logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 21.11.2019

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
10.12.2018 - 21.11.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ49
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín3060
3.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2580
4.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2520
5.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2470
6.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1980
7.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1880
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1880
9.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1340
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1340
11.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1220
12.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1190
13.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1180
14.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1170
15.Altera Jan2004 BaC Kladno1150
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha1150
17.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1140
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1140
19.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.1090
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1090
21.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1060
22.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 1050
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1050
25.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1020
26.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové1000
27.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.990
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.990
29.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha950
Oros Marek2003 Super Stars Most950
31.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha920
32.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA870
33.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.865
34.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice850
35.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha800
37.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem770
38.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha730
39.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice705
40.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.670
41.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.668
42.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.648
43.Port Jan2003 BK TJ Baník Most620
44.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka613
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.613
46.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.600
47.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha598
48.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most595
49.Wagner Adam2003 Badminton VK Aš575
50.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.550
51.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.533
52.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.530
53.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha525
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice525
55.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha510
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha510
57.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha509
58.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton500
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha500
60.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš498
61.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice495
62.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.475
63.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha470
64.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.450
65.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
66.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.438
Matiska David2004 BK ARION PRAHA438
68.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.435
69.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice425
70.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.420
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.420
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice420
73.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA413
74.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem410
75.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.403
76.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
78.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.399
79.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.393
80.Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka374
81.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.360
82.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka359
83.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.355
84.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.350
85.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.348
86.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha347
87.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 332
88.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII326
89.Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka324
90.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.323
91.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.310
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha310
93.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava300
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.300
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.300
97.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 298
98.Janáček David2004 BK ARION PRAHA296
99.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.294
100.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.290
101.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň289
102.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.281
103.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.280
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.280
105.Solar Jan2005 SK Prosek Praha278
106.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.275
107.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno263
108.Jonáš Václav2006 BaC Kladno255
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže255
110.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha238
111.Kóňa Jan2004 Super Stars Most237
112.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.235
113.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha230
114.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem220
115.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš208
116.Vlasák David2004 Super Stars Most203
117.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice200
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.200
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
120.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.195
121.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice191
122.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno190
123.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha188
124.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem185
125.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice184
126.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha183
127.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.181
128.Korynta Martin2004 BaC Kladno180
129.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA175
131.Hlad Adam2004 BaC Kladno163
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.163
133.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.159
134.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.158
135.Žižka Jan2004 SK Hamr, z.s. 151
136.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.150
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice150
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín150
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha150
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové150
144.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.145
145.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.143
146.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.142
147.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
148.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná125
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.125
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové125
151.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice123
152.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
153.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.118
154.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže115
155.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice113
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic113
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.113
158.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.110
Zahradník Petr2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.110
160.Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 109
161.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.105
162.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava100
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.100
Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA100
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.100
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.100
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA100
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
175.Suchopár Jan2006 Super Stars Most99
176.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.94
177.Hašek Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY93
178.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic88
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš88
181.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.85
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.85
183.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš83
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha83
185.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.81
186.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.80
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem80
188.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA75
189.Kazík Matěj2005 BaC Kladno70
190.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže68
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha68
192.Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem66
193.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Kundrát David2006 Badminton VK Aš63
196.Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.60
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.60
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.60
199.Liu Michael2003 SK Hamr, z.s. 58
200.Zabek Matyáš2004 Ostrava Badminton Klub55
201.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most54
202.Gregar Jan2005 Start Jihlava50
Haratyk Jan2003 BC 66 Ivančice50
Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín50
Hora Aleš2003 Super Stars Most50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
209.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové40
210.Hlaváček Jan2003 Ostrava Badminton Klub38
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš38
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice38
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš38
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY38
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany38
216.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 35
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 35
218.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 30
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice30
221.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk29
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk29
223.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY25
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.25
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.25
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice25
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 25
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Volejníček Lukáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
239.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno20
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA20
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 20
244.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha19
245.Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY15
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.15
247.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 13
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem13
249.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA10
Jindra Lukáš2005 SK Hamr, z.s. 10
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Stumpf Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ100
2.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.3760
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava3760
4.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2730
5.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2620
6.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha2358
7.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha2220
8.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2080
9.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2000
10.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1980
11.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1970
12.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1880
13.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1780
14.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1740
15.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1690
16.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1630
17.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1500
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1500
19.Altera Jan2004 BaC Kladno1450
20.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1400
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1400
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1400
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha1400
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha1400
25.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové1380
26.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha1340
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1340
28.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1300
29.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1200
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
32.Oros Marek2003 Super Stars Most1190
33.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1115
34.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1100
35.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1090
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1090
37.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1040
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1040
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1040
40.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha968
41.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš965
Wagner Adam2003 Badminton VK Aš965
43.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.955
44.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 950
45.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most905
46.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha900
47.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.880
48.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka850
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton850
50.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice840
Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.840
52.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.830
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha830
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.830
55.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha805
56.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha800
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.800
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.800
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha800
61.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha780
62.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.773
63.Port Jan2003 BK TJ Baník Most730
64.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA720
65.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná700
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.700
67.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno675
68.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice650
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.650
70.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.600
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha600
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.600
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka600
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka600
76.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.580
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.580
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.580
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.580
80.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha575
81.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.570
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem570
83.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA563
84.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.560
85.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.550
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha550
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.550
88.Matiska David2004 BK ARION PRAHA545
89.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 543
90.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.533
91.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.530
92.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.526
93.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem500
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.500
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII500
96.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.490
97.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.480
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.480
99.Solar Jan2005 SK Prosek Praha478
100.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.470
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem470
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice470
103.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
104.Janáček David2004 BK ARION PRAHA466
105.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.460
106.Vlasák David2004 Super Stars Most458
107.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.450
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.450
109.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha448
110.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha428
111.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš425
Korynta Martin2004 BaC Kladno425
113.Kóňa Jan2004 Super Stars Most408
114.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.400
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
116.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.375
Kundrát David2006 Badminton VK Aš375
118.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.370
119.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.350
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice350
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.350
122.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.330
123.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.325
124.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.323
125.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA320
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA320
127.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka300
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA300
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš300
132.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.275
133.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže270
134.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.263
135.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava250
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice250
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice250
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.250
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
141.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha238
142.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha235
143.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.225
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.225
145.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 223
146.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.220
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.220
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice220
149.Suchopár Jan2006 Super Stars Most210
150.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.200
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava200
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Hlad Adam2004 BaC Kladno200
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové200
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
156.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
157.Jonáš Václav2006 BaC Kladno170
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno170
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže170
160.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 163
161.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.150
Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže150
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Hora Aleš2003 Super Stars Most150
Kazík Matěj2005 BaC Kladno150
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín150
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
173.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš144
175.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň138
176.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA128
177.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš125
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš125
180.Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.120
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.120
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.120
Zahradník Petr2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.120
184.Liu Michael2003 SK Hamr, z.s. 118
185.Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem113
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany113
187.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Gregar Jan2005 Start Jihlava100
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové100
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 100
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.100
Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most100
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice100
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.100
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.100
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.100
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice100
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.100
Zabek Matyáš2004 Ostrava Badminton Klub100
206.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.88
207.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 75
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.75
209.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha60
210.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA50
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY50
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.50
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno50
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA50
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 50
230.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš44
231.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Jindra Lukáš2005 SK Hamr, z.s. 25
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 25
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
1.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.2670
2.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2080
3.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1980
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1960
5.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1930
6.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1840
7.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1700
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1700
9.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1620
10.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1320
11.Altera Jan2004 BaC Kladno1300
12.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1240
13.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha1200
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
15.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1190
16.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1150
17.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1140
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1140
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1140
20.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha1100
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1100
22.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1090
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1090
24.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1025
25.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1000
26.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice970
27.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.930
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 930
29.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha920
30.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha870
31.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.865
32.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.850
33.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice815
34.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.770
35.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton750
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.750
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové750
38.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.720
Oros Marek2003 Super Stars Most720
40.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka700
41.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.650
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice650
43.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA633
44.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem630
45.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice625
46.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.620
47.Wagner Adam2003 Badminton VK Aš602
48.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
49.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha568
50.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.560
51.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.550
52.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš538
53.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most523
54.Port Jan2003 BK TJ Baník Most520
55.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.515
56.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice500
57.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.485
58.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice475
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha475
60.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka471
61.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha464
62.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš463
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha463
64.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha460
65.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 450
66.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.440
67.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha435
68.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
69.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.420
70.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.418
71.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.410
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem410
73.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
75.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha390
76.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha378
77.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem375
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.375
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka375
80.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA363
81.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha353
82.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.350
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice350
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice350
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha350
Matiska David2004 BK ARION PRAHA350
87.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.335
88.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII325
89.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.305
90.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava300
Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno300
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.300
Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
95.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA275
96.Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka271
97.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.270
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže270
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
100.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.260
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.260
102.Solar Jan2005 SK Prosek Praha251
103.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice250
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.250
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.250
106.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice245
107.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň238
108.Jonáš Václav2006 BaC Kladno230
109.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice225
110.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha218
111.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.210
112.Kundrát David2006 Badminton VK Aš208
113.Janáček David2004 BK ARION PRAHA205
114.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.200
Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.200
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín200
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
120.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.185
Vlasák David2004 Super Stars Most185
122.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha181
123.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.175
Kóňa Jan2004 Super Stars Most175
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.175
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš175
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.175
128.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno170
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
130.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.160
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem160
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže160
Suchopár Jan2006 Super Stars Most160
134.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.150
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 150
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš150
138.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha138
139.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
140.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.120
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
142.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.113
143.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.110
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.110
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.110
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
Zahradník Petr2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.110
148.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš108
149.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava100
Gregar Jan2005 Start Jihlava100
Hlad Adam2004 BaC Kladno100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Korynta Martin2004 BaC Kladno100
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové100
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.100
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
163.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.85
164.Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš75
165.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany63
166.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice60
167.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka59
168.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže50
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Haratyk Jan2003 BC 66 Ivančice50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 50
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.50
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha50
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
187.Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem44
188.Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.30
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.30
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha30
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA30
192.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Hora Aleš2003 Super Stars Most25
Kazík Matěj2005 BaC Kladno25
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 25
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ168
2.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3030
3.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2220
4.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1960
5.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1930
6.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1780
7.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1770
8.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1640
9.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1450
10.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1440
11.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1430
12.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1400
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1400
14.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.1300
15.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1290
16.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1250
17.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1240
18.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1200
19.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1150
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1150
21.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1130
22.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1090
23.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1030
24.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1015
25.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1005
26.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1000
27.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 950
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice950
29.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.850
30.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.810
31.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.800
32.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice790
33.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice763
34.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.753
35.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha750
36.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.725
37.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.705
38.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice700
39.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most690
40.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice675
41.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.670
42.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha664
43.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.655
44.Benediktová Klára2005 BA Plzeň650
45.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice645
46.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most630
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem630
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín630
49.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha628
50.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.623
51.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha620
52.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha595
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem595
54.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem570
55.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice568
56.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín550
57.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.513
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže513
59.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.500
60.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš491
61.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha475
62.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.456
63.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha451
64.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
65.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha440
66.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.425
67.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.423
68.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha420
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.420
70.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.413
71.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice410
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem410
73.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš400
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
75.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 396
76.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.390
77.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem385
78.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.372
79.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.370
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most370
81.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň363
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha363
83.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.361
84.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš354
85.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice350
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice350
87.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.349
88.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové330
89.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic318
90.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice313
91.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.311
92.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem310
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.310
94.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 302
95.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.300
96.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.298
97.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.275
98.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.270
Jonášová Klára2006 BaC Kladno270
100.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.267
101.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.263
102.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš262
103.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem260
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.260
Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.260
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.260
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem260
108.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha258
109.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice250
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
112.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.240
113.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.235
114.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.229
115.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka226
116.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha223
117.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha214
118.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha208
119.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín205
120.Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem204
121.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.200
122.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.173
123.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.168
125.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín160
126.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava150
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice150
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava150
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.150
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou150
134.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.147
135.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.145
136.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice143
137.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš141
138.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice138
139.Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
140.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
142.Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany118
143.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.113
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň113
145.Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha110
146.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.107
147.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.105
148.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice100
Marková Julie2005 Start Jihlava100
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka100
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky100
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.100
156.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.95
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.95
158.Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany93
159.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha90
160.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.88
Krupičková Aneta2003 BA Plzeň88
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš88
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic88
164.Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš83
165.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.81
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.81
167.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.80
168.Javorská Anna2004 USK Plzeň79
169.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.78
170.Tomášková Eva2003 BaC Kladno75
171.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno70
172.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.69
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.69
174.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha68
175.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha66
176.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.64
177.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň63
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové63
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.63
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice63
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most63
182.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín60
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA60
185.Doležalová Nikol2003 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
186.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.56
187.Pelčáková Natálie2003 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.54
188.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice50
Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY50
Žurková Adéla2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
195.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.45
196.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
197.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže38
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka38
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň38
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové38
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha38
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš38
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.38
204.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany33
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka33
206.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.30
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
209.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.25
210.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha24
211.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka20
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.20
214.Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.19
1.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.3060
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 3060
3.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2920
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2920
5.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2680
6.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2630
7.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2200
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2200
9.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1820
10.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1650
11.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1640
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha1640
13.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1600
14.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1580
15.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1530
16.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1520
17.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1480
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1480
19.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1430
20.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1390
21.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem1340
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.1340
23.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.1300
24.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice1280
25.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1240
26.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1230
27.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
28.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1190
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1190
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1190
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1190
32.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1180
33.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1150
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1150
35.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.1140
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1140
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1140
38.Benediktová Klára2005 BA Plzeň1115
39.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1050
40.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.990
41.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem900
42.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha898
43.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.890
44.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha855
45.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.830
46.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice800
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.800
48.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem780
49.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most775
50.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín750
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
52.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha745
53.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.730
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem730
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.730
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.730
57.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice700
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice700
59.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most670
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha670
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem670
62.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš650
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš650
64.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.640
65.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín625
66.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most620
67.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.590
68.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.580
69.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha578
70.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.570
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most570
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha570
73.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice565
74.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.550
Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 550
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 550
77.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice545
78.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.530
79.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.525
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.525
81.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.500
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice500
83.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.490
84.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš488
85.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.480
86.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.470
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.470
88.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš450
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové450
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice450
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.450
92.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.445
93.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.438
94.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice430
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže430
96.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha423
97.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.420
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.420
99.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 400
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.400
102.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha395
103.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice390
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha390
105.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.380
106.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.370
107.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.350
Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha350
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice350
111.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.325
112.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha320
113.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava300
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava300
Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.300
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
119.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.298
120.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka288
121.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín285
122.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice275
Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.275
124.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.270
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.270
126.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín260
127.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.250
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha250
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.250
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.250
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic250
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.250
133.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň246
134.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice244
135.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
136.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 226
137.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.220
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
140.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA210
141.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice200
Krupičková Aneta2003 BA Plzeň200
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš200
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.200
Tomášková Eva2003 BaC Kladno200
Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš200
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno200
148.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň188
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha188
151.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.180
Jonášová Klára2006 BaC Kladno180
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno180
155.Javorská Anna2004 USK Plzeň158
156.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha156
157.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.150
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most150
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
Marková Julie2005 Start Jihlava150
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.150
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha150
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most150
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou150
168.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha120
171.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka113
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka113
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka113
174.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha102
175.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice100
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice100
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň100
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice100
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové100
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice100
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice100
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.100
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.100
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš100
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš100
194.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany88
196.Doležalová Nikol2003 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.75
Pelčáková Natálie2003 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.75
Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš75
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš75
200.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka63
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.63
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY63
203.Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín60
204.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.50
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
208.Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany38
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany38
1.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2620
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2080
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2080
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1960
5.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1930
6.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1840
7.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1700
8.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1590
9.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1580
10.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1520
11.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1320
12.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
13.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1200
14.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem1190
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1190
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1190
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1190
18.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.1140
19.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1100
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1100
21.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1090
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1090
23.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1075
24.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem990
25.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.950
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha950
27.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 855
28.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.850
29.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.780
30.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.750
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín750
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.750
33.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.745
34.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice740
35.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem700
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové700
37.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 690
38.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.683
39.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.670
40.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.665
41.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice655
42.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.650
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice650
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice650
45.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha648
46.Benediktová Klára2005 BA Plzeň638
47.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most620
48.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.600
49.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš573
50.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most570
51.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.560
52.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.550
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.550
55.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.540
56.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.535
57.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha534
58.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha533
59.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem530
60.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha520
61.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha510
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín510
63.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice505
64.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.500
65.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.475
66.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem460
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem460
68.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha450
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.450
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.450
71.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice445
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice445
73.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš438
74.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.425
75.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha423
76.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most420
78.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš408
79.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš401
80.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice400
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
82.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha388
83.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.375
84.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.368
85.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.360
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.360
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem360
88.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.355
89.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň325
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové325
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.325
92.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.316
93.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 308
94.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava300
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno300
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
97.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.280
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.280
99.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha278
100.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže270
101.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.260
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín260
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic260
104.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice250
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.250
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha250
Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
111.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.245
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.245
113.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem235
114.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 230
115.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.225
116.Jonášová Klára2006 BaC Kladno220
117.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha214
118.Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem204
119.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.200
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha200
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky200
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.200
123.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.185
124.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
125.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín160
126.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.155
127.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice150
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice150
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava150
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.150
132.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.125
Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.125
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.125
136.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
137.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha118
138.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.113
139.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.110
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.110
142.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 100
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň100
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.100
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.100
Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.100
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.100
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Tomášková Eva2003 BaC Kladno100
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno100
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš100
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou100
161.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka88
Krupičková Aneta2003 BA Plzeň88
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha88
164.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha80
165.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha78
166.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.75
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš75
168.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA68
169.Javorská Anna2004 USK Plzeň63
Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany63
171.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice60
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
174.Doležalová Nikol2003 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany59
176.Pelčáková Natálie2003 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.54
177.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice50
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové50
Marková Julie2005 Start Jihlava50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové50
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice50
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.50
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most50
Žurková Adéla2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
195.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka38
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka38
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň38
198.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha30
Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín30
200.Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.25
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka25
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY25
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U17- Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
2GPC U17 - Český KrumlovC12.01.2019
3GPC U17- otevřený - Ústí nad LabemC12.01.2019
4GPC U17 - PlzeňC12.01.2019
5GPC U17 - otevřený - OsíkC19.01.2019
6GPC U17- Praha - Praha HamrC27.01.2019
7GPC U17 - Králův DvůrC27.01.2019
8GPC U17 - PodivínC02.02.2019
9GPC U17 - OpavaC03.02.2019
101. GPA U17 - Hradec KrálovéA17.02.2019
11GPC U17 21. Witte Cup Nejdek - NejdekC02.03.2019
12GPD U17 - ŠumperkD03.03.2019
13GPC U17 - otevřený - MostC09.03.2019
14GPC U17 - otevřený - Praha ZMC10.03.2019
15GPC U17 - ChropyněC10.03.2019
16GPD U17- otevřený - Ústí nad LabemD16.03.2019
17GPC U17 - AšC17.03.2019
181. GPB U17 - DobřanyB24.03.2019
19GPC U17 - LiberecC30.03.2019
20GPC U17 - Karlovy VaryC06.04.2019
21GPC U17 - otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
22GPC U17 - otevřený - KladnoC07.04.2019
23GPC U17 - otevřený - Hradec KrálovéC13.04.2019
24GPC U17 Radotín Cup - Praha RadotínC14.04.2019
25GPC U17 - Plzeň Bílá HoraC20.04.2019
26GPC U17- Praha - Praha HamrC27.04.2019
27GPC U17 - OlomoucC27.04.2019
28GPC U17 - MostC27.04.2019
29GPC U17 - České BudějoviceC27.04.2019
30GPC U17 - IvančiceC28.04.2019
31GPD U17 - TáborD04.05.2019
32GPC U17 - Benátky nad JizerouC04.05.2019
332. GPA U17 - Praha HamrA19.05.2019
34OP U17 - KladnoSKP26.05.2019
35GPC U17 - otevřený - Praha VinořC26.05.2019
36GPC U17 - ChropyněC08.06.2019
372. GPB U17 - PardubiceB09.06.2019
38GPC U17 - otevřený - Praha LužinyC09.06.2019
39GPC U17 Open Drive- čtyřhry, mixy - AšC31.08.2019
40GPC U17 - KladnoC01.09.2019
41GPC U17 - PřerovC07.09.2019
423. GPB U17 - Ústí nad LabemB15.09.2019
43GPD U17 - PlzeňD21.09.2019
44GPC U17 - PlzeňC22.09.2019
45OP U17 - České BudějoviceSKP28.09.2019
46GPC U17 - KladnoC29.09.2019
47GPC U17 - Praha RadotínC29.09.2019
48OP U17 - Karlovy VarySKP05.10.2019
49GPC U17 kvalifikační - TáborC19.10.2019
50OP U17 - Praha VinořSKP19.10.2019
51GPC U17 kvalifikační - Hradec KrálovéC19.10.2019
52OP U17 - Ústí nad LabemSKP19.10.2019
53GPC U17 kvalifikační - Karlovy VaryC19.10.2019
54GPC U17 kvalifikační - Králův DvůrC19.10.2019
55OP U17 - OpavaSKP26.10.2019
56GPD U17- V. Velká cena města Aš - AšD27.10.2019
57MČR U17 - Sportovní Centrum OstravaMČR03.11.2019
58GPD U17 - MostD16.11.2019
59GPC U17 - KlimkoviceC16.11.2019
60GPD U17 - Praha JeremiD17.11.2019
61GPC U17 - KladnoC17.11.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading