logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 03.10.2019

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
03.10.2018 - 03.10.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3665
2.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2536
3.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.2250
4.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany2065
5.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1574
6.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.1450
7.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1400
8.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.1350
9.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1280
10.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1250
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1250
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1250
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1250
14.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1200
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1200
16.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1140
17.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1125
18.Klokan Jakub2008 Super Stars Most1100
19.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1050
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
21.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1002
22.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš950
23.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.902
24.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.900
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice900
26.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.829
27.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha800
28.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha795
29.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.764
30.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 725
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.725
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.725
33.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.719
34.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.715
35.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.670
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.670
37.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk669
38.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.668
39.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.663
40.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha650
41.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice636
42.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic625
43.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 600
44.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha575
45.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most568
46.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.562
47.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice550
48.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže539
49.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice531
50.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.508
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 508
52.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.504
53.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno493
54.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš484
55.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.454
56.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.446
57.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno434
58.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha425
59.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň410
60.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.407
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.407
62.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA396
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.396
64.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav392
65.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha389
66.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.383
67.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha380
68.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.368
69.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA363
70.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná359
71.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.352
72.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.349
73.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha348
74.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha346
75.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany342
76.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.340
77.Škvára Kristian2008 BaC Kladno325
78.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.318
79.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton317
80.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem311
81.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.309
82.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most305
83.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem293
84.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.290
85.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice284
86.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.277
87.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno270
88.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy269
89.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.263
90.Macal Jiří2008 Super Stars Most261
91.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.258
92.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem253
93.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.245
94.Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.244
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou244
96.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA228
97.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.221
98.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.213
99.Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš212
100.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 211
101.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže202
102.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.198
103.Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.194
104.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná191
105.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY189
106.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové184
Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná184
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.184
109.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.182
110.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.177
111.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
112.Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.175
113.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš173
114.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.171
115.Gašparín Adam2007 Super Stars Most170
116.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.169
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 169
118.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.168
119.Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice162
120.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.160
121.Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.159
122.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška158
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.158
124.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.156
126.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.154
127.Berka Jan2007 TJ Slavoj Podivín151
128.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice150
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.150
130.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.148
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY148
132.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha147
133.Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 146
134.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 139
135.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
136.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.137
137.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže129
138.Pavlusek Vojtěch2007 SK Hamr, z.s. 125
139.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA124
140.Střižík Matěj2007 TJ Slavoj Podivín122
141.Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.121
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.121
143.Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
144.Hušek Martin2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.119
145.Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.118
146.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.116
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem116
148.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
149.Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.111
150.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.105
151.Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.101
152.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.95
153.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.92
154.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem90
155.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk88
157.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY87
158.Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.84
159.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.83
160.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.82
161.Hodina Radek2007 TJ Sokol Doubravka80
162.Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice76
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice76
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk76
165.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou71
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY71
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha71
168.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.70
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.70
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha70
171.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany66
172.Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice63
173.Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem61
174.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
175.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice58
Hašek Matyáš2010 Sokol Radotín Meteor Praha58
177.Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.57
178.Mácka Michal2007 TJ Chropyně56
179.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.55
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.55
181.Srbek Jakub2007 BK TJ Baník Most53
182.Švejda Martin2008 SK Prosek Praha52
183.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice50
Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice50
186.Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 49
187.Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
188.Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most42
189.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.41
190.Frendl Matyáš2008 BK Kopřivnice, z.s.40
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha40
192.Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice39
193.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.38
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk38
Kučera Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.38
Marejka Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice38
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.38
198.Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 36
199.Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem34
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton34
201.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.33
202.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.30
Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha30
204.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most29
Ženíšek Tomáš2009 TJ Sokol Doubravka29
206.Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.28
207.Minařík Josef2008 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha25
209.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany22
210.Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 21
211.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY20
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 20
Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 20
Šuma Marek2009 TJ Chemička Ústí nad Labem20
215.Šorf Pavel2007 Sokol Radotín Meteor Praha18
216.Čihula Jonáš2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Holič Václav2008 SK Prosek Praha14
Říha Filip2007 SK Hamr, z.s. 14
219.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové13
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže13
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.13
223.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná12
224.Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 10
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem10
226.Kolář Jan2008 BK Omega Olomouc, z.s.9
227.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice3
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3065
2.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha2900
3.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2750
4.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany2724
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice2724
6.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2350
7.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.2189
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.2189
9.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha2136
10.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1750
11.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha1736
12.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1650
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1650
14.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1500
15.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.1415
16.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1400
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1400
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.1400
19.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1390
20.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1350
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1350
22.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.1265
23.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1250
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
25.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.1210
26.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 1200
27.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.1150
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1150
29.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1115
30.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha1100
Klokan Jakub2008 Super Stars Most1100
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1100
33.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice1088
34.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.1038
35.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.1000
36.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.950
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice950
38.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA900
39.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.890
40.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 875
41.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 850
42.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.825
43.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže813
44.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno798
45.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno784
46.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš777
47.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.775
48.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.740
49.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.739
50.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA736
51.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton728
52.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.712
53.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk710
54.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice700
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha700
56.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav678
57.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha675
58.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most650
59.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.641
60.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.636
61.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha625
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.625
63.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice589
64.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.578
65.Škvára Kristian2008 BaC Kladno576
66.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha575
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.575
68.Gašparín Adam2007 Super Stars Most553
69.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.550
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha550
71.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže526
72.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem525
73.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha518
74.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš515
75.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.478
Macal Jiří2008 Super Stars Most478
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem478
78.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.464
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.464
80.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.461
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.461
82.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem446
83.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.425
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha425
85.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 418
86.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most413
87.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.400
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno400
90.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná361
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná361
92.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice350
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže350
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice350
95.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.342
96.Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.338
97.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA329
98.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.314
99.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.303
100.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná300
101.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové296
102.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.278
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 278
104.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.274
105.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 271
106.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.270
107.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.263
108.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice261
109.Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice250
110.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany241
111.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem239
112.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš238
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.238
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš238
115.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk236
116.Berka Jan2007 TJ Slavoj Podivín228
Střižík Matěj2007 TJ Slavoj Podivín228
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton228
119.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.227
120.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.225
121.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY213
122.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou211
123.Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice200
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.200
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 200
130.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem189
131.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy188
132.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.184
133.Hašek Matyáš2010 Sokol Radotín Meteor Praha175
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.175
135.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.163
136.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha153
137.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.151
138.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.150
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha150
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY150
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA150
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
148.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.141
149.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.139
150.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.135
151.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.126
152.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou125
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
155.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha118
156.Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.109
157.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA108
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha108
159.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.100
Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Hartl David2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice100
Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Srbek Jakub2007 BK TJ Baník Most100
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.100
173.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha96
174.Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.90
175.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 88
177.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.86
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
180.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná78
181.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most75
182.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY63
183.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
184.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY50
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany50
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 50
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY50
Mácka Michal2007 TJ Chropyně50
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 50
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most50
197.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
199.Kolář Jan2008 BK Omega Olomouc, z.s.42
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
202.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 26
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem26
204.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 25
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 25
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3377
2.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.2100
3.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice2000
4.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1752
5.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1703
6.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1650
7.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1550
8.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1400
9.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1374
10.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1288
11.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1278
12.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1152
13.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1064
14.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1050
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1050
16.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha1000
17.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.990
18.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže975
19.Klokan Jakub2008 Super Stars Most950
20.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 925
21.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.900
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice900
23.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 875
24.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.867
25.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.859
26.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk855
27.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.850
28.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA813
29.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.800
30.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.790
31.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav778
32.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice752
33.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.750
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 750
35.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice744
36.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.725
37.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.714
38.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.676
39.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha650
40.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.628
41.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.625
42.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.614
43.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš586
44.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.546
45.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.545
46.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno544
47.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha500
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.500
49.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice488
50.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno484
51.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic463
52.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha446
53.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.436
54.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most425
55.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.420
56.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.417
57.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.411
58.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.401
59.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná396
60.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton392
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha392
62.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.378
63.Škvára Kristian2008 BaC Kladno374
64.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA361
65.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha358
66.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.336
67.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.328
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.328
69.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha325
70.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš305
71.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.300
72.Macal Jiří2008 Super Stars Most292
73.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice285
74.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou266
75.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.263
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.263
77.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice250
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk250
79.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha237
80.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy230
81.Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice225
82.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.216
83.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY213
84.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 206
85.Gašparín Adam2007 Super Stars Most203
86.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem200
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 200
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most200
89.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.180
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem180
91.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA176
92.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.175
93.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno170
94.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha169
95.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 167
96.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY164
97.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové163
98.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.152
99.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže151
100.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice150
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
105.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
106.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany143
107.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.125
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš125
110.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška120
111.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
112.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná113
113.Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 108
114.Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná100
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.100
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice100
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA100
Střižík Matěj2007 TJ Slavoj Podivín100
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha100
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.100
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice100
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
129.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.96
130.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton92
131.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň88
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY88
133.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.86
136.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.76
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 76
138.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice75
Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.75
Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany75
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha75
143.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha68
Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA68
145.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha67
146.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Berka Jan2007 TJ Slavoj Podivín50
Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice50
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk50
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk50
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.50
169.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
173.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná42
Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.42
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.42
176.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
177.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany26
178.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.25
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice25
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
184.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 14
185.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY13
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.13
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY13
188.Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2900
2.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2552
3.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2124
4.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1700
5.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1600
6.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1520
7.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1465
8.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1450
9.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1300
10.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.1250
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1250
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1250
13.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1200
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1200
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
16.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1050
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1050
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1050
19.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.977
20.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk950
21.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.945
22.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha925
23.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice914
24.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha895
25.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.850
Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha850
27.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha825
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY825
29.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice820
30.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň743
31.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš676
32.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.658
33.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno644
34.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.635
35.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most625
36.Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 618
37.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice610
38.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.608
39.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice600
40.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.595
41.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.586
42.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.582
43.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most576
44.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA563
45.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most556
46.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové549
47.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic535
48.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.526
49.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.494
50.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav478
51.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš470
52.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton466
53.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové456
54.Hejnová Sára2007 USK Plzeň455
55.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem451
56.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 446
57.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha442
58.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.439
59.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.435
60.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha433
61.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.427
62.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno425
63.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.423
64.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.422
65.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.419
66.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka418
67.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.402
68.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.398
69.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem394
70.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.391
71.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem388
72.Křížková Eva2008 BaC Kladno374
73.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.366
74.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha359
75.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton357
76.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.352
77.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha343
78.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY326
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.326
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.326
81.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha323
82.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice319
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha319
84.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.315
85.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno307
86.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha298
87.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.297
88.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton290
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.290
90.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka285
91.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.284
92.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.270
93.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.268
94.Čechová Tereza2008 Super Stars Most264
95.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem261
96.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.254
97.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.253
98.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.240
99.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.234
100.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice226
101.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.224
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou224
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš224
104.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.220
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.220
106.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha219
107.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton212
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš212
109.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha206
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic206
111.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA203
112.Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň201
113.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice197
114.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.195
115.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.194
116.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.188
117.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.180
118.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice178
119.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice169
120.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.166
121.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.159
Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.159
123.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.156
124.Kovalčíková Kateřina2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.151
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.151
126.Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.145
127.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.140
128.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton138
129.Závěšická Petra2007 Kabal team Karviná136
130.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.131
131.Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA129
132.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice126
133.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY125
134.Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.124
135.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.121
136.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA120
137.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany119
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.119
139.Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.113
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná113
141.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem107
142.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.105
143.Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice103
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná103
145.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.101
146.Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice94
147.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
148.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice84
149.Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany75
Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha75
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
152.Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha73
153.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha70
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.70
155.Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.69
156.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná66
157.Flachsová Stela2007 Badminton VK Aš63
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.63
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.63
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná63
Žaloudková Lucie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.63
162.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.61
163.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Karkulová Natálie2009 TJ Sokol Dobruška60
165.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice58
Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 58
167.Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice57
168.Stránská Anna2007 TJ Slovan Vesec, z.s.56
169.Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
171.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem51
172.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha47
173.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice46
174.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.44
Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.44
176.Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.43
177.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.40
178.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem39
179.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.38
Goláňová Natálie2009 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.38
Matušínská Anna2007 1.Badmintonový klub Šumperk38
Pavlíčková Barbora2008 TJ Sokol České Budějovice38
183.Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.35
184.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.33
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou33
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha33
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.33
Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín33
Sikorová Petra2007 TJ Slavoj Český Těšín33
190.Giordano Axelle2008 SK JEREMI, z.s.32
191.Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.31
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany31
Rychterová Pavla2007 TJ Slovan Vesec, z.s.31
194.Kohutková Ela2007 TJ Sokol Klimkovice30
Mikulová Vendula2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.30
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
197.Jindrová Martina2009 USK Plzeň29
198.Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín28
Šimaliaková Adéla2008 TJ Slavoj Český Těšín28
200.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY26
202.Vlachová Karolína2008 BC AKTIV LUŽINY23
203.Berková Veronika2009 SK Hamr, z.s. 20
204.Bicencová Kateřina2008 BK 93 Hořovice19
Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice19
Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.19
Fantyšová Rozálie2008 TJ Sokol České Budějovice19
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.19
209.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.15
Dušánková Daniela2010 Sokol Radotín Meteor Praha15
211.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Kolaříková Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Schindlerová Róza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
214.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Krausová Kristýna2008 BK Kopřivnice, z.s.13
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice13
218.Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže10
219.Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
220.Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
221.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
1.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany3136
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3136
3.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2624
4.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2236
5.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2112
6.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2050
7.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice1836
8.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1700
9.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1650
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk1650
11.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1540
12.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1500
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1500
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1500
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1500
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1500
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1500
18.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.1400
19.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1350
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1350
21.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1300
Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha1300
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1300
24.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most1288
Portová Anna2007 BK TJ Baník Most1288
26.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1250
Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA1250
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha1250
29.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1100
30.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1050
31.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton989
32.Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 950
33.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové936
34.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY925
35.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.900
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.900
37.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha875
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha875
39.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš862
40.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň851
41.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice836
42.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav828
43.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha825
44.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.800
45.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.788
46.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové786
47.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton778
48.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most750
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton750
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 750
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.750
52.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.728
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic728
54.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem725
55.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.714
56.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha700
Hejnová Sára2007 USK Plzeň700
58.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno670
59.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.661
60.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.650
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem650
62.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha628
63.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.625
64.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice614
65.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno602
66.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha575
67.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.561
68.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.550
69.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice542
70.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem525
71.Křížková Eva2008 BaC Kladno519
72.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha518
73.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice506
74.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA504
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic504
76.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha500
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.500
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.500
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.500
80.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.496
81.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.489
82.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno488
83.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha475
Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice475
85.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha468
86.Čechová Tereza2008 Super Stars Most464
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.464
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice464
89.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš462
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.462
91.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka451
92.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.450
93.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice430
94.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem421
95.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.410
96.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.401
97.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.396
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.396
99.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.389
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.389
101.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.387
102.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.376
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.376
104.Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň350
105.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka342
106.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton328
107.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA326
108.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
109.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.301
110.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY300
Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice300
Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.300
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.300
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.300
115.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.288
116.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou286
117.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.275
118.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.261
119.Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.250
120.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.246
121.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.240
122.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.239
123.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.236
124.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.200
Kovalčíková Kateřina2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA200
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice200
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná200
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice200
133.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice196
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.196
135.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
136.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha175
137.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem170
138.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice164
139.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice150
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná150
Závěšická Petra2007 Kabal team Karviná150
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
145.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
146.Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš142
147.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.139
148.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem126
149.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
150.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha117
151.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem113
152.Vlachová Karolína2008 BC AKTIV LUŽINY108
153.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Goláňová Natálie2009 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.100
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.100
Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín100
Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná100
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Sikorová Petra2007 TJ Slavoj Český Těšín100
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná100
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
165.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou86
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou86
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš86
169.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice78
170.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice75
Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Stránská Anna2007 TJ Slovan Vesec, z.s.75
173.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
175.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.59
Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.59
179.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany50
Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín50
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mikulová Vendula2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže50
Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín50
Rychterová Pavla2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
190.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.46
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
192.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
Jindrová Martina2009 USK Plzeň44
194.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY25
195.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha14
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha14
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3412
2.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.2000
3.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1965
4.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1936
5.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1703
6.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.1700
7.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1550
8.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1350
9.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1200
10.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1164
11.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1150
12.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton1100
13.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1064
14.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1050
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1050
16.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice989
17.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice952
18.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.950
19.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most938
20.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk930
21.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 900
22.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY850
23.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha800
Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 800
Portová Anna2007 BK TJ Baník Most800
26.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav778
27.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha750
28.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.746
29.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA718
30.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice694
31.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.678
32.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.652
33.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.650
34.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha639
35.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.638
36.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most636
37.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice621
38.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš611
39.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton600
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha600
41.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.596
42.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 578
43.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.550
44.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 500
45.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.488
46.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most475
47.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.468
48.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic463
49.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno456
50.Křížková Eva2008 BaC Kladno448
51.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.438
52.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.436
53.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.425
54.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno423
55.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.414
56.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice413
57.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.402
58.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem400
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem400
60.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA396
61.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.394
62.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň393
63.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice392
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.392
65.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.375
66.Hejnová Sára2007 USK Plzeň366
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha366
68.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.363
69.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.349
70.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton342
71.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.340
72.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice339
73.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.338
74.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha333
75.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem328
76.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha325
77.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.316
78.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice314
79.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
80.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové288
81.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice286
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš286
83.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové283
84.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.278
85.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha268
86.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno266
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.266
88.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha264
89.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice250
90.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.246
91.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY238
92.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.233
93.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem225
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.225
95.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.221
96.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.220
97.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha218
98.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha214
99.Čechová Tereza2008 Super Stars Most213
Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha213
101.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.200
103.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha192
104.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.180
105.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.163
106.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice150
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou150
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.150
109.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
111.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA143
112.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.125
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice125
114.Karkulová Natálie2009 TJ Sokol Dobruška120
115.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka113
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.113
117.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.100
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.100
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná100
Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
128.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice92
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton92
130.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice88
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.88
132.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.86
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
136.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic76
137.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany75
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA75
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice75
142.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.50
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Matušínská Anna2007 1.Badmintonový klub Šumperk50
Mikulová Vendula2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.50
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
151.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
153.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
155.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka30
156.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.25
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice25
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže25
Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha25
162.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.13
Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.13
Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY13
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U13- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
2GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.10.2018
3GPC U13- otevřený - České BudějoviceC13.10.2018
4GPC U13- otevřený - PřerovC13.10.2018
5GPE50 U11 - Praha LužinyE5020.10.2018
6GPD U13- otevřený - Praha LužinyD20.10.2018
7OP U13 - České BudějoviceSKP27.10.2018
8GPC U13- otevřený - KladnoC27.10.2018
9GPC U13-otevřený - MostC27.10.2018
10GPC U13- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
11GPC U13- kvalifikační - IvančiceC03.11.2018
12OP U13 - Karlovy VarySKP03.11.2018
13OP U13 - KopřivniceSKP03.11.2018
14OP U13 - HoliceSKP03.11.2018
15OP U13 - Liberec- VesecSKP04.11.2018
16GPD U13- kvalifikační - Praha LužinyD04.11.2018
17OP U13 - Benátky nad JizerouSKP11.11.2018
18OP U13 - Praha - ZMSKP11.11.2018
19GPD U13- otevřený - ProboštovD17.11.2018
20MČR U13 - Český KrumlovMČR18.11.2018
21GPD U13 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
22Vánoční turnaj GPC U13 - KlimkoviceC24.11.2018
23Vánoční turnaj GPE50 U11 - KlimkoviceE5025.11.2018
24GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD25.11.2018
25GPD U13 - České BudějoviceD01.12.2018
26OP U13 - IvančiceSKP02.12.2018
27GPC U13- otevřený - KladnoC09.12.2018
28GPC U13 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC15.12.2018
29GPC U13- Vánoční turnaj - LiberecC16.12.2018
30GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
31GPC U13 - České BudějoviceC05.01.2019
32GPD U13- Praha - Praha LužinyD05.01.2019
33GPC U13- dvouhry - AšC05.01.2019
34GPC U13 - LiberecC05.01.2019
35GPC U13- otevřený - OsíkC12.01.2019
36GPC U13 - BrnoC12.01.2019
37GPC U13 - Plzeň Bílá HoraC12.01.2019
38GPC U13- Praha - Praha JeremiC12.01.2019
39GPC U13 - Benátky nad JizerouC12.01.2019
40GPC U13 - OpavaC13.01.2019
41GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD19.01.2019
42GPC U13 - Praha JeremiC26.01.2019
431. GPA U13 - AšA27.01.2019
44GPC U13- otevřený - MostC02.02.2019
45GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD09.02.2019
46GPD U13 - PlzeňD10.02.2019
47GPD U13- otevřený - MostD10.02.2019
48GPC U13- otevřený - Ústí nad LabemC16.02.2019
49GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2019
50GPC U13 - Brno - SlatinaC23.02.2019
511. GPB U13 - Praha HamrB03.03.2019
52GPC U13 - České BudějoviceC09.03.2019
53GPD U13- otevřený - Praha LužinyD09.03.2019
54GPC U13- otevřený - Nové Město nad MetujíC16.03.2019
55GPD U13 - Karlovy VaryD16.03.2019
56GPC U13 - MostC16.03.2019
57GPC U13- otevřený - Praha HamrC23.03.2019
58GPC U13 - AšC24.03.2019
59GPC U13- otevřený - KladnoC24.03.2019
60GPC U13 - BrnoC31.03.2019
61GPC U13 - Liberec- VesecC06.04.2019
62GPD U13- Praha - Praha JeremiD06.04.2019
63GPC U13- otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
64GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.04.2019
65GPC U13-Memoriál A. Waňkové - PlzeňC13.04.2019
66GPC U13- otevřený - ŠumperkC13.04.2019
67GPC U13 - OrlováC13.04.2019
68GPC U13 - KladnoC14.04.2019
69GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
70GPC U13- Praha - Praha VinořC19.04.2019
71GPD U13 - PlzeňD04.05.2019
722. GPA U13 - MostA05.05.2019
73GPC U13- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
74GPC U13 - České BudějoviceC11.05.2019
75GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD11.05.2019
76GPC U13 - BrnoC18.05.2019
772. GPB U13 - Praha RadotínB02.06.2019
78GPC U13- otevřený Tři Bratři Český Těšín - Český TěšínC15.06.2019
79GPC U13- dvouhry - Praha LužinyC15.06.2019
80OP U13 - Králův DvůrSKP23.06.2019
81GPC U13 Open Drive- čtyřhry,mixy - AšC31.08.2019
823. GPB U13 - Hamr PrahaB08.09.2019
83OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP14.09.2019
84GPD U13 - MostD15.09.2019
85GPC U13 - KladnoC15.09.2019
86GPD U13 - PlzeňD21.09.2019
87GPD U13 - VesecD28.09.2019
88GPC U13 - Praha RadotínC29.09.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading