logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 03.10.2019

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
03.10.2018 - 03.10.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ45
2.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.WJ120
3.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec KrálovéWJ142
4.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ164
5.Brázda Tadeáš2002 BC 66 IvančiceWJ174
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2024
7.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1836
8.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1765
9.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1650
10.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1461
11.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1400
12.Morávek Michal2002 BaC Kladno1386
13.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1300
14.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1250
15.Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 1186
16.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1165
17.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1136
18.Altera Jan2004 BaC Kladno1091
19.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1050
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.1050
21.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1015
22.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most950
23.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.902
24.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná900
25.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava875
26.Oros Marek2003 Super Stars Most862
27.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.839
28.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.779
29.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice752
30.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
31.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín738
32.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno730
33.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha686
34.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka661
35.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha650
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná650
37.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.616
38.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.586
39.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.578
40.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.577
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.577
42.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 575
43.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice564
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.564
45.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.550
46.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové538
47.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem525
48.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem518
49.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem500
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha500
51.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem478
52.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové463
53.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.421
54.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice400
55.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.399
56.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.375
57.Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín350
58.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.336
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.336
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka336
61.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice320
62.Port Jan2003 BK TJ Baník Most309
63.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.300
64.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha298
65.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka293
66.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem286
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.286
68.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek275
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.275
70.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
71.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha236
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.236
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.236
74.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.230
75.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.225
76.Matiska David2004 BK ARION PRAHA214
77.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.213
78.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.201
79.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem200
81.Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha181
82.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná180
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka180
84.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 178
85.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.177
86.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná171
87.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA168
88.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem162
89.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.161
90.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem160
91.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 152
93.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice150
94.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.141
95.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.139
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.139
97.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha133
98.Mladý Matěj2002 TJ Sokol Doubravka129
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.129
100.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.124
101.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA120
102.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 116
103.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem113
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice113
106.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň112
107.Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.111
108.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka100
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha100
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany100
114.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha93
115.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.88
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
117.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
118.Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 83
119.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
120.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 76
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.76
122.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.75
123.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.71
124.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.70
125.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.63
Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub63
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most63
Kóňa Jan2004 Super Stars Most63
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.63
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha63
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha63
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha63
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most63
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice63
136.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha58
137.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub50
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII50
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice50
Vlasák David2004 Super Stars Most50
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.50
150.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava46
Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice46
Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.46
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.46
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
160.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška38
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice38
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové38
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 38
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most38
165.Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most33
166.Janáček David2004 BK ARION PRAHA30
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha30
168.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem28
169.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.25
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín25
172.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 20
174.Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.13
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR80
2.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ87
3.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2850
4.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2512
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2512
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2324
7.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice2150
8.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2074
9.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2050
10.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1850
11.Morávek Michal2002 BaC Kladno1836
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 1836
13.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1826
14.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1736
15.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 1700
16.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1636
17.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1586
18.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1475
19.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1436
20.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1425
21.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín1374
22.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1350
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1350
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1350
25.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1302
26.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1300
27.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1250
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1250
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1250
30.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1238
31.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1200
33.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná1101
34.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno1100
35.Matula Jakub2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1086
36.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1051
37.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1050
38.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná1001
39.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem964
40.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.950
41.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.927
42.Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.925
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.925
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha925
45.Altera Jan2004 BaC Kladno906
46.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín900
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem900
48.Oros Marek2003 Super Stars Most850
49.Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín825
50.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha824
51.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha789
52.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná775
53.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice763
54.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.751
55.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.737
56.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice727
57.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem714
58.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.690
59.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha688
60.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.652
61.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem650
62.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové625
63.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka624
64.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.614
65.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.589
66.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.586
67.Matiska David2004 BK ARION PRAHA550
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice550
69.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.519
70.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
71.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná490
72.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.477
73.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.475
74.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem464
75.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha438
76.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.436
77.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.425
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.425
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA425
80.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek400
81.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem378
82.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 365
83.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.346
84.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.336
Port Jan2003 BK TJ Baník Most336
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.336
87.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka335
88.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha326
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha326
90.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.312
91.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem300
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem300
93.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.278
94.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice250
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.250
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA250
99.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 226
100.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 225
101.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka210
102.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 202
103.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.200
106.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.186
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.186
108.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
109.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.150
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.150
Hora Aleš2003 Super Stars Most150
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Mladý Matěj2002 TJ Sokol Doubravka150
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Vlasák David2004 Super Stars Most150
117.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub146
118.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň139
119.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha125
120.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
121.Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 118
Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 118
123.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
124.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
126.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka100
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub100
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.100
Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most100
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most100
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha100
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.100
140.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.96
142.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
144.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice86
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.86
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.86
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.86
150.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.76
151.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
152.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most68
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem68
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most68
155.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 66
156.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Janáček David2004 BK ARION PRAHA50
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 50
168.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ80
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ100
3.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2904
4.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2812
5.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2636
6.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2024
7.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1924
8.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1736
9.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1724
10.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1700
11.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1365
12.Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 1275
13.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1200
14.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1191
15.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1100
16.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.1062
17.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná1050
18.Morávek Michal2002 BaC Kladno1030
19.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA950
20.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.936
21.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha926
22.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava925
23.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.900
24.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice825
25.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.800
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové800
27.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem782
28.Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.750
29.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.747
30.Matula Jakub2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.736
31.Altera Jan2004 BaC Kladno694
32.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno690
33.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.686
34.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem664
35.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha652
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.652
37.Oros Marek2003 Super Stars Most640
38.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.625
39.Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.608
40.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha601
41.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.599
42.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.598
43.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.589
44.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha564
45.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha550
46.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.500
47.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem486
48.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem475
49.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.461
50.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka450
51.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice436
52.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.432
53.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.400
54.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.389
55.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.375
56.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.350
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.350
59.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín338
60.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.311
61.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.302
62.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice300
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín300
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice300
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
68.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.296
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.296
70.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 265
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
72.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha258
73.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek250
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem250
75.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.239
76.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.236
77.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.228
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem228
79.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA218
80.Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín214
81.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.202
82.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové200
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka200
87.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice196
88.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha175
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná175
90.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň152
91.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka150
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Matiska David2004 BK ARION PRAHA150
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha150
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Port Jan2003 BK TJ Baník Most150
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 150
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem150
100.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub146
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.146
102.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 133
103.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná125
104.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
106.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka105
107.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha100
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.100
115.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.96
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.96
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
118.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany88
119.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
123.Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
124.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha75
125.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 68
126.Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 58
127.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.50
Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 50
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most50
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA50
143.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
145.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ45
2.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ86
3.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ100
4.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ114
5.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.WJ151
6.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 3224
7.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2324
8.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1736
9.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1700
10.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1636
11.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1551
12.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1396
13.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1340
14.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1300
15.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1286
16.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
17.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1102
18.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1100
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1100
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1100
21.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1091
22.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.975
23.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.965
24.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice950
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
26.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 925
27.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 900
28.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem875
29.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA850
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.850
31.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.830
32.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice752
33.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.740
34.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.736
35.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice639
36.Pálková Tereza2002 Super Stars Most625
37.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice624
38.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče614
39.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.602
40.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA600
41.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň599
42.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.582
43.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem539
44.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka534
45.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem522
46.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.519
47.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice500
48.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem487
49.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem481
50.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.475
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.475
52.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.416
53.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha414
54.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň412
55.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.390
56.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
57.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
58.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.375
59.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.374
60.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha363
61.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha354
62.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 350
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín350
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.350
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice350
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem350
67.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.347
68.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most341
69.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice336
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky336
71.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha313
72.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka305
73.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.300
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.300
75.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice278
76.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
77.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.232
78.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem231
79.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.219
80.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice208
81.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.203
82.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub200
85.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.196
86.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany187
87.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.186
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.186
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.186
91.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.176
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem176
93.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže162
94.Brejchová Adéla2002 BK ARION PRAHA150
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most150
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany150
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub150
98.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.146
99.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice145
100.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most126
101.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice125
102.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic124
103.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
104.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most114
105.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice113
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
107.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.110
108.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka105
109.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
112.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno96
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice96
114.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Zachová Adéla2001 Start Jihlava86
116.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha80
117.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
118.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most63
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
121.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 50
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha50
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
131.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
134.Kocourová Barbora2001 SK Péřák z.s.38
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.38
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.38
137.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA25
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.25
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ40
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ40
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3404
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice3012
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2904
6.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2812
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2812
8.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2439
9.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2436
10.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2412
11.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice1850
12.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1686
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1686
14.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1650
15.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1586
16.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1562
17.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1450
18.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1400
19.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1386
20.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1360
21.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1340
22.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1301
23.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1300
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1300
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1300
26.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1289
27.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1252
28.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1214
29.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1200
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1200
31.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1151
32.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1136
33.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha1100
34.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1051
35.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA1050
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1050
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
38.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň1040
39.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1000
40.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.975
41.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.956
42.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem950
43.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.939
44.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem927
45.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem925
46.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem900
47.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem852
48.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče836
49.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA775
50.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha750
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.750
52.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha726
53.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice725
54.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice702
55.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice688
56.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.670
57.Pálková Tereza2002 Super Stars Most664
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most664
59.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.650
60.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice638
61.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň564
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.564
63.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice550
64.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.512
65.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.500
66.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem475
67.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.443
68.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.436
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.436
70.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem400
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem400
72.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.375
73.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.352
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.352
75.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice338
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín338
77.Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.326
78.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic289
79.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže265
80.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice264
81.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice250
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.250
86.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.239
87.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka225
88.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.212
89.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most200
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha200
93.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice189
94.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.186
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice186
96.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany175
97.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.166
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.166
99.Zachová Adéla2001 Start Jihlava152
100.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 150
Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany150
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.150
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
104.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.139
105.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
106.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.126
107.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 118
108.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
109.Brejchová Adéla2002 BK ARION PRAHA100
Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most100
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most100
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kocourová Barbora2001 SK Péřák z.s.100
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub100
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice100
133.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice90
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha90
135.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice86
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
137.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ92
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2804
3.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2636
4.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2624
5.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2400
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2212
7.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1865
8.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1736
9.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1401
10.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1300
11.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1175
12.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1141
13.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1102
14.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1100
15.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1060
16.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice1050
18.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1012
19.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 950
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA950
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
22.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.936
23.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
24.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice850
25.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.825
26.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.790
27.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice789
28.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem768
29.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.750
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.750
31.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče746
32.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové725
33.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha676
34.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.664
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem664
36.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha652
Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.652
38.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka647
39.Pálková Tereza2002 Super Stars Most638
40.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem625
41.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.624
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.624
43.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.622
44.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.611
45.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.591
Krupičková Aneta2003 BA Plzeň591
47.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.550
48.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem525
49.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.518
50.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.511
51.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA500
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.500
53.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most478
54.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.475
55.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha458
56.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice450
57.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.444
58.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem418
59.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most402
60.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.400
61.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín374
62.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice364
63.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 350
Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha350
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.350
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice350
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.350
68.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
69.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.296
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.296
71.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.272
72.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.259
73.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice250
74.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany239
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.239
76.Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.202
77.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka200
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
79.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.186
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
81.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.180
82.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem168
83.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice152
84.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice150
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky150
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.150
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub150
93.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 140
94.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.136
95.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most125
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha125
97.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže100
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
106.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.96
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice96
108.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany88
109.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Zachová Adéla2001 Start Jihlava86
111.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 83
112.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
113.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA50
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.50
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.50
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
130.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
132.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha25
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U19- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
2GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC06.10.2018
3GPC U19- otevřený - KladnoC07.10.2018
4OP U19 - Králův DvůrSKP24.11.2018
5OP U19 - JihlavaSKP25.11.2018
6OP U19 - NejdekSKP25.11.2018
7OP U19 - MostSKP25.11.2018
8GPC U19- kvalifikační - IvančiceC01.12.2018
9OP U19 - České BudějoviceSKP01.12.2018
10OP U19 - Praha VinořSKP01.12.2018
11OP U19 - DobruškaSKP02.12.2018
12OP U19 - OrlováSKP02.12.2018
13MČR U19 - PrahaMČR16.12.2018
14GPC U19 - České BudějoviceC05.01.2019
15GPC U19 - OlomoucC05.01.2019
16GPC U19- Praha - Praha VinořC06.01.2019
17GPC U19 - BrnoC13.01.2019
18GPC U19 - KladnoC13.01.2019
19GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC26.01.2019
201. GPA U19 - Hradec KrálovéA27.01.2019
21GPC U19- otevřený - Praha JeremiC03.02.2019
22GPC U19 - DobruškaC09.02.2019
23GPC U19 - Liberec- VesecC09.02.2019
24GPC U19 - Brno - SlatinaC23.02.2019
251. GPB U19 - OrlováB03.03.2019
26GPC U19- otevřený - Praha HamrC16.03.2019
27GPC U19 - ChropyněC30.03.2019
28GPC U19 - NejdekC30.03.2019
29GPC U19 - Ústí nad LabemC06.04.2019
30GPC U19 - Praha JeremiC07.04.2019
31GPC U19 - KarvináC13.04.2019
32GPC U19- otevřený - Hradec KrálovéC20.04.2019
332. GPA U19 - Brno - SlatinaA05.05.2019
34GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
35GPC U19- otevřený - KladnoC19.05.2019
36GPC U19 - PlzeňC25.05.2019
37GPC U19 - MostC25.05.2019
38GPC U19 - BrnoC26.05.2019
392. GPB U19 - Brno - SlatinaB02.06.2019
40GPC U19- otevřený - Praha VinořC22.06.2019
41OP U19 - Králův DvůrSKP23.06.2019
423. GPB U19 - IvančiceB08.09.2019
43OP U19 - PlzeňSKP28.09.2019
44GPC U19 - MostC29.09.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading