logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 31.10.2019

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
31.10.2018 - 31.10.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3665
2.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2536
3.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.2400
4.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany2044
5.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1574
6.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.1450
7.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1400
8.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.1350
9.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1290
10.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1280
11.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1250
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1250
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1250
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1250
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1250
16.Klokan Jakub2008 Super Stars Most1150
17.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1140
18.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1130
19.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1125
20.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1050
22.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš1040
23.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.950
24.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.925
25.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.902
26.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.900
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice900
28.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha825
29.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.810
30.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha795
31.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.768
32.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.765
33.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 725
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.725
35.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.720
36.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.670
37.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk669
38.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.663
39.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha650
40.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice644
41.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.638
42.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice636
43.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 600
44.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most593
45.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha575
46.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš571
47.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.559
48.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.549
49.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže539
50.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.533
51.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic530
52.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.526
53.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice517
54.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.508
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 508
56.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.474
57.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA471
58.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav470
59.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno465
60.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná459
61.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.451
62.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha450
63.Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš417
64.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň410
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.410
66.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.407
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.407
68.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno406
69.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.404
70.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha389
Bříza Petr2009 SK Prosek Praha389
72.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton387
73.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha380
74.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.377
75.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem371
76.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA367
77.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš358
78.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.352
79.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy350
80.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany342
81.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.340
82.Macal Jiří2008 Super Stars Most331
83.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové322
84.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha316
85.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.315
86.Škvára Kristian2008 BaC Kladno310
87.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.307
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.307
89.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most305
90.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.285
91.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 282
92.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.277
93.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno270
94.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou269
95.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.263
96.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem253
97.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.252
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.252
99.Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.247
100.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.245
101.Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.244
102.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem241
103.Gašparín Adam2007 Super Stars Most240
104.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.236
105.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA228
106.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.221
107.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.213
108.Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.212
109.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.211
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice211
111.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.210
112.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.208
113.Mácka Michal2007 TJ Chropyně206
114.Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.204
115.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže202
116.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.199
117.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná191
118.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY189
119.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.184
Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná184
121.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.182
122.Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice178
123.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.175
Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.175
125.Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.170
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
127.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 169
128.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.168
129.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk164
130.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška158
131.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.156
132.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton154
133.Berka Jan2007 TJ Slavoj Podivín151
134.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice150
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.150
136.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha147
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže147
138.Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 146
139.Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk144
140.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.142
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.142
142.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 139
143.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
144.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.133
145.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY126
146.Pavlusek Vojtěch2007 SK Hamr, z.s. 125
147.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA124
148.Střižík Matěj2007 TJ Slavoj Podivín122
149.Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.121
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.121
151.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.120
152.Hašek Matyáš2010 Sokol Radotín Meteor Praha119
Hušek Martin2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.119
154.Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.118
155.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem116
156.Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.113
157.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
158.Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.111
159.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.107
160.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.105
161.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY102
162.Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice101
Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.101
164.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice95
165.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most92
166.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem90
167.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk88
169.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.86
170.Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.84
Srbek Jakub2007 BK TJ Baník Most84
172.Hodina Radek2007 TJ Sokol Doubravka80
173.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.75
Stružka Jan Vladimír2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové75
176.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou71
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY71
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha71
179.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.70
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha70
181.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.69
Kozák David2010 Badminton VK Aš69
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.69
184.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany66
185.Stránský Matěj2007 TJ Montas Hradec Králové63
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice63
187.Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem61
188.Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 60
189.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice58
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice58
191.Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.57
192.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.55
193.Švejda Martin2008 SK Prosek Praha52
194.Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice50
195.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha46
196.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice45
Hamr Lukáš2010 Badminton Sharks Brno, z.s.45
Jašek Jakub2010 Badminton Sharks Brno, z.s.45
199.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
200.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.41
201.Frendl Matyáš2008 BK Kopřivnice, z.s.40
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha40
203.Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice39
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most39
205.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.38
Kučera Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.38
Marejka Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice38
208.Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 36
209.Balšánek Ladislav2007 Badminton VK Aš34
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem34
211.Antal Filip2007 TJ Montas Hradec Králové31
212.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.30
Dojiva Mikuláš2007 Badminton Sharks Brno, z.s.30
214.Šuma Marek2009 TJ Chemička Ústí nad Labem29
Ženíšek Tomáš2009 TJ Sokol Doubravka29
216.Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.28
217.Minařík Josef2008 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha25
219.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany22
220.Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 21
221.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY20
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 20
Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 20
224.Lorenc Radim2009 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.19
225.Šorf Pavel2007 Sokol Radotín Meteor Praha18
226.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA14
Holič Václav2008 SK Prosek Praha14
Říha Filip2007 SK Hamr, z.s. 14
229.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.13
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové13
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže13
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.13
234.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná12
235.Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 10
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem10
237.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice3
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3065
2.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha2900
3.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2738
4.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany2724
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice2724
6.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2350
7.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.2189
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.2189
9.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha2136
10.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1850
11.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha1736
12.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1700
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1700
14.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1500
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.1500
16.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.1415
17.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1400
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1400
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1400
20.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1350
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1350
22.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1300
23.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.1265
24.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
25.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1240
26.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.1210
27.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 1200
28.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.1150
Klokan Jakub2008 Super Stars Most1150
30.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1115
31.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha1100
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1100
33.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice1088
34.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.1038
35.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.1000
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice1000
37.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš952
38.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.950
39.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.915
40.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA900
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.900
42.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 875
43.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 850
44.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.825
45.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice800
46.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno796
47.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.790
48.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže789
49.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most775
50.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton770
51.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno760
52.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.739
53.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA736
54.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.725
55.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav720
56.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk710
57.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha700
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha700
59.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš665
60.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.641
61.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.636
62.Gašparín Adam2007 Super Stars Most625
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha625
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.625
65.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha618
66.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha600
Škvára Kristian2008 BaC Kladno600
68.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice589
69.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.580
70.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha575
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.575
72.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.550
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem550
Macal Jiří2008 Super Stars Most550
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most550
76.Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš548
77.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.546
78.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš536
79.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže526
80.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.511
81.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.486
82.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem475
83.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.462
84.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.461
85.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem446
86.Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.438
87.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy428
88.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.425
Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.425
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha425
91.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.400
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno400
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice400
95.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 378
96.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná361
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná361
98.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice350
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže350
100.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton348
101.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA329
102.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.325
103.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.314
104.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou311
105.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná300
106.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové296
107.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.295
108.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.289
109.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice280
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.280
111.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 278
112.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.274
113.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.271
Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 271
115.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY263
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.263
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.263
118.Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice250
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice250
121.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany241
122.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem239
123.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk236
124.Berka Jan2007 TJ Slavoj Podivín228
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.228
Střižík Matěj2007 TJ Slavoj Podivín228
127.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most225
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.225
129.Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.220
130.Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY200
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.200
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.200
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 200
137.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.196
138.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem189
139.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice180
140.Hašek Matyáš2010 Sokol Radotín Meteor Praha175
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice175
142.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.163
143.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha153
144.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.150
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha150
Mácka Michal2007 TJ Chropyně150
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA150
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
154.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.142
155.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.141
156.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.135
157.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.126
158.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.125
Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou125
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
162.Dojiva Mikuláš2007 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Hamr Lukáš2010 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.120
165.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha118
166.Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.109
167.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA108
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha108
169.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.100
Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Hartl David2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Srbek Jakub2007 BK TJ Baník Most100
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
179.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha96
180.Raithel Nikolas2011 Badminton VK Aš88
Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 88
182.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.86
184.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná78
185.Balšánek Ladislav2007 Badminton VK Aš63
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY63
187.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
188.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY50
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany50
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 50
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY50
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 50
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most50
200.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
203.Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
204.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 26
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem26
206.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 25
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 25
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3377
2.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.2100
3.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice2000
4.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1738
5.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1700
6.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1596
7.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1550
8.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1476
9.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1400
10.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1278
11.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
12.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1152
13.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1100
14.Klokan Jakub2008 Super Stars Most1050
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1050
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1050
17.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha1000
18.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.990
19.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže975
20.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.930
21.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 925
22.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.900
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice900
24.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.890
25.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.880
26.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 875
27.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.859
28.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk855
29.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.853
30.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav820
31.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.815
32.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA813
33.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš800
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.800
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.800
36.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice780
37.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice752
38.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 750
39.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.725
40.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.678
41.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.676
42.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha650
43.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.614
44.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha550
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.550
46.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.546
47.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.545
48.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.525
49.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno516
50.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice500
51.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice488
52.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most475
53.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most450
54.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha446
55.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.436
56.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno431
57.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.420
58.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic413
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.413
60.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.411
61.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton410
62.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
63.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná396
64.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha392
65.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.378
66.Gašparín Adam2007 Super Stars Most361
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA361
68.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha358
69.Macal Jiří2008 Super Stars Most350
70.Škvára Kristian2008 BaC Kladno346
71.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.336
72.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.328
73.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha325
74.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou316
75.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš305
76.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.300
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem300
78.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.296
79.Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice275
80.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY264
81.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.263
82.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk250
84.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice239
85.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha237
86.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.236
87.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy230
88.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.216
89.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.214
90.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY213
91.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton212
92.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 206
93.Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 200
94.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.180
95.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA176
96.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.175
97.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice170
Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno170
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.170
100.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha169
101.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 167
102.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové163
103.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.160
104.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže151
105.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice150
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže150
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
111.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.146
113.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany143
114.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY138
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem138
116.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš125
118.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška120
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
121.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
122.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.113
Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná113
124.Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.110
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.110
126.Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 108
127.Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná100
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.100
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice100
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA100
Střižík Matěj2007 TJ Slavoj Podivín100
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha100
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice100
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
140.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.92
141.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň88
142.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.86
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.86
144.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.76
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 76
146.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice75
Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.75
Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany75
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha75
151.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha68
Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA68
153.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha67
154.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice60
Dojiva Mikuláš2007 Badminton Sharks Brno, z.s.60
156.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Berka Jan2007 TJ Slavoj Podivín50
Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice50
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk50
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk50
Volfík Tadeáš2011 Badminton VK Aš50
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.50
177.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
180.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná42
Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.42
182.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
183.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany26
184.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.25
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice25
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
190.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 14
191.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY13
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY13
193.Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2900
2.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2544
3.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2124
4.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1700
5.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1600
6.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1520
7.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1465
8.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1450
9.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1300
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1300
11.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1290
12.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1250
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1250
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1250
15.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
16.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1100
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1100
18.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha1050
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1050
20.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha1000
21.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.977
22.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha975
23.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk950
24.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.945
25.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
26.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň865
27.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.850
28.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha825
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY825
30.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice820
31.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most750
32.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.719
33.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš713
34.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most675
35.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.658
36.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.635
37.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové628
38.Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 618
39.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav608
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.608
41.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno602
42.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice600
43.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka598
44.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice596
45.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.595
46.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.586
47.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.582
48.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové573
49.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most570
50.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA563
51.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton561
52.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.538
53.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.535
54.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem525
55.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha509
56.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic498
57.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.494
58.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.493
59.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš486
60.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha479
61.Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.476
62.Hejnová Sára2007 USK Plzeň455
63.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 446
64.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.439
65.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem438
66.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno433
67.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.427
68.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.424
69.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.422
70.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.418
71.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou401
72.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem394
73.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.391
74.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton383
75.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha373
76.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha372
77.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton369
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha369
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.369
80.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.366
81.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.353
82.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY347
83.Čechová Tereza2008 Super Stars Most334
84.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton332
85.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha327
86.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.326
87.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.322
88.Křížková Eva2008 BaC Kladno321
89.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice319
90.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice317
91.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.311
92.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem305
93.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha298
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.298
95.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.297
96.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.285
Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka285
98.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.278
99.Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.276
100.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.267
101.Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš257
102.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.254
103.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.253
104.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.233
105.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.230
106.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno229
107.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha221
108.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.220
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.220
110.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha219
111.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.218
112.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA203
113.Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň201
114.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.199
115.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice196
116.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.194
117.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.189
118.Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.188
119.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice184
120.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.182
121.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice178
122.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
123.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.171
124.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice169
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.169
126.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.166
127.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic161
128.Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.159
129.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.154
130.Kovalčíková Kateřina2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.151
131.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.149
132.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.148
133.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš146
134.Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.145
135.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.140
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.140
137.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton138
138.Závěšická Petra2007 Kabal team Karviná136
139.Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA129
140.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem127
141.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice126
142.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.125
Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY125
144.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA122
145.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany119
146.Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná113
147.Žaloudková Lucie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.108
148.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.106
Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové106
150.Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.105
151.Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice103
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná103
153.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.94
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice94
155.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha91
156.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
157.Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany75
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
159.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.73
160.Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.69
161.Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha68
162.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná66
163.Flachsová Stela2007 Badminton VK Aš63
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha63
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.63
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná63
167.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Karkulová Natálie2009 TJ Sokol Dobruška60
169.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice58
Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 58
171.Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice57
172.Stránská Anna2007 TJ Slovan Vesec, z.s.56
Urbancová Adéla2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice56
174.Berková Veronika2009 SK Hamr, z.s. 54
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
176.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem51
177.Dufková Eliška2009 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
178.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha47
179.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice46
180.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.44
Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.44
182.Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.43
183.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.40
184.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem39
185.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.38
Goláňová Natálie2009 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.38
Matušínská Anna2007 1.Badmintonový klub Šumperk38
Pavlíčková Barbora2008 TJ Sokol České Budějovice38
189.Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.35
190.Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou33
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha33
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.33
Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín33
Sikorová Petra2007 TJ Slavoj Český Těšín33
195.Giordano Axelle2008 SK JEREMI, z.s.32
196.Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.31
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany31
Rychterová Pavla2007 TJ Slovan Vesec, z.s.31
199.Kohutková Ela2007 TJ Sokol Klimkovice30
Mikulová Vendula2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.30
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
202.Jindrová Martina2009 USK Plzeň29
203.Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín28
Šimaliaková Adéla2008 TJ Slavoj Český Těšín28
205.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY26
207.Vlachová Karolína2008 BC AKTIV LUŽINY23
208.Bicencová Kateřina2008 BK 93 Hořovice19
Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice19
Fantyšová Rozálie2008 TJ Sokol České Budějovice19
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.19
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.19
213.Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
214.Frühaufová Gabriela2008 SK Prosek Praha16
215.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.15
Dušánková Daniela2010 Sokol Radotín Meteor Praha15
217.Schindlerová Róza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
218.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Krausová Kristýna2008 BK Kopřivnice, z.s.13
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice13
222.Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže10
223.Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
224.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
1.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany3136
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3136
3.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2624
4.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2236
5.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2112
6.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2050
7.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice1836
8.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1700
9.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1650
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk1650
11.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1540
12.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1500
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1500
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1500
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1500
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1500
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1500
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1500
19.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1400
20.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most1386
21.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1350
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1350
23.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most1336
24.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha1300
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1300
26.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1250
Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA1250
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha1250
29.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton1115
30.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1100
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1100
32.Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.1080
33.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň1026
34.Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 950
35.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové936
36.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav930
37.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY925
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha925
39.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.900
40.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha875
41.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš862
42.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.850
43.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton840
44.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most825
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha825
46.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton820
47.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.800
48.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové786
49.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice760
50.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 750
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem750
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.750
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.750
54.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha700
Hejnová Sára2007 USK Plzeň700
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem700
57.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.690
58.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.675
59.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.650
60.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.646
61.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice644
62.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka642
63.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno632
64.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha628
65.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic626
66.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.616
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.616
68.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.601
69.Čechová Tereza2008 Super Stars Most586
70.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice578
71.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha575
Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem575
73.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha550
Čiháková Eliška2008 BaC Kladno550
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.550
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.550
77.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou536
78.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem525
79.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.520
80.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha518
81.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice514
82.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.513
83.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton508
84.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA504
85.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.501
86.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.500
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.500
88.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.496
89.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.486
90.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice478
91.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha475
Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice475
93.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha468
94.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš462
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.462
96.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka451
97.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY450
98.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.428
99.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.420
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.420
101.Křížková Eva2008 BaC Kladno417
102.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.413
103.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.410
104.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.389
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.389
106.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice388
107.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.387
108.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno386
109.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic376
110.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.361
111.Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň350
112.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA326
113.Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.320
114.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
115.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.301
116.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice300
Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.300
118.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.275
119.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
120.Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.250
121.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.246
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.246
123.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.240
124.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.239
125.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.236
126.Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.210
127.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.209
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.209
129.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.200
Kovalčíková Kateřina2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA200
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice200
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná200
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice200
137.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice196
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.196
139.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha175
140.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem170
141.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice164
142.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice150
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná150
Závěšická Petra2007 Kabal team Karviná150
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
148.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
150.Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš142
151.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.139
152.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem126
153.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
154.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.120
155.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha117
156.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem113
157.Vlachová Karolína2008 BC AKTIV LUŽINY108
158.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Goláňová Natálie2009 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.100
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.100
Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín100
Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná100
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Sikorová Petra2007 TJ Slavoj Český Těšín100
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná100
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
170.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou86
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou86
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš86
174.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice78
175.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice75
Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Stránská Anna2007 TJ Slovan Vesec, z.s.75
178.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
180.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.59
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.59
182.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany50
Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín50
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mikulová Vendula2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže50
Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín50
Rychterová Pavla2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
193.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.46
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
195.Jindrová Martina2009 USK Plzeň44
196.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY25
197.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha14
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha14
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3412
2.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.2000
3.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1965
4.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1936
5.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1800
6.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1596
7.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1550
8.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1350
9.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1290
10.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1200
11.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1150
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1150
13.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1114
14.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton1100
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1100
16.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1050
17.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice952
18.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha950
19.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most938
20.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk930
21.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 900
22.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.878
23.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most850
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY850
25.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav820
26.Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 800
27.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most750
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha750
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.750
30.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.746
31.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA718
32.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň693
33.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton680
34.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.678
35.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice655
36.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.652
37.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha650
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.650
39.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha639
40.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.638
41.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice621
42.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš611
43.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.603
44.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.598
45.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.596
46.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 578
47.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most525
48.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem508
49.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 500
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.500
51.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem475
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.475
53.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.439
54.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.438
55.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice434
56.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.425
57.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton420
58.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.416
59.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice413
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic413
61.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno403
62.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.402
63.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
64.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA396
65.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno395
Křížková Eva2008 BaC Kladno395
67.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.394
68.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice392
69.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.375
70.Hejnová Sára2007 USK Plzeň366
71.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.351
72.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš349
73.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha346
74.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.340
75.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice339
76.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY338
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.338
78.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha333
79.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem325
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha325
81.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.321
82.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.316
83.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem296
84.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové288
85.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice286
86.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové283
87.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.278
88.Čechová Tereza2008 Super Stars Most271
89.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha268
90.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno266
91.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha264
92.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton260
93.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou250
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.250
Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice250
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
97.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.246
98.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka240
99.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.220
100.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha218
101.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha214
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.214
103.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha213
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.213
105.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.200
106.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha192
107.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.180
108.Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.170
109.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.163
110.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.155
111.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton152
112.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice150
Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.150
115.Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.148
116.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
118.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA143
119.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.125
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice125
121.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Karkulová Natálie2009 TJ Sokol Dobruška120
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
124.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.113
Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka113
126.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.110
127.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.100
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná100
Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
137.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.96
138.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice92
139.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice88
140.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.86
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
144.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic76
145.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany75
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA75
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice75
150.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.60
151.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Matušínská Anna2007 1.Badmintonový klub Šumperk50
Mikulová Vendula2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.50
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš50
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
159.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
160.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
162.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.25
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice25
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže25
Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha25
168.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.13
Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY13
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U13- kvalifikační - IvančiceC03.11.2018
2OP U13 - Karlovy VarySKP03.11.2018
3OP U13 - KopřivniceSKP03.11.2018
4OP U13 - HoliceSKP03.11.2018
5OP U13 - Liberec- VesecSKP04.11.2018
6GPD U13- kvalifikační - Praha LužinyD04.11.2018
7OP U13 - Benátky nad JizerouSKP11.11.2018
8OP U13 - Praha - ZMSKP11.11.2018
9GPD U13- otevřený - ProboštovD17.11.2018
10MČR U13 - Český KrumlovMČR18.11.2018
11GPD U13 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
12Vánoční turnaj GPC U13 - KlimkoviceC24.11.2018
13Vánoční turnaj GPE50 U11 - KlimkoviceE5025.11.2018
14GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD25.11.2018
15GPD U13 - České BudějoviceD01.12.2018
16OP U13 - IvančiceSKP02.12.2018
17GPC U13- otevřený - KladnoC09.12.2018
18GPC U13 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC15.12.2018
19GPC U13- Vánoční turnaj - LiberecC16.12.2018
20GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
21GPC U13 - České BudějoviceC05.01.2019
22GPD U13- Praha - Praha LužinyD05.01.2019
23GPC U13- dvouhry - AšC05.01.2019
24GPC U13 - LiberecC05.01.2019
25GPC U13- otevřený - OsíkC12.01.2019
26GPC U13 - BrnoC12.01.2019
27GPC U13 - Plzeň Bílá HoraC12.01.2019
28GPC U13- Praha - Praha JeremiC12.01.2019
29GPC U13 - Benátky nad JizerouC12.01.2019
30GPC U13 - OpavaC13.01.2019
31GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD19.01.2019
32GPC U13 - Praha JeremiC26.01.2019
331. GPA U13 - AšA27.01.2019
34GPC U13- otevřený - MostC02.02.2019
35GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD09.02.2019
36GPD U13 - PlzeňD10.02.2019
37GPD U13- otevřený - MostD10.02.2019
38GPC U13- otevřený - Ústí nad LabemC16.02.2019
39GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2019
40GPC U13 - Brno - SlatinaC23.02.2019
411. GPB U13 - Praha HamrB03.03.2019
42GPC U13 - České BudějoviceC09.03.2019
43GPD U13- otevřený - Praha LužinyD09.03.2019
44GPC U13- otevřený - Nové Město nad MetujíC16.03.2019
45GPD U13 - Karlovy VaryD16.03.2019
46GPC U13 - MostC16.03.2019
47GPC U13- otevřený - Praha HamrC23.03.2019
48GPC U13 - AšC24.03.2019
49GPC U13- otevřený - KladnoC24.03.2019
50GPC U13 - BrnoC31.03.2019
51GPC U13 - Liberec- VesecC06.04.2019
52GPD U13- Praha - Praha JeremiD06.04.2019
53GPC U13- otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
54GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.04.2019
55GPC U13-Memoriál A. Waňkové - PlzeňC13.04.2019
56GPC U13- otevřený - ŠumperkC13.04.2019
57GPC U13 - OrlováC13.04.2019
58GPC U13 - KladnoC14.04.2019
59GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
60GPC U13- Praha - Praha VinořC19.04.2019
61GPD U13 - PlzeňD04.05.2019
622. GPA U13 - MostA05.05.2019
63GPC U13- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
64GPC U13 - České BudějoviceC11.05.2019
65GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD11.05.2019
66GPC U13 - BrnoC18.05.2019
672. GPB U13 - Praha RadotínB02.06.2019
68GPC U13- otevřený Tři Bratři Český Těšín - Český TěšínC15.06.2019
69GPC U13- dvouhry - Praha LužinyC15.06.2019
70OP U13 - Králův DvůrSKP23.06.2019
71GPC U13 Open Drive- čtyřhry,mixy - AšC31.08.2019
723. GPB U13 - Hamr PrahaB08.09.2019
73OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP14.09.2019
74GPD U13 - MostD15.09.2019
75GPC U13 - KladnoC15.09.2019
76GPD U13 - PlzeňD21.09.2019
77GPD U13 - VesecD28.09.2019
78GPC U13 - Praha RadotínC29.09.2019
79OP U13 - Brno TuřanySKP05.10.2019
80OP U13 - Karlovy VarySKP05.10.2019
81GPD U13-dvouhry - Kralupy nad VltavouD05.10.2019
82GPC U13 - MostC06.10.2019
83GPD U13- Novoměstký pohár - Nové Město nad MetujíD12.10.2019
84GPC U13 - KladnoC13.10.2019
85GPC U13 - VesecC19.10.2019
86GPC U13 - PardubiceC26.10.2019
87GPD U13 - PardubiceD26.10.2019
88GPD U13- V. Velká cena města Aš - AšD27.10.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading