logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 31.10.2019

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
31.10.2018 - 31.10.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ74
2.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2436
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2436
4.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2288
5.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1950
6.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1736
7.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1700
8.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1575
9.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1424
10.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1300
11.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1265
12.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1215
13.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1200
14.Altera Jan2004 BaC Kladno1150
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha1150
16.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1100
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1100
18.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1090
19.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1086
20.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1079
21.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 1050
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1050
24.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové1000
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1000
26.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem960
27.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.954
28.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha950
Oros Marek2003 Super Stars Most950
30.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.905
31.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha900
32.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.890
33.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.875
34.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice850
35.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha800
36.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA770
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem770
38.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha730
39.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice705
40.Port Jan2003 BK TJ Baník Most672
41.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.668
42.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.656
43.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka636
44.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.613
45.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.609
46.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha598
47.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.596
48.Wagner Adam2003 Badminton VK Aš586
49.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most570
50.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton564
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.564
52.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.550
53.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice534
54.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice525
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha525
56.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš521
57.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha510
58.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha509
59.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha500
60.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.499
61.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.489
62.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.475
63.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha470
64.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.466
65.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.464
66.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.450
67.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
68.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.439
69.Matiska David2004 BK ARION PRAHA438
70.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.420
71.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA413
72.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha410
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem410
74.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
75.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.399
76.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.393
77.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice391
78.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.381
79.Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka374
80.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň370
81.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.368
82.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.366
83.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.360
84.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka359
85.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice348
86.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.346
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.346
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.346
89.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň336
90.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII326
91.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha325
92.Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka324
93.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha310
94.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.306
95.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.302
96.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže301
97.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava300
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.300
99.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno299
100.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.281
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.281
102.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.280
103.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.273
104.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.269
105.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš267
106.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.266
107.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 262
108.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 260
109.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
110.Korynta Martin2004 BaC Kladno241
111.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.235
112.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha234
113.Jonáš Václav2006 BaC Kladno230
114.Solar Jan2005 SK Prosek Praha228
115.Hlad Adam2004 BaC Kladno222
116.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.217
117.Janáček David2004 BK ARION PRAHA216
118.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem206
119.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha205
120.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice200
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.200
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
123.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.195
124.Kóňa Jan2004 Super Stars Most194
125.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice191
126.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice184
127.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.183
128.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.181
129.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem179
130.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha175
131.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.171
132.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno170
133.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná163
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.163
135.Vlasák David2004 Super Stars Most153
136.Žižka Jan2004 SK Hamr, z.s. 151
137.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.150
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice150
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín150
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha150
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové150
143.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice147
144.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.146
145.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem144
146.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.143
147.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.142
148.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
149.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.137
150.Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.126
151.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.125
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové125
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA125
155.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice124
156.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
157.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.118
158.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže115
159.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice113
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín113
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.113
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic113
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most113
164.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA110
165.Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 109
166.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
167.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.107
168.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.105
169.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha104
170.Kazík Matěj2005 BaC Kladno103
171.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava100
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.100
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA100
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
178.Suchopár Jan2006 Super Stars Most99
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.99
180.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha96
181.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice93
182.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš92
183.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň90
184.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic88
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš88
187.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška86
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
189.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.81
190.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.80
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany80
192.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.75
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA75
194.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany73
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.73
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.73
197.Hora Aleš2003 Super Stars Most72
198.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk71
199.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže68
Hašek Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY68
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha68
202.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Kundrát David2006 Badminton VK Aš63
205.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.60
Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.60
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.60
Zahradník Petr2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.60
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.60
210.Liu Michael2003 SK Hamr, z.s. 58
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha58
212.Gregar Jan2005 Start Jihlava50
Haratyk Jan2003 BC 66 Ivančice50
Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
218.Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.46
219.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná42
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most42
222.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové40
223.Hlaváček Jan2003 Ostrava Badminton Klub38
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš38
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.38
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.38
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš38
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY38
229.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.34
230.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 30
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 30
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice30
Zabek Matyáš2004 Ostrava Badminton Klub30
235.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk29
236.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Volejníček Lukáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
245.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka22
246.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 20
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA20
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 20
251.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš18
252.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.15
253.Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.13
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem13
Švec Lukáš2004 TJ Slavoj Podivín13
257.Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
259.Stumpf Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
1.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.3712
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava3712
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2586
4.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha2262
5.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2236
6.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha2124
7.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1936
8.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1904
9.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1750
10.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1736
11.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1704
12.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1700
13.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1650
14.Altera Jan2004 BaC Kladno1536
15.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1500
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1500
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1500
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1500
19.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1486
20.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1436
21.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1400
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1400
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha1400
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha1400
25.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha1340
26.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1300
27.Oros Marek2003 Super Stars Most1286
28.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1200
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
31.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1100
32.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové1050
33.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1040
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1040
35.Port Jan2003 BK TJ Baník Most1031
36.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1002
37.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha980
38.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.975
39.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš965
Wagner Adam2003 Badminton VK Aš965
41.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 950
42.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most919
43.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.900
44.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice865
45.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka850
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton850
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha850
48.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.843
49.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha830
50.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice824
51.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.816
52.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha805
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha805
54.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice803
55.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.800
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.800
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
58.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.752
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.752
60.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha750
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha750
62.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA720
63.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná713
64.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno700
65.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.686
66.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice664
67.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.636
68.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.633
69.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.625
70.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha600
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.600
72.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem584
73.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.583
74.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.580
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.580
76.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš577
77.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.570
78.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.565
79.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem564
80.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA563
81.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.562
82.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha561
83.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.560
84.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.553
85.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha550
86.Matiska David2004 BK ARION PRAHA545
87.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.544
88.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 543
89.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.541
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.541
91.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.536
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.536
93.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.533
94.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.525
95.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.516
96.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň501
97.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.500
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII500
99.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.490
100.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.486
101.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice484
102.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.480
103.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.475
104.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem470
105.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
106.Korynta Martin2004 BaC Kladno461
107.Janáček David2004 BK ARION PRAHA426
108.Vlasák David2004 Super Stars Most412
109.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha410
110.Solar Jan2005 SK Prosek Praha403
111.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.390
112.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.378
113.Kundrát David2006 Badminton VK Aš375
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.375
115.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.370
116.Kóňa Jan2004 Super Stars Most362
117.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka360
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka360
119.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.350
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice350
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.350
122.Hora Aleš2003 Super Stars Most344
123.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.330
124.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA320
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA320
126.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha303
127.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.302
128.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka300
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA300
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš300
132.Hlad Adam2004 BaC Kladno286
133.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem278
134.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.275
Kazík Matěj2005 BaC Kladno275
136.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.271
137.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže270
138.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.263
139.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava250
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice250
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice250
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.250
144.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice244
145.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.236
146.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha235
147.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.225
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.225
149.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.220
150.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.214
151.Suchopár Jan2006 Super Stars Most210
152.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.206
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 206
154.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.200
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava200
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové200
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
159.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha196
160.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
161.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.175
162.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA174
163.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže170
164.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice164
166.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň157
167.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
168.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.150
Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže150
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín150
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
176.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 146
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín146
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most146
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.146
180.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš144
182.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.136
183.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany125
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš125
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš125
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
189.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.120
Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.120
Jonáš Václav2006 BaC Kladno120
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno120
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.120
Zahradník Petr2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.120
195.Liu Michael2003 SK Hamr, z.s. 118
196.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most114
197.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany113
198.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Gregar Jan2005 Start Jihlava100
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové100
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 100
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.100
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.100
208.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.92
209.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.88
210.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška86
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.86
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
213.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk78
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná78
216.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.75
217.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň69
218.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha60
219.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 50
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.50
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA50
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 50
235.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.46
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
239.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš44
240.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš42
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš42
Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
243.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
1.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.2286
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2004
3.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1936
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1936
5.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1776
6.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1700
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1700
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1700
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1700
10.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1624
11.Altera Jan2004 BaC Kladno1300
12.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1296
13.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1251
14.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha1200
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
16.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1150
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1150
18.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1140
19.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1100
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha1100
21.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1090
22.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1050
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1050
24.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1025
25.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice950
26.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 930
27.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha920
28.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha870
29.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.850
30.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice815
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.815
32.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.782
33.Oros Marek2003 Super Stars Most772
34.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.765
35.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton750
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové750
37.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.722
38.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.720
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most720
40.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka675
41.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.665
42.Wagner Adam2003 Badminton VK Aš660
43.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice650
44.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.640
45.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice639
46.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA633
47.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem630
48.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.620
49.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
50.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha586
51.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.562
52.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.550
53.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš549
54.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš538
55.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.525
56.Port Jan2003 BK TJ Baník Most520
57.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most510
58.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň501
59.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice500
60.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.485
61.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka471
62.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha463
63.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha460
64.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 450
65.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice433
66.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
67.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha425
68.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha422
69.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.418
70.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.410
71.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
72.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha385
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.385
74.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha378
75.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem375
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.375
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka375
78.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.366
79.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.360
80.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže356
81.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.350
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice350
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice350
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha350
85.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA338
86.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice333
87.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.331
88.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno325
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII325
90.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň313
91.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem310
92.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.305
93.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava300
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Matiska David2004 BK ARION PRAHA300
96.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA275
97.Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka271
98.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
99.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice250
Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.250
102.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.248
103.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha246
104.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.242
105.Jonáš Václav2006 BaC Kladno230
106.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha228
107.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice225
108.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.221
109.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha218
110.Kundrát David2006 Badminton VK Aš208
111.Janáček David2004 BK ARION PRAHA205
112.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem202
113.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.200
Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.200
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín200
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
119.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.197
Vlasák David2004 Super Stars Most197
121.Solar Jan2005 SK Prosek Praha188
122.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.186
123.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha181
124.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.175
Kóňa Jan2004 Super Stars Most175
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.175
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš175
128.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
129.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.162
130.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.160
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.160
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže160
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.160
Suchopár Jan2006 Super Stars Most160
135.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
136.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš150
138.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.146
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 146
140.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice138
141.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha125
143.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno120
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.120
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
146.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.113
147.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.110
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
150.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš108
151.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.106
152.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava100
Gregar Jan2005 Start Jihlava100
Hlad Adam2004 BaC Kladno100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Korynta Martin2004 BaC Kladno100
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové100
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.100
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
164.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín96
165.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.92
166.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany86
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.86
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
170.Hora Aleš2003 Super Stars Most83
171.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
172.Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš75
173.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň69
174.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany63
175.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.60
Zahradník Petr2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.60
177.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka59
178.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Haratyk Jan2003 BC 66 Ivančice50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 50
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.50
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
193.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
194.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most42
197.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha38
198.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.37
199.Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.30
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.30
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha30
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA30
203.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Kazík Matěj2005 BaC Kladno25
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ155
2.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.WJ193
3.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2702
4.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2024
5.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1836
6.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1650
7.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1636
8.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1624
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1624
10.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1536
11.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1450
12.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1400
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1400
14.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1386
15.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.1300
16.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1286
17.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1250
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1250
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1250
20.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1240
21.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1226
22.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1150
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1150
24.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1015
25.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1005
26.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1002
27.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 980
28.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 952
29.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.950
30.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice888
31.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.865
32.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.850
33.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.810
34.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.753
35.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.730
36.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most726
37.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.725
38.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.705
39.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice700
40.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice675
41.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha664
42.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice659
43.Benediktová Klára2005 BA Plzeň650
44.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most630
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem630
46.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice624
47.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.623
48.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.600
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha600
50.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín580
51.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem570
52.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice568
53.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha556
54.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín550
55.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.549
56.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.528
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha528
58.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha520
59.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha515
60.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.514
61.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.511
62.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha509
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.509
64.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš491
65.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice488
66.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem474
67.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha460
68.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.456
69.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže452
70.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem445
71.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice436
72.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.434
73.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 432
74.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha420
75.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.417
76.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.413
77.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš400
78.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.397
79.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice386
80.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem385
81.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice378
82.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most370
83.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.368
84.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany363
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha363
86.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš354
87.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.353
88.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic351
89.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.350
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice350
91.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky348
92.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové330
93.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.317
94.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.315
95.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem310
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.310
97.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.306
98.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.302
99.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
100.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.292
101.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.279
102.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.275
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 275
104.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.270
105.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň269
106.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice268
107.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.263
108.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš262
109.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem260
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem260
111.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka259
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.259
113.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha258
114.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín251
115.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice250
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
118.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.240
119.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice236
120.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.235
121.Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.228
122.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha214
123.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.210
124.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.200
125.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno195
126.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
127.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.183
128.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.177
129.Jonášová Klára2006 BaC Kladno170
130.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
131.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.160
Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem160
133.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.156
134.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava150
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava150
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou150
138.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň147
139.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.145
140.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš141
141.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
142.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice138
143.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice133
144.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha123
145.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha120
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
148.Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany118
149.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.113
150.Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha110
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín110
152.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.105
153.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Marková Julie2005 Start Jihlava100
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka100
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.100
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.100
159.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha99
160.Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany93
161.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha90
162.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.88
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš88
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic88
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
166.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.87
167.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany86
168.Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš83
169.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.81
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.81
171.Javorská Anna2004 USK Plzeň79
172.Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
173.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.76
174.Tomášková Eva2003 BaC Kladno75
175.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.73
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.73
177.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.69
178.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha68
179.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň63
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové63
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.63
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice63
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most63
184.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín60
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA60
187.Doležalová Nikol2003 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
188.Pelčáková Natálie2003 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.54
189.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice50
Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
194.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
195.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.45
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.45
197.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
198.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže38
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka38
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň38
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové38
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha38
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš38
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.38
206.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany33
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka33
208.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.30
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
212.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.25
213.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha24
214.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka20
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.20
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2824
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2824
3.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2536
4.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2500
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2500
6.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2289
7.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2012
8.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1912
9.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1712
10.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1650
11.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1600
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1600
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha1600
14.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1436
15.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1389
16.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1386
17.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1350
18.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.1340
19.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1336
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1336
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1336
22.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice1305
23.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.1300
24.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1286
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1286
26.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem1250
27.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1200
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1200
29.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1174
30.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1150
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1150
32.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.1140
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1140
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1140
35.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1101
36.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1100
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1100
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1100
39.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1080
40.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1050
41.Benediktová Klára2005 BA Plzeň1014
42.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.990
43.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.912
44.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.902
45.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem900
46.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha898
47.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.888
48.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha855
49.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most827
50.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice825
51.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.805
52.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.789
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín789
54.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.765
55.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.755
56.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.736
57.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem730
58.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.729
59.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice717
60.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 702
61.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem680
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.680
63.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most670
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem670
65.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš650
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš650
67.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most645
68.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice631
69.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha620
70.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín611
71.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most595
72.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.586
73.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.580
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.580
75.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha578
76.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.556
77.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.539
78.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha538
79.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 536
80.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.530
81.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.525
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.525
83.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže516
84.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice515
85.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice500
86.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.498
87.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš488
88.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.486
89.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.480
90.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš450
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové450
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice450
93.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha449
94.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.445
95.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.414
96.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.413
97.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.412
98.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice400
99.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha390
100.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.388
101.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka374
102.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín371
103.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.370
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha370
105.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.367
106.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň352
107.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.350
Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.350
Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha350
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.350
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice350
112.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.339
113.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.320
Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha320
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.320
116.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice318
117.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.306
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.306
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.306
120.Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.302
121.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 300
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava300
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava300
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
126.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.298
127.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.292
128.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.278
129.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.275
130.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.270
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha270
132.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.250
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha250
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic250
135.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň246
136.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice244
137.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
138.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 226
139.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA210
140.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice200
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš200
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.200
Tomášková Eva2003 BaC Kladno200
Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš200
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno200
147.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany188
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha188
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha188
150.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice186
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice186
152.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.180
Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.180
Jonášová Klára2006 BaC Kladno180
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno180
157.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 165
158.Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
159.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín160
160.Javorská Anna2004 USK Plzeň158
161.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha156
162.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.150
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most150
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
Marková Julie2005 Start Jihlava150
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.150
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha150
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.150
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most150
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou150
174.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.142
175.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha120
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.120
179.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka113
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka113
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka113
182.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
183.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice100
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice100
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň100
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové100
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice100
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.100
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš100
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš100
199.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany88
200.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany86
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA86
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.86
203.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
205.Doležalová Nikol2003 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.75
Pelčáková Natálie2003 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.75
Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš75
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš75
209.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka63
210.Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín60
211.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.50
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
215.Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany38
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany38
1.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1996
2.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1936
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1936
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1800
5.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1700
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1700
7.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1624
8.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1502
9.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1374
10.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1252
11.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1251
12.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
13.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1200
14.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1190
15.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1150
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1150
17.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.1140
18.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1136
19.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1100
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem1100
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1100
22.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1075
23.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1074
24.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1000
25.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem990
26.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.950
27.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.895
28.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice879
29.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice869
30.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 805
31.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha800
32.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice786
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín786
34.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.755
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.755
36.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.750
37.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.745
38.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.717
39.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové700
40.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.686
41.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.683
42.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.670
43.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha656
44.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice650
45.Benediktová Klára2005 BA Plzeň636
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.636
47.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.624
48.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most620
49.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem610
50.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.602
51.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem594
52.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš573
53.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most570
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha570
55.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.561
56.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
57.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 546
58.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha533
59.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.514
60.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha510
61.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice505
62.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.500
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.500
64.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice491
65.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha486
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.486
67.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.485
68.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem460
69.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.439
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.439
71.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš438
72.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha420
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most420
75.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.418
76.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem410
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín410
78.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš408
79.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš401
80.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice400
Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.400
82.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice386
83.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.385
84.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice378
85.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha375
86.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem363
87.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.360
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.360
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem360
90.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže356
91.Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.353
92.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.350
93.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha348
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.348
95.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.340
96.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.331
97.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany325
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové325
99.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 321
100.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.316
101.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín306
102.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice302
103.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava300
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno300
105.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky286
106.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.268
107.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic260
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha260
109.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice250
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.250
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha250
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
115.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.242
116.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.230
117.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno225
118.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha200
119.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.197
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.197
121.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.192
122.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.188
123.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 180
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.180
125.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
126.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice175
127.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka174
128.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
Jonášová Klára2006 BaC Kladno170
130.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň163
131.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.160
Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem160
133.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha153
134.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice150
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava150
137.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.137
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.137
139.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice136
140.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.125
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
142.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
143.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha118
144.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.113
145.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.110
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín110
148.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.106
149.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 100
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň100
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.100
Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.100
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.100
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Tomášková Eva2003 BaC Kladno100
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš100
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou100
165.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha88
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
167.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
168.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha80
169.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
171.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš75
172.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA68
173.Javorská Anna2004 USK Plzeň63
Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany63
175.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.62
176.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice60
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
179.Doležalová Nikol2003 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany59
181.Pelčáková Natálie2003 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.54
182.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové50
Marková Julie2005 Start Jihlava50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové50
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.50
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.50
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most50
194.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA46
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
196.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka38
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka38
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň38
199.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha30
Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín30
201.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.25
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka25
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
ČísloTurnajGPDatum
1OP U17 - BrnoSKP03.11.2018
2GPC U17- otevřený - MostC03.11.2018
3GPC U17 - Plzeň MalešiceC10.11.2018
4OP U17 - Plzeň DoubravkaSKP17.11.2018
5OP U17 - Rychnov nad KněžnouSKP17.11.2018
6GPC U17- kvalifikační - BrnoC17.11.2018
7OP U17 - MostSKP17.11.2018
8OP U17 - Benátky nad JizerouSKP17.11.2018
9OP U17 - České BudějoviceSKP18.11.2018
10OP U17 - OlomoucSKP18.11.2018
11GPD U17 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
12OP U17 - Praha VinořSKP24.11.2018
13Vánoční turnaj GPC U17 - KlimkoviceC24.11.2018
14MČR U17 - Brno - SlatinaMČR09.12.2018
15GPC U17- Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
16GPC U17 - Český KrumlovC12.01.2019
17GPC U17- otevřený - Ústí nad LabemC12.01.2019
18GPC U17 - PlzeňC12.01.2019
19GPC U17 - otevřený - OsíkC19.01.2019
20GPC U17- Praha - Praha HamrC27.01.2019
21GPC U17 - Králův DvůrC27.01.2019
22GPC U17 - PodivínC02.02.2019
23GPC U17 - OpavaC03.02.2019
241. GPA U17 - Hradec KrálovéA17.02.2019
25GPC U17 21. Witte Cup Nejdek - NejdekC02.03.2019
26GPD U17 - ŠumperkD03.03.2019
27GPC U17 - otevřený - MostC09.03.2019
28GPC U17 - otevřený - Praha ZMC10.03.2019
29GPC U17 - ChropyněC10.03.2019
30GPD U17- otevřený - Ústí nad LabemD16.03.2019
31GPC U17 - AšC17.03.2019
321. GPB U17 - DobřanyB24.03.2019
33GPC U17 - LiberecC30.03.2019
34GPC U17 - Karlovy VaryC06.04.2019
35GPC U17 - otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
36GPC U17 - otevřený - KladnoC07.04.2019
37GPC U17 - otevřený - Hradec KrálovéC13.04.2019
38GPC U17 Radotín Cup - Praha RadotínC14.04.2019
39GPC U17 - Plzeň Bílá HoraC20.04.2019
40GPC U17- Praha - Praha HamrC27.04.2019
41GPC U17 - OlomoucC27.04.2019
42GPC U17 - MostC27.04.2019
43GPC U17 - České BudějoviceC27.04.2019
44GPC U17 - IvančiceC28.04.2019
45GPD U17 - TáborD04.05.2019
46GPC U17 - Benátky nad JizerouC04.05.2019
472. GPA U17 - Praha HamrA19.05.2019
48OP U17 - KladnoSKP26.05.2019
49GPC U17 - otevřený - Praha VinořC26.05.2019
50GPC U17 - ChropyněC08.06.2019
512. GPB U17 - PardubiceB09.06.2019
52GPC U17 - otevřený - Praha LužinyC09.06.2019
53GPC U17 Open Drive- čtyřhry, mixy - AšC31.08.2019
54GPC U17 - KladnoC01.09.2019
55GPC U17 - PřerovC07.09.2019
563. GPB U17 - Ústí nad LabemB15.09.2019
57GPD U17 - PlzeňD21.09.2019
58GPC U17 - PlzeňC22.09.2019
59OP U17 - České BudějoviceSKP28.09.2019
60GPC U17 - KladnoC29.09.2019
61GPC U17 - Praha RadotínC29.09.2019
62OP U17 - Karlovy VarySKP05.10.2019
63GPC U17 kvalifikační - TáborC19.10.2019
64OP U17 - Praha VinořSKP19.10.2019
65GPC U17 kvalifikační - Hradec KrálovéC19.10.2019
66OP U17 - Ústí nad LabemSKP19.10.2019
67GPC U17 kvalifikační - Karlovy VaryC19.10.2019
68GPC U17 kvalifikační - Králův DvůrC19.10.2019
69OP U17 - OpavaSKP26.10.2019
70GPD U17- V. Velká cena města Aš - AšD27.10.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading