logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 28.11.2019

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
28.11.2018 - 28.11.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ50
2.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.WJ100
3.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ167
4.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2912
5.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2036
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2024
7.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1900
8.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1836
9.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1650
10.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1456
11.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1400
12.Morávek Michal2002 BaC Kladno1336
13.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1300
14.Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.1250
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1250
16.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1200
17.Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 1186
18.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1165
19.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1136
20.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1050
22.Altera Jan2004 BaC Kladno1026
23.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.902
24.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná900
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most900
26.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice892
27.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.859
28.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín858
29.Oros Marek2003 Super Stars Most850
30.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka796
31.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.770
32.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem768
33.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha750
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha750
35.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.730
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno730
37.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.708
38.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice700
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
40.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové685
41.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná650
42.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.644
43.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.640
44.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 625
45.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.613
46.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.575
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem575
48.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.550
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem550
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové550
51.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.541
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.541
53.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.530
54.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice500
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem500
56.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka493
57.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha485
58.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem450
59.Port Jan2003 BK TJ Baník Most400
60.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.399
61.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.345
62.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha336
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.336
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.336
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka336
66.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.325
67.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.323
68.Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.314
69.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.306
70.Matiska David2004 BK ARION PRAHA304
71.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.301
72.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.300
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.300
74.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.296
75.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem276
76.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek275
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.275
78.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
79.Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín264
80.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 241
81.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava240
82.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice238
83.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.230
84.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 216
85.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.213
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha213
87.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
88.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha196
89.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem194
90.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.192
91.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 182
92.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka180
93.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice173
94.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem171
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná171
96.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA168
97.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.161
98.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka160
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton160
100.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice158
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA158
102.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub150
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA150
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice150
107.Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany141
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.141
109.Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha139
110.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná138
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII138
112.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.136
113.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.130
114.Mladý Matěj2002 TJ Sokol Doubravka129
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.129
116.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice123
117.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.121
118.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha120
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
120.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub113
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem113
122.Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.111
123.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.108
124.Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice100
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany100
128.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice96
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.96
130.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha93
131.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
132.Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 83
133.Janáček David2004 BK ARION PRAHA80
134.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
135.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 76
136.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.70
137.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.63
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.63
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most63
Kóňa Jan2004 Super Stars Most63
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.63
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha63
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.63
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha63
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most63
147.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
149.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.58
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha58
151.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice50
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice50
Vlasák David2004 Super Stars Most50
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.50
163.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
165.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška38
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové38
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 38
Novák Jakub2002 SK Hamr, z.s. 38
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most38
170.Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most33
171.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha30
172.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem28
173.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.25
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín25
176.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 20
177.Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.13
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ40
2.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WJ43
3.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2850
4.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2512
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2512
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2324
7.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice2250
8.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2150
9.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2074
10.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1850
11.Morávek Michal2002 BaC Kladno1836
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 1836
13.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1826
14.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1736
15.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 1700
16.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1686
17.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1676
18.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1590
19.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín1554
20.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1540
21.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1450
22.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1436
23.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1350
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1350
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1350
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1350
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1350
28.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1300
29.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1261
30.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1250
31.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1200
33.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná1186
34.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1150
35.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem1100
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno1100
37.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1086
Matula Jakub2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1086
39.Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.1075
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.1075
41.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha1050
42.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná1001
43.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.975
44.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.950
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem950
46.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná925
47.Altera Jan2004 BaC Kladno906
48.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín900
49.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem875
50.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.854
51.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha850
Oros Marek2003 Super Stars Most850
53.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha824
54.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.787
55.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem750
56.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové735
57.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice725
58.Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín700
59.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.690
60.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice675
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha675
62.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.652
63.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka624
64.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.614
65.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.600
66.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.597
67.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.589
68.Matiska David2004 BK ARION PRAHA575
69.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice550
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.550
71.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.536
72.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem525
73.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.522
74.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka510
75.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem500
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem500
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
78.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.496
79.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 483
80.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha475
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.475
82.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA450
83.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.436
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.436
85.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA425
86.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná400
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek400
Port Jan2003 BK TJ Baník Most400
89.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice370
90.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.336
91.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 325
92.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
94.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.300
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.300
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem300
98.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka280
99.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton255
100.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.250
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.250
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
104.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub246
105.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 244
106.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.240
107.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice236
108.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice220
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice220
110.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
111.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka210
112.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.200
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub200
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.200
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha200
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha200
118.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII188
119.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.186
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.186
121.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava180
122.Janáček David2004 BK ARION PRAHA175
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
124.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Hora Aleš2003 Super Stars Most150
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Mladý Matěj2002 TJ Sokol Doubravka150
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice150
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Vlasák David2004 Super Stars Most150
132.Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.146
133.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 136
134.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha125
135.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.120
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
137.Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 118
Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 118
139.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
140.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.105
Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany105
142.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.100
Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most100
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most100
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha100
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.100
153.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.96
154.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
156.Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
157.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most68
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem68
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most68
160.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 50
171.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.46
1.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2904
2.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2812
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2636
4.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2024
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1924
6.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1736
7.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1724
8.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1700
9.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1296
10.Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 1275
11.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.1250
12.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1200
14.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1126
15.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1100
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná1100
17.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1096
18.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.1050
20.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1040
21.Morávek Michal2002 BaC Kladno980
22.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA950
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem950
24.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.900
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.900
26.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice825
27.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.802
28.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové800
29.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha752
30.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem750
31.Matula Jakub2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.736
32.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem725
33.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno690
34.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.685
35.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha675
36.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.652
37.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.650
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem650
39.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.644
40.Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.626
41.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.625
42.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha601
43.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.596
44.Altera Jan2004 BaC Kladno580
45.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka550
46.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice540
47.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem500
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.500
49.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.461
50.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.460
51.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha450
Oros Marek2003 Super Stars Most450
53.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice436
54.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka425
55.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.400
56.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.389
57.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.377
58.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.359
59.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.350
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem350
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.350
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.350
64.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín338
65.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka330
66.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.302
67.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
Port Jan2003 BK TJ Baník Most300
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín300
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.300
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice300
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
73.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.296
74.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
75.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton270
76.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
77.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha258
78.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 250
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek250
81.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.240
82.Matiska David2004 BK ARION PRAHA238
83.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA218
84.Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín214
85.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha200
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové200
90.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice196
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice196
92.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
93.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 175
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha175
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná175
96.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.150
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA150
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.150
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha150
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice150
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 150
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
105.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub146
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
107.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 133
108.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná125
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
110.Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany120
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
113.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka105
114.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha100
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA100
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.100
122.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.96
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.96
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
125.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany88
126.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha75
127.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 68
128.Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 58
129.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.50
Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 50
Novák Jakub2002 SK Hamr, z.s. 50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 50
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most50
146.Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ56
2.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ137
3.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ168
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ193
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 3224
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2324
7.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1736
8.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1700
9.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1636
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1566
11.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1396
12.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1390
13.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1300
14.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1286
15.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.1250
16.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
17.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1150
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1150
19.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1100
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1100
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1100
22.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1076
23.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem975
24.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.965
25.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 950
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice950
27.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 900
28.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA850
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.850
30.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.830
31.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.828
32.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.775
33.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice752
34.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA750
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem750
36.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice748
37.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.736
38.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.696
39.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.625
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem625
41.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice624
42.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče614
43.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem608
44.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.602
45.Pálková Tereza2002 Super Stars Most600
46.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka598
47.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň585
48.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem568
49.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.514
50.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice500
51.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice475
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.475
53.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 463
54.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.446
55.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha436
56.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.430
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.430
58.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.414
59.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka405
60.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.401
Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.401
62.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice398
63.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín384
65.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
66.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha376
67.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.374
68.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha363
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most363
70.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.353
71.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.350
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem350
73.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany337
74.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice336
75.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha313
76.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň300
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.300
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.300
79.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic265
80.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.258
81.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
83.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice246
84.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.240
85.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem231
86.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem226
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most226
88.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.213
89.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
90.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice208
91.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.200
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub200
96.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.186
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.186
98.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka163
99.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže162
100.Brejchová Adéla2002 BK ARION PRAHA150
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most150
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany150
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub150
104.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice145
105.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
106.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice125
107.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
110.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most114
111.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice113
112.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.110
113.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most101
114.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky100
122.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno96
123.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 88
124.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha80
125.Benediktová Klára2005 BA Plzeň68
126.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.63
128.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 50
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
136.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
138.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kocourová Barbora2001 SK Péřák z.s.38
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.38
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
143.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA25
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.25
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ84
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ84
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3404
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice3012
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2904
6.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2812
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2812
8.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2439
9.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2436
10.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2412
11.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice1850
12.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1686
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1686
14.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1650
15.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1586
16.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1524
17.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1450
18.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1410
19.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1400
20.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1390
21.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1386
22.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1301
23.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1300
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1300
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1300
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1300
27.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1289
28.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1200
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1200
30.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1199
31.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha1150
32.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1136
33.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň1090
34.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1075
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1075
36.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA1050
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1050
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1050
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.1050
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
41.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1036
42.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem1025
43.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1000
44.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.986
45.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.956
46.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem950
47.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.939
48.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče836
49.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA775
50.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha750
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.750
52.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice725
53.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha712
54.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.700
Pálková Tereza2002 Super Stars Most700
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most700
57.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice688
58.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.670
59.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice650
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.650
61.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice638
62.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.618
63.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.610
64.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.600
65.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem575
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice575
67.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.561
68.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem475
69.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.450
70.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.436
71.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice428
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín428
73.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň425
74.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic409
75.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem400
77.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.375
78.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.352
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.352
80.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka350
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
83.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.325
84.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.311
85.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice286
86.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany270
87.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže265
88.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice264
89.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice250
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
93.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 236
94.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.234
95.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most200
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.200
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most200
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most200
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha200
102.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice189
103.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany175
104.Benediktová Klára2005 BA Plzeň150
Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 150
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.150
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
108.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.139
109.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
111.Brejchová Adéla2002 BK ARION PRAHA100
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most100
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka100
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Kocourová Barbora2001 SK Péřák z.s.100
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice100
136.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
138.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice86
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
140.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ90
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2804
3.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2636
4.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2624
5.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2400
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2212
7.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1796
8.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1736
9.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1401
10.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1300
11.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1200
12.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1175
13.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha1100
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1100
Šmídová Martina2002 BA Plzeň1100
16.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1076
17.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1060
18.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice1050
19.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1040
20.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1000
21.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA950
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem950
23.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.936
24.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.900
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem900
26.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice899
27.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové875
28.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice850
29.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.791
30.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.790
31.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha752
32.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.750
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.750
34.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče746
35.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem725
36.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.711
37.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka710
38.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.700
39.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.652
40.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.650
41.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.638
Krupičková Aneta2003 BA Plzeň638
43.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.624
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.624
45.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.622
46.Pálková Tereza2002 Super Stars Most600
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha600
48.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.550
49.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice544
50.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem525
51.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.500
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA500
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.500
54.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.476
55.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem468
56.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha458
57.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice450
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice450
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most450
60.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín408
61.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.400
62.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.396
63.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany359
64.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 350
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.350
66.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.305
67.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka300
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.300
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
70.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.296
71.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.294
72.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.290
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic290
74.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha250
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most250
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice250
78.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice246
79.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.230
80.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
81.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.180
83.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem168
84.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice152
85.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most150
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice150
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.150
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub150
93.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.136
94.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 133
95.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha125
96.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
99.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže100
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.100
113.Benediktová Klára2005 BA Plzeň88
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany88
115.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA50
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 50
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.50
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.50
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.50
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
131.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
133.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha25
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U19- kvalifikační - IvančiceC01.12.2018
2OP U19 - České BudějoviceSKP01.12.2018
3OP U19 - Praha VinořSKP01.12.2018
4OP U19 - DobruškaSKP02.12.2018
5OP U19 - OrlováSKP02.12.2018
6MČR U19 - PrahaMČR16.12.2018
7GPC U19 - České BudějoviceC05.01.2019
8GPC U19 - OlomoucC05.01.2019
9GPC U19- Praha - Praha VinořC06.01.2019
10GPC U19 - BrnoC13.01.2019
11GPC U19 - KladnoC13.01.2019
12GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC26.01.2019
131. GPA U19 - Hradec KrálovéA27.01.2019
14GPC U19- otevřený - Praha JeremiC03.02.2019
15GPC U19 - DobruškaC09.02.2019
16GPC U19 - Liberec- VesecC09.02.2019
17GPC U19 - Brno - SlatinaC23.02.2019
181. GPB U19 - OrlováB03.03.2019
19GPC U19- otevřený - Praha HamrC16.03.2019
20GPC U19 - ChropyněC30.03.2019
21GPC U19 - NejdekC30.03.2019
22GPC U19 - Ústí nad LabemC06.04.2019
23GPC U19 - Praha JeremiC07.04.2019
24GPC U19 - KarvináC13.04.2019
25GPC U19- otevřený - Hradec KrálovéC20.04.2019
262. GPA U19 - Brno - SlatinaA05.05.2019
27GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
28GPC U19- otevřený - KladnoC19.05.2019
29GPC U19 - PlzeňC25.05.2019
30GPC U19 - MostC25.05.2019
31GPC U19 - BrnoC26.05.2019
322. GPB U19 - Brno - SlatinaB02.06.2019
33GPC U19- otevřený - Praha VinořC22.06.2019
34OP U19 - Králův DvůrSKP23.06.2019
353. GPB U19 - IvančiceB08.09.2019
36OP U19 - PlzeňSKP28.09.2019
37GPC U19 - MostC29.09.2019
38OP U19 - Český KrumlovSKP05.10.2019
39GPC U19 - Ústí nad LabemC05.10.2019
40GPC U19 - KladnoC06.10.2019
41OP U19 - BrnoSKP12.10.2019
42GPC U19 - Praha ZMC13.10.2019
43OP U19 - HoliceSKP27.10.2019
44GPC U19 - Plzeň- Bílá HoraC10.11.2019
45GPC U19 - VesecC17.11.2019
46GPC U19 - VendryněC23.11.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading