logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 14.11.2019

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
6
Období: 
19.11.2018 - 14.11.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 SK Brno Slatina, z.s.WR109
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR139
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR231
4.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3200
5.Král Jiří2000 BA Plzeň2820
6.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.2800
7.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2680
8.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2540
9.Louda Jiří1995 USK Plzeň2280
10.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka2150
11.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2120
12.Helar Ondřej1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.1950
13.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1740
14.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1600
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1600
Kural Martin1999 USK Plzeň1600
17.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1560
18.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1540
19.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1480
20.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1450
21.Morávek Michal2002 BaC Kladno1340
22.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1280
23.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1240
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1240
25.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1230
26.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 1180
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1180
Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1180
29.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice1170
30.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1150
31.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1134
32.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1120
33.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most1100
34.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1080
35.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1070
36.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1010
37.Koukal Petr1985 BK 93 Hořovice1000
38.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.968
39.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.960
40.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.938
41.Klimaj Jan1979 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.930
42.Port Jan1972 Super Stars Most894
43.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.872
44.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.870
45.Oros Ladislav1971 Super Stars Most820
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 820
47.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha800
48.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.790
49.Šula Fabian1995 TJ Ostrov789
50.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška750
51.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.748
52.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.740
53.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.730
54.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 714
55.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň683
56.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice670
57.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.660
58.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže614
59.Král Martin1994 BK TJ Baník Most613
60.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná608
61.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic600
Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
63.Králíček Jan2000 Super Stars Most579
64.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.560
65.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.540
66.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera500
67.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.485
68.Drudík Ota1992 USK Plzeň479
69.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.475
70.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.470
71.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 469
72.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha460
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška460
74.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.458
75.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava455
76.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.450
77.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň449
78.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.442
79.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.430
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.430
81.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek427
82.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek425
83.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany424
84.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná420
85.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice415
86.Straka Jakub2000 Super Stars Most411
87.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná408
88.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka405
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 405
90.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.400
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton400
92.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice390
93.Kostrhun Adam2000 TJ Slavoj Podivín385
94.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most375
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.375
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.375
97.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.370
98.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most363
99.Čechura Adam1989 BaC Kladno360
Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.360
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.360
102.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.355
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín355
104.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera352
105.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.350
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.350
107.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň345
108.Helar Jakub1992 Start Jihlava330
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno330
110.Kozák Michal1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice325
111.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň323
112.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.318
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek318
114.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.317
115.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc312
116.Altera Jan2004 BaC Kladno310
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice310
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice310
119.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice306
120.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Palán Václav2001 SK Prosek Praha300
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most300
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín300
124.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice290
Horn Martin1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.290
126.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA289
127.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka288
128.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno285
129.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice273
130.Lundák Petr1988 SK Jupiter270
131.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.268
132.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.263
133.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 261
134.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek255
135.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.250
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice250
137.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.245
138.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
Venclů Filip1986 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
140.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň235
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.235
142.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 234
143.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.233
144.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň232
145.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava230
Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha230
147.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.226
148.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno220
149.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka217
150.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně214
151.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové210
152.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek207
153.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná205
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou205
155.Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.200
Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany200
Vícen Jarolím1989 SK Brno Slatina, z.s.200
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA200
160.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.199
161.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.195
162.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter194
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek194
164.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.192
165.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA190
166.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka188
Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
168.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň187
169.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 185
Konupka Jiří1965 BaC Kladno185
171.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava180
Poříz Leoš1974 Start Jihlava180
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton180
174.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.176
175.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha175
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava175
177.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice168
179.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy163
180.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
181.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín150
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.150
184.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 146
185.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové145
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha145
187.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany144
188.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice143
189.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 139
190.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany136
191.Pašek Michal1987 SK Jupiter134
192.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.130
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.130
Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín130
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno130
196.Schmied Martin1982 TJ Chropyně128
197.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň125
Golec Antonín1993 SK Brno Slatina, z.s.125
Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha125
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice125
202.Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.120
Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
205.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
206.Doležel Zdeněk1981 SK BC Premiera115
König Marián1975 SKP Kometa Brno - RS Badminton115
208.Repiar Samuel1994 Super Stars Most114
209.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.110
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín110
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany110
212.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.108
213.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany107
214.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
215.Červeň Martin1993 BK ARION PRAHA100
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.100
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Jenčík Martin1980 BaC Kladno100
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná100
Oros Marek2003 Super Stars Most100
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, z.s.100
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera100
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška100
Varmuža Jan1973 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Zahradník Karel1990 SK HIT Hradec Králové, z.s.100
231.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha95
232.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.92
233.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha90
234.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.88
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
236.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.85
237.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.84
238.Hejna Luboš1975 SK Jupiter81
239.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice80
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno80
241.Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
242.Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 75
Grace Yury1967 Start Jihlava75
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.75
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.75
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže75
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.75
Sousedík Pavel1984 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany75
250.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka69
251.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany61
252.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.60
Benírške Adam1995 Start Jihlava60
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.60
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice60
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno60
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná60
Šot Michal1988 SK BC Premiera60
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň60
263.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.58
264.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice57
Zavadil Jindřich1968 TJ Astra Zahradní Město, z.s.57
266.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy56
267.Čapek Jiří1975 Super Stars Most55
Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín55
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka55
270.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.54
Špís Petr2001 TJ Dobřany54
272.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha50
Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice50
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná50
Drahoš Bohuslav1983 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže50
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.50
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.50
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice50
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové50
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha50
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice50
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava50
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň50
Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.50
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Wagner Adam2003 Badminton VK Aš50
Zahradnický Martin1987 Allivictus Zlín BK50
Zrůna Michal1987 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
293.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.49
294.Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.45
295.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava43
296.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha42
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.42
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.42
299.Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany41
300.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš38
Kubíček Vojtěch1978 SK Troja, z.s.38
302.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII35
303.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter31
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň31
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany31
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka31
307.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 30
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.30
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice30
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.30
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.30
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové30
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice30
316.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter26
317.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.25
Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice25
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy25
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.25
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Navrátil Štěpán2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava25
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň25
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.25
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.25
332.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš20
Kublák Filip1995 Ostrava Badminton Klub20
334.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany19
335.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.15
Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.15
337.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.13
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.13
339.Votik Richard1988 BK ARION PRAHA12
340.Panský Michal1986 TJ Sokol Vodňany10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
342.Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka9
1.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5040
2.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4240
3.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3800
4.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3280
Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3280
6.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2960
7.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2680
8.Helar Ondřej1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.2600
9.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2400
10.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2360
11.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.2350
12.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2280
13.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2180
14.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2150
15.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2050
16.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2020
17.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže2018
18.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2000
19.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1980
20.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha1920
21.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1900
22.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1800
23.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice1790
24.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1750
25.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1740
26.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1690
27.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1620
28.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1600
29.Kural Martin1999 USK Plzeň1540
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1540
31.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1520
32.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice1500
33.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1480
34.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1450
Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice1450
36.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.1370
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1370
38.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.1304
39.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1270
40.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1250
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1250
42.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1240
43.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1220
Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1220
45.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1190
46.Port Jan1972 Super Stars Most1168
47.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň1150
48.Morávek Michal2002 BaC Kladno1140
49.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1100
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1100
51.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást1064
52.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1040
53.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1030
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera1030
55.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň1008
56.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.980
57.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.970
58.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most955
59.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera950
60.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka930
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň930
62.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha924
63.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín920
64.Oros Ladislav1971 Super Stars Most918
65.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška900
66.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná858
67.Králíček Jan2000 Super Stars Most831
68.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha810
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.810
70.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná808
71.Drudík Ota1992 USK Plzeň800
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice800
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška800
74.Král Martin1994 BK TJ Baník Most795
75.Louda Jiří1995 USK Plzeň780
76.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň769
77.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 752
78.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.750
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.750
80.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.746
81.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.720
Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.720
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.720
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.720
85.Straka Jakub2000 Super Stars Most709
86.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton700
87.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka683
88.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 670
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.670
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.670
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 670
92.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň669
93.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.662
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 662
95.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.660
96.Konupka Jiří1965 BaC Kladno655
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno655
98.Helar Jakub1992 Start Jihlava650
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň650
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha650
101.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany639
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc639
103.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.635
104.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany632
105.Kostrhun Adam2000 TJ Slavoj Podivín620
106.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice600
107.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 593
108.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná585
109.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice580
110.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek567
111.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter562
112.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice560
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice560
114.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.539
115.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.536
116.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.535
117.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek525
118.Altera Jan2004 BaC Kladno520
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice520
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno520
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové520
122.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka513
123.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka510
124.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA500
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.500
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín500
Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha500
128.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
Světnička Michal1994 SK Brno Slatina, z.s.480
130.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek475
131.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.470
132.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice460
133.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most450
Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.450
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno450
137.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava435
138.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most425
139.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most420
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže420
141.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.414
142.Horn Martin1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.410
143.Pašek Michal1987 SK Jupiter406
144.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic405
145.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most400
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.400
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice400
149.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek393
150.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.389
151.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.388
152.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice386
153.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice385
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava385
155.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 378
156.Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.375
157.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice374
158.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.370
159.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha360
160.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice350
Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
163.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.328
164.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno320
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice320
166.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.317
167.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.310
168.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera308
169.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.305
170.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava300
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek300
Segeč Jan1978 USK Plzeň300
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA300
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka300
176.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.294
177.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 288
178.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.286
179.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.282
180.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.280
181.Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka275
182.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín270
183.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka267
184.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton260
185.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.252
186.Lundák Petr1988 SK Jupiter251
187.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha250
Šula Fabian1995 TJ Ostrov250
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.250
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové250
193.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany245
194.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou241
195.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná240
Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.240
Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové240
Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná240
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové240
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.240
201.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany238
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany238
203.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.228
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně228
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek228
206.Grace Yury1967 Start Jihlava225
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.225
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka225
209.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň221
210.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové220
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice220
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.220
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín220
214.Vild Petr1974 SK Jupiter216
215.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice210
Klimaj Jan1979 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.210
217.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy209
218.Čechura Adam1989 BaC Kladno208
219.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice200
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.200
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.200
Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Poříz Leoš1974 Start Jihlava200
Schmied Martin1982 TJ Chropyně200
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most200
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice200
227.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.190
228.Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 188
König Marián1975 SKP Kometa Brno - RS Badminton188
230.Kozák Michal1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice185
231.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter181
232.Šot Michal1988 SK BC Premiera180
233.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany178
234.Slepička Martin1970 SK Jupiter172
235.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
236.Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy168
237.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava160
Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava160
240.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka156
241.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš150
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná150
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.150
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.150
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 150
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava150
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná150
Tlustý Lukáš1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Wagner Adam2003 Badminton VK Aš150
Zahradník Karel1990 SK HIT Hradec Králové, z.s.150
256.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže149
257.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany144
258.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Repiar Samuel1994 Super Stars Most138
260.Hejna Luboš1975 SK Jupiter134
261.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy129
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy129
263.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 128
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 128
265.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 120
Čapek Jiří1975 Super Stars Most120
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže120
Ludvík Pavel1987 BK 93 Hořovice120
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno120
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
276.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy116
277.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš113
278.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice110
279.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany107
280.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.106
281.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 102
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany102
283.Borský Radek1975 SK HIT Hradec Králové, z.s.100
Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.100
Drahoš Bohuslav1983 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.100
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín100
Jenčík Martin1980 BaC Kladno100
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.100
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.100
Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava100
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.100
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Oros Marek2003 Super Stars Most100
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové100
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice100
Sousedík Pavel1984 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha100
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.100
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.100
307.Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
308.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter88
Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany88
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.88
311.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany81
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany81
313.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.80
314.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.78
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Špís Petr2001 TJ Dobřany78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
318.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy75
319.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.73
320.Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, z.s.63
321.Benírške Adam1995 Start Jihlava60
Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 60
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 60
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Komarovský Petr1965 ABC Brno60
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Valenta Milan1976 ABC Brno60
Zrůna Michal1987 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
333.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany59
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany59
335.Vaněček Jiří1957 Keramika Chlumčany54
336.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII53
337.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha50
Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.50
Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Golec Antonín1993 SK Brno Slatina, z.s.50
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.50
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín50
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín50
Zahradnický Martin1987 Allivictus Zlín BK50
354.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň46
355.Zavadil Jindřich1968 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
356.Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.42
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.42
358.Červeň Martin1993 BK ARION PRAHA34
359.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň32
360.Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice31
361.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
Panský Michal1986 TJ Sokol Vodňany30
1.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5760
2.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3780
3.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2720
4.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2380
5.Helar Ondřej1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.2300
6.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2190
7.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2150
8.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1880
Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1880
10.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1780
11.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1760
12.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.1720
13.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1650
14.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1500
15.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1340
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1340
17.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1320
18.Kural Martin1999 USK Plzeň1250
19.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1238
20.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera1230
21.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1200
22.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1070
23.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást1063
24.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1044
25.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 938
26.Šula Fabian1995 TJ Ostrov925
27.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň914
28.Port Jan1972 Super Stars Most880
29.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.872
30.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA858
31.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.850
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška850
33.Pistulka Radek1997 USK Plzeň840
34.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha820
35.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka815
36.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most810
37.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové770
38.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice760
39.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže750
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno750
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.750
42.Králíček Jan2000 Super Stars Most736
43.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice730
44.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.720
Oros Ladislav1971 Super Stars Most720
46.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha708
47.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.700
Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
49.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.690
50.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.688
51.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.680
52.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň677
53.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha675
54.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice670
Klimaj Jan1979 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.670
56.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.660
57.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 650
58.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.640
59.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.635
60.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň630
61.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera628
62.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno610
63.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška600
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška600
65.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice595
66.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany578
67.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice570
68.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.562
69.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.560
70.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.500
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice500
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín500
73.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.490
74.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek472
75.Straka Jakub2000 Super Stars Most460
76.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.455
77.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.453
Helar Jakub1992 Start Jihlava453
79.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice440
80.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 432
81.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.425
82.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha420
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.420
84.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice400
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň400
86.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná397
87.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice395
88.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc388
89.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice385
90.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha372
91.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.370
92.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava360
93.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.350
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton350
95.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná345
96.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové320
Drudík Ota1992 USK Plzeň320
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
100.Lundák Petr1988 SK Jupiter319
101.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
105.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka294
106.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany293
107.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.288
108.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice280
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA280
110.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.275
Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.275
112.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.272
113.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice258
114.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.255
115.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 253
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.253
117.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
Král Martin1994 BK TJ Baník Most250
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.250
120.König Marián1975 SKP Kometa Brno - RS Badminton248
121.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou241
122.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
123.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná230
124.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň225
Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň225
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín225
127.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.220
128.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek219
129.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek218
130.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton210
131.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň203
132.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera200
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Kostrhun Adam2000 TJ Slavoj Podivín200
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha200
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most200
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha200
139.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.195
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.195
141.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.192
142.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň190
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.190
144.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín180
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže180
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.180
147.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 178
148.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany175
Zahradník Karel1990 SK HIT Hradec Králové, z.s.175
150.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice160
151.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek155
152.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany154
153.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA150
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava150
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.150
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Voves Tomáš1987 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
161.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.145
162.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka144
163.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně139
164.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter131
165.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic125
166.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany121
167.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice120
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice120
170.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže118
171.Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
172.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice110
Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín110
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.110
175.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava100
Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most100
Červeň Martin1993 BK ARION PRAHA100
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice100
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most100
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.100
Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín100
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.100
Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.100
Oros Marek2003 Super Stars Most100
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava100
Sousedík Pavel1984 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
188.Pašek Michal1987 SK Jupiter97
189.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 94
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka94
191.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha90
192.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter88
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy88
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany88
196.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava85
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava85
198.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.78
200.Horn Martin1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň75
202.Čechura Adam1989 BaC Kladno73
203.Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany63
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek63
205.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 60
Čapek Jiří1975 Super Stars Most60
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.60
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
210.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek56
211.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.53
212.Borský Radek1975 SK HIT Hradec Králové, z.s.50
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 50
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most50
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.50
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Říha Jan1973 SK UP Olomouc50
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 50
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice50
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové50
Venclů Filip1986 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové50
Zrůna Michal1987 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
232.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
234.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 42
235.Hejna Luboš1975 SK Jupiter38
236.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
237.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava25
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.25
Kubíček Vojtěch1978 SK Troja, z.s.25
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
241.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR131
2.Švábíková Tereza2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.WR151
3.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR194
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha3880
5.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3280
6.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3020
7.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3000
8.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2880
9.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice2400
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2400
11.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2120
12.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2040
13.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1940
14.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1900
Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1900
16.Nováčková Anežka1999 BK Králův Dvůr, z.s.1890
17.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1350
18.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1290
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1290
20.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
21.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1168
22.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1140
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1140
24.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1125
25.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1120
26.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1100
27.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha1080
Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1080
29.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.993
30.Dobrovolná Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.960
31.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany958
32.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.920
33.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton900
34.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.860
35.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.850
36.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.846
37.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.830
38.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice820
39.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
40.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň795
41.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.780
42.Koldová Veronika1994 Super Stars Most760
43.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
44.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha738
45.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha730
46.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.684
47.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter681
48.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice670
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice670
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most670
51.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň664
52.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže645
53.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno640
54.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.600
55.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka575
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.575
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice575
58.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek566
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.566
60.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.563
61.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.561
62.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most550
63.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.528
64.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka520
65.Nečasová Jitka1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.499
66.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek495
67.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc489
68.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
Krocová Valerie1992 Super Stars Most470
70.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 450
71.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové400
72.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice385
73.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín380
74.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň363
75.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže360
76.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.351
77.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava350
78.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.340
79.Pálková Tereza2002 Super Stars Most338
80.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.335
81.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany326
82.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče320
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.320
84.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most314
85.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.300
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové300
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
88.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou289
89.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.275
90.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany274
91.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
92.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.245
93.Jelínková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.243
94.Černá Lucie1994 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice240
96.Sárová Veronika1984 SK BC Premiera238
97.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 234
98.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.226
99.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.220
100.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže214
101.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton210
Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice210
103.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most200
Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.200
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA200
Polívková Eliška1998 USK Plzeň200
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem200
109.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most188
110.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná185
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná185
112.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
Srbová Adéla2000 BaC Kladno180
115.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.178
116.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže175
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.175
118.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.163
119.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice160
120.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice158
121.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice155
122.Bednářová Beata1999 SK Troja, z.s.150
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 150
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha150
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.150
132.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín145
133.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha142
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha142
135.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 138
136.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera125
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
138.Moravcová Michaela2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.120
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.120
140.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek119
141.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň114
Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 114
143.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice100
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka100
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Jančatová Marta1995 VSK VŠB - TU Ostrava100
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové100
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.100
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
151.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
Pořízová Radka1977 Start Jihlava88
Zachová Adéla2001 Start Jihlava88
154.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany85
155.Gryčová Jana1990 VSK VŠV Brno78
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.78
157.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most75
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov75
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
160.Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton63
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.63
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
163.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
164.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka56
Mühlfeitová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň56
166.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany50
Konvičná Lucie2002 TJ Chropyně50
Krupičková Aneta2003 BA Plzeň50
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice50
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pastorková Nikol1985 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
175.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.45
176.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany44
Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter44
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter44
179.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.38
180.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera25
1.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4760
2.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice4180
3.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3880
4.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3760
5.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3200
6.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3180
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3180
8.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2900
9.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2780
10.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2700
11.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2640
12.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2620
13.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2600
14.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2540
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2540
Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2540
17.Nováčková Anežka1999 BK Králův Dvůr, z.s.2490
18.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2140
19.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.2100
20.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice2080
21.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1990
22.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1920
23.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1800
24.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1700
25.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1570
26.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1530
27.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1490
28.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1440
29.Černá Lucie1994 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1430
30.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1380
31.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1300
32.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň1290
33.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1250
34.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1230
35.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec Králové1200
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové1200
37.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1170
38.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1150
39.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1130
40.Krocová Martina1988 Super Stars Most1120
41.Sárová Veronika1984 SK BC Premiera1100
42.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1090
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.1090
44.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1080
45.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1035
46.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
47.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most970
48.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.950
49.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 938
50.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha900
51.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most880
Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha880
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice880
54.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.864
55.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň860
56.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.843
57.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže830
58.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice820
59.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter813
60.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.784
61.Moravcová Michaela2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.780
62.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha770
63.Krocová Valerie1992 Super Stars Most765
64.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.750
65.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.745
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice745
67.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.730
68.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha720
69.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most700
70.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče680
71.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter663
Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek663
73.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice645
74.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice640
75.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.639
76.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.600
77.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň547
78.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.534
79.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.530
80.Nečasová Jitka1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.525
81.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.520
82.Pálková Tereza2002 Super Stars Most500
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most500
84.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.494
85.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha490
86.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno465
87.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek446
88.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany445
89.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.425
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.425
Pořízová Radka1977 Start Jihlava425
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou425
93.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc413
94.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.410
95.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.405
96.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 400
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.400
98.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 394
99.Srbová Adéla2000 BaC Kladno390
100.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň389
101.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
102.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava375
103.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.363
104.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha351
105.Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.350
106.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín330
107.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 326
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 326
109.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň325
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA325
111.Vocelková Anna1994 USK Plzeň322
112.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany320
113.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.319
114.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.310
115.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.300
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most300
Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice300
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
122.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná295
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná295
124.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek288
125.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera275
126.Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera270
127.Polívková Eliška1998 USK Plzeň263
128.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice260
129.Bednářová Beata1999 SK Troja, z.s.256
130.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 255
131.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha251
132.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň250
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.250
Zachová Adéla2001 Start Jihlava250
135.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové240
136.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most225
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.225
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most225
139.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha220
140.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.218
141.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice210
142.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany205
143.Erbenová Monika1986 BaC Kladno200
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.200
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.200
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně200
150.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.180
153.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.175
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov175
155.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže170
156.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice160
157.Davidová Marika1997 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.150
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
161.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany147
162.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.138
163.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň126
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy126
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy126
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň126
167.Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.125
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže125
171.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha120
172.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter118
173.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice109
174.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.100
Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín100
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice100
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín100
Lubinová Livie1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Ponprajak Thidaporn1986 SK Kuklenská Brno, z.s.100
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek100
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha100
Vargová Angelika1996 BK TU v Liberci, z.s.100
188.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže89
189.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň88
190.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany76
191.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 75
192.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany63
Froňková Jitka1982 TJ Bílá Hora Plzeň63
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka63
Mühlfeitová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň63
196.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter59
197.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
198.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice46
199.Pastorková Nikol1985 Badminton Akademie Olomouc, z.s.44
200.Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany34
1.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5760
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3880
3.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2620
4.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2500
5.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2340
6.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2300
7.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2180
8.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2140
9.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1760
10.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1650
11.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1630
12.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha1580
13.Krocová Martina1988 Super Stars Most1520
14.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1500
15.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1440
16.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1360
17.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1250
18.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1240
19.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1225
20.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec Králové1200
Šmídová Martina2002 BA Plzeň1200
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
23.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1170
24.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1150
25.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1080
26.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
27.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice960
28.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.958
29.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.950
Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.950
31.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha948
32.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice920
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.920
34.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter914
35.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.880
36.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.870
37.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha834
38.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov825
39.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice820
40.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň808
41.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové780
42.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most776
43.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice770
44.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton730
45.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor Praha720
46.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.714
47.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.694
48.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.690
49.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.680
50.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany675
51.Nečasová Jitka1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.663
52.Erbenová Monika1986 BaC Kladno650
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.650
54.Sárová Veronika1984 SK BC Premiera628
55.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň613
56.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.610
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.610
58.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava600
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.600
60.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek596
61.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice595
62.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 588
63.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany578
64.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.570
65.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.562
66.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň551
67.Černá Lucie1994 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.540
68.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka530
69.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.513
70.Koldová Veronika1994 Super Stars Most510
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most510
Srbová Adéla2000 BaC Kladno510
73.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.500
74.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň470
75.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.464
76.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.450
Nováčková Anežka1999 BK Králův Dvůr, z.s.450
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha450
79.Krocová Valerie1992 Super Stars Most420
80.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň418
81.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.417
82.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže405
Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek405
84.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava403
85.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.400
86.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.387
87.Davidová Marika1997 Badminton Sharks Brno, z.s.360
88.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.350
89.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
90.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.345
91.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek344
92.Vocelková Anna1994 USK Plzeň338
93.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno330
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.330
95.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc328
96.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče320
97.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice305
98.Bernaciková Martina1980 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice300
100.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.295
101.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže280
102.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton270
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha270
104.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.263
105.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most260
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.260
107.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha258
108.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 253
109.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter250
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha250
Lubinová Livie1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
112.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.244
113.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou241
114.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice230
115.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany221
116.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.220
Moravcová Michaela2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.220
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera220
119.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.216
120.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 210
121.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín205
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná205
123.Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.200
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most200
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha200
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera200
Pálková Tereza2002 Super Stars Most200
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha200
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
130.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže194
131.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná185
132.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
133.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice170
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
135.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň169
136.Polívková Eliška1998 USK Plzeň163
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice163
138.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most150
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice150
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.150
Pořízová Radka1977 Start Jihlava150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.150
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most150
Zachová Adéla2001 Start Jihlava150
149.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka144
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 144
151.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha142
152.Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera138
153.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 126
154.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.120
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.120
Sedláková Kateřina1993 BK 93 Hořovice120
Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
158.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy119
159.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže118
160.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín110
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové110
162.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter107
163.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany106
164.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 100
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka100
Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Krupičková Aneta2003 BA Plzeň100
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice100
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.100
Ponprajak Thidaporn1986 SK Kuklenská Brno, z.s.100
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 100
176.Bednářová Beata1999 SK Troja, z.s.94
177.Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy88
178.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany85
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice85
180.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
181.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň78
Gryčová Jana1990 VSK VŠV Brno78
Hamerníková Kateřina1994 TJ Bílá Hora Plzeň78
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA78
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter78
186.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
187.Šťáhlavská Lucie1994 BaC Kladno73
188.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
Hofmanová Petra1990 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Jelínková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.60
Königová Alena1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 60
194.Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton50
Herrmannová Šárka1990 BK 93 Hořovice50
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín50
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Konvičná Lucie2002 TJ Chropyně50
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most50
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové50
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA50
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pastorková Nikol1985 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Vargová Angelika1996 BK TU v Liberci, z.s.50
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
208.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany44
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany44
210.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 40
211.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň31
212.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
Jančatová Marta1995 VSK VŠB - TU Ostrava25
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice25
215.Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany10
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC24.11.2018
2GPC dospělých- Memoriál P. Bílka - Praha HamrC24.11.2018
3GPC dospělých - ChropyněC25.11.2018
4GPC dospělých - MostC08.12.2018
5GPC dospělých - Praha - VinořC09.12.2018
6GPD dospělých Vodňanský kapr - VodňanyD15.12.2018
7OP dospělých - Brno - SlatinaSKP05.01.2019
8OP dospělých - PardubiceSKP05.01.2019
9OP dospělých - PlzeňSKP05.01.2019
10OP dospělých - Praha HamrSKP05.01.2019
11OP dospělých - MostSKP05.01.2019
12OP dospělých - FajnéSKP06.01.2019
13OP dospělých - KladnoSKP06.01.2019
14OP dospělých - České BudějoviceSKP12.01.2019
15GPD dospělých - KlatovyD13.01.2019
16Memoriál St. Krauze - Český TěšínA13.01.2019
17GPD dospělých - StrakoniceD26.01.2019
18MČR dospělých - PlzeňMČR03.02.2019
19GPD dospělých - JihlavaD09.02.2019
20GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD09.02.2019
21GPC dospělých - Praha - VinořC09.02.2019
22GPC dospělých - JihlavaC09.02.2019
23GPC dospělých - OlomoucC16.02.2019
24GPC dospělých - Český KrumlovC16.02.2019
25GPC dospělých - OstrovC16.02.2019
26GPD dospělých - TáborD02.03.2019
27GPC dospělých - PardubiceC10.03.2019
28VC města Plzně - PlzeňA10.03.2019
29GPD dospělých - StrakoniceD23.03.2019
30GPB Pohár Akademie Most - MostB24.03.2019
31GPC dospělých - ProboštovC30.03.2019
32GPB Jouda Cup - Praha - ZMB31.03.2019
33GPC dospělých - PlzeňC06.04.2019
34Memoriál I. Škáchy - LiberecA07.04.2019
35GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC20.04.2019
36GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD20.04.2019
37GPC dospělých- 28. Thun Cup Nejdek - NejdekC27.04.2019
38GPC dospělých - KarvináC11.05.2019
39GPC dospělých - Karlovy VaryC11.05.2019
40GPC dospělých - Brno - SlatinaC11.05.2019
41GPC dospělých - LiberecC11.05.2019
42GPC dospělých - KladnoC18.05.2019
43GPD dospělých - DobřanyD19.05.2019
44GPE dospělých - PlzeňE25.05.2019
45GPB dospělých Most - MostB16.06.2019
46Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA01.09.2019
47GPC dospělých - OlomoucC14.09.2019
48GPC dospělých - MostC14.09.2019
49GPC dospělých - Praha VinořC15.09.2019
50GPB Pustějov - PustějovB22.09.2019
51GPC dospělých - OlomoucC05.10.2019
52GPD dospělých - OlomoucD05.10.2019
53GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň- Bílá HoraD05.10.2019
54GPD dospělých - VodňanyD12.10.2019
55GPC dospělých - IvančiceC12.10.2019
56Memoriál K. Holobradého - Praha VinořA13.10.2019
57GPC dospělých - KladnoC20.10.2019
58GPC dospělých- Memoriál Proška - Králův DvůrC02.11.2019
59GPC dospělých - PlzeňC02.11.2019
60GPC dospělých - Hradec KrálovéC02.11.2019
61GPC dospělých - ChropyněC03.11.2019
62GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD03.11.2019
63GPE dospělých - PlzeňE03.11.2019
64GPC dospělých - MostC03.11.2019
65GPC dospělých - StrakoniceC09.11.2019
66GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB10.11.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading