logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 19.09.2019

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
19.09.2018 - 19.09.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ40
2.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.WJ118
3.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec KrálovéWJ146
4.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ170
5.Brázda Tadeáš2002 BC 66 IvančiceWJ182
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2024
7.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1836
8.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1765
9.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1650
10.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1461
11.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1400
12.Morávek Michal2002 BaC Kladno1386
13.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1300
14.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1250
15.Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 1186
16.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1165
17.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1136
18.Altera Jan2004 BaC Kladno1091
19.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1050
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.1050
21.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1015
22.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most950
23.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.902
24.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná900
25.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín876
26.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava875
27.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.839
28.Oros Marek2003 Super Stars Most762
29.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice752
30.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
31.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno730
32.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha726
33.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha650
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná650
35.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.591
36.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.586
37.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.578
38.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 575
39.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice564
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.564
41.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.550
42.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.539
43.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové538
44.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem518
45.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem503
46.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha500
47.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.486
48.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem483
49.Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín464
50.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové463
51.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.436
52.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem428
53.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.421
54.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice400
55.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.399
56.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.375
57.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka361
58.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.336
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.336
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka336
61.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice320
62.Port Jan2003 BK TJ Baník Most309
63.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.300
64.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha298
65.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.286
66.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek275
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.275
68.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
69.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem243
70.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha236
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.236
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.236
73.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.230
74.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.225
75.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 218
76.Matiska David2004 BK ARION PRAHA214
77.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.213
78.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem200
80.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka188
81.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 182
82.Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha181
83.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná180
84.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.179
85.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 178
86.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.177
87.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná171
88.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA168
89.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.161
90.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem160
91.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
92.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice150
93.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.141
94.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.139
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.139
96.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha133
97.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 130
98.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.129
99.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem124
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.124
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.124
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.124
103.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA120
104.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem113
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice113
107.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň112
108.Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.111
109.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
110.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 102
111.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka100
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha100
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany100
117.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha93
118.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.88
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
120.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
121.Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 83
122.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
123.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.76
124.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.75
125.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.71
126.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.70
127.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.63
Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub63
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most63
Kóňa Jan2004 Super Stars Most63
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.63
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha63
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha63
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha63
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most63
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice63
138.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha58
139.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA54
140.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub50
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII50
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice50
Vlasák David2004 Super Stars Most50
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.50
153.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava46
Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice46
Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
161.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška38
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice38
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové38
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 38
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most38
166.Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most33
167.Janáček David2004 BK ARION PRAHA30
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha30
169.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem28
170.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.25
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín25
173.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 20
174.Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.13
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR83
2.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ99
3.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2850
4.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2512
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2512
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2324
7.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice2150
8.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2074
9.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2050
10.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1850
11.Morávek Michal2002 BaC Kladno1836
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 1836
13.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1786
14.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1736
15.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 1700
16.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1636
17.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1586
18.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín1524
19.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1475
20.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1436
21.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1425
22.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1350
23.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1302
24.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1300
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1300
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1300
27.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1250
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1250
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1250
30.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1200
32.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná1101
33.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno1100
34.Matula Jakub2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1086
35.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1050
36.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná1001
37.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem964
38.Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín963
39.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.950
40.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.938
41.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha925
42.Altera Jan2004 BaC Kladno906
43.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín900
44.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.877
45.Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.865
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.865
47.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem864
48.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha824
49.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha789
50.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná775
51.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice763
52.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.751
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka751
54.Oros Marek2003 Super Stars Most750
55.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.737
56.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice727
57.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha688
58.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem664
59.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.652
60.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem650
61.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové625
62.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka624
63.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.614
64.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.589
65.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.564
66.Matiska David2004 BK ARION PRAHA550
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice550
68.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.519
69.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
70.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná490
71.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.477
72.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.475
73.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 467
74.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.450
75.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha438
76.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.436
77.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.425
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.425
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA425
80.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek400
81.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem378
82.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem364
83.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.346
84.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.336
Port Jan2003 BK TJ Baník Most336
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.336
87.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 328
88.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha326
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha326
90.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.312
91.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem300
92.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.278
93.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice250
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.250
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA250
98.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 226
99.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 225
100.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.200
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem200
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.200
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.200
106.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 192
107.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.186
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.186
109.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
110.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 152
111.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.150
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.150
Hora Aleš2003 Super Stars Most150
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Vlasák David2004 Super Stars Most150
117.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub146
118.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň139
119.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha125
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka125
121.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
122.Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 118
Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 118
124.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
125.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
127.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka100
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub100
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.100
Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most100
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most100
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha100
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.100
141.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.96
143.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
145.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice86
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.86
149.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.76
150.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
151.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most68
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem68
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most68
154.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Janáček David2004 BK ARION PRAHA50
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
165.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ82
2.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2904
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2812
4.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2636
5.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2024
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1924
7.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1736
8.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1724
9.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1700
10.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1365
11.Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 1300
12.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1200
13.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.1062
14.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1051
15.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná1050
16.Morávek Michal2002 BaC Kladno1030
17.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1000
18.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA950
19.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.936
20.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha926
21.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava925
22.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.900
23.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.838
24.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice825
25.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové800
26.Matula Jakub2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.736
27.Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.700
28.Altera Jan2004 BaC Kladno694
29.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno690
30.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.686
31.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem682
32.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.662
33.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha652
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.652
35.Oros Marek2003 Super Stars Most640
36.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.625
37.Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.608
38.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha601
39.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.598
40.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.589
41.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha564
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem564
43.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha550
44.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.500
45.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem475
46.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem464
47.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.461
48.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín452
49.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice436
50.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.432
51.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.400
52.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.389
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.389
54.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.375
55.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.350
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.350
58.Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín328
59.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.311
60.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.302
61.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice300
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín300
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice300
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
67.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.296
68.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 265
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
70.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha258
71.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek250
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem250
73.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.239
74.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.238
75.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.236
76.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.228
77.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA218
78.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.202
79.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové200
83.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice196
84.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem178
85.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha175
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná175
87.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň152
88.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka150
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Matiska David2004 BK ARION PRAHA150
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka150
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha150
Port Jan2003 BK TJ Baník Most150
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 150
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem150
97.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub146
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.146
99.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 133
100.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 126
101.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná125
102.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
104.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha100
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.100
113.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.96
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.96
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
116.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany88
117.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
121.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
123.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha75
124.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 68
125.Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 58
126.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.50
Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 50
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka50
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most50
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA50
143.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
145.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ46
2.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ105
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ109
4.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ127
5.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.WJ152
6.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 3224
7.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2324
8.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1736
9.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1700
10.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1636
11.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1551
12.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1396
13.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1300
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1300
15.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1286
16.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
17.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1100
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1100
19.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1091
20.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.975
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most975
22.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.965
23.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 950
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice950
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
26.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 900
27.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA888
28.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem875
29.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.852
30.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.850
31.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.789
32.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice752
33.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.740
34.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.736
35.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice653
36.Pálková Tereza2002 Super Stars Most625
37.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice624
38.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče614
39.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.602
40.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.582
41.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA576
42.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem539
43.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň527
44.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem522
45.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.519
46.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice500
47.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem487
48.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem481
49.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.475
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.475
51.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín464
52.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka449
53.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha414
54.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň412
55.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.391
56.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.390
57.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
58.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.375
59.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.374
60.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha363
61.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha354
62.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 350
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.350
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice350
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem350
66.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.347
67.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.338
68.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice336
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky336
70.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.328
71.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most316
72.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha313
73.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.300
74.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice278
75.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
76.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.232
77.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem231
78.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.219
79.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice208
80.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.203
81.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka200
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub200
85.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.196
86.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany187
87.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.186
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.186
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.186
91.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem176
92.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže162
93.Brejchová Adéla2002 BK ARION PRAHA150
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany150
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub150
96.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.146
97.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice145
98.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.138
99.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most126
100.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice125
101.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic124
102.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
103.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice113
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
105.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
108.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno96
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice96
110.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Zachová Adéla2001 Start Jihlava86
112.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha80
113.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
114.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most76
115.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most63
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
118.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 50
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha50
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
129.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
132.Kocourová Barbora2001 SK Péřák z.s.38
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.38
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.38
135.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA25
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.25
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ46
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ46
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3404
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice3012
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2904
6.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2812
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2812
8.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2439
9.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2436
10.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2412
11.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice1850
12.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1686
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1686
14.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1600
15.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1586
16.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1562
17.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1450
18.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1400
19.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1386
20.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1302
21.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1301
22.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1300
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1300
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1300
25.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1289
26.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1252
27.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1250
28.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1214
29.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1200
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1200
31.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1136
32.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha1100
33.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1051
34.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA1050
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1050
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
37.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1000
38.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.956
39.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň950
40.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.939
41.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem927
42.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem925
43.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem900
44.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.851
45.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.839
46.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče836
47.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem827
48.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem825
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA825
50.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha750
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.750
52.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha726
53.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice725
54.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice702
55.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice688
56.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.670
57.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice638
58.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.636
59.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň564
Pálková Tereza2002 Super Stars Most564
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most564
62.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.550
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice550
64.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.500
65.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem475
66.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.444
67.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.436
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.436
69.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem400
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem400
71.Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.364
72.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.352
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.352
74.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.343
75.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice338
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín338
77.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.302
78.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic289
79.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.269
80.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže265
81.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice264
Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.264
83.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice250
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.250
87.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.239
88.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka225
89.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.212
90.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha200
92.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice189
93.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.186
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice186
95.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany175
96.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.166
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.166
98.Zachová Adéla2001 Start Jihlava152
99.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 150
Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany150
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.150
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
103.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.139
104.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
105.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha126
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha126
107.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 118
108.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
109.Brejchová Adéla2002 BK ARION PRAHA100
Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most100
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kocourová Barbora2001 SK Péřák z.s.100
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most100
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub100
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice100
134.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice90
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha90
136.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice86
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
138.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ96
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2804
3.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2636
4.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2624
5.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2400
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2212
7.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1865
8.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1736
9.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1401
10.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1300
11.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1175
12.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1100
13.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1050
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice1050
16.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1012
17.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1001
18.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň952
19.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 950
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA950
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
22.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.936
23.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
24.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice850
25.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice827
26.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.825
27.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.790
28.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.750
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.750
30.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče746
31.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové725
32.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.702
33.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha676
34.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem668
35.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.664
36.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha652
37.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.625
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem625
39.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.624
Pálková Tereza2002 Super Stars Most624
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.624
42.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.622
43.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem614
44.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.611
45.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.591
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň591
47.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka562
48.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.550
49.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.511
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem511
51.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.500
52.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín488
53.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most478
54.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha458
55.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice450
56.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.428
57.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem418
Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.418
59.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice364
60.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.361
61.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 350
Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha350
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.350
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA350
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice350
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.350
67.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.339
68.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.314
69.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
70.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.296
71.Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.278
72.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.272
73.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice250
74.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany239
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.239
76.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.238
77.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.186
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
79.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.180
80.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem168
81.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice152
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most152
83.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice150
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky150
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.150
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub150
92.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 140
93.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.136
94.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most125
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha125
96.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže100
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
105.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.96
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice96
107.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany88
108.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Zachová Adéla2001 Start Jihlava86
110.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 83
111.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
112.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA50
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.50
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.50
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
130.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
132.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha25
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U19- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
2GPC U19- otevřený - ChropyněC23.09.2018
3GPC U19- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
4GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC06.10.2018
5GPC U19- otevřený - KladnoC07.10.2018
6OP U19 - Králův DvůrSKP24.11.2018
7OP U19 - JihlavaSKP25.11.2018
8OP U19 - NejdekSKP25.11.2018
9OP U19 - MostSKP25.11.2018
10GPC U19- kvalifikační - IvančiceC01.12.2018
11OP U19 - České BudějoviceSKP01.12.2018
12OP U19 - Praha VinořSKP01.12.2018
13OP U19 - DobruškaSKP02.12.2018
14OP U19 - OrlováSKP02.12.2018
15MČR U19 - PrahaMČR16.12.2018
16GPC U19 - České BudějoviceC05.01.2019
17GPC U19 - OlomoucC05.01.2019
18GPC U19- Praha - Praha VinořC06.01.2019
19GPC U19 - BrnoC13.01.2019
20GPC U19 - KladnoC13.01.2019
21GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC26.01.2019
221. GPA U19 - Hradec KrálovéA27.01.2019
23GPC U19- otevřený - Praha JeremiC03.02.2019
24GPC U19 - DobruškaC09.02.2019
25GPC U19 - Liberec- VesecC09.02.2019
26GPC U19 - Brno - SlatinaC23.02.2019
271. GPB U19 - OrlováB03.03.2019
28GPC U19- otevřený - Praha HamrC16.03.2019
29GPC U19 - ChropyněC30.03.2019
30GPC U19 - NejdekC30.03.2019
31GPC U19 - Ústí nad LabemC06.04.2019
32GPC U19 - Praha JeremiC07.04.2019
33GPC U19 - KarvináC13.04.2019
34GPC U19- otevřený - Hradec KrálovéC20.04.2019
352. GPA U19 - Brno - SlatinaA05.05.2019
36GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
37GPC U19- otevřený - KladnoC19.05.2019
38GPC U19 - PlzeňC25.05.2019
39GPC U19 - MostC25.05.2019
40GPC U19 - BrnoC26.05.2019
412. GPB U19 - Brno - SlatinaB02.06.2019
42GPC U19- otevřený - Praha VinořC22.06.2019
43OP U19 - Králův DvůrSKP23.06.2019
443. GPB U19 - IvančiceB08.09.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading