logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 26.09.2019

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
26.09.2018 - 26.09.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3377
2.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2424
3.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2236
4.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2136
5.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1541
6.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1526
7.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1501
8.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1500
9.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1486
10.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1450
11.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1300
12.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1250
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1250
14.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1201
15.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
16.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1125
17.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1100
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1100
19.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1050
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1050
21.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1030
22.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
23.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most950
24.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.864
25.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.862
26.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.853
27.Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.850
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha850
29.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice840
30.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 836
31.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.825
32.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.800
33.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.750
34.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš742
35.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.720
36.Kundrát David2006 Badminton VK Aš672
37.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.663
38.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.652
39.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 650
40.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.630
41.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.626
42.Solar Jan2005 SK Prosek Praha600
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha600
44.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.594
45.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.578
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha578
47.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.574
48.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice570
49.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 566
50.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.539
51.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha488
52.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže487
53.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice475
54.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.471
55.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.450
56.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové429
57.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.427
58.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno414
59.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.413
60.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.409
61.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš400
63.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.397
64.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.392
65.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany377
66.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha375
67.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice372
68.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové368
69.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.342
70.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.336
71.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most326
72.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.324
73.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka321
74.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
75.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.313
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice313
77.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha300
78.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.296
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem296
80.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 294
81.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.290
82.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.288
83.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.285
84.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice280
85.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.273
86.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.271
87.Jonáš Václav2006 BaC Kladno268
88.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub263
89.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.258
90.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň254
91.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha253
92.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 250
93.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže249
94.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem244
95.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.243
96.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.236
97.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most235
98.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA233
99.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.231
100.Bouchner Matyáš2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.230
101.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.226
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.226
103.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.225
104.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín221
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic221
106.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.219
107.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.216
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
109.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice213
110.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic212
111.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice210
112.Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk209
113.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.204
114.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice201
115.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.187
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.187
117.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice186
118.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.182
119.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav180
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.180
121.Vališ Jan2006 Super Stars Most179
122.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 173
123.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk170
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
125.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín167
126.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.163
Suchopár Jan2006 Super Stars Most163
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha163
129.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
130.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 159
131.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 158
132.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.156
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.156
134.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha154
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš154
136.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín150
137.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice143
138.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem139
139.Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice138
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice138
141.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.133
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.133
143.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš130
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.130
145.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš129
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka129
147.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.128
148.Klokan Jakub2008 Super Stars Most124
149.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.122
150.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic121
151.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.120
152.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk118
153.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.115
154.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže114
155.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub113
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.113
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.113
158.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.112
159.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA109
160.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 108
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most108
162.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 106
163.Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno105
164.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice100
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
168.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.98
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha98
170.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.90
171.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha88
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška88
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
174.Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové86
175.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA79
176.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha78
177.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.77
178.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.76
179.Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.75
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha75
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.75
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.75
184.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.73
185.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha72
186.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA70
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most70
188.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.69
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.69
190.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.68
Mlčoch Vojtěch2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.68
192.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.67
193.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.65
194.Macháň Vojtěch2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.64
195.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.63
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice63
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.63
199.Gašparín Adam2007 Super Stars Most60
Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 60
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.60
202.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice59
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka59
204.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha58
205.Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.56
Táborský Filip2005 TJ Slovan Vesec, z.s.56
207.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk50
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Saxl Štěpán2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice50
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice50
215.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice46
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY46
217.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.45
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.45
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.45
220.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.44
221.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA40
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA40
224.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.39
225.Beran Tomáš Fabián2005 SK Hamr, z.s. 36
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 36
227.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 33
228.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.32
229.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná30
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice30
231.Jindra Lukáš2005 SK Hamr, z.s. 29
Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 29
233.Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 28
234.Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 26
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 26
236.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.25
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 25
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 25
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
247.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka22
248.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.20
Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY20
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou20
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.20
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA20
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA20
254.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.19
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice19
258.Jarolímek David2005 SK Hamr, z.s. 16
Mrvečka Pavel2006 BK Goram Teplice, z.s.16
260.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.15
261.Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.13
263.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
267.Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 10
268.Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.7
269.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha6
270.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha4
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3364
2.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2912
3.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2400
4.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2136
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2136
6.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 2101
7.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.2100
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice2100
9.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice2086
10.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1936
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1936
12.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1836
13.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1700
14.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1650
15.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1636
16.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1525
17.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1500
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1500
19.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1350
20.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1252
21.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1250
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
24.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1240
25.Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1236
26.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1215
27.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1150
28.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1140
29.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1115
30.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1100
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1100
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1100
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1100
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha1100
35.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha1050
36.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1039
37.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1000
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1000
40.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš977
41.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice930
42.Bouchner Matyáš2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.915
43.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové882
44.Kundrát David2006 Badminton VK Aš877
45.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže855
46.Solar Jan2005 SK Prosek Praha825
47.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.801
48.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.777
49.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha775
50.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.764
51.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.755
52.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha750
53.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.725
54.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.716
55.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.714
56.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.713
57.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most700
58.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové692
59.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.689
60.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.676
61.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany675
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice675
63.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice666
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.666
65.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.664
66.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.653
67.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.620
68.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 593
69.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha583
70.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 575
71.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA558
72.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.550
73.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.541
74.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.536
75.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most525
76.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.523
77.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.522
78.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.511
79.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.500
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.500
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.500
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.500
83.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.489
84.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.487
85.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub486
86.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.481
87.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno476
88.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.475
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem475
90.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice472
91.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.470
92.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín464
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.464
94.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.450
95.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš449
96.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.448
97.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.442
98.Jonáš Václav2006 BaC Kladno440
99.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice438
100.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.434
101.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 429
102.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.425
103.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice420
104.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.414
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.414
106.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most400
107.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš399
108.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice388
109.Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk378
110.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 376
111.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň374
112.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.366
113.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 356
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
115.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha355
116.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem350
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.350
118.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže349
119.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA347
120.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.346
121.Vališ Jan2006 Super Stars Most342
122.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.339
123.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín336
124.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.328
125.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.300
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most300
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem300
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.300
130.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka296
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.296
132.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.288
133.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice286
134.Suchopár Jan2006 Super Stars Most280
135.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA272
136.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.270
Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic270
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic270
139.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha263
140.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.256
141.König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk250
143.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.246
144.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín238
145.Klokan Jakub2008 Super Stars Most230
146.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA225
147.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
148.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.216
149.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.205
150.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.200
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice200
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav200
154.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.196
Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 196
156.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
157.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš191
158.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk178
159.Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 176
160.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.174
161.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.170
162.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha167
163.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.163
Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 163
165.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha151
166.Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.150
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha150
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.150
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.150
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav150
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš150
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.150
173.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.147
174.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.146
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.146
176.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA138
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.138
178.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha131
179.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.128
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže128
181.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice125
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.125
183.Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno120
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic120
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.120
186.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 118
187.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha100
Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha100
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.100
Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové100
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška100
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most100
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice100
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha100
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka100
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 100
200.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.96
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.96
202.Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA88
203.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice86
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
205.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 83
206.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
208.Gašparín Adam2007 Super Stars Most76
209.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
211.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 64
212.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou63
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.63
214.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.59
215.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany56
216.Macháň Vojtěch2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY54
218.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Beran Tomáš Fabián2005 SK Hamr, z.s. 50
Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub50
Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 50
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 50
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.50
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha50
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.50
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 50
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA50
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 50
Táborský Filip2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín50
244.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice46
245.Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.44
246.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.42
249.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha39
250.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA38
251.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka34
252.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha26
253.Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 25
Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 25
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 25
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice25
257.Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
1.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2836
2.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2577
3.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2365
4.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1850
5.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1600
6.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1500
7.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1424
8.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1301
9.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
10.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1180
11.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1152
12.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha1150
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1150
14.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1136
15.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1100
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1100
17.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.1088
18.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1078
19.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1077
20.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1070
21.Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1050
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1050
23.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1040
24.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1026
25.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1025
26.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha1000
27.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice980
28.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
29.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha900
31.Solar Jan2005 SK Prosek Praha875
32.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice838
33.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.800
34.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.729
35.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.714
36.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.700
37.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže680
38.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.664
39.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.650
40.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice628
41.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.626
42.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.625
43.Jonáš Václav2006 BaC Kladno615
44.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.614
45.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha600
46.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš599
47.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.550
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha550
49.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice545
50.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.534
51.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice525
52.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.498
53.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.474
54.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha468
55.Kundrát David2006 Badminton VK Aš454
56.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.443
57.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 438
58.Bouchner Matyáš2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.436
59.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice414
60.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.405
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno405
62.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín388
63.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA384
64.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.378
65.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most375
66.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem364
67.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.356
68.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.350
69.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice316
70.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš310
71.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany309
72.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.298
73.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice286
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.286
75.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.283
76.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem281
77.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.275
78.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín271
Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.271
80.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.263
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.263
82.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.260
83.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové256
84.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.253
85.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub250
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha250
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.250
89.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže239
90.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 238
91.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.234
92.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice232
93.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš228
94.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.225
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.225
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha225
97.Klokan Jakub2008 Super Stars Most218
Suchopár Jan2006 Super Stars Most218
99.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.217
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.217
101.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem214
102.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA210
103.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice206
104.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha205
105.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín200
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav200
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice200
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.200
109.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.199
110.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.193
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.193
112.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka191
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic191
114.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.182
115.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.179
116.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic177
117.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.171
118.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 170
119.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.167
120.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem163
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.163
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice163
123.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
124.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.155
125.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
126.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.146
127.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.145
128.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.142
129.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.141
130.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most139
131.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 133
132.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 131
133.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA125
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.125
135.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.120
136.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.117
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk117
138.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.113
139.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.110
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
141.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.106
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 106
143.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha100
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk100
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš100
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice100
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš100
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň100
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška100
Vališ Jan2006 Super Stars Most100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
155.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.96
157.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 93
158.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic85
159.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.81
160.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA80
161.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
162.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.75
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.75
Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.75
Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové75
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.75
Saxl Štěpán2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
168.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.71
169.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 64
170.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.63
171.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.60
172.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže54
173.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.50
Mlčoch Vojtěch2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk50
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.50
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most50
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
183.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice46
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice46
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka46
186.Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 45
187.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
189.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín42
190.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 40
191.Gašparín Adam2007 Super Stars Most39
192.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.38
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.38
194.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha30
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka30
196.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub25
Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.25
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.25
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou25
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.25
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.25
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most25
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 25
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most25
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice25
218.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA20
219.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY18
220.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha17
221.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA13
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 13
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 13
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice13
227.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
229.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha4
1.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.2524
2.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2204
3.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2200
4.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1965
5.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1850
6.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1750
7.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1636
8.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1600
9.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1536
10.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1476
11.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1436
12.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1400
13.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1250
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1250
15.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1230
16.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1151
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1151
18.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1100
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1100
20.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany1050
Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1050
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1050
23.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1030
24.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice1000
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
27.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka902
28.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.839
29.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha825
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.825
31.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.812
32.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.762
33.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
35.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.680
36.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha650
37.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice626
38.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice624
39.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice620
40.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.605
41.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem575
42.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.564
43.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.555
44.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice552
45.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub549
46.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš537
47.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha528
48.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha516
49.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno512
50.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín491
51.Benediktová Klára2005 BA Plzeň489
52.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha488
53.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.482
54.Jonášová Klára2006 BaC Kladno473
55.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš464
56.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha454
57.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.450
58.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové443
59.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.438
60.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš432
61.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha431
62.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.416
63.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš413
64.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem403
65.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany397
66.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže395
67.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice393
68.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš392
69.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.378
70.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk373
71.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.366
72.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha338
73.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.334
74.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.329
75.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.324
76.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.309
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.309
78.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem306
79.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.305
80.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.303
81.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most300
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha300
83.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic290
84.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka289
85.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.286
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice286
87.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.280
88.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.273
89.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.270
90.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš267
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.267
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA267
93.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA263
94.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná260
95.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most258
96.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.252
97.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.251
98.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem247
99.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná244
100.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.242
101.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.238
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.238
103.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.236
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš236
105.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.233
106.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.228
107.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice226
108.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.222
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha222
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava222
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín222
112.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava217
113.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.213
114.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.208
115.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most204
116.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice203
117.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.198
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.198
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška198
120.Marková Julie2005 Start Jihlava197
121.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha196
122.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.191
123.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most185
124.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA179
125.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.178
126.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice176
127.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most172
128.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice168
129.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín165
131.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.161
132.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.158
133.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav155
134.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.153
135.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA147
136.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice145
137.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany130
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové130
140.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
141.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice126
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 126
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice126
144.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most120
145.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
146.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.113
147.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.110
Chvastková Julie2006 Start Jihlava110
149.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice105
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice105
151.Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice103
152.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice100
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice100
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice100
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice100
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha100
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.100
160.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.99
161.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha97
162.Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno96
163.Důrová Lucie2005 USK Plzeň95
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín95
165.Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA93
166.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem91
167.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
168.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže86
169.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.84
170.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha81
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.81
172.Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.80
173.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.79
174.Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové78
175.Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic75
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice75
180.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.70
Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice70
182.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.68
183.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.67
184.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic65
185.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 63
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem63
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem63
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
189.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.58
Staňková Nela2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.58
191.Vítková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.56
192.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.52
Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
194.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem51
195.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.50
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha50
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub50
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
204.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha48
Schlosserová Tereza2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.48
206.Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.45
207.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.44
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.44
209.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže38
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
211.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.37
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA37
213.Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany34
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha34
215.Budišová Dominika2006 BK DDM Holice33
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.33
Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha33
218.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš30
219.Marešová Anna2006 SK Prosek Praha29
220.Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
Hejnová Sára2007 USK Plzeň25
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.25
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno25
Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.25
Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 25
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.25
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.25
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
233.Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
234.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.20
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice20
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 20
Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín20
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 20
Valoušková Eva2005 SK Hamr, z.s. 20
240.Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany19
241.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 18
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY18
244.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA14
245.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.13
246.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
248.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.3312
2.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3304
3.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.3012
4.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha2174
5.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2104
6.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha2074
7.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2036
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2036
9.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.2024
10.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1924
11.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1900
12.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1800
13.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1786
14.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1750
15.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1736
16.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1600
17.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1565
18.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1450
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1450
20.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1389
21.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1351
22.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany1300
23.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1265
24.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1250
25.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1240
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1240
27.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1200
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
30.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha1150
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1150
32.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.1114
33.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1101
34.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha1100
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA1100
36.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1050
37.Benediktová Klára2005 BA Plzeň1000
38.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.955
39.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 950
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha950
41.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.930
42.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice924
43.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka889
44.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice840
45.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha818
46.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.815
47.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem800
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem800
49.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk750
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.750
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.750
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha750
53.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha743
54.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš741
55.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.739
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.739
57.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice730
58.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice680
59.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.675
60.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové670
61.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.652
62.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín650
63.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš648
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš648
65.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.636
66.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš635
67.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha627
68.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.625
69.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice618
70.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha612
71.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže604
72.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.600
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha600
74.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.583
75.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.580
76.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most578
77.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.575
78.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.564
79.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín542
80.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.541
81.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.536
82.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA516
83.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.515
84.Marková Julie2005 Start Jihlava514
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava514
86.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.500
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.500
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.500
89.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA494
90.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.486
91.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.475
92.Jonášová Klára2006 BaC Kladno470
93.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany463
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš463
95.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.461
96.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.454
97.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice450
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem450
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub450
100.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA444
101.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.437
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno437
103.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.416
104.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.400
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná400
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
107.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.396
108.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice394
109.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava378
110.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most375
111.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most354
112.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná350
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem350
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice350
115.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.342
116.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš340
117.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 339
118.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.338
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice338
120.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha334
121.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic330
122.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.328
123.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.314
124.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most313
125.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín300
126.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.296
127.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
128.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
129.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.278
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice278
131.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice267
132.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice264
133.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most262
134.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš250
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice250
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice250
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice250
138.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.246
139.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
140.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice238
141.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.236
142.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic230
Staňková Nela2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.230
144.Chvastková Julie2006 Start Jihlava228
145.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha225
146.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška220
148.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most216
149.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.200
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 200
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín200
153.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.193
154.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.188
155.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno186
157.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.178
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice178
159.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem176
160.Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.168
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.168
162.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.166
163.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.150
Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice150
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav150
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha150
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.150
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
174.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.146
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.146
176.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.144
177.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.142
178.Důrová Lucie2005 USK Plzeň139
179.Hejnová Sára2007 USK Plzeň131
180.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.130
181.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice128
182.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.125
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
184.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.120
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic120
187.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.111
188.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň105
189.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany102
190.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha101
191.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.100
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub100
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.100
Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha100
Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA100
205.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.92
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA92
207.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou90
208.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha89
209.Budišová Dominika2006 BK DDM Holice86
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.86
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové86
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže86
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
214.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.78
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
216.Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
217.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Marešová Anna2006 SK Prosek Praha75
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Vítková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.75
221.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka59
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka59
223.Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany56
224.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 54
Schlosserová Tereza2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY54
228.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha51
229.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice50
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno50
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové50
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Koudelková Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Raková Magdaléna2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Valoušková Eva2005 SK Hamr, z.s. 50
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín50
244.Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany46
245.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha44
Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha44
247.Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
248.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
249.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem25
250.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA14
1.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most3604
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2553
3.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.2536
4.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2024
5.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1800
6.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1586
7.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1250
8.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1224
9.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1202
10.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1200
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
12.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1188
13.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1150
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1150
15.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha1100
16.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1050
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1050
19.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1040
20.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1025
21.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1015
22.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1014
23.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1002
24.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany1000
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
26.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 988
27.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice980
28.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha950
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
30.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.896
31.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice852
32.Benediktová Klára2005 BA Plzeň752
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice752
34.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.700
35.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.685
36.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.677
37.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.665
38.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem664
39.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice657
40.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.650
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.650
42.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.636
43.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.625
44.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka616
45.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.580
46.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.575
47.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk570
48.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže566
49.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš549
50.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice536
51.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.528
52.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice525
53.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha511
54.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno505
55.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.500
56.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš490
57.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš488
58.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka478
59.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha463
60.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha450
61.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.428
62.Jonášová Klára2006 BaC Kladno405
63.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.396
64.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha392
65.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 382
66.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.378
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem378
68.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.374
69.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.368
70.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín350
71.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.343
72.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany336
73.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.328
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.328
75.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.324
76.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha318
77.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.317
78.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA316
79.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové310
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice310
81.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice307
82.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš300
83.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA293
84.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.283
85.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
86.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.273
87.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.271
88.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška270
89.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha265
90.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA263
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.263
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most263
93.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná250
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná250
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín250
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.250
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.250
99.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.246
100.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové236
101.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.235
102.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub234
103.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice233
104.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš229
105.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.228
106.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.225
107.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic223
108.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most218
109.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.217
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.217
111.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem213
112.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín205
113.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav200
114.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice199
115.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.196
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.196
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš196
118.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.195
119.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 193
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.193
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most193
122.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha188
123.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice175
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice175
125.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice170
126.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most168
127.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA167
128.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.163
129.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
130.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice155
131.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže150
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice150
133.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic145
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.145
135.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most143
136.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava142
137.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice136
138.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice135
139.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most125
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.125
141.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava117
142.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.113
143.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice112
144.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.111
145.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
146.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.108
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno108
148.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.106
149.Chvastková Julie2006 Start Jihlava100
Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha100
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.100
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín100
155.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.96
156.Hejnová Sára2007 USK Plzeň94
157.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 90
158.Staňková Nela2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.88
159.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic85
160.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové75
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha75
Marková Julie2005 Start Jihlava75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
167.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice71
168.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
169.Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.60
170.Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA58
171.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice50
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš50
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice50
185.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice46
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.46
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže46
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
190.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
191.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
192.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
193.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.38
194.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.37
195.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha30
Valoušková Eva2005 SK Hamr, z.s. 30
197.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha29
198.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice25
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice25
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub25
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 25
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.25
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha25
212.Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.18
213.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha14
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
215.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha13
218.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
220.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha4
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA4
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U15 - MostC29.09.2018
2GPC U15- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
3GPC U15- otevřený - KladnoC06.10.2018
4GPC U15- kvalifikační - JihlavaC20.10.2018
5OP U15 - Karlovy VarySKP20.10.2018
6OP U15 - LiberecSKP20.10.2018
7OP U15 - KladnoSKP20.10.2018
8OP U15 - PardubiceSKP20.10.2018
9OP U15 - Český TěšínSKP20.10.2018
10GPD U15- kvalifikační - Praha - ZMD21.10.2018
11GPC U15- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
12GPD U15 - TáborD03.11.2018
13OP U15 - Praha HamrSKP03.11.2018
14OP U15 - Český krumlovSKP04.11.2018
15MČR U15 - Karlovy VaryMČR11.11.2018
16GPC U15- otevřený - České BudějoviceC24.11.2018
17GPD U15 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
18GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD24.11.2018
19GPD U15- otevřený - MostD24.11.2018
20GPC U15- otevřený - ŠumperkC24.11.2018
21Vánoční turnaj GPC U15 - KlimkoviceC25.11.2018
22GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha LužinyC01.12.2018
23GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC08.12.2018
24GPC U15- otevřený - Ridera OstravaC08.12.2018
25OP U15 - Velké PavloviceSKP15.12.2018
26GPC U15- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2018
27GPC U15 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC16.12.2018
28GPD U15 - ŠumperkD12.01.2019
29GPD U15- Praha - Praha ProsekD13.01.2019
30GPC U15 - České BudějoviceC19.01.2019
31GPC U15 - Velké PavloviceC19.01.2019
32GPC U15 - MostC19.01.2019
33GPC U15 - Ridera OstravaC19.01.2019
34GPC U15 - AšC20.01.2019
35GPC U15- otevřený - PardubiceC02.02.2019
36GPC U15- Praha - Praha HamrC02.02.2019
37GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD02.02.2019
38GPC U15 - Benátky nad JizerouC03.02.2019
391. GPA U15 - MostA10.02.2019
40GPD U15 - PlzeňD10.02.2019
41GPC U15 - Karlovy VaryC23.02.2019
42GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha JeremiC23.02.2019
43GPC U15- otevřený - KladnoC24.02.2019
44GPC U15 - MostC24.02.2019
45GPC U15 - BrnoC02.03.2019
461. GPB U15 - PardubiceB10.03.2019
47GPD U15 - TáborD23.03.2019
48GPC U15 - LiberecC23.03.2019
49GPC U15- otevřený - OrlováC23.03.2019
50GPC U15 - AšC30.03.2019
51GPC U15 - IvančiceC06.04.2019
52GPC U15- otevřený - ŠumperkC06.04.2019
53GPC U15- otevřený - Praha HamrC07.04.2019
54GPC U15- otevřený - KlimkoviceC07.04.2019
55GPC U15 - České BudějoviceC13.04.2019
56GPC U15 - MostC14.04.2019
57GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
58GPC U15 - PřerovC20.04.2019
59GPC U15- otevřený - HoliceC27.04.2019
60GPC U15 - PlzeňC27.04.2019
61GPC U15 - Benátky nad JizerouC28.04.2019
62GPC U15- Praha - Praha JeremiC28.04.2019
63GPD U15- otevřený - Ústí nad LabemD04.05.2019
64GPD U15 - PlzeňD04.05.2019
65GPC U15 - BrnoC05.05.2019
66GPD U15- otevřený - MostD11.05.2019
672. GPA U15 - AšA12.05.2019
682. GPB U15 - Praha SkalkaB16.06.2019
69OP U15 - Benátky nad JizerouSKP22.06.2019
70GPC U15- otevřený - Praha JeremiC22.06.2019
71OP U15 - HoliceSKP01.09.2019
72OP U15 - České BudějoviceSKP07.09.2019
73GPC U15 - OpavaC07.09.2019
74GPC U15 - Ústí nad LabemC08.09.2019
75OP U15 - AšSKP08.09.2019
76GPC U15 - ŠumperkC08.09.2019
77GPC U15 - Králův DvůrC08.09.2019
78GPC U15 - BB Arena- Praha LetňanyC14.09.2019
79GPD U15 - VesecD21.09.2019
80GPD U15 - PlzeňD21.09.2019
813. GPB U15 - PardubiceB22.09.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading