logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 10.10.2019

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
10.10.2018 - 10.10.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ59
2.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2436
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2436
4.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2288
5.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1950
6.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1700
7.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1636
8.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1575
9.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1424
10.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1300
11.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1265
12.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1238
13.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1215
14.Altera Jan2004 BaC Kladno1150
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha1150
16.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1100
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1100
18.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 1050
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1050
21.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1040
22.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.977
23.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha950
Oros Marek2003 Super Stars Most950
25.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem900
26.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové850
27.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.846
28.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.840
29.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.800
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha800
32.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem764
33.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA750
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice750
35.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.725
36.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.705
37.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha700
38.Port Jan2003 BK TJ Baník Most652
39.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka636
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha636
41.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice628
42.Wagner Adam2003 Badminton VK Aš586
43.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha568
44.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.564
45.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.550
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most550
47.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.538
48.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice525
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.525
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha525
51.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš521
52.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton514
53.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha509
54.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha500
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha500
56.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.499
57.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.494
58.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.489
59.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice484
60.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.466
61.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.450
63.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
64.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.439
65.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem428
66.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.413
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA413
68.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha404
69.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha392
70.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.388
71.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň370
72.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.364
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.364
74.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.363
Matiska David2004 BK ARION PRAHA363
76.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.346
77.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň336
78.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.330
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.330
80.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII326
81.Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka324
82.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.320
83.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice313
84.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže301
85.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha300
87.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.286
88.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.284
89.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.281
90.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka272
91.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.269
92.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.266
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.266
94.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.263
95.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 250
96.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 246
97.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.243
98.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha234
99.Jonáš Václav2006 BaC Kladno230
100.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice228
101.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.226
102.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem218
103.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.217
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.217
105.Korynta Martin2004 BaC Kladno216
106.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.213
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.213
108.Janáček David2004 BK ARION PRAHA212
109.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha210
110.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.205
111.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice200
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.200
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
114.Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka199
115.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.195
116.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš192
117.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha189
118.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno186
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem186
120.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.183
121.Kóňa Jan2004 Super Stars Most176
122.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno170
123.Solar Jan2005 SK Prosek Praha168
124.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná163
125.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.160
126.Vlasák David2004 Super Stars Most159
127.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.153
128.Žižka Jan2004 SK Hamr, z.s. 151
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha151
130.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava150
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.150
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice150
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín150
134.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.146
135.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.143
136.Hlad Adam2004 BaC Kladno134
137.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha126
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.126
139.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.125
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA125
143.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice124
144.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany123
145.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.122
146.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
147.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA119
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem119
149.Hora Aleš2003 Super Stars Most114
150.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice113
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín113
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.113
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most113
154.Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 109
155.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
156.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.107
157.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha104
158.Kazík Matěj2005 BaC Kladno103
159.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.100
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA100
165.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.99
166.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.96
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha96
168.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice93
169.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš92
170.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice91
171.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň90
172.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš88
173.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice87
174.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška86
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
176.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
177.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.81
178.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany80
179.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.75
Suchopár Jan2006 Super Stars Most75
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA75
184.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk71
185.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže68
Hašek Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY68
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha68
188.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže65
189.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Kundrát David2006 Badminton VK Aš63
191.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.60
192.Liu Michael2003 SK Hamr, z.s. 58
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha58
194.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava50
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Haratyk Jan2003 BC 66 Ivančice50
Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA50
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
203.Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.46
204.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná42
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most42
208.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové40
209.Hlaváček Jan2003 Ostrava Badminton Klub38
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš38
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.38
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.38
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš38
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY38
215.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.34
216.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 30
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 30
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice30
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou30
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Zabek Matyáš2004 Ostrava Badminton Klub30
223.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk29
224.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.25
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové25
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Volejníček Lukáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
236.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka22
237.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 20
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 20
241.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš18
242.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.15
243.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.13
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem13
Švec Lukáš2004 TJ Slavoj Podivín13
249.Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
251.Stumpf Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
1.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.3712
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava3712
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2586
4.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha2262
5.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2236
6.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha2124
7.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1936
8.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1904
9.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1750
10.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1736
11.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1704
12.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1700
13.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1650
14.Altera Jan2004 BaC Kladno1536
15.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1500
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1500
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1500
18.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1486
19.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1400
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1400
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1400
22.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1336
23.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha1300
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha1300
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha1300
26.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1200
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
29.Oros Marek2003 Super Stars Most1186
30.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1175
31.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1100
32.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš965
Wagner Adam2003 Badminton VK Aš965
34.Port Jan2003 BK TJ Baník Most951
35.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem950
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha950
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 950
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem950
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové950
40.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.852
41.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha850
42.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most839
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.839
44.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice824
45.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.816
46.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
47.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice765
48.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka764
49.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.752
50.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton750
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha750
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha750
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha750
57.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha725
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha725
59.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná713
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.713
61.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA700
62.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice664
63.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.663
64.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.652
65.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.615
66.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.614
67.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha600
68.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš577
69.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem564
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem564
71.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.563
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA563
73.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha561
74.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.560
75.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.553
76.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha550
77.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 543
78.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.536
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.536
80.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno525
Matiska David2004 BK ARION PRAHA525
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.525
83.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.524
84.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice503
85.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň501
86.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.500
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII500
88.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.490
89.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.486
90.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.480
91.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.475
92.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
93.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.463
94.Hora Aleš2003 Super Stars Most458
95.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.450
96.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.439
97.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.436
98.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
100.Janáček David2004 BK ARION PRAHA416
101.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice410
102.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.403
103.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem392
104.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.378
105.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.375
106.Vlasák David2004 Super Stars Most370
107.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.364
108.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.356
109.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.350
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha350
111.Solar Jan2005 SK Prosek Praha343
112.Korynta Martin2004 BaC Kladno336
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.336
114.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.328
115.Kundrát David2006 Badminton VK Aš325
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.325
117.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Kóňa Jan2004 Super Stars Most320
119.Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka300
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA300
121.Hlad Adam2004 BaC Kladno286
122.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.275
Kazík Matěj2005 BaC Kladno275
124.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.271
125.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže270
126.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka260
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka260
128.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice250
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice250
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.250
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.250
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš250
134.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha243
135.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA200
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA200
139.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha196
140.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
141.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha175
Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.175
143.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA174
144.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže170
145.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice164
147.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň157
148.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
149.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.150
Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže150
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín150
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.150
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
Suchopár Jan2006 Super Stars Most150
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
160.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 146
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín146
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most146
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.146
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 146
165.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
166.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.136
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.136
168.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 126
169.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany125
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš125
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš125
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
175.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice124
176.Jonáš Václav2006 BaC Kladno120
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno120
178.Liu Michael2003 SK Hamr, z.s. 118
179.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.114
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most114
181.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany113
182.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava100
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava100
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové100
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 100
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.100
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.100
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš100
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
197.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.92
198.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška86
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.86
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
202.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk78
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná78
205.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.75
206.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň69
207.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.63
208.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 50
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.50
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA50
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové50
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 50
226.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.46
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
230.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš42
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš42
Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
234.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
1.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.2286
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2004
3.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1936
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1936
5.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1776
6.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1700
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1700
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1700
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1700
10.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1624
11.Altera Jan2004 BaC Kladno1300
12.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1296
13.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1251
14.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
15.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1150
16.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha1100
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1100
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha1100
19.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1052
20.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1050
21.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.990
22.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem988
23.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.950
24.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha914
25.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.875
26.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha850
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.850
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 850
29.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové800
30.Oros Marek2003 Super Stars Most752
31.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.711
32.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most696
33.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton686
34.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka675
35.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice665
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.665
37.Wagner Adam2003 Badminton VK Aš660
38.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice650
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice650
40.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.645
41.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.640
42.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice639
43.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha586
44.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.582
45.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.578
46.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA563
47.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.562
48.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.542
49.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš538
50.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.525
51.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň501
52.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most500
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem500
54.Port Jan2003 BK TJ Baník Most486
55.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha468
56.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha454
57.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 450
59.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha429
60.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem428
61.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.425
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.425
63.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš424
64.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha422
65.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
66.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice400
67.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha378
68.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.375
69.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.360
70.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže356
71.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.350
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice350
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha350
74.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka346
75.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA338
76.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.335
77.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno325
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII325
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha325
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.325
81.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.313
Kretek Tomáš2004 BA Plzeň313
83.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Matiska David2004 BK ARION PRAHA300
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem300
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
87.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
88.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA275
89.Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka271
90.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
91.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.260
92.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice253
93.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice250
Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
95.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.246
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha246
97.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.242
98.Jonáš Václav2006 BaC Kladno230
99.Kóňa Jan2004 Super Stars Most217
100.Vlasák David2004 Super Stars Most215
101.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice213
102.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha212
103.Kundrát David2006 Badminton VK Aš208
104.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.204
105.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.200
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín200
107.Solar Jan2005 SK Prosek Praha188
108.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.186
109.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
110.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.179
111.Janáček David2004 BK ARION PRAHA175
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka175
113.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.171
114.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
115.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha168
116.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
117.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha151
118.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava150
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
122.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 146
123.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.142
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem142
125.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany132
126.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.128
127.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
Hora Aleš2003 Super Stars Most125
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.125
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha125
132.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno120
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
134.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.113
135.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
136.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš108
137.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Korynta Martin2004 BaC Kladno100
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Suchopár Jan2006 Super Stars Most100
148.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín96
149.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.92
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem92
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.92
152.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.86
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
156.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice78
158.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň69
159.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 66
160.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany63
161.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže60
162.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka59
163.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže50
Haratyk Jan2003 BC 66 Ivančice50
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 50
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.50
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové50
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš50
182.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
184.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most42
187.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha38
188.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.37
189.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Kazík Matěj2005 BaC Kladno25
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
195.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.12
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ181
2.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.WJ184
3.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2702
4.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2024
5.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1836
6.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1650
7.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1636
8.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1624
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1624
10.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1536
11.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1450
12.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1400
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1400
14.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.1300
15.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1286
16.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1250
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1250
18.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1236
19.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
20.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1176
21.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1165
22.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1150
23.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1102
24.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1002
25.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha975
26.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 952
27.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka940
28.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 925
29.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.865
30.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.850
31.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.810
32.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.788
33.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.675
34.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha664
35.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice639
36.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice638
37.Benediktová Klára2005 BA Plzeň636
38.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice625
39.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice624
40.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.616
41.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.611
42.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.605
43.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most600
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha600
45.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice586
46.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem564
47.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.561
48.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most538
49.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín536
50.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.528
51.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha515
52.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.512
53.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.511
54.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha509
55.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem500
56.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha499
57.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha491
58.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice474
59.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha468
60.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem464
61.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín446
62.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš441
63.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice436
64.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 432
65.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.414
66.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.413
67.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem403
68.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha400
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš400
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.400
71.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.389
72.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem375
73.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.370
74.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice368
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.368
76.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.364
77.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha363
78.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.357
79.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš354
80.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.353
81.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.350
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha350
83.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky348
84.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.331
85.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice323
86.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.322
87.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.302
88.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem300
89.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most296
90.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.288
91.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.284
92.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže277
93.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň269
94.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice268
95.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany263
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.263
97.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka259
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.259
99.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice250
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
102.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem246
103.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.243
104.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem242
105.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
106.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 239
107.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic238
108.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice236
109.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.232
110.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha228
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka228
112.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín221
113.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.217
114.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.200
115.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš199
116.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.195
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno195
118.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha190
119.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
120.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.183
121.Jonášová Klára2006 BaC Kladno170
122.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha165
123.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.156
124.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
126.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň147
127.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha144
128.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš141
129.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
130.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice138
131.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice133
132.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany132
133.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové130
134.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.126
135.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
137.Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany118
138.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.113
139.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha108
140.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.105
141.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka100
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava100
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.100
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.100
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem100
150.Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany93
151.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš88
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
153.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.87
154.Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš83
155.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.82
156.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.81
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.81
158.Javorská Anna2004 USK Plzeň79
159.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
161.Tomášková Eva2003 BaC Kladno75
162.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.73
163.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.69
164.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha68
165.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň63
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha63
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most63
168.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou54
169.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice50
Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice50
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
179.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.46
181.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.45
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.45
183.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
184.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže38
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka38
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň38
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha38
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš38
190.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany33
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka33
192.Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.30
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.30
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
198.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.25
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.25
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
201.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
203.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka20
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.20
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2824
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2824
3.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2536
4.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2500
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2500
6.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2289
7.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2012
8.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1912
9.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1712
10.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1650
11.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1600
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1600
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha1600
14.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1436
15.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1389
16.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.1340
17.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1336
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1336
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1336
20.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.1300
21.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1286
22.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1250
23.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice1239
24.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1236
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1236
26.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1200
27.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1174
28.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1150
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1150
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1150
31.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.1140
32.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1101
33.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1100
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1100
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1100
36.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem1063
37.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1050
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1050
39.Benediktová Klára2005 BA Plzeň1014
40.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.990
41.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.950
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.950
43.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.912
44.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem900
45.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.888
46.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most827
47.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha825
48.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice739
49.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.736
50.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha708
51.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 702
52.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.693
53.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín689
54.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.675
55.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.652
56.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem650
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem650
58.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.639
59.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most625
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most625
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš625
62.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš613
63.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín611
64.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.603
65.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem600
66.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha590
67.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice589
68.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.586
69.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most575
70.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.550
71.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.539
72.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 536
73.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.525
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.525
75.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice517
76.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice515
77.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha508
78.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice500
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.500
80.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.493
81.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.489
82.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.486
83.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš450
84.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha449
85.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.436
86.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.428
87.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha418
88.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.416
89.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.414
90.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.413
91.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice400
92.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš388
93.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.380
94.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka374
95.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.367
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.367
97.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže366
98.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 364
99.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň352
100.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.350
Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.350
Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha350
103.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.339
104.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.334
105.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín311
106.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.306
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.306
108.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka302
109.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové300
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 300
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
112.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.298
113.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.292
114.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha290
115.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
116.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.278
117.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.275
118.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.250
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha250
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha250
122.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň246
123.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice244
124.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha240
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
126.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice200
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš200
Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha200
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.200
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Tomášková Eva2003 BaC Kladno200
Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš200
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno200
137.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany188
138.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.186
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice186
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice186
141.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.184
142.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.180
Jonášová Klára2006 BaC Kladno180
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno180
146.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 165
147.Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
148.Javorská Anna2004 USK Plzeň158
149.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha156
150.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.150
Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most150
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava150
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha150
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava150
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.150
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha150
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.150
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA150
Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most150
162.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice138
163.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany132
164.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
166.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka113
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka113
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka113
169.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
170.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice100
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice100
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň100
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice100
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš100
186.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany88
187.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA86
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.86
189.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
191.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha68
192.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka63
193.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.50
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
199.Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
201.Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany38
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany38
203.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
1.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1996
2.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1936
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1936
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1800
5.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1700
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1700
7.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1624
8.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1502
9.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1374
10.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1252
11.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1251
12.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
13.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1200
14.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1150
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1150
16.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1140
17.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1136
18.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1100
19.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.1050
20.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1024
21.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
22.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 950
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.950
24.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem938
25.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.889
26.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice879
27.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem864
28.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha800
29.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.745
30.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.725
31.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice714
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín714
33.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.700
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.700
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové700
36.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.692
37.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.686
38.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.683
39.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 675
40.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice650
41.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice636
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.636
43.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 634
44.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.624
45.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha614
46.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.605
47.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.602
48.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most600
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem600
50.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.561
51.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most550
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
53.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha516
54.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.514
55.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.505
56.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha504
57.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.500
58.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš498
59.Benediktová Klára2005 BA Plzeň486
Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha486
61.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.475
62.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.464
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem464
64.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem450
65.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.439
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.439
67.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha438
68.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.425
69.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem417
70.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice413
71.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš408
72.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.400
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem400
74.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín396
75.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha386
76.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most378
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem378
78.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha375
79.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha354
80.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka353
81.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.350
83.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.346
84.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš338
85.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice330
86.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš326
87.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice325
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.325
89.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 321
90.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.316
91.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice302
92.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno300
93.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.295
94.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha288
95.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky286
96.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
97.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.263
98.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.258
99.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže256
100.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.253
101.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice250
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha250
104.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín246
105.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice236
106.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno225
107.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.211
108.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.205
109.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha200
111.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.192
112.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.185
113.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.179
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.179
115.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
116.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice175
117.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka174
118.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
Jonášová Klára2006 BaC Kladno170
120.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 166
121.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň163
122.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic160
123.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany150
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice150
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 150
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava150
128.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.137
129.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice136
130.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.125
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové125
132.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha123
133.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
134.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha118
135.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.113
136.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
137.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.104
138.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň100
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.100
Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.100
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.100
Tomášková Eva2003 BaC Kladno100
Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš100
152.Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
153.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
154.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice78
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
157.Javorská Anna2004 USK Plzeň63
Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany63
159.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice60
160.Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany59
161.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha58
162.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.50
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha50
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.50
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most50
178.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA46
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
181.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka38
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka38
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň38
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA38
185.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.25
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka25
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U17- otevřený - MostC13.10.2018
2GPD U17 - TáborD20.10.2018
3GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC21.10.2018
4OP U17 - BrnoSKP03.11.2018
5GPC U17- otevřený - MostC03.11.2018
6GPC U17 - Plzeň MalešiceC10.11.2018
7OP U17 - Plzeň DoubravkaSKP17.11.2018
8OP U17 - Rychnov nad KněžnouSKP17.11.2018
9GPC U17- kvalifikační - BrnoC17.11.2018
10OP U17 - MostSKP17.11.2018
11OP U17 - Benátky nad JizerouSKP17.11.2018
12OP U17 - České BudějoviceSKP18.11.2018
13OP U17 - OlomoucSKP18.11.2018
14GPD U17 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
15OP U17 - Praha VinořSKP24.11.2018
16Vánoční turnaj GPC U17 - KlimkoviceC24.11.2018
17MČR U17 - Brno - SlatinaMČR09.12.2018
18GPC U17- Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
19GPC U17 - Český KrumlovC12.01.2019
20GPC U17- otevřený - Ústí nad LabemC12.01.2019
21GPC U17 - PlzeňC12.01.2019
22GPC U17 - otevřený - OsíkC19.01.2019
23GPC U17- Praha - Praha HamrC27.01.2019
24GPC U17 - Králův DvůrC27.01.2019
25GPC U17 - PodivínC02.02.2019
26GPC U17 - OpavaC03.02.2019
271. GPA U17 - Hradec KrálovéA17.02.2019
28GPC U17 21. Witte Cup Nejdek - NejdekC02.03.2019
29GPD U17 - ŠumperkD03.03.2019
30GPC U17 - otevřený - MostC09.03.2019
31GPC U17 - otevřený - Praha ZMC10.03.2019
32GPC U17 - ChropyněC10.03.2019
33GPD U17- otevřený - Ústí nad LabemD16.03.2019
34GPC U17 - AšC17.03.2019
351. GPB U17 - DobřanyB24.03.2019
36GPC U17 - LiberecC30.03.2019
37GPC U17 - Karlovy VaryC06.04.2019
38GPC U17 - otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
39GPC U17 - otevřený - KladnoC07.04.2019
40GPC U17 - otevřený - Hradec KrálovéC13.04.2019
41GPC U17 Radotín Cup - Praha RadotínC14.04.2019
42GPC U17 - Plzeň Bílá HoraC20.04.2019
43GPC U17- Praha - Praha HamrC27.04.2019
44GPC U17 - OlomoucC27.04.2019
45GPC U17 - MostC27.04.2019
46GPC U17 - České BudějoviceC27.04.2019
47GPC U17 - IvančiceC28.04.2019
48GPD U17 - TáborD04.05.2019
49GPC U17 - Benátky nad JizerouC04.05.2019
502. GPA U17 - Praha HamrA19.05.2019
51OP U17 - KladnoSKP26.05.2019
52GPC U17 - otevřený - Praha VinořC26.05.2019
53GPC U17 - ChropyněC08.06.2019
542. GPB U17 - PardubiceB09.06.2019
55GPC U17 - otevřený - Praha LužinyC09.06.2019
56GPC U17 Open Drive- čtyřhry, mixy - AšC31.08.2019
57GPC U17 - KladnoC01.09.2019
58GPC U17 - PřerovC07.09.2019
593. GPB U17 - Ústí nad LabemB15.09.2019
60GPD U17 - PlzeňD21.09.2019
61GPC U17 - PlzeňC22.09.2019
62OP U17 - České BudějoviceSKP28.09.2019
63GPC U17 - KladnoC29.09.2019
64GPC U17 - Praha RadotínC29.09.2019
65OP U17 - Karlovy VarySKP05.10.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading