logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 24.10.2019

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
24.10.2018 - 24.10.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3665
2.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2536
3.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.2400
4.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany2065
5.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1574
6.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.1450
7.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1400
8.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.1350
9.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1290
10.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1280
11.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1250
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1250
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1250
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1250
15.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1200
16.Klokan Jakub2008 Super Stars Most1150
17.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1140
18.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1130
19.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1125
20.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1050
22.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš1040
23.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.925
24.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.902
25.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.900
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice900
27.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.829
28.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha825
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.825
30.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha795
31.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 725
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.725
33.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.715
34.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.685
35.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.670
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.670
37.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk669
38.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.668
39.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.663
40.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha650
41.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice644
42.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice636
43.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 600
44.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic589
45.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha575
46.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš571
47.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most568
48.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.562
49.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.559
50.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže539
51.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice531
52.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.508
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 508
54.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.504
55.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno493
56.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA471
57.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav470
58.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.458
59.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.454
60.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.438
61.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno434
62.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha425
63.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň410
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.410
65.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.407
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.407
67.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.404
68.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha389
Bříza Petr2009 SK Prosek Praha389
70.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton387
71.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha380
72.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.377
73.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem371
74.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA367
75.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná359
76.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.352
77.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy350
78.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany342
79.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.340
80.Macal Jiří2008 Super Stars Most331
81.Škvára Kristian2008 BaC Kladno325
82.Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš317
83.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha316
84.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.315
85.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš308
86.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most305
87.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem293
88.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.290
89.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.285
90.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové284
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice284
92.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 282
93.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.277
94.Gašparín Adam2007 Super Stars Most270
Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno270
96.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou269
97.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.263
98.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.258
99.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem253
100.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.252
101.Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.244
102.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.236
103.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.232
104.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA228
105.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.221
106.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.213
107.Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.212
108.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.211
109.Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.204
110.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže202
111.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.199
112.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.197
113.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná191
114.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY189
115.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.184
Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná184
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.184
118.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.182
119.Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice178
120.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.175
Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.175
122.Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.170
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
124.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 169
125.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.168
126.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk164
127.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška158
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.158
129.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.156
130.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton154
131.Berka Jan2007 TJ Slavoj Podivín151
132.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice150
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.150
134.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha147
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže147
136.Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 146
137.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.142
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.142
139.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 139
140.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
141.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY126
142.Pavlusek Vojtěch2007 SK Hamr, z.s. 125
143.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA124
144.Střižík Matěj2007 TJ Slavoj Podivín122
145.Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.121
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.121
147.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.120
148.Hušek Martin2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.119
149.Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.118
150.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem116
151.Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.113
152.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
153.Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.111
154.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.110
155.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.107
156.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.105
157.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY102
158.Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice101
Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.101
160.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice95
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.95
162.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most92
163.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem90
164.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk88
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk88
167.Mácka Michal2007 TJ Chropyně87
168.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.86
169.Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.84
Srbek Jakub2007 BK TJ Baník Most84
171.Hodina Radek2007 TJ Sokol Doubravka80
172.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.75
173.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou71
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY71
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha71
176.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.70
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha70
178.Hašek Matyáš2010 Sokol Radotín Meteor Praha69
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.69
Kozák David2010 Badminton VK Aš69
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.69
182.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany66
183.Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice63
184.Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem61
185.Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 60
186.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice58
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice58
188.Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.57
189.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.55
190.Švejda Martin2008 SK Prosek Praha52
191.Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice50
192.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
194.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice45
Hamr Lukáš2010 Badminton Sharks Brno, z.s.45
Jašek Jakub2010 Badminton Sharks Brno, z.s.45
197.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
198.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.41
199.Frendl Matyáš2008 BK Kopřivnice, z.s.40
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha40
201.Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice39
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most39
203.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.38
Kučera Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.38
Marejka Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice38
206.Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 36
207.Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem34
208.Antal Filip2007 TJ Montas Hradec Králové31
Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové31
210.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.30
Dojiva Mikuláš2007 Badminton Sharks Brno, z.s.30
212.Šuma Marek2009 TJ Chemička Ústí nad Labem29
Ženíšek Tomáš2009 TJ Sokol Doubravka29
214.Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.28
215.Minařík Josef2008 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha25
217.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany22
218.Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 21
219.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY20
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 20
Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 20
222.Lorenc Radim2009 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.19
Stránský Matěj2007 TJ Montas Hradec Králové19
224.Šorf Pavel2007 Sokol Radotín Meteor Praha18
225.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA14
Holič Václav2008 SK Prosek Praha14
Říha Filip2007 SK Hamr, z.s. 14
228.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.13
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové13
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže13
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.13
233.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná12
234.Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 10
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem10
236.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice3
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3065
2.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha2900
3.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2738
4.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany2724
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice2724
6.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2350
7.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.2189
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.2189
9.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha2136
10.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1850
11.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha1736
12.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1700
13.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1650
14.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1500
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.1500
16.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.1415
17.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1400
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1400
19.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1390
20.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1350
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1350
22.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1300
23.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.1265
24.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
25.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1240
26.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.1210
27.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 1200
28.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.1150
Klokan Jakub2008 Super Stars Most1150
30.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1115
31.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha1100
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1100
33.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice1088
34.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.1038
35.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.1000
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice1000
37.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš952
38.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.950
39.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA900
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.900
41.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.890
42.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 875
43.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 850
44.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno848
45.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.825
46.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice800
47.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno798
48.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže789
49.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.775
50.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton770
51.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most750
52.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.740
53.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA736
54.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.725
55.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav720
56.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk710
57.Gašparín Adam2007 Super Stars Most703
58.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha700
59.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha675
60.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš665
61.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.641
62.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.636
63.Škvára Kristian2008 BaC Kladno626
64.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha625
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.625
66.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha618
67.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha600
68.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice589
69.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.580
70.Macal Jiří2008 Super Stars Most578
71.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha575
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.575
73.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.550
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem550
75.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.546
76.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže526
77.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most525
78.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem478
79.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.464
80.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.462
81.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.461
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.461
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.461
84.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš448
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš448
86.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem446
87.Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.438
88.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy428
89.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.425
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha425
91.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.400
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno400
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice400
95.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 378
96.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná361
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná361
98.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice350
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže350
100.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton348
101.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA329
102.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.314
103.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou311
104.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná300
105.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové296
106.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.295
107.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.289
108.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice280
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.280
110.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 278
111.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.274
112.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.271
Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 271
114.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY263
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.263
116.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice261
117.Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice250
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice250
120.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany241
121.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem239
122.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk236
123.Berka Jan2007 TJ Slavoj Podivín228
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.228
Střižík Matěj2007 TJ Slavoj Podivín228
126.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most225
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.225
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.225
129.Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.220
130.Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY200
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.200
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.200
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 200
138.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.196
139.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem189
140.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice180
141.Hašek Matyáš2010 Sokol Radotín Meteor Praha175
142.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.163
143.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha153
144.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.150
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha150
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA150
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
153.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.142
154.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.141
155.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.135
156.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.126
157.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.125
Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou125
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
161.Dojiva Mikuláš2007 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Hamr Lukáš2010 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.120
164.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha118
165.Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.109
166.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA108
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha108
168.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.100
Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Hartl David2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Srbek Jakub2007 BK TJ Baník Most100
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
178.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha96
179.Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 88
180.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.86
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
183.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná78
184.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY63
185.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
186.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY50
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany50
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 50
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY50
Mácka Michal2007 TJ Chropyně50
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 50
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most50
199.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
202.Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
203.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 26
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem26
205.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 25
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 25
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3377
2.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.2100
3.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice2000
4.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1752
5.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1700
6.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1665
7.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1550
8.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1476
9.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1400
10.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1278
11.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
12.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1152
13.Klokan Jakub2008 Super Stars Most1050
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1050
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1050
17.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha1000
18.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.990
19.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže975
20.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.930
21.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 925
22.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.900
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice900
24.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.880
25.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 875
26.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.867
27.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.859
28.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk855
29.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav820
30.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.815
31.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA813
32.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš800
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.800
34.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.790
35.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice780
36.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice752
37.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 750
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.750
39.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.725
40.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.714
41.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.676
42.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha650
43.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.614
44.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha550
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.550
46.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.546
47.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.545
48.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno544
49.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice500
50.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice488
51.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno484
52.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most475
53.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic459
54.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha446
55.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.436
56.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.420
57.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.411
58.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton410
59.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.409
60.Gašparín Adam2007 Super Stars Most403
61.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
62.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná396
63.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha392
64.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.378
Škvára Kristian2008 BaC Kladno378
66.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA361
67.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha358
68.Macal Jiří2008 Super Stars Most350
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most350
70.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.336
71.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.328
72.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha325
73.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou316
74.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš305
75.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.300
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem300
77.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.296
78.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice285
79.Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice275
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.275
81.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY264
82.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.263
83.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk250
85.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.246
86.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha237
87.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.236
88.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy230
89.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.216
90.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY213
91.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton212
92.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 206
93.Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 200
94.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.180
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem180
96.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA176
97.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.175
98.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice170
Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno170
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.170
101.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha169
102.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 167
103.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové163
104.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.160
105.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže151
106.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice150
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže150
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
112.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
113.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany143
114.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY138
115.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš125
117.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška120
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
120.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
121.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná113
122.Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.110
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.110
124.Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 108
125.Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná100
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.100
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice100
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA100
Střižík Matěj2007 TJ Slavoj Podivín100
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha100
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice100
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
138.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.96
139.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň88
140.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.86
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.86
142.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.76
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 76
144.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice75
Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.75
Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany75
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha75
149.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha68
Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA68
151.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha67
152.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.63
153.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice60
Dojiva Mikuláš2007 Badminton Sharks Brno, z.s.60
155.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Berka Jan2007 TJ Slavoj Podivín50
Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice50
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk50
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk50
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.50
174.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
178.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná42
Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.42
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.42
181.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
182.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany26
183.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.25
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice25
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
189.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 14
190.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY13
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY13
192.Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2900
2.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2552
3.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2124
4.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1700
5.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1600
6.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1520
7.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1465
8.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1450
9.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1300
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1300
11.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.1290
12.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1250
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1250
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1250
15.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
16.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1100
17.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1050
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1050
19.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.977
20.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk950
21.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.945
22.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha925
23.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice914
24.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha900
25.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha895
26.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň865
27.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.850
28.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha825
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY825
30.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice820
31.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.719
32.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most680
33.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš676
34.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most675
35.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.658
36.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno644
37.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.635
38.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové628
39.Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 618
40.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav608
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.608
42.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice600
43.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka598
44.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice596
45.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.595
46.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.586
47.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.582
48.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most570
49.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA563
50.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton561
51.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.538
52.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic535
53.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem525
54.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové519
55.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.494
56.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.485
57.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš470
58.Hejnová Sára2007 USK Plzeň455
59.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 446
60.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha442
61.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.439
62.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha438
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem438
64.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.435
65.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno433
66.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.427
67.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.423
68.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.422
69.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.418
70.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.402
71.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem394
72.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.391
73.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou388
74.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton383
75.Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.376
76.Křížková Eva2008 BaC Kladno374
77.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton369
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha369
79.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.366
80.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha359
81.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.356
82.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY347
83.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha343
84.Čechová Tereza2008 Super Stars Most334
85.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton332
86.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha327
87.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.326
88.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice319
89.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice317
90.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.313
91.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno307
92.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem305
93.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha298
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.298
95.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.297
96.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.290
97.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka285
98.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.276
99.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.270
100.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.260
101.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.254
102.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.253
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.253
104.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.251
105.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.233
106.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš224
107.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.220
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.220
109.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha219
110.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.218
111.Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš212
112.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha206
113.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA203
114.Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň201
115.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.199
116.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice196
117.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.194
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic194
119.Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.188
120.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.182
121.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice178
122.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
123.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice169
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.169
125.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.166
126.Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.159
127.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.154
128.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.151
Kovalčíková Kateřina2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.151
130.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.149
131.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.148
132.Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.145
133.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.140
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.140
135.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton138
136.Závěšická Petra2007 Kabal team Karviná136
137.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.133
138.Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA129
139.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem127
140.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice126
141.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.125
Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY125
143.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA122
144.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany119
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.119
146.Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná113
147.Žaloudková Lucie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.108
148.Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.105
149.Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice103
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná103
151.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.94
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice94
153.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha91
154.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
155.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice84
156.Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany75
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
158.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.73
159.Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.69
160.Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha68
161.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná66
162.Flachsová Stela2007 Badminton VK Aš63
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha63
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.63
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná63
166.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Karkulová Natálie2009 TJ Sokol Dobruška60
168.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice58
Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 58
170.Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice57
171.Stránská Anna2007 TJ Slovan Vesec, z.s.56
172.Berková Veronika2009 SK Hamr, z.s. 54
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
175.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem51
176.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha47
177.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice46
178.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.44
Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.44
180.Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.43
181.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.40
182.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem39
183.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.38
Goláňová Natálie2009 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.38
Matušínská Anna2007 1.Badmintonový klub Šumperk38
Pavlíčková Barbora2008 TJ Sokol České Budějovice38
187.Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.35
188.Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou33
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha33
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.33
Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín33
Sikorová Petra2007 TJ Slavoj Český Těšín33
193.Giordano Axelle2008 SK JEREMI, z.s.32
194.Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.31
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany31
Rychterová Pavla2007 TJ Slovan Vesec, z.s.31
Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové31
198.Kohutková Ela2007 TJ Sokol Klimkovice30
Mikulová Vendula2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.30
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
201.Jindrová Martina2009 USK Plzeň29
202.Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín28
Šimaliaková Adéla2008 TJ Slavoj Český Těšín28
204.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY26
206.Vlachová Karolína2008 BC AKTIV LUŽINY23
207.Bicencová Kateřina2008 BK 93 Hořovice19
Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice19
Fantyšová Rozálie2008 TJ Sokol České Budějovice19
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.19
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.19
212.Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
213.Frühaufová Gabriela2008 SK Prosek Praha16
214.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.15
Dušánková Daniela2010 Sokol Radotín Meteor Praha15
216.Schindlerová Róza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
217.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Krausová Kristýna2008 BK Kopřivnice, z.s.13
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice13
221.Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže10
222.Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
223.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
1.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany3136
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3136
3.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2624
4.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2236
5.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2112
6.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2050
7.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice1836
8.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1700
9.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1650
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk1650
11.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1540
12.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.1500
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1500
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1500
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1500
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1500
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1500
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1500
19.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1400
20.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1350
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1350
22.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most1336
23.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha1300
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1300
25.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most1288
26.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1250
Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA1250
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha1250
29.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton1115
30.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1100
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1100
32.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.1080
33.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň1026
34.Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 950
35.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové936
36.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav930
37.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY925
38.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.900
39.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha875
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha875
41.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš862
42.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton840
43.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice836
44.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most825
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha825
46.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton820
47.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.800
48.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.788
49.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové786
50.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 750
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem750
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.750
53.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno728
54.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic712
55.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.711
56.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha700
Hejnová Sára2007 USK Plzeň700
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem700
59.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.690
60.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.661
61.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.650
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.650
63.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice644
64.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka642
65.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha628
66.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.616
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.616
68.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno602
69.Čechová Tereza2008 Super Stars Most586
70.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice578
71.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha575
Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem575
73.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.561
74.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.546
75.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.525
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem525
77.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.520
78.Křížková Eva2008 BaC Kladno519
79.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha518
80.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice514
81.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton508
82.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA504
83.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha500
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.500
85.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.496
86.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno488
87.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.486
88.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice478
89.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha475
Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice475
91.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha468
92.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.464
93.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš462
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic462
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.462
96.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.461
97.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka451
98.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY450
Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.450
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.450
101.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou436
102.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.420
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.420
104.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.410
105.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.401
106.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.389
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.389
108.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice388
109.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.387
110.Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň350
111.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA326
112.Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.320
113.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
114.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.301
115.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice300
Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.300
117.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.275
118.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.261
119.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
120.Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.250
121.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.246
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.246
123.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.240
124.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.239
125.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.236
126.Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.210
127.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.209
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.209
129.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.200
Kovalčíková Kateřina2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA200
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice200
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná200
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice200
137.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice196
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.196
139.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha175
140.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem170
141.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice164
142.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice150
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná150
Závěšická Petra2007 Kabal team Karviná150
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
148.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
150.Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš142
151.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.139
152.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem126
153.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
154.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.120
155.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha117
156.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem113
157.Vlachová Karolína2008 BC AKTIV LUŽINY108
158.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Goláňová Natálie2009 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.100
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.100
Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín100
Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná100
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Sikorová Petra2007 TJ Slavoj Český Těšín100
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná100
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
170.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou86
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou86
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš86
174.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice78
175.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice75
Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Stránská Anna2007 TJ Slovan Vesec, z.s.75
178.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
180.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.59
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.59
182.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany50
Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín50
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mikulová Vendula2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže50
Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín50
Rychterová Pavla2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
193.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.46
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
195.Jindrová Martina2009 USK Plzeň44
196.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY25
197.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha14
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha14
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3412
2.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.2000
3.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1965
4.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1936
5.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.1800
6.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1665
7.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1550
8.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1350
9.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1290
10.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1200
11.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1150
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1150
13.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1125
14.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton1100
15.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1050
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1050
17.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice952
18.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most938
19.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk930
20.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 900
21.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.878
22.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha850
Portová Anna2007 BK TJ Baník Most850
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY850
25.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav820
26.Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 800
27.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most750
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha750
29.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.746
30.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA718
31.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.700
32.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice694
33.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň693
34.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton680
35.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.678
36.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.652
37.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha650
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.650
39.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha639
40.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.638
41.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice621
42.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš611
43.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.603
44.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.598
45.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.596
46.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 578
47.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most525
48.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem508
49.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 500
50.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem475
51.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.471
52.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic459
53.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno456
54.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.450
55.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno448
Křížková Eva2008 BaC Kladno448
57.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.438
58.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.436
59.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice434
60.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.425
61.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton420
62.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice413
63.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.402
64.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.397
65.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA396
66.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.394
67.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice392
68.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.375
69.Hejnová Sára2007 USK Plzeň366
70.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha346
71.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.340
72.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice339
73.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY338
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.338
75.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha333
76.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem328
77.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem325
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha325
79.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.316
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.316
81.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
82.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.296
83.Čechová Tereza2008 Super Stars Most288
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové288
85.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice286
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš286
87.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové283
88.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.278
89.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.271
90.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha268
91.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno266
92.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha264
93.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton260
94.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice250
95.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.246
96.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka240
97.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.233
98.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.225
99.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.220
100.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha218
101.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha214
102.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha213
103.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou200
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.200
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.200
106.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha192
107.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.180
108.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.170
109.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.163
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.163
111.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton152
112.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice150
Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.150
115.Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.148
116.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
118.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA143
119.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.125
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice125
121.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Karkulová Natálie2009 TJ Sokol Dobruška120
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
124.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka113
125.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.110
126.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.100
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná100
Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
136.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice92
137.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice88
138.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.86
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
142.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic76
143.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany75
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA75
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice75
148.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.63
149.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.60
150.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Matušínská Anna2007 1.Badmintonový klub Šumperk50
Mikulová Vendula2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.50
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
157.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
159.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
161.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.25
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice25
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže25
Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha25
167.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.13
Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY13
ČísloTurnajGPDatum
1OP U13 - České BudějoviceSKP27.10.2018
2GPC U13- otevřený - KladnoC27.10.2018
3GPC U13-otevřený - MostC27.10.2018
4GPC U13- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
5GPC U13- kvalifikační - IvančiceC03.11.2018
6OP U13 - Karlovy VarySKP03.11.2018
7OP U13 - KopřivniceSKP03.11.2018
8OP U13 - HoliceSKP03.11.2018
9OP U13 - Liberec- VesecSKP04.11.2018
10GPD U13- kvalifikační - Praha LužinyD04.11.2018
11OP U13 - Benátky nad JizerouSKP11.11.2018
12OP U13 - Praha - ZMSKP11.11.2018
13GPD U13- otevřený - ProboštovD17.11.2018
14MČR U13 - Český KrumlovMČR18.11.2018
15GPD U13 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
16Vánoční turnaj GPC U13 - KlimkoviceC24.11.2018
17Vánoční turnaj GPE50 U11 - KlimkoviceE5025.11.2018
18GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD25.11.2018
19GPD U13 - České BudějoviceD01.12.2018
20OP U13 - IvančiceSKP02.12.2018
21GPC U13- otevřený - KladnoC09.12.2018
22GPC U13 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC15.12.2018
23GPC U13- Vánoční turnaj - LiberecC16.12.2018
24GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
25GPC U13 - České BudějoviceC05.01.2019
26GPD U13- Praha - Praha LužinyD05.01.2019
27GPC U13- dvouhry - AšC05.01.2019
28GPC U13 - LiberecC05.01.2019
29GPC U13- otevřený - OsíkC12.01.2019
30GPC U13 - BrnoC12.01.2019
31GPC U13 - Plzeň Bílá HoraC12.01.2019
32GPC U13- Praha - Praha JeremiC12.01.2019
33GPC U13 - Benátky nad JizerouC12.01.2019
34GPC U13 - OpavaC13.01.2019
35GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD19.01.2019
36GPC U13 - Praha JeremiC26.01.2019
371. GPA U13 - AšA27.01.2019
38GPC U13- otevřený - MostC02.02.2019
39GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD09.02.2019
40GPD U13 - PlzeňD10.02.2019
41GPD U13- otevřený - MostD10.02.2019
42GPC U13- otevřený - Ústí nad LabemC16.02.2019
43GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2019
44GPC U13 - Brno - SlatinaC23.02.2019
451. GPB U13 - Praha HamrB03.03.2019
46GPC U13 - České BudějoviceC09.03.2019
47GPD U13- otevřený - Praha LužinyD09.03.2019
48GPC U13- otevřený - Nové Město nad MetujíC16.03.2019
49GPD U13 - Karlovy VaryD16.03.2019
50GPC U13 - MostC16.03.2019
51GPC U13- otevřený - Praha HamrC23.03.2019
52GPC U13 - AšC24.03.2019
53GPC U13- otevřený - KladnoC24.03.2019
54GPC U13 - BrnoC31.03.2019
55GPC U13 - Liberec- VesecC06.04.2019
56GPD U13- Praha - Praha JeremiD06.04.2019
57GPC U13- otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
58GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.04.2019
59GPC U13-Memoriál A. Waňkové - PlzeňC13.04.2019
60GPC U13- otevřený - ŠumperkC13.04.2019
61GPC U13 - OrlováC13.04.2019
62GPC U13 - KladnoC14.04.2019
63GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
64GPC U13- Praha - Praha VinořC19.04.2019
65GPD U13 - PlzeňD04.05.2019
662. GPA U13 - MostA05.05.2019
67GPC U13- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
68GPC U13 - České BudějoviceC11.05.2019
69GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD11.05.2019
70GPC U13 - BrnoC18.05.2019
712. GPB U13 - Praha RadotínB02.06.2019
72GPC U13- otevřený Tři Bratři Český Těšín - Český TěšínC15.06.2019
73GPC U13- dvouhry - Praha LužinyC15.06.2019
74OP U13 - Králův DvůrSKP23.06.2019
75GPC U13 Open Drive- čtyřhry,mixy - AšC31.08.2019
763. GPB U13 - Hamr PrahaB08.09.2019
77OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP14.09.2019
78GPD U13 - MostD15.09.2019
79GPC U13 - KladnoC15.09.2019
80GPD U13 - PlzeňD21.09.2019
81GPD U13 - VesecD28.09.2019
82GPC U13 - Praha RadotínC29.09.2019
83OP U13 - Brno TuřanySKP05.10.2019
84OP U13 - Karlovy VarySKP05.10.2019
85GPD U13-dvouhry - Kralupy nad VltavouD05.10.2019
86GPC U13 - MostC06.10.2019
87GPD U13- Novoměstký pohár - Nové Město nad MetujíD12.10.2019
88GPC U13 - KladnoC13.10.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading