logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 07.11.2019

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
12.11.2018 - 07.11.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3500
2.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2760
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2520
4.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2380
5.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1895
6.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1870
7.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1730
8.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1670
9.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1450
10.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1390
11.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1350
12.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1290
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1290
14.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1250
15.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1240
16.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
17.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1150
18.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1140
19.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1125
20.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1100
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1100
22.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1090
23.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1050
24.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1030
25.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.975
26.Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.940
27.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.910
28.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 900
29.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha880
30.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.870
31.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.858
32.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.840
33.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.825
34.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.800
35.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.770
36.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš765
37.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.750
38.Kundrát David2006 Badminton VK Aš735
39.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.689
40.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.680
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.680
42.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice670
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 670
44.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.658
45.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice653
46.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže633
47.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha620
Solar Jan2005 SK Prosek Praha620
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha620
50.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno580
51.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.578
52.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany563
53.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové545
54.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.543
55.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.539
56.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.530
57.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš500
58.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.489
59.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha488
60.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 480
61.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.475
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice475
63.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka462
64.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.450
65.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové445
66.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.401
67.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha398
68.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most396
69.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice388
70.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha375
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.375
72.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem370
73.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.358
74.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.350
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.350
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.350
77.Jonáš Václav2006 BaC Kladno348
78.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.345
79.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.336
80.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice335
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.335
82.Klimeš Vojtěch2006 TJ Sokol Plesná333
83.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.331
84.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic329
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň329
86.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.323
87.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.320
88.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice315
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.315
90.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.314
91.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.313
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.313
93.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.310
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 310
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA310
96.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice308
97.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic301
98.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.292
99.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most280
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav280
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
102.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.275
103.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.273
104.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
105.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.260
106.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem259
107.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha253
108.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 250
109.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.242
110.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.240
111.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín235
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže235
113.Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno230
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic230
115.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice229
116.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.226
117.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.224
118.Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk219
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.219
120.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš218
121.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 200
122.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
123.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín197
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.197
125.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 195
126.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.193
127.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha192
128.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha190
129.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice186
130.Vališ Jan2006 Super Stars Most185
131.Bouchner Matyáš2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.184
132.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha183
133.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš179
134.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha178
135.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 177
136.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín175
137.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem174
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.174
139.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub173
140.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
141.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk170
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
143.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
144.Suchopár Jan2006 Super Stars Most166
145.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.163
146.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.162
147.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.160
148.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.158
149.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.156
150.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton155
151.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.150
Škvára Kristian2008 BaC Kladno150
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno150
154.Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška149
155.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 144
156.Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové143
157.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš138
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice138
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice138
161.Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.135
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.135
163.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.133
164.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA130
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.130
166.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka129
167.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 127
168.Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.125
170.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 124
171.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.123
172.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.119
173.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk118
174.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice110
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže110
176.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.108
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most108
178.Klokan Jakub2008 Super Stars Most106
179.Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.105
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.105
181.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.103
182.König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice100
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
188.Macháň Vojtěch2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.98
189.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice93
190.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha88
191.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.87
192.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA79
193.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.77
194.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.76
195.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.73
196.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou70
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA70
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most70
199.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.69
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha69
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.69
202.Mlčoch Vojtěch2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.68
203.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.65
204.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha64
205.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
206.Gašparín Adam2007 Super Stars Most60
Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 60
208.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha58
209.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.57
210.Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.56
Táborský Filip2005 TJ Slovan Vesec, z.s.56
212.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.55
213.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk50
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.50
Keller Adam2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Saxl Štěpán2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice50
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno50
226.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY46
227.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.45
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.45
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.45
Müller Jakub2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.45
231.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.44
232.Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek41
233.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA40
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA40
236.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.39
237.Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.37
238.Beran Tomáš Fabián2005 SK Hamr, z.s. 36
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 36
240.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 33
241.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná30
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice30
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.30
244.Jindra Lukáš2005 SK Hamr, z.s. 29
Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 29
246.Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 28
247.Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 26
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 26
249.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 25
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 25
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
260.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka22
261.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY20
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.20
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA20
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA20
265.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice19
268.Jarolímek David2005 SK Hamr, z.s. 16
Mrvečka Pavel2006 BK Goram Teplice, z.s.16
270.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.15
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška15
272.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
275.Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 10
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3500
2.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.3200
3.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2760
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2760
5.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.2180
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice2180
7.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha2170
8.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha2120
9.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.2080
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.2080
11.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice2000
12.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1980
13.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1970
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1970
15.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1930
16.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1600
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1600
18.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1480
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1480
20.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1440
21.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1438
22.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1390
23.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1340
24.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1290
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1290
26.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1280
27.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1250
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
30.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1240
31.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1190
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1190
33.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1150
34.Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1140
35.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha1100
36.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže1070
37.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha1050
38.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha1030
39.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most990
40.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany940
41.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice930
42.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš925
43.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most890
44.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové880
45.Solar Jan2005 SK Prosek Praha855
46.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.854
47.Kundrát David2006 Badminton VK Aš850
48.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha830
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové830
50.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha800
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
52.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.790
53.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.779
54.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.775
55.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.744
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.744
57.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.741
58.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.739
59.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.734
60.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice730
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.730
62.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.726
63.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.725
64.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.694
65.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.690
66.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice672
67.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice650
68.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most630
69.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.620
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.620
71.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.605
72.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.595
73.Jonáš Václav2006 BaC Kladno590
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno590
75.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha583
76.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.580
77.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.570
78.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 563
79.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA558
80.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem555
81.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín550
82.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.548
83.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.547
84.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 545
85.Klimeš Vojtěch2006 TJ Sokol Plesná520
86.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice512
87.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.500
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.500
89.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš499
90.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.497
91.Bouchner Matyáš2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.492
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.492
93.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.485
94.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.484
95.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.481
96.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.480
97.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.475
98.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice470
99.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice462
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.462
101.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.460
102.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.450
103.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš449
104.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.448
105.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem445
106.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.425
107.Vališ Jan2006 Super Stars Most420
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem420
109.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA417
110.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic414
111.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.386
112.Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk378
113.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.375
114.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň374
115.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín370
Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.370
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic370
118.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 366
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.366
120.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže363
121.Suchopár Jan2006 Super Stars Most358
122.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha355
123.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 351
124.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.350
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton350
126.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.328
127.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
128.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic314
129.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín312
130.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.310
131.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav300
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.300
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most300
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.300
136.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 298
137.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš291
138.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice286
139.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA285
140.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA272
141.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.270
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.270
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno270
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.270
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.270
146.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.265
147.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha263
148.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.253
149.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk250
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.250
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
152.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.246
153.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.242
154.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 238
155.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže228
156.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha220
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton220
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 220
160.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.216
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.216
162.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka210
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.210
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.210
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.210
166.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.200
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha200
Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové200
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice200
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha200
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice200
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav200
174.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 196
175.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
176.Klokan Jakub2008 Super Stars Most188
177.Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.180
Müller Jakub2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.180
179.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk178
180.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha167
181.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.163
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou163
Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 163
184.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha150
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.150
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.150
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.150
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš150
Škvára Kristian2008 BaC Kladno150
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno150
193.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.147
194.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA138
195.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha125
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice125
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.125
198.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice120
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
201.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha117
202.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.110
203.Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.104
204.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.100
Keller Adam2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha100
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška100
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most100
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka100
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno100
217.Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.92
218.Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA88
219.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 83
220.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
221.Gašparín Adam2007 Super Stars Most76
222.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
224.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.59
225.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany56
226.Macháň Vojtěch2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY54
228.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Beran Tomáš Fabián2005 SK Hamr, z.s. 50
Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub50
Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 50
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 50
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha50
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 50
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA50
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 50
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Táborský Filip2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 50
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 50
256.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice46
257.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.42
260.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA38
261.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka34
262.Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 25
Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 25
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 25
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha25
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice25
1.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.3460
2.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2920
3.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2700
4.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha2070
5.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1890
6.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1880
7.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1480
8.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1430
9.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1290
10.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1280
11.Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1200
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
13.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.1190
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha1190
15.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1178
16.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1165
17.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1154
18.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1150
19.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1100
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1100
21.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1090
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha1090
23.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1070
24.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1050
26.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1040
27.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.990
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha990
29.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
30.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.900
32.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice895
Solar Jan2005 SK Prosek Praha895
34.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.860
35.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice838
36.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.830
37.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.780
38.Jonáš Václav2006 BaC Kladno765
39.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže730
40.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice690
41.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.684
42.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha650
43.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.646
44.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha637
45.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice628
46.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.625
47.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.620
48.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.590
49.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.586
50.Kundrát David2006 Badminton VK Aš579
51.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.568
52.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.550
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha550
54.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno530
55.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš513
56.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.497
57.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.480
59.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany475
60.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most445
61.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš435
62.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA434
63.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš428
64.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice420
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice420
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem420
67.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín405
68.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín402
69.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem397
70.Bouchner Matyáš2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.390
71.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.380
72.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice378
73.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.370
74.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.366
75.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 360
76.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.358
77.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.350
78.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.345
79.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.336
80.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.325
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice325
82.Klimeš Vojtěch2006 TJ Sokol Plesná320
83.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.310
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové310
85.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.302
86.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín300
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav300
88.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.296
89.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.295
90.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice286
91.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.285
92.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.275
93.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic265
94.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.262
95.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha260
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem260
97.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.252
98.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha250
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.250
102.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.247
103.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic245
104.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.237
105.Suchopár Jan2006 Super Stars Most236
106.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka218
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže218
108.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice217
109.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem210
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.210
111.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 207
112.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 205
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha205
114.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA198
115.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.197
116.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.195
117.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic189
118.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.188
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň188
120.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most185
121.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.179
122.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice177
123.Klokan Jakub2008 Super Stars Most176
124.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.175
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou175
Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové175
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.175
128.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.167
129.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 163
130.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.160
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
Vališ Jan2006 Super Stars Most160
134.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha155
135.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
138.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.145
139.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.142
140.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.141
141.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha135
142.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA125
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.125
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
145.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 123
146.Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.120
149.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 117
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk117
151.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 110
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.110
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.110
155.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.106
156.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk100
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš100
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice100
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.100
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš100
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno100
167.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.98
168.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub85
169.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.81
170.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA80
Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.80
172.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
173.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.75
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.75
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.75
Saxl Štěpán2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
177.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.62
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže62
179.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha60
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice60
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.60
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.60
183.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.50
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most50
Keller Adam2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.50
Mlčoch Vojtěch2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk50
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most50
Škvára Kristian2008 BaC Kladno50
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice50
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 50
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
201.Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 45
202.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
204.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA43
205.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín42
206.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 40
207.Gašparín Adam2007 Super Stars Most39
208.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka30
209.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.25
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.25
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.25
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most25
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha25
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha25
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 25
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most25
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice25
231.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA20
232.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY18
233.Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 13
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha13
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 13
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice13
237.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
1.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2760
2.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.2620
3.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2200
4.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1980
5.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1880
6.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1850
7.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1820
8.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1780
9.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1480
10.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1400
11.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1340
12.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1290
13.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1250
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1250
15.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1220
16.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1190
Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1190
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1190
19.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany1150
20.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1100
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice1100
Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1100
23.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1094
24.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1090
25.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1050
26.Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1040
27.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1032
28.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.925
29.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.900
30.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha880
31.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice850
32.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.830
33.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.810
34.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
36.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha740
37.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem735
38.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.730
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha730
40.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.705
41.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice670
42.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín668
43.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.664
44.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno653
45.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice650
46.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš613
47.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.596
48.Jonášová Klára2006 BaC Kladno585
49.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub583
50.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.555
51.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha550
52.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.545
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové545
54.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice534
55.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš525
56.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha520
57.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš504
58.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany501
59.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.500
60.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha488
61.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.486
62.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš485
63.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.450
64.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem445
65.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš432
66.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha431
67.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice430
68.Benediktová Klára2005 BA Plzeň425
69.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže422
70.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most420
71.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.412
72.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.404
73.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.383
74.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.378
75.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.375
76.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk373
77.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.366
78.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.362
79.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav360
80.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.359
81.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš355
82.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most348
83.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha338
84.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.335
85.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA327
86.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.324
87.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.313
88.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha310
89.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.308
90.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem306
91.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.305
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.305
93.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.303
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.303
95.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice299
96.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.298
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.298
98.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem297
99.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.296
100.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA283
101.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná274
102.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.272
103.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.267
104.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.266
105.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice260
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná260
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.260
108.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.258
109.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha256
110.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka250
111.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice240
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
113.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha236
114.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice233
115.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic231
116.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.230
117.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.228
118.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.227
119.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín225
120.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.222
121.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.221
122.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín209
123.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice205
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava205
125.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha203
126.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška198
127.Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové197
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most197
129.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice195
130.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
131.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.188
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
133.Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.185
134.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava180
135.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most179
136.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most176
137.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA167
138.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.161
139.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.160
140.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.159
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic159
142.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice158
143.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice156
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.156
145.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice155
Marková Julie2005 Start Jihlava155
147.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš154
148.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.153
149.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.150
150.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.149
151.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA147
152.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic144
153.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem138
154.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.136
155.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.135
156.Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice134
157.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha133
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha133
159.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany130
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 130
161.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín125
163.Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA117
164.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
165.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové113
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno113
167.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.110
168.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice105
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice105
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice105
171.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
172.Schlosserová Tereza2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
173.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice100
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.100
176.Důrová Lucie2005 USK Plzeň95
177.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš93
178.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem91
179.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most90
180.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 88
181.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice84
182.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.81
183.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.80
184.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.76
185.Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha75
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem75
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.75
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice75
192.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové71
193.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.70
194.Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.69
195.Chvastková Julie2006 Start Jihlava68
196.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice67
197.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek63
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 63
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže63
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem63
201.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.60
Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.60
203.Vítková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.56
204.Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
205.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem51
206.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno50
Křížková Eva2008 BaC Kladno50
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub50
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
218.Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.45
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.45
220.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.44
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.44
222.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové38
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže38
224.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.37
225.Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany34
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha34
227.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice30
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
229.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha29
Marešová Anna2006 SK Prosek Praha29
231.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.28
232.Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Hejnová Sára2007 USK Plzeň25
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.25
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno25
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.25
Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 25
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.25
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno25
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
247.Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice20
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 20
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 20
Valoušková Eva2005 SK Hamr, z.s. 20
251.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.19
Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany19
253.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 18
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY18
256.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.13
257.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Staňková Nela2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.12
259.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.3600
2.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.3300
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3160
4.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2420
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2420
6.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2270
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice2270
8.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha2078
9.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1960
10.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1940
11.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1930
12.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1740
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1740
14.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1700
15.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1680
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1680
17.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1640
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1640
19.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1530
20.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1500
21.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1480
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1480
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1480
24.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha1430
25.Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1415
26.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1300
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany1300
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.1300
29.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1265
30.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
32.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha1190
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA1190
34.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha1150
35.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1140
36.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1130
37.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1040
38.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.1030
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.1030
40.Benediktová Klára2005 BA Plzeň1000
41.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem990
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem990
43.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 950
44.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice890
45.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha880
46.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.854
47.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka850
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha850
49.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš840
50.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice830
51.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha793
52.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice775
53.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk750
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.750
55.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš749
56.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.730
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.730
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín730
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha730
60.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice725
61.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš723
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš723
63.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové720
64.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.714
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.714
66.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.705
67.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.700
68.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš689
69.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.671
70.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.670
71.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže668
72.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.640
73.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.634
74.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.628
75.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha627
76.Jonášová Klára2006 BaC Kladno620
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.620
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most620
79.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most605
80.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.600
81.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice590
82.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.583
83.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno570
84.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.555
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.555
86.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.550
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.550
88.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.545
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.545
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.545
91.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub544
92.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice540
93.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.530
94.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice528
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.528
96.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.520
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem520
Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.520
99.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA516
100.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha510
101.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín506
102.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.500
103.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice493
104.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav480
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín480
106.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.470
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná470
108.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA466
109.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice450
110.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA444
111.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany438
112.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.430
Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.430
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice430
115.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná420
116.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.412
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.412
118.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
119.Marková Julie2005 Start Jihlava400
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava400
121.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most396
122.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha394
123.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic393
124.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most388
125.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 385
126.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš375
127.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice352
128.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem350
129.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.342
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.342
131.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic330
132.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.328
133.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice325
134.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.320
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
136.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most318
137.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava300
138.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.292
139.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha285
140.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic283
141.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
142.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha270
143.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.260
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín260
145.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš254
146.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice250
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice250
150.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.245
151.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice242
152.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.236
153.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.220
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.220
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem220
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška220
157.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.200
Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.200
Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové200
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 200
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.200
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
164.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.193
165.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice192
166.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.188
167.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice186
168.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice180
169.Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice178
170.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem176
171.Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.168
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.168
173.Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín160
Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA160
175.Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
Chvastková Julie2006 Start Jihlava150
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové150
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové150
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno150
Křížková Eva2008 BaC Kladno150
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže150
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.150
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno150
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
191.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.144
192.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.142
193.Důrová Lucie2005 USK Plzeň139
194.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most138
195.Hejnová Sára2007 USK Plzeň131
196.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice128
197.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.125
198.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.120
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.120
201.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha113
202.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň105
203.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany102
204.Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub100
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha100
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha100
215.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.92
216.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou90
217.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.78
Staňková Nela2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.78
219.Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
220.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha75
Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha75
Marešová Anna2006 SK Prosek Praha75
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Vítková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.75
226.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice60
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha60
228.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka59
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka59
230.Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany56
231.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 54
Schlosserová Tereza2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY54
235.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice50
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno50
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Koudelková Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Raková Magdaléna2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno50
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Valoušková Eva2005 SK Hamr, z.s. 50
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA50
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín50
250.Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany46
251.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.44
Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha44
Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha44
254.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
255.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem25
1.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most3460
2.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.2920
3.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2841
4.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1970
5.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1880
6.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1840
7.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1530
8.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1480
9.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1330
10.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1300
11.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1290
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1290
13.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1230
14.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1200
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1200
16.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1180
17.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1150
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1150
19.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha1140
20.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany1100
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1100
22.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1090
23.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
25.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1040
26.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha1030
27.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
28.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice895
29.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice870
30.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice850
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.850
32.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.840
33.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.780
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem780
35.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.765
36.Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.746
37.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice720
38.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.678
39.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.665
40.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.663
41.Benediktová Klára2005 BA Plzeň650
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.650
43.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.645
44.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš638
45.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže630
46.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice600
47.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.592
48.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš588
49.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.580
50.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk570
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.570
52.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno565
53.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha550
54.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha537
55.Jonášová Klára2006 BaC Kladno530
56.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.520
57.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.510
58.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha483
59.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem480
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín480
61.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka478
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha478
63.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany475
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš475
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.475
66.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice458
67.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš454
68.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.440
69.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.438
70.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA426
71.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.412
72.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové410
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.410
74.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice405
75.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.395
76.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.388
77.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha380
78.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.372
79.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav370
80.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice360
81.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.353
82.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.350
83.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná345
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.345
85.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.342
86.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.330
87.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.328
88.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.320
89.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.310
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín310
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem310
92.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic308
93.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.306
94.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
95.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha299
96.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA293
97.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.285
98.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.278
99.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most275
100.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.270
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška270
102.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub269
103.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.262
104.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná260
105.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.250
108.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice247
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.247
110.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.245
111.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most236
112.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most235
113.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 232
114.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš229
115.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 228
116.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA225
117.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most221
118.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín220
119.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.217
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.217
121.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most211
122.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.210
123.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín204
124.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice200
126.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic189
127.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha188
128.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.186
129.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic177
130.Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové175
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice175
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno175
133.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.170
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice170
135.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA167
136.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš163
137.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.160
139.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice153
140.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice150
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže150
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové150
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš150
144.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.145
145.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice142
146.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice136
147.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice135
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha135
149.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha130
150.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most126
151.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha125
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.125
153.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice120
154.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice112
156.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem110
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
158.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.100
Chvastková Julie2006 Start Jihlava100
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové100
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.100
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava100
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.100
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
169.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice96
170.Hejnová Sára2007 USK Plzeň94
171.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 90
172.Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA88
173.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha80
174.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Marková Julie2005 Start Jihlava75
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
180.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.70
181.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
182.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice60
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.60
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.60
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.60
186.Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové50
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno50
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Křížková Eva2008 BaC Kladno50
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže50
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice50
201.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
202.Staňková Nela2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.42
203.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.37
204.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha30
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha30
Valoušková Eva2005 SK Hamr, z.s. 30
207.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice25
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice25
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub25
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 25
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.25
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha25
223.Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.18
224.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
225.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha13
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA13
227.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U15- otevřený - České BudějoviceC24.11.2018
2GPD U15 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
3GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD24.11.2018
4GPD U15- otevřený - MostD24.11.2018
5GPC U15- otevřený - ŠumperkC24.11.2018
6Vánoční turnaj GPC U15 - KlimkoviceC25.11.2018
7GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha LužinyC01.12.2018
8GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC08.12.2018
9GPC U15- otevřený - Ridera OstravaC08.12.2018
10OP U15 - Velké PavloviceSKP15.12.2018
11GPC U15- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2018
12GPC U15 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC16.12.2018
13GPD U15 - ŠumperkD12.01.2019
14GPD U15- Praha - Praha ProsekD13.01.2019
15GPC U15 - České BudějoviceC19.01.2019
16GPC U15 - Velké PavloviceC19.01.2019
17GPC U15 - MostC19.01.2019
18GPC U15 - Ridera OstravaC19.01.2019
19GPC U15 - AšC20.01.2019
20GPC U15- otevřený - PardubiceC02.02.2019
21GPC U15- Praha - Praha HamrC02.02.2019
22GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD02.02.2019
23GPC U15 - Benátky nad JizerouC03.02.2019
241. GPA U15 - MostA10.02.2019
25GPD U15 - PlzeňD10.02.2019
26GPC U15 - Karlovy VaryC23.02.2019
27GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha JeremiC23.02.2019
28GPC U15- otevřený - KladnoC24.02.2019
29GPC U15 - MostC24.02.2019
30GPC U15 - BrnoC02.03.2019
311. GPB U15 - PardubiceB10.03.2019
32GPD U15 - TáborD23.03.2019
33GPC U15 - LiberecC23.03.2019
34GPC U15- otevřený - OrlováC23.03.2019
35GPC U15 - AšC30.03.2019
36GPC U15 - IvančiceC06.04.2019
37GPC U15- otevřený - ŠumperkC06.04.2019
38GPC U15- otevřený - Praha HamrC07.04.2019
39GPC U15- otevřený - KlimkoviceC07.04.2019
40GPC U15 - České BudějoviceC13.04.2019
41GPC U15 - MostC14.04.2019
42GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
43GPC U15 - PřerovC20.04.2019
44GPC U15- otevřený - HoliceC27.04.2019
45GPC U15 - PlzeňC27.04.2019
46GPC U15 - Benátky nad JizerouC28.04.2019
47GPC U15- Praha - Praha JeremiC28.04.2019
48GPD U15- otevřený - Ústí nad LabemD04.05.2019
49GPD U15 - PlzeňD04.05.2019
50GPC U15 - BrnoC05.05.2019
51GPD U15- otevřený - MostD11.05.2019
522. GPA U15 - AšA12.05.2019
532. GPB U15 - Praha SkalkaB16.06.2019
54OP U15 - Benátky nad JizerouSKP22.06.2019
55GPC U15- otevřený - Praha JeremiC22.06.2019
56OP U15 - HoliceSKP01.09.2019
57OP U15 - České BudějoviceSKP07.09.2019
58GPC U15 - OpavaC07.09.2019
59GPC U15 - Ústí nad LabemC08.09.2019
60OP U15 - AšSKP08.09.2019
61GPC U15 - ŠumperkC08.09.2019
62GPC U15 - Králův DvůrC08.09.2019
63GPC U15 - BB Arena- Praha LetňanyC14.09.2019
64GPD U15 - VesecD21.09.2019
65GPD U15 - PlzeňD21.09.2019
663. GPB U15 - PardubiceB22.09.2019
67GPD U15 - StrakoniceD28.09.2019
68GPC U15 kvalifikační - PlzeňC28.09.2019
69OP U15 - KopřivniceSKP28.09.2019
70GPC U15 kvalifikační - IvančiceC29.09.2019
71GPC U15 kvalifikační - TáborC05.10.2019
72GPC U15 kvalifikační - Hradec KrálovéC05.10.2019
73GPC U15 kvalifikační - KladnoC05.10.2019
74OP U15 - VesecSKP05.10.2019
75OP U15 - Praha ZMSKP05.10.2019
76GPD U15- Novoměstský pohár - Nové Město nad MetujíD12.10.2019
77MČR U15 - MostMČR13.10.2019
78OP U15 - Brno TuřanySKP19.10.2019
79GPD U15- V. Velká cena města Aš - AšD27.10.2019
80GPC U15 - KladnoC03.11.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading