logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 17.10.2019

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
12.11.2018 - 17.10.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3500
2.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2760
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2520
4.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2380
5.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1895
6.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1870
7.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1730
8.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1670
9.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1450
10.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1390
11.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1350
12.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1290
13.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1250
14.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1240
15.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
16.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1150
17.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1140
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1140
19.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1125
20.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1100
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1100
22.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1050
23.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1040
24.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1030
25.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.975
26.Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.940
27.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.910
28.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha880
29.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.870
30.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.858
31.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 830
32.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.825
33.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.803
34.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.800
35.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.770
36.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.750
37.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš740
38.Kundrát David2006 Badminton VK Aš735
39.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.689
40.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.680
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.680
42.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice670
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 670
44.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.658
45.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže633
46.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha620
Solar Jan2005 SK Prosek Praha620
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha620
49.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.578
50.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno568
51.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany563
52.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové545
53.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.543
54.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.539
55.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.530
56.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha488
57.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 480
58.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.475
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice475
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš475
61.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice472
62.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka462
63.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.450
64.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové445
65.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha398
66.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most396
67.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha375
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.375
69.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem370
70.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.355
71.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.350
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.350
73.Jonáš Václav2006 BaC Kladno348
74.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.345
75.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.342
76.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.336
77.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice335
78.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub333
79.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic329
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň329
81.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.323
82.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.320
83.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.319
84.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice318
85.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice315
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.315
87.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.314
88.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.313
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.313
90.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 310
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA310
92.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice308
93.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic301
94.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.292
95.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most280
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav280
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
98.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.275
99.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.274
100.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.273
101.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
102.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem259
103.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha253
104.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 250
105.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.242
106.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.240
107.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.239
108.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín235
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže235
110.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.231
111.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic230
112.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice229
113.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.226
114.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.224
115.Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk219
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.219
117.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš218
118.Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno205
119.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 200
120.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
121.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín197
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.197
123.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.195
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 195
125.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.193
126.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha192
127.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice186
128.Vališ Jan2006 Super Stars Most185
129.Bouchner Matyáš2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.184
130.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha178
131.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 177
132.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín175
133.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem174
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.174
135.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub173
136.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
137.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk170
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.170
140.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
141.Suchopár Jan2006 Super Stars Most166
142.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.163
143.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.162
144.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.160
145.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.158
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha158
147.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.156
148.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.150
Škvára Kristian2008 BaC Kladno150
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno150
151.Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška149
152.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 144
153.Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové143
154.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice138
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice138
157.Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.135
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.135
159.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.133
160.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA130
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.130
162.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš129
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka129
164.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 127
165.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.125
166.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 124
167.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.123
168.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.119
169.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk118
170.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice110
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže110
172.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.108
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most108
174.Klokan Jakub2008 Super Stars Most106
175.Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.105
176.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.103
177.König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice100
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
183.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice93
184.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha90
185.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha88
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš88
187.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.87
188.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA79
189.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.77
190.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.76
191.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.73
192.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou70
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA70
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most70
195.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.69
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha69
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.69
198.Mlčoch Vojtěch2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.68
199.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.65
200.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha64
Macháň Vojtěch2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.64
202.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
203.Gašparín Adam2007 Super Stars Most60
Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 60
205.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha58
206.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.57
207.Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.56
Táborský Filip2005 TJ Slovan Vesec, z.s.56
209.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.55
210.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk50
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.50
Keller Adam2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Saxl Štěpán2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice50
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno50
224.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY46
225.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.45
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.45
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.45
228.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.44
229.Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek41
230.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA40
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA40
233.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.39
234.Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.37
235.Beran Tomáš Fabián2005 SK Hamr, z.s. 36
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 36
237.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 33
238.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná30
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice30
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.30
241.Jindra Lukáš2005 SK Hamr, z.s. 29
Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 29
243.Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 28
244.Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 26
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 26
246.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 25
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 25
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
257.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka22
258.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY20
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.20
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA20
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA20
262.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice19
265.Jarolímek David2005 SK Hamr, z.s. 16
Mrvečka Pavel2006 BK Goram Teplice, z.s.16
267.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.15
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška15
269.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
272.Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 10
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3500
2.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.3200
3.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2760
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2760
5.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.2180
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice2180
7.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha2170
8.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha2120
9.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.2080
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.2080
11.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice2000
12.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1980
13.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1970
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1970
15.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1930
16.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1600
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1600
18.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1480
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1480
20.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1440
21.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1438
22.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1390
23.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1340
24.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1280
25.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1250
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
28.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1240
29.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1190
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1190
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1190
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1190
33.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1150
34.Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1140
35.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha1100
36.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže1070
37.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha1050
38.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha1030
39.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany940
40.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice930
41.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš925
42.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové880
43.Solar Jan2005 SK Prosek Praha855
44.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.854
45.Kundrát David2006 Badminton VK Aš850
46.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most840
47.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha830
48.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.790
49.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové780
50.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.779
51.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.770
52.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha750
53.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.744
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.744
55.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.741
56.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.734
57.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice730
58.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.725
59.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.694
60.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.689
61.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice672
62.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice650
63.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most640
64.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.639
65.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most630
66.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.620
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.620
68.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.595
69.Jonáš Václav2006 BaC Kladno590
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno590
71.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha583
72.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.580
73.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.570
74.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 563
75.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA558
76.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín550
77.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.548
78.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.547
79.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 545
80.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub520
81.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice512
82.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem505
83.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.500
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.500
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.500
86.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš499
87.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.497
88.Bouchner Matyáš2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.492
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.492
90.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.485
91.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.484
92.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.481
93.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.480
94.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.475
95.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice470
96.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice462
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.462
98.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.461
99.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.460
100.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.450
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.450
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.450
103.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš449
104.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.448
105.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem445
106.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.425
107.Vališ Jan2006 Super Stars Most420
108.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA417
109.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic414
110.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.386
111.Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk378
112.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.375
113.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň374
114.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín370
Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.370
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic370
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem370
118.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 366
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.366
120.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže363
121.Suchopár Jan2006 Super Stars Most358
122.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha355
123.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 351
124.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.350
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton350
126.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.328
127.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
128.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic314
129.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín312
130.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.310
131.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav300
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.300
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most300
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.300
136.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 298
137.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš291
138.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice286
139.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA285
140.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA272
141.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.270
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.270
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.270
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.270
145.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.265
146.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha263
147.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.253
148.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk250
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.250
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
151.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.246
152.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.242
153.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 238
154.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže228
155.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha220
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno220
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 220
159.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.216
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.216
161.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka210
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.210
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.210
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.210
165.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.200
Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové200
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice200
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice200
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav200
171.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 196
172.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
173.Klokan Jakub2008 Super Stars Most188
174.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk178
175.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha167
176.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.163
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou163
Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 163
179.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha150
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.150
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.150
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.150
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš150
Škvára Kristian2008 BaC Kladno150
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno150
188.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.147
189.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA138
190.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha125
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice125
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.125
193.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice120
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
195.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha117
196.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.110
197.Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.104
198.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha100
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.100
Keller Adam2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška100
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most100
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha100
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka100
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno100
213.Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.92
214.Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA88
215.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 83
216.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
217.Gašparín Adam2007 Super Stars Most76
218.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
220.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.59
221.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany56
222.Macháň Vojtěch2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY54
224.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Beran Tomáš Fabián2005 SK Hamr, z.s. 50
Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub50
Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 50
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 50
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha50
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 50
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA50
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 50
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Táborský Filip2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 50
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 50
252.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice46
253.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.42
256.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA38
257.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka34
258.Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 25
Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 25
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 25
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha25
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice25
1.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.3460
2.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2920
3.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2700
4.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha2070
5.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1890
6.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1880
7.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1480
8.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1430
9.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1290
10.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1280
11.Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1200
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
13.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.1190
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha1190
15.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1178
16.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1165
17.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1154
18.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1150
19.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1100
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1100
21.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1090
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha1090
23.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1070
24.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1050
26.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1040
27.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.990
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha990
29.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
30.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.900
32.Solar Jan2005 SK Prosek Praha895
33.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.860
34.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice838
35.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.830
36.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.780
37.Jonáš Václav2006 BaC Kladno765
38.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže730
39.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice695
40.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice690
41.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.646
42.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.634
43.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice628
44.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.625
45.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.620
46.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha600
47.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.586
48.Kundrát David2006 Badminton VK Aš579
49.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.568
50.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.550
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha550
52.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno530
53.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš513
54.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.497
55.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha487
56.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.480
57.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany475
58.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most445
59.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš435
60.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA434
61.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš428
62.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice420
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice420
64.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín405
65.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín402
66.Bouchner Matyáš2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.390
67.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice378
68.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.370
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem370
70.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 360
71.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.350
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.350
73.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.336
74.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.325
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice325
76.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem322
77.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.320
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub320
79.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.310
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové310
81.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.302
82.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín300
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav300
84.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.296
85.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice286
86.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.285
87.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.275
88.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.270
89.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic265
90.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.262
91.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha260
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem260
93.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.255
94.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.252
95.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha250
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.250
99.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.247
100.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic245
101.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.237
102.Suchopár Jan2006 Super Stars Most236
103.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.225
104.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka218
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže218
106.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice217
107.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem210
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.210
109.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 207
110.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 205
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha205
112.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA198
113.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.197
114.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.196
115.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.195
116.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic189
117.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.188
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň188
119.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most185
120.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.179
121.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice177
122.Klokan Jakub2008 Super Stars Most176
123.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.175
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou175
Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové175
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.175
127.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.167
128.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 163
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.163
130.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.160
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
Vališ Jan2006 Super Stars Most160
134.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
137.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.145
138.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.142
139.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.141
140.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha130
141.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA125
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.125
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
144.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 123
145.Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.120
147.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 117
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk117
149.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 110
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.110
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.110
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha110
154.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.106
155.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk100
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš100
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice100
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.100
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš100
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno100
166.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.98
167.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub85
168.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.81
169.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA80
Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.80
171.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
172.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.75
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.75
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.75
Saxl Štěpán2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
176.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.62
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže62
178.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha60
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice60
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.60
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.60
182.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.50
Keller Adam2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.50
Mlčoch Vojtěch2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk50
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most50
Škvára Kristian2008 BaC Kladno50
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice50
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 50
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
199.Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 45
200.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
202.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA43
203.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín42
204.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 40
205.Gašparín Adam2007 Super Stars Most39
206.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka30
207.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.25
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.25
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.25
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most25
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 25
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most25
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice25
227.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA20
228.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY18
229.Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 13
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha13
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 13
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice13
233.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
1.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2760
2.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.2620
3.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2200
4.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1980
5.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1880
6.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1850
7.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1820
8.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1780
9.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1480
10.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1400
11.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1340
12.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1290
13.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1250
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1250
15.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1220
16.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1190
Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1190
18.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany1150
19.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1140
20.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1100
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice1100
Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1100
23.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1094
24.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1090
25.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1050
26.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1032
27.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka952
28.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.900
29.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha880
30.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.830
31.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.825
32.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.810
33.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
35.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.730
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha730
37.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.705
38.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha690
39.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem685
40.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice670
41.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín668
42.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.664
43.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice650
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice650
45.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno616
46.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.596
47.Jonášová Klára2006 BaC Kladno585
48.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub583
49.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.555
50.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.545
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové545
52.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš538
53.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice534
54.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš525
55.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha520
56.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha516
57.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany501
58.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.500
59.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha488
60.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.486
61.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš485
62.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš454
63.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.450
64.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem445
65.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš432
66.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha431
67.Benediktová Klára2005 BA Plzeň425
68.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže422
69.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most420
70.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.412
71.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.404
72.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.383
73.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.378
74.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.375
75.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk373
76.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.366
77.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.362
78.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.359
79.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš355
80.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most348
81.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha338
82.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.324
83.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.313
84.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha310
85.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.308
86.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem306
87.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.303
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.303
89.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
90.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice299
91.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.298
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.298
93.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem297
94.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.296
95.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA277
96.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná274
97.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.272
98.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA269
99.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.267
100.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.266
101.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná260
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.260
103.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.258
104.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha256
105.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice250
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka250
107.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice240
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
109.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha236
110.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice233
111.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic231
112.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.230
113.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.227
114.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín225
115.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.222
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.222
117.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.221
118.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín209
119.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice205
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav205
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava205
122.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha203
123.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice200
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.200
125.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška198
126.Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové197
127.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice195
128.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
129.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.188
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
131.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava180
132.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most179
133.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most176
134.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most172
135.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.170
136.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA167
137.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.161
138.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.160
139.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic159
140.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice158
141.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice156
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.156
143.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice155
Marková Julie2005 Start Jihlava155
145.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš154
146.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.153
147.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.150
148.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.149
149.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA147
150.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic144
151.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem138
152.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.136
153.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.135
154.Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice134
155.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha133
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha133
157.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany130
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 130
159.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín125
160.Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA117
161.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
162.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové113
163.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.110
164.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice105
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice105
166.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
167.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice100
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.100
171.Důrová Lucie2005 USK Plzeň95
172.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem91
173.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most90
174.Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno88
175.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice84
176.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.81
177.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.80
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.80
179.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.76
180.Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha75
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.75
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice75
187.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové71
188.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.70
189.Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.69
190.Chvastková Julie2006 Start Jihlava68
191.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice67
192.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek63
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 63
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže63
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem63
196.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.60
Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.60
198.Vítková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.56
199.Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
200.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem51
201.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno50
Křížková Eva2008 BaC Kladno50
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub50
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
213.Schlosserová Tereza2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.48
214.Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.45
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.45
216.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.44
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.44
218.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové38
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže38
220.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.37
221.Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany34
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha34
223.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice30
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš30
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
226.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha29
Marešová Anna2006 SK Prosek Praha29
228.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.28
229.Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Hejnová Sára2007 USK Plzeň25
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.25
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno25
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.25
Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 25
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.25
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
243.Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice20
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 20
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 20
Valoušková Eva2005 SK Hamr, z.s. 20
247.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.19
Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany19
249.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 18
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY18
252.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.13
253.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Staňková Nela2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.12
255.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.3600
2.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.3300
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3160
4.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2420
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2420
6.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2270
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice2270
8.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha2078
9.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1960
10.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1940
11.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1930
12.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1740
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1740
14.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1700
15.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1680
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1680
17.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1640
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1640
19.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1530
20.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1500
21.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1480
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1480
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1480
24.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha1430
25.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany1300
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.1300
27.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1265
28.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1253
29.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1250
30.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
32.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha1150
33.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha1140
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1140
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA1140
36.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1130
37.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1040
38.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.1030
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.1030
40.Benediktová Klára2005 BA Plzeň1000
41.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 950
42.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem915
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem915
44.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice890
45.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.854
46.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka850
47.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš840
48.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice830
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha830
50.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha818
51.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice775
52.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk750
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.750
54.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš749
55.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha743
56.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.730
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.730
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín730
59.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice725
60.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš723
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš723
62.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové720
63.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.714
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.714
65.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.705
66.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.700
67.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš689
68.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha680
69.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.671
70.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.670
71.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže668
72.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.634
73.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.628
74.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha627
75.Jonášová Klára2006 BaC Kladno620
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most620
77.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.600
78.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.583
79.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.570
80.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most555
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.555
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.555
83.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.550
84.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.545
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.545
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.545
87.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub544
88.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice540
89.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.530
90.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice528
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.528
92.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.525
93.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.520
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem520
Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.520
96.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA516
97.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha510
98.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín506
99.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.500
100.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno495
101.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice493
102.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín480
103.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.470
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná470
105.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA466
106.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice450
107.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA444
108.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany438
109.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.430
110.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná420
111.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.412
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.412
113.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
114.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.400
Marková Julie2005 Start Jihlava400
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava400
117.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most396
118.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha394
119.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic393
120.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 385
121.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš375
122.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice352
123.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice350
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem350
125.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.342
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.342
127.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic330
128.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.328
129.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice325
130.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.320
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
132.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most318
133.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most313
134.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav300
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava300
136.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.292
137.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha285
138.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic283
139.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
140.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha270
141.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.260
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín260
143.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš254
144.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.250
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice250
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice250
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice250
149.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.245
150.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice242
151.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.236
152.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.220
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.220
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem220
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška220
156.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.200
Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.200
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové200
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 200
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.200
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
163.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.193
164.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice192
165.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.188
166.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice186
167.Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice178
168.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem176
169.Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.168
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.168
171.Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín160
Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA160
173.Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
Chvastková Julie2006 Start Jihlava150
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové150
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové150
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno150
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Křížková Eva2008 BaC Kladno150
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže150
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.150
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
188.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.144
189.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.142
190.Důrová Lucie2005 USK Plzeň139
191.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most138
192.Hejnová Sára2007 USK Plzeň131
193.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice128
194.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.125
195.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.120
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.120
198.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha113
199.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň105
200.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany102
201.Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub100
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha100
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno100
213.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.92
214.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou90
215.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.78
Staňková Nela2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.78
217.Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
218.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha75
Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha75
Marešová Anna2006 SK Prosek Praha75
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Vítková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.75
224.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice60
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha60
226.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka59
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka59
228.Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany56
229.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 54
Schlosserová Tereza2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY54
233.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice50
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno50
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Koudelková Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Raková Magdaléna2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Valoušková Eva2005 SK Hamr, z.s. 50
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA50
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín50
247.Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany46
248.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.44
Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha44
Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha44
251.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
252.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem25
1.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most3460
2.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.2920
3.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2841
4.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1970
5.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1880
6.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1840
7.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1530
8.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1480
9.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1330
10.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1290
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1290
12.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1230
13.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1200
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1200
15.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1188
16.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1180
17.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1150
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1150
19.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha1140
20.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany1100
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1100
22.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1090
23.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
25.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1040
26.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha1030
27.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
28.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice870
29.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice850
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.850
31.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.840
32.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.780
33.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.765
34.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem755
35.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice720
36.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice695
37.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.678
38.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka666
39.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.665
40.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.663
41.Benediktová Klára2005 BA Plzeň650
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.650
43.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.645
44.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš638
45.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže630
46.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice600
47.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.592
48.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš588
49.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.580
50.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk570
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.570
52.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno553
53.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha537
54.Jonášová Klára2006 BaC Kladno530
55.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.510
56.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha483
57.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem480
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín480
59.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka478
60.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany475
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš475
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.475
63.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.470
64.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha460
65.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice458
66.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš454
67.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.438
68.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.412
69.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové410
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.410
71.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.395
72.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.388
73.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha380
74.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.372
75.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice360
76.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.353
77.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.350
78.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná345
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.345
80.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.342
81.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.330
82.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.328
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha328
84.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA326
85.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.320
86.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.310
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín310
88.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic308
89.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.306
90.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav300
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
92.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha299
93.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA293
94.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.285
95.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.278
96.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.270
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška270
98.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub269
99.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most263
100.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.262
101.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná260
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem260
103.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.250
106.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice247
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.247
108.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.245
109.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most236
110.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 232
111.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš229
112.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 228
113.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice225
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA225
115.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most221
116.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín220
117.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.217
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.217
119.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most211
120.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.210
121.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín204
122.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.200
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice200
124.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic189
125.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha188
126.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.186
127.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most185
128.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic177
129.Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové175
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice175
131.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice170
132.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA167
133.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš163
134.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.160
136.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice153
137.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice150
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže150
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové150
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno150
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš150
142.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.145
143.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice142
144.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice136
145.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice135
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha135
147.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha130
148.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most126
149.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha125
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.125
151.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice112
153.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem110
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
155.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.100
Chvastková Julie2006 Start Jihlava100
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové100
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.100
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava100
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.100
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
167.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice96
168.Hejnová Sára2007 USK Plzeň94
169.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 90
170.Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA88
171.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha80
172.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Marková Julie2005 Start Jihlava75
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
178.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.70
179.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
180.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice60
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.60
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.60
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.60
184.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.50
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové50
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno50
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Křížková Eva2008 BaC Kladno50
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže50
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice50
200.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
201.Staňková Nela2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.42
202.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.37
203.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha30
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha30
Valoušková Eva2005 SK Hamr, z.s. 30
206.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice25
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice25
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub25
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 25
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha25
221.Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.18
222.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
223.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha13
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA13
225.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U15- otevřený - České BudějoviceC24.11.2018
2GPD U15 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
3GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD24.11.2018
4GPD U15- otevřený - MostD24.11.2018
5GPC U15- otevřený - ŠumperkC24.11.2018
6Vánoční turnaj GPC U15 - KlimkoviceC25.11.2018
7GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha LužinyC01.12.2018
8GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC08.12.2018
9GPC U15- otevřený - Ridera OstravaC08.12.2018
10OP U15 - Velké PavloviceSKP15.12.2018
11GPC U15- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2018
12GPC U15 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC16.12.2018
13GPD U15 - ŠumperkD12.01.2019
14GPD U15- Praha - Praha ProsekD13.01.2019
15GPC U15 - České BudějoviceC19.01.2019
16GPC U15 - Velké PavloviceC19.01.2019
17GPC U15 - MostC19.01.2019
18GPC U15 - Ridera OstravaC19.01.2019
19GPC U15 - AšC20.01.2019
20GPC U15- otevřený - PardubiceC02.02.2019
21GPC U15- Praha - Praha HamrC02.02.2019
22GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD02.02.2019
23GPC U15 - Benátky nad JizerouC03.02.2019
241. GPA U15 - MostA10.02.2019
25GPD U15 - PlzeňD10.02.2019
26GPC U15 - Karlovy VaryC23.02.2019
27GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha JeremiC23.02.2019
28GPC U15- otevřený - KladnoC24.02.2019
29GPC U15 - MostC24.02.2019
30GPC U15 - BrnoC02.03.2019
311. GPB U15 - PardubiceB10.03.2019
32GPD U15 - TáborD23.03.2019
33GPC U15 - LiberecC23.03.2019
34GPC U15- otevřený - OrlováC23.03.2019
35GPC U15 - AšC30.03.2019
36GPC U15 - IvančiceC06.04.2019
37GPC U15- otevřený - ŠumperkC06.04.2019
38GPC U15- otevřený - Praha HamrC07.04.2019
39GPC U15- otevřený - KlimkoviceC07.04.2019
40GPC U15 - České BudějoviceC13.04.2019
41GPC U15 - MostC14.04.2019
42GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
43GPC U15 - PřerovC20.04.2019
44GPC U15- otevřený - HoliceC27.04.2019
45GPC U15 - PlzeňC27.04.2019
46GPC U15 - Benátky nad JizerouC28.04.2019
47GPC U15- Praha - Praha JeremiC28.04.2019
48GPD U15- otevřený - Ústí nad LabemD04.05.2019
49GPD U15 - PlzeňD04.05.2019
50GPC U15 - BrnoC05.05.2019
51GPD U15- otevřený - MostD11.05.2019
522. GPA U15 - AšA12.05.2019
532. GPB U15 - Praha SkalkaB16.06.2019
54OP U15 - Benátky nad JizerouSKP22.06.2019
55GPC U15- otevřený - Praha JeremiC22.06.2019
56OP U15 - HoliceSKP01.09.2019
57OP U15 - České BudějoviceSKP07.09.2019
58GPC U15 - OpavaC07.09.2019
59GPC U15 - Ústí nad LabemC08.09.2019
60OP U15 - AšSKP08.09.2019
61GPC U15 - ŠumperkC08.09.2019
62GPC U15 - Králův DvůrC08.09.2019
63GPC U15 - BB Arena- Praha LetňanyC14.09.2019
64GPD U15 - VesecD21.09.2019
65GPD U15 - PlzeňD21.09.2019
663. GPB U15 - PardubiceB22.09.2019
67GPD U15 - StrakoniceD28.09.2019
68GPC U15 kvalifikační - PlzeňC28.09.2019
69OP U15 - KopřivniceSKP28.09.2019
70GPC U15 kvalifikační - IvančiceC29.09.2019
71GPC U15 kvalifikační - TáborC05.10.2019
72GPC U15 kvalifikační - Hradec KrálovéC05.10.2019
73GPC U15 kvalifikační - KladnoC05.10.2019
74OP U15 - VesecSKP05.10.2019
75GPD U15- Novoměstský pohár - Nové Město nad MetujíD12.10.2019
76MČR U15 - MostMČR13.10.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading