logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 28.11.2019

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
28.11.2018 - 28.11.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3500
2.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2760
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2520
4.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2380
5.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1895
6.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1870
7.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1730
8.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1670
9.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1450
10.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1390
11.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1350
12.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1300
13.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1290
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1290
15.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1250
16.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1240
17.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
18.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1150
19.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1140
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1140
21.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1100
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1100
23.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1050
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1050
25.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1030
26.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.975
27.Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.940
28.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.910
29.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 900
30.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha880
31.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.858
32.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.840
33.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.825
34.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.800
35.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.770
36.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš765
37.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.750
38.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice740
39.Kundrát David2006 Badminton VK Aš735
40.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.689
41.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.680
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.680
43.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice670
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 670
45.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže658
46.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.655
47.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.630
48.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha620
Solar Jan2005 SK Prosek Praha620
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha620
51.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.595
52.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most583
Klimeš Vojtěch2006 TJ Sokol Plesná583
54.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno580
55.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem570
56.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany563
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.563
58.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.550
59.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové545
60.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.543
61.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.539
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.539
63.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice525
64.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice508
65.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš500
66.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha498
67.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha488
68.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 480
69.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.475
70.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.450
71.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové445
72.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka420
73.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem419
74.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.385
75.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.377
76.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha375
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.375
78.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA373
79.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice361
80.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín360
81.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.358
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.358
83.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.351
84.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.350
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.350
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.350
87.Jonáš Václav2006 BaC Kladno348
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň348
89.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice346
90.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.336
91.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.335
92.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha333
93.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.331
94.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic329
95.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.323
96.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.315
97.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.314
98.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most313
99.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 310
100.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice305
101.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic301
102.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.300
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav300
104.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín285
105.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.283
106.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.280
108.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha278
109.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub273
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.273
111.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže263
112.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.262
113.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.260
114.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.256
115.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.252
116.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 250
117.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.240
118.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.236
119.Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.235
120.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.234
121.Klokan Jakub2008 Super Stars Most230
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno230
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic230
124.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice229
125.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk220
126.Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk219
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.219
128.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš218
129.Vališ Jan2006 Super Stars Most215
130.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.212
131.Suchopár Jan2006 Super Stars Most211
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha211
133.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.210
134.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem209
135.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.205
136.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 200
137.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
138.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 195
139.Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice193
140.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha190
141.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.188
142.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.187
143.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice186
144.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha183
145.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice181
146.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš179
147.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 177
148.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín175
149.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
150.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
151.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.163
152.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.156
Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové156
154.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton155
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.155
156.Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most154
157.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.153
158.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha152
159.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.150
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Škvára Kristian2008 BaC Kladno150
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno150
163.Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška149
164.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 144
165.Bouchner Matyáš2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.142
166.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.138
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš138
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice138
170.Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.135
171.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.133
172.Macháň Vojtěch2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.132
173.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.130
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.130
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA130
176.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 127
177.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.125
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
179.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 124
180.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.123
181.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.119
182.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
183.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha112
184.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice110
185.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.108
186.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.107
187.Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.105
188.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.102
189.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže101
190.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk100
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Macal Jiří2008 Super Stars Most100
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice100
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice100
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
201.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka95
202.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha88
Gašparín Adam2007 Super Stars Most88
Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.88
205.Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
206.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA79
207.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou70
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA70
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most70
210.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.69
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha69
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.69
213.Mlčoch Vojtěch2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.68
214.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.65
215.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
Slavík Jakub2005 Ostrava Badminton Klub63
217.Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 60
218.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.59
219.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.57
220.Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.56
Táborský Filip2005 TJ Slovan Vesec, z.s.56
222.Bardoň Ondřej2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk50
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.50
Keller Adam2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Saxl Štěpán2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno50
235.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.47
236.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY46
237.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.45
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.45
Müller Jakub2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.45
240.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.44
241.Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek41
242.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA40
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA40
245.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice38
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice38
Škubala Martin2005 Ostrava Badminton Klub38
Stropek Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.38
249.Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.37
250.Beran Tomáš Fabián2005 SK Hamr, z.s. 36
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 36
252.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 33
253.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná30
254.Jindra Lukáš2005 SK Hamr, z.s. 29
Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 29
256.Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 28
257.Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 26
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 26
259.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Bednář Vojtěch2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 25
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 25
Straszak Ondřej2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.25
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
273.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY20
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.20
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA20
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA20
Stoklasa Radek2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.20
278.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice19
281.Jarolímek David2005 SK Hamr, z.s. 16
Mrvečka Pavel2006 BK Goram Teplice, z.s.16
283.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.15
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška15
285.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
286.Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 10
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3500
2.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.3200
3.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2760
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2760
5.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.2180
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice2180
7.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha2170
8.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha2120
9.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.2080
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.2080
11.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice2000
12.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1980
13.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1970
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1970
15.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1930
16.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1600
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1600
18.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1480
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1480
20.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1440
21.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1438
22.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1390
23.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1340
24.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1300
25.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1290
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1290
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1290
28.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1280
29.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1250
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
32.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1240
33.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1150
34.Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1140
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most1140
36.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha1100
37.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1090
38.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže1070
39.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha1050
40.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha1030
41.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany940
42.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice930
43.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš925
44.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice880
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové880
46.Solar Jan2005 SK Prosek Praha855
47.Kundrát David2006 Badminton VK Aš850
48.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.840
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.840
50.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha830
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové830
52.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha800
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
54.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.790
55.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.780
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.780
57.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.779
58.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.775
59.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.750
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice750
61.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.741
62.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.734
63.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem730
64.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.725
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.725
66.Klimeš Vojtěch2006 TJ Sokol Plesná720
67.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.708
68.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.700
69.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.690
70.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha683
71.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.680
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.680
73.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice670
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice670
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem670
76.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA658
77.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.630
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice630
Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most630
80.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.620
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.620
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.620
83.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.600
84.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.595
85.Jonáš Václav2006 BaC Kladno590
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno590
87.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.580
88.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 563
89.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.560
90.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín550
91.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 545
92.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín520
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.520
94.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.510
95.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.505
96.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš499
97.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.486
98.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.485
99.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.484
100.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.481
101.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.475
102.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice470
Suchopár Jan2006 Super Stars Most470
Vališ Jan2006 Super Stars Most470
105.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň457
106.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.455
107.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.450
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.450
109.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš449
110.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem445
111.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže438
112.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.425
113.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín420
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.420
115.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA417
116.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic414
117.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav400
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.400
119.Bouchner Matyáš2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.378
120.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha376
121.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.375
122.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.370
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic370
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.370
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.370
126.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 366
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.366
128.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.360
129.Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most356
130.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 351
131.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.350
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton350
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk350
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice350
135.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha320
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
137.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.315
138.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic314
139.Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.310
140.Klokan Jakub2008 Super Stars Most300
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk300
143.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 298
144.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš291
145.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice286
146.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA285
147.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA272
148.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.270
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice270
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.270
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno270
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.270
153.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha263
154.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.260
155.Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové256
156.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha255
157.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
160.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.246
161.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.242
162.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 238
163.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton220
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.220
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 220
167.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.216
168.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha213
169.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka210
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.210
171.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.200
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha200
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice200
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha200
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav200
178.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 196
179.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
180.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany181
181.Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.180
Müller Jakub2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.180
183.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.175
184.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.170
185.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.163
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou163
Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 163
188.Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.154
189.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub150
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha150
Gašparín Adam2007 Super Stars Most150
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.150
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.150
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.150
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš150
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže150
Škubala Martin2005 Ostrava Badminton Klub150
Škvára Kristian2008 BaC Kladno150
Slavík Jakub2005 Ostrava Badminton Klub150
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno150
206.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.147
207.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA138
208.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice125
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.125
210.Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
211.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha117
212.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha113
213.Macháň Vojtěch2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.110
214.Bardoň Ondřej2005 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk100
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.100
Keller Adam2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Macal Jiří2008 Super Stars Most100
Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.100
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice100
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha100
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška100
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most100
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Stoklasa Radek2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Stropek Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno100
236.Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.92
237.Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA88
238.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 83
239.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
241.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka66
242.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.59
243.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY54
244.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Bednář Vojtěch2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Beran Tomáš Fabián2005 SK Hamr, z.s. 50
Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 50
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 50
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 50
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA50
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 50
Straszak Ondřej2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Táborský Filip2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 50
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 50
270.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA38
271.Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 25
Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 25
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 25
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha25
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice25
1.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.3460
2.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2920
3.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2700
4.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha2070
5.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1890
6.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1880
7.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1480
8.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1430
9.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1290
10.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1280
11.Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1200
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
13.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.1190
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha1190
15.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1165
16.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1150
17.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1140
18.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1118
19.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1100
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1100
21.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1090
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha1090
23.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1070
24.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1050
26.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1045
27.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1040
28.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.990
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha990
30.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice950
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
32.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.900
34.Solar Jan2005 SK Prosek Praha895
35.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.860
36.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.830
37.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.780
38.Jonáš Václav2006 BaC Kladno765
39.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže730
40.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha728
41.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice690
42.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.684
43.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha650
44.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.646
45.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most645
46.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín630
47.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.625
48.Klimeš Vojtěch2006 TJ Sokol Plesná620
49.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice614
50.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.590
51.Kundrát David2006 Badminton VK Aš579
52.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.576
53.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA568
54.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.550
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha550
56.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.540
57.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno530
58.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.520
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice520
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.520
61.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš513
62.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.487
63.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.480
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.480
66.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany475
67.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem470
68.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín460
69.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš435
70.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.430
71.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš428
72.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.420
73.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.410
74.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice408
75.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice405
76.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav400
77.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem398
78.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem397
79.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.370
80.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.360
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 360
82.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.350
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice350
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.350
85.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.345
86.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.336
87.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice335
88.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.325
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice325
90.Bouchner Matyáš2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.312
91.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.310
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.310
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové310
94.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.300
Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín300
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most300
Klokan Jakub2008 Super Stars Most300
98.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.296
99.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.295
100.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice286
101.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.285
102.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.275
103.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem260
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.260
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha260
Suchopár Jan2006 Super Stars Most260
Vališ Jan2006 Super Stars Most260
108.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha250
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
111.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic248
112.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic245
113.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.235
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.235
115.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha224
116.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most223
117.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.220
119.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka218
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže218
121.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice210
122.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 207
123.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 205
Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.205
125.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.200
126.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA198
127.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.195
128.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic189
129.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.188
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň188
131.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub185
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.185
133.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.179
134.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.175
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou175
Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové175
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.175
138.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 163
139.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
141.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha155
142.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
144.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.145
145.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.141
146.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha135
147.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA125
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.125
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.125
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice125
153.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 123
154.Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
156.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 117
157.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 110
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.110
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.110
161.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.106
162.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk100
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš100
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice100
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.100
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk100
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš100
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška100
Škubala Martin2005 Ostrava Badminton Klub100
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno100
177.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.81
178.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA80
179.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.75
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.75
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.75
Saxl Štěpán2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk75
184.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.62
185.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha60
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.60
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.60
188.Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.56
189.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.50
Keller Adam2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Macal Jiří2008 Super Stars Most50
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.50
Mlčoch Vojtěch2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice50
Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.50
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most50
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže50
Škvára Kristian2008 BaC Kladno50
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Slavík Jakub2005 Ostrava Badminton Klub50
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Stoklasa Radek2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice50
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 50
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
214.Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 45
215.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
217.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA43
218.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 40
219.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka30
220.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.25
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.25
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha25
Gašparín Adam2007 Super Stars Most25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.25
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most25
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha25
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 25
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most25
241.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA20
242.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY18
243.Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 13
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha13
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 13
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice13
247.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
1.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2760
2.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.2620
3.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2200
4.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1980
5.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1880
6.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1850
7.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1820
8.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1780
9.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1480
10.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1400
11.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1340
12.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1290
13.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1250
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1250
15.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1220
16.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1190
Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1190
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1190
19.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň1150
20.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1100
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice1100
Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1100
23.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1094
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1094
25.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1090
26.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1050
27.Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1040
28.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1000
29.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.925
30.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.900
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
32.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha880
33.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín840
34.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.830
35.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.810
36.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
37.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha740
38.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem735
39.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha730
40.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.705
41.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.695
42.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice670
43.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.664
44.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno653
45.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice650
46.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub633
47.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha625
48.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most620
49.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš613
50.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.602
51.Jonášová Klára2006 BaC Kladno585
52.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.580
53.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.570
54.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.555
55.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha550
56.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové545
57.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA527
58.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná526
59.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš525
60.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha520
61.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice518
62.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš504
63.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany501
64.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.500
65.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže488
66.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.486
67.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš485
68.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.483
69.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem476
70.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha475
71.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.459
72.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.450
73.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem445
74.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha438
75.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš432
76.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice430
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav430
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.430
79.Benediktová Klára2005 BA Plzeň425
80.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most420
81.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.412
82.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.410
83.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.400
84.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.398
85.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.393
86.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.388
87.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.385
88.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.375
89.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk373
90.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA363
91.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.358
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.358
93.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš355
94.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.335
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín335
96.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.327
97.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.325
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.325
99.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.313
100.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
101.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha310
102.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.308
103.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem306
104.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.303
105.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.298
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.298
107.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
108.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice278
109.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná274
110.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.273
111.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
112.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice260
113.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most258
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.258
115.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.257
116.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha256
117.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka250
118.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
119.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha236
120.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most235
121.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.233
122.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.223
123.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.221
124.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha218
125.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most216
126.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice215
127.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic213
128.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha208
129.Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové206
130.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice205
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava205
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.205
133.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška198
134.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice195
135.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín192
136.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
137.Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.185
138.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava180
139.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha175
Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem175
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
142.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.171
143.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
144.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA167
145.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.162
146.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.159
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic159
148.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice158
149.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.156
150.Marková Julie2005 Start Jihlava155
151.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš154
152.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.150
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín150
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
157.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.149
158.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA147
159.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic144
160.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem138
161.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.136
162.Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice134
163.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha133
164.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.130
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 130
166.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice126
167.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
168.Schlosserová Tereza2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.121
169.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.120
170.Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA117
171.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
172.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice113
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové113
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno113
175.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.110
176.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice105
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice105
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice105
179.Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice101
180.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice100
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.100
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
183.Důrová Lucie2005 USK Plzeň97
184.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.95
185.Vítková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.94
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha94
187.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš93
188.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 88
189.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha85
Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.85
191.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany84
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice84
193.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.81
194.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most80
195.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.76
196.Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem75
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.75
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
201.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové71
202.Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.69
203.Chvastková Julie2006 Start Jihlava68
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha68
205.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha63
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.63
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek63
Marešová Anna2006 SK Prosek Praha63
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 63
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže63
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem63
212.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.60
213.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice58
214.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem51
215.Čechová Tereza2008 Super Stars Most50
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno50
Křížková Eva2008 BaC Kladno50
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub50
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
227.Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.45
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.45
229.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.44
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.44
231.Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem42
232.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové38
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže38
234.Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany34
235.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice30
Ševčíková Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.30
237.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.28
238.Bocková Anežka2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.25
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Hejnová Sára2007 USK Plzeň25
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.25
Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Ivanovová Natálie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno25
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Martincová Terezie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.25
Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 25
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.25
Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno25
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
260.Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice20
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 20
Langová Lucie2006 Ostrava Badminton Klub20
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 20
Valoušková Eva2005 SK Hamr, z.s. 20
265.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.19
Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany19
267.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 18
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY18
270.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.13
271.Staňková Nela2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.12
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.3600
2.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.3300
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3160
4.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2420
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2420
6.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2270
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice2270
8.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha2078
9.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1960
10.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1940
11.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1930
12.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1740
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1740
14.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1700
15.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1680
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1680
17.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1640
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1640
19.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1550
20.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1530
21.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1480
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1480
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1480
24.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha1430
25.Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1415
26.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1300
Dvořáková Anna2006 BA Plzeň1300
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.1300
29.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1265
30.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA1240
31.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
33.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha1190
34.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha1150
35.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1140
36.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1130
37.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1040
38.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.1030
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.1030
40.Benediktová Klára2005 BA Plzeň1000
41.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem990
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem990
43.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 950
44.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha925
45.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice890
46.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice880
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha880
48.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha875
49.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka850
50.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.840
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš840
52.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice775
53.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.770
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem770
55.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most755
56.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk750
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.750
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.750
59.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš749
60.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.730
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.730
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín730
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub730
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha730
65.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice725
66.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš723
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš723
68.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná720
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové720
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.720
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most720
72.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.705
73.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.700
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.700
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA700
76.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš689
77.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.681
78.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.670
79.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže668
80.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha652
81.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.650
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.650
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.650
84.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.645
85.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.640
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice640
87.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.634
88.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav630
89.Jonášová Klára2006 BaC Kladno620
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.620
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.620
92.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.600
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.600
94.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice590
95.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.583
96.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín580
97.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most570
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno570
99.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.555
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.555
101.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.550
102.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.545
103.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.530
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.530
105.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín528
106.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.520
Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.520
108.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha510
109.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most500
110.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice493
111.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.470
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná470
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.470
114.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA466
115.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice460
116.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice450
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice450
118.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA444
119.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany438
120.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.430
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice430
122.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
123.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton400
Marková Julie2005 Start Jihlava400
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava400
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha400
127.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic393
128.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 385
129.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most380
130.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš375
131.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.370
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.370
133.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín360
134.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem350
135.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.338
136.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic330
137.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice325
138.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
139.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava300
142.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha285
143.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic283
144.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.281
145.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
146.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha270
147.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.260
148.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš254
149.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.250
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice250
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice250
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
156.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.245
157.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha238
158.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.236
159.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem220
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška220
161.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.200
Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.200
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové200
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice200
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 200
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.200
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.200
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha200
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
173.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem194
174.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice186
175.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice180
176.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha175
Vítková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.175
178.Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.168
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.168
180.Důrová Lucie2005 USK Plzeň161
181.Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín160
Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA160
183.Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
Chvastková Julie2006 Start Jihlava150
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové150
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice150
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové150
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno150
Křížková Eva2008 BaC Kladno150
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže150
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.150
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno150
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice150
199.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.144
200.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha138
Marešová Anna2006 SK Prosek Praha138
202.Hejnová Sára2007 USK Plzeň131
203.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.125
204.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.120
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.120
207.Schlosserová Tereza2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.110
208.Čechová Tereza2008 Super Stars Most100
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Langová Lucie2006 Ostrava Badminton Klub100
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub100
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Portová Anna2007 BK TJ Baník Most100
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha100
224.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou90
225.Staňková Nela2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.78
226.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
228.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň63
229.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice60
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha60
231.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka59
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka59
233.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany56
Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany56
235.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 54
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY54
238.Bocková Anežka2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.50
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice50
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice50
Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Ivanovová Natálie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno50
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Koudelková Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Martincová Terezie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Raková Magdaléna2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno50
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Valoušková Eva2005 SK Hamr, z.s. 50
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA50
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
265.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.44
Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha44
Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha44
268.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem25
1.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most3460
2.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.2920
3.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2841
4.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1970
5.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1880
6.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1840
7.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1530
8.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1480
9.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1330
10.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1300
11.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1290
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1290
13.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1230
14.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1200
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1200
16.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1180
17.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1150
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1150
19.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha1140
20.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň1100
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1100
22.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1090
23.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
25.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1045
26.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1040
27.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha1030
28.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
29.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice870
30.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice850
31.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.840
32.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice820
33.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.780
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem780
35.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.765
36.Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.746
37.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.728
38.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.700
39.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.678
40.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná670
41.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.665
42.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.663
43.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.660
44.Benediktová Klára2005 BA Plzeň650
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.650
46.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.645
47.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš638
48.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže630
49.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice600
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha600
51.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš588
52.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha583
53.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.580
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín580
55.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA576
56.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk570
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.570
58.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno565
59.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha550
60.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha537
61.Jonášová Klára2006 BaC Kladno530
62.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.520
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.520
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.520
65.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín510
66.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.505
67.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.500
68.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem480
69.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka478
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha478
71.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany475
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš475
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.475
74.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.470
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav470
76.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most460
77.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice458
78.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš454
79.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem448
80.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.440
81.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.438
82.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.424
83.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice410
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové410
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.410
86.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice405
87.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.395
88.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA393
89.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.375
90.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha374
91.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.372
92.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.360
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most360
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice360
95.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub352
96.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.345
97.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.337
98.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most325
99.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.310
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.310
101.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic308
102.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton300
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
104.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most295
105.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.278
106.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.275
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.275
108.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.270
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška270
110.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná260
111.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.250
114.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.245
115.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.235
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most235
117.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 232
118.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš229
119.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 228
120.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA225
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.225
122.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín220
124.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.210
125.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice200
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
128.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic189
129.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha188
130.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.186
131.Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové175
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.175
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.175
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice175
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno175
136.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice170
137.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA167
138.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš163
139.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín162
140.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.160
142.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.150
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice150
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže150
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové150
Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš150
148.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice136
149.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice135
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha135
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic135
152.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha130
153.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha125
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.125
155.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice120
156.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.110
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem110
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
159.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.100
Chvastková Julie2006 Start Jihlava100
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice100
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové100
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice100
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.100
Portová Anna2007 BK TJ Baník Most100
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava100
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.100
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice100
174.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice96
175.Hejnová Sára2007 USK Plzeň94
176.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 90
177.Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA88
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha88
179.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha80
180.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice75
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Marková Julie2005 Start Jihlava75
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
187.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.70
188.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice60
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.60
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.60
191.Čechová Tereza2008 Super Stars Most50
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové50
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno50
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Křížková Eva2008 BaC Kladno50
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 50
Langová Lucie2006 Ostrava Badminton Klub50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže50
Ševčíková Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Vítková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
213.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha44
Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
215.Staňková Nela2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.42
216.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha30
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha30
Valoušková Eva2005 SK Hamr, z.s. 30
219.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.25
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice25
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice25
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub25
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 25
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.25
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
234.Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.18
235.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha13
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA13
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha LužinyC01.12.2018
2GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC08.12.2018
3GPC U15- otevřený - Ridera OstravaC08.12.2018
4OP U15 - Velké PavloviceSKP15.12.2018
5GPC U15- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2018
6GPC U15 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC16.12.2018
7GPD U15 - ŠumperkD12.01.2019
8GPD U15- Praha - Praha ProsekD13.01.2019
9GPC U15 - České BudějoviceC19.01.2019
10GPC U15 - Velké PavloviceC19.01.2019
11GPC U15 - MostC19.01.2019
12GPC U15 - Ridera OstravaC19.01.2019
13GPC U15 - AšC20.01.2019
14GPC U15- otevřený - PardubiceC02.02.2019
15GPC U15- Praha - Praha HamrC02.02.2019
16GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD02.02.2019
17GPC U15 - Benátky nad JizerouC03.02.2019
181. GPA U15 - MostA10.02.2019
19GPD U15 - PlzeňD10.02.2019
20GPC U15 - Karlovy VaryC23.02.2019
21GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha JeremiC23.02.2019
22GPC U15- otevřený - KladnoC24.02.2019
23GPC U15 - MostC24.02.2019
24GPC U15 - BrnoC02.03.2019
251. GPB U15 - PardubiceB10.03.2019
26GPD U15 - TáborD23.03.2019
27GPC U15 - LiberecC23.03.2019
28GPC U15- otevřený - OrlováC23.03.2019
29GPC U15 - AšC30.03.2019
30GPC U15 - IvančiceC06.04.2019
31GPC U15- otevřený - ŠumperkC06.04.2019
32GPC U15- otevřený - Praha HamrC07.04.2019
33GPC U15- otevřený - KlimkoviceC07.04.2019
34GPC U15 - České BudějoviceC13.04.2019
35GPC U15 - MostC14.04.2019
36GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
37GPC U15 - PřerovC20.04.2019
38GPC U15- otevřený - HoliceC27.04.2019
39GPC U15 - PlzeňC27.04.2019
40GPC U15 - Benátky nad JizerouC28.04.2019
41GPC U15- Praha - Praha JeremiC28.04.2019
42GPD U15- otevřený - Ústí nad LabemD04.05.2019
43GPD U15 - PlzeňD04.05.2019
44GPC U15 - BrnoC05.05.2019
45GPD U15- otevřený - MostD11.05.2019
462. GPA U15 - AšA12.05.2019
472. GPB U15 - Praha SkalkaB16.06.2019
48OP U15 - Benátky nad JizerouSKP22.06.2019
49GPC U15- otevřený - Praha JeremiC22.06.2019
50OP U15 - HoliceSKP01.09.2019
51OP U15 - České BudějoviceSKP07.09.2019
52GPC U15 - OpavaC07.09.2019
53GPC U15 - Ústí nad LabemC08.09.2019
54OP U15 - AšSKP08.09.2019
55GPC U15 - ŠumperkC08.09.2019
56GPC U15 - Králův DvůrC08.09.2019
57GPC U15 - BB Arena- Praha LetňanyC14.09.2019
58GPD U15 - VesecD21.09.2019
59GPD U15 - PlzeňD21.09.2019
603. GPB U15 - PardubiceB22.09.2019
61GPD U15 - StrakoniceD28.09.2019
62GPC U15 kvalifikační - PlzeňC28.09.2019
63OP U15 - KopřivniceSKP28.09.2019
64GPC U15 kvalifikační - IvančiceC29.09.2019
65GPC U15 kvalifikační - TáborC05.10.2019
66GPC U15 kvalifikační - Hradec KrálovéC05.10.2019
67GPC U15 kvalifikační - KladnoC05.10.2019
68OP U15 - VesecSKP05.10.2019
69OP U15 - Praha ZMSKP05.10.2019
70GPD U15- Novoměstský pohár - Nové Město nad MetujíD12.10.2019
71MČR U15 - MostMČR13.10.2019
72OP U15 - Brno TuřanySKP19.10.2019
73GPD U15- V. Velká cena města Aš - AšD27.10.2019
74GPC U15 - KladnoC03.11.2019
75GPC U15 - VendryněC09.11.2019
76GPC U15 - VesecC10.11.2019
77GPD U15 - PlzeňD10.11.2019
78GPC U15 - MostC16.11.2019
79GPC U15 - OlomoucC16.11.2019
80GPC U15 - KlimkoviceC17.11.2019
81GPD U15 - MostD23.11.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading