logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 14.11.2019

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
14.11.2018 - 14.11.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3500
2.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2760
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2520
4.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2380
5.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1895
6.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1870
7.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1730
8.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1670
9.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1450
10.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1390
11.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1350
12.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1290
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1290
14.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1250
15.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1240
16.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1225
17.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
18.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1150
19.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1140
20.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1100
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1100
22.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1090
23.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1050
24.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1030
25.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.975
26.Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.940
27.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.910
28.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 900
29.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha880
30.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.870
31.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.858
32.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.840
33.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.825
34.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.800
35.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.770
36.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš765
37.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.750
38.Kundrát David2006 Badminton VK Aš735
39.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.689
40.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.680
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.680
42.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice670
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 670
44.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže658
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.658
46.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice653
47.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha620
Solar Jan2005 SK Prosek Praha620
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha620
50.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.595
51.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno580
52.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.578
53.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany563
54.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové545
55.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.543
56.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.539
57.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.530
58.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem520
59.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice508
60.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš500
61.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha498
62.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.489
63.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha488
64.Klimeš Vojtěch2006 TJ Sokol Plesná483
65.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 480
66.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.475
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice475
68.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka462
69.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.450
70.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové445
71.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.438
72.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.401
73.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most396
74.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha375
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.375
76.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA373
77.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.358
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.358
79.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.351
80.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.350
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.350
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.350
83.Jonáš Václav2006 BaC Kladno348
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň348
85.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem341
86.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice340
87.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.336
88.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice335
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.335
90.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha333
91.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.331
92.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic329
93.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.323
94.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.315
95.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.314
96.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín310
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.310
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 310
99.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice308
100.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic301
101.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.292
102.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín285
103.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most280
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav280
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
106.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.275
107.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.273
108.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
109.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže263
110.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.260
111.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.256
112.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 250
113.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.242
114.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.240
115.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.236
116.Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.235
117.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.234
118.Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno230
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic230
120.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice229
121.Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk219
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.219
123.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš218
124.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.205
125.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 200
126.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
127.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.197
128.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 195
129.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha192
130.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha190
131.Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice188
132.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice186
133.Vališ Jan2006 Super Stars Most185
134.Bouchner Matyáš2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.184
135.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha183
136.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš179
137.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha178
138.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 177
139.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín175
140.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem174
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.174
142.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub173
143.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
144.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk170
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
146.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
147.Suchopár Jan2006 Super Stars Most166
148.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.163
149.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.162
150.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.160
151.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.158
152.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.156
Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové156
154.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton155
155.Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most154
156.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha152
157.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.150
Škvára Kristian2008 BaC Kladno150
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno150
160.Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška149
161.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 144
162.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice143
163.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš138
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice138
166.Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.135
167.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.133
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.133
169.Macháň Vojtěch2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.132
170.Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.130
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA130
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.130
173.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka129
174.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 127
175.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.125
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.125
178.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 124
179.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.123
180.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.119
181.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk118
182.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha112
183.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice110
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže110
185.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.108
186.Klokan Jakub2008 Super Stars Most106
187.Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.105
188.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.103
189.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.102
190.König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice100
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
197.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha88
198.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.87
199.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA79
200.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.77
201.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.76
202.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.75
203.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.73
204.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou70
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA70
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most70
207.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.69
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha69
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.69
210.Mlčoch Vojtěch2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.68
211.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.65
212.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
213.Gašparín Adam2007 Super Stars Most60
Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 60
215.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.57
216.Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.56
Táborský Filip2005 TJ Slovan Vesec, z.s.56
218.Bardoň Ondřej2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk50
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.50
Keller Adam2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Saxl Štěpán2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno50
231.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY46
232.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.45
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.45
Müller Jakub2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.45
235.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.44
236.Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek41
237.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA40
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA40
240.Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.37
241.Beran Tomáš Fabián2005 SK Hamr, z.s. 36
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 36
243.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 33
244.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná30
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice30
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.30
247.Jindra Lukáš2005 SK Hamr, z.s. 29
Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 29
249.Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 28
250.Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 26
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 26
252.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Bednář Vojtěch2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 25
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 25
Straszak Ondřej2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.25
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
266.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka22
267.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY20
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.20
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA20
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA20
271.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice19
274.Jarolímek David2005 SK Hamr, z.s. 16
Mrvečka Pavel2006 BK Goram Teplice, z.s.16
276.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.15
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška15
278.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
281.Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 10
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3500
2.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.3200
3.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2760
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2760
5.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.2180
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice2180
7.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha2170
8.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha2120
9.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.2080
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.2080
11.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice2000
12.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1980
13.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1970
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1970
15.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1930
16.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1600
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1600
18.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1480
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1480
20.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1440
21.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1438
22.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1390
23.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1340
24.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1290
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1290
26.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1280
27.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1250
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
30.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1240
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1240
32.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1190
33.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1150
34.Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1140
35.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha1100
36.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže1070
37.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha1050
38.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha1030
39.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most990
40.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany940
41.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice930
42.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš925
43.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most890
44.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice880
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové880
46.Solar Jan2005 SK Prosek Praha855
47.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.854
48.Kundrát David2006 Badminton VK Aš850
49.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha830
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové830
51.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha800
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
53.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.790
54.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.779
55.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.775
56.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.744
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.744
58.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.741
59.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.739
60.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.734
61.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.730
62.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.726
63.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.725
64.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.694
65.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.690
66.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha683
67.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice672
68.Klimeš Vojtěch2006 TJ Sokol Plesná670
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice670
70.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA658
71.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.650
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice650
73.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most630
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem630
75.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.620
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.620
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.620
78.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.605
79.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.600
80.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.595
81.Jonáš Václav2006 BaC Kladno590
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno590
83.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.580
84.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 563
85.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.560
86.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín550
87.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.548
88.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.547
89.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 545
90.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem520
91.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice512
92.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.510
93.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.500
94.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš499
95.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.497
96.Bouchner Matyáš2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.492
97.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.485
98.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.484
99.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.481
100.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.480
101.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.475
102.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín470
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice470
104.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín462
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.462
106.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň457
107.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.450
108.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš449
109.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.448
110.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem445
111.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže438
112.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.425
113.Vališ Jan2006 Super Stars Most420
114.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA417
115.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic414
116.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.386
117.Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk378
118.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha376
119.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.375
120.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.370
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic370
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.370
123.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 366
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.366
125.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.360
126.Suchopár Jan2006 Super Stars Most358
127.Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most356
128.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 351
129.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.350
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton350
131.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.328
132.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
133.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic314
134.Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.310
135.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav300
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.300
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.300
139.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 298
140.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš291
141.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice286
142.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA285
143.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA272
144.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.270
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.270
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno270
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.270
148.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.265
149.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha263
150.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.260
151.Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové256
152.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha255
153.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.253
154.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk250
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.250
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice250
158.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.246
159.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.242
160.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 238
161.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže228
162.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha220
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton220
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 220
166.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.216
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.216
168.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha213
169.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka210
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.210
171.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.200
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha200
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice200
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha200
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav200
178.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 196
179.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
180.Klokan Jakub2008 Super Stars Most188
181.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany181
182.Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.180
Müller Jakub2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.180
184.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk178
185.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice170
186.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.163
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou163
Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 163
189.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha150
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.150
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.150
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.150
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš150
Škvára Kristian2008 BaC Kladno150
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno150
201.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.147
202.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA138
203.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice125
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.125
205.Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
207.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha117
208.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha113
209.Macháň Vojtěch2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.110
210.Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.104
211.Bardoň Ondřej2005 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.100
Keller Adam2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.100
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha100
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška100
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most100
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka100
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno100
228.Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.92
229.Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA88
230.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 83
231.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
232.Gašparín Adam2007 Super Stars Most76
233.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
235.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.59
236.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY54
237.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Bednář Vojtěch2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Beran Tomáš Fabián2005 SK Hamr, z.s. 50
Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub50
Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 50
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 50
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 50
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA50
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 50
Straszak Ondřej2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Táborský Filip2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 50
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 50
264.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice46
265.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.42
268.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA38
269.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka34
270.Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 25
Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 25
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 25
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha25
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice25
1.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.3460
2.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2920
3.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2700
4.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha2070
5.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1890
6.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1880
7.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1480
8.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1430
9.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1290
10.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1280
11.Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1200
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
13.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.1190
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha1190
15.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1178
16.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1165
17.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1154
18.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1150
19.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1100
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1100
21.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1090
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha1090
23.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1070
24.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1050
26.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1040
27.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.990
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha990
29.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
30.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.900
32.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice895
Solar Jan2005 SK Prosek Praha895
34.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.860
35.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice838
36.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.830
37.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.780
38.Jonáš Václav2006 BaC Kladno765
39.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže730
40.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha728
41.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice690
42.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.684
43.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha650
44.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.646
45.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice628
46.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.625
47.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.620
48.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.590
49.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.586
50.Kundrát David2006 Badminton VK Aš579
51.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.568
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA568
53.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.550
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha550
55.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín530
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno530
57.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice520
58.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš513
59.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.497
60.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.487
61.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.480
63.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany475
64.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín460
65.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most445
66.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš435
67.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš428
68.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice420
Klimeš Vojtěch2006 TJ Sokol Plesná420
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem420
71.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.410
72.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem397
73.Bouchner Matyáš2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.390
74.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.380
75.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice378
76.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.370
77.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.366
78.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.360
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 360
80.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.358
81.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.350
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.350
83.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.345
84.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.336
85.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.325
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice325
87.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.310
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.310
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové310
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem310
91.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.302
92.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín300
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav300
94.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.296
95.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.295
96.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice286
97.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice277
98.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.275
99.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic265
100.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.262
101.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha260
102.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.252
103.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha250
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
106.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.247
107.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic245
108.Suchopár Jan2006 Super Stars Most236
109.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka218
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže218
111.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice217
112.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem210
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.210
114.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 207
115.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 205
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha205
117.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
118.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA198
119.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.197
120.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.195
121.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic189
122.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.188
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň188
124.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most185
125.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.179
126.Klokan Jakub2008 Super Stars Most176
127.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.175
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou175
Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové175
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.175
131.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.167
132.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 163
133.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice160
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
Vališ Jan2006 Super Stars Most160
137.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha155
138.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
140.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.145
141.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.142
142.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.141
143.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha135
144.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA125
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.125
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.125
148.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 123
149.Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.120
152.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 117
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk117
154.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 110
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.110
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.110
158.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.106
159.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk100
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš100
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice100
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.100
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš100
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno100
170.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.98
171.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub85
172.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.81
173.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA80
Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.80
175.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
176.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.75
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.75
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.75
Saxl Štěpán2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice75
181.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.62
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže62
183.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha60
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.60
185.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.50
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most50
Keller Adam2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.50
Mlčoch Vojtěch2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk50
Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.50
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most50
Škvára Kristian2008 BaC Kladno50
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice50
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 50
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
208.Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 45
209.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
211.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA43
212.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín42
213.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 40
214.Gašparín Adam2007 Super Stars Most39
215.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka30
216.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.25
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.25
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.25
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most25
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha25
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 25
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most25
236.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA20
237.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY18
238.Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 13
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha13
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 13
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice13
242.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
1.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2760
2.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.2620
3.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2200
4.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1980
5.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1880
6.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1850
7.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1820
8.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1780
9.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1480
10.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1400
11.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1340
12.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1290
13.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1250
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1250
15.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1220
16.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1190
Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1190
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1190
19.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň1150
20.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1100
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice1100
Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1100
23.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1094
24.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1090
25.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1050
26.Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1040
27.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1032
28.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.925
29.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.900
30.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha880
31.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice850
32.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín840
33.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.830
34.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.810
35.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
37.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha740
38.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem735
39.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.730
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha730
41.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.705
42.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice670
43.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.664
44.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno653
45.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice650
46.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.645
47.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha625
48.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš613
49.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.602
50.Jonášová Klára2006 BaC Kladno585
51.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub583
52.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.555
53.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha550
54.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové545
55.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice534
56.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA527
57.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš525
58.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha520
59.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš504
60.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany501
61.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.500
62.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže488
63.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.486
64.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš485
65.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha450
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.450
67.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem445
68.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha438
69.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.433
70.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš432
71.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice430
72.Benediktová Klára2005 BA Plzeň425
73.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most420
74.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.416
75.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.412
76.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.410
77.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.404
78.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.380
79.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.378
80.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.375
81.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk373
82.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.367
83.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.366
84.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA363
85.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.362
86.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav360
87.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.359
88.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem356
89.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš355
90.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most348
91.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.335
92.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.327
93.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná326
94.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.324
95.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.313
96.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha310
97.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.308
98.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem306
99.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.305
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.305
101.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.303
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.303
103.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.302
104.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice299
105.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.298
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.298
107.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná274
108.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.266
109.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice265
110.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice260
111.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.258
112.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha256
113.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín255
114.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka250
115.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
116.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha236
117.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most235
118.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín234
119.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice233
120.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic231
121.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.228
122.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.222
123.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.221
124.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha218
125.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.210
126.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha208
127.Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové206
128.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice205
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava205
130.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška198
131.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice195
132.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
133.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.188
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
135.Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.185
136.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava180
137.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most179
138.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most176
139.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha175
140.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.171
141.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA167
142.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.160
143.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.159
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic159
145.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice158
146.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice156
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.156
148.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice155
Marková Julie2005 Start Jihlava155
150.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš154
151.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.153
152.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.150
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín150
154.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.149
155.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA147
156.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic144
157.Důrová Lucie2005 USK Plzeň139
158.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem138
159.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.136
160.Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice134
161.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha133
162.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany130
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.130
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 130
165.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
166.Schlosserová Tereza2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.121
167.Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA117
168.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
169.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové113
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno113
171.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.110
172.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice105
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice105
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice105
175.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
176.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice100
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.100
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
180.Vítková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.94
181.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš93
182.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem91
183.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most90
184.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 88
185.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha85
Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.85
187.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice84
188.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.81
189.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.76
190.Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem75
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.75
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice75
196.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové71
197.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.70
198.Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.69
199.Chvastková Julie2006 Start Jihlava68
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha68
201.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice67
202.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek63
Marešová Anna2006 SK Prosek Praha63
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 63
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže63
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem63
207.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.60
208.Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
209.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem51
210.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno50
Křížková Eva2008 BaC Kladno50
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub50
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
224.Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.45
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.45
226.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.44
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.44
228.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové38
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže38
230.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.37
231.Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany34
232.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice30
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
234.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.28
235.Bocková Anežka2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Hejnová Sára2007 USK Plzeň25
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.25
Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Ivanovová Natálie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno25
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Martincová Terezie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.25
Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 25
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.25
Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno25
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
257.Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice20
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 20
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 20
Valoušková Eva2005 SK Hamr, z.s. 20
261.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.19
Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany19
263.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 18
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY18
266.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.13
267.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Staňková Nela2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.12
269.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.3600
2.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.3300
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3160
4.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2420
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2420
6.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2270
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice2270
8.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha2078
9.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1960
10.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1940
11.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1930
12.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1740
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1740
14.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1700
15.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1680
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1680
17.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1640
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1640
19.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1530
20.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1500
21.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1480
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1480
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1480
24.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha1430
25.Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1415
26.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1300
Dvořáková Anna2006 BA Plzeň1300
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.1300
29.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1265
30.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA1240
31.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
33.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha1190
34.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha1150
35.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1140
36.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1130
37.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1040
38.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.1030
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.1030
40.Benediktová Klára2005 BA Plzeň1000
41.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem990
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem990
43.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 950
44.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha925
45.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice890
46.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha880
47.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha875
48.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.854
49.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka850
50.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš840
51.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice830
52.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice775
53.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk750
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.750
55.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš749
56.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub744
57.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.730
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.730
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín730
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha730
61.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice725
62.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš723
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš723
64.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.720
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové720
66.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.714
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.714
68.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.705
69.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.700
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.700
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA700
72.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš689
73.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.681
74.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.670
75.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže668
76.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha652
77.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.645
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.645
79.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.640
80.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.634
81.Jonášová Klára2006 BaC Kladno620
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.620
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem620
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most620
85.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most605
86.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.600
87.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice590
88.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.583
89.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno570
90.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín556
91.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.555
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.555
93.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.550
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.550
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.550
96.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.545
97.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice540
98.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín530
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.530
100.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice528
101.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.520
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná520
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.520
Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.520
105.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha510
106.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.500
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most500
108.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice493
109.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav480
110.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná470
111.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA466
112.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice460
113.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice450
114.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA444
115.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany438
116.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.430
Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.430
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice430
119.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.412
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.412
121.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
122.Marková Julie2005 Start Jihlava400
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava400
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha400
125.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most396
126.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic393
127.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 385
128.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš375
129.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín360
130.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem350
131.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.342
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.342
133.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic330
134.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.328
135.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice325
136.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.320
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.320
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
139.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most318
140.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava300
141.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.292
142.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha285
143.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic283
144.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.281
145.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
146.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha270
147.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.260
148.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš254
149.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice250
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice250
153.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.245
154.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice242
155.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha238
156.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.236
157.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem220
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška220
159.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.200
Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.200
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové200
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 200
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.200
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha200
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
169.Důrová Lucie2005 USK Plzeň195
170.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice192
171.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.188
172.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice186
173.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice180
174.Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice178
175.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem176
176.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha175
Vítková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.175
178.Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.168
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.168
180.Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín160
Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA160
182.Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
Chvastková Julie2006 Start Jihlava150
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové150
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové150
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno150
Křížková Eva2008 BaC Kladno150
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže150
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.150
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno150
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
196.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.144
197.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.142
198.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha138
Marešová Anna2006 SK Prosek Praha138
Portová Anna2007 BK TJ Baník Most138
201.Hejnová Sára2007 USK Plzeň131
202.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice128
203.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.125
204.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.120
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.120
207.Schlosserová Tereza2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.110
208.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň105
209.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany102
210.Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub100
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha100
221.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.92
222.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou90
223.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.78
Staňková Nela2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.78
225.Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
226.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
228.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice60
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha60
230.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka59
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka59
232.Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany56
233.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 54
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY54
236.Bocková Anežka2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice50
Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Ivanovová Natálie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno50
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Koudelková Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Martincová Terezie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Raková Magdaléna2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno50
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Valoušková Eva2005 SK Hamr, z.s. 50
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA50
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
261.Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany46
262.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.44
Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha44
Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha44
265.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
266.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem25
1.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most3460
2.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.2920
3.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2841
4.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1970
5.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1880
6.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1840
7.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1530
8.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1480
9.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1330
10.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1300
11.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1290
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1290
13.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1230
14.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1200
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1200
16.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1180
17.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1150
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1150
19.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha1140
20.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň1100
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1100
22.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1090
23.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
25.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1040
26.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha1030
27.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
28.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice895
29.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice870
30.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice850
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.850
32.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.840
33.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.780
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem780
35.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.765
36.Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.746
37.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice720
38.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.678
39.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.665
40.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.663
41.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.660
42.Benediktová Klára2005 BA Plzeň650
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.650
44.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.645
45.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.642
46.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš638
47.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže630
48.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice600
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha600
50.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš588
51.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha583
52.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.580
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín580
54.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA576
55.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk570
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.570
57.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno565
58.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha550
59.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha537
60.Jonášová Klára2006 BaC Kladno530
61.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.520
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.520
63.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem480
64.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka478
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha478
66.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany475
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš475
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.475
69.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná470
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.470
71.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice458
72.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš454
73.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.440
74.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.438
75.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.412
76.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové410
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.410
78.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice405
79.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.395
80.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA393
81.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.388
82.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín385
83.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.372
84.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav370
85.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem360
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice360
87.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.353
88.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.350
89.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.345
90.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.342
91.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice335
92.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.330
93.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.328
94.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most325
95.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.310
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.310
97.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic308
98.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.306
99.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
100.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha299
101.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub294
102.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.278
103.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška270
104.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.267
105.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.262
106.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná260
107.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.250
110.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.247
111.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.245
112.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most236
113.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most235
114.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 232
115.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš229
116.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 228
117.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA225
118.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most221
119.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín220
120.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.217
121.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most211
122.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.210
123.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín204
124.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice200
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
128.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic189
129.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha188
130.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.186
131.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic177
132.Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové175
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice175
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno175
135.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.170
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice170
137.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA167
138.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš163
139.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.160
141.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice153
142.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice150
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže150
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové150
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš150
146.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.145
147.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice142
148.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice136
149.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice135
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha135
151.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha130
152.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most126
153.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha125
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.125
155.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice120
156.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice112
158.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.110
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem110
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
161.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.100
Chvastková Julie2006 Start Jihlava100
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové100
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.100
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava100
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.100
170.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice96
171.Hejnová Sára2007 USK Plzeň94
172.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 90
173.Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA88
174.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha80
175.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.75
Marková Julie2005 Start Jihlava75
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
182.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.70
183.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
184.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice60
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.60
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.60
187.Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové50
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno50
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Křížková Eva2008 BaC Kladno50
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže50
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Vítková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice50
206.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
207.Staňková Nela2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.42
208.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.37
209.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha30
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha30
Valoušková Eva2005 SK Hamr, z.s. 30
212.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice25
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice25
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub25
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 25
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.25
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha25
227.Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.18
228.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
229.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha13
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA13
231.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U15- otevřený - České BudějoviceC24.11.2018
2GPD U15 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
3GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD24.11.2018
4GPD U15- otevřený - MostD24.11.2018
5GPC U15- otevřený - ŠumperkC24.11.2018
6Vánoční turnaj GPC U15 - KlimkoviceC25.11.2018
7GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha LužinyC01.12.2018
8GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC08.12.2018
9GPC U15- otevřený - Ridera OstravaC08.12.2018
10OP U15 - Velké PavloviceSKP15.12.2018
11GPC U15- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2018
12GPC U15 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC16.12.2018
13GPD U15 - ŠumperkD12.01.2019
14GPD U15- Praha - Praha ProsekD13.01.2019
15GPC U15 - České BudějoviceC19.01.2019
16GPC U15 - Velké PavloviceC19.01.2019
17GPC U15 - MostC19.01.2019
18GPC U15 - Ridera OstravaC19.01.2019
19GPC U15 - AšC20.01.2019
20GPC U15- otevřený - PardubiceC02.02.2019
21GPC U15- Praha - Praha HamrC02.02.2019
22GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD02.02.2019
23GPC U15 - Benátky nad JizerouC03.02.2019
241. GPA U15 - MostA10.02.2019
25GPD U15 - PlzeňD10.02.2019
26GPC U15 - Karlovy VaryC23.02.2019
27GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha JeremiC23.02.2019
28GPC U15- otevřený - KladnoC24.02.2019
29GPC U15 - MostC24.02.2019
30GPC U15 - BrnoC02.03.2019
311. GPB U15 - PardubiceB10.03.2019
32GPD U15 - TáborD23.03.2019
33GPC U15 - LiberecC23.03.2019
34GPC U15- otevřený - OrlováC23.03.2019
35GPC U15 - AšC30.03.2019
36GPC U15 - IvančiceC06.04.2019
37GPC U15- otevřený - ŠumperkC06.04.2019
38GPC U15- otevřený - Praha HamrC07.04.2019
39GPC U15- otevřený - KlimkoviceC07.04.2019
40GPC U15 - České BudějoviceC13.04.2019
41GPC U15 - MostC14.04.2019
42GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
43GPC U15 - PřerovC20.04.2019
44GPC U15- otevřený - HoliceC27.04.2019
45GPC U15 - PlzeňC27.04.2019
46GPC U15 - Benátky nad JizerouC28.04.2019
47GPC U15- Praha - Praha JeremiC28.04.2019
48GPD U15- otevřený - Ústí nad LabemD04.05.2019
49GPD U15 - PlzeňD04.05.2019
50GPC U15 - BrnoC05.05.2019
51GPD U15- otevřený - MostD11.05.2019
522. GPA U15 - AšA12.05.2019
532. GPB U15 - Praha SkalkaB16.06.2019
54OP U15 - Benátky nad JizerouSKP22.06.2019
55GPC U15- otevřený - Praha JeremiC22.06.2019
56OP U15 - HoliceSKP01.09.2019
57OP U15 - České BudějoviceSKP07.09.2019
58GPC U15 - OpavaC07.09.2019
59GPC U15 - Ústí nad LabemC08.09.2019
60OP U15 - AšSKP08.09.2019
61GPC U15 - ŠumperkC08.09.2019
62GPC U15 - Králův DvůrC08.09.2019
63GPC U15 - BB Arena- Praha LetňanyC14.09.2019
64GPD U15 - VesecD21.09.2019
65GPD U15 - PlzeňD21.09.2019
663. GPB U15 - PardubiceB22.09.2019
67GPD U15 - StrakoniceD28.09.2019
68GPC U15 kvalifikační - PlzeňC28.09.2019
69OP U15 - KopřivniceSKP28.09.2019
70GPC U15 kvalifikační - IvančiceC29.09.2019
71GPC U15 kvalifikační - TáborC05.10.2019
72GPC U15 kvalifikační - Hradec KrálovéC05.10.2019
73GPC U15 kvalifikační - KladnoC05.10.2019
74OP U15 - VesecSKP05.10.2019
75OP U15 - Praha ZMSKP05.10.2019
76GPD U15- Novoměstský pohár - Nové Město nad MetujíD12.10.2019
77MČR U15 - MostMČR13.10.2019
78OP U15 - Brno TuřanySKP19.10.2019
79GPD U15- V. Velká cena města Aš - AšD27.10.2019
80GPC U15 - KladnoC03.11.2019
81GPC U15 - VendryněC09.11.2019
82GPC U15 - VesecC10.11.2019
83GPD U15 - PlzeňD10.11.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading