logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 03.10.2019

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
03.10.2018 - 03.10.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3377
2.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2424
3.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2236
4.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2136
5.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1541
6.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1526
7.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1501
8.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1500
9.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1486
10.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1450
11.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1300
12.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1250
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1250
14.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1201
15.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
16.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1150
17.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1125
18.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1100
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1100
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1100
21.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1050
22.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1030
23.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.989
24.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most950
25.Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.940
26.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.870
27.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha850
28.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice840
29.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.839
30.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 836
31.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.825
32.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.770
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.770
34.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.750
35.Kundrát David2006 Badminton VK Aš747
36.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš742
37.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.663
38.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.652
39.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 650
40.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.630
41.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.626
42.Solar Jan2005 SK Prosek Praha600
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha600
44.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.594
45.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.578
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha578
47.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.574
48.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice570
49.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 566
50.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.543
51.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.539
52.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.530
53.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka521
54.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha488
55.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže487
56.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice475
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš475
58.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany472
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice472
60.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.471
61.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.450
62.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové429
63.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.427
64.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno414
65.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.409
66.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.392
67.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha375
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.375
69.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.373
70.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové368
71.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.342
72.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha338
73.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.336
74.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub333
75.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň329
76.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most326
77.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.316
78.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice315
79.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.313
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice313
81.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice308
82.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA300
83.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.296
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem296
85.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 294
86.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.290
87.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.288
88.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.285
89.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav280
90.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.276
91.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic275
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.275
93.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.273
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.273
95.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice272
96.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.271
97.Jonáš Václav2006 BaC Kladno268
98.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.258
99.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín256
100.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha253
101.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 250
102.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže249
103.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem244
104.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.243
105.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.236
106.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most235
107.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.232
108.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.231
109.Bouchner Matyáš2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.230
110.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.226
111.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic221
112.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.220
113.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.219
114.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš218
115.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.217
Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín217
117.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
118.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice210
119.Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk209
120.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.204
121.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín198
122.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha192
123.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.187
124.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice186
125.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub173
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 173
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.173
128.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.171
129.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk170
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.170
132.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic167
133.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.163
134.Vališ Jan2006 Super Stars Most161
135.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
136.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 159
137.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 158
138.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.156
139.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha154
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš154
141.Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.148
142.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice143
143.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem139
144.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.138
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice138
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice138
147.Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.135
148.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.133
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.133
150.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.130
151.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš129
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka129
153.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.122
154.Suchopár Jan2006 Super Stars Most121
155.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.119
156.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk118
157.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.115
158.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže114
159.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.113
160.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA109
161.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 108
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most108
163.Klokan Jakub2008 Super Stars Most106
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 106
165.Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.105
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno105
167.König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice100
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice100
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
174.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.98
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha98
176.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice93
177.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.92
178.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.90
179.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha88
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška88
181.Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové86
182.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA79
183.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha78
184.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.77
185.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.76
186.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha75
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.75
188.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.73
189.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha72
190.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA70
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most70
192.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.69
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.69
194.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.68
Mlčoch Vojtěch2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.68
196.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.65
197.Macháň Vojtěch2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.64
198.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.63
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.63
201.Gašparín Adam2007 Super Stars Most60
Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 60
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.60
204.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice59
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka59
206.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha58
207.Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.56
Táborský Filip2005 TJ Slovan Vesec, z.s.56
209.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.55
210.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk50
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Saxl Štěpán2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
219.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice46
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY46
221.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.45
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.45
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.45
224.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.44
225.Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.43
226.Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek41
227.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA40
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA40
230.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.39
231.Beran Tomáš Fabián2005 SK Hamr, z.s. 36
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 36
233.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 33
234.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.32
235.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná30
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice30
237.Jindra Lukáš2005 SK Hamr, z.s. 29
Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 29
239.Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 28
240.Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 26
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 26
242.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 25
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 25
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
252.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka22
253.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.20
Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY20
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou20
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.20
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA20
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA20
259.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.19
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice19
263.Jarolímek David2005 SK Hamr, z.s. 16
Mrvečka Pavel2006 BK Goram Teplice, z.s.16
265.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.15
266.Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
267.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
271.Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 10
272.Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.7
273.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha6
274.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha4
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3364
2.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2912
3.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2400
4.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2136
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2136
6.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 2101
7.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.2100
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice2100
9.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice2086
10.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1936
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1936
12.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1836
13.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1700
14.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1650
15.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1636
16.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1525
17.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1500
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1500
19.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1350
20.Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1276
21.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1252
22.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1250
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
25.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1240
26.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1215
27.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1150
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1150
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1150
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1150
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1150
32.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1140
33.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1115
34.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1100
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1100
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha1100
37.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha1050
38.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1039
39.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
40.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš977
41.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice930
42.Bouchner Matyáš2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.915
43.Kundrát David2006 Badminton VK Aš902
44.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové882
45.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže855
46.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.854
47.Solar Jan2005 SK Prosek Praha825
48.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.801
49.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.796
50.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha775
51.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.764
52.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.755
53.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha750
54.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.746
55.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.744
56.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.739
57.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.725
58.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most700
59.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové692
60.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.689
61.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.676
62.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany675
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice675
64.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice666
65.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín664
66.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.639
67.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.625
68.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.620
69.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 593
70.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha583
71.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.575
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 575
73.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA558
74.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub556
75.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.550
76.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.542
77.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.541
78.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.539
79.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.536
80.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.526
81.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most525
82.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.523
83.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice522
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.522
85.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice516
86.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.511
87.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.500
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.500
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.500
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.500
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.500
92.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš499
93.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.487
94.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.481
95.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno476
96.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.475
97.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.470
98.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice466
99.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.464
100.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.450
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.450
102.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš449
103.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.448
104.Jonáš Václav2006 BaC Kladno440
105.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.434
106.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 429
107.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice420
108.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.414
109.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem411
110.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín406
111.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most400
112.Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk378
113.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 376
114.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň374
115.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.366
116.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín358
117.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 356
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
119.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha355
120.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem350
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton350
122.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže349
123.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA347
124.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.339
125.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.336
126.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.328
127.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.316
128.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic314
129.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav300
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most300
Vališ Jan2006 Super Stars Most300
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem300
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.300
135.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka296
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.296
137.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš291
138.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.288
139.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice286
140.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA272
141.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.270
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic270
143.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha263
144.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.256
145.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk250
146.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.246
147.Suchopár Jan2006 Super Stars Most238
148.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.228
149.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA225
150.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
151.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.216
152.Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.210
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.210
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.210
155.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.205
156.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.200
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice200
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice200
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav200
161.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 196
162.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
163.Klokan Jakub2008 Super Stars Most188
164.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk178
165.Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 176
166.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.170
167.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha167
168.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic164
169.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.163
Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 163
171.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha151
172.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha150
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.150
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš150
175.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.147
176.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.146
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.146
178.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA138
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.138
180.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha131
181.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže128
182.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice125
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.125
184.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice120
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno120
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.120
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
188.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 118
189.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.110
190.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha100
Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha100
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.100
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové100
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška100
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most100
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha100
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka100
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 100
205.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.96
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.96
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.96
208.Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA88
209.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice86
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
211.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 83
212.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
214.Gašparín Adam2007 Super Stars Most76
215.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
217.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 64
218.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou63
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.63
220.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.59
221.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany56
222.Macháň Vojtěch2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY54
224.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Beran Tomáš Fabián2005 SK Hamr, z.s. 50
Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub50
Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 50
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 50
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.50
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha50
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 50
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA50
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 50
Táborský Filip2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín50
249.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice46
250.Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.44
251.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.42
254.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha39
255.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA38
256.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka34
257.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha26
258.Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 25
Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 25
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 25
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice25
262.Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
1.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2836
2.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2577
3.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2365
4.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1850
5.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1600
6.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1500
7.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1424
8.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1301
9.Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1200
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
11.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1180
12.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1152
13.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha1150
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1150
15.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1136
16.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1100
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1100
18.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1078
19.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1077
20.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.1075
21.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1070
22.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1050
23.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1040
24.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1026
25.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1025
26.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha1000
27.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice980
28.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
29.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha900
31.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.879
32.Solar Jan2005 SK Prosek Praha875
33.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice838
34.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.780
35.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.750
36.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.714
37.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže680
38.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice675
39.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.650
40.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice628
41.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.626
42.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.625
43.Jonáš Václav2006 BaC Kladno615
44.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.614
45.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.600
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha600
47.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš599
48.Kundrát David2006 Badminton VK Aš579
49.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.568
50.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.550
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha550
52.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice545
53.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.534
54.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.498
55.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha477
56.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.474
57.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.443
58.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 438
59.Bouchner Matyáš2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.436
60.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš435
61.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA434
62.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš428
63.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín426
64.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice414
65.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín406
66.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.405
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno405
68.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany384
69.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.383
70.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most375
71.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.356
72.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.350
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.350
74.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem336
75.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.325
76.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice320
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub320
78.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice316
79.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka304
80.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín300
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav300
82.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.298
83.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice286
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.286
85.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.283
86.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.275
87.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.271
88.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.260
89.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové256
90.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.253
91.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.252
92.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha250
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.250
95.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.246
96.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.242
97.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic240
98.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže239
99.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 238
100.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.237
101.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.234
102.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem228
103.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.225
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha225
105.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice223
106.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice218
107.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem214
108.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.210
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA210
110.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice206
111.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.205
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha205
113.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.196
114.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.193
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.193
116.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic191
117.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň188
118.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.182
119.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.179
120.Klokan Jakub2008 Super Stars Most176
Suchopár Jan2006 Super Stars Most176
122.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.171
123.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 170
124.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem163
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.163
126.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
127.König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
128.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.146
129.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.145
130.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.142
131.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.141
132.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most139
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic139
134.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 133
135.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 131
136.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA125
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.125
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.125
139.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.121
140.Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.120
142.Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk117
143.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.113
144.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.110
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.110
147.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.106
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 106
149.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha100
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk100
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš100
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice100
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš100
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška100
Vališ Jan2006 Super Stars Most100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
160.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.96
161.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 93
162.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub85
163.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.81
164.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA80
165.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
166.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.75
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.75
Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.75
Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové75
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.75
Saxl Štěpán2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
172.Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.73
173.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.71
174.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 64
175.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.63
176.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice60
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.60
178.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže54
179.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.50
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Mlčoch Vojtěch2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk50
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most50
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
191.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice46
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice46
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka46
194.Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 45
195.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
197.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín42
198.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 40
199.Gašparín Adam2007 Super Stars Most39
200.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.38
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.38
202.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha30
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka30
204.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.25
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.25
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou25
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.25
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.25
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most25
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 25
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most25
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice25
224.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA20
225.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY18
226.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha17
227.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA13
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 13
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 13
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice13
232.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
234.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha4
1.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.2524
2.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2204
3.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2200
4.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1965
5.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1850
6.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1750
7.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1636
8.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1600
9.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1536
10.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1476
11.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1436
12.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1400
13.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1250
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1250
15.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1230
16.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1151
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1151
18.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany1150
Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1150
20.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1100
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1100
22.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1050
24.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1030
25.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice1000
27.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka952
28.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.839
29.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.830
30.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha825
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.825
32.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.812
33.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
35.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.746
36.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice676
37.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín668
38.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha650
39.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.632
40.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice624
41.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice620
42.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.605
43.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub583
44.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem575
45.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.555
46.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice552
47.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.545
48.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš538
49.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš537
50.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.536
51.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha528
52.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš518
53.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha516
54.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno512
55.Benediktová Klára2005 BA Plzeň489
56.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha488
57.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš487
58.Jonášová Klára2006 BaC Kladno473
59.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany472
60.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš463
61.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha454
62.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice443
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové443
64.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha431
65.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.416
66.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže395
67.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.386
68.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.383
69.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.378
70.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem375
71.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk373
72.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.366
73.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.362
74.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.359
75.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš355
76.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha338
77.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.334
78.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.329
79.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.324
80.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem306
81.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.305
82.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.303
83.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most300
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha300
85.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.298
86.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic290
87.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka289
88.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.286
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice286
90.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná274
91.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.273
92.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.267
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA267
94.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA263
95.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice261
96.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná260
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.260
98.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.252
99.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice250
100.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem247
101.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice244
102.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.243
103.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.238
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most238
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.238
106.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.236
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš236
108.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.233
109.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.228
110.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín225
111.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.222
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.222
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha222
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava222
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín222
116.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava217
117.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.208
118.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav205
119.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice200
120.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.198
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.198
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška198
123.Marková Julie2005 Start Jihlava197
124.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha196
125.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice195
126.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.191
127.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice180
128.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA179
129.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.178
130.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice176
131.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.173
132.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most172
133.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice170
134.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice168
135.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
136.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.161
137.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.158
138.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.153
139.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most150
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.150
141.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.148
142.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA147
143.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha136
144.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most131
145.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany130
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové130
148.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
149.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 126
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice126
151.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín125
152.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic121
153.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.120
154.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
155.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.110
Chvastková Julie2006 Start Jihlava110
157.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic106
158.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice105
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice105
160.Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice103
161.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice100
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice100
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha100
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.100
167.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.99
168.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha97
169.Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno96
170.Důrová Lucie2005 USK Plzeň95
171.Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA93
172.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem91
173.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most90
174.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže86
175.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.84
176.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha81
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.81
178.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.80
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.80
180.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.79
181.Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové78
182.Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice75
187.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.70
188.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.68
189.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.67
190.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek63
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 63
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem63
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem63
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
195.Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.60
196.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.58
Staňková Nela2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.58
198.Vítková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.56
199.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.52
Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
201.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem51
202.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.50
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha50
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub50
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
213.Schlosserová Tereza2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.48
214.Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.45
215.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.44
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.44
217.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže38
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
219.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.37
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA37
221.Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany34
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha34
223.Budišová Dominika2006 BK DDM Holice33
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.33
Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha33
226.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice30
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš30
228.Marešová Anna2006 SK Prosek Praha29
229.Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Hejnová Sára2007 USK Plzeň25
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.25
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno25
Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.25
Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 25
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.25
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.25
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
241.Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
242.Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice20
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 20
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 20
Valoušková Eva2005 SK Hamr, z.s. 20
246.Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany19
247.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 18
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY18
250.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA14
251.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.13
252.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
254.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.3312
2.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3304
3.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.3012
4.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha2174
5.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2104
6.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha2074
7.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2036
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2036
9.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.2024
10.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1924
11.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1900
12.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1800
13.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1786
14.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1750
15.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1736
16.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1600
17.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1565
18.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1451
19.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1450
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1450
21.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1389
22.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany1300
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.1300
24.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1265
25.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1251
26.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1250
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1250
28.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1240
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1240
30.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
32.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha1150
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1150
34.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha1100
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA1100
36.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1090
37.Benediktová Klára2005 BA Plzeň1000
38.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.955
39.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 950
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha950
41.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.930
42.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice924
43.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka889
44.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.865
45.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice840
46.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha818
47.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.815
48.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem800
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem800
50.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice777
51.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk750
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.750
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha750
54.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš749
55.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha743
56.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš741
57.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.739
58.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín730
59.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš723
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš723
61.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.705
62.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.700
63.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice680
64.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.675
65.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.670
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové670
67.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš659
68.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha627
69.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.625
70.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice618
71.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.614
72.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha612
73.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže604
74.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.600
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha600
76.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.580
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub580
78.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice575
79.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín542
80.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.541
81.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.536
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.536
83.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most526
84.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.520
85.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.516
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA516
87.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.515
88.Marková Julie2005 Start Jihlava514
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava514
90.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.511
91.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany500
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.500
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.500
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.500
95.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA494
96.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín480
97.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.476
98.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.475
99.Jonášová Klára2006 BaC Kladno470
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná470
101.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.461
102.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.454
103.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem450
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice450
105.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA444
106.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.437
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno437
108.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná420
109.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.416
110.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.400
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.400
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
113.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice394
114.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice378
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava378
116.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš375
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most375
118.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice367
119.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.366
120.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice356
121.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice350
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem350
123.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.342
124.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš340
125.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 339
126.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.338
127.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha334
128.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic330
129.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.328
130.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.314
131.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most313
132.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav300
133.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic293
134.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
135.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
136.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.278
137.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most276
138.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.266
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.266
140.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice264
141.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín260
142.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.250
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice250
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice250
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice250
146.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
147.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice238
148.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.236
149.Staňková Nela2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.230
150.Chvastková Julie2006 Start Jihlava228
151.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha225
152.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška220
154.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.200
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 200
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
158.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.193
159.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.188
160.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno186
162.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most184
163.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic183
164.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.178
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice178
166.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem176
167.Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.168
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.168
169.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.166
170.Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín160
171.Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha150
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.150
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
181.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.144
182.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.142
183.Důrová Lucie2005 USK Plzeň139
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha139
185.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most138
186.Hejnová Sára2007 USK Plzeň131
187.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.130
188.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice128
189.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.125
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
191.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.120
193.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.111
194.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň105
195.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany102
196.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha101
197.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.100
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub100
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.100
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha100
Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA100
211.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.92
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA92
213.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou90
214.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha89
215.Budišová Dominika2006 BK DDM Holice86
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.86
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové86
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže86
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
220.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.78
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
222.Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
223.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Marešová Anna2006 SK Prosek Praha75
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Vítková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.75
227.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice60
228.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka59
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka59
230.Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany56
231.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 54
Schlosserová Tereza2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY54
235.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice50
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno50
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové50
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Koudelková Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Raková Magdaléna2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Valoušková Eva2005 SK Hamr, z.s. 50
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín50
249.Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany46
250.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha44
Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha44
252.Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
253.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
254.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem25
255.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA14
1.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most3604
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2553
3.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.2536
4.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2024
5.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1800
6.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1586
7.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1250
8.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1224
9.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1202
10.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1200
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1200
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
13.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1188
14.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1150
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1150
16.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany1100
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha1100
18.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1050
20.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1040
21.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1025
22.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1015
23.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1014
24.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1002
25.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
26.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 988
27.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice980
28.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha950
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
30.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.896
31.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice852
32.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.790
33.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.780
34.Benediktová Klára2005 BA Plzeň752
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice752
36.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka716
37.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.685
38.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.678
39.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.677
40.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice675
41.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš674
42.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.665
43.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem661
44.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice657
45.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.650
46.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš638
47.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.625
48.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.585
49.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.580
50.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk570
51.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže566
52.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice536
53.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha511
54.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno505
55.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš490
56.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín480
57.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka478
58.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš475
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.475
60.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha463
61.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha450
62.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.436
63.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.428
64.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.412
65.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany411
66.Jonášová Klára2006 BaC Kladno405
67.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.396
68.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha392
69.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.388
70.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice383
71.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 382
72.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.378
73.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.368
74.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem350
75.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná345
76.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.343
77.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.328
78.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.324
79.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.321
80.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha318
81.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA316
82.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín310
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové310
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice310
85.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav300
86.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha299
87.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA293
88.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.283
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.283
90.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice281
91.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
92.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.273
93.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.271
94.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška270
95.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub269
96.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA263
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most263
98.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná260
99.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.250
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.250
102.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.246
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.246
104.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové236
105.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.235
106.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš229
107.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.228
108.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice225
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.225
110.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic223
111.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín220
112.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.217
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.217
114.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem213
115.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic208
116.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín205
117.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.200
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice200
119.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice199
120.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.196
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.196
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš196
123.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.195
124.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 193
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.193
126.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha188
127.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most176
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most176
129.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice175
130.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice170
131.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA167
132.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš163
133.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
134.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice155
135.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice150
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže150
137.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.145
138.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava142
139.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic139
140.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice136
141.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice135
142.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha129
143.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most126
144.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most125
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.125
146.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava117
147.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.113
148.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice112
149.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.111
150.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
151.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.108
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno108
153.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.106
154.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most101
155.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Chvastková Julie2006 Start Jihlava100
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha100
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.100
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
162.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice96
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.96
164.Hejnová Sára2007 USK Plzeň94
165.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 90
166.Staňková Nela2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.88
167.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové75
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha75
Marková Julie2005 Start Jihlava75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
174.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.73
175.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
176.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice60
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.60
178.Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA58
179.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.50
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice50
194.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice46
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.46
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže46
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
199.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
200.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
201.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
202.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.38
203.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.37
204.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha30
Valoušková Eva2005 SK Hamr, z.s. 30
206.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice25
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice25
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub25
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 25
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.25
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha25
220.Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.18
221.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha14
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
223.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha13
225.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
227.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha4
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA4
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U15- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
2GPC U15- otevřený - KladnoC06.10.2018
3GPC U15- kvalifikační - JihlavaC20.10.2018
4OP U15 - Karlovy VarySKP20.10.2018
5OP U15 - LiberecSKP20.10.2018
6OP U15 - KladnoSKP20.10.2018
7OP U15 - PardubiceSKP20.10.2018
8OP U15 - Český TěšínSKP20.10.2018
9GPD U15- kvalifikační - Praha - ZMD21.10.2018
10GPC U15- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
11GPD U15 - TáborD03.11.2018
12OP U15 - Praha HamrSKP03.11.2018
13OP U15 - Český krumlovSKP04.11.2018
14MČR U15 - Karlovy VaryMČR11.11.2018
15GPC U15- otevřený - České BudějoviceC24.11.2018
16GPD U15 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
17GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD24.11.2018
18GPD U15- otevřený - MostD24.11.2018
19GPC U15- otevřený - ŠumperkC24.11.2018
20Vánoční turnaj GPC U15 - KlimkoviceC25.11.2018
21GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha LužinyC01.12.2018
22GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC08.12.2018
23GPC U15- otevřený - Ridera OstravaC08.12.2018
24OP U15 - Velké PavloviceSKP15.12.2018
25GPC U15- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2018
26GPC U15 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC16.12.2018
27GPD U15 - ŠumperkD12.01.2019
28GPD U15- Praha - Praha ProsekD13.01.2019
29GPC U15 - České BudějoviceC19.01.2019
30GPC U15 - Velké PavloviceC19.01.2019
31GPC U15 - MostC19.01.2019
32GPC U15 - Ridera OstravaC19.01.2019
33GPC U15 - AšC20.01.2019
34GPC U15- otevřený - PardubiceC02.02.2019
35GPC U15- Praha - Praha HamrC02.02.2019
36GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD02.02.2019
37GPC U15 - Benátky nad JizerouC03.02.2019
381. GPA U15 - MostA10.02.2019
39GPD U15 - PlzeňD10.02.2019
40GPC U15 - Karlovy VaryC23.02.2019
41GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha JeremiC23.02.2019
42GPC U15- otevřený - KladnoC24.02.2019
43GPC U15 - MostC24.02.2019
44GPC U15 - BrnoC02.03.2019
451. GPB U15 - PardubiceB10.03.2019
46GPD U15 - TáborD23.03.2019
47GPC U15 - LiberecC23.03.2019
48GPC U15- otevřený - OrlováC23.03.2019
49GPC U15 - AšC30.03.2019
50GPC U15 - IvančiceC06.04.2019
51GPC U15- otevřený - ŠumperkC06.04.2019
52GPC U15- otevřený - Praha HamrC07.04.2019
53GPC U15- otevřený - KlimkoviceC07.04.2019
54GPC U15 - České BudějoviceC13.04.2019
55GPC U15 - MostC14.04.2019
56GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
57GPC U15 - PřerovC20.04.2019
58GPC U15- otevřený - HoliceC27.04.2019
59GPC U15 - PlzeňC27.04.2019
60GPC U15 - Benátky nad JizerouC28.04.2019
61GPC U15- Praha - Praha JeremiC28.04.2019
62GPD U15- otevřený - Ústí nad LabemD04.05.2019
63GPD U15 - PlzeňD04.05.2019
64GPC U15 - BrnoC05.05.2019
65GPD U15- otevřený - MostD11.05.2019
662. GPA U15 - AšA12.05.2019
672. GPB U15 - Praha SkalkaB16.06.2019
68OP U15 - Benátky nad JizerouSKP22.06.2019
69GPC U15- otevřený - Praha JeremiC22.06.2019
70OP U15 - HoliceSKP01.09.2019
71OP U15 - České BudějoviceSKP07.09.2019
72GPC U15 - OpavaC07.09.2019
73GPC U15 - Ústí nad LabemC08.09.2019
74OP U15 - AšSKP08.09.2019
75GPC U15 - ŠumperkC08.09.2019
76GPC U15 - Králův DvůrC08.09.2019
77GPC U15 - BB Arena- Praha LetňanyC14.09.2019
78GPD U15 - VesecD21.09.2019
79GPD U15 - PlzeňD21.09.2019
803. GPB U15 - PardubiceB22.09.2019
81GPD U15 - StrakoniceD28.09.2019
82GPC U15 kvalifikační - PlzeňC28.09.2019
83OP U15 - KopřivniceSKP28.09.2019
84GPC U15 kvalifikační - IvančiceC29.09.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading