logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 28.11.2019

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
10.12.2018 - 28.11.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ50
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín3060
3.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2580
4.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2520
5.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2470
6.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1980
7.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1880
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1880
9.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1340
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1340
11.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1220
12.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1190
13.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1180
14.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1170
15.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1160
16.Altera Jan2004 BaC Kladno1150
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha1150
18.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1140
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1140
20.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.1090
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1090
22.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 1050
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1050
25.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1020
26.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové1000
27.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.990
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.990
29.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice950
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha950
Oros Marek2003 Super Stars Most950
32.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha920
33.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA870
34.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.865
35.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha800
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem800
38.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.768
39.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha730
40.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice705
41.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.670
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice670
43.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha650
44.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.648
45.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha625
46.Port Jan2003 BK TJ Baník Most620
47.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka613
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.613
49.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.600
51.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha598
52.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most595
53.Wagner Adam2003 Badminton VK Aš575
54.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha550
55.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.533
56.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.530
57.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice525
58.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.520
59.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha510
60.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha509
61.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton500
62.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš498
63.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice495
64.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.480
65.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.475
66.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.470
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha470
68.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.450
70.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
71.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.438
Matiska David2004 BK ARION PRAHA438
73.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.435
74.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice425
75.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA413
76.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem410
77.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.403
78.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
79.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.399
80.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.393
81.Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka374
82.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.360
83.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka359
84.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice350
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.350
86.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.348
87.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha347
88.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.344
89.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 332
90.Solar Jan2005 SK Prosek Praha328
91.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII326
92.Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka324
93.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.323
94.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.310
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha310
96.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava300
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.300
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.300
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.300
101.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 298
102.Janáček David2004 BK ARION PRAHA296
103.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.290
104.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň289
105.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice284
106.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.281
107.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.280
108.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže275
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.275
110.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno263
111.Jonáš Václav2006 BaC Kladno255
112.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice250
113.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice241
114.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha238
115.Kóňa Jan2004 Super Stars Most237
116.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.235
117.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha230
118.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná225
119.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem220
120.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha218
121.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha213
122.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.210
123.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš208
124.Vlasák David2004 Super Stars Most203
125.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.200
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.200
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
128.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.195
129.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem190
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno190
131.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.181
132.Korynta Martin2004 BaC Kladno180
133.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA175
134.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice173
135.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.170
136.Hlad Adam2004 BaC Kladno163
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.163
138.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.160
Zahradník Petr2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.160
140.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.159
141.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.158
142.Žižka Jan2004 SK Hamr, z.s. 151
143.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.150
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín150
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha150
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové150
150.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.143
151.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.142
152.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice138
154.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.135
155.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha133
156.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.130
157.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.125
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.125
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.125
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice125
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové125
162.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
163.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže118
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.118
165.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže115
166.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice113
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic113
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.113
169.Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 109
170.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava100
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.100
Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA100
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA100
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice100
182.Suchopár Jan2006 Super Stars Most99
183.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.94
184.Hašek Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY93
185.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic88
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš88
188.Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem86
189.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.85
190.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš83
191.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.81
192.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.80
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem80
194.Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.75
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.75
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.75
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA75
199.Kazík Matěj2005 BaC Kladno70
200.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha68
201.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Kundrát David2006 Badminton VK Aš63
204.Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.60
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice60
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.60
207.Liu Michael2003 SK Hamr, z.s. 58
208.Zabek Matyáš2004 Ostrava Badminton Klub55
209.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most54
210.Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Gregar Jan2005 Start Jihlava50
Haratyk Jan2003 BC 66 Ivančice50
Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín50
Hora Aleš2003 Super Stars Most50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Šmehlík Karel2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice50
220.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.45
221.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové40
222.Hlaváček Jan2003 Ostrava Badminton Klub38
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš38
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš38
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY38
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany38
227.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 35
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 35
229.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 30
Konstankiewicz Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.30
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.30
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.30
234.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk29
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk29
236.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY25
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 25
Volejníček Lukáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
247.Bardoň Ondřej2005 SK Vitality Slezsko, z.s.20
Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
Lisztwan Matousz2003 SK Vitality Slezsko, z.s.20
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno20
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA20
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 20
254.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha19
255.Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY15
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.15
257.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 13
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem13
259.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA10
Jindra Lukáš2005 SK Hamr, z.s. 10
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Stumpf Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
1.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.3760
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava3760
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2730
4.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2620
5.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha2358
6.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha2220
7.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2080
8.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2000
9.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1980
10.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1970
11.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1880
12.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1780
13.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1740
14.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1690
15.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1630
16.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1500
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1500
18.Altera Jan2004 BaC Kladno1450
19.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1400
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1400
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1400
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha1400
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha1400
24.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové1380
25.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha1340
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1340
27.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1300
28.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1200
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
31.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1190
Oros Marek2003 Super Stars Most1190
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1190
34.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1115
35.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1105
36.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1100
37.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1090
38.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1040
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1040
40.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1030
41.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha968
42.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš965
Wagner Adam2003 Badminton VK Aš965
44.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha950
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 950
46.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most905
47.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.880
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha880
49.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka850
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton850
51.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice840
Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.840
53.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.830
54.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.823
55.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha805
56.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha800
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.800
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.800
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha800
61.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha780
62.Port Jan2003 BK TJ Baník Most730
63.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA720
64.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná700
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.700
66.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.680
67.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno675
68.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice650
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.650
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha650
71.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha648
72.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.630
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.630
74.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.620
75.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.600
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.600
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka600
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka600
80.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.580
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.580
82.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha575
83.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem570
84.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA563
85.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.560
86.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.550
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha550
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem550
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.550
90.Matiska David2004 BK ARION PRAHA545
91.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 543
92.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.533
93.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.530
94.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.526
95.Solar Jan2005 SK Prosek Praha518
96.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice500
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.500
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII500
99.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.490
100.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.480
101.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha478
102.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.475
Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.475
104.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.470
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem470
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice470
107.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
108.Janáček David2004 BK ARION PRAHA466
109.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.460
110.Vlasák David2004 Super Stars Most458
111.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.450
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.450
113.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha438
114.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.430
115.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš425
Korynta Martin2004 BaC Kladno425
117.Kóňa Jan2004 Super Stars Most408
118.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice400
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.400
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
121.Kundrát David2006 Badminton VK Aš375
122.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.370
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice370
124.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice350
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.350
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice350
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.350
128.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.323
129.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.320
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže320
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.320
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA320
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA320
134.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka300
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA300
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš300
139.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.275
140.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.263
141.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava250
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.250
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
144.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha235
145.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.225
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.225
147.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 223
148.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.220
Zahradník Petr2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.220
150.Suchopár Jan2006 Super Stars Most210
151.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.200
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava200
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže200
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Hlad Adam2004 BaC Kladno200
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.200
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice200
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové200
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice200
161.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
162.Jonáš Václav2006 BaC Kladno170
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno170
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže170
165.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 163
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem163
167.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.150
Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Hora Aleš2003 Super Stars Most150
Kazík Matěj2005 BaC Kladno150
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.150
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice150
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín150
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
180.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš144
182.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň138
183.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA128
184.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš125
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš125
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.125
188.Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.120
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.120
190.Liu Michael2003 SK Hamr, z.s. 118
191.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany113
192.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Gregar Jan2005 Start Jihlava100
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové100
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 100
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most100
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice100
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.100
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.100
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.100
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.100
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.100
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.100
Zabek Matyáš2004 Ostrava Badminton Klub100
216.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.88
217.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 75
218.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha60
219.Bardoň Ondřej2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA50
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY50
Konstankiewicz Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice50
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.50
Lisztwan Matousz2003 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno50
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA50
Šmehlík Karel2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 50
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice50
243.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš44
244.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Jindra Lukáš2005 SK Hamr, z.s. 25
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 25
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
1.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.2670
2.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2080
3.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1980
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1960
5.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1930
6.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1840
7.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1700
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1700
9.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1620
10.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1320
11.Altera Jan2004 BaC Kladno1300
12.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1240
13.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha1200
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
15.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1190
16.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1150
17.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1140
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1140
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1140
20.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha1100
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1100
22.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1090
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1090
24.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1065
25.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.1030
26.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1025
27.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1000
28.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice970
29.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 930
30.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha920
31.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha870
32.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.850
33.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice815
34.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem780
35.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice775
36.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.770
37.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton750
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.750
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové750
40.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.720
Oros Marek2003 Super Stars Most720
42.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka700
43.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.670
44.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.650
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.650
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice650
47.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA633
48.Wagner Adam2003 Badminton VK Aš602
49.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha568
50.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.560
51.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice550
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.550
53.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš538
54.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most523
55.Port Jan2003 BK TJ Baník Most520
56.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.515
57.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.510
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem510
59.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice500
60.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice475
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha475
62.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka471
63.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha464
64.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš463
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha463
66.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha460
67.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice450
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 450
69.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.440
70.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha435
71.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
72.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha428
73.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.420
74.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.418
75.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.410
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.410
77.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem400
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
80.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha390
81.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.385
82.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha378
83.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.375
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka375
85.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.370
86.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA363
87.Solar Jan2005 SK Prosek Praha351
88.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.350
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice350
Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice350
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha350
Matiska David2004 BK ARION PRAHA350
94.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII325
95.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.310
96.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.305
97.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava300
Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno300
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.300
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
101.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže295
102.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.285
103.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA275
104.Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka271
105.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.270
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
107.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.250
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.250
109.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice245
110.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň238
111.Jonáš Václav2006 BaC Kladno230
112.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice225
113.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha218
114.Kundrát David2006 Badminton VK Aš208
115.Janáček David2004 BK ARION PRAHA205
116.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.200
Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.200
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.200
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín200
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
122.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha188
123.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.185
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem185
Vlasák David2004 Super Stars Most185
126.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha181
127.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.175
Kóňa Jan2004 Super Stars Most175
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.175
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš175
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.175
132.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.173
133.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno170
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
135.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.160
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže160
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice160
Suchopár Jan2006 Super Stars Most160
139.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.150
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 150
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš150
143.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
144.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
145.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.113
146.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.110
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.110
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
Zahradník Petr2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.110
150.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš108
151.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava100
Gregar Jan2005 Start Jihlava100
Hlad Adam2004 BaC Kladno100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Korynta Martin2004 BaC Kladno100
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové100
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.100
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
166.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.85
167.Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš75
168.Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem69
169.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany63
170.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka59
171.Bardoň Ondřej2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže50
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Haratyk Jan2003 BC 66 Ivančice50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 50
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha50
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové50
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice50
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
194.Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.30
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.30
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha30
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA30
198.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Hora Aleš2003 Super Stars Most25
Kazík Matěj2005 BaC Kladno25
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 25
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ168
2.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3030
3.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2220
4.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1960
5.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1930
6.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1780
7.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1770
8.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1640
9.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1450
10.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1440
11.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1430
12.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1400
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1400
14.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.1300
15.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1290
16.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1250
17.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1240
18.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1200
19.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1150
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1150
21.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1130
22.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1090
23.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1030
24.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1015
25.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1005
26.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1000
27.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 950
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice950
29.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.850
30.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.810
31.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.800
32.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice790
33.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha770
34.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice763
35.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.755
36.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.753
37.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.750
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha750
39.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most740
40.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.725
41.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice700
42.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice675
43.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.670
44.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha664
45.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.655
46.Benediktová Klára2005 BA Plzeň650
47.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice645
48.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most630
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem630
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín630
51.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha628
52.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.623
53.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem620
54.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha613
55.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha595
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem595
57.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.590
58.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové580
59.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice568
60.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže563
61.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín550
62.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.513
63.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice510
64.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice500
65.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš491
66.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha475
67.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.473
68.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.456
69.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha451
70.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
71.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha440
72.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.429
73.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.425
74.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha420
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.420
76.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.413
77.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem410
78.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš400
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
80.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 396
81.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem385
82.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.372
83.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.370
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most370
85.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň363
86.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.361
87.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.360
Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.360
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.360
90.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš354
91.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice350
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice350
93.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.349
94.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.330
95.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic318
96.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice313
97.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.311
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.311
99.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem310
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem310
101.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 302
102.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.300
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.300
104.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.275
105.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.270
Jonášová Klára2006 BaC Kladno270
107.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.267
108.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.265
109.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.263
110.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš262
111.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem260
112.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha258
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha258
114.Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem254
115.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.250
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
118.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.240
119.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka226
120.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha223
121.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha214
122.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín205
123.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.200
124.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.188
125.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.173
126.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
127.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín160
128.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava150
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice150
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava150
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou150
135.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.147
136.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.145
137.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice143
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.143
139.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš141
140.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice138
141.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.125
Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
143.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.120
146.Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany118
147.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.113
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň113
149.Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha110
150.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.107
151.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.105
152.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice100
Marková Julie2005 Start Jihlava100
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka100
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky100
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.100
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub100
160.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.98
161.Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany93
162.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha90
163.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.88
Krupičková Aneta2003 BA Plzeň88
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš88
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic88
167.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.84
168.Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš83
169.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.81
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.81
171.Javorská Anna2004 USK Plzeň79
172.Tomášková Eva2003 BaC Kladno75
173.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno70
174.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.69
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.69
176.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha68
177.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha66
178.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň63
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové63
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.63
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice63
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most63
183.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín60
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA60
186.Doležalová Nikol2003 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
187.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.56
188.Pelčáková Natálie2003 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.54
189.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice50
Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice50
Martincová Terezie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY50
Žurková Adéla2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
199.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.45
200.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
201.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže38
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka38
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň38
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové38
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha38
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš38
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.38
208.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany33
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka33
210.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.30
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
213.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.25
214.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha24
215.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka20
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.20
218.Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.19
1.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.3060
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 3060
3.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2920
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2920
5.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2680
6.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2630
7.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2200
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2200
9.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1820
10.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1650
11.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1640
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha1640
13.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1600
14.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1580
15.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1530
16.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1520
17.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1480
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1480
19.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1440
20.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1430
21.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem1390
22.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.1340
23.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.1300
24.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice1280
25.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1240
26.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1230
27.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
28.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1190
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1190
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1190
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1190
32.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1180
33.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1150
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1150
35.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.1140
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1140
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1140
38.Benediktová Klára2005 BA Plzeň1115
39.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1050
40.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.990
41.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem900
42.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha898
43.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.890
44.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha855
45.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.830
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.830
47.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.800
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice800
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.800
50.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem780
51.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most775
52.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín750
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
54.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha745
55.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.730
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem730
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.730
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.730
59.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice700
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice700
61.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice695
62.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most670
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most670
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha670
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem670
66.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš650
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš650
68.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.640
69.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.630
70.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín625
71.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.620
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.620
73.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice600
74.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.590
75.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha578
76.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové575
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice575
78.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.570
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most570
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha570
81.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice565
82.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.558
83.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 550
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 550
85.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.530
86.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.525
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.525
88.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.520
89.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.500
90.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha495
91.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.490
92.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš488
93.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.480
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže480
95.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš450
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.450
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.450
98.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.445
99.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.438
100.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice430
101.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha423
102.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.420
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.420
104.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 400
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.400
107.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice390
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha390
109.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.350
Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha350
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.350
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice350
114.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.325
115.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.320
Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha320
117.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava300
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava300
Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.300
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
123.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.298
124.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka288
125.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín285
126.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice275
Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.275
128.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.270
129.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín260
130.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.250
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha250
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.250
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic250
134.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň246
135.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice244
136.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
137.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 226
138.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
140.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA210
141.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice200
Krupičková Aneta2003 BA Plzeň200
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš200
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.200
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.200
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha200
Tomášková Eva2003 BaC Kladno200
Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš200
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.200
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno200
151.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň188
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha188
154.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.180
Jonášová Klára2006 BaC Kladno180
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno180
158.Javorská Anna2004 USK Plzeň158
159.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha156
160.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.150
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most150
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
Marková Julie2005 Start Jihlava150
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.150
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most150
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou150
171.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha120
174.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka113
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka113
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka113
177.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha102
178.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice100
Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice100
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň100
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice100
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové100
Martincová Terezie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice100
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice100
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš100
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš100
199.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany88
201.Doležalová Nikol2003 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.75
Pelčáková Natálie2003 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.75
Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš75
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš75
205.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka63
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.63
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY63
208.Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín60
209.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.50
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
213.Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany38
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany38
1.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2620
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2080
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2080
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1960
5.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1930
6.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1840
7.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1700
8.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1590
9.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1580
10.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1520
11.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1320
12.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
13.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1200
14.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem1190
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1190
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1190
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1190
18.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.1140
19.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1100
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1100
21.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1090
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1090
23.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1075
24.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem990
25.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.950
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha950
27.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 855
28.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.850
29.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.800
30.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.790
31.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.780
32.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.750
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín750
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.750
35.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.745
36.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice740
37.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem730
38.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.720
39.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem700
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové700
41.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 690
42.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.683
43.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.665
44.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice655
45.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice650
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice650
47.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha648
48.Benediktová Klára2005 BA Plzeň638
49.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most620
50.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.600
51.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice595
52.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.585
53.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš573
54.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most570
55.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.560
56.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.550
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.550
59.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha534
60.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha533
61.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové525
62.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha520
63.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha510
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín510
65.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice505
66.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice500
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.500
68.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.480
69.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.475
70.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem460
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem460
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem460
73.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha450
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.450
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.450
76.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice445
77.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš438
78.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.425
79.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha423
80.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most420
82.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.410
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.410
84.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš408
85.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš401
86.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice400
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
88.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.395
89.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha388
90.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.380
91.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha378
92.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.375
93.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.368
94.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.360
95.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice350
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha350
97.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.345
98.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň325
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.325
100.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.316
101.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 308
102.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.300
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava300
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno300
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
106.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže295
107.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem260
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín260
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic260
110.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.250
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.250
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
115.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.235
116.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 230
117.Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem229
118.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.225
119.Jonášová Klára2006 BaC Kladno220
120.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha214
121.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.200
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha200
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky200
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.200
125.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.180
126.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.175
127.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
128.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín160
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.160
130.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice150
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice150
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava150
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.150
135.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.125
Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.125
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.125
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
139.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
140.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha118
141.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.113
142.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.110
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
144.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 100
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň100
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.100
Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.100
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.100
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub100
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Tomášková Eva2003 BaC Kladno100
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno100
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš100
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou100
165.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka88
Krupičková Aneta2003 BA Plzeň88
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha88
168.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha80
169.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha78
170.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.75
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš75
172.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA68
173.Javorská Anna2004 USK Plzeň63
Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany63
175.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice60
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
178.Doležalová Nikol2003 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany59
180.Pelčáková Natálie2003 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.54
181.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice50
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové50
Marková Julie2005 Start Jihlava50
Martincová Terezie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové50
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice50
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.50
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most50
Žurková Adéla2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
198.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka38
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka38
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň38
201.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha30
Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín30
203.Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.25
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka25
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY25
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U17- Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
2GPC U17 - Český KrumlovC12.01.2019
3GPC U17- otevřený - Ústí nad LabemC12.01.2019
4GPC U17 - PlzeňC12.01.2019
5GPC U17 - otevřený - OsíkC19.01.2019
6GPC U17- Praha - Praha HamrC27.01.2019
7GPC U17 - Králův DvůrC27.01.2019
8GPC U17 - PodivínC02.02.2019
9GPC U17 - OpavaC03.02.2019
101. GPA U17 - Hradec KrálovéA17.02.2019
11GPC U17 21. Witte Cup Nejdek - NejdekC02.03.2019
12GPD U17 - ŠumperkD03.03.2019
13GPC U17 - otevřený - MostC09.03.2019
14GPC U17 - otevřený - Praha ZMC10.03.2019
15GPC U17 - ChropyněC10.03.2019
16GPD U17- otevřený - Ústí nad LabemD16.03.2019
17GPC U17 - AšC17.03.2019
181. GPB U17 - DobřanyB24.03.2019
19GPC U17 - LiberecC30.03.2019
20GPC U17 - Karlovy VaryC06.04.2019
21GPC U17 - otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
22GPC U17 - otevřený - KladnoC07.04.2019
23GPC U17 - otevřený - Hradec KrálovéC13.04.2019
24GPC U17 Radotín Cup - Praha RadotínC14.04.2019
25GPC U17 - Plzeň Bílá HoraC20.04.2019
26GPC U17- Praha - Praha HamrC27.04.2019
27GPC U17 - OlomoucC27.04.2019
28GPC U17 - MostC27.04.2019
29GPC U17 - České BudějoviceC27.04.2019
30GPC U17 - IvančiceC28.04.2019
31GPD U17 - TáborD04.05.2019
32GPC U17 - Benátky nad JizerouC04.05.2019
332. GPA U17 - Praha HamrA19.05.2019
34OP U17 - KladnoSKP26.05.2019
35GPC U17 - otevřený - Praha VinořC26.05.2019
36GPC U17 - ChropyněC08.06.2019
372. GPB U17 - PardubiceB09.06.2019
38GPC U17 - otevřený - Praha LužinyC09.06.2019
39GPC U17 Open Drive- čtyřhry, mixy - AšC31.08.2019
40GPC U17 - KladnoC01.09.2019
41GPC U17 - PřerovC07.09.2019
423. GPB U17 - Ústí nad LabemB15.09.2019
43GPD U17 - PlzeňD21.09.2019
44GPC U17 - PlzeňC22.09.2019
45OP U17 - České BudějoviceSKP28.09.2019
46GPC U17 - KladnoC29.09.2019
47GPC U17 - Praha RadotínC29.09.2019
48OP U17 - Karlovy VarySKP05.10.2019
49GPC U17 kvalifikační - TáborC19.10.2019
50OP U17 - Praha VinořSKP19.10.2019
51GPC U17 kvalifikační - Hradec KrálovéC19.10.2019
52OP U17 - Ústí nad LabemSKP19.10.2019
53GPC U17 kvalifikační - Karlovy VaryC19.10.2019
54GPC U17 kvalifikační - Králův DvůrC19.10.2019
55OP U17 - OpavaSKP26.10.2019
56GPD U17- V. Velká cena města Aš - AšD27.10.2019
57MČR U17 - Sportovní Centrum OstravaMČR03.11.2019
58GPD U17 - MostD16.11.2019
59GPC U17 - KlimkoviceC16.11.2019
60GPD U17 - Praha JeremiD17.11.2019
61GPC U17 - KladnoC17.11.2019
62GPC U17 - Ústí nad LabemC23.11.2019
63GPC U17 - OlomoucC23.11.2019
64GPC U17 - VendryněC23.11.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading