logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 07.11.2019

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
07.11.2018 - 07.11.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ76
2.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.WJ141
3.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ177
4.Brázda Tadeáš2002 BC 66 IvančiceWJ187
5.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2912
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2024
7.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1900
8.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1836
9.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1650
10.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1461
11.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1400
12.Morávek Michal2002 BaC Kladno1336
13.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1300
14.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1250
15.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1200
16.Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 1186
17.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1165
18.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1136
19.Altera Jan2004 BaC Kladno1091
20.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1075
21.Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.1050
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1050
23.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.902
24.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná900
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most900
26.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice892
27.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka865
28.Oros Marek2003 Super Stars Most862
29.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.859
30.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín858
31.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.779
32.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.770
33.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem768
34.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha750
35.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.730
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno730
37.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.708
38.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice700
39.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové685
40.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha650
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná650
42.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.644
43.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 625
44.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.616
45.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.577
46.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.563
47.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.550
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha550
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové550
50.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.541
51.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem525
52.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice500
53.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem486
54.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha485
55.Port Jan2003 BK TJ Baník Most459
56.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem450
57.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem400
58.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.399
59.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.375
60.Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín350
61.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.345
62.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka343
63.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha336
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.336
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.336
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka336
67.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.324
68.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.323
69.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.306
70.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.300
71.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.296
72.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava286
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.286
74.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem276
75.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek275
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.275
77.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
78.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 241
79.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice238
80.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.236
81.Matiska David2004 BK ARION PRAHA234
82.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.230
83.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 216
84.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.213
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha213
86.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
87.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha196
88.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.187
89.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 182
90.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka180
91.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice173
92.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem171
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná171
94.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA168
95.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.161
96.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka160
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton160
98.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice158
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA158
100.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
101.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
102.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA150
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice150
105.Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany141
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.141
107.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.139
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.139
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha139
110.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná138
111.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.136
112.Mladý Matěj2002 TJ Sokol Doubravka129
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.129
114.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice123
115.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha120
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
117.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem113
118.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň112
119.Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.111
120.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.106
121.Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany100
123.Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.96
124.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha93
125.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
126.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
127.Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 83
128.Janáček David2004 BK ARION PRAHA80
129.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
130.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 76
131.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.75
132.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.71
133.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.70
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.70
135.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.63
Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub63
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most63
Kóňa Jan2004 Super Stars Most63
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.63
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha63
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha63
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most63
144.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
145.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.58
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha58
147.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub50
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII50
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice50
Vlasák David2004 Super Stars Most50
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.50
160.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice46
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
167.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška38
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové38
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 38
Novák Jakub2002 SK Hamr, z.s. 38
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most38
172.Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most33
173.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha30
174.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem28
175.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.25
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín25
178.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 20
179.Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.13
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR77
2.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ71
3.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2850
4.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2512
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2512
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2324
7.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice2250
8.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2150
9.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2074
10.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1850
11.Morávek Michal2002 BaC Kladno1836
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 1836
13.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1826
14.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1736
15.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 1700
16.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1686
17.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1676
18.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1590
19.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín1554
20.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1540
21.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1452
22.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1436
23.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1350
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1350
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1350
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1350
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1350
28.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1300
29.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1261
30.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1250
31.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1238
32.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1200
34.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1150
35.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná1101
36.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno1100
37.Matula Jakub2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1086
38.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha1050
39.Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.1025
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.1025
41.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná1001
42.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem1000
43.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.950
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem950
45.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.927
46.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.919
47.Altera Jan2004 BaC Kladno906
48.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín900
49.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem875
50.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha850
Oros Marek2003 Super Stars Most850
52.Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín825
53.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha824
54.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.787
55.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná775
56.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové735
57.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice725
58.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem700
59.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.690
60.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice675
61.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.652
62.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka624
63.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.614
64.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.597
65.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.589
66.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.586
67.Matiska David2004 BK ARION PRAHA575
68.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha550
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice550
70.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem525
71.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.522
72.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.519
73.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka510
74.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem500
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
76.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.496
77.Port Jan2003 BK TJ Baník Most486
78.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 483
79.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha475
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.475
81.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA450
82.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.436
83.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.425
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.425
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA425
86.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek400
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem400
88.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice370
89.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.336
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.336
91.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 325
92.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
94.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem300
96.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka280
97.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava266
98.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton255
99.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná250
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.250
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
103.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 244
104.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.240
105.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice220
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice220
107.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
108.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka210
109.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.206
110.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.200
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha200
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha200
114.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.186
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.186
116.Janáček David2004 BK ARION PRAHA175
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
118.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.150
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.150
Hora Aleš2003 Super Stars Most150
Mladý Matěj2002 TJ Sokol Doubravka150
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Vlasák David2004 Super Stars Most150
125.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub146
126.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň139
127.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 136
128.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha125
129.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
130.Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 118
Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 118
132.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
133.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
135.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.105
Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany105
137.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub100
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.100
Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most100
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most100
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha100
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.100
148.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.96
149.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
151.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice86
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.86
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.86
155.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.76
156.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most68
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem68
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most68
159.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 50
170.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
1.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2904
2.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2812
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2636
4.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2024
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1924
6.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1736
7.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1724
8.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1700
9.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1365
10.Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 1275
11.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.1250
12.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1200
14.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1191
15.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1100
16.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1096
17.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná1050
18.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1040
19.Morávek Michal2002 BaC Kladno980
20.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA950
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha950
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem950
23.Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.900
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.900
25.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice825
26.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.802
27.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.800
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové800
29.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha752
30.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.747
31.Matula Jakub2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.736
32.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem725
33.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno690
34.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.686
35.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.669
36.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.652
37.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.625
38.Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.606
39.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha601
40.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem600
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem600
42.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.599
43.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.582
44.Altera Jan2004 BaC Kladno580
45.Oros Marek2003 Super Stars Most552
46.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha550
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka550
48.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice540
49.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem500
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.500
51.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.461
52.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha450
53.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice436
54.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.400
55.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.389
56.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.377
57.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.375
58.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.359
59.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.350
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem350
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.350
63.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín338
64.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka330
65.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.311
66.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.302
67.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
Port Jan2003 BK TJ Baník Most300
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka300
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín300
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice300
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
73.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.296
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.296
75.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
76.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton270
77.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
78.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha258
79.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 250
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek250
82.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.240
83.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA218
84.Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín214
85.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.202
86.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha200
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové200
91.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice196
92.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
93.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 175
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha175
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná175
96.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň152
97.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.150
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA150
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Matiska David2004 BK ARION PRAHA150
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha150
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 150
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
105.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub146
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.146
107.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 133
108.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná125
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
110.Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany120
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
113.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka105
114.Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha100
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA100
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.100
121.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.96
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.96
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
124.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany88
125.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
129.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha75
130.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 68
131.Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 58
132.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.50
Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 50
Novák Jakub2002 SK Hamr, z.s. 50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 50
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most50
148.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ63
2.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ131
3.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ155
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ158
5.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.WJ194
6.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 3224
7.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2324
8.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1736
9.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1700
10.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1636
11.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1631
12.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1396
13.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1390
14.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1300
15.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1286
16.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
17.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1150
18.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.1125
19.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1102
20.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1100
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1100
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1100
23.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1091
24.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.965
25.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 950
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice950
27.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 900
28.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.880
29.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem875
30.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA850
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.850
32.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.830
33.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.775
34.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice752
35.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA750
36.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice748
37.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.736
38.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem700
39.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.625
Pálková Tereza2002 Super Stars Most625
41.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice624
42.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče614
43.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem608
44.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.602
45.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.582
46.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem575
47.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem568
48.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň548
49.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka534
50.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.519
51.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice500
52.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.475
53.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín470
54.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 463
55.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha436
56.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň412
57.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka405
58.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.400
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.400
60.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice398
61.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
62.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.383
63.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
64.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha376
65.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.374
66.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha363
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most363
68.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.353
69.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.350
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice350
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem350
72.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.347
73.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany337
74.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice336
75.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha313
76.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.300
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.300
78.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.276
79.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic265
80.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
81.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.240
82.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.232
83.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem231
84.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem226
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most226
86.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.219
87.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.213
88.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
89.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice208
90.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.200
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub200
94.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.196
95.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.186
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.186
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.186
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky186
100.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže162
101.Brejchová Adéla2002 BK ARION PRAHA150
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most150
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany150
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub150
105.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.146
106.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice145
107.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
108.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice125
109.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
110.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most114
111.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice113
112.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.110
113.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka105
114.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most101
115.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
118.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno96
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice96
120.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 88
121.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Zachová Adéla2001 Start Jihlava86
123.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha80
124.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
125.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 50
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha50
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
134.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
137.Kocourová Barbora2001 SK Péřák z.s.38
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.38
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
141.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA25
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.25
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ98
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ98
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3404
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice3012
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2904
6.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2812
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2812
8.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2439
9.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2436
10.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2412
11.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice1850
12.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1686
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1686
14.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1650
15.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1586
16.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1524
17.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1450
18.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1400
19.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1390
20.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1386
21.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1360
22.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1301
23.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1300
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1300
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1300
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1300
27.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1289
28.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1264
29.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1200
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1200
31.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1151
32.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha1150
33.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1136
34.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1075
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1075
36.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1051
37.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA1050
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1050
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
40.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň1040
41.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1000
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.1000
43.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.956
44.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem950
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem950
46.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.939
47.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem927
48.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče836
49.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA775
50.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha750
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.750
52.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice725
53.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha712
54.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice702
55.Pálková Tereza2002 Super Stars Most700
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most700
57.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice688
58.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.670
59.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.650
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.650
61.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice638
62.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem575
63.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.568
64.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň564
65.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice550
66.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.536
67.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.512
68.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem475
69.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.436
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.436
71.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice428
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín428
73.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic409
74.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem400
76.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.375
77.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.359
78.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.352
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.352
80.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka350
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
83.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany270
84.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže265
85.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice264
86.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice250
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.250
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
91.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 236
92.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.212
93.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most200
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.200
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most200
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most200
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha200
100.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice189
101.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.186
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice186
103.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.175
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany175
105.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.166
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.166
107.Zachová Adéla2001 Start Jihlava152
108.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 150
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.150
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
111.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.139
112.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
113.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
115.Brejchová Adéla2002 BK ARION PRAHA100
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most100
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Kocourová Barbora2001 SK Péřák z.s.100
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice100
134.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice86
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
136.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
1.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2804
2.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2636
3.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2624
4.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2400
5.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2212
6.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1865
7.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1736
8.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1401
9.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1300
10.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1200
11.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1175
12.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1141
13.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1102
14.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1100
15.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1060
16.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice1050
18.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1040
19.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1000
20.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA950
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem950
22.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.936
23.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
24.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice899
25.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové875
26.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice850
27.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem800
28.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.791
29.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.790
30.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.775
31.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha752
32.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.750
33.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče746
34.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem725
35.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.711
36.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.700
37.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.693
38.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.652
39.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.650
40.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka647
41.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.624
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.624
43.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.622
44.Pálková Tereza2002 Super Stars Most600
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha600
46.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.591
47.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.575
48.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.550
49.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice544
50.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem525
51.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň513
52.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.511
53.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem504
54.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA500
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.500
56.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín494
57.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha458
58.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice450
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most450
60.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.444
61.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.419
62.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most402
63.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.400
64.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany359
65.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 350
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.350
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice350
68.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka300
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
70.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.296
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.296
72.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.290
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic290
74.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.272
75.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.259
76.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha250
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice250
79.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.230
80.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
81.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.186
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
83.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.180
85.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem168
86.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice152
87.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most150
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice150
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.150
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub150
95.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.136
96.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 133
97.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most125
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha125
99.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
100.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže100
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
111.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.96
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice96
113.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany88
114.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Zachová Adéla2001 Start Jihlava86
116.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA50
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 50
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.50
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.50
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
130.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
132.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha25
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
ČísloTurnajGPDatum
1OP U19 - Králův DvůrSKP24.11.2018
2OP U19 - JihlavaSKP25.11.2018
3OP U19 - NejdekSKP25.11.2018
4OP U19 - MostSKP25.11.2018
5GPC U19- kvalifikační - IvančiceC01.12.2018
6OP U19 - České BudějoviceSKP01.12.2018
7OP U19 - Praha VinořSKP01.12.2018
8OP U19 - DobruškaSKP02.12.2018
9OP U19 - OrlováSKP02.12.2018
10MČR U19 - PrahaMČR16.12.2018
11GPC U19 - České BudějoviceC05.01.2019
12GPC U19 - OlomoucC05.01.2019
13GPC U19- Praha - Praha VinořC06.01.2019
14GPC U19 - BrnoC13.01.2019
15GPC U19 - KladnoC13.01.2019
16GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC26.01.2019
171. GPA U19 - Hradec KrálovéA27.01.2019
18GPC U19- otevřený - Praha JeremiC03.02.2019
19GPC U19 - DobruškaC09.02.2019
20GPC U19 - Liberec- VesecC09.02.2019
21GPC U19 - Brno - SlatinaC23.02.2019
221. GPB U19 - OrlováB03.03.2019
23GPC U19- otevřený - Praha HamrC16.03.2019
24GPC U19 - ChropyněC30.03.2019
25GPC U19 - NejdekC30.03.2019
26GPC U19 - Ústí nad LabemC06.04.2019
27GPC U19 - Praha JeremiC07.04.2019
28GPC U19 - KarvináC13.04.2019
29GPC U19- otevřený - Hradec KrálovéC20.04.2019
302. GPA U19 - Brno - SlatinaA05.05.2019
31GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
32GPC U19- otevřený - KladnoC19.05.2019
33GPC U19 - PlzeňC25.05.2019
34GPC U19 - MostC25.05.2019
35GPC U19 - BrnoC26.05.2019
362. GPB U19 - Brno - SlatinaB02.06.2019
37GPC U19- otevřený - Praha VinořC22.06.2019
38OP U19 - Králův DvůrSKP23.06.2019
393. GPB U19 - IvančiceB08.09.2019
40OP U19 - PlzeňSKP28.09.2019
41GPC U19 - MostC29.09.2019
42OP U19 - Český KrumlovSKP05.10.2019
43GPC U19 - Ústí nad LabemC05.10.2019
44GPC U19 - KladnoC06.10.2019
45OP U19 - BrnoSKP12.10.2019
46GPC U19 - Praha ZMC13.10.2019
47OP U19 - HoliceSKP27.10.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading