logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 10.10.2019

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
10.10.2018 - 10.10.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ59
2.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.WJ126
3.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ162
4.Brázda Tadeáš2002 BC 66 IvančiceWJ171
5.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2912
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2024
7.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1836
8.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1765
9.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1650
10.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1461
11.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1400
12.Morávek Michal2002 BaC Kladno1336
13.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1300
14.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1250
15.Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 1186
16.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1165
17.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1150
18.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1136
19.Altera Jan2004 BaC Kladno1091
20.Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.1050
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1050
22.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.902
23.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná900
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most900
25.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava875
26.Oros Marek2003 Super Stars Most862
27.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.839
28.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka811
29.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.779
30.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem768
31.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice752
32.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
33.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín738
34.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.730
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno730
36.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice700
37.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha686
38.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha650
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná650
40.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.616
41.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.578
42.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.577
43.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 575
44.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.564
45.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.563
46.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.550
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha550
48.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové538
49.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem525
50.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice500
51.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem486
52.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové463
53.Port Jan2003 BK TJ Baník Most459
54.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem450
55.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.421
56.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem400
57.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.399
58.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.375
59.Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín350
60.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka343
61.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.336
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.336
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka336
64.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.323
65.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.306
66.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.300
67.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha298
68.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.286
69.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem276
70.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek275
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.275
72.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
73.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice238
74.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha236
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.236
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.236
77.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.230
78.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.225
79.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.224
80.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 216
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 216
82.Matiska David2004 BK ARION PRAHA214
83.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.213
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha213
85.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
86.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.187
87.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka180
88.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem171
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná171
90.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA168
91.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.161
92.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA158
93.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
94.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 152
96.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice150
98.Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany141
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.141
100.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.139
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.139
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha139
103.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná138
104.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha133
105.Mladý Matěj2002 TJ Sokol Doubravka129
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.129
107.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem113
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice113
109.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň112
110.Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.111
111.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka100
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha100
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany100
117.Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.96
118.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha93
119.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
120.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
121.Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 83
122.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
123.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 76
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.76
125.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.75
126.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.71
127.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.70
128.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.63
Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub63
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most63
Kóňa Jan2004 Super Stars Most63
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.63
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha63
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha63
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most63
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice63
138.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.58
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha58
140.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub50
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII50
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice50
Vlasák David2004 Super Stars Most50
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.50
153.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava46
Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice46
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.46
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
162.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška38
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice38
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové38
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 38
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most38
167.Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most33
168.Janáček David2004 BK ARION PRAHA30
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha30
170.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem28
171.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.25
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín25
174.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 20
176.Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.13
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR81
2.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ92
3.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2850
4.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2512
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2512
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2324
7.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice2150
8.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2074
9.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2050
10.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1850
11.Morávek Michal2002 BaC Kladno1836
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 1836
13.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1826
14.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1736
15.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 1700
16.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1636
17.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1586
18.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1475
19.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1436
20.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1425
21.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín1374
22.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1350
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1350
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1350
25.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1302
26.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1300
27.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1250
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1250
29.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1238
30.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1226
31.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1200
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1200
34.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1150
35.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná1101
36.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno1100
37.Matula Jakub2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1086
38.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha1050
39.Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.1025
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.1025
41.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná1001
42.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem1000
43.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.950
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem950
45.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.927
46.Altera Jan2004 BaC Kladno906
47.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.901
48.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín900
49.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem875
50.Oros Marek2003 Super Stars Most850
51.Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín825
52.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha824
53.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha775
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná775
55.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.737
56.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice725
57.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem700
58.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.690
59.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice675
60.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.652
61.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové625
62.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka624
63.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.614
64.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.589
65.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.586
66.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha550
Matiska David2004 BK ARION PRAHA550
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice550
69.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem525
70.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.519
71.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka510
72.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem500
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
74.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.496
75.Port Jan2003 BK TJ Baník Most486
76.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.477
77.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.475
78.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA450
79.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.436
80.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.425
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.425
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA425
83.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek400
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem400
85.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 375
86.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice370
87.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.336
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.336
89.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 325
90.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.312
91.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem300
94.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná250
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.250
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
98.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
99.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka210
100.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.200
Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha200
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.200
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha200
106.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.186
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.186
108.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
109.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.150
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.150
Hora Aleš2003 Super Stars Most150
Mladý Matěj2002 TJ Sokol Doubravka150
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Vlasák David2004 Super Stars Most150
116.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub146
117.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň139
118.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 136
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 136
120.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha125
121.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
122.Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 118
Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 118
124.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
125.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
127.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.105
Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany105
129.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka100
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub100
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.100
Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most100
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most100
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha100
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.100
143.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.96
144.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
146.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice86
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.86
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.86
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.86
152.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.76
153.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
154.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most68
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem68
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most68
157.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Janáček David2004 BK ARION PRAHA50
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 50
169.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
1.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2904
2.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2812
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2636
4.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2024
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1924
6.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1736
7.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1724
8.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1700
9.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1365
10.Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 1275
11.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1200
13.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1191
14.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1100
15.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.1062
16.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná1050
17.Morávek Michal2002 BaC Kladno980
18.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA950
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem950
20.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.936
21.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava925
22.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha900
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.900
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.900
25.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice825
26.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.802
27.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.800
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové800
29.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.747
30.Matula Jakub2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.736
31.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem725
32.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno690
33.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.686
34.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha652
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.652
36.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.625
37.Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.606
38.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha601
39.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem600
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem600
41.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.599
42.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.589
43.Altera Jan2004 BaC Kladno580
44.Oros Marek2003 Super Stars Most552
45.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha550
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka550
47.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice540
48.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.532
49.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem500
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.500
51.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.461
52.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha450
53.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice436
54.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.400
55.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.389
56.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.375
57.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.359
58.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.350
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem350
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.350
62.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín338
63.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.311
64.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.302
65.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
Port Jan2003 BK TJ Baník Most300
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka300
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín300
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice300
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
71.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.296
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.296
73.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
74.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
75.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha258
76.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek250
78.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.236
79.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA218
80.Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín214
81.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.202
82.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové200
86.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice196
87.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
88.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 175
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha175
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná175
91.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň152
92.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka150
Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.150
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha150
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Matiska David2004 BK ARION PRAHA150
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha150
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 150
101.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub146
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.146
103.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 133
104.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná125
105.Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany120
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
108.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka105
109.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha100
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA100
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.100
117.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.96
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.96
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
120.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany88
121.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
125.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha75
126.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 68
127.Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 58
128.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.50
Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 50
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most50
143.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
145.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ58
2.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ116
3.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ181
4.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.WJ184
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ198
6.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 3224
7.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2324
8.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1736
9.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1700
10.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1636
11.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1551
12.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1396
13.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1390
14.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1300
15.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1286
16.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
17.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1102
18.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1100
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1100
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1100
21.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1091
22.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.975
23.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.965
24.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice950
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
26.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 925
27.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 900
28.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem875
29.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA850
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.850
31.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.830
32.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.775
33.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice752
34.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA750
35.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.740
36.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.736
37.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem700
38.Pálková Tereza2002 Super Stars Most625
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice625
40.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice624
41.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče614
42.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem608
43.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.602
44.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.582
45.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem575
46.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem568
47.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň548
48.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka534
49.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.519
50.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice500
51.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.475
52.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha436
53.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň412
54.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka405
55.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.400
56.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
57.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
58.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha376
59.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.375
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.375
61.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.374
62.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha363
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most363
64.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.353
65.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 350
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín350
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.350
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice350
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem350
70.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.347
71.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany337
72.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice336
73.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha313
74.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.300
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.300
76.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice278
77.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.276
78.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic265
79.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
80.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.232
81.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem231
82.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem226
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most226
84.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.219
85.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
86.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice208
87.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.203
88.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub200
91.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.196
92.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.186
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.186
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.186
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky186
97.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže162
98.Brejchová Adéla2002 BK ARION PRAHA150
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most150
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany150
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub150
102.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.146
103.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice145
104.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
105.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice125
106.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
107.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most114
108.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice113
109.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.110
110.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka105
111.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most101
112.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
115.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno96
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice96
117.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Zachová Adéla2001 Start Jihlava86
119.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha80
120.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
122.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 50
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha50
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
132.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
135.Kocourová Barbora2001 SK Péřák z.s.38
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.38
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
139.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA25
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.25
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ65
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ65
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3404
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice3012
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2904
6.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2812
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2812
8.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2439
9.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2436
10.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2412
11.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice1850
12.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1686
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1686
14.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1650
15.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1586
16.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1524
17.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1450
18.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1400
19.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1390
20.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1386
21.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1360
22.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1301
23.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1300
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1300
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1300
26.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1289
27.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1252
28.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1214
29.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1200
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1200
31.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1151
32.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha1150
33.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1136
34.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1075
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1075
36.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1051
37.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA1050
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1050
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
40.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň1040
41.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1000
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.1000
43.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.956
44.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem950
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem950
46.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.939
47.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem927
48.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče836
49.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA775
50.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha750
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.750
52.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice725
53.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha712
54.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice702
55.Pálková Tereza2002 Super Stars Most700
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most700
57.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice688
58.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.670
59.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.650
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.650
61.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice638
62.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem575
63.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.568
64.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň564
65.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice550
66.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.536
67.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.512
68.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem475
69.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.436
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.436
71.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic409
72.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem400
74.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.375
75.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.352
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.352
77.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka350
78.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice338
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín338
80.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany270
81.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže265
82.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice264
83.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice250
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.250
87.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.239
88.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.212
89.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most200
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.200
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most200
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most200
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha200
96.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice189
97.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.186
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice186
99.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany175
100.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.166
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.166
102.Zachová Adéla2001 Start Jihlava152
103.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 150
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.150
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
106.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.139
107.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 118
108.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
109.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
111.Brejchová Adéla2002 BK ARION PRAHA100
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most100
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kocourová Barbora2001 SK Péřák z.s.100
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice100
133.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice86
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
135.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
1.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2804
2.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2636
3.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2624
4.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2400
5.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2212
6.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1865
7.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1736
8.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1401
9.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1300
10.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1175
11.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1141
12.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1102
13.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1100
14.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1060
15.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice1050
17.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1012
18.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 950
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA950
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem950
22.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.936
23.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
24.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice850
25.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem800
26.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.790
27.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice789
28.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.775
29.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.750
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.750
31.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče746
32.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem725
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové725
34.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.693
35.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.686
36.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha652
Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.652
38.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.650
39.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka647
40.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.624
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.624
42.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.622
43.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.611
44.Pálková Tereza2002 Super Stars Most600
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha600
46.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.591
47.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.550
48.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem525
49.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň513
50.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.511
51.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem504
52.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA500
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.500
54.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.475
55.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha458
56.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice450
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most450
58.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.444
59.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most402
60.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.400
61.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín374
62.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice364
63.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany359
64.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 350
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.350
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice350
67.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka300
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
69.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.296
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.296
71.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic290
72.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.272
73.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.259
74.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha250
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice250
76.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.239
77.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.230
78.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
79.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.186
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
81.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.180
83.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem168
84.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice152
85.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most150
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice150
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.150
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub150
94.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.136
95.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most125
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha125
97.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
98.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže100
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
108.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.96
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice96
110.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany88
111.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Zachová Adéla2001 Start Jihlava86
113.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 83
114.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA50
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 50
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.50
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.50
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
130.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
132.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha25
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
ČísloTurnajGPDatum
1OP U19 - Králův DvůrSKP24.11.2018
2OP U19 - JihlavaSKP25.11.2018
3OP U19 - NejdekSKP25.11.2018
4OP U19 - MostSKP25.11.2018
5GPC U19- kvalifikační - IvančiceC01.12.2018
6OP U19 - České BudějoviceSKP01.12.2018
7OP U19 - Praha VinořSKP01.12.2018
8OP U19 - DobruškaSKP02.12.2018
9OP U19 - OrlováSKP02.12.2018
10MČR U19 - PrahaMČR16.12.2018
11GPC U19 - České BudějoviceC05.01.2019
12GPC U19 - OlomoucC05.01.2019
13GPC U19- Praha - Praha VinořC06.01.2019
14GPC U19 - BrnoC13.01.2019
15GPC U19 - KladnoC13.01.2019
16GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC26.01.2019
171. GPA U19 - Hradec KrálovéA27.01.2019
18GPC U19- otevřený - Praha JeremiC03.02.2019
19GPC U19 - DobruškaC09.02.2019
20GPC U19 - Liberec- VesecC09.02.2019
21GPC U19 - Brno - SlatinaC23.02.2019
221. GPB U19 - OrlováB03.03.2019
23GPC U19- otevřený - Praha HamrC16.03.2019
24GPC U19 - ChropyněC30.03.2019
25GPC U19 - NejdekC30.03.2019
26GPC U19 - Ústí nad LabemC06.04.2019
27GPC U19 - Praha JeremiC07.04.2019
28GPC U19 - KarvináC13.04.2019
29GPC U19- otevřený - Hradec KrálovéC20.04.2019
302. GPA U19 - Brno - SlatinaA05.05.2019
31GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
32GPC U19- otevřený - KladnoC19.05.2019
33GPC U19 - PlzeňC25.05.2019
34GPC U19 - MostC25.05.2019
35GPC U19 - BrnoC26.05.2019
362. GPB U19 - Brno - SlatinaB02.06.2019
37GPC U19- otevřený - Praha VinořC22.06.2019
38OP U19 - Králův DvůrSKP23.06.2019
393. GPB U19 - IvančiceB08.09.2019
40OP U19 - PlzeňSKP28.09.2019
41GPC U19 - MostC29.09.2019
42OP U19 - Český KrumlovSKP05.10.2019
43GPC U19 - Ústí nad LabemC05.10.2019
44GPC U19 - KladnoC06.10.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading