logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 28.11.2019

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
6
Období: 
28.11.2018 - 28.11.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 SK Brno Slatina, z.s.WR134
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR137
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR215
4.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3200
5.Král Jiří2000 BA Plzeň2820
6.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.2800
7.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2680
8.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2540
9.Louda Jiří1995 USK Plzeň2280
10.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka2150
11.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2120
12.Helar Ondřej1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.1950
13.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1740
14.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1650
15.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1600
Kural Martin1999 USK Plzeň1600
17.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1560
18.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1540
19.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1480
20.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1450
21.Morávek Michal2002 BaC Kladno1390
22.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1290
23.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1280
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1280
25.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1240
26.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1230
27.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 1180
Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1180
29.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice1170
30.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1150
31.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1134
32.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1120
33.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most1100
34.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1080
35.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1070
36.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1010
37.Koukal Petr1985 BK 93 Hořovice1000
38.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.960
39.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.955
40.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.938
41.Klimaj Jan1979 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.930
42.Port Jan1972 Super Stars Most880
43.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.858
44.Oros Ladislav1971 Super Stars Most820
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 820
46.Šula Fabian1995 TJ Ostrov814
47.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.800
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha800
49.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.790
50.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška750
51.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.748
52.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.720
53.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň683
54.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice670
55.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.660
56.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 650
57.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.630
58.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže614
59.Král Martin1994 BK TJ Baník Most613
60.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic600
Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
62.Králíček Jan2000 Super Stars Most579
63.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.560
64.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.540
65.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha535
66.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná520
67.Drudík Ota1992 USK Plzeň515
68.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera500
69.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.485
70.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.475
71.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.470
72.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška460
73.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.458
74.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava455
75.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 453
76.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.450
77.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.442
78.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň435
79.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.430
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.430
81.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek425
82.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná420
83.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice415
84.Straka Jakub2000 Super Stars Most411
85.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.410
86.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka405
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 405
88.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.400
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton400
90.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice390
91.Kostrhun Adam2000 TJ Slavoj Podivín385
92.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek379
93.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most375
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka375
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.375
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.375
97.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.370
98.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most363
99.Čechura Adam1989 BaC Kladno360
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.360
101.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín355
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná355
103.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.351
104.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.350
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.350
106.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany346
107.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň345
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň345
109.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera335
110.Helar Jakub1992 Start Jihlava330
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno330
112.Kozák Michal1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice325
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most325
114.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek318
115.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.313
116.Altera Jan2004 BaC Kladno310
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice310
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice310
119.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice306
120.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Palán Václav2001 SK Prosek Praha300
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín300
123.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc295
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 295
125.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice290
Horn Martin1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.290
127.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA289
128.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno285
129.Lundák Petr1988 SK Jupiter280
130.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.275
131.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice273
132.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek255
133.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.250
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice250
135.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.245
136.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň244
137.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA240
Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň240
Venclů Filip1986 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
141.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.235
Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha235
143.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 234
144.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.233
145.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava230
146.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.226
147.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA225
148.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno220
149.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové210
150.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek207
151.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná205
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou205
153.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.202
154.Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.200
Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany200
Vícen Jarolím1989 SK Brno Slatina, z.s.200
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka200
159.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.199
160.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.195
161.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter194
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek194
163.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka188
Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
165.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 185
Konupka Jiří1965 BaC Kladno185
167.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň184
168.Pašek Michal1987 SK Jupiter182
169.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava180
Poříz Leoš1974 Start Jihlava180
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton180
172.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.176
173.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha175
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava175
175.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice168
176.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy163
177.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
178.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín150
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.150
182.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha145
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové145
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha145
185.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany144
186.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice143
187.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany136
188.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.130
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.130
Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín130
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno130
192.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň125
Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Golec Antonín1993 SK Brno Slatina, z.s.125
Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice125
197.Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.120
Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Oros Marek2003 Super Stars Most120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
201.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
202.Doležel Zdeněk1981 SK BC Premiera115
203.Repiar Samuel1994 Super Stars Most114
204.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.110
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín110
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany110
207.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany107
208.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
209.Červeň Martin1993 BK ARION PRAHA100
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.100
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně100
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Jenčík Martin1980 BaC Kladno100
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná100
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, z.s.100
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera100
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška100
Varmuža Jan1973 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Zahradník Karel1990 SK HIT Hradec Králové, z.s.100
225.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha95
226.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 92
227.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha90
228.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.88
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
230.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.85
231.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.84
232.Hejna Luboš1975 SK Jupiter81
233.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice80
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno80
235.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
236.Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 75
Grace Yury1967 Start Jihlava75
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.75
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.75
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže75
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.75
Sousedík Pavel1984 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany75
244.König Marián1975 SKP Kometa Brno - RS Badminton73
245.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka69
246.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany61
247.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.60
Benírške Adam1995 Start Jihlava60
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.60
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice60
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno60
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná60
Šot Michal1988 SK BC Premiera60
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň60
258.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.58
259.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice57
Zavadil Jindřich1968 TJ Astra Zahradní Město, z.s.57
261.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy56
262.Čapek Jiří1975 Super Stars Most55
Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín55
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka55
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 55
266.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha50
Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice50
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná50
Drahoš Bohuslav1983 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže50
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.50
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.50
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice50
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové50
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha50
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice50
Schmied Martin1982 TJ Chropyně50
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava50
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň50
Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.50
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 50
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Wagner Adam2003 Badminton VK Aš50
Zahradnický Martin1987 Allivictus Zlín BK50
Zrůna Michal1987 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
290.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.49
291.Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.45
292.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava43
293.Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.42
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.42
295.Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany41
296.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš38
Kubíček Vojtěch1978 SK Troja, z.s.38
298.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII35
299.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter31
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň31
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany31
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka31
303.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice30
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.30
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.30
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.30
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové30
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice30
310.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter26
311.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.25
Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice25
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy25
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.25
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Navrátil Štěpán2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava25
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň25
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.25
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.25
326.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš20
Kublák Filip1995 Ostrava Badminton Klub20
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 20
329.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany19
330.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.15
Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.15
332.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.13
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.13
334.Votik Richard1988 BK ARION PRAHA12
335.Panský Michal1986 TJ Sokol Vodňany10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
337.Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka9
1.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5040
2.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4240
3.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3800
4.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3280
Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3280
6.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2960
7.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2680
8.Helar Ondřej1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.2600
9.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2400
10.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2360
11.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.2350
12.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2280
13.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2180
14.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2150
15.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2050
16.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2020
17.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže2018
18.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2000
19.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1980
20.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha1920
21.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1900
22.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1800
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1800
24.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice1790
25.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1740
26.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1690
27.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1620
28.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1600
29.Kural Martin1999 USK Plzeň1540
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1540
31.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1520
32.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice1500
33.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1480
34.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1450
Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice1450
36.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1440
37.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.1370
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1370
39.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.1304
40.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1270
41.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1250
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1250
43.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1240
44.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1220
Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1220
46.Port Jan1972 Super Stars Most1155
47.Morávek Michal2002 BaC Kladno1140
48.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň1113
49.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1100
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1100
51.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1080
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň1080
53.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň1070
54.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást1063
55.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1040
56.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1030
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera1030
58.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.980
59.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.970
60.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most955
61.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera950
62.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín920
63.Oros Ladislav1971 Super Stars Most918
64.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha900
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška900
66.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha860
67.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň850
68.Králíček Jan2000 Super Stars Most831
69.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.810
70.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň805
71.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice800
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška800
73.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha798
74.Král Martin1994 BK TJ Baník Most795
75.Louda Jiří1995 USK Plzeň780
76.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná770
77.Drudík Ota1992 USK Plzeň763
Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.763
79.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.750
80.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 741
81.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná720
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.720
Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.720
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.720
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.720
86.Straka Jakub2000 Super Stars Most709
87.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň705
88.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA700
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton700
90.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka683
91.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 674
92.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 670
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.670
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.670
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.670
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 670
97.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.662
98.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.660
99.Konupka Jiří1965 BaC Kladno655
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno655
101.Helar Jakub1992 Start Jihlava650
102.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek642
103.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany639
104.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.635
105.Kostrhun Adam2000 TJ Slavoj Podivín620
106.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany606
107.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc600
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice600
109.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 588
110.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná585
111.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice580
112.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter562
113.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice560
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice560
115.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most550
116.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.536
117.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.535
118.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek525
119.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 524
120.Altera Jan2004 BaC Kladno520
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice520
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno520
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové520
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka520
125.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka513
126.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.500
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín500
Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha500
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.500
130.Pašek Michal1987 SK Jupiter494
131.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
Světnička Michal1994 SK Brno Slatina, z.s.480
133.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek475
134.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.470
135.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice460
136.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most450
Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.450
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno450
140.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava435
141.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.425
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most425
143.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most420
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže420
145.Horn Martin1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.410
146.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic405
147.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.400
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice400
150.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek393
151.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice386
152.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice385
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava385
154.Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.375
155.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice374
156.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha360
157.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice350
Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
159.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno320
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice320
161.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.317
162.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.310
163.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.305
164.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava300
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek300
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 300
Segeč Jan1978 USK Plzeň300
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA300
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka300
172.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.294
173.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.286
174.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.282
175.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.280
176.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.275
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka275
178.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín270
179.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka267
180.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton260
181.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.252
182.Lundák Petr1988 SK Jupiter251
183.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
Oros Marek2003 Super Stars Most250
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha250
Šula Fabian1995 TJ Ostrov250
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.250
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové250
190.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany245
191.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka244
192.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou241
193.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná240
Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.240
Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové240
Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná240
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové240
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.240
199.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.238
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany238
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.238
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany238
203.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera230
204.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek228
205.Grace Yury1967 Start Jihlava225
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.225
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka225
208.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň221
209.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové220
Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.220
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice220
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.220
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín220
214.Vild Petr1974 SK Jupiter216
215.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice210
Klimaj Jan1979 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.210
217.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy209
218.Čechura Adam1989 BaC Kladno208
219.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice200
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.200
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.200
Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Poříz Leoš1974 Start Jihlava200
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most200
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice200
226.Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 188
227.Kozák Michal1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice185
228.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter181
229.Šot Michal1988 SK BC Premiera180
230.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 178
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany178
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 178
233.Slepička Martin1970 SK Jupiter172
234.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
235.Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy168
236.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava160
Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava160
239.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš150
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná150
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně150
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.150
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.150
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 150
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava150
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná150
Tlustý Lukáš1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Wagner Adam2003 Badminton VK Aš150
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Zahradník Karel1990 SK HIT Hradec Králové, z.s.150
256.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže149
257.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany144
258.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Repiar Samuel1994 Super Stars Most138
261.Hejna Luboš1975 SK Jupiter134
262.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy129
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy129
264.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 120
Čapek Jiří1975 Super Stars Most120
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže120
Ludvík Pavel1987 BK 93 Hořovice120
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno120
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
275.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy116
276.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš113
277.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice110
König Marián1975 SKP Kometa Brno - RS Badminton110
279.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany107
280.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.106
281.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany102
282.Borský Radek1975 SK HIT Hradec Králové, z.s.100
Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.100
Drahoš Bohuslav1983 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.100
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín100
Jenčík Martin1980 BaC Kladno100
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.100
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.100
Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava100
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.100
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové100
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice100
Sousedík Pavel1984 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha100
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.100
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.100
306.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter88
Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany88
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.88
309.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany81
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany81
311.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.80
312.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy75
313.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.73
314.Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, z.s.63
315.Benírške Adam1995 Start Jihlava60
Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 60
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 60
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Komarovský Petr1965 ABC Brno60
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Valenta Milan1976 ABC Brno60
Zrůna Michal1987 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
327.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany59
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany59
329.Vaněček Jiří1957 Keramika Chlumčany54
330.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII53
331.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha50
Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.50
Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Golec Antonín1993 SK Brno Slatina, z.s.50
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.50
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín50
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Schmied Martin1982 TJ Chropyně50
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín50
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 50
Zahradnický Martin1987 Allivictus Zlín BK50
350.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň46
351.Zavadil Jindřich1968 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
352.Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.42
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.42
354.Červeň Martin1993 BK ARION PRAHA34
355.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň32
356.Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice31
357.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
Panský Michal1986 TJ Sokol Vodňany30
1.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5760
2.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3780
3.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2720
4.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2380
5.Helar Ondřej1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.2300
6.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2190
7.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2150
8.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1880
Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1880
10.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1780
11.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1760
12.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.1720
13.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1700
14.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1500
15.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1340
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1340
17.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1320
18.Kural Martin1999 USK Plzeň1250
19.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1238
20.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera1230
21.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1200
22.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1120
23.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást1050
24.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1044
25.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha970
26.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka940
27.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 938
28.Šula Fabian1995 TJ Ostrov925
29.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno900
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.900
31.Pistulka Radek1997 USK Plzeň890
32.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň888
33.Port Jan1972 Super Stars Most880
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA880
35.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.872
36.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha858
37.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.850
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška850
39.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most810
40.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové770
41.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice760
42.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže750
43.Králíček Jan2000 Super Stars Most736
44.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.735
45.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice730
46.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.720
Oros Ladislav1971 Super Stars Most720
48.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.700
Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
50.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.690
51.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.680
52.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha675
53.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice670
Klimaj Jan1979 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.670
55.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.660
56.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.640
57.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň623
58.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno610
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera610
60.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.600
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň600
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška600
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška600
64.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice595
65.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.588
66.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany575
67.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice570
68.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.562
69.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.560
70.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 500
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice500
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín500
73.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.490
74.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň480
75.Straka Jakub2000 Super Stars Most460
76.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.455
77.Helar Jakub1992 Start Jihlava453
78.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice440
79.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek430
80.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.425
81.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha420
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.420
83.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice400
84.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice395
85.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice385
86.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.375
87.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.370
88.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava360
89.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná355
90.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.350
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton350
92.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná345
93.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc335
94.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové320
Drudík Ota1992 USK Plzeň320
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
98.Lundák Petr1988 SK Jupiter319
99.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 306
100.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
104.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka294
105.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany293
106.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.288
107.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice280
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA280
109.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.275
Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.275
111.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice258
112.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.255
113.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 253
114.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
Král Martin1994 BK TJ Baník Most250
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most250
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.250
118.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou241
119.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
120.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha234
121.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná230
122.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň225
Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň225
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín225
125.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.220
126.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek219
127.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek218
128.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton210
129.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera200
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Kostrhun Adam2000 TJ Slavoj Podivín200
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha200
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha200
135.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.195
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.195
137.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.192
138.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň190
139.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín180
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže180
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.180
142.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 178
143.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany175
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
Zahradník Karel1990 SK HIT Hradec Králové, z.s.175
146.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
147.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice160
148.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek155
149.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany154
150.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA150
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava150
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.150
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Voves Tomáš1987 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
158.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.145
159.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka144
160.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 142
161.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter131
162.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň125
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic125
164.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany121
165.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice120
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice120
168.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže118
169.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice110
Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín110
König Marián1975 SKP Kometa Brno - RS Badminton110
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.110
173.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava100
Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most100
Červeň Martin1993 BK ARION PRAHA100
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice100
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most100
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.100
Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín100
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.100
Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.100
Oros Marek2003 Super Stars Most100
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava100
Sousedík Pavel1984 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
187.Pašek Michal1987 SK Jupiter97
188.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 94
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka94
190.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha90
191.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter88
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy88
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany88
195.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava85
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava85
197.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
198.Horn Martin1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň75
200.Čechura Adam1989 BaC Kladno73
201.Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany63
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek63
203.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 60
Čapek Jiří1975 Super Stars Most60
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.60
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
208.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek56
209.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.53
210.Borský Radek1975 SK HIT Hradec Králové, z.s.50
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 50
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most50
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.50
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Říha Jan1973 SK UP Olomouc50
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 50
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice50
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové50
Venclů Filip1986 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové50
Zrůna Michal1987 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
230.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
232.Hejna Luboš1975 SK Jupiter38
233.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
234.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava25
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.25
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně25
Kubíček Vojtěch1978 SK Troja, z.s.25
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
239.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR132
2.Švábíková Tereza2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.WR143
3.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR190
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha3880
5.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3280
6.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3020
7.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3000
8.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2880
9.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice2400
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2400
11.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2120
12.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2040
13.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1940
14.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1900
Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1900
16.Nováčková Anežka1999 BK Králův Dvůr, z.s.1890
17.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1350
18.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1290
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1290
20.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
21.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1175
22.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1168
23.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1140
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1140
25.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1120
26.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1100
27.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha1080
Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1080
29.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1035
30.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.993
31.Dobrovolná Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.960
32.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany920
Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.920
34.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton900
35.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.850
36.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.846
37.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha838
38.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.830
39.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice820
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň820
41.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
42.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.780
43.Koldová Veronika1994 Super Stars Most760
44.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
45.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha730
46.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.675
47.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.670
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice670
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice670
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most670
51.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter653
52.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň650
53.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže645
54.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno640
55.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň613
56.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.600
57.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka575
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice575
59.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.563
60.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.561
61.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most550
62.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.538
63.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek534
64.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.528
65.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka520
66.Nečasová Jitka1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.499
67.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek495
68.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
Krocová Valerie1992 Super Stars Most470
70.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 450
71.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové400
73.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice385
74.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín380
75.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc375
76.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže360
77.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava350
78.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.340
79.Pálková Tereza2002 Super Stars Most338
80.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.333
81.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany326
82.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče320
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.320
84.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most314
85.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.300
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové300
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
88.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou289
89.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.275
90.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany274
91.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
92.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.245
93.Jelínková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.243
94.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha242
95.Černá Lucie1994 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice240
97.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 234
98.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.226
99.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.225
100.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.220
101.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže214
102.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton210
Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice210
104.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most200
Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.200
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA200
Polívková Eliška1998 USK Plzeň200
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem200
110.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most188
111.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná185
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná185
113.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
Srbová Adéla2000 BaC Kladno180
116.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže175
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.175
118.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice160
119.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice158
120.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice155
121.Bednářová Beata1999 SK Troja, z.s.150
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha150
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.150
129.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín145
130.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha142
131.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera125
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
133.Moravcová Michaela2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.120
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.120
135.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek119
136.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 114
137.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice100
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka100
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Jančatová Marta1995 VSK VŠB - TU Ostrava100
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové100
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.100
Sárová Veronika1984 SK BC Premiera100
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
147.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
Pořízová Radka1977 Start Jihlava88
Zachová Adéla2001 Start Jihlava88
150.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany85
Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.85
152.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most75
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov75
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
155.Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton63
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.63
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
158.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
159.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka56
Mühlfeitová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň56
161.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany50
Konvičná Lucie2002 TJ Chropyně50
Krupičková Aneta2003 BA Plzeň50
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice50
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pastorková Nikol1985 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
170.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.45
171.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany44
Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter44
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter44
174.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.38
175.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera25
1.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4760
2.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice4180
3.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3880
4.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3760
5.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3200
6.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3180
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3180
8.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2900
9.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2780
10.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2700
11.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2640
12.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2620
13.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2600
14.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2540
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2540
Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2540
17.Nováčková Anežka1999 BK Králův Dvůr, z.s.2490
18.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2140
19.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.2100
20.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice2080
21.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1990
22.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1920
23.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1800
24.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1700
25.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1570
26.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1530
27.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1490
28.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1440
29.Černá Lucie1994 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1430
30.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1380
31.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1300
32.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň1290
33.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1250
34.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1230
35.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec Králové1200
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové1200
37.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1170
38.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1150
39.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1130
40.Krocová Martina1988 Super Stars Most1120
41.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1090
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.1090
43.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1080
44.Sárová Veronika1984 SK BC Premiera1070
45.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1035
46.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.1000
48.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most970
49.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 938
50.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha920
51.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha900
52.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most880
Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha880
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice880
55.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň860
56.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.850
57.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.843
58.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže830
59.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice820
60.Moravcová Michaela2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.780
61.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.770
62.Krocová Valerie1992 Super Stars Most765
63.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.750
Smejkalová Dita1974 SK Jupiter750
65.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.745
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice745
67.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.730
68.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha720
69.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most700
70.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče680
71.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek663
72.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice645
73.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice640
74.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.639
75.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.600
76.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň547
77.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.530
78.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 526
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 526
80.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter525
Nečasová Jitka1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.525
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.525
83.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.520
84.Pálková Tereza2002 Super Stars Most500
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most500
86.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha490
87.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno465
88.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň450
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.450
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.450
91.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek446
92.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany445
93.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.425
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.425
Pořízová Radka1977 Start Jihlava425
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou425
97.Vocelková Anna1994 USK Plzeň422
98.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.420
99.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.410
100.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.405
101.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 400
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.400
103.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 394
104.Srbová Adéla2000 BaC Kladno390
105.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň389
106.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
107.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava375
108.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.363
109.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha351
110.Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.350
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
112.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín330
113.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA325
114.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany320
115.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.310
116.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.300
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most300
Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice300
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
123.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná295
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná295
125.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek288
126.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc275
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera275
128.Polívková Eliška1998 USK Plzeň263
129.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice260
130.Bednářová Beata1999 SK Troja, z.s.256
131.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha251
132.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň250
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.250
Zachová Adéla2001 Start Jihlava250
135.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové240
136.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most225
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.225
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most225
139.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha220
140.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.218
141.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice210
142.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany205
143.Erbenová Monika1986 BaC Kladno200
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.200
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.200
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně200
148.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň180
Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.180
152.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.175
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov175
154.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže170
155.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice160
156.Davidová Marika1997 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.150
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
160.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany147
161.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy126
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy126
163.Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.125
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže125
167.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha120
Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera120
169.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter118
170.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice109
171.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.100
Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín100
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice100
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín100
Lubinová Livie1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Ponprajak Thidaporn1986 SK Kuklenská Brno, z.s.100
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek100
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha100
Vargová Angelika1996 BK TU v Liberci, z.s.100
185.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže89
186.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň88
187.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany76
188.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany63
Froňková Jitka1982 TJ Bílá Hora Plzeň63
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka63
Mühlfeitová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň63
192.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter59
193.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
194.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice46
195.Pastorková Nikol1985 Badminton Akademie Olomouc, z.s.44
196.Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany34
1.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5760
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3880
3.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2620
4.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2500
5.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2340
6.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2300
7.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2180
8.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2140
9.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1760
10.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1730
11.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1700
12.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha1580
13.Krocová Martina1988 Super Stars Most1520
14.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1500
15.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1440
16.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1360
17.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1300
18.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1250
19.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1240
20.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec Králové1200
Šmídová Martina2002 BA Plzeň1200
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
23.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1170
24.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1150
25.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1080
26.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
27.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1020
28.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha970
29.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice960
30.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.958
31.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.950
Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.950
33.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice920
34.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.880
35.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter875
36.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.870
37.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha834
38.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov825
39.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice820
40.Erbenová Monika1986 BaC Kladno800
41.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň783
42.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové780
43.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most776
44.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice770
45.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton730
46.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor Praha720
47.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.700
48.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.694
49.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.690
50.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.680
51.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany675
52.Nečasová Jitka1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.663
53.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.650
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha650
55.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň613
56.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.610
Sárová Veronika1984 SK BC Premiera610
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.610
59.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava600
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.600
61.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek596
62.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice595
63.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 588
64.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.570
65.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.562
66.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.550
67.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany545
68.Černá Lucie1994 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.540
69.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň523
70.Koldová Veronika1994 Super Stars Most510
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most510
Srbová Adéla2000 BaC Kladno510
73.Vocelková Anna1994 USK Plzeň488
74.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.485
75.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň470
76.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.450
Nováčková Anežka1999 BK Králův Dvůr, z.s.450
78.Krocová Valerie1992 Super Stars Most420
79.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň418
80.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.417
81.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
82.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže405
Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek405
84.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava403
85.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.400
87.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka380
88.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha370
89.Davidová Marika1997 Badminton Sharks Brno, z.s.360
90.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.350
91.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.345
92.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek344
93.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno330
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.330
95.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče320
96.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice305
97.Bernaciková Martina1980 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice300
99.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.295
100.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.285
101.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže280
102.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc275
103.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton270
104.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most260
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.260
106.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň257
107.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 253
108.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter250
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha250
Lubinová Livie1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
111.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.244
112.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou241
113.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice230
114.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany221
115.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.220
Moravcová Michaela2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.220
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera220
118.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.216
119.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín205
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná205
121.Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.200
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most200
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha200
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera200
Pálková Tereza2002 Super Stars Most200
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha200
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
128.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže194
129.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.185
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná185
131.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
132.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice170
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
134.Polívková Eliška1998 USK Plzeň163
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice163
136.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most150
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice150
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Pořízová Radka1977 Start Jihlava150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.150
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most150
Zachová Adéla2001 Start Jihlava150
147.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka144
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 144
149.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha142
150.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha120
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.120
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.120
Sedláková Kateřina1993 BK 93 Hořovice120
Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
155.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy119
156.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže118
157.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín110
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové110
159.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter107
160.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany106
161.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 100
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka100
Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Krupičková Aneta2003 BA Plzeň100
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice100
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.100
Ponprajak Thidaporn1986 SK Kuklenská Brno, z.s.100
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 100
173.Bednářová Beata1999 SK Troja, z.s.94
174.Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy88
175.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany85
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice85
177.Hamerníková Kateřina1994 TJ Bílá Hora Plzeň78
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA78
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter78
180.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
181.Šťáhlavská Lucie1994 BaC Kladno73
182.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 60
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
Hofmanová Petra1990 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Jelínková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.60
Königová Alena1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 60
189.Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton50
Herrmannová Šárka1990 BK 93 Hořovice50
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín50
Konvičná Lucie2002 TJ Chropyně50
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most50
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové50
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA50
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pastorková Nikol1985 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Vargová Angelika1996 BK TU v Liberci, z.s.50
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
202.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany44
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany44
204.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 40
205.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.38
206.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň31
207.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
Jančatová Marta1995 VSK VŠB - TU Ostrava25
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice25
210.Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany10
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - MostC08.12.2018
2GPC dospělých - Praha - VinořC09.12.2018
3GPD dospělých Vodňanský kapr - VodňanyD15.12.2018
4OP dospělých - Brno - SlatinaSKP05.01.2019
5OP dospělých - PardubiceSKP05.01.2019
6OP dospělých - PlzeňSKP05.01.2019
7OP dospělých - Praha HamrSKP05.01.2019
8OP dospělých - MostSKP05.01.2019
9OP dospělých - FajnéSKP06.01.2019
10OP dospělých - KladnoSKP06.01.2019
11OP dospělých - České BudějoviceSKP12.01.2019
12GPD dospělých - KlatovyD13.01.2019
13Memoriál St. Krauze - Český TěšínA13.01.2019
14GPD dospělých - StrakoniceD26.01.2019
15MČR dospělých - PlzeňMČR03.02.2019
16GPD dospělých - JihlavaD09.02.2019
17GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD09.02.2019
18GPC dospělých - Praha - VinořC09.02.2019
19GPC dospělých - JihlavaC09.02.2019
20GPC dospělých - OlomoucC16.02.2019
21GPC dospělých - Český KrumlovC16.02.2019
22GPC dospělých - OstrovC16.02.2019
23GPD dospělých - TáborD02.03.2019
24GPC dospělých - PardubiceC10.03.2019
25VC města Plzně - PlzeňA10.03.2019
26GPD dospělých - StrakoniceD23.03.2019
27GPB Pohár Akademie Most - MostB24.03.2019
28GPC dospělých - ProboštovC30.03.2019
29GPB Jouda Cup - Praha - ZMB31.03.2019
30GPC dospělých - PlzeňC06.04.2019
31Memoriál I. Škáchy - LiberecA07.04.2019
32GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC20.04.2019
33GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD20.04.2019
34GPC dospělých- 28. Thun Cup Nejdek - NejdekC27.04.2019
35GPC dospělých - KarvináC11.05.2019
36GPC dospělých - Karlovy VaryC11.05.2019
37GPC dospělých - Brno - SlatinaC11.05.2019
38GPC dospělých - LiberecC11.05.2019
39GPC dospělých - KladnoC18.05.2019
40GPD dospělých - DobřanyD19.05.2019
41GPE dospělých - PlzeňE25.05.2019
42GPB dospělých Most - MostB16.06.2019
43Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA01.09.2019
44GPC dospělých - OlomoucC14.09.2019
45GPC dospělých - MostC14.09.2019
46GPC dospělých - Praha VinořC15.09.2019
47GPB Pustějov - PustějovB22.09.2019
48GPC dospělých - OlomoucC05.10.2019
49GPD dospělých - OlomoucD05.10.2019
50GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň- Bílá HoraD05.10.2019
51GPD dospělých - VodňanyD12.10.2019
52GPC dospělých - IvančiceC12.10.2019
53Memoriál K. Holobradého - Praha VinořA13.10.2019
54GPC dospělých - KladnoC20.10.2019
55GPC dospělých- Memoriál Proška - Králův DvůrC02.11.2019
56GPC dospělých - PlzeňC02.11.2019
57GPC dospělých - Hradec KrálovéC02.11.2019
58GPC dospělých - ChropyněC03.11.2019
59GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD03.11.2019
60GPE dospělých - PlzeňE03.11.2019
61GPC dospělých - MostC03.11.2019
62GPC dospělých - StrakoniceC09.11.2019
63GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB10.11.2019
64GPC dospělých- Memoriál P. Bílka - Praha HamrC17.11.2019
65GPC dospělých - Plzeň- Bílá HoraC23.11.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading