logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 21.11.2019

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
18.11.2018 - 21.11.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3500
2.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2536
3.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.2400
4.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany2200
5.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1574
6.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.1450
7.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1400
8.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.1350
9.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1290
10.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1280
11.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1250
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1250
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1250
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1250
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1250
16.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1200
17.Klokan Jakub2008 Super Stars Most1150
18.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1140
19.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1130
20.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1100
21.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1075
22.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
23.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš1040
Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1040
25.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.1000
26.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice930
27.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.925
28.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.910
29.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.855
30.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.850
31.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk830
32.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha825
33.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha795
34.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.765
35.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.743
36.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 725
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.725
38.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.720
39.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice700
40.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.670
41.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice656
42.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha650
43.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.638
44.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice613
45.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno606
46.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 600
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha600
48.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most593
49.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš571
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže571
51.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.538
52.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.533
53.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic530
54.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná513
55.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.508
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 508
57.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.504
58.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.497
59.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.488
60.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.476
61.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav470
62.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA463
63.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.460
64.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.451
65.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha450
66.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.440
67.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha426
68.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.417
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš417
70.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha414
71.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň410
72.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové409
73.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany405
74.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy404
75.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha389
76.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno388
77.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton387
78.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.382
79.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem375
80.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno370
81.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.368
82.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA367
83.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš358
84.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.356
85.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou349
86.Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.347
87.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.345
88.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.343
89.Škvára Kristian2008 BaC Kladno339
90.Macal Jiří2008 Super Stars Most331
91.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.318
92.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.311
93.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.307
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.307
95.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most305
96.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk301
97.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha296
98.Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.294
99.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 282
100.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem263
101.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.259
102.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.255
103.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.252
104.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná251
105.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.250
106.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem241
107.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.236
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.236
109.Gašparín Adam2007 Super Stars Most230
110.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA228
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice228
112.Mácka Michal2007 TJ Chropyně226
113.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.223
114.Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice221
115.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.220
116.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže219
117.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.215
118.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.213
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.213
120.Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk211
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice211
122.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.210
123.Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.204
124.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.203
125.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY188
126.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice186
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.186
128.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.184
129.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.182
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.182
131.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.179
132.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.175
Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.175
134.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.172
135.Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.170
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
137.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 169
138.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most167
139.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže164
140.Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.161
141.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška158
142.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 153
143.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha147
144.Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 146
145.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton145
146.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.142
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.142
148.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany141
Srbek Jakub2007 BK TJ Baník Most141
150.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná138
151.Hašek Matyáš2010 Sokol Radotín Meteor Praha133
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.133
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk133
154.Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové129
155.Pavlusek Vojtěch2007 SK Hamr, z.s. 125
156.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA122
157.Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.121
158.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.120
159.Hušek Martin2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.119
160.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice118
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.118
162.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem116
163.Střižík Matěj2007 TJ Slavoj Podivín113
164.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
165.Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.111
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem111
167.Berka Jan2007 TJ Slavoj Podivín109
168.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY102
169.Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.101
170.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY100
171.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.99
172.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.95
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice95
174.Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY90
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem90
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice90
177.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
178.Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.84
179.Hodina Radek2007 TJ Sokol Doubravka80
180.Marejka Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice78
181.Stružka Jan Vladimír2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
182.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha71
183.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.70
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha70
185.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.69
Kozák David2010 Badminton VK Aš69
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.69
188.Hamr Lukáš2010 Badminton Sharks Brno, z.s.65
189.Fošum Václav2010 TJ Sokol Křemže64
190.Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice63
Ponec Jiří2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.63
Stránský Matěj2007 TJ Montas Hradec Králové63
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice63
194.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha62
195.Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem60
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 60
197.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice58
Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.58
200.Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.57
201.Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha54
202.Švejda Martin2008 SK Prosek Praha52
203.Bezděk Šimon2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Česlík František2007 Ostrava Badminton Klub50
Koloničný Ondřej2007 Ostrava Badminton Klub50
Ondra Martin2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.50
Valášek Martin2009 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.50
209.Šuma Marek2009 TJ Chemička Ústí nad Labem49
210.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice45
Jašek Jakub2010 Badminton Sharks Brno, z.s.45
212.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.41
213.Frendl Matyáš2008 BK Kopřivnice, z.s.40
214.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.38
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou38
Kučera Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.38
Thompson Oliver2007 BK Junior Benátky nad Jizerou38
218.Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 36
219.Klimeš Vít2008 TJ Sokol České Budějovice35
220.Balšánek Ladislav2007 Badminton VK Aš34
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem34
222.Antal Filip2007 TJ Montas Hradec Králové31
223.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.30
Černín Tomáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.30
Dojiva Mikuláš2007 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Hartl David2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.30
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.30
228.Nachtman Daniel2010 SK Prosek Praha29
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most29
Ženíšek Tomáš2009 TJ Sokol Doubravka29
231.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA25
Krejčiřík Timon2010 SK Badminton Přerov, z.s.25
Minařík Josef2008 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha25
235.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany22
236.Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 21
237.Harnoš Ondřej2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.20
Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY20
Hudec Jiří2009 TJ Sokol Klimkovice20
Lencse Štěpán2008 TJ Sokol Klimkovice20
Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 20
Sikora Patrik2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.20
243.Lorenc Radim2009 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.19
244.Šorf Pavel2007 Sokol Radotín Meteor Praha18
245.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA16
246.Holič Václav2008 SK Prosek Praha14
Kincl Štěpán2009 SK Prosek Praha14
Říha Filip2007 SK Hamr, z.s. 14
249.Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže13
250.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná12
251.DINH Duc Trung2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.11
Titarov Leonid2007 BK ARION PRAHA11
253.Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 10
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 10
255.Přibáň Martin2010 SK JEREMI, z.s.9
Vágner Tobiáš2008 BK ARION PRAHA9
257.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice3
1.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha2900
Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2900
3.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2738
4.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany2724
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice2724
6.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2350
7.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.2174
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.2174
9.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha2136
10.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1850
11.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha1736
12.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1700
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1700
14.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.1550
15.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1500
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.1500
17.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1400
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1400
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1400
20.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1350
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.1350
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1350
23.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1300
24.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
25.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1240
26.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.1210
27.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 1200
29.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.1150
Klokan Jakub2008 Super Stars Most1150
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice1150
32.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha1100
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1100
34.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice1061
35.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.1050
36.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.1024
37.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1015
38.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno1010
39.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice1000
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.1000
41.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.950
42.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.929
43.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš925
44.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA900
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.900
46.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 875
47.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 850
48.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.815
49.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.805
50.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most800
51.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže795
52.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton770
53.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice764
54.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk760
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno760
56.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha725
57.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav720
58.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha700
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.700
Škvára Kristian2008 BaC Kladno700
61.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže680
62.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.670
63.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš665
64.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.650
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA650
66.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.641
67.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.630
68.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha625
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha625
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.625
71.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha618
72.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.615
73.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha600
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem600
Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno600
76.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.575
77.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy553
78.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem550
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.550
Macal Jiří2008 Super Stars Most550
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.550
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most550
83.Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš548
84.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš536
85.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.528
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.528
87.Gašparín Adam2007 Super Stars Most500
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.500
89.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.478
90.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.475
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem475
92.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže470
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice470
94.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná450
95.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.442
96.Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.430
97.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.425
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.425
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha425
100.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice410
101.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.405
102.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové400
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.400
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.400
106.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA391
107.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 378
108.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou375
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná375
110.Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice370
111.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk350
112.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most325
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.325
114.Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk300
115.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice280
116.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 278
117.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná275
118.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.271
Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 271
120.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton270
121.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.263
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.263
123.Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.250
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA250
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice250
128.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany241
129.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem239
130.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY225
131.Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.220
132.Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.209
133.Fošum Václav2010 TJ Sokol Křemže208
134.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.200
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk200
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY200
Mácka Michal2007 TJ Chropyně200
Srbek Jakub2007 BK TJ Baník Most200
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 200
140.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem189
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.189
142.Berka Jan2007 TJ Slavoj Podivín186
Střižík Matěj2007 TJ Slavoj Podivín186
144.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.183
145.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice180
146.Hašek Matyáš2010 Sokol Radotín Meteor Praha175
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice175
148.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA171
149.Hamr Lukáš2010 Badminton Sharks Brno, z.s.170
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany170
Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.170
152.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.164
153.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.163
154.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha153
155.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.150
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Hartl David2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha150
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
Ponec Jiří2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Thompson Oliver2007 BK Junior Benátky nad Jizerou150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
169.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.142
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice142
171.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.141
172.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.135
173.Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem126
174.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou125
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
177.Dojiva Mikuláš2007 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Klimeš Vít2008 TJ Sokol České Budějovice120
179.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha118
180.Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice110
181.Švejda Martin2008 SK Prosek Praha108
182.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.100
Česlík František2007 Ostrava Badminton Klub100
Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Koloničný Ondřej2007 Ostrava Badminton Klub100
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice100
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Vágner Tobiáš2008 BK ARION PRAHA100
193.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA88
Raithel Nikolas2011 Badminton VK Aš88
Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 88
Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové88
197.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná78
198.Balšánek Ladislav2007 Badminton VK Aš63
Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
Titarov Leonid2007 BK ARION PRAHA63
201.Bezděk Šimon2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Černín Tomáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY50
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Krejčiřík Timon2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 50
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY50
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Ondra Martin2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.50
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 50
Valášek Martin2009 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.50
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most50
220.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY25
Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 25
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 25
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3212
2.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.2100
3.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice2000
4.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1800
5.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1738
6.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1700
7.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1550
8.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1476
9.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1400
10.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1278
11.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
12.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1150
13.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1100
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha1100
15.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1090
16.Klokan Jakub2008 Super Stars Most1050
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1050
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1050
19.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1040
20.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.980
21.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže975
22.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk955
23.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.950
24.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 925
25.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.920
26.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice900
27.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.890
28.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.880
29.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 875
30.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice830
31.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav820
32.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA813
33.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš800
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.800
35.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.788
36.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.753
37.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 750
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.750
39.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.700
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
41.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.688
42.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice680
43.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.676
44.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.675
45.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha650
46.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.614
47.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.595
48.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha550
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.550
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most550
51.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice542
52.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno530
53.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most525
54.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.500
55.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.495
56.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha484
57.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.478
58.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.475
59.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.450
60.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
61.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.420
62.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic413
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.413
64.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton410
65.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha392
66.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou370
67.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha358
68.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem350
Macal Jiří2008 Super Stars Most350
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk350
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.350
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná350
73.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno345
74.Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice335
75.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.328
76.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha325
77.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.317
78.Škvára Kristian2008 BaC Kladno312
79.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš305
80.Gašparín Adam2007 Super Stars Most275
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA275
82.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.260
83.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
84.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.245
85.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice239
86.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY238
87.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha237
88.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy230
89.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA225
90.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.220
91.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA213
92.Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice210
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.210
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže210
95.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 206
96.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové200
Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem200
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 200
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.200
100.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno195
101.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.185
102.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.180
103.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.175
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY175
105.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice170
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
107.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 167
108.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha155
109.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže151
110.Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná150
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
115.Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice145
116.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany143
117.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY138
118.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice135
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany135
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.135
121.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice125
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem125
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš125
125.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška120
Klimeš Vít2008 TJ Sokol České Budějovice120
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
129.Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.110
130.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA109
131.Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 108
132.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou100
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk100
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.100
Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.100
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Střižík Matěj2007 TJ Slavoj Podivín100
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.100
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha100
Thompson Oliver2007 BK Junior Benátky nad Jizerou100
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice100
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
151.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.92
152.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň88
153.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.76
154.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.75
Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha75
157.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha68
158.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha67
159.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 62
160.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice60
Dojiva Mikuláš2007 Badminton Sharks Brno, z.s.60
162.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA59
163.Titarov Leonid2007 BK ARION PRAHA54
164.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Berka Jan2007 TJ Slavoj Podivín50
Černín Tomáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Česlík František2007 Ostrava Badminton Klub50
Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice50
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Koloničný Ondřej2007 Ostrava Badminton Klub50
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.50
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Šuma Marek2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Volfík Tadeáš2011 Badminton VK Aš50
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.50
188.Vágner Tobiáš2008 BK ARION PRAHA46
189.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná42
Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.42
191.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany26
192.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.25
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
198.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY13
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY13
200.Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2900
2.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2544
3.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2124
4.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1750
5.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1640
6.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1600
7.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1450
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1450
9.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1300
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1300
11.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1290
12.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1250
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1250
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1250
15.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
16.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1150
17.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha1100
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1100
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.1100
20.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1050
21.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk1000
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1000
25.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha975
26.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň865
27.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.850
28.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha825
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY825
30.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.822
31.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice820
32.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.800
33.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.758
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.758
35.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most750
36.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice720
37.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš713
38.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most675
39.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové665
40.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice650
41.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka623
42.Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 618
43.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem600
44.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic596
45.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.595
46.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.593
47.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.586
48.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav580
49.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové573
50.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most570
51.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA563
52.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton561
53.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.538
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.538
55.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.531
56.Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.526
57.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha509
58.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou501
59.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno500
60.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.496
61.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.493
62.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš486
63.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha479
64.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.477
65.Hejnová Sára2007 USK Plzeň476
66.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.473
67.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 446
68.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.439
69.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem438
70.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno433
71.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.422
72.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.418
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.418
74.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.412
75.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton406
76.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem394
77.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.391
78.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton383
79.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.377
80.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha373
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha373
82.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha372
83.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.369
84.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY347
85.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.331
86.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha327
87.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.326
88.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice323
89.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.322
90.Křížková Eva2008 BaC Kladno321
91.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
92.Čechová Tereza2008 Super Stars Most308
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice308
94.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka307
95.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem305
96.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.301
97.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha298
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.298
99.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.295
100.Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.276
101.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.272
102.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.254
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton254
104.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.253
105.Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.239
106.Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.234
107.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.233
108.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha229
109.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.226
110.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice223
111.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha222
112.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.220
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.220
114.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.219
115.Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš211
116.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.210
117.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.209
118.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.207
119.Závěšická Petra2007 Kabal team Karviná206
120.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA203
121.Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň201
122.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice196
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic196
124.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.191
125.Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.188
126.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.184
127.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice178
128.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
129.Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové173
130.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno170
131.Matějková Elena 2008 BK 93 Hořovice158
132.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany154
133.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem152
134.Kovalčíková Kateřina2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.151
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany151
136.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.149
137.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.148
138.Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.145
139.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.140
140.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton138
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice138
142.Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany131
143.Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA130
144.Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
145.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice126
146.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.125
Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY125
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.125
149.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.123
Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA123
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná123
152.Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.115
153.Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná113
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš113
155.Žaloudková Lucie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.108
156.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha107
157.Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.105
158.Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice103
159.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.94
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice94
161.Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná93
162.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem89
163.Mišunová Sofie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou88
Thompson Gabrielle2009 BK Junior Benátky nad Jizerou88
165.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.83
166.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná81
167.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
168.Bicencová Kateřina2008 BK 93 Hořovice79
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha79
170.Mikešová Klára2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
172.Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.69
173.Flachsová Stela2007 Badminton VK Aš63
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha63
Jindrová Martina2009 USK Plzeň63
176.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Karkulová Natálie2009 TJ Sokol Dobruška60
178.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha58
Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 58
180.Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice57
181.Stránská Anna2007 TJ Slovan Vesec, z.s.56
Urbancová Adéla2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice56
183.Berková Veronika2009 SK Hamr, z.s. 54
184.Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín53
Sikorová Petra2007 TJ Slavoj Český Těšín53
186.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem51
187.Brzá Julie2008 Kabal team Karviná50
Dufková Eliška2009 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Hanáčková Barbora2009 TJ Sokol Klimkovice50
Kohutková Ela2007 TJ Sokol Klimkovice50
Krajčí Natálie2007 BK Kopřivnice, z.s.50
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Pavlištíková Bára2008 Ostrava Badminton Klub50
194.Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín48
195.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice46
Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice46
197.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.44
Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.44
199.Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.43
200.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.41
201.Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín40
Sedláčková Hana2009 BK 93 Hořovice40
Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY40
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.40
205.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.38
Goláňová Natálie2009 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.38
Matušínská Anna2007 1.Badmintonový klub Šumperk38
Pavlíčková Barbora2008 TJ Sokol České Budějovice38
209.Pecková Nikola2009 TJ Sokol Vodňany35
210.Giordano Axelle2008 SK JEREMI, z.s.32
211.Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.31
Rychterová Pavla2007 TJ Slovan Vesec, z.s.31
213.Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.30
Kobolková Beáta2007 Ostrava Badminton Klub30
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha30
Mikulová Vendula2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.30
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.30
Siejová Barbora2007 TJ Sokol Klimkovice30
220.Šimaliaková Adéla2008 TJ Slavoj Český Těšín28
221.Vlachová Karolína2008 BC AKTIV LUŽINY23
222.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice20
Fröhlichová Eliška2009 Badminton Sharks Brno, z.s.20
Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.20
Stejskalová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice20
227.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice19
Fantyšová Rozálie2008 TJ Sokol České Budějovice19
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.19
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Kratěnová Sofie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton19
Pixová Aneta2008 BA Plzeň19
233.Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
234.Frühaufová Gabriela2008 SK Prosek Praha16
235.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.15
Ďurišová Klára2009 TJ Sokol Klimkovice15
Dušánková Daniela2010 Sokol Radotín Meteor Praha15
238.Schindlerová Róza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
239.Babičová Johana2008 TJ Sokol Klimkovice10
Kopáčková Barbora2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.10
Mičkerová Veronika2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.10
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže10
243.Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
1.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany3136
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3136
3.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2624
4.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2236
5.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2140
6.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2112
7.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice1836
8.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1700
9.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1650
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk1650
11.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1600
12.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1540
13.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1500
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1500
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1500
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1500
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1500
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1500
19.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1400
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1400
21.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most1386
22.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1350
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1350
24.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most1336
25.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha1300
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha1300
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1300
28.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA1250
29.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1150
30.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton1115
31.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1100
32.Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.1080
33.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň1026
34.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové1000
35.Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 950
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.950
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.950
38.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton940
39.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav930
40.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY925
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha925
42.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most900
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.900
44.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice885
45.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha875
46.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš852
47.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha850
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové850
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.850
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha850
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.850
52.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton820
53.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.805
54.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.800
55.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
56.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.755
57.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 750
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem750
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem750
60.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic746
61.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice742
62.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice728
63.Hejnová Sára2007 USK Plzeň725
64.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.715
65.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou700
66.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno690
67.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka676
68.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.650
69.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.641
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.641
71.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha628
72.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem625
73.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.600
74.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha575
75.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.555
76.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka551
77.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY550
Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha550
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.550
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.550
81.Čechová Tereza2008 Super Stars Most542
82.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.538
83.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice530
84.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice528
85.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem525
86.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.520
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.520
88.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha518
89.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.516
90.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA504
91.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.500
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.500
93.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic496
94.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.486
95.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha484
96.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice475
97.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha468
98.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno464
99.Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.450
100.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.441
101.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton430
102.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.420
103.Křížková Eva2008 BaC Kladno417
104.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.410
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.410
106.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.401
107.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.400
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.400
109.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA389
110.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice388
111.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.350
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš350
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň350
115.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.342
116.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.330
117.Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.320
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
119.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.316
120.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.314
121.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice300
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno300
Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.300
Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.300
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná300
126.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice278
127.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.275
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.275
129.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem270
130.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
131.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Závěšická Petra2007 Kabal team Karviná250
134.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.240
135.Matějková Elena 2008 BK 93 Hořovice234
Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha234
137.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.225
138.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem213
139.Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.210
140.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.209
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.209
142.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.200
Kovalčíková Kateřina2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná200
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná200
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA200
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice200
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice200
149.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.178
150.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany170
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany170
152.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Brzá Julie2008 Kabal team Karviná150
Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín150
Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice150
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice150
Sikorová Petra2007 TJ Slavoj Český Těšín150
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
160.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem126
161.Mišunová Sofie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou125
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Thompson Gabrielle2009 BK Junior Benátky nad Jizerou125
165.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.120
Mikešová Klára2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Pecková Nikola2009 TJ Sokol Vodňany120
168.Vlachová Karolína2008 BC AKTIV LUŽINY108
169.Jindrová Martina2009 USK Plzeň107
170.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha103
171.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Goláňová Natálie2009 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.100
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.100
Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín100
Kohutková Ela2007 TJ Sokol Klimkovice100
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín100
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná100
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
184.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice86
186.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice75
Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Stránská Anna2007 TJ Slovan Vesec, z.s.75
189.Pixová Aneta2008 BA Plzeň63
190.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.59
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.59
Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové59
193.Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš56
194.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Kobolková Beáta2007 Ostrava Badminton Klub50
Kopáčková Barbora2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mičkerová Veronika2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Mikulová Vendula2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže50
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pavlištíková Bára2008 Ostrava Badminton Klub50
Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Rychterová Pavla2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
208.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY25
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3412
2.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.2000
3.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1938
4.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1936
5.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1800
Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1800
7.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1550
8.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1350
9.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1290
10.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton1200
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1200
12.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1180
13.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1150
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1150
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1150
16.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1050
17.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1040
18.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk1030
19.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
20.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha950
21.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most938
22.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha900
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 900
24.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most850
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.850
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY850
27.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav820
28.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.802
29.Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 800
30.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice780
31.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most750
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.750
33.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA743
34.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.742
35.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.700
36.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň693
37.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton680
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.680
39.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha650
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.650
41.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha639
42.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.625
43.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice617
44.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.603
45.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš600
46.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 578
47.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem558
48.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most550
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.550
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.550
51.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.545
52.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.531
53.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
54.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.500
Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 500
56.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem488
57.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic473
58.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno470
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.470
60.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice467
61.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.425
62.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton420
63.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou400
64.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA396
65.Křížková Eva2008 BaC Kladno395
66.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.390
67.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha388
68.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.375
Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem375
70.Hejnová Sára2007 USK Plzeň366
71.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.358
72.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.356
73.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice339
74.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY338
75.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha333
76.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.325
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové325
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha325
79.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové320
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice320
81.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno317
82.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.310
83.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha302
84.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem300
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.300
86.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.296
87.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice292
88.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.275
89.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.274
90.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.270
91.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha264
92.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš263
93.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton260
94.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice250
Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.250
96.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.242
97.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka240
98.Čechová Tereza2008 Super Stars Most237
99.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.220
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno220
101.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha218
102.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha213
103.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha200
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice200
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.200
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.200
107.Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.198
108.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic196
109.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha192
110.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA189
111.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.180
112.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.175
113.Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.170
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany170
115.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.163
116.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.160
117.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice150
Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
121.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.142
122.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany135
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.135
124.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.125
Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice125
128.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Karkulová Natálie2009 TJ Sokol Dobruška120
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
131.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice117
132.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka113
133.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.110
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton110
135.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Krajčí Natálie2007 BK Kopřivnice, z.s.100
Mišunová Sofie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou100
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.100
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.100
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná100
Thompson Gabrielle2009 BK Junior Benátky nad Jizerou100
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
149.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
150.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha79
151.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA75
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice75
154.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.60
Mikešová Klára2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.60
Pecková Nikola2009 TJ Sokol Vodňany60
157.Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY54
158.Kobolková Beáta2007 Ostrava Badminton Klub50
Kopáčková Barbora2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Matušínská Anna2007 1.Badmintonový klub Šumperk50
Mičkerová Veronika2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Mikulová Vendula2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Pavlištíková Bára2008 Ostrava Badminton Klub50
Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové50
Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš50
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Závěšická Petra2007 Kabal team Karviná50
170.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice46
171.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.25
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice25
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže25
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
178.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY13
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.13
ČísloTurnajGPDatum
1MČR U13 - Český KrumlovMČR18.11.2018
2GPD U13 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
3Vánoční turnaj GPC U13 - KlimkoviceC24.11.2018
4Vánoční turnaj GPE50 U11 - KlimkoviceE5025.11.2018
5GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD25.11.2018
6GPD U13 - České BudějoviceD01.12.2018
7OP U13 - IvančiceSKP02.12.2018
8GPC U13- otevřený - KladnoC09.12.2018
9GPC U13 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC15.12.2018
10GPC U13- Vánoční turnaj - LiberecC16.12.2018
11GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
12GPC U13 - České BudějoviceC05.01.2019
13GPD U13- Praha - Praha LužinyD05.01.2019
14GPC U13- dvouhry - AšC05.01.2019
15GPC U13 - LiberecC05.01.2019
16GPC U13- otevřený - OsíkC12.01.2019
17GPC U13 - BrnoC12.01.2019
18GPC U13 - Plzeň Bílá HoraC12.01.2019
19GPC U13- Praha - Praha JeremiC12.01.2019
20GPC U13 - Benátky nad JizerouC12.01.2019
21GPC U13 - OpavaC13.01.2019
22GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD19.01.2019
23GPC U13 - Praha JeremiC26.01.2019
241. GPA U13 - AšA27.01.2019
25GPC U13- otevřený - MostC02.02.2019
26GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD09.02.2019
27GPD U13 - PlzeňD10.02.2019
28GPD U13- otevřený - MostD10.02.2019
29GPC U13- otevřený - Ústí nad LabemC16.02.2019
30GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2019
31GPC U13 - Brno - SlatinaC23.02.2019
321. GPB U13 - Praha HamrB03.03.2019
33GPC U13 - České BudějoviceC09.03.2019
34GPD U13- otevřený - Praha LužinyD09.03.2019
35GPC U13- otevřený - Nové Město nad MetujíC16.03.2019
36GPD U13 - Karlovy VaryD16.03.2019
37GPC U13 - MostC16.03.2019
38GPC U13- otevřený - Praha HamrC23.03.2019
39GPC U13 - AšC24.03.2019
40GPC U13- otevřený - KladnoC24.03.2019
41GPC U13 - BrnoC31.03.2019
42GPC U13 - Liberec- VesecC06.04.2019
43GPD U13- Praha - Praha JeremiD06.04.2019
44GPC U13- otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
45GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.04.2019
46GPC U13-Memoriál A. Waňkové - PlzeňC13.04.2019
47GPC U13- otevřený - ŠumperkC13.04.2019
48GPC U13 - OrlováC13.04.2019
49GPC U13 - KladnoC14.04.2019
50GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
51GPC U13- Praha - Praha VinořC19.04.2019
52GPD U13 - PlzeňD04.05.2019
532. GPA U13 - MostA05.05.2019
54GPC U13- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
55GPC U13 - České BudějoviceC11.05.2019
56GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD11.05.2019
57GPC U13 - BrnoC18.05.2019
582. GPB U13 - Praha RadotínB02.06.2019
59GPC U13- otevřený Tři Bratři Český Těšín - Český TěšínC15.06.2019
60GPC U13- dvouhry - Praha LužinyC15.06.2019
61OP U13 - Králův DvůrSKP23.06.2019
62GPC U13 Open Drive- čtyřhry,mixy - AšC31.08.2019
633. GPB U13 - Hamr PrahaB08.09.2019
64OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP14.09.2019
65GPD U13 - MostD15.09.2019
66GPC U13 - KladnoC15.09.2019
67GPD U13 - PlzeňD21.09.2019
68GPD U13 - VesecD28.09.2019
69GPC U13 - Praha RadotínC29.09.2019
70OP U13 - Brno TuřanySKP05.10.2019
71OP U13 - Karlovy VarySKP05.10.2019
72GPD U13-dvouhry - Kralupy nad VltavouD05.10.2019
73GPC U13 - MostC06.10.2019
74GPD U13- Novoměstký pohár - Nové Město nad MetujíD12.10.2019
75GPC U13 - KladnoC13.10.2019
76GPC U13 - VesecC19.10.2019
77GPC U13 - PardubiceC26.10.2019
78GPD U13 - PardubiceD26.10.2019
79GPD U13- V. Velká cena města Aš - AšD27.10.2019
80OP U13 - Český KrumlovSKP02.11.2019
81GPC U13 - OlomoucC02.11.2019
82GPD U13- dvouhry - Praha JeremiD02.11.2019
83GPC U13 - ŠumperkC03.11.2019
84GPC U13 - Ústí nad LabemC09.11.2019
85GPD U13 - PlzeňD10.11.2019
86GPC U13 - KlimkoviceC16.11.2019
87GPC U13 kvalifikační - Benátky nad JizerouC17.11.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading