logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 10.10.2019

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
10.10.2018 - 10.10.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3377
2.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2424
3.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2236
4.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2136
5.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1541
6.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1526
7.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1501
8.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1500
9.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1486
10.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1450
11.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1336
12.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1300
13.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1250
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1250
15.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
16.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1150
17.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1125
18.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1100
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1100
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1100
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1100
22.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1050
23.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1040
24.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.989
25.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.949
26.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice940
Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.940
28.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha880
29.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.870
30.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.852
31.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 836
32.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.825
33.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.803
34.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.800
35.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.770
36.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.750
37.Kundrát David2006 Badminton VK Aš747
38.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš742
39.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.706
40.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.680
41.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice670
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 670
43.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.666
44.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže633
45.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.631
46.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha620
Solar Jan2005 SK Prosek Praha620
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha620
49.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.578
50.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno576
51.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.574
52.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 566
53.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany563
54.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.543
55.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.539
56.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.530
57.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka521
58.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha488
59.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové479
60.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.475
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice475
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš475
63.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice472
64.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.471
65.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové468
66.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.427
67.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most396
68.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.392
69.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.391
70.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha375
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.375
72.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem370
73.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.366
74.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.355
75.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha348
Jonáš Václav2006 BaC Kladno348
77.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.342
78.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.336
79.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice335
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.335
81.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic334
82.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub333
83.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic329
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň329
85.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.327
86.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.323
87.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice321
88.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.316
89.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice315
90.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.313
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.313
92.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.311
93.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 310
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA310
95.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice308
96.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.296
97.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most280
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav280
99.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.275
100.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.273
101.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem259
102.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.258
103.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín256
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.256
105.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže254
106.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha253
107.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 250
108.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.243
109.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.236
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.236
111.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.232
112.Bouchner Matyáš2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.230
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic230
114.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice228
115.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.226
116.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.224
117.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.220
118.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.219
119.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš218
120.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.217
Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín217
122.Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk209
123.Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno205
124.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 200
125.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín198
127.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 195
128.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha192
129.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.190
130.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice186
131.Vališ Jan2006 Super Stars Most185
132.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha178
133.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 177
134.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.176
135.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem174
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.174
137.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub173
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.173
139.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.171
140.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk170
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.170
143.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
144.Suchopár Jan2006 Super Stars Most166
145.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.163
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.163
147.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.158
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha158
149.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.156
150.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš154
151.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže152
152.Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška151
153.Škvára Kristian2008 BaC Kladno150
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno150
155.Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.148
156.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 144
157.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice143
158.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice138
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice138
161.Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.135
162.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.133
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.133
164.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA130
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 130
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.130
167.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš129
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka129
169.Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové124
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 124
171.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.123
172.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.122
173.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.119
174.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk118
175.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.115
176.Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most108
177.Klokan Jakub2008 Super Stars Most106
178.Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.105
179.König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice100
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
185.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice93
186.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.92
187.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha88
188.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA79
189.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha78
190.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.77
191.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.76
192.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha75
193.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.73
194.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha72
195.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou70
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA70
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most70
198.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.69
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.69
200.Mlčoch Vojtěch2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.68
201.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.65
202.Macháň Vojtěch2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.64
203.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.63
205.Gašparín Adam2007 Super Stars Most60
Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 60
207.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice59
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka59
209.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha58
210.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.57
211.Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.56
Táborský Filip2005 TJ Slovan Vesec, z.s.56
213.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.55
214.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk50
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.50
Keller Adam2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Saxl Štěpán2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno50
226.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice46
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY46
228.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.45
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.45
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.45
231.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.44
232.Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.43
233.Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek41
234.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA40
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA40
237.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.39
238.Beran Tomáš Fabián2005 SK Hamr, z.s. 36
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 36
240.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 33
241.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.32
242.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná30
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice30
244.Jindra Lukáš2005 SK Hamr, z.s. 29
Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 29
246.Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 28
247.Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 26
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 26
249.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 25
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 25
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
259.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka22
260.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.20
Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY20
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.20
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA20
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA20
265.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice19
268.Jarolímek David2005 SK Hamr, z.s. 16
Mrvečka Pavel2006 BK Goram Teplice, z.s.16
270.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.15
271.Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
272.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
276.Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 10
277.Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.7
278.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha6
279.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha4
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3364
2.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2912
3.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2400
4.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2136
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2136
6.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 2101
7.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.2100
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice2100
9.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice2086
10.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1936
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1936
12.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1836
13.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1736
14.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1700
15.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1650
16.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1525
17.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1500
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1500
19.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1438
20.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1350
21.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1300
22.Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1276
23.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1250
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
26.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1240
27.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1200
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1200
29.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1190
30.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1150
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1150
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1150
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1150
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1150
35.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1115
36.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha1100
37.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha1050
38.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1039
39.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha1030
40.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže980
41.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš977
42.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice930
43.Bouchner Matyáš2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.915
44.Kundrát David2006 Badminton VK Aš902
45.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové882
46.Solar Jan2005 SK Prosek Praha855
47.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.854
48.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most840
49.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha830
50.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany825
51.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.801
52.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.796
53.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové792
54.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.790
55.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.770
56.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.759
57.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.755
58.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha750
59.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.746
60.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.744
61.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice730
62.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.725
63.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.695
64.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.689
65.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice675
66.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice672
67.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín664
68.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most640
69.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.639
70.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most630
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.630
72.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno626
73.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.620
74.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.595
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.595
76.Jonáš Václav2006 BaC Kladno590
77.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha583
78.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.580
79.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.575
80.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.570
81.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 563
82.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA558
83.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub556
84.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.550
85.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 545
86.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.542
87.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.541
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem541
89.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.539
90.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.536
91.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.526
92.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice516
93.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.511
94.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.506
95.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.500
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.500
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.500
98.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš499
99.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.487
100.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.485
101.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.484
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.484
103.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.481
104.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice470
105.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice466
106.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.464
107.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.460
108.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.450
109.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš449
110.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem445
111.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže424
112.Vališ Jan2006 Super Stars Most420
113.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA417
114.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic414
115.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín406
116.Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk378
117.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň374
118.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.370
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic370
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem370
121.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 366
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.366
123.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín358
Suchopár Jan2006 Super Stars Most358
125.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.356
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.356
128.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha355
129.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 351
130.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.350
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton350
132.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.339
133.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.336
134.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.328
135.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.316
136.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic314
137.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav300
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most300
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.300
141.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 298
142.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka296
143.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš291
144.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.288
145.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice286
146.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA285
147.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA272
148.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.270
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.270
150.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.265
151.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha263
152.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk250
153.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.246
154.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 238
155.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.228
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže228
157.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha220
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno220
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 220
161.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.216
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.216
163.Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.210
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.210
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.210
166.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.200
Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové200
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice200
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice200
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav200
172.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 196
173.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
174.Klokan Jakub2008 Super Stars Most188
175.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk178
176.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha167
177.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.163
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou163
Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 163
180.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha151
181.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha150
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.150
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.150
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.150
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš150
Škvára Kristian2008 BaC Kladno150
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno150
189.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.147
190.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.146
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.146
192.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA138
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.138
194.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha131
195.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice125
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.125
197.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice120
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
199.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.110
200.Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.104
201.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha100
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.100
Keller Adam2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška100
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most100
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha100
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka100
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno100
214.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.96
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.96
216.Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA88
217.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice86
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
219.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 83
220.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
222.Gašparín Adam2007 Super Stars Most76
223.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
225.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 64
226.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.63
227.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.59
228.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany56
229.Macháň Vojtěch2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY54
231.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Beran Tomáš Fabián2005 SK Hamr, z.s. 50
Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub50
Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 50
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 50
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha50
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 50
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA50
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 50
Táborský Filip2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 50
255.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice46
256.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.42
259.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha39
260.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA38
261.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka34
262.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha26
263.Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 25
Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 25
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 25
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice25
267.Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
1.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2836
2.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2577
3.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2365
4.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1850
5.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1600
6.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1500
7.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1424
8.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1301
9.Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1200
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
11.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.1190
12.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1180
13.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1178
14.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1175
15.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1152
16.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha1150
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1150
18.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1136
19.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1100
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1100
21.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1090
22.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1077
23.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1070
24.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1050
26.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha1030
27.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1026
28.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha990
29.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
30.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.900
32.Solar Jan2005 SK Prosek Praha895
33.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.879
34.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.850
35.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice838
36.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.830
37.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.780
38.Jonáš Václav2006 BaC Kladno765
39.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže730
40.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice695
41.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice675
42.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.646
43.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.634
44.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice628
45.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.625
46.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha600
47.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš599
48.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.586
49.Kundrát David2006 Badminton VK Aš579
50.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.578
51.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.568
52.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.550
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha550
54.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno530
55.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.501
56.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.498
57.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha487
58.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany484
59.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.480
60.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.474
61.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most445
62.Bouchner Matyáš2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.436
63.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš435
64.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA434
65.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš428
66.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín426
67.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice420
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice420
69.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice414
70.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín406
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem406
72.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.383
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem383
74.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 360
75.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.356
76.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.350
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.350
78.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.341
79.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.325
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice325
81.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub320
82.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.310
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové310
84.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.306
85.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka304
86.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín300
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav300
88.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.296
89.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic291
90.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice286
91.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.285
92.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.283
93.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.281
94.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.276
95.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.275
96.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic265
97.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha260
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem260
99.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže259
100.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.253
101.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.252
102.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha250
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.250
104.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.242
105.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.241
106.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.237
107.Suchopár Jan2006 Super Stars Most236
108.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.234
109.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.231
110.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice223
111.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice218
112.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem210
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.210
114.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 208
115.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice206
116.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 205
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.205
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha205
119.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA198
120.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.196
121.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic189
122.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň188
123.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most185
124.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.179
125.Klokan Jakub2008 Super Stars Most176
126.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.175
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou175
Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové175
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.175
130.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.173
131.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.171
132.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.163
Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 163
134.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
Vališ Jan2006 Super Stars Most160
136.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
138.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.146
139.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.145
140.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.142
141.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.141
142.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 136
143.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 131
144.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha130
145.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA125
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.125
147.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 123
148.Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.120
150.Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk117
151.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.110
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.110
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha110
155.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.106
156.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže104
157.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk100
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš100
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice100
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.100
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš100
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno100
167.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.98
168.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.96
169.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub85
170.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.81
171.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA80
Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.80
173.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
174.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.75
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.75
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.75
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.75
Saxl Štěpán2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
179.Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.73
180.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.71
181.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 64
182.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.63
183.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha60
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice60
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.60
186.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.50
Keller Adam2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Mlčoch Vojtěch2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk50
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most50
Škvára Kristian2008 BaC Kladno50
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice50
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
200.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice46
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice46
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka46
203.Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 45
204.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
206.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA43
207.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín42
208.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 40
209.Gašparín Adam2007 Super Stars Most39
210.Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.38
211.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka30
212.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.25
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.25
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.25
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most25
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 25
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most25
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice25
230.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA20
231.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY18
232.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha17
233.Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 13
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 13
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice13
237.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
239.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha4
1.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.2524
2.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2204
3.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2200
4.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1965
5.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1850
6.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1750
7.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1636
8.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1600
9.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1576
10.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1476
11.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1436
12.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1400
13.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1286
14.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1250
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1250
16.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1230
17.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1151
18.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1150
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany1150
Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1150
21.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1100
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice1100
Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1100
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1100
25.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1050
27.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.989
28.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka952
29.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha880
30.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.842
31.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.830
32.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.825
33.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
35.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.746
36.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha730
37.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.705
38.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice702
39.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha690
40.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem685
41.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice676
42.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice670
43.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín668
44.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.632
45.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice624
46.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno616
47.Jonášová Klára2006 BaC Kladno585
48.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub583
49.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.555
50.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.545
51.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice543
52.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš538
53.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš537
54.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.536
55.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha520
56.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš518
57.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha516
58.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany501
59.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové493
60.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha488
61.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš487
62.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.486
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.486
64.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš463
65.Benediktová Klára2005 BA Plzeň461
66.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže449
67.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem445
68.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha431
69.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most420
70.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.412
71.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.404
72.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.383
73.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.378
74.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.375
75.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk373
76.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.366
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.366
78.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.362
79.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.359
80.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš355
81.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most348
82.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha338
83.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.324
84.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.313
85.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.312
86.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha310
87.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.308
88.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem306
89.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.303
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.303
91.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice299
92.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.298
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.298
94.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem297
95.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic290
96.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka289
97.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.278
98.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.277
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice277
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA277
101.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná274
102.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.272
103.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA269
104.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.267
105.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice261
106.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná260
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.260
108.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.258
109.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha256
110.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice250
111.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.243
112.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
113.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.238
114.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš236
115.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.235
116.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most225
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín225
118.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.222
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava222
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín222
121.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.221
122.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava217
123.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice205
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav205
125.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha203
126.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice200
127.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška198
128.Marková Julie2005 Start Jihlava197
129.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice195
130.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.191
131.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
132.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.178
133.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most176
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice176
135.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.173
136.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most172
137.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice170
138.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice168
139.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA167
140.Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové166
141.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.161
142.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic159
143.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.153
144.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.150
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.150
146.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže149
147.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.148
148.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA147
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.147
150.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic144
151.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem138
152.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.137
153.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha136
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha136
155.Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno134
156.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha133
157.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany130
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 130
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové130
161.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice126
162.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín125
163.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.120
164.Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA117
165.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
166.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové113
167.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.110
Chvastková Julie2006 Start Jihlava110
169.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice105
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice105
171.Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice103
172.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice100
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice100
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.100
177.Důrová Lucie2005 USK Plzeň95
178.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem91
179.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most90
180.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha81
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.81
182.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.80
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.80
184.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.79
185.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.76
186.Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.75
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice75
192.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.70
193.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.68
194.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.67
195.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek63
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 63
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem63
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
199.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.60
Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.60
201.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.58
Staňková Nela2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.58
203.Vítková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.56
204.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.52
Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
206.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem51
207.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha50
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno50
Křížková Eva2008 BaC Kladno50
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub50
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
219.Schlosserová Tereza2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.48
220.Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.45
221.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.44
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.44
223.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové38
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže38
225.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.37
226.Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany34
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha34
228.Budišová Dominika2006 BK DDM Holice33
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.33
Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha33
231.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice30
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš30
233.Marešová Anna2006 SK Prosek Praha29
234.Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Hejnová Sára2007 USK Plzeň25
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.25
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno25
Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.25
Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 25
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.25
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
246.Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
247.Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice20
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 20
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 20
Valoušková Eva2005 SK Hamr, z.s. 20
251.Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany19
252.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 18
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY18
255.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA14
256.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.13
257.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
258.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.3312
2.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3304
3.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.3012
4.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha2174
5.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2104
6.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha2074
7.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2036
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2036
9.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.2024
10.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1924
11.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1900
12.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1800
13.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1786
14.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1750
15.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1736
16.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1700
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1700
18.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1451
19.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1450
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1450
21.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1389
22.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1300
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany1300
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.1300
25.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1265
26.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1251
27.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1250
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1250
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1250
30.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
32.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha1150
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1150
34.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha1140
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA1140
36.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha1100
37.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1090
38.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.1030
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.1030
40.Benediktová Klára2005 BA Plzeň1000
41.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.965
42.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 950
43.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice924
44.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem915
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem915
46.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice890
47.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka889
48.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.865
49.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice830
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha830
51.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice827
52.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha818
53.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk750
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.750
55.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš749
56.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha743
57.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš741
58.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.739
59.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.730
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín730
61.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice725
62.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš723
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš723
64.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové720
65.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.705
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.705
67.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.700
68.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha680
69.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže676
70.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.675
71.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.670
72.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš659
73.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.634
74.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha627
75.Jonášová Klára2006 BaC Kladno620
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most620
77.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice618
78.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.606
79.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.605
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.605
81.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.600
82.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno595
83.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.586
84.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.583
85.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.581
86.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub580
87.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most555
88.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.550
89.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha546
90.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.545
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.545
92.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín542
93.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.536
94.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.530
95.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice528
96.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.520
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem520
Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.520
99.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.516
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA516
101.Marková Julie2005 Start Jihlava514
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava514
103.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany500
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.500
105.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.495
106.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.490
107.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín480
108.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.476
109.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná470
110.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA466
111.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice450
112.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA444
113.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná420
114.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.416
115.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
116.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.400
117.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most396
118.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice394
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha394
120.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic393
121.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.388
122.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 385
123.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.378
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava378
125.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš375
126.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice367
127.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.366
128.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most364
129.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice356
130.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice350
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem350
132.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.342
133.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš340
134.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.336
135.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic330
136.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.328
137.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
138.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.314
139.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most313
140.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav300
141.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha285
142.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic283
143.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
144.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha270
145.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.266
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.266
147.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice264
148.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.260
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín260
150.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.250
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice250
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice250
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice250
154.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.245
155.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice238
156.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže236
157.Staňková Nela2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.230
158.Chvastková Julie2006 Start Jihlava228
159.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem220
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška220
161.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.200
Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.200
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové200
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 200
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.200
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
168.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.193
169.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.188
170.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno186
172.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.178
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice178
174.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem176
175.Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.168
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.168
177.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.166
178.Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín160
Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA160
180.Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové150
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové150
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno150
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Křížková Eva2008 BaC Kladno150
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.150
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
193.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.144
194.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.142
195.Důrová Lucie2005 USK Plzeň139
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha139
197.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most138
198.Hejnová Sára2007 USK Plzeň131
199.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.130
200.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice128
201.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.125
202.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.120
204.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.111
205.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň105
206.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany102
207.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha101
208.Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub100
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha100
217.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.92
218.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou90
219.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha89
220.Budišová Dominika2006 BK DDM Holice86
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.86
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové86
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
224.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.78
225.Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
226.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Marešová Anna2006 SK Prosek Praha75
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Vítková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.75
230.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice60
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha60
232.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka59
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka59
234.Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany56
235.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 54
Schlosserová Tereza2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY54
239.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice50
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno50
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Koudelková Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Raková Magdaléna2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Valoušková Eva2005 SK Hamr, z.s. 50
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA50
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín50
253.Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany46
254.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha44
Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha44
256.Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
257.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
258.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem25
259.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA14
1.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most3604
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2553
3.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.2536
4.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2024
5.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1800
6.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1586
7.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1250
8.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1224
9.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1202
10.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1200
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1200
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
13.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1188
14.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1175
15.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1150
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1150
17.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1140
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1140
19.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany1100
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha1100
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1100
22.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1090
23.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
25.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha1030
26.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1015
27.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1002
28.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 988
29.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
30.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.896
31.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice852
32.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice829
33.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.790
34.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.780
35.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem766
36.Benediktová Klára2005 BA Plzeň752
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice752
38.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka716
39.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno692
40.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.685
41.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.678
42.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.677
43.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice675
44.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš674
45.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.665
46.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.650
47.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.645
48.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže641
49.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš638
50.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice636
51.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.585
52.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.580
53.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk570
54.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha541
55.Jonášová Klára2006 BaC Kladno530
56.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany511
57.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.506
58.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš490
59.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha483
60.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem480
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín480
62.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka478
63.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš475
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.475
65.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha460
66.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice458
67.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.438
68.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.428
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.428
70.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.416
71.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.412
72.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové410
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.410
74.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.388
75.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha380
76.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.378
77.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice360
78.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.353
79.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná345
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.345
81.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.341
82.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.330
83.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.328
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha328
85.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA326
86.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.324
87.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.321
88.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.310
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín310
90.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic308
91.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.306
92.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav300
93.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha299
94.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.296
95.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA293
96.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.285
97.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.283
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.283
99.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice281
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.281
101.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.278
102.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška270
103.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub269
104.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most263
105.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná260
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem260
107.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.256
108.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.250
110.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA246
111.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.245
112.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové236
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most236
114.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 232
115.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš229
116.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 228
117.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice225
118.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic223
119.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most221
120.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín220
121.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.217
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.217
123.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most211
124.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín205
125.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.200
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice200
127.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice199
128.Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno196
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš196
130.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic189
131.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha188
132.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most185
133.Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové175
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice175
135.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice170
136.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA167
137.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš163
138.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.160
140.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.158
141.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice155
142.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice150
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže150
144.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.145
145.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava142
146.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice136
147.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice135
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha135
149.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha130
150.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha129
151.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most126
152.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.125
153.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava117
154.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.113
155.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice112
156.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.111
157.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem110
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
159.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.106
160.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.100
Chvastková Julie2006 Start Jihlava100
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové100
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.100
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.100
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
170.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice96
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.96
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže96
173.Hejnová Sára2007 USK Plzeň94
174.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 90
175.Staňková Nela2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.88
Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA88
177.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha80
178.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Marková Julie2005 Start Jihlava75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
183.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.73
184.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.70
185.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
186.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice60
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.60
188.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.50
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové50
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno50
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Křížková Eva2008 BaC Kladno50
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice50
202.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice46
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.46
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
206.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
207.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
208.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.38
209.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.37
210.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha30
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha30
Valoušková Eva2005 SK Hamr, z.s. 30
213.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice25
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice25
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub25
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 25
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha25
226.Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.18
227.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha14
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
229.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha13
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA13
232.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
233.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha4
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA4
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U15- kvalifikační - JihlavaC20.10.2018
2OP U15 - Karlovy VarySKP20.10.2018
3OP U15 - LiberecSKP20.10.2018
4OP U15 - KladnoSKP20.10.2018
5OP U15 - PardubiceSKP20.10.2018
6OP U15 - Český TěšínSKP20.10.2018
7GPD U15- kvalifikační - Praha - ZMD21.10.2018
8GPC U15- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
9GPD U15 - TáborD03.11.2018
10OP U15 - Praha HamrSKP03.11.2018
11OP U15 - Český krumlovSKP04.11.2018
12MČR U15 - Karlovy VaryMČR11.11.2018
13GPC U15- otevřený - České BudějoviceC24.11.2018
14GPD U15 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
15GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD24.11.2018
16GPD U15- otevřený - MostD24.11.2018
17GPC U15- otevřený - ŠumperkC24.11.2018
18Vánoční turnaj GPC U15 - KlimkoviceC25.11.2018
19GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha LužinyC01.12.2018
20GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC08.12.2018
21GPC U15- otevřený - Ridera OstravaC08.12.2018
22OP U15 - Velké PavloviceSKP15.12.2018
23GPC U15- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2018
24GPC U15 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC16.12.2018
25GPD U15 - ŠumperkD12.01.2019
26GPD U15- Praha - Praha ProsekD13.01.2019
27GPC U15 - České BudějoviceC19.01.2019
28GPC U15 - Velké PavloviceC19.01.2019
29GPC U15 - MostC19.01.2019
30GPC U15 - Ridera OstravaC19.01.2019
31GPC U15 - AšC20.01.2019
32GPC U15- otevřený - PardubiceC02.02.2019
33GPC U15- Praha - Praha HamrC02.02.2019
34GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD02.02.2019
35GPC U15 - Benátky nad JizerouC03.02.2019
361. GPA U15 - MostA10.02.2019
37GPD U15 - PlzeňD10.02.2019
38GPC U15 - Karlovy VaryC23.02.2019
39GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha JeremiC23.02.2019
40GPC U15- otevřený - KladnoC24.02.2019
41GPC U15 - MostC24.02.2019
42GPC U15 - BrnoC02.03.2019
431. GPB U15 - PardubiceB10.03.2019
44GPD U15 - TáborD23.03.2019
45GPC U15 - LiberecC23.03.2019
46GPC U15- otevřený - OrlováC23.03.2019
47GPC U15 - AšC30.03.2019
48GPC U15 - IvančiceC06.04.2019
49GPC U15- otevřený - ŠumperkC06.04.2019
50GPC U15- otevřený - Praha HamrC07.04.2019
51GPC U15- otevřený - KlimkoviceC07.04.2019
52GPC U15 - České BudějoviceC13.04.2019
53GPC U15 - MostC14.04.2019
54GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
55GPC U15 - PřerovC20.04.2019
56GPC U15- otevřený - HoliceC27.04.2019
57GPC U15 - PlzeňC27.04.2019
58GPC U15 - Benátky nad JizerouC28.04.2019
59GPC U15- Praha - Praha JeremiC28.04.2019
60GPD U15- otevřený - Ústí nad LabemD04.05.2019
61GPD U15 - PlzeňD04.05.2019
62GPC U15 - BrnoC05.05.2019
63GPD U15- otevřený - MostD11.05.2019
642. GPA U15 - AšA12.05.2019
652. GPB U15 - Praha SkalkaB16.06.2019
66OP U15 - Benátky nad JizerouSKP22.06.2019
67GPC U15- otevřený - Praha JeremiC22.06.2019
68OP U15 - HoliceSKP01.09.2019
69OP U15 - České BudějoviceSKP07.09.2019
70GPC U15 - OpavaC07.09.2019
71GPC U15 - Ústí nad LabemC08.09.2019
72OP U15 - AšSKP08.09.2019
73GPC U15 - ŠumperkC08.09.2019
74GPC U15 - Králův DvůrC08.09.2019
75GPC U15 - BB Arena- Praha LetňanyC14.09.2019
76GPD U15 - VesecD21.09.2019
77GPD U15 - PlzeňD21.09.2019
783. GPB U15 - PardubiceB22.09.2019
79GPD U15 - StrakoniceD28.09.2019
80GPC U15 kvalifikační - PlzeňC28.09.2019
81OP U15 - KopřivniceSKP28.09.2019
82GPC U15 kvalifikační - IvančiceC29.09.2019
83GPC U15 kvalifikační - TáborC05.10.2019
84GPC U15 kvalifikační - Hradec KrálovéC05.10.2019
85GPC U15 kvalifikační - KladnoC05.10.2019
86OP U15 - VesecSKP05.10.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading