logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 07.11.2019

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
6
Období: 
07.11.2018 - 07.11.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 SK Brno Slatina, z.s.WR114
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR140
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR232
4.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2900
5.Král Jiří2000 BA Plzeň2820
6.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.2740
7.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2580
8.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2540
9.Louda Jiří1995 USK Plzeň2280
10.Helar Ondřej1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.2150
11.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2120
12.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka2050
13.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1728
14.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1704
15.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1600
Kural Martin1999 USK Plzeň1600
17.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1548
18.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1540
19.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1534
20.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1492
21.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1450
22.Morávek Michal2002 BaC Kladno1340
23.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1280
24.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1240
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1240
26.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1180
Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1180
28.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice1170
29.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1150
30.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1134
31.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most1100
32.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1080
33.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1060
34.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 1030
35.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1020
36.Koukal Petr1985 BK 93 Hořovice1000
37.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.982
38.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.960
39.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.938
40.Klimaj Jan1979 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.930
41.Port Jan1972 Super Stars Most908
42.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.893
43.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.872
44.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.870
45.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.838
46.Oros Ladislav1971 Super Stars Most820
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 820
48.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.818
49.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha800
50.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.790
51.Šula Fabian1995 TJ Ostrov789
52.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška750
53.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.740
54.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 728
55.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.698
56.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň633
57.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice620
58.Král Martin1994 BK TJ Baník Most613
59.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.612
60.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná608
61.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic600
Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
63.Králíček Jan2000 Super Stars Most594
64.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.540
65.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže514
66.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.507
67.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera500
68.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice498
69.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.485
70.Drudík Ota1992 USK Plzeň479
71.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.470
72.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 469
73.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno468
74.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha460
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška460
76.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.458
77.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava455
78.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.450
79.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň449
80.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.442
81.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.430
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.430
83.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany424
84.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná420
85.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice415
86.Straka Jakub2000 Super Stars Most411
87.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná408
88.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka405
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 405
90.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.400
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton400
92.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín387
93.Kostrhun Adam2000 TJ Slavoj Podivín385
94.Čechura Adam1989 BaC Kladno377
95.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most375
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.375
97.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice374
98.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.370
99.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most363
100.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.360
101.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.357
102.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.355
103.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.352
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera352
105.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.350
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.350
107.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň345
108.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek344
109.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice340
110.Helar Jakub1992 Start Jihlava330
111.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno327
112.Kozák Michal1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice325
113.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň323
114.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.318
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek318
116.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.317
117.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc312
118.Altera Jan2004 BaC Kladno310
Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.310
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice310
121.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice306
122.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Palán Václav2001 SK Prosek Praha300
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most300
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín300
126.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové298
127.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice292
128.Horn Martin1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.290
129.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek275
130.Lundák Petr1988 SK Jupiter270
131.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.268
132.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.263
133.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 261
134.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek255
135.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.252
136.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.250
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice250
138.Venclů Filip1986 Badminton Akademie Olomouc, z.s.247
139.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.245
140.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka238
141.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň235
142.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 234
143.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň232
144.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava230
Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha230
146.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.226
147.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno220
148.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA218
149.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka217
150.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně214
151.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava212
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná212
153.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno208
154.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou205
155.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA201
156.Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.200
Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany200
Vícen Jarolím1989 SK Brno Slatina, z.s.200
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA200
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice200
162.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.197
163.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.195
164.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter194
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek194
166.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.192
167.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka188
Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
169.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň187
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.187
171.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 185
Konupka Jiří1965 BaC Kladno185
173.Poříz Leoš1974 Start Jihlava180
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton180
175.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.176
176.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava175
177.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.174
178.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.172
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná172
180.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
181.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy163
182.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
183.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice159
184.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice157
185.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín150
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.150
188.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 146
189.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.145
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové145
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha145
192.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany144
193.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín142
194.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 139
195.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
196.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.136
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany136
198.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha132
199.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.130
Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín130
201.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha128
Schmied Martin1982 TJ Chropyně128
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška128
204.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň125
Golec Antonín1993 SK Brno Slatina, z.s.125
Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha125
Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha125
209.Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.120
Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
212.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
Jenčík Martin1980 BaC Kladno118
214.Doležel Zdeněk1981 SK BC Premiera115
König Marián1975 SKP Kometa Brno - RS Badminton115
216.Repiar Samuel1994 Super Stars Most114
217.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice112
218.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany110
219.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.108
220.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany107
221.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno102
223.Červeň Martin1993 BK ARION PRAHA100
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.100
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná100
Oros Marek2003 Super Stars Most100
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, z.s.100
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera100
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Varmuža Jan1973 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Zahradník Karel1990 SK HIT Hradec Králové, z.s.100
237.Čapek Jiří1975 Super Stars Most97
238.Pašek Michal1987 SK Jupiter96
239.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha95
240.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek94
241.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.92
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.92
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.92
244.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.88
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
246.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.84
247.Hejna Luboš1975 SK Jupiter81
248.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno80
249.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
252.Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 75
Grace Yury1967 Start Jihlava75
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.75
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.75
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže75
Sousedík Pavel1984 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany75
259.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka69
260.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany61
261.Benírške Adam1995 Start Jihlava60
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.60
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice60
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Šot Michal1988 SK BC Premiera60
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň60
268.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.58
269.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice57
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice57
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.57
Zavadil Jindřich1968 TJ Astra Zahradní Město, z.s.57
273.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy56
274.Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín55
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka55
276.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.54
Špís Petr2001 TJ Dobřany54
278.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha50
Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice50
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná50
Drahoš Bohuslav1983 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže50
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.50
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice50
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha50
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice50
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava50
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň50
Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.50
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Wagner Adam2003 Badminton VK Aš50
Zahradnický Martin1987 Allivictus Zlín BK50
Zrůna Michal1987 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
296.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.49
297.Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.45
298.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava43
Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.43
300.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha42
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.42
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík42
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.42
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška42
305.Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany41
306.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš38
Kubíček Vojtěch1978 SK Troja, z.s.38
308.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII35
309.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.32
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice32
311.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter31
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň31
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany31
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka31
315.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 30
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.30
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice30
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.30
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.30
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové30
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice30
324.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter26
325.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy25
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.25
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Navrátil Štěpán2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava25
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň25
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.25
337.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš20
Kublák Filip1995 Ostrava Badminton Klub20
339.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany19
340.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.15
Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.15
342.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.13
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.13
344.Votik Richard1988 BK ARION PRAHA12
345.Panský Michal1986 TJ Sokol Vodňany10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
347.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha9
Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka9
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno9
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR77
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR77
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5040
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4040
5.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3800
6.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3280
7.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2980
8.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2960
9.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2680
10.Helar Ondřej1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.2604
11.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2400
12.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2360
13.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.2350
14.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2280
15.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2180
16.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2154
17.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2050
18.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2020
19.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže2018
20.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1980
21.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha1920
22.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1900
23.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1804
24.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1740
25.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1700
26.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice1690
Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1690
28.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1620
29.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.1618
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1618
31.Kural Martin1999 USK Plzeň1540
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1540
33.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1520
34.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1500
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice1500
36.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1480
37.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1450
38.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice1400
39.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1328
40.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.1304
41.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1278
42.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1240
43.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1228
44.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1190
45.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1188
46.Morávek Michal2002 BaC Kladno1178
47.Port Jan1972 Super Stars Most1168
48.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1100
49.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1040
50.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín1032
51.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1030
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera1030
53.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň1000
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1000
55.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most955
56.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera950
57.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka930
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň930
59.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást927
60.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha924
61.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.920
62.Oros Ladislav1971 Super Stars Most918
63.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška900
64.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň871
65.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná858
66.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška850
67.Králíček Jan2000 Super Stars Most845
68.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice824
69.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha810
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.810
71.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná808
72.Drudík Ota1992 USK Plzeň800
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice800
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška800
75.Král Martin1994 BK TJ Baník Most795
76.Louda Jiří1995 USK Plzeň780
77.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.778
78.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň769
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno769
80.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 752
81.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.750
82.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.746
83.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.720
Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.720
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.720
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.720
87.Straka Jakub2000 Super Stars Most709
88.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton700
89.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka683
90.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.675
91.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 670
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.670
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 670
94.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň669
95.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.662
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 662
97.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.660
98.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno658
99.Konupka Jiří1965 BaC Kladno655
100.Helar Jakub1992 Start Jihlava650
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň650
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha650
103.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.640
104.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany639
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc639
106.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná637
107.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.635
108.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany632
109.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice622
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice622
111.Kostrhun Adam2000 TJ Slavoj Podivín620
112.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.608
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice608
114.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice600
115.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 593
116.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice580
117.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.564
118.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter562
119.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.539
120.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.535
121.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno528
122.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek525
123.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice524
124.Altera Jan2004 BaC Kladno520
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové520
126.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka513
127.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka510
128.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.500
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín500
Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha500
131.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice497
132.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
Světnička Michal1994 SK Brno Slatina, z.s.480
134.Horn Martin1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.472
135.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.470
136.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA450
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most450
Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.450
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
140.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava435
141.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek430
142.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most425
143.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most420
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže420
145.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.414
146.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice408
147.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic405
148.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most400
149.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek393
150.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.392
151.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.389
152.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.388
153.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice386
154.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava385
155.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 378
156.Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.375
157.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice374
158.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.370
159.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.362
160.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové358
161.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice350
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek350
Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
164.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín332
165.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.328
166.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno320
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice320
168.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.317
169.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.310
170.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera308
171.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.305
172.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava300
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek300
Segeč Jan1978 USK Plzeň300
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka300
178.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.294
179.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 288
180.Čechura Adam1989 BaC Kladno286
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.286
182.Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.278
183.Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka275
184.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.274
185.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín270
186.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka267
187.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha260
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton260
189.Lundák Petr1988 SK Jupiter251
190.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha250
Šula Fabian1995 TJ Ostrov250
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
195.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany245
196.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou241
197.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná240
Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové240
Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná240
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové240
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.240
202.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany238
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany238
204.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice234
205.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.228
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně228
207.Grace Yury1967 Start Jihlava225
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.225
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka225
210.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň221
211.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice220
212.Vild Petr1974 SK Jupiter216
213.Jenčík Martin1980 BaC Kladno214
214.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava212
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice212
216.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice210
Klimaj Jan1979 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.210
218.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy209
219.Pašek Michal1987 SK Jupiter206
220.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.200
Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Poříz Leoš1974 Start Jihlava200
Schmied Martin1982 TJ Chropyně200
224.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno198
225.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA192
226.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.190
227.Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 188
König Marián1975 SKP Kometa Brno - RS Badminton188
229.Kozák Michal1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice185
230.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter181
231.Šot Michal1988 SK BC Premiera180
232.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha178
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.178
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany178
235.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.174
236.Slepička Martin1970 SK Jupiter172
237.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
238.Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy168
239.Čapek Jiří1975 Super Stars Most162
240.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava160
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava160
242.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka156
243.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš150
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná150
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.150
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.150
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 150
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava150
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná150
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška150
Tlustý Lukáš1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové150
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Wagner Adam2003 Badminton VK Aš150
Zahradník Karel1990 SK HIT Hradec Králové, z.s.150
260.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany144
261.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Repiar Samuel1994 Super Stars Most138
265.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.134
Hejna Luboš1975 SK Jupiter134
267.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy129
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy129
269.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.128
Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 128
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 128
272.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 120
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže120
Ludvík Pavel1987 BK 93 Hořovice120
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
281.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy116
282.Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík114
283.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš113
284.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.112
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná112
286.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice110
287.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany107
288.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.106
289.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek103
290.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 102
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany102
292.Borský Radek1975 SK HIT Hradec Králové, z.s.100
Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.100
Drahoš Bohuslav1983 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.100
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín100
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.100
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.100
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Oros Marek2003 Super Stars Most100
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice100
Sousedík Pavel1984 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.100
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.100
309.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha92
310.Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
311.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter88
Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany88
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.88
314.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany81
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany81
316.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.80
317.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.78
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno78
Špís Petr2001 TJ Dobřany78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
324.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy75
325.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.73
326.Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, z.s.63
327.Benírške Adam1995 Start Jihlava60
Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 60
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 60
Komarovský Petr1965 ABC Brno60
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Valenta Milan1976 ABC Brno60
Zrůna Michal1987 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
337.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany59
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany59
339.Vaněček Jiří1957 Keramika Chlumčany54
340.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII53
341.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha50
Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Golec Antonín1993 SK Brno Slatina, z.s.50
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.50
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín50
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín50
Zahradnický Martin1987 Allivictus Zlín BK50
355.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň46
356.Zavadil Jindřich1968 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
357.Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.42
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.42
360.Červeň Martin1993 BK ARION PRAHA34
361.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň32
362.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže31
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice31
364.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
Panský Michal1986 TJ Sokol Vodňany30
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR70
2.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5760
3.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3480
4.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2720
5.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2380
6.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2308
7.Helar Ondřej1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.2300
8.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2190
9.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1880
10.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1780
11.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1760
12.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.1720
13.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1654
14.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1580
15.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1500
16.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1340
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1340
18.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1320
19.Kural Martin1999 USK Plzeň1250
20.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1238
21.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera1230
22.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1120
23.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1070
24.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1064
25.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1044
26.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást988
27.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 938
28.Šula Fabian1995 TJ Ostrov925
29.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.912
30.Port Jan1972 Super Stars Most894
31.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.872
32.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA858
33.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška850
34.Pistulka Radek1997 USK Plzeň840
35.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most810
36.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka790
37.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice778
38.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové770
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha770
40.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno750
41.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno748
42.Králíček Jan2000 Super Stars Most736
43.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice730
44.Oros Ladislav1971 Super Stars Most720
45.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.708
Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha708
47.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.700
48.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.698
49.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.690
50.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.688
51.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.680
52.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň677
53.Klimaj Jan1979 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.670
54.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha667
55.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň664
56.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.660
57.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice652
58.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže650
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 650
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.650
61.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.640
62.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň630
63.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera628
64.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška600
65.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice582
66.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany578
67.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.562
68.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.535
69.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.533
70.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.510
71.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice500
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín500
73.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek472
74.Straka Jakub2000 Super Stars Most460
75.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.453
Helar Jakub1992 Start Jihlava453
77.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 432
78.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.425
79.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.420
80.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice408
81.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice400
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň400
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška400
84.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná397
85.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice395
86.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice392
87.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice390
88.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc388
89.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha372
90.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.370
91.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava360
92.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.350
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton350
94.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná345
95.Drudík Ota1992 USK Plzeň320
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha320
98.Lundák Petr1988 SK Jupiter319
99.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.317
100.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice308
101.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
106.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka294
107.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany293
108.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín292
109.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.288
110.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice280
111.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.275
Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.275
113.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.272
114.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové270
115.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.262
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná262
117.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice258
118.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 253
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.253
120.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
Král Martin1994 BK TJ Baník Most250
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.250
123.König Marián1975 SKP Kometa Brno - RS Badminton248
124.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou241
125.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
126.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň225
Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň225
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín225
129.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.220
130.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek218
131.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton210
132.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha204
133.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň203
134.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera200
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
Kostrhun Adam2000 TJ Slavoj Podivín200
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most200
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha200
139.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.195
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.195
141.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice192
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.192
143.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň190
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.190
145.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže180
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.180
147.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA178
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 178
149.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany175
Zahradník Karel1990 SK HIT Hradec Králové, z.s.175
151.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice162
152.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek155
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA155
154.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany154
155.Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.150
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.150
Morávek Michal2002 BaC Kladno150
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava150
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.150
Voves Tomáš1987 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
162.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.145
163.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka144
164.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice142
165.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně139
166.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter131
167.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
168.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic125
169.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany121
170.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice120
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice120
173.Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
174.Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín110
175.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava100
Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most100
Červeň Martin1993 BK ARION PRAHA100
Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most100
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.100
Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín100
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.100
Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.100
Oros Marek2003 Super Stars Most100
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava100
Sousedík Pavel1984 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
188.Pašek Michal1987 SK Jupiter97
189.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 94
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka94
191.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter88
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy88
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany88
195.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava85
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava85
197.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.78
199.Horn Martin1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň75
201.Čechura Adam1989 BaC Kladno73
202.Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany63
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek63
204.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 60
Čapek Jiří1975 Super Stars Most60
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.60
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
210.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek56
211.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.53
212.Borský Radek1975 SK HIT Hradec Králové, z.s.50
Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 50
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most50
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.50
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Říha Jan1973 SK UP Olomouc50
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 50
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové50
Venclů Filip1986 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Zrůna Michal1987 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
229.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek44
Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
232.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 42
233.Hejna Luboš1975 SK Jupiter38
234.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.32
235.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
236.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava25
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.25
Kubíček Vojtěch1978 SK Troja, z.s.25
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
240.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR138
2.Švábíková Tereza2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.WR153
3.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR195
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha3880
5.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3280
6.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3020
7.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2850
8.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2500
9.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice2400
10.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2380
11.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2040
12.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2020
13.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1940
14.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1900
Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1900
16.Nováčková Anežka1999 BK Králův Dvůr, z.s.1890
17.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1394
18.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1350
19.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1290
20.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
21.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1168
22.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1144
23.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1140
24.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1128
25.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1125
26.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1120
27.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1100
28.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1080
29.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1028
30.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.993
31.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha980
32.Dobrovolná Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.960
33.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice928
34.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton900
35.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.860
36.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany858
37.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.846
38.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.830
39.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
40.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň795
41.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno790
42.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice782
43.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
44.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha738
45.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.730
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha730
47.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.700
48.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.696
49.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter681
50.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice670
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most670
52.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň664
53.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže645
54.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice607
55.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.600
56.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka575
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.575
58.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek566
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.566
60.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.563
61.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.561
62.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most550
63.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka520
64.Nečasová Jitka1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.499
65.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice497
66.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín492
67.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc489
68.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
Krocová Valerie1992 Super Stars Most470
70.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.428
71.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 400
72.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek392
73.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň363
74.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže360
75.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice352
76.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.351
77.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava350
78.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice348
79.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.340
80.Pálková Tereza2002 Super Stars Most338
81.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.335
82.Moravcová Michaela2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.328
83.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany326
84.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče320
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.320
86.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most314
87.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice308
88.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.300
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
90.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou289
91.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.275
92.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany274
93.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice272
94.Srbová Adéla2000 BaC Kladno258
95.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
96.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.245
97.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha244
98.Jelínková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.243
99.Černá Lucie1994 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
100.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera238
101.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 234
102.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.226
103.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže214
104.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton210
105.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most200
Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.200
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA200
Polívková Eliška1998 USK Plzeň200
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem200
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové200
112.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most188
113.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná185
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná185
115.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
117.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.178
118.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.175
119.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.163
120.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice158
121.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice155
122.Bednářová Beata1999 SK Troja, z.s.150
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 150
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha150
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.150
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.150
132.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín145
133.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha142
134.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 138
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA138
136.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška126
137.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera125
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
139.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.120
141.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek119
142.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň114
Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 114
144.Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
145.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka100
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Jančatová Marta1995 VSK VŠB - TU Ostrava100
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové100
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.100
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
152.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
Pořízová Radka1977 Start Jihlava88
Zachová Adéla2001 Start Jihlava88
155.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany85
156.Gryčová Jana1990 VSK VŠV Brno78
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.78
158.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most75
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov75
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
161.Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton63
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.63
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
164.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
165.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka56
Mühlfeitová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň56
167.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany50
Konvičná Lucie2002 TJ Chropyně50
Krupičková Aneta2003 BA Plzeň50
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice50
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pastorková Nikol1985 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
177.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.45
178.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany44
Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter44
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter44
181.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.38
182.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera25
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR90
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR90
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4760
4.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice4180
5.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3880
6.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3760
7.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3180
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3180
9.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3100
10.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2784
11.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2708
12.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2644
13.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2640
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2640
15.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2620
16.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2604
17.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2540
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2540
19.Nováčková Anežka1999 BK Králův Dvůr, z.s.2490
20.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.2200
21.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2140
22.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1990
23.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1980
24.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1920
25.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1800
26.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1700
27.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1570
28.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1530
29.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1490
30.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1480
31.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1440
32.Černá Lucie1994 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1430
33.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1380
34.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1300
35.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1294
36.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň1290
37.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1250
38.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1230
39.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1170
40.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1150
41.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1130
42.Krocová Martina1988 Super Stars Most1120
43.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera1100
44.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1035
45.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
46.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.990
47.Moravcová Michaela2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.988
48.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most970
49.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.950
50.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 938
51.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice928
52.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice903
53.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha900
54.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.892
55.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most880
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice880
57.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.864
58.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň860
59.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice853
60.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.843
61.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže830
62.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter813
63.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha780
64.Krocová Valerie1992 Super Stars Most765
65.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.745
66.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.730
67.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha720
68.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.708
69.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most700
70.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.694
71.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče680
72.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha670
73.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter663
74.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice640
75.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.639
76.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň547
77.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno540
78.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín538
Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek538
80.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.534
81.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.530
82.Nečasová Jitka1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.525
83.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.520
84.Pálková Tereza2002 Super Stars Most500
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most500
86.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.494
87.Srbová Adéla2000 BaC Kladno459
88.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek446
89.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany445
90.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.425
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.425
Pořízová Radka1977 Start Jihlava425
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou425
94.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc413
95.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.410
96.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.405
97.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.400
98.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 394
99.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň389
100.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
101.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava375
102.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice372
103.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice368
104.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.363
105.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha351
106.Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.350
107.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 326
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 326
109.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň325
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA325
111.Vocelková Anna1994 USK Plzeň322
112.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany320
113.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.319
114.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.300
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most300
Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 300
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice300
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
122.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná295
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná295
124.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha290
125.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera275
126.Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera270
127.Polívková Eliška1998 USK Plzeň263
128.Bednářová Beata1999 SK Troja, z.s.256
129.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 255
130.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha251
131.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň250
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.250
Zachová Adéla2001 Start Jihlava250
134.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most225
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.225
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most225
137.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.218
138.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.210
Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice210
140.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany205
141.Erbenová Monika1986 BaC Kladno200
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.200
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.200
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně200
146.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek188
147.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.180
150.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.175
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov175
152.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže170
153.Davidová Marika1997 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.150
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
157.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany147
158.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.138
159.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň126
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy126
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy126
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň126
163.Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.125
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
166.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha120
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha120
168.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter118
169.Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
170.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice109
171.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.100
Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín100
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice100
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín100
Lubinová Livie1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Ponprajak Thidaporn1986 SK Kuklenská Brno, z.s.100
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek100
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Vargová Angelika1996 BK TU v Liberci, z.s.100
186.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže89
187.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň88
188.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany76
189.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 75
190.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno69
191.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany63
Froňková Jitka1982 TJ Bílá Hora Plzeň63
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka63
Mühlfeitová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň63
195.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter59
196.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
197.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice46
198.Pastorková Nikol1985 Badminton Akademie Olomouc, z.s.44
199.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové40
200.Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany34
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR70
2.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5760
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3880
4.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2620
5.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2500
6.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2380
7.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2308
8.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2300
9.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2140
10.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1760
11.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1654
12.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1630
13.Krocová Martina1988 Super Stars Most1520
14.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1500
15.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1440
16.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha1380
17.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1360
18.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1250
19.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1240
20.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1225
21.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1200
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
23.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1170
24.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1080
25.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1070
26.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1068
27.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.958
28.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.950
29.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha948
30.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice932
31.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.920
32.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter914
33.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.880
34.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.875
35.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.870
36.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice854
37.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice832
38.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov825
39.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň808
40.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most790
41.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice778
42.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice770
43.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha734
44.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton730
45.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.726
46.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor Praha720
47.Koldová Veronika1994 Super Stars Most718
48.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.712
49.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.694
50.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.690
51.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.680
52.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany675
53.Nečasová Jitka1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.663
54.Erbenová Monika1986 BaC Kladno650
55.Srbová Adéla2000 BaC Kladno648
56.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera628
57.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň613
58.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.610
59.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava600
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.600
61.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek596
62.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 588
63.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.570
64.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.565
65.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.562
66.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň551
67.Černá Lucie1994 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.540
68.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka530
69.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most510
70.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.500
71.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové480
72.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň470
73.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.464
74.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.460
75.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.450
76.Moravcová Michaela2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.428
77.Krocová Valerie1992 Super Stars Most420
78.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň418
79.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno408
80.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže405
81.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava403
82.Nováčková Anežka1999 BK Králův Dvůr, z.s.400
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.400
84.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.387
85.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
86.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany373
87.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.367
88.Davidová Marika1997 Badminton Sharks Brno, z.s.360
89.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.350
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha350
91.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
92.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.345
93.Vocelková Anna1994 USK Plzeň338
94.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice337
95.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.330
96.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc328
97.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče320
98.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek318
99.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín317
100.Bernaciková Martina1980 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice300
102.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.295
103.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže280
104.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton270
105.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.263
106.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most260
107.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha258
Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
109.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 253
110.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter250
Lubinová Livie1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
112.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.244
113.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou241
114.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice230
115.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany221
116.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.220
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera220
118.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.216
119.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 210
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.210
121.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná205
122.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice202
123.Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.200
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha200
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most200
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera200
Pálková Tereza2002 Super Stars Most200
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha200
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
130.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže194
131.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná185
132.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
133.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek169
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň169
135.Polívková Eliška1998 USK Plzeň163
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice163
137.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA156
138.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most150
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice150
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.150
Pořízová Radka1977 Start Jihlava150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.150
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno150
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most150
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.150
Zachová Adéla2001 Start Jihlava150
151.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka144
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 144
153.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha142
154.Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera138
155.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 126
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška126
157.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.120
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.120
Sedláková Kateřina1993 BK 93 Hořovice120
161.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy119
162.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice117
163.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín110
164.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter107
165.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany106
166.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 100
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka100
Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Krupičková Aneta2003 BA Plzeň100
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice100
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.100
Ponprajak Thidaporn1986 SK Kuklenská Brno, z.s.100
176.Bednářová Beata1999 SK Troja, z.s.94
177.Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy88
178.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany85
179.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
180.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň78
Gryčová Jana1990 VSK VŠV Brno78
Hamerníková Kateřina1994 TJ Bílá Hora Plzeň78
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter78
184.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
185.Šťáhlavská Lucie1994 BaC Kladno73
186.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
Hofmanová Petra1990 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Jelínková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.60
Königová Alena1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 60
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové60
193.Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton50
Herrmannová Šárka1990 BK 93 Hořovice50
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín50
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Konvičná Lucie2002 TJ Chropyně50
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most50
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové50
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA50
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pastorková Nikol1985 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 50
Vargová Angelika1996 BK TU v Liberci, z.s.50
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
209.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany44
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany44
211.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 40
212.Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice32
213.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň31
214.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
Jančatová Marta1995 VSK VŠB - TU Ostrava25
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice25
217.Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany10
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - OsíkC10.11.2018
2GPC dospělých- VC města Kladna - KladnoC10.11.2018
3GPB Pustějov - PustějovB18.11.2018
4GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC24.11.2018
5GPC dospělých- Memoriál P. Bílka - Praha HamrC24.11.2018
6GPC dospělých - ChropyněC25.11.2018
7GPC dospělých - MostC08.12.2018
8GPC dospělých - Praha - VinořC09.12.2018
9GPD dospělých Vodňanský kapr - VodňanyD15.12.2018
10OP dospělých - Brno - SlatinaSKP05.01.2019
11OP dospělých - PardubiceSKP05.01.2019
12OP dospělých - PlzeňSKP05.01.2019
13OP dospělých - Praha HamrSKP05.01.2019
14OP dospělých - MostSKP05.01.2019
15OP dospělých - FajnéSKP06.01.2019
16OP dospělých - KladnoSKP06.01.2019
17OP dospělých - České BudějoviceSKP12.01.2019
18GPD dospělých - KlatovyD13.01.2019
19Memoriál St. Krauze - Český TěšínA13.01.2019
20GPD dospělých - StrakoniceD26.01.2019
21MČR dospělých - PlzeňMČR03.02.2019
22GPD dospělých - JihlavaD09.02.2019
23GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD09.02.2019
24GPC dospělých - Praha - VinořC09.02.2019
25GPC dospělých - JihlavaC09.02.2019
26GPC dospělých - OlomoucC16.02.2019
27GPC dospělých - Český KrumlovC16.02.2019
28GPC dospělých - OstrovC16.02.2019
29GPD dospělých - TáborD02.03.2019
30GPC dospělých - PardubiceC10.03.2019
31VC města Plzně - PlzeňA10.03.2019
32GPD dospělých - StrakoniceD23.03.2019
33GPB Pohár Akademie Most - MostB24.03.2019
34GPC dospělých - ProboštovC30.03.2019
35GPB Jouda Cup - Praha - ZMB31.03.2019
36GPC dospělých - PlzeňC06.04.2019
37Memoriál I. Škáchy - LiberecA07.04.2019
38GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC20.04.2019
39GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD20.04.2019
40GPC dospělých- 28. Thun Cup Nejdek - NejdekC27.04.2019
41GPC dospělých - KarvináC11.05.2019
42GPC dospělých - Karlovy VaryC11.05.2019
43GPC dospělých - Brno - SlatinaC11.05.2019
44GPC dospělých - LiberecC11.05.2019
45GPC dospělých - KladnoC18.05.2019
46GPD dospělých - DobřanyD19.05.2019
47GPE dospělých - PlzeňE25.05.2019
48GPB dospělých Most - MostB16.06.2019
49Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA01.09.2019
50GPC dospělých - OlomoucC14.09.2019
51GPC dospělých - MostC14.09.2019
52GPC dospělých - Praha VinořC15.09.2019
53GPB Pustějov - PustějovB22.09.2019
54GPC dospělých - OlomoucC05.10.2019
55GPD dospělých - OlomoucD05.10.2019
56GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň- Bílá HoraD05.10.2019
57GPD dospělých - VodňanyD12.10.2019
58GPC dospělých - IvančiceC12.10.2019
59Memoriál K. Holobradého - Praha VinořA13.10.2019
60GPC dospělých - KladnoC20.10.2019
61GPC dospělých- Memoriál Proška - Králův DvůrC02.11.2019
62GPC dospělých - PlzeňC02.11.2019
63GPC dospělých - Hradec KrálovéC02.11.2019
64GPC dospělých - ChropyněC03.11.2019
65GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD03.11.2019
66GPE dospělých - PlzeňE03.11.2019
67GPC dospělých - MostC03.11.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading