logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 19.09.2019

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
24.09.2018 - 19.09.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ40
2.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2436
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2436
4.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2288
5.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1950
6.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1700
7.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1636
8.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1575
9.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1424
10.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1300
11.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1265
12.Altera Jan2004 BaC Kladno1150
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha1150
14.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1100
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1100
16.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1088
17.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 1050
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1050
20.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.977
21.Oros Marek2003 Super Stars Most950
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.950
23.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.865
24.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha850
25.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.800
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové800
28.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem764
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem764
30.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA750
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha750
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice750
33.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.725
34.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.700
35.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.696
36.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha654
37.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka636
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha636
39.Port Jan2003 BK TJ Baník Most598
40.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha568
41.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.564
42.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.555
43.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.550
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most550
45.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.538
46.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice525
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.525
48.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton514
49.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha500
50.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.499
51.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice498
52.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.489
53.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš486
54.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice484
55.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha475
56.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.466
57.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha450
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.450
60.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha445
61.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
62.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.439
63.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš427
64.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA413
65.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha404
66.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha392
67.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.388
68.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.364
69.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.363
70.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.346
71.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň336
72.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.330
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.330
74.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem328
75.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII326
76.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.317
77.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.314
78.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice313
79.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
80.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.284
81.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.269
82.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.266
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.266
84.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.263
85.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň261
86.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.250
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha250
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 250
89.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.243
90.Jonáš Václav2006 BaC Kladno230
91.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice228
92.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.226
93.Matiska David2004 BK ARION PRAHA225
94.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.217
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.217
96.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.213
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.213
98.Janáček David2004 BK ARION PRAHA212
99.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha210
100.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.205
101.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice200
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.200
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
104.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem198
105.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš192
106.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha189
107.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem186
108.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.183
109.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 178
110.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.176
111.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže166
Korynta Martin2004 BaC Kladno166
113.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná163
114.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno161
115.Vlasák David2004 Super Stars Most159
116.Kóňa Jan2004 Super Stars Most156
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka156
118.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.153
119.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.151
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha151
121.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava150
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.150
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice150
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín150
125.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.146
126.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.126
128.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.125
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA125
131.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice124
132.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany123
133.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.122
134.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno120
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
136.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA119
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem119
138.Žižka Jan2004 SK Hamr, z.s. 118
139.Hora Aleš2003 Super Stars Most114
140.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice113
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín113
Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka113
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.113
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most113
146.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.110
147.Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 109
Hlad Adam2004 BaC Kladno109
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha109
150.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
151.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.107
152.Kazík Matěj2005 BaC Kladno103
153.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.100
Solar Jan2005 SK Prosek Praha100
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
159.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.99
160.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.96
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha96
162.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice93
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha93
164.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš92
165.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice91
166.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň90
167.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš88
168.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice87
169.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška86
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
171.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
172.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany80
173.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
Suchopár Jan2006 Super Stars Most75
176.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk71
177.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže68
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha68
179.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Kundrát David2006 Badminton VK Aš63
181.Liu Michael2003 SK Hamr, z.s. 58
182.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava50
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Haratyk Jan2003 BC 66 Ivančice50
Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA50
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
193.Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.46
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
195.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná42
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most42
199.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové40
200.Hlaváček Jan2003 Ostrava Badminton Klub38
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš38
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.38
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.38
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš38
206.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.34
207.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Hašek Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY30
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 30
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 30
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice30
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka30
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou30
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Zabek Matyáš2004 Ostrava Badminton Klub30
216.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk29
217.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.25
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové25
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Volejníček Lukáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA25
230.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka22
231.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 20
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže20
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 20
236.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš18
237.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.15
238.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.13
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem13
Švec Lukáš2004 TJ Slavoj Podivín13
244.Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
246.Stumpf Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
1.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.3712
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava3712
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2586
4.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha2262
5.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2236
6.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha2124
7.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1936
8.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1904
9.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1750
10.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1736
11.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1704
12.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1700
13.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1650
14.Altera Jan2004 BaC Kladno1536
15.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1500
16.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1450
17.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1436
18.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1400
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1400
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1400
21.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1350
22.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1336
23.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha1300
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha1300
25.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha1250
26.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1200
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
29.Oros Marek2003 Super Stars Most1186
30.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1100
31.Port Jan2003 BK TJ Baník Most951
32.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 950
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové950
34.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.925
35.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem900
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem900
37.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most839
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.839
39.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha838
40.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš837
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš837
42.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha825
43.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice824
44.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.816
45.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.802
46.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
47.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka764
48.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.752
49.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton750
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha750
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha750
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha750
56.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná713
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.713
58.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA700
59.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha675
60.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice664
61.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.663
62.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.652
63.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.615
64.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.614
65.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice588
66.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš577
67.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha566
68.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem564
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem564
70.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.563
71.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.560
72.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.553
73.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 543
74.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA541
75.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.536
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.536
77.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha525
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.525
79.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice503
80.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň501
81.Matiska David2004 BK ARION PRAHA500
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII500
83.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.486
84.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha475
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.475
86.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
87.Hora Aleš2003 Super Stars Most458
88.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.450
89.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.439
90.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.436
91.Janáček David2004 BK ARION PRAHA416
92.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice410
93.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.403
94.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem392
95.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha386
96.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.378
97.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno375
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.375
99.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.374
100.Vlasák David2004 Super Stars Most370
101.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.364
102.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.363
103.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.356
104.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.350
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.350
106.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.336
107.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.328
108.Kundrát David2006 Badminton VK Aš325
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.325
110.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Kóňa Jan2004 Super Stars Most320
112.Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka300
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA300
115.Korynta Martin2004 BaC Kladno286
116.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.275
Kazík Matěj2005 BaC Kladno275
Solar Jan2005 SK Prosek Praha275
119.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.271
120.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice250
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice250
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.250
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.250
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš250
129.Hlad Adam2004 BaC Kladno236
130.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha200
133.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha175
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha175
135.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA174
136.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice164
138.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň157
139.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
140.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.150
Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže150
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže150
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín150
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.150
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
Suchopár Jan2006 Super Stars Most150
151.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 146
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín146
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most146
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.146
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 146
156.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
157.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.136
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.136
159.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 126
160.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany125
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš125
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš125
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
166.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice124
167.Jonáš Václav2006 BaC Kladno120
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno120
169.Liu Michael2003 SK Hamr, z.s. 118
170.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.114
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most114
172.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany113
173.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava100
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava100
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové100
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 100
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.100
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.100
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš100
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA100
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA100
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
190.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.92
191.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška86
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.86
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
195.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk78
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná78
198.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.75
199.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň69
200.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.63
201.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 50
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.50
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže50
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA50
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové50
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka50
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka50
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 50
222.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.46
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
227.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš42
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš42
Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
231.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
1.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.2286
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2004
3.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1936
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1936
5.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1776
6.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1700
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1700
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1700
9.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1624
10.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1600
11.Altera Jan2004 BaC Kladno1300
12.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1296
13.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
14.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1150
15.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1101
16.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1100
17.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1052
18.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1050
19.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha1000
20.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.950
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha950
22.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha914
23.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.900
24.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.875
25.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.850
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 850
27.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha800
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové800
29.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem788
30.Oros Marek2003 Super Stars Most752
31.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.711
32.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most696
33.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton686
34.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka675
35.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice650
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice650
37.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.640
38.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice639
39.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha586
40.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA563
41.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.562
42.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.561
43.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.542
44.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.525
45.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.524
46.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň501
47.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most500
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš500
49.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.478
50.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice471
51.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha455
52.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 450
54.Port Jan2003 BK TJ Baník Most436
55.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem428
56.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.425
57.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš424
58.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha404
59.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.402
60.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice400
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
62.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha379
63.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha378
64.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.375
65.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem371
66.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš368
67.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.360
68.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice350
69.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.335
70.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha325
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.325
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII325
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha325
74.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.313
75.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha309
76.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Matiska David2004 BK ARION PRAHA300
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem300
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA300
81.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.292
82.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno275
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA275
84.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha263
85.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice253
86.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice250
Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
88.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.246
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha246
90.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.242
91.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže236
92.Jonáš Václav2006 BaC Kladno230
93.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň225
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.225
95.Kóňa Jan2004 Super Stars Most217
96.Vlasák David2004 Super Stars Most215
97.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice213
98.Kundrát David2006 Badminton VK Aš208
99.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.204
100.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.200
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín200
103.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.186
104.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
105.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.179
106.Janáček David2004 BK ARION PRAHA175
107.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.171
108.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 168
109.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha154
110.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
111.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava150
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Solar Jan2005 SK Prosek Praha150
117.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 146
118.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.142
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem142
120.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka138
121.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany132
122.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.128
123.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
Hora Aleš2003 Super Stars Most125
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.125
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
127.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno120
128.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha118
129.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš108
130.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Suchopár Jan2006 Super Stars Most100
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha100
142.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín96
143.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.92
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem92
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.92
146.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.86
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
150.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice78
152.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň69
153.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany63
154.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže50
Haratyk Jan2003 BC 66 Ivančice50
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 50
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš50
Korynta Martin2004 BaC Kladno50
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.50
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové50
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš50
176.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
178.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most42
181.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.37
182.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Kazík Matěj2005 BaC Kladno25
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka25
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
189.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.12
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ127
2.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.WJ152
3.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2702
4.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2024
5.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1836
6.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1650
7.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1636
8.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1624
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1624
10.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1536
11.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1450
12.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1400
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1400
14.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.1300
15.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1236
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1236
17.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1200
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1200
20.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1176
21.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1165
22.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1150
23.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1002
24.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha975
25.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 952
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.952
27.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 925
28.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.865
29.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.850
30.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.724
31.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka700
32.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.675
33.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.650
34.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice639
35.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice625
36.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice624
37.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.611
38.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.605
39.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most600
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha600
41.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice586
42.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem564
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha564
44.Benediktová Klára2005 USK Plzeň536
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín536
46.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.528
47.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha515
48.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.512
49.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha509
50.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem500
51.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha499
52.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha491
53.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most488
54.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice474
55.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem464
56.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín446
57.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice436
58.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.432
59.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.426
60.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.422
61.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.414
62.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.413
63.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem403
64.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš400
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.400
66.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.389
67.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 382
68.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem375
69.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.370
70.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.368
71.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.364
72.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha363
73.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.357
74.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.353
75.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.350
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha350
77.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky348
78.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice338
79.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice323
80.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.302
81.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem300
82.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most296
83.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.288
84.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš274
85.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice268
86.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.263
87.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.259
88.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice250
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
91.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.247
92.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem246
93.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš244
94.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.243
95.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem242
96.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
97.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice236
98.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.232
99.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka228
100.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín221
101.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.217
102.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.200
Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha200
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha200
105.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš199
106.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.195
107.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.183
108.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň181
109.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka171
110.Jonášová Klára2006 BaC Kladno170
111.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha165
112.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice163
113.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.156
114.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.151
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 151
116.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany150
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
119.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.149
120.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň147
121.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno145
122.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha144
123.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš141
124.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice138
125.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice133
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic133
127.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany132
128.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové130
129.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.126
130.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha122
131.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
133.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka100
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava100
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.100
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.100
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
141.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže97
142.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš88
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
144.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.87
145.Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš83
146.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.82
147.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
150.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.73
151.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.71
152.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň63
Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.63
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha63
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most63
156.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou54
157.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.51
158.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice50
Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
167.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.46
169.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.45
170.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
171.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže38
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka38
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň38
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha38
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš38
177.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany33
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka33
179.Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.30
Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany30
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.30
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany30
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
187.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.25
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.25
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Tomášková Eva2003 BaC Kladno25
191.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
193.Javorská Anna2004 USK Plzeň20
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka20
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.20
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2824
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2824
3.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2536
4.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2500
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2500
6.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2289
7.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2012
8.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1912
9.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1712
10.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1650
11.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1600
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1600
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha1600
14.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1389
15.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1336
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1336
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1336
18.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1301
19.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.1300
20.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1286
21.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.1250
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1250
23.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice1239
24.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1236
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1236
26.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1200
27.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1174
28.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1150
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1150
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1150
31.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1101
32.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem1050
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1050
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1050
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1050
36.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1000
37.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.990
38.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.950
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.950
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.950
41.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.912
42.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.888
43.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka839
44.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem838
45.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most827
46.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha825
47.Benediktová Klára2005 USK Plzeň789
48.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice739
49.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.736
50.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 702
51.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín689
52.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha675
53.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.639
54.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most625
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most625
56.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín611
57.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.603
58.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem600
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem600
60.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice589
61.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.586
62.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most575
63.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš563
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.563
65.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.539
66.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 536
67.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem528
68.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.525
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.525
70.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.503
71.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice500
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.500
73.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.489
74.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.486
75.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš463
76.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.450
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš450
78.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha449
79.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha440
80.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.436
81.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.428
82.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha425
83.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.416
84.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.414
85.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.413
86.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice400
87.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš388
88.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.380
89.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.367
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.367
91.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 364
92.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
93.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.350
Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.350
Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha350
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.350
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha350
98.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.339
99.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.334
100.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín311
101.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka302
102.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové300
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 300
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
105.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.292
106.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha290
107.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.278
108.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice277
109.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice275
110.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.250
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha250
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha250
114.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
115.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice200
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš200
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.200
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš200
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
123.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka199
124.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň188
125.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.186
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice186
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže186
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice186
131.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.184
132.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.180
Jonášová Klára2006 BaC Kladno180
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno180
135.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 165
136.Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
137.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň152
138.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.150
Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most150
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava150
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava150
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.150
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha150
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.150
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most150
147.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice138
148.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany132
Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha132
150.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka113
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka113
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka113
153.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
154.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice100
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice100
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň100
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.100
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice100
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš100
173.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha90
174.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany88
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha88
177.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA86
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.86
179.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
181.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany63
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka63
183.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.50
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Tomášková Eva2003 BaC Kladno50
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno50
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
191.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice44
192.Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
194.Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany38
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany38
196.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ96
2.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1996
3.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1936
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1936
5.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1700
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1700
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1700
8.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1624
9.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1502
10.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1374
11.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1252
12.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
13.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1150
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1150
15.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1136
16.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1051
17.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.1050
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1050
19.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1024
20.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1000
22.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.950
23.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem938
24.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.889
25.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice879
26.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 838
27.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem814
28.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha800
29.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.725
30.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice714
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín714
32.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.700
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové700
34.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.692
35.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 688
36.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.686
37.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 675
38.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice650
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.650
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.650
41.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.645
42.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.636
43.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.624
44.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha614
45.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.602
46.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most550
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most550
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
49.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha516
50.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.514
51.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.500
52.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha486
53.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.475
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.475
55.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.464
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem464
57.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.439
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.439
59.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.436
60.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha429
61.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.425
62.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem417
63.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice413
64.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš408
65.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.400
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha400
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem400
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem400
69.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice396
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín396
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem396
72.Benediktová Klára2005 USK Plzeň386
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha386
74.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most378
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem378
76.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha375
77.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka353
78.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.350
80.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.346
81.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš338
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš338
83.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice325
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.325
85.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 321
86.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice302
87.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno300
88.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.295
89.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky286
90.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha254
91.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.253
92.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice250
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha250
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha250
96.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín246
97.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice236
98.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice230
99.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.225
100.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.211
101.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš206
102.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.205
103.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha200
106.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.192
107.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.185
108.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.181
109.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.179
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.179
111.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
112.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice175
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno175
114.Jonášová Klára2006 BaC Kladno170
115.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 166
116.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice150
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 150
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava150
121.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.137
122.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice136
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže136
124.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.125
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové125
126.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha118
127.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.108
128.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.104
129.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 102
130.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň100
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň100
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.100
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš100
143.Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
144.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka86
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
146.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice78
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
149.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň75
150.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany63
151.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha55
152.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.50
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha50
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.50
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Tomášková Eva2003 BaC Kladno50
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most50
171.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA46
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
174.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka38
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka38
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň38
177.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.25
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka25
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U17- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
2GPC U17- otevřený - MostC13.10.2018
3GPD U17 - TáborD20.10.2018
4GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC21.10.2018
5OP U17 - BrnoSKP03.11.2018
6GPC U17- otevřený - MostC03.11.2018
7GPC U17 - Plzeň MalešiceC10.11.2018
8OP U17 - Plzeň DoubravkaSKP17.11.2018
9OP U17 - Rychnov nad KněžnouSKP17.11.2018
10GPC U17- kvalifikační - BrnoC17.11.2018
11OP U17 - MostSKP17.11.2018
12OP U17 - Benátky nad JizerouSKP17.11.2018
13OP U17 - České BudějoviceSKP18.11.2018
14OP U17 - OlomoucSKP18.11.2018
15GPD U17 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
16OP U17 - Praha VinořSKP24.11.2018
17Vánoční turnaj GPC U17 - KlimkoviceC24.11.2018
18MČR U17 - Brno - SlatinaMČR09.12.2018
19GPC U17- Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
20GPC U17 - Český KrumlovC12.01.2019
21GPC U17- otevřený - Ústí nad LabemC12.01.2019
22GPC U17 - PlzeňC12.01.2019
23GPC U17 - otevřený - OsíkC19.01.2019
24GPC U17- Praha - Praha HamrC27.01.2019
25GPC U17 - Králův DvůrC27.01.2019
26GPC U17 - PodivínC02.02.2019
27GPC U17 - OpavaC03.02.2019
281. GPA U17 - Hradec KrálovéA17.02.2019
29GPC U17 21. Witte Cup Nejdek - NejdekC02.03.2019
30GPD U17 - ŠumperkD03.03.2019
31GPC U17 - otevřený - MostC09.03.2019
32GPC U17 - otevřený - Praha ZMC10.03.2019
33GPC U17 - ChropyněC10.03.2019
34GPD U17- otevřený - Ústí nad LabemD16.03.2019
35GPC U17 - AšC17.03.2019
361. GPB U17 - DobřanyB24.03.2019
37GPC U17 - LiberecC30.03.2019
38GPC U17 - Karlovy VaryC06.04.2019
39GPC U17 - otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
40GPC U17 - otevřený - KladnoC07.04.2019
41GPC U17 - otevřený - Hradec KrálovéC13.04.2019
42GPC U17 Radotín Cup - Praha RadotínC14.04.2019
43GPC U17 - Plzeň Bílá HoraC20.04.2019
44GPC U17- Praha - Praha HamrC27.04.2019
45GPC U17 - OlomoucC27.04.2019
46GPC U17 - MostC27.04.2019
47GPC U17 - České BudějoviceC27.04.2019
48GPC U17 - IvančiceC28.04.2019
49GPD U17 - TáborD04.05.2019
50GPC U17 - Benátky nad JizerouC04.05.2019
512. GPA U17 - Praha HamrA19.05.2019
52OP U17 - KladnoSKP26.05.2019
53GPC U17 - otevřený - Praha VinořC26.05.2019
54GPC U17 - ChropyněC08.06.2019
552. GPB U17 - PardubiceB09.06.2019
56GPC U17 - otevřený - Praha LužinyC09.06.2019
57GPC U17 Open Drive- čtyřhry, mixy - AšC31.08.2019
58GPC U17 - KladnoC01.09.2019
59GPC U17 - PřerovC07.09.2019
603. GPB U17 - Ústí nad LabemB15.09.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading