logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 03.10.2019

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
03.10.2018 - 03.10.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ45
2.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2436
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2436
4.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2288
5.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1950
6.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1700
7.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1636
8.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1575
9.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1424
10.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1300
11.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1265
12.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1238
13.Altera Jan2004 BaC Kladno1150
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha1150
15.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1100
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1100
17.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 1050
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1050
20.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1015
21.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.977
22.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha950
Oros Marek2003 Super Stars Most950
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.950
25.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem900
26.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové850
27.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.846
28.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.840
29.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.800
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha800
32.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem764
33.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA750
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice750
35.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.725
36.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.705
37.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha700
38.Port Jan2003 BK TJ Baník Most652
39.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka636
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha636
41.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice628
42.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha568
43.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.564
44.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.550
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most550
46.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.538
47.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice525
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.525
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha525
50.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton514
51.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha509
52.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha500
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha500
54.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.499
55.Wagner Adam2003 Badminton VK Aš492
56.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.489
57.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice484
58.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.466
59.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš464
60.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.450
62.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
63.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.439
64.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem428
65.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.413
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA413
67.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha404
68.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha392
69.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.388
70.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň370
71.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.364
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.364
73.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.363
Matiska David2004 BK ARION PRAHA363
75.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.346
76.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň336
77.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.330
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.330
79.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII326
80.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.320
81.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.317
82.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice313
83.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže301
84.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha300
86.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.286
87.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.284
88.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.281
89.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.269
90.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.266
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.266
92.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.263
93.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 250
94.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 246
95.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.243
96.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha234
97.Jonáš Václav2006 BaC Kladno230
98.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice228
99.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.226
100.Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka219
101.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem218
102.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.217
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.217
104.Korynta Martin2004 BaC Kladno216
105.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.213
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.213
107.Janáček David2004 BK ARION PRAHA212
108.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha210
109.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.205
110.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice200
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.200
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
113.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka197
114.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.195
115.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš192
116.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha189
117.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno186
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem186
119.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.183
120.Kóňa Jan2004 Super Stars Most176
121.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno170
122.Solar Jan2005 SK Prosek Praha168
123.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná163
124.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.160
125.Vlasák David2004 Super Stars Most159
126.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.153
127.Žižka Jan2004 SK Hamr, z.s. 151
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha151
129.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava150
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.150
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice150
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín150
133.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.146
134.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.143
135.Hlad Adam2004 BaC Kladno134
136.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha126
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.126
138.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.125
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA125
142.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice124
143.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany123
144.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.122
145.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
146.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA119
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem119
148.Hora Aleš2003 Super Stars Most114
149.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice113
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín113
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.113
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most113
153.Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 109
154.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
155.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.107
156.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha104
157.Kazík Matěj2005 BaC Kladno103
158.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.100
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA100
164.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.99
165.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.96
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha96
167.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice93
168.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš92
169.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice91
170.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň90
171.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš88
172.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice87
173.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška86
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
175.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
176.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.81
177.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany80
178.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.75
Suchopár Jan2006 Super Stars Most75
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA75
183.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk71
184.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže68
Hašek Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY68
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha68
187.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže65
188.Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka64
189.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Kundrát David2006 Badminton VK Aš63
191.Liu Michael2003 SK Hamr, z.s. 58
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha58
193.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava50
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Haratyk Jan2003 BC 66 Ivančice50
Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA50
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
202.Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.46
203.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná42
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most42
207.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové40
208.Hlaváček Jan2003 Ostrava Badminton Klub38
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš38
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.38
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.38
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš38
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY38
214.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.34
215.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 30
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 30
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice30
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou30
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Zabek Matyáš2004 Ostrava Badminton Klub30
222.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk29
223.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.25
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové25
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Volejníček Lukáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
235.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka22
236.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 20
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 20
240.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš18
241.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.15
242.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.13
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem13
Švec Lukáš2004 TJ Slavoj Podivín13
248.Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
250.Stumpf Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
1.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.3712
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava3712
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2586
4.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha2262
5.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2236
6.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha2124
7.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1936
8.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1904
9.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1750
10.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1736
11.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1704
12.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1700
13.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1650
14.Altera Jan2004 BaC Kladno1536
15.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1500
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1500
17.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1450
18.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1436
19.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1400
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1400
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1400
22.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1336
23.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha1300
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha1300
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha1300
26.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1200
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
29.Oros Marek2003 Super Stars Most1186
30.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1175
31.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1100
32.Port Jan2003 BK TJ Baník Most951
33.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem950
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha950
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 950
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem950
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové950
38.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.852
39.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha850
40.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most839
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.839
42.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš837
Wagner Adam2003 Badminton VK Aš837
44.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice824
45.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.816
46.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
47.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice765
48.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka764
49.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.752
50.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton750
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha750
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha750
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha750
57.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha725
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha725
59.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná713
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.713
61.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA700
62.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice664
63.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.663
64.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.652
65.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.615
66.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.614
67.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha600
68.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš577
69.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem564
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem564
71.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.563
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA563
73.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha561
74.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.560
75.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.553
76.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha550
77.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 543
78.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.536
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.536
80.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno525
Matiska David2004 BK ARION PRAHA525
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.525
83.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice503
84.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň501
85.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.500
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII500
87.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.490
88.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.486
89.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.480
90.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.475
91.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
92.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.463
93.Hora Aleš2003 Super Stars Most458
94.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.450
95.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.439
96.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.436
97.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
99.Janáček David2004 BK ARION PRAHA416
100.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice410
101.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.403
102.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem392
103.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.378
104.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.375
105.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.374
106.Vlasák David2004 Super Stars Most370
107.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.364
108.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.356
109.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.350
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha350
111.Solar Jan2005 SK Prosek Praha343
112.Korynta Martin2004 BaC Kladno336
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.336
114.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.328
115.Kundrát David2006 Badminton VK Aš325
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.325
117.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Kóňa Jan2004 Super Stars Most320
119.Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka300
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA300
121.Hlad Adam2004 BaC Kladno286
122.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.275
Kazík Matěj2005 BaC Kladno275
124.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.271
125.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže270
126.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice250
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice250
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.250
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.250
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš250
132.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha243
133.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA200
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA200
137.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha196
138.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
139.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha175
Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.175
141.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA174
142.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže170
143.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice164
145.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň157
146.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
147.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.150
Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže150
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín150
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.150
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
Suchopár Jan2006 Super Stars Most150
157.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 146
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín146
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most146
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.146
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 146
162.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
163.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.136
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.136
165.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 126
166.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany125
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš125
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš125
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
172.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice124
173.Jonáš Václav2006 BaC Kladno120
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno120
175.Liu Michael2003 SK Hamr, z.s. 118
176.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.114
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most114
178.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany113
179.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava100
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava100
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové100
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 100
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.100
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.100
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš100
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
194.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.92
195.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška86
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.86
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
199.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk78
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná78
202.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.75
203.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň69
204.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.63
205.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 50
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.50
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA50
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové50
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka50
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka50
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 50
225.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.46
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
229.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš42
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš42
Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
233.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ100
2.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.2286
3.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2004
4.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1936
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1936
6.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1776
7.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1700
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1700
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1700
10.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1624
11.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1600
12.Altera Jan2004 BaC Kladno1300
13.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1296
14.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1251
15.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1150
16.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha1100
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1100
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha1100
19.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1052
20.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1050
21.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem988
22.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.950
23.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha914
24.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.900
25.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.875
26.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha850
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.850
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 850
29.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové800
30.Oros Marek2003 Super Stars Most752
31.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.711
32.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most696
33.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton686
34.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka675
35.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice665
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.665
37.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice650
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice650
39.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.640
40.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice639
41.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.611
42.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha586
43.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.582
44.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.578
45.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA563
46.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.562
47.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.542
48.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.525
49.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň501
50.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most500
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem500
Wagner Adam2003 Badminton VK Aš500
53.Port Jan2003 BK TJ Baník Most486
54.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha468
55.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš456
56.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha454
57.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 450
59.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha429
60.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem428
61.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.425
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.425
63.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš424
64.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha422
65.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
66.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice400
67.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha378
68.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.375
69.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.360
70.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže356
71.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.350
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice350
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha350
74.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA338
75.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.335
76.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno325
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII325
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha325
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.325
80.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.313
Kretek Tomáš2004 BA Plzeň313
82.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Matiska David2004 BK ARION PRAHA300
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem300
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
86.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
87.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA275
88.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
89.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha263
90.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.260
91.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice253
92.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice250
Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
94.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.246
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha246
96.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.242
97.Jonáš Václav2006 BaC Kladno230
98.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka226
99.Kóňa Jan2004 Super Stars Most217
100.Vlasák David2004 Super Stars Most215
101.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice213
102.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha212
103.Kundrát David2006 Badminton VK Aš208
104.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.204
105.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.200
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín200
107.Solar Jan2005 SK Prosek Praha188
108.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.186
109.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
110.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.179
111.Janáček David2004 BK ARION PRAHA175
112.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.171
113.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
114.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 168
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha168
116.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
117.Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka151
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha151
119.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava150
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
123.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 146
124.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.142
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem142
126.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany132
127.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.128
128.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
Hora Aleš2003 Super Stars Most125
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.125
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
132.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno120
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
134.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.113
135.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
136.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš108
137.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Korynta Martin2004 BaC Kladno100
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Suchopár Jan2006 Super Stars Most100
148.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín96
149.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.92
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem92
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.92
152.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.86
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
156.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice78
158.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň69
159.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany63
160.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže60
161.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka59
162.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže50
Haratyk Jan2003 BC 66 Ivančice50
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 50
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.50
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové50
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš50
181.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
183.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most42
186.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha38
187.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.37
188.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Kazík Matěj2005 BaC Kladno25
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka25
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
195.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.12
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ114
2.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.WJ151
3.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2702
4.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2024
5.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1836
6.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1650
7.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1636
8.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1624
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1624
10.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1536
11.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1450
12.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1400
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1400
14.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.1300
15.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1286
16.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1250
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1250
18.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1236
19.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
20.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1176
21.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1165
22.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1150
23.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1002
24.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha975
25.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 952
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.952
27.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 925
28.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.865
29.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.850
30.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka800
31.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.788
32.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.700
33.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.675
34.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha664
35.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice639
36.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice638
37.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice625
38.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice624
39.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.616
40.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.611
41.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.605
42.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most600
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha600
44.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice586
45.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem564
46.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most538
47.Benediktová Klára2005 BA Plzeň536
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín536
49.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.528
50.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha515
51.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.512
52.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.511
53.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha509
54.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem500
55.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha499
56.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha491
57.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.485
58.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice474
59.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha468
60.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem464
61.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín446
62.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice436
63.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 432
64.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.414
65.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.413
66.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem403
67.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha400
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš400
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.400
70.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.389
71.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem375
72.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.370
73.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice368
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.368
75.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.364
76.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha363
77.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.357
78.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.353
79.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.350
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha350
81.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky348
82.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš344
83.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.331
84.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice323
85.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.322
86.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.302
87.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem300
88.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most296
89.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.288
90.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.284
91.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže277
92.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš274
93.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň269
94.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice268
95.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany263
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.263
97.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka259
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.259
99.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice250
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
102.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem246
103.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.243
104.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem242
105.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
106.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 239
107.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic238
108.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice236
109.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.232
110.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha228
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka228
112.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín221
113.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.217
114.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.200
115.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš199
116.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.195
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno195
118.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha190
119.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
120.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.183
121.Jonášová Klára2006 BaC Kladno170
122.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha165
123.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.156
124.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
126.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň147
127.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha144
128.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš141
129.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
130.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice138
131.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice133
132.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany132
133.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové130
134.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.126
135.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
137.Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany118
138.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.113
139.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha108
140.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka100
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava100
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.100
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.100
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem100
149.Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany93
150.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš88
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
152.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.87
153.Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš83
154.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.82
155.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.81
156.Javorská Anna2004 USK Plzeň79
157.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
159.Tomášková Eva2003 BaC Kladno75
160.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.73
161.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha68
162.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň63
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha63
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most63
165.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou54
166.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice50
Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice50
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
176.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.46
178.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.45
179.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
180.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže38
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka38
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň38
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha38
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš38
186.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany33
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka33
188.Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.30
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.30
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
194.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.25
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.25
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
197.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
199.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka20
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.20
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2824
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2824
3.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2536
4.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2500
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2500
6.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2289
7.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2012
8.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1912
9.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1712
10.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1650
11.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1600
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1600
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha1600
14.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1436
15.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1389
16.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1336
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1336
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1336
19.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.1300
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.1300
21.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1286
22.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1250
23.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice1239
24.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1236
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1236
26.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1200
27.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1174
28.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1150
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1150
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1150
31.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1101
32.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1100
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1100
34.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem1063
35.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1050
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.1050
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1050
38.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.990
39.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.950
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.950
41.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka939
42.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.912
43.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem900
44.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.888
45.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most827
46.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha825
47.Benediktová Klára2005 BA Plzeň814
48.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice739
49.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.736
50.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha708
51.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 702
52.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.693
53.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín689
54.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.675
55.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.652
56.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem650
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem650
58.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.639
59.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most625
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most625
61.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín611
62.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.603
63.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem600
64.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha590
65.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice589
66.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.586
67.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most575
68.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš563
69.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.550
70.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.539
71.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 536
72.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.525
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.525
74.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice517
75.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice515
76.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha508
77.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice500
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.500
79.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.493
80.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.489
81.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.486
82.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš463
83.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš450
84.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha449
85.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.436
86.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.428
87.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha418
88.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.416
89.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.414
90.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.413
91.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice400
92.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš388
93.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.380
94.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka374
95.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.367
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.367
97.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže366
98.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 364
99.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň352
100.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.350
Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.350
Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha350
103.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.339
104.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.334
105.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín311
106.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.306
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.306
108.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka302
109.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové300
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 300
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
112.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.292
113.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha290
114.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
115.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.278
116.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.275
117.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.250
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha250
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha250
121.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň246
122.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice244
123.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha240
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
125.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice200
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš200
Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha200
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.200
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Tomášková Eva2003 BaC Kladno200
Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš200
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno200
136.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany188
137.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.186
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice186
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice186
140.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.184
141.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.180
Jonášová Klára2006 BaC Kladno180
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno180
145.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 165
146.Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
147.Javorská Anna2004 USK Plzeň158
148.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha156
149.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.150
Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most150
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava150
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha150
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava150
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.150
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha150
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.150
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA150
Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most150
161.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice138
162.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany132
163.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka113
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka113
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka113
166.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
167.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice100
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice100
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň100
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice100
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš100
183.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany88
185.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA86
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.86
187.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
189.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha68
190.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka63
191.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.50
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
197.Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
199.Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany38
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany38
201.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ92
2.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1996
3.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1936
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1936
5.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1700
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1700
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1700
8.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1624
9.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1502
10.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1374
11.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1252
12.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1251
13.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
14.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1150
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1150
16.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1136
17.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1100
18.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.1050
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1050
20.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1024
21.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
22.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 950
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.950
24.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem938
25.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.889
26.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice879
27.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem864
28.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha800
29.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.745
30.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.725
31.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice714
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín714
33.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.700
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.700
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové700
36.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.692
37.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 688
38.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.686
39.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 675
40.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.663
41.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice650
42.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice636
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.636
44.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.624
45.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha614
46.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.605
47.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.602
48.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most600
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem600
50.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.561
51.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most550
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
53.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha516
54.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.514
55.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.505
56.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha504
57.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.500
58.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha486
59.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.475
60.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.464
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem464
62.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem450
63.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.439
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.439
65.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha438
66.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.425
67.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem417
68.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice413
69.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš408
70.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.400
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem400
72.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín396
73.Benediktová Klára2005 BA Plzeň386
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha386
75.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most378
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem378
77.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha375
78.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha354
79.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka353
80.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.350
82.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.346
83.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš338
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš338
85.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice330
86.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice325
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.325
88.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 321
89.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice302
90.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno300
91.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.295
92.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha288
93.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky286
94.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
95.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.263
96.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.258
97.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže256
98.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.253
99.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice250
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha250
102.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín246
103.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice236
104.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno225
105.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.211
106.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš206
107.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.205
108.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha200
110.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.196
111.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.192
112.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.185
113.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.179
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.179
115.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
116.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice175
117.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka174
118.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
Jonášová Klára2006 BaC Kladno170
120.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 166
121.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň163
122.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic160
123.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany150
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice150
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 150
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava150
128.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.137
129.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice136
130.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.125
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové125
132.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha123
133.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
134.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha118
135.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.113
136.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
137.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.104
138.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 102
139.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň100
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.100
Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.100
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.100
Tomášková Eva2003 BaC Kladno100
Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš100
153.Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
154.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
155.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice78
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
158.Javorská Anna2004 USK Plzeň63
Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany63
160.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice60
161.Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany59
162.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha58
163.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.50
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha50
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.50
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most50
179.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA46
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
182.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka38
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka38
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň38
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA38
186.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.25
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka25
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U17- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
2GPC U17- otevřený - MostC13.10.2018
3GPD U17 - TáborD20.10.2018
4GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC21.10.2018
5OP U17 - BrnoSKP03.11.2018
6GPC U17- otevřený - MostC03.11.2018
7GPC U17 - Plzeň MalešiceC10.11.2018
8OP U17 - Plzeň DoubravkaSKP17.11.2018
9OP U17 - Rychnov nad KněžnouSKP17.11.2018
10GPC U17- kvalifikační - BrnoC17.11.2018
11OP U17 - MostSKP17.11.2018
12OP U17 - Benátky nad JizerouSKP17.11.2018
13OP U17 - České BudějoviceSKP18.11.2018
14OP U17 - OlomoucSKP18.11.2018
15GPD U17 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
16OP U17 - Praha VinořSKP24.11.2018
17Vánoční turnaj GPC U17 - KlimkoviceC24.11.2018
18MČR U17 - Brno - SlatinaMČR09.12.2018
19GPC U17- Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
20GPC U17 - Český KrumlovC12.01.2019
21GPC U17- otevřený - Ústí nad LabemC12.01.2019
22GPC U17 - PlzeňC12.01.2019
23GPC U17 - otevřený - OsíkC19.01.2019
24GPC U17- Praha - Praha HamrC27.01.2019
25GPC U17 - Králův DvůrC27.01.2019
26GPC U17 - PodivínC02.02.2019
27GPC U17 - OpavaC03.02.2019
281. GPA U17 - Hradec KrálovéA17.02.2019
29GPC U17 21. Witte Cup Nejdek - NejdekC02.03.2019
30GPD U17 - ŠumperkD03.03.2019
31GPC U17 - otevřený - MostC09.03.2019
32GPC U17 - otevřený - Praha ZMC10.03.2019
33GPC U17 - ChropyněC10.03.2019
34GPD U17- otevřený - Ústí nad LabemD16.03.2019
35GPC U17 - AšC17.03.2019
361. GPB U17 - DobřanyB24.03.2019
37GPC U17 - LiberecC30.03.2019
38GPC U17 - Karlovy VaryC06.04.2019
39GPC U17 - otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
40GPC U17 - otevřený - KladnoC07.04.2019
41GPC U17 - otevřený - Hradec KrálovéC13.04.2019
42GPC U17 Radotín Cup - Praha RadotínC14.04.2019
43GPC U17 - Plzeň Bílá HoraC20.04.2019
44GPC U17- Praha - Praha HamrC27.04.2019
45GPC U17 - OlomoucC27.04.2019
46GPC U17 - MostC27.04.2019
47GPC U17 - České BudějoviceC27.04.2019
48GPC U17 - IvančiceC28.04.2019
49GPD U17 - TáborD04.05.2019
50GPC U17 - Benátky nad JizerouC04.05.2019
512. GPA U17 - Praha HamrA19.05.2019
52OP U17 - KladnoSKP26.05.2019
53GPC U17 - otevřený - Praha VinořC26.05.2019
54GPC U17 - ChropyněC08.06.2019
552. GPB U17 - PardubiceB09.06.2019
56GPC U17 - otevřený - Praha LužinyC09.06.2019
57GPC U17 Open Drive- čtyřhry, mixy - AšC31.08.2019
58GPC U17 - KladnoC01.09.2019
59GPC U17 - PřerovC07.09.2019
603. GPB U17 - Ústí nad LabemB15.09.2019
61GPD U17 - PlzeňD21.09.2019
62GPC U17 - PlzeňC22.09.2019
63OP U17 - České BudějoviceSKP28.09.2019
64GPC U17 - KladnoC29.09.2019
65GPC U17 - Praha RadotínC29.09.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading