logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 03.10.2019

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
6
Období: 
22.10.2018 - 03.10.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 SK Brno Slatina, z.s.WR106
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR134
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR226
4.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.2900
5.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2860
6.Louda Jiří1995 USK Plzeň2800
7.Král Jiří2000 BA Plzeň2740
8.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2580
9.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2300
10.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2144
11.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka2050
12.Helar Ondřej1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.1950
13.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1728
14.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1720
15.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1628
16.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1620
17.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1584
18.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1520
19.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1450
20.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1392
21.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1360
22.Kural Martin1999 USK Plzeň1320
23.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1240
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1240
25.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice1170
26.Morávek Michal2002 BaC Kladno1140
27.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1134
28.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1130
29.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1100
30.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1080
31.Oros Ladislav1971 Super Stars Most1050
32.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 1030
33.Koukal Petr1985 BK 93 Hořovice1000
Vícen Jarolím1989 SK Brno Slatina, z.s.1000
35.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.960
36.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná940
37.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice932
38.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové910
39.Port Jan1972 Super Stars Most908
40.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.907
41.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most900
42.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.893
43.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.870
44.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.863
45.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.838
46.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.790
47.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.772
48.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 762
49.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška750
50.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 728
51.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.700
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha700
53.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.668
54.Klimaj Jan1979 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.655
55.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.618
56.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic600
Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
58.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň598
59.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.572
60.Králíček Jan2000 Super Stars Most544
61.Šula Fabian1995 TJ Ostrov540
Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.540
63.Král Martin1994 BK TJ Baník Most513
64.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná508
65.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.507
66.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice498
67.Drudík Ota1992 USK Plzeň479
68.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 469
69.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha460
70.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.448
71.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže434
72.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.425
73.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany424
74.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.420
75.Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 405
76.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.400
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška400
78.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.392
79.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň389
80.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.385
81.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.380
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.380
83.Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.375
84.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice374
85.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
86.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice370
87.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno368
88.Straka Jakub2000 Super Stars Most365
89.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most363
90.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín362
91.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.360
92.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.358
93.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera350
94.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek344
95.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.343
96.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň323
97.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.320
98.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek318
99.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.310
100.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná308
101.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice306
102.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha305
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava305
104.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno302
105.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most300
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.300
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín300
109.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice290
110.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň282
111.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.280
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové280
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice280
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton280
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice280
116.Čechura Adam1989 BaC Kladno277
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera277
118.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc275
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek275
120.Helar Jakub1992 Start Jihlava268
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.268
122.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 261
123.Altera Jan2004 BaC Kladno260
124.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek255
125.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.250
126.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.245
127.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice240
128.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka238
129.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.237
130.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 234
131.Horn Martin1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.231
132.Venclů Filip1986 Badminton Akademie Olomouc, z.s.222
133.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno220
134.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.217
135.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň213
136.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava212
137.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka205
138.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.202
139.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.200
Palán Václav2001 SK Prosek Praha200
Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany200
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA200
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice200
146.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové198
147.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.197
148.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter194
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek194
Repiar Samuel1994 Super Stars Most194
151.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně189
152.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.187
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná187
154.Kostrhun Adam2000 TJ Slavoj Podivín185
155.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton180
Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha180
157.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA178
158.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.176
159.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava175
160.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.174
161.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná172
162.Lundák Petr1988 SK Jupiter170
163.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha168
165.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka167
166.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
167.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno158
168.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.155
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou155
170.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most150
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.150
173.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 146
174.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 145
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.145
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové145
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha145
178.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany144
179.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín142
180.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
181.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.136
182.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice132
183.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava130
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.130
Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín130
186.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň125
Golec Antonín1993 SK Brno Slatina, z.s.125
Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
190.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň124
191.Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.120
Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
194.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
195.König Marián1975 SKP Kometa Brno - RS Badminton115
196.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 114
197.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň110
Konupka Jiří1965 BaC Kladno110
199.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice109
200.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.108
201.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň105
202.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno102
203.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná100
Oros Marek2003 Super Stars Most100
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, z.s.100
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany100
212.Čapek Jiří1975 Super Stars Most97
213.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.95
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha95
215.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek94
216.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.92
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.92
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha92
219.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.88
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka88
221.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice87
222.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.84
223.Poříz Leoš1974 Start Jihlava80
224.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Schmied Martin1982 TJ Chropyně78
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška78
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
229.Grace Yury1967 Start Jihlava75
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.75
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.75
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže75
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany75
Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy75
235.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany73
236.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.72
237.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka69
238.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.67
239.Benírške Adam1995 Start Jihlava60
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.60
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice60
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Šot Michal1988 SK BC Premiera60
245.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.58
247.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice57
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice57
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.57
250.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy56
251.Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín55
252.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.54
Špís Petr2001 TJ Dobřany54
254.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha50
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná50
Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 50
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže50
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice50
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha50
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera50
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava50
Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.50
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Wagner Adam2003 Badminton VK Aš50
Zrůna Michal1987 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
268.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.49
269.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA47
270.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha45
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.45
272.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava43
273.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha42
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.42
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.42
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík42
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.42
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška42
279.Doležel Zdeněk1981 SK BC Premiera40
280.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš38
Kubíček Vojtěch1978 SK Troja, z.s.38
282.Pašek Michal1987 SK Jupiter37
283.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.32
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice32
285.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň31
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany31
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka31
288.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 30
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno30
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.30
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice30
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.30
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka30
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.30
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové30
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice30
299.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter26
300.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava25
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň25
Sousedík Pavel1984 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Varmuža Jan1973 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
308.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš20
Kublák Filip1995 Ostrava Badminton Klub20
310.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany19
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany19
312.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.18
Jenčík Martin1980 BaC Kladno18
314.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.15
Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.15
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany15
317.Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.13
318.Votik Richard1988 BK ARION PRAHA12
319.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII10
Panský Michal1986 TJ Sokol Vodňany10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
322.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha9
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno9
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR80
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR80
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5240
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4240
5.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3300
6.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3200
7.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha3120
8.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2960
9.Helar Ondřej1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.2724
10.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2580
11.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2480
12.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2280
13.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2240
14.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.2230
15.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 2220
16.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2180
Palán Václav2001 SK Prosek Praha2180
18.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2154
19.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2120
20.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2050
21.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1980
22.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1924
23.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1900
24.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1830
25.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1800
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1800
27.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1698
28.Kural Martin1999 USK Plzeň1620
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1620
30.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1554
31.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.1538
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1538
33.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1478
34.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1468
35.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1380
36.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice1330
37.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1328
38.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1228
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1228
40.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1190
41.Port Jan1972 Super Stars Most1168
42.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.1154
43.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1100
44.Morávek Michal2002 BaC Kladno1078
45.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice1040
46.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1030
47.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1000
48.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice950
50.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most930
51.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha924
52.Oros Ladislav1971 Super Stars Most918
53.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška900
54.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.888
55.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové880
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera880
57.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň858
58.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást832
59.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice824
60.Králíček Jan2000 Super Stars Most820
61.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha810
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.810
63.Drudík Ota1992 USK Plzeň800
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice800
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň800
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.800
67.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín782
68.Louda Jiří1995 USK Plzeň780
69.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové760
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové760
71.Král Martin1994 BK TJ Baník Most758
72.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.746
73.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno740
74.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 732
75.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška730
76.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.728
77.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná708
78.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška700
79.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 692
80.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka680
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň680
82.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň669
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň669
84.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná658
85.Straka Jakub2000 Super Stars Most651
86.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.650
87.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.640
88.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.635
89.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 630
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 630
91.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton628
92.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná622
93.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany620
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka620
95.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.612
96.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera600
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.600
98.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 593
99.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška580
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice580
101.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.578
102.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.570
103.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany537
104.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.535
105.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek525
106.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice524
107.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice522
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice522
109.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.520
Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.520
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové520
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.520
Vícen Jarolím1989 SK Brno Slatina, z.s.520
114.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka513
115.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.500
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň500
117.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc499
118.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic485
119.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
Světnička Michal1994 SK Brno Slatina, z.s.480
121.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.470
122.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno469
123.Horn Martin1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.464
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.464
125.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno458
126.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most450
Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.450
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
129.Helar Jakub1992 Start Jihlava430
130.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most420
Kostrhun Adam2000 TJ Slavoj Podivín420
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže420
133.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.410
134.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice408
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice408
136.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most400
137.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek393
138.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.392
139.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.388
140.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice386
141.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 378
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno378
143.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice372
144.Altera Jan2004 BaC Kladno370
145.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.362
146.Konupka Jiří1965 BaC Kladno355
147.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA350
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek350
Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice350
Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha350
152.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava335
153.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín332
154.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.328
155.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter324
156.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.314
157.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň312
158.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek305
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.305
160.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most300
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava300
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek300
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín300
Segeč Jan1978 USK Plzeň300
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka300
168.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.294
169.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.288
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 288
171.Čechura Adam1989 BaC Kladno286
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.286
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice286
174.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava285
175.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka282
176.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice280
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha280
178.Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka275
179.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín270
180.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.264
181.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.260
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton260
183.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové258
184.Lundák Petr1988 SK Jupiter251
185.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha250
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
189.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná240
Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná240
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.240
192.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany238
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany238
194.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice234
195.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.228
196.Grace Yury1967 Start Jihlava225
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.225
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka225
199.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice220
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha220
201.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.214
202.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava212
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice212
204.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice210
Klimaj Jan1979 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.210
206.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera208
207.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.200
Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha200
210.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno198
211.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.190
212.König Marián1975 SKP Kometa Brno - RS Badminton188
213.Šot Michal1988 SK BC Premiera180
214.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha178
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.178
216.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.174
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.174
218.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
219.Čapek Jiří1975 Super Stars Most162
Vild Petr1974 SK Jupiter162
221.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava160
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava160
223.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka154
224.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš150
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná150
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.150
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.150
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava150
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná150
Šula Fabian1995 TJ Ostrov150
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška150
Tlustý Lukáš1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové150
Wagner Adam2003 Badminton VK Aš150
242.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň146
243.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany145
244.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou141
245.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Repiar Samuel1994 Super Stars Most138
249.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter135
250.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.134
251.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy129
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy129
253.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 120
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno120
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže120
Ludvík Pavel1987 BK 93 Hořovice120
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice120
264.Slepička Martin1970 SK Jupiter118
265.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany115
266.Jenčík Martin1980 BaC Kladno114
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík114
268.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš113
269.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.112
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná112
271.Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy109
Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy109
273.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.106
274.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek103
275.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 102
276.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice100
Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.100
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín100
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.100
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.100
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Oros Marek2003 Super Stars Most100
Poříz Leoš1974 Start Jihlava100
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka100
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
288.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha92
289.Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
290.Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 88
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.88
292.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.80
293.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.78
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 78
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně78
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno78
Špís Petr2001 TJ Dobřany78
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
305.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy75
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy75
307.Pašek Michal1987 SK Jupiter72
308.Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, z.s.63
309.Benírške Adam1995 Start Jihlava60
Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 60
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice60
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 60
Komarovský Petr1965 ABC Brno60
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Valenta Milan1976 ABC Brno60
Zrůna Michal1987 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
320.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany59
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany59
322.Vaněček Jiří1957 Keramika Chlumčany54
323.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha50
Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Golec Antonín1993 SK Brno Slatina, z.s.50
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín50
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín50
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA50
332.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň46
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany46
334.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany44
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany44
336.Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.42
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.42
339.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže31
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice31
341.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
Panský Michal1986 TJ Sokol Vodňany30
343.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany22
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany22
345.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII19
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR69
2.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5520
3.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2840
4.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2780
5.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2680
6.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2588
7.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2440
8.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2350
9.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2260
10.Helar Ondřej1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.2180
11.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2100
12.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1960
13.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1840
14.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1734
15.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1340
16.Kural Martin1999 USK Plzeň1250
17.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1210
18.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1160
19.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1144
20.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1120
21.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1108
22.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1100
23.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera1080
24.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1070
25.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást963
26.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha950
27.Port Jan1972 Super Stars Most894
28.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 818
29.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA808
30.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.794
31.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha748
32.Pistulka Radek1997 USK Plzeň740
33.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice730
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.730
35.Oros Ladislav1971 Super Stars Most720
36.Šula Fabian1995 TJ Ostrov713
37.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice703
38.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.700
39.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.698
40.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka690
Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.690
42.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška680
43.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.672
44.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha667
45.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most660
46.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice652
47.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 650
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška650
49.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.640
50.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň637
51.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň630
52.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové620
53.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.608
54.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno598
55.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.590
56.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice582
57.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.580
58.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.562
Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.562
60.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška540
61.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.538
62.Králíček Jan2000 Super Stars Most536
63.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.535
64.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany528
65.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín500
66.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera488
67.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha480
68.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek472
69.Klimaj Jan1979 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.470
70.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže450
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno450
72.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 432
73.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.420
74.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň414
75.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice408
76.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice400
Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.400
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň400
79.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.383
80.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha372
81.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.370
82.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice367
83.Straka Jakub2000 Super Stars Most360
84.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.350
85.Drudík Ota1992 USK Plzeň320
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha320
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice320
89.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice308
90.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
94.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany293
95.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín292
96.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové280
97.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.275
98.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.272
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná272
100.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice270
101.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.263
102.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.262
103.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.260
104.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice258
105.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 253
106.Lundák Petr1988 SK Jupiter250
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice250
108.König Marián1975 SKP Kometa Brno - RS Badminton248
109.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná245
110.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
111.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň225
112.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek218
113.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton213
114.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava210
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.210
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton210
117.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.203
Helar Jakub1992 Start Jihlava203
119.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera200
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most200
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín200
123.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.195
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.195
125.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.192
126.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou191
127.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.190
128.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc188
129.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže180
130.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 178
131.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany175
Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
133.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.167
134.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha164
135.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice162
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná162
137.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek155
138.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň153
139.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.150
Morávek Michal2002 BaC Kladno150
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava150
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.150
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.150
Voves Tomáš1987 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
147.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.145
148.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka144
149.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice142
150.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice140
151.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně139
152.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň131
Knopp Tomáš1974 SK Jupiter131
154.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
155.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic125
156.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany121
157.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové120
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice120
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice120
162.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice117
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA117
164.Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
165.Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín110
166.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava100
Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most100
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most100
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kostrhun Adam2000 TJ Slavoj Podivín100
Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín100
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.100
Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.100
Oros Marek2003 Super Stars Most100
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava100
176.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy88
178.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava85
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava85
180.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha80
181.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA78
Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.78
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
185.Horn Martin1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
186.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek63
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka63
188.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 60
Čapek Jiří1975 Super Stars Most60
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.60
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
194.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek56
195.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany54
196.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň50
Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 50
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.50
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Říha Jan1973 SK UP Olomouc50
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 50
Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Sousedík Pavel1984 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové50
Zrůna Michal1987 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
212.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka44
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek44
Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
216.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 42
217.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.32
218.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
219.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava25
Kubíček Vojtěch1978 SK Troja, z.s.25
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
Pašek Michal1987 SK Jupiter25
223.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
224.Čechura Adam1989 BaC Kladno13
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR127
2.Švábíková Tereza2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.WR158
3.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR208
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha4480
5.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3120
6.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3020
7.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice2920
8.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2880
9.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2860
10.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2260
11.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2060
12.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2020
13.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2000
14.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1920
15.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1730
16.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1464
17.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1408
18.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1374
19.Nováčková Anežka1999 BK Králův Dvůr, z.s.1320
20.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1300
21.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1280
22.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1240
23.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1125
24.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1028
25.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1002
26.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most994
27.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.993
28.Dobrovolná Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.960
29.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.920
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška920
31.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice890
32.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.860
33.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany858
34.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton850
35.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice828
36.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka800
38.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice782
39.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha780
40.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.770
41.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň745
42.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha738
43.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha730
44.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter681
45.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice670
46.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň664
47.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.659
48.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.650
49.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.646
50.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže645
51.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno640
52.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.625
53.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.580
54.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka575
55.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most570
56.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek566
57.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.561
58.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.520
59.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.513
60.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice507
61.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín492
62.Krocová Valerie1992 Super Stars Most470
63.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.466
64.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.450
65.Nečasová Jitka1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.449
66.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.428
Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice428
68.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 400
69.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice397
70.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.380
71.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže360
72.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice352
73.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.351
74.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava350
75.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.340
76.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc339
77.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.335
78.Moravcová Michaela2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.328
79.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany326
80.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče320
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.320
83.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice308
84.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.300
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most300
86.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
87.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek279
88.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.275
89.Srbová Adéla2000 BaC Kladno258
90.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.250
92.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.245
93.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha244
94.Jelínková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.243
95.Černá Lucie1994 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
96.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou239
97.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera238
98.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 234
99.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most201
100.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.200
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem200
102.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 194
103.Pálková Tereza2002 Super Stars Most188
104.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná185
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná185
106.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
108.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.178
109.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.175
110.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany174
111.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice172
112.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.163
Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.163
114.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice158
115.Bednářová Beata1999 SK Troja, z.s.150
Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 150
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň150
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.150
122.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín145
123.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha142
124.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 138
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA138
126.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže126
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška126
128.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera125
129.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.120
131.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek119
132.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň114
133.Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
134.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton110
135.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Jančatová Marta1995 VSK VŠB - TU Ostrava100
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA100
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most100
141.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
Pořízová Radka1977 Start Jihlava88
Zachová Adéla2001 Start Jihlava88
144.Gryčová Jana1990 VSK VŠV Brno78
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.78
146.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most75
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov75
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
149.Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton63
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.63
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
152.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
153.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka56
154.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most50
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany50
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.50
162.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.45
163.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany44
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter44
165.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.38
166.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice30
167.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera25
168.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany22
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR80
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR80
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4640
4.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3640
5.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3420
6.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3180
Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3180
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3180
9.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3004
10.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2980
11.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2960
12.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2920
13.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2900
14.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2880
15.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2784
16.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2724
17.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2708
18.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2460
19.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2320
20.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.2200
21.Nováčková Anežka1999 BK Králův Dvůr, z.s.2160
22.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2120
23.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice2060
24.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2040
25.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2020
26.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1852
27.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1760
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1760
29.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1700
30.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1610
31.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1520
32.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň1470
33.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1460
34.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1358
35.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1330
36.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1310
37.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1270
38.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1250
39.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1200
40.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1144
41.Krocová Martina1988 Super Stars Most1120
42.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1044
43.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1035
44.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice928
45.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice903
46.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera895
47.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.892
48.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most880
49.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice853
50.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.840
51.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže830
52.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň823
53.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.814
54.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter813
55.Krocová Valerie1992 Super Stars Most765
56.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha750
57.Moravcová Michaela2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.738
58.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.730
Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice730
60.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most720
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha720
62.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.700
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
64.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče680
65.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice640
66.Černá Lucie1994 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.630
67.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.618
68.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.614
69.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.608
70.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.580
71.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter538
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín538
73.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.530
74.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň526
75.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.500
76.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.494
77.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.489
78.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice480
79.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most450
80.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek446
81.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany445
82.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.425
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.425
Pořízová Radka1977 Start Jihlava425
85.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek413
86.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.410
87.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.400
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.400
89.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 394
90.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno390
91.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha380
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
93.Nečasová Jitka1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.375
Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava375
95.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.363
96.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha351
97.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.334
98.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.330
99.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň326
100.Pálková Tereza2002 Super Stars Most325
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most325
102.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany320
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.320
104.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.319
105.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc313
106.Srbová Adéla2000 BaC Kladno309
107.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most300
Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 300
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice300
113.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná295
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná295
115.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera275
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou275
117.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice272
118.Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera270
119.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice268
120.Bednářová Beata1999 SK Troja, z.s.256
121.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 255
122.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha251
123.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha250
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.250
Zachová Adéla2001 Start Jihlava250
126.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 238
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 238
128.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.218
129.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.210
130.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany205
131.Erbenová Monika1986 BaC Kladno200
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.200
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně200
135.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek188
136.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.180
139.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.175
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov175
141.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže170
142.Davidová Marika1997 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.150
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.150
146.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.138
147.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň126
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy126
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy126
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň126
151.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA125
154.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha120
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha120
156.Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
157.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most100
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.100
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň100
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín100
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Ponprajak Thidaporn1986 SK Kuklenská Brno, z.s.100
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek100
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most100
Vargová Angelika1996 BK TU v Liberci, z.s.100
172.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany97
173.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň88
174.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 75
175.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno69
176.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany63
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka63
178.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
179.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice46
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice46
181.Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany34
182.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany26
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže26
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR69
2.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5520
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4080
4.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3340
5.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2620
6.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2588
7.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2300
8.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2180
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2180
10.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1960
11.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1734
12.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1550
13.Krocová Martina1988 Super Stars Most1520
14.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1500
15.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1400
16.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1240
17.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1200
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
19.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1170
20.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1160
21.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1120
22.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1090
23.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové1000
24.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha980
Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.980
26.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška970
27.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice968
28.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.930
Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.930
30.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.920
31.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter914
32.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice882
33.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.880
34.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.870
35.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice854
36.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha798
37.Koldová Veronika1994 Super Stars Most748
38.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha734
39.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň733
40.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor Praha720
41.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.708
42.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice703
43.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.694
44.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most690
45.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.680
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton680
47.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.676
48.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 668
49.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany625
50.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice620
51.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.610
52.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava600
53.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek596
54.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.590
55.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň588
56.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice582
57.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.570
58.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov563
59.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.562
60.Černá Lucie1994 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.540
61.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka530
62.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.525
63.Nečasová Jitka1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.513
64.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most510
65.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň501
66.Srbová Adéla2000 BaC Kladno498
67.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera488
68.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
69.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň470
70.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.462
71.Erbenová Monika1986 BaC Kladno450
72.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha430
73.Krocová Valerie1992 Super Stars Most420
74.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.414
75.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže405
76.Moravcová Michaela2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.403
Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava403
78.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.400
79.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.387
80.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
81.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany373
82.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.367
83.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň365
84.Davidová Marika1997 Badminton Sharks Brno, z.s.360
85.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno358
86.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
87.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.345
88.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.335
89.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.330
90.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče320
91.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek318
92.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín317
93.Bernaciková Martina1980 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.300
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice300
96.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.295
97.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice287
98.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže280
101.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.263
102.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha258
Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
104.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 253
105.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter250
106.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.244
107.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice230
108.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera220
109.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 210
110.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná205
111.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice202
112.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most200
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera200
Pálková Tereza2002 Super Stars Most200
115.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou191
116.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.185
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná185
118.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc178
119.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.175
120.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
121.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek169
122.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.163
123.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most160
124.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA156
125.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice150
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.150
Pořízová Radka1977 Start Jihlava150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno150
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most150
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.150
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.150
Zachová Adéla2001 Start Jihlava150
136.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha142
137.Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera138
138.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 126
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška126
140.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany121
141.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.120
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.120
Sedláková Kateřina1993 BK 93 Hořovice120
146.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy119
147.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín110
148.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže106
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany106
150.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha100
Polívková Eliška1998 USK Plzeň100
Ponprajak Thidaporn1986 SK Kuklenská Brno, z.s.100
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.100
158.Bednářová Beata1999 SK Troja, z.s.94
159.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice92
160.Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy88
161.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
162.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň78
Gryčová Jana1990 VSK VŠV Brno78
164.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
165.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň63
166.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
Hofmanová Petra1990 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Jelínková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.60
Königová Alena1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 60
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové60
173.Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton50
Herrmannová Šárka1990 BK 93 Hořovice50
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most50
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice50
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.50
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 50
Vargová Angelika1996 BK TU v Liberci, z.s.50
185.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany44
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka44
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany44
188.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice38
189.Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice32
190.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
Jančatová Marta1995 VSK VŠB - TU Ostrava25
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter25
193.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany22
194.Šťáhlavská Lucie1994 BaC Kladno13
195.Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany10
ČísloTurnajGPDatum
1Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA28.10.2018
2GPC dospělých - OsíkC10.11.2018
3GPC dospělých- VC města Kladna - KladnoC10.11.2018
4GPB Pustějov - PustějovB18.11.2018
5GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC24.11.2018
6GPC dospělých- Memoriál P. Bílka - Praha HamrC24.11.2018
7GPC dospělých - ChropyněC25.11.2018
8GPC dospělých - MostC08.12.2018
9GPC dospělých - Praha - VinořC09.12.2018
10GPD dospělých Vodňanský kapr - VodňanyD15.12.2018
11OP dospělých - Brno - SlatinaSKP05.01.2019
12OP dospělých - PardubiceSKP05.01.2019
13OP dospělých - PlzeňSKP05.01.2019
14OP dospělých - Praha HamrSKP05.01.2019
15OP dospělých - MostSKP05.01.2019
16OP dospělých - FajnéSKP06.01.2019
17OP dospělých - KladnoSKP06.01.2019
18OP dospělých - České BudějoviceSKP12.01.2019
19GPD dospělých - KlatovyD13.01.2019
20Memoriál St. Krauze - Český TěšínA13.01.2019
21GPD dospělých - StrakoniceD26.01.2019
22MČR dospělých - PlzeňMČR03.02.2019
23GPD dospělých - JihlavaD09.02.2019
24GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD09.02.2019
25GPC dospělých - Praha - VinořC09.02.2019
26GPC dospělých - JihlavaC09.02.2019
27GPC dospělých - OlomoucC16.02.2019
28GPC dospělých - Český KrumlovC16.02.2019
29GPC dospělých - OstrovC16.02.2019
30GPD dospělých - TáborD02.03.2019
31GPC dospělých - PardubiceC10.03.2019
32VC města Plzně - PlzeňA10.03.2019
33GPD dospělých - StrakoniceD23.03.2019
34GPB Pohár Akademie Most - MostB24.03.2019
35GPC dospělých - ProboštovC30.03.2019
36GPB Jouda Cup - Praha - ZMB31.03.2019
37GPC dospělých - PlzeňC06.04.2019
38Memoriál I. Škáchy - LiberecA07.04.2019
39GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC20.04.2019
40GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD20.04.2019
41GPC dospělých- 28. Thun Cup Nejdek - NejdekC27.04.2019
42GPC dospělých - KarvináC11.05.2019
43GPC dospělých - Karlovy VaryC11.05.2019
44GPC dospělých - Brno - SlatinaC11.05.2019
45GPC dospělých - LiberecC11.05.2019
46GPC dospělých - KladnoC18.05.2019
47GPD dospělých - DobřanyD19.05.2019
48GPE dospělých - PlzeňE25.05.2019
49GPB dospělých Most - MostB16.06.2019
50Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA01.09.2019
51GPC dospělých - OlomoucC14.09.2019
52GPC dospělých - MostC14.09.2019
53GPC dospělých - Praha VinořC15.09.2019
54GPB Pustějov - PustějovB22.09.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading