goláňová Natálie2009 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.100
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.100
Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín100
Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná100
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Sikorová Petra2007 TJ Slavoj Český Těšín100
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná100
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
163.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou86
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou86
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš86
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš86
168.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice78
169.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice75
170.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
172.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.59
Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.59
176.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany50
Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín50
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mikulová Vendula2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže50
Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín50
Rychterová Pavla2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha50
188.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.46
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
190.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY25
191.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha14
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha14
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3412
2.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.2000
3.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1965
4.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1936
5.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1703
6.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.1700
7.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1550
8.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1350
9.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1200
10.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1164
11.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1150
12.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton1100
13.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1064
14.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1050
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1050
16.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice989
17.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice966
18.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most952
19.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.950
20.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk930
21.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 900
22.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY850
23.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most814
24.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha800
Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 800
26.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav778
27.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha750
28.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice694
29.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.678
30.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.652
31.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha639
32.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.638
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.638
34.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most636
35.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice621
36.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš611
37.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton600
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha600
39.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.596
40.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 578
41.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA568
42.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.550
43.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 500
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.500
45.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.488
46.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most475
47.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic463
48.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno456
49.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.450
50.Křížková Eva2008 BaC Kladno448
51.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno440
52.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.436
53.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.425
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.425
55.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.414
56.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice413
57.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.402
58.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem400
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem400
60.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA396
61.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň393
62.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice392
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.392
64.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.386
65.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.375
66.Hejnová Sára2007 USK Plzeň366
67.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.363
68.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.358
69.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.349
70.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton342
71.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.340
72.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice339
73.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.338
74.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice328
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem328
76.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha325
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha325
78.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice314
79.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha312
80.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.303
81.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
82.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové288
83.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš286
84.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové283
85.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.278
86.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem267
87.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno266
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.266
89.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha264
90.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.262
91.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice250
92.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.246
93.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY238
94.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.233
95.Čechová Tereza2008 Super Stars Most230
96.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.220
97.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha218
98.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha214
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha214
100.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.200
102.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha192
103.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.191
104.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.180
105.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha175
106.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.163
107.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice150
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou150
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.150
110.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
112.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA143
113.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.125
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice125
115.Karkulová Natálie2009 TJ Sokol Dobruška120
116.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka113
117.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.100
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.100
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná100
Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
128.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice92
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.92
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton92
131.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice88
132.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.86
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
136.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic76
137.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany75
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA75
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice75
142.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.50
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Matušínská Anna2007 1.Badmintonový klub Šumperk50
Mikulová Vendula2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.50
151.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
153.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
155.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka30
156.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.25
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice25
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže25
Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha25
162.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.13
Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.13
Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY13
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U13- otevřený - HoliceC22.09.2018
2GPC U13 - MostC22.09.2018
3GPE50 U11 - Benátky nad JizerouE5022.09.2018
4GPC U13- otevřený - KladnoC23.09.2018
5GPE50 U11 Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.09.2018
6GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD29.09.2018
7GPC U13- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
8GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.10.2018
9GPC U13- otevřený - České BudějoviceC13.10.2018
10GPC U13- otevřený - PřerovC13.10.2018
11GPE50 U11 - Praha LužinyE5020.10.2018
12GPD U13- otevřený - Praha LužinyD20.10.2018
13OP U13 - České BudějoviceSKP27.10.2018
14GPC U13- otevřený - KladnoC27.10.2018
15GPC U13-otevřený - MostC27.10.2018
16GPC U13- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
17GPC U13- kvalifikační - IvančiceC03.11.2018
18OP U13 - Karlovy VarySKP03.11.2018
19OP U13 - KopřivniceSKP03.11.2018
20OP U13 - HoliceSKP03.11.2018
21OP U13 - Liberec- VesecSKP04.11.2018
22GPD U13- kvalifikační - Praha LužinyD04.11.2018
23OP U13 - Benátky nad JizerouSKP11.11.2018
24OP U13 - Praha - ZMSKP11.11.2018
25GPD U13- otevřený - ProboštovD17.11.2018
26MČR U13 - Český KrumlovMČR18.11.2018
27GPD U13 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
28Vánoční turnaj GPC U13 - KlimkoviceC24.11.2018
29Vánoční turnaj GPE50 U11 - KlimkoviceE5025.11.2018
30GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD25.11.2018
31GPD U13 - České BudějoviceD01.12.2018
32OP U13 - IvančiceSKP02.12.2018
33GPC U13- otevřený - KladnoC09.12.2018
34GPC U13 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC15.12.2018
35GPC U13- Vánoční turnaj - LiberecC16.12.2018
36GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
37GPC U13 - České BudějoviceC05.01.2019
38GPD U13- Praha - Praha LužinyD05.01.2019
39GPC U13- dvouhry - AšC05.01.2019
40GPC U13 - LiberecC05.01.2019
41GPC U13- otevřený - OsíkC12.01.2019
42GPC U13 - BrnoC12.01.2019
43GPC U13 - Plzeň Bílá HoraC12.01.2019
44GPC U13- Praha - Praha JeremiC12.01.2019
45GPC U13 - Benátky nad JizerouC12.01.2019
46GPC U13 - OpavaC13.01.2019
47GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD19.01.2019
48GPC U13 - Praha JeremiC26.01.2019
491. GPA U13 - AšA27.01.2019
50GPC U13- otevřený - MostC02.02.2019
51GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD09.02.2019
52GPD U13 - PlzeňD10.02.2019
53GPD U13- otevřený - MostD10.02.2019
54GPC U13- otevřený - Ústí nad LabemC16.02.2019
55GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2019
56GPC U13 - Brno - SlatinaC23.02.2019
571. GPB U13 - Praha HamrB03.03.2019
58GPC U13 - České BudějoviceC09.03.2019
59GPD U13- otevřený - Praha LužinyD09.03.2019
60GPC U13- otevřený - Nové Město nad MetujíC16.03.2019
61GPD U13 - Karlovy VaryD16.03.2019
62GPC U13 - MostC16.03.2019
63GPC U13- otevřený - Praha HamrC23.03.2019
64GPC U13 - AšC24.03.2019
65GPC U13- otevřený - KladnoC24.03.2019
66GPC U13 - BrnoC31.03.2019
67GPC U13 - Liberec- VesecC06.04.2019
68GPD U13- Praha - Praha JeremiD06.04.2019
69GPC U13- otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
70GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.04.2019
71GPC U13-Memoriál A. Waňkové - PlzeňC13.04.2019
72GPC U13- otevřený - ŠumperkC13.04.2019
73GPC U13 - OrlováC13.04.2019
74GPC U13 - KladnoC14.04.2019
75GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
76GPC U13- Praha - Praha VinořC19.04.2019
77GPD U13 - PlzeňD04.05.2019
782. GPA U13 - MostA05.05.2019
79GPC U13- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
80GPC U13 - České BudějoviceC11.05.2019
81GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD11.05.2019
82GPC U13 - BrnoC18.05.2019
832. GPB U13 - Praha RadotínB02.06.2019
84GPC U13- otevřený Tři Bratři Český Těšín - Český TěšínC15.06.2019
85GPC U13- dvouhry - Praha LužinyC15.06.2019
86OP U13 - Králův DvůrSKP23.06.2019
87GPC U13 Open Drive- čtyřhry,mixy - AšC31.08.2019
883. GPB U13 - Hamr PrahaB08.09.2019
89OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP14.09.2019
90GPD U13 - MostD15.09.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading