logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 05.12.2019

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
18.11.2018 - 05.12.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3500
2.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2536
3.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.2400
4.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany2200
5.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1574
6.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.1550
7.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1400
8.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.1350
9.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1290
10.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1280
11.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1250
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1250
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1250
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1250
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1250
16.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1230
17.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1200
18.Klokan Jakub2008 Super Stars Most1150
19.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš1140
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1140
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1140
22.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1075
23.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
24.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1040
25.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.1030
26.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.1025
27.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha975
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.975
29.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice963
30.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.955
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice955
32.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha915
33.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.855
34.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.850
35.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice840
36.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk830
37.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.825
38.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic780
39.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.743
40.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha730
41.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 725
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.725
43.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.690
44.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 680
45.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.673
46.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.638
47.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš621
48.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav620
49.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most613
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice613
51.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno606
52.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha600
53.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže571
54.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.560
55.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.558
56.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany551
57.Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš548
58.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA545
59.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.534
60.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.533
61.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 528
62.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná525
63.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.520
64.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.513
65.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.508
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.508
67.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton487
68.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.477
69.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové471
70.Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.469
71.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy462
72.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha450
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.450
74.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.440
75.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.437
76.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.433
77.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha426
78.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš424
79.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.415
80.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha414
Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.414
82.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň410
83.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha399
84.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno388
85.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem385
86.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.382
87.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.378
88.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno370
89.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA367
90.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.361
91.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.355
92.Michl Lukáš2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.349
93.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.342
94.Škvára Kristian2008 BaC Kladno339
95.Macal Jiří2008 Super Stars Most337
96.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.331
97.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.329
98.Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice326
99.Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.325
100.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.317
101.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.315
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most315
103.Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.313
104.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 312
105.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk301
106.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha296
107.Gašparín Adam2007 Super Stars Most290
108.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže288
109.Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice284
110.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem279
111.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.260
112.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.259
113.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.256
114.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
115.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná251
116.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
117.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice245
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton245
119.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.242
120.Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk241
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem241
122.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.236
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.236
124.Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.233
125.Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové229
126.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA228
127.Mácka Michal2007 TJ Chropyně226
128.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.224
129.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.216
130.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice211
131.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.206
132.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.205
133.Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.204
134.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže202
135.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice192
136.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY188
137.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.184
138.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.182
139.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany179
140.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice178
141.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.172
142.Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.170
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
144.Kozák David2010 Badminton VK Aš169
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 169
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 169
147.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most167
148.Hamr Lukáš2010 Badminton Sharks Brno, z.s.165
149.Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.161
150.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška158
151.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha155
152.Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice150
153.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.148
154.Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 146
155.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.142
Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA142
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.142
158.Srbek Jakub2007 BK TJ Baník Most141
159.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná138
160.Hašek Matyáš2010 Sokol Radotín Meteor Praha133
Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.133
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.133
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk133
164.Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.131
165.Hodina Radek2007 TJ Sokol Doubravka130
166.Pavlusek Vojtěch2007 SK Hamr, z.s. 125
167.Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.121
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.121
169.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.120
170.Hušek Martin2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.119
171.Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.118
Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.118
173.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem116
174.Stránský Matěj2007 TJ Montas Hradec Králové113
Střižík Matěj2007 TJ Slavoj Podivín113
176.Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.111
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem111
178.Valášek Martin2009 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.110
179.Berka Jan2007 TJ Slavoj Podivín109
180.Jašek Jakub2010 Badminton Sharks Brno, z.s.108
181.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha107
182.Fošum Václav2010 TJ Sokol Křemže102
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY102
184.Foukal Ondřej2008 SK Kuklenská Brno, z.s.100
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY100
186.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.99
187.Balšánek Ladislav2007 Badminton VK Aš92
188.Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY90
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem90
190.Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.84
191.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice83
192.Harnoš Ondřej2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
193.Marejka Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice78
194.Stružka Jan Vladimír2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
195.Klimeš Vít2008 TJ Sokol České Budějovice73
196.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.70
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha70
198.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.69
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.69
200.Košuta Tobiáš2009 Badminton Sharks Brno, z.s.63
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice63
Ponec Jiří2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.63
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice63
204.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha62
205.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA61
206.Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem60
Švestka René2009 Kabal team Karviná60
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 60
209.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice58
Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
211.Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.57
212.Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha54
213.Švejda Martin2008 SK Prosek Praha52
214.Bezděk Šimon2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Česlík František2007 Ostrava Badminton Klub50
Hejl Jakub2009 TJ Lanškroun, z.s.50
Koloničný Ondřej2007 Ostrava Badminton Klub50
Kubát Vojtěch2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Kudláček Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.50
Ondra Martin2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Sikora Patrik2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
222.Šuma Marek2009 TJ Chemička Ústí nad Labem49
223.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.41
224.Frendl Matyáš2008 BK Kopřivnice, z.s.40
Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA40
226.Vágner Tobiáš2008 BK ARION PRAHA39
227.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.38
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou38
Kučera Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.38
Raithel Nikolas2011 Badminton VK Aš38
Thompson Oliver2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.38
Tušl Šimon2009 TJ Sokol České Budějovice38
Volfík Tadeáš2011 Badminton VK Aš38
234.Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 36
235.Titarov Leonid2007 BK ARION PRAHA35
236.Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem34
237.Antal Filip2007 TJ Montas Hradec Králové31
238.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.30
Černín Tomáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.30
Dojiva Mikuláš2007 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Hartl David2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.30
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.30
243.Nachtman Daniel2010 SK Prosek Praha29
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most29
Ženíšek Tomáš2009 TJ Sokol Doubravka29
246.Krejčiřík Timon2010 SK Badminton Přerov, z.s.25
Minařík Josef2008 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha25
249.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany22
250.Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 21
251.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY20
Hudec Jiří2009 TJ Sokol Klimkovice20
Lencse Štěpán2008 TJ Sokol Klimkovice20
Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 20
255.Lorenc Radim2009 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.19
256.Šorf Pavel2007 Sokol Radotín Meteor Praha18
257.Holič Václav2008 SK Prosek Praha14
Kincl Štěpán2009 SK Prosek Praha14
Říha Filip2007 SK Hamr, z.s. 14
260.Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže13
261.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná12
262.DINH Duc Trung2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.11
263.Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 10
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 10
265.Přibáň Martin2010 SK JEREMI, z.s.9
266.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice3
1.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha2900
Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2900
3.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2738
4.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany2724
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice2724
6.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2350
7.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.2324
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.2324
9.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha2136
10.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1850
11.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha1736
12.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1700
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1700
14.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.1600
15.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.1550
16.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1500
17.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.1450
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1450
19.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1400
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1400
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1400
22.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1350
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1350
24.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1300
25.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1290
26.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.1210
27.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 1200
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice1200
30.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.1150
Klokan Jakub2008 Super Stars Most1150
32.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha1140
33.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš1100
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice1100
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1100
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1100
37.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.1090
38.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.1066
39.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice1061
40.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.1040
41.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1015
42.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno1010
43.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.950
44.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.929
45.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže925
46.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.905
47.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA900
48.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 880
49.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 875
50.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav820
51.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.815
52.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton800
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most800
54.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice784
55.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha780
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.780
57.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA770
58.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.768
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.768
60.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš765
61.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk760
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno760
63.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha740
64.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.730
65.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha720
66.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha716
67.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy703
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš703
69.Škvára Kristian2008 BaC Kladno700
70.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.691
71.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš686
72.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.680
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem680
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.680
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže680
76.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.670
77.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem655
78.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha645
79.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.640
80.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha625
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.625
82.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno600
83.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.595
84.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.580
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.580
86.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže570
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most570
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.570
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice570
90.Gašparín Adam2007 Super Stars Most560
Macal Jiří2008 Super Stars Most560
92.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové550
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.550
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.550
95.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.545
96.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná510
97.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.495
98.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.479
99.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem475
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná475
101.Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice470
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.470
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.470
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton470
105.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA461
106.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice460
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.460
108.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha443
109.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.430
110.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.425
111.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.422
112.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.405
113.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic400
114.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany391
115.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 388
116.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice380
117.Michl Lukáš2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.375
118.Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.370
119.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.358
120.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk350
121.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most325
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.325
123.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
124.Fošum Václav2010 TJ Sokol Křemže308
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.308
126.Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk300
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk300
128.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice280
129.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 278
130.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná275
131.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 271
132.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.270
Hamr Lukáš2010 Badminton Sharks Brno, z.s.270
Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.270
135.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.263
136.Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice262
137.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.250
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA250
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice250
141.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.245
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.245
143.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.241
144.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem239
145.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.238
146.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA231
147.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY225
148.Klimeš Vít2008 TJ Sokol České Budějovice220
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice220
Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.220
151.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha213
152.Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.209
153.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.205
154.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY200
Mácka Michal2007 TJ Chropyně200
Srbek Jakub2007 BK TJ Baník Most200
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 200
158.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem189
159.Raithel Nikolas2011 Badminton VK Aš188
160.Berka Jan2007 TJ Slavoj Podivín186
Střižík Matěj2007 TJ Slavoj Podivín186
162.Hašek Matyáš2010 Sokol Radotín Meteor Praha175
Kozák David2010 Badminton VK Aš175
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice175
165.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany170
Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.170
167.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.164
168.Balšánek Ladislav2007 Badminton VK Aš163
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.163
170.Vágner Tobiáš2008 BK ARION PRAHA160
171.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.150
Hartl David2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha150
Košuta Tobiáš2009 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.150
Ponec Jiří2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Thompson Oliver2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
183.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA148
184.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.142
185.Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové138
186.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.135
187.Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem126
188.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou125
189.Titarov Leonid2007 BK ARION PRAHA123
190.Dojiva Mikuláš2007 Badminton Sharks Brno, z.s.120
191.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha118
192.Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.110
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice110
Valášek Martin2009 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.110
195.Švejda Martin2008 SK Prosek Praha108
196.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.100
Česlík František2007 Ostrava Badminton Klub100
Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Hejl Jakub2009 TJ Lanškroun, z.s.100
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Koloničný Ondřej2007 Ostrava Badminton Klub100
Kubát Vojtěch2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Kudláček Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.100
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Tušl Šimon2009 TJ Sokol České Budějovice100
Volfík Tadeáš2011 Badminton VK Aš100
210.Hodina Radek2007 TJ Sokol Doubravka88
Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 88
212.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná78
213.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
214.Harnoš Ondřej2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.60
Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.60
Sikora Patrik2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.60
Švestka René2009 Kabal team Karviná60
218.Bezděk Šimon2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Černín Tomáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY50
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Krejčiřík Timon2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 50
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY50
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Ondra Martin2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Stránský Matěj2007 TJ Montas Hradec Králové50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 50
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most50
235.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY25
Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 25
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 25
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3212
2.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.2100
3.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice2000
4.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1800
5.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1738
6.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1700
7.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1550
8.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1476
9.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1400
10.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1278
11.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1250
13.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1190
14.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1150
15.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1140
16.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1100
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha1100
18.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1090
19.Klokan Jakub2008 Super Stars Most1050
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.1050
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.1050
22.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1030
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1030
24.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 1005
25.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1003
26.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš1000
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice1000
28.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk980
29.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže975
30.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.950
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.950
32.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.940
33.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.928
34.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav900
35.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 875
36.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.838
37.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice830
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.830
39.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA813
40.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 750
41.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha720
42.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.700
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
44.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.690
45.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice680
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most680
47.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.676
48.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha650
49.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice620
50.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.614
51.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.595
52.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most570
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.570
54.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic563
55.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.550
56.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha546
57.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno530
58.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.520
59.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton510
60.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.508
61.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.500
62.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.483
63.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš480
64.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.460
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice460
66.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA455
67.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.430
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
69.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha428
70.Macal Jiří2008 Super Stars Most420
71.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.412
72.Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.410
73.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná400
74.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha395
75.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha392
76.Michl Lukáš2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.370
77.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem350
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk350
79.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno345
80.Gašparín Adam2007 Super Stars Most335
81.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.330
82.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.328
83.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.320
84.Škvára Kristian2008 BaC Kladno312
85.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže310
86.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové300
87.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.285
Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.285
89.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.280
90.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.273
91.Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.270
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice270
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.270
94.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 266
95.Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice260
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.260
97.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha255
98.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš250
100.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA248
101.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.245
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.245
103.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany243
104.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice239
105.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY238
106.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem230
Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy230
108.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA225
109.Klimeš Vít2008 TJ Sokol České Budějovice220
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton220
111.Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.210
112.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže201
113.Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 200
114.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno195
115.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice185
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany185
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice185
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.185
119.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná180
120.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.175
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY175
122.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 167
123.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.160
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.160
Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.160
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.160
127.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha155
128.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.152
129.Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk150
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
132.Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice145
133.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY138
134.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
135.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.130
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.130
137.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha127
138.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem125
139.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 122
140.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška120
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
142.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA119
143.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice110
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.110
145.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA109
146.Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 108
147.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.105
148.Balšánek Ladislav2007 Badminton VK Aš100
Hejl Jakub2009 TJ Lanškroun, z.s.100
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou100
Košuta Tobiáš2009 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Raithel Nikolas2011 Badminton VK Aš100
Střižík Matěj2007 TJ Slavoj Podivín100
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.100
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha100
Thompson Oliver2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Volfík Tadeáš2011 Badminton VK Aš100
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice100
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
165.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň88
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
167.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.85
168.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.80
Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
171.Vágner Tobiáš2008 BK ARION PRAHA76
172.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.75
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha75
174.Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice72
175.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha68
176.Dojiva Mikuláš2007 Badminton Sharks Brno, z.s.60
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Valášek Martin2009 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.60
179.Titarov Leonid2007 BK ARION PRAHA54
180.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Berka Jan2007 TJ Slavoj Podivín50
Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš50
Černín Tomáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Česlík František2007 Ostrava Badminton Klub50
Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice50
Fošum Václav2010 TJ Sokol Křemže50
Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Koloničný Ondřej2007 Ostrava Badminton Klub50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Stránský Matěj2007 TJ Montas Hradec Králové50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Šuma Marek2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové50
Tušl Šimon2009 TJ Sokol České Budějovice50
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.50
204.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná42
Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.42
206.Harnoš Ondřej2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.30
Sikora Patrik2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.30
Švestka René2009 Kabal team Karviná30
209.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany26
210.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.25
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
215.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY13
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY13
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2900
2.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2544
3.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2124
4.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1750
5.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1640
6.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1600
7.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1450
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1450
9.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1350
10.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1300
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1300
12.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1290
13.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1250
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.1250
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1250
16.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
17.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1150
18.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha1100
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice1100
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1100
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk1100
22.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1090
23.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1050
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1050
25.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1025
26.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha1000
27.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY975
28.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha965
29.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň940
30.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.850
31.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.825
32.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.822
33.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice820
34.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka785
35.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice780
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav780
37.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.778
38.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most750
39.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem740
40.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš725
41.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice720
42.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové715
43.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most695
44.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic683
45.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most680
46.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.664
47.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové660
48.Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 638
49.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA633
50.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton623
51.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.620
52.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.615
53.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.586
54.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha570
55.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.563
56.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.558
57.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.551
58.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.549
59.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.543
60.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.538
61.Hejnová Sára2007 USK Plzeň526
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.526
63.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš523
64.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.522
65.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.501
66.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno500
67.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.496
68.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton493
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.493
70.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha479
71.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.473
72.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.452
73.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 446
74.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.442
75.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.439
76.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem438
77.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno433
78.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.420
79.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.395
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.395
81.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem394
82.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton383
83.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha379
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha379
85.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha372
86.Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.371
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice371
88.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.369
89.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY357
Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka357
91.Čechová Tereza2008 Super Stars Most348
92.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.334
93.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha327
94.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.326
95.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice323
96.Křížková Eva2008 BaC Kladno321
97.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton317
98.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.311
99.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem305
100.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.301
101.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha298
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.298
103.Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.288
104.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice278
105.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.275
106.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.272
107.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.271
108.Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.269
109.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.261
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš261
111.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic259
112.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.258
113.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.254
114.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha251
115.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.248
116.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton238
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice238
118.Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.234
119.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha229
120.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice223
Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové223
122.Matějková Elena 2008 BK 93 Hořovice221
123.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.220
124.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.219
125.Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany214
126.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha212
127.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.210
128.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.209
129.Závěšická Petra2007 Kabal team Karviná206
130.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA203
131.Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň201
132.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice196
133.Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.193
134.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany192
135.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.190
136.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.185
137.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.184
138.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.181
139.Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.175
140.Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA171
Žaloudková Lucie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.171
142.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem170
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno170
144.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA167
145.Flachsová Stela2007 Badminton VK Aš163
146.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.161
147.Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice157
148.Urbancová Adéla2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
149.Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná153
150.Kovalčíková Kateřina2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.151
151.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.148
152.Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.145
153.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.144
154.Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton138
155.Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany131
156.Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
157.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice126
158.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.125
Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY125
160.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.123
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná123
162.Kratěnová Sofie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton119
163.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.115
164.Berková Veronika2009 SK Hamr, z.s. 114
165.Mikešová Klára2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná113
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš113
168.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.110
Krajčí Natálie2007 BK Kopřivnice, z.s.110
170.Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.104
171.Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice103
172.Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín100
Dufková Eliška2009 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
175.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná96
176.Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.94
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice94
178.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem89
179.Mišunová Sofie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou88
Thompson Gabrielle2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.88
181.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.83
Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín83
Sikorová Petra2007 TJ Slavoj Český Těšín83
184.Brzá Julie2008 Kabal team Karviná80
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
186.Bicencová Kateřina2008 BK 93 Hořovice79
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha79
188.Pecková Nikola2009 TJ Sokol Vodňany73
189.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.71
190.Mičkerová Veronika2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.70
191.Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.69
192.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.68
193.Hanáčková Barbora2009 TJ Sokol Klimkovice65
194.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha63
Jindrová Martina2009 USK Plzeň63
196.Karkulová Natálie2009 TJ Sokol Dobruška60
Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.60
198.Fröhlichová Eliška2009 Badminton Sharks Brno, z.s.58
Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha58
Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 58
201.Stránská Anna2007 TJ Slovan Vesec, z.s.56
202.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem51
203.Kohutková Ela2007 TJ Sokol Klimkovice50
Marešová Alžběta2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Pavlištíková Bára2008 Ostrava Badminton Klub50
Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš50
Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
209.Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín48
210.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice46
Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice46
212.Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.45
213.Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.43
Šimaliaková Adéla2008 TJ Slavoj Český Těšín43
215.Sedláčková Hana2009 BK 93 Hořovice40
Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY40
217.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.38
Goláňová Natálie2009 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.38
Leciánová Nina2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton38
Matušínská Anna2007 1.Badmintonový klub Šumperk38
Pavlíčková Barbora2008 TJ Sokol České Budějovice38
222.Giordano Axelle2008 SK JEREMI, z.s.32
223.Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.31
Rychterová Pavla2007 TJ Slovan Vesec, z.s.31
225.Bajusová Nela2007 TJ Slavoj Český Těšín30
Kobolková Beáta2007 Ostrava Badminton Klub30
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha30
Mikulová Vendula2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.30
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Siejová Barbora2007 TJ Sokol Klimkovice30
231.Vlachová Karolína2008 BC AKTIV LUŽINY23
232.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice20
Stejskalová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice20
235.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice19
Fantyšová Rozálie2008 TJ Sokol České Budějovice19
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.19
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Pixová Aneta2008 BA Plzeň19
240.Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
241.Frühaufová Gabriela2008 SK Prosek Praha16
242.Ďurišová Klára2009 TJ Sokol Klimkovice15
Dušánková Daniela2010 Sokol Radotín Meteor Praha15
244.Schindlerová Róza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
245.Babičová Johana2008 TJ Sokol Klimkovice10
Kopáčková Barbora2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.10
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže10
1.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany3136
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3136
3.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2624
4.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2236
5.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2140
6.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2112
7.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice1836
8.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1700
9.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1650
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk1650
11.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1600
12.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1540
13.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1500
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1500
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1500
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1500
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1500
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1500
19.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most1436
20.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1400
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1400
22.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most1386
23.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha1350
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1350
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1350
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1350
27.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha1300
28.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA1250
29.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1240
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton1240
31.Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.1150
32.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň1125
33.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové1100
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové1100
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1100
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.1100
37.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton1040
Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 1040
39.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY1015
40.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha1005
41.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice1000
42.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav980
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.980
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.980
45.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.940
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.940
47.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most930
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.930
49.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš925
Hejnová Sára2007 USK Plzeň925
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha925
52.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.890
53.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka888
54.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice885
55.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha875
56.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic870
57.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.855
58.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha850
59.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton820
60.Čechová Tereza2008 Super Stars Most800
61.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem780
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem780
63.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice770
64.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.765
65.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
66.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.755
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.755
68.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 750
69.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha730
70.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.715
71.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.700
72.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno690
73.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice680
74.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.665
75.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic646
76.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha645
77.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton630
78.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem625
79.Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.620
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.620
81.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.610
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.610
83.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka601
84.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice598
85.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice575
86.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.570
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.570
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.570
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.570
90.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha563
91.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY550
Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha550
93.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha545
94.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.541
95.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha538
96.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem525
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš525
98.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.520
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.520
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.520
101.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.516
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.516
103.Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.510
104.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA504
105.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.486
106.Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.470
107.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno464
108.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA459
109.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.434
110.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.420
111.Křížková Eva2008 BaC Kladno417
112.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.410
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.410
114.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.401
115.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.400
116.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.395
117.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice388
118.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.375
119.Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.360
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná360
121.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.350
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň350
123.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.345
124.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.342
125.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.340
126.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice338
127.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem330
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.330
129.Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany320
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA320
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
132.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.310
Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.310
134.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice300
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice300
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno300
Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.300
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice300
139.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha294
140.Pecková Nikola2009 TJ Sokol Vodňany270
141.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná260
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná260
143.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
144.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Závěšická Petra2007 Kabal team Karviná250
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
148.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.245
149.Matějková Elena 2008 BK 93 Hořovice234
150.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem213
151.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.210
Brzá Julie2008 Kabal team Karviná210
Sikorová Petra2007 TJ Slavoj Český Těšín210
154.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.209
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.209
156.Kovalčíková Kateřina2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice200
158.Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.195
159.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.185
160.Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš181
161.Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín180
162.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.179
163.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.178
164.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany170
Mičkerová Veronika2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.170
Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.170
167.Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.160
168.Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové159
169.Dufková Eliška2009 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice150
Urbancová Adéla2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
172.Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín130
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.130
174.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem126
175.Flachsová Stela2007 Badminton VK Aš125
Mišunová Sofie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou125
Thompson Gabrielle2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
178.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.120
Krajčí Natálie2007 BK Kopřivnice, z.s.120
Mikešová Klára2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
181.Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.110
182.Vlachová Karolína2008 BC AKTIV LUŽINY108
183.Jindrová Martina2009 USK Plzeň107
184.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha103
185.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Goláňová Natálie2009 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.100
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.100
Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín100
Kohutková Ela2007 TJ Sokol Klimkovice100
Leciánová Nina2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná100
196.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice86
198.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice75
Stránská Anna2007 TJ Slovan Vesec, z.s.75
200.Pixová Aneta2008 BA Plzeň63
201.Bajusová Nela2007 TJ Slavoj Český Těšín60
Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.60
203.Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.59
204.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Kobolková Beáta2007 Ostrava Badminton Klub50
Kopáčková Barbora2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mikulová Vendula2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže50
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pavlištíková Bára2008 Ostrava Badminton Klub50
Rychterová Pavla2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
215.Hanáčková Barbora2009 TJ Sokol Klimkovice30
216.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY25
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3412
2.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.2000
3.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1938
4.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1936
5.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1800
Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1800
7.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1550
8.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1350
9.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1290
10.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton1200
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1200
12.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1190
13.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1180
14.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice1150
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1150
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1150
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1150
18.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1078
19.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk1050
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1050
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.1050
22.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha1040
23.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1003
24.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň988
25.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.940
26.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY930
27.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav900
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha900
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 900
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.900
31.Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 880
Portová Anna2007 BK TJ Baník Most880
33.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton830
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.830
35.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.802
36.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 800
37.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice780
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.780
39.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most770
40.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA743
41.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.730
42.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha720
43.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš700
44.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.650
45.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha639
46.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice635
47.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.620
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.620
49.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic585
50.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem578
51.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.570
Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most570
53.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice562
54.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.550
55.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha545
56.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.531
57.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.525
58.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
59.Hejnová Sára2007 USK Plzeň516
60.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 500
61.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.490
62.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem488
63.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.474
64.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno470
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.470
66.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.460
67.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY458
68.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka440
69.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.435
70.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.422
71.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.420
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton420
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice420
74.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.400
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové400
76.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA396
77.Křížková Eva2008 BaC Kladno395
78.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha388
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš388
80.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem375
81.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha371
82.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové370
83.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.368
84.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton360
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.360
86.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.356
87.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice350
88.Čechová Tereza2008 Super Stars Most345
89.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice339
90.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.335
91.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha333
92.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha330
93.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice327
94.Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.320
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
96.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno317
97.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.310
Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.310
99.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha302
100.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.300
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem300
102.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.296
103.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
104.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha273
105.Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.270
106.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.260
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton260
108.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice250
109.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA249
110.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha248
111.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic246
112.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.230
113.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha227
114.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno220
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany220
116.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.210
117.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.205
118.Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
119.Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.198
120.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.193
121.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.188
122.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany185
123.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice177
124.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem160
Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.160
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.160
Pecková Nikola2009 TJ Sokol Vodňany160
128.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.155
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.155
130.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice150
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
133.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.142
134.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha139
135.Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.135
136.Krajčí Natálie2007 BK Kopřivnice, z.s.130
137.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.125
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice125
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice125
141.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Karkulová Natálie2009 TJ Sokol Dobruška120
143.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka113
144.Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.110
Mičkerová Veronika2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.110
Mikešová Klára2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.110
148.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.105
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA105
150.Flachsová Stela2007 Badminton VK Aš100
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Leciánová Nina2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Mišunová Sofie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou100
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.100
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.100
Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové100
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná100
Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš100
Thompson Gabrielle2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
164.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
165.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
166.Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
167.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.73
168.Berková Veronika2009 SK Hamr, z.s. 60
Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.60
Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.60
171.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.55
172.Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY54
173.Dufková Eliška2009 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Fröhlichová Eliška2009 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Kobolková Beáta2007 Ostrava Badminton Klub50
Kopáčková Barbora2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Kratěnová Sofie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Marešová Alžběta2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Matušínská Anna2007 1.Badmintonový klub Šumperk50
Mikulová Vendula2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Pavlištíková Bára2008 Ostrava Badminton Klub50
Závěšická Petra2007 Kabal team Karviná50
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš50
184.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice46
185.Brzá Julie2008 Kabal team Karviná30
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná30
187.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice25
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže25
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
191.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY13
ČísloTurnajGPDatum
1MČR U13 - Český KrumlovMČR18.11.2018
2GPD U13 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
3Vánoční turnaj GPC U13 - KlimkoviceC24.11.2018
4Vánoční turnaj GPE50 U11 - KlimkoviceE5025.11.2018
5GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD25.11.2018
6GPD U13 - České BudějoviceD01.12.2018
7OP U13 - IvančiceSKP02.12.2018
8GPC U13- otevřený - KladnoC09.12.2018
9GPC U13 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC15.12.2018
10GPC U13- Vánoční turnaj - LiberecC16.12.2018
11GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
12GPC U13 - České BudějoviceC05.01.2019
13GPD U13- Praha - Praha LužinyD05.01.2019
14GPC U13- dvouhry - AšC05.01.2019
15GPC U13 - LiberecC05.01.2019
16GPC U13- otevřený - OsíkC12.01.2019
17GPC U13 - BrnoC12.01.2019
18GPC U13 - Plzeň Bílá HoraC12.01.2019
19GPC U13- Praha - Praha JeremiC12.01.2019
20GPC U13 - Benátky nad JizerouC12.01.2019
21GPC U13 - OpavaC13.01.2019
22GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD19.01.2019
23GPC U13 - Praha JeremiC26.01.2019
241. GPA U13 - AšA27.01.2019
25GPC U13- otevřený - MostC02.02.2019
26GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD09.02.2019
27GPD U13 - PlzeňD10.02.2019
28GPD U13- otevřený - MostD10.02.2019
29GPC U13- otevřený - Ústí nad LabemC16.02.2019
30GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2019
31GPC U13 - Brno - SlatinaC23.02.2019
321. GPB U13 - Praha HamrB03.03.2019
33GPC U13 - České BudějoviceC09.03.2019
34GPD U13- otevřený - Praha LužinyD09.03.2019
35GPC U13- otevřený - Nové Město nad MetujíC16.03.2019
36GPD U13 - Karlovy VaryD16.03.2019
37GPC U13 - MostC16.03.2019
38GPC U13- otevřený - Praha HamrC23.03.2019
39GPC U13 - AšC24.03.2019
40GPC U13- otevřený - KladnoC24.03.2019
41GPC U13 - BrnoC31.03.2019
42GPC U13 - Liberec- VesecC06.04.2019
43GPD U13- Praha - Praha JeremiD06.04.2019
44GPC U13- otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
45GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.04.2019
46GPC U13-Memoriál A. Waňkové - PlzeňC13.04.2019
47GPC U13- otevřený - ŠumperkC13.04.2019
48GPC U13 - OrlováC13.04.2019
49GPC U13 - KladnoC14.04.2019
50GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
51GPC U13- Praha - Praha VinořC19.04.2019
52GPD U13 - PlzeňD04.05.2019
532. GPA U13 - MostA05.05.2019
54GPC U13- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
55GPC U13 - České BudějoviceC11.05.2019
56GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD11.05.2019
57GPC U13 - BrnoC18.05.2019
582. GPB U13 - Praha RadotínB02.06.2019
59GPC U13- otevřený Tři Bratři Český Těšín - Český TěšínC15.06.2019
60GPC U13- dvouhry - Praha LužinyC15.06.2019
61OP U13 - Králův DvůrSKP23.06.2019
62GPC U13 Open Drive- čtyřhry,mixy - AšC31.08.2019
633. GPB U13 - Hamr PrahaB08.09.2019
64OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP14.09.2019
65GPD U13 - MostD15.09.2019
66GPC U13 - KladnoC15.09.2019
67GPD U13 - PlzeňD21.09.2019
68GPD U13 - VesecD28.09.2019
69GPC U13 - Praha RadotínC29.09.2019
70OP U13 - Brno TuřanySKP05.10.2019
71OP U13 - Karlovy VarySKP05.10.2019
72GPD U13-dvouhry - Kralupy nad VltavouD05.10.2019
73GPC U13 - MostC06.10.2019
74GPD U13- Novoměstký pohár - Nové Město nad MetujíD12.10.2019
75GPC U13 - KladnoC13.10.2019
76GPC U13 - VesecC19.10.2019
77GPC U13 - PardubiceC26.10.2019
78GPD U13 - PardubiceD26.10.2019
79GPD U13- V. Velká cena města Aš - AšD27.10.2019
80OP U13 - Český KrumlovSKP02.11.2019
81GPC U13 - OlomoucC02.11.2019
82GPD U13- dvouhry - Praha JeremiD02.11.2019
83GPC U13 - ŠumperkC03.11.2019
84GPC U13 - Ústí nad LabemC09.11.2019
85GPD U13 - PlzeňD10.11.2019
86GPC U13 - KlimkoviceC16.11.2019
87GPC U13 kvalifikační - Benátky nad JizerouC17.11.2019
88GPC U13 kvalifikační - České BudějoviceC23.11.2019
89GPC U13 kvalifikační - HoliceC23.11.2019
90GPC U13 kvalifikační - RousínovC23.11.2019
91GPC U13 kvalifikační - AšC23.11.2019
92OP U13 - Praha VinořSKP23.11.2019
93OP U13 - MostSKP24.11.2019
94GPC U13- O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC30.11.2019
95OP U13 - Orlová LutyněSKP01.12.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading