logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 05.12.2019

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
05.12.2018 - 05.12.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ50
2.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.WJ99
3.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ168
4.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2912
5.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2036
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2024
7.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1900
8.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1836
9.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1650
10.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1456
11.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1400
12.Morávek Michal2002 BaC Kladno1336
13.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1300
14.Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.1250
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1250
16.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1200
17.Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 1186
18.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1150
19.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1136
20.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1050
22.Altera Jan2004 BaC Kladno1026
23.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka950
24.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná900
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most900
26.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.880
27.Oros Marek2003 Super Stars Most850
28.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice840
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.840
30.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.820
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.820
32.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem768
33.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha750
Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.750
35.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno730
37.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha725
38.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín720
39.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice700
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
41.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové685
42.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.661
43.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.655
44.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná650
45.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka618
46.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.613
47.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem575
48.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 550
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.550
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem550
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové550
52.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.541
53.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice500
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem500
55.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.495
56.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha485
57.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.450
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem450
59.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.445
60.Port Jan2003 BK TJ Baník Most400
61.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka336
62.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.325
63.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.323
64.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.313
65.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton310
66.Matiska David2004 BK ARION PRAHA304
67.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.301
Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.301
69.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.300
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.300
72.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem276
73.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek275
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.275
75.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka260
76.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha250
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
78.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava240
79.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.230
80.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice225
81.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 216
82.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.213
83.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.210
84.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha200
86.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha196
87.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 195
88.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem194
89.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.192
90.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka180
91.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice173
92.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem171
93.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA168
94.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.167
95.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice158
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA158
97.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub150
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA150
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín150
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice150
103.Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany141
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.141
105.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná138
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII138
107.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.136
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 136
109.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.130
110.Mladý Matěj2002 TJ Sokol Doubravka129
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.129
112.Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha126
113.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná125
114.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice123
115.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha120
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
117.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem113
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
119.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.108
120.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub100
Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Kretek Tomáš2004 BA Plzeň100
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice100
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany100
127.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha93
128.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
129.Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 83
130.Janáček David2004 BK ARION PRAHA80
131.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.75
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.75
133.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.70
134.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.63
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.63
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most63
Kóňa Jan2004 Super Stars Most63
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha63
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.63
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha63
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most63
143.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
145.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.58
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha58
147.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice50
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice50
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Vlasák David2004 Super Stars Most50
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.50
162.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška38
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové38
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 38
Novák Jakub2002 SK Hamr, z.s. 38
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most38
167.Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most33
168.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha30
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 30
170.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem28
171.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.25
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín25
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.25
175.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 20
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ38
2.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WJ45
3.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2850
4.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2512
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2512
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2324
7.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice2250
8.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2150
9.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2074
10.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1850
11.Morávek Michal2002 BaC Kladno1836
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 1836
13.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1826
14.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1736
15.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 1700
16.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1686
17.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1676
18.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1590
19.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1540
20.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1450
21.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1436
22.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín1404
23.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1350
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1350
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1350
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1350
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1350
28.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1300
29.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1261
30.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1250
31.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1200
33.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná1186
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1186
35.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1150
36.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem1100
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno1100
38.Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.1075
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.1075
40.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha1050
41.Matula Jakub2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1000
42.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.975
43.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.950
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem950
45.Altera Jan2004 BaC Kladno906
46.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín900
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná900
48.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná886
49.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem875
50.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.854
51.Oros Marek2003 Super Stars Most850
52.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha825
53.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha824
54.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.790
55.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.775
56.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem750
57.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka749
58.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové735
59.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice700
Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín700
61.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha675
62.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice650
63.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.600
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.600
65.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.575
Matiska David2004 BK ARION PRAHA575
67.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice550
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.550
69.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem525
70.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka510
71.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem500
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem500
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
74.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.496
75.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 483
76.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha475
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.475
78.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.450
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.450
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA450
81.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.445
82.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.436
83.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA425
84.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.410
85.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná400
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek400
Port Jan2003 BK TJ Baník Most400
88.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka380
89.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice370
90.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton355
91.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
92.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.336
93.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 325
94.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
96.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.300
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.300
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem300
100.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.250
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.250
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
104.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.240
105.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice220
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice220
107.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
108.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka210
109.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub200
Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.200
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub200
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.200
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha200
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha200
116.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII188
117.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava180
118.Janáček David2004 BK ARION PRAHA175
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
120.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 158
121.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Hora Aleš2003 Super Stars Most150
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice150
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Mladý Matěj2002 TJ Sokol Doubravka150
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice150
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Vlasák David2004 Super Stars Most150
130.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha125
131.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.120
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
133.Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 118
Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 118
135.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.105
Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany105
137.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.100
Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most100
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most100
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha100
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.100
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.100
151.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
153.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most68
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem68
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most68
156.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 50
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 50
1.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2904
2.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2812
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2636
4.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2024
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1924
6.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1736
7.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1724
8.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1700
9.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1296
10.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.1250
11.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1200
13.Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 1150
14.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1126
15.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1100
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná1100
17.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1096
18.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.1050
20.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1040
21.Morávek Michal2002 BaC Kladno980
22.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA950
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem950
24.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.900
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.900
26.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.835
27.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice825
28.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové800
29.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.780
30.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem750
31.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.746
32.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem725
33.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.710
34.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
35.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno690
36.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha675
37.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.650
Matula Jakub2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.650
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem650
40.Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.626
41.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.596
42.Altera Jan2004 BaC Kladno580
43.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka550
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka550
45.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice540
46.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.500
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem500
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.500
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.500
50.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka480
51.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha450
Oros Marek2003 Super Stars Most450
53.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha436
54.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton420
55.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice400
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.400
57.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.375
58.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.350
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem350
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.350
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.350
63.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
Port Jan2003 BK TJ Baník Most300
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín300
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.300
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice300
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
69.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.291
70.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
71.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha258
72.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 250
Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek250
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
78.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.240
79.Matiska David2004 BK ARION PRAHA238
80.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.220
81.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA218
82.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha200
Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín200
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové200
88.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
89.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 175
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.175
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha175
92.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice150
Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.150
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA150
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.150
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice150
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.150
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha150
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice150
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 150
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
104.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
105.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 133
106.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
107.Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany120
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
110.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka105
111.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub100
Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín100
Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Kretek Tomáš2004 BA Plzeň100
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha100
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA100
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.100
123.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
124.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany88
125.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha75
126.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 68
127.Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 58
128.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.50
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 50
Novák Jakub2002 SK Hamr, z.s. 50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 50
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná50
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most50
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ55
2.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ139
3.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ168
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ192
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 3224
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2324
7.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1736
8.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1700
9.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1636
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1416
11.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1396
12.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1390
13.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1300
14.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1286
15.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.1250
16.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1200
19.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1150
20.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1100
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1100
22.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1076
23.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem975
24.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 950
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice950
Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.950
27.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 900
28.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.855
29.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA850
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.850
31.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.790
32.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.775
33.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA750
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem750
35.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice748
36.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.736
37.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice700
38.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.696
39.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem625
40.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice624
41.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka623
42.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem608
43.Pálková Tereza2002 Super Stars Most600
44.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň585
45.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem568
46.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.563
47.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče550
48.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.514
49.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka505
50.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice500
51.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice475
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.475
53.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice470
54.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 463
55.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.450
56.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.430
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.430
58.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín420
59.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.414
60.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.401
Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.401
62.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.400
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha400
64.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.380
66.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha376
67.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha363
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha363
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most363
70.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.353
71.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany350
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.350
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem350
74.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha313
75.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň300
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.300
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.300
78.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.288
79.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
81.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.240
82.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany238
83.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem231
84.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem226
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most226
86.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.213
87.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.210
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
89.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice200
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.200
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub200
95.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice184
96.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic179
97.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka163
98.Brejchová Adéla2002 BK ARION PRAHA150
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most150
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub150
101.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
102.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice125
103.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
106.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most114
107.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice113
108.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most101
109.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky100
119.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno96
120.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 88
121.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice83
122.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha80
123.Benediktová Klára2005 BA Plzeň68
124.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže63
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.63
127.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 50
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
135.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kocourová Barbora2001 SK Péřák z.s.38
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.38
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
140.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA25
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.25
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
143.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice20
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ83
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ83
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3404
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice3012
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2904
6.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2812
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2812
8.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2436
9.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2412
10.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2274
11.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice1850
12.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1686
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1686
14.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1650
15.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1586
16.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1524
17.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1450
18.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1410
19.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1400
20.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1390
21.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1386
22.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1300
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1300
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1300
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1300
26.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1286
27.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1224
28.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1200
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1200
30.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha1150
31.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1136
32.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1124
33.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň1090
34.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1075
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1075
36.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA1050
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1050
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1050
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.1050
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
41.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1036
42.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem1025
43.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1000
44.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.986
45.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.956
46.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem950
47.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.920
48.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče786
49.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA775
50.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha750
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.750
52.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.700
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice700
Pálková Tereza2002 Super Stars Most700
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most700
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
57.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.670
58.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice650
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.650
60.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.618
61.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.610
62.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.600
63.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem575
64.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice536
65.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice525
66.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice486
67.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.475
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem475
69.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.450
70.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň425
71.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem400
73.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.375
74.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice365
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín365
76.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka350
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.350
80.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.325
81.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany270
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic270
83.Benediktová Klára2005 BA Plzeň250
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice250
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
88.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 236
89.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.225
90.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.220
91.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most200
Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice200
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.200
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most200
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most200
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha200
101.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany175
102.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice150
Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 150
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.150
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
106.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
108.Brejchová Adéla2002 BK ARION PRAHA100
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most100
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka100
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Kocourová Barbora2001 SK Péřák z.s.100
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže100
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice100
134.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
136.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice50
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ91
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2804
3.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2636
4.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2624
5.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2400
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2212
7.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1796
8.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1736
9.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1386
10.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1300
11.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1200
12.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1150
13.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1140
14.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1110
15.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha1100
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1100
Šmídová Martina2002 BA Plzeň1100
18.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1076
19.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice1050
20.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1000
21.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA950
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem950
23.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.936
24.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.900
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem900
26.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové875
27.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice860
28.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice850
29.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka810
30.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.791
31.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.790
32.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.750
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.750
34.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem725
35.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha700
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.700
37.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň688
38.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.675
39.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.650
40.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče646
41.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.624
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.624
43.Pálková Tereza2002 Super Stars Most600
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha600
45.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice580
46.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.563
47.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.550
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.550
49.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.536
50.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem525
51.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.500
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA500
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.500
54.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.476
55.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem468
56.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha458
57.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice450
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice450
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most450
60.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka425
61.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín420
62.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.400
63.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.396
64.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.380
65.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 350
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.350
67.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.305
68.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.300
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
70.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.290
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic290
72.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.275
73.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.250
Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha250
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most250
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice250
78.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.230
79.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany220
80.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice200
82.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.180
84.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem168
85.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most150
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice150
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.150
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub150
93.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 133
94.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha125
95.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
98.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže100
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.100
111.Benediktová Klára2005 BA Plzeň88
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany88
113.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA50
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 50
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.50
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.50
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.50
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
130.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha25
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
ČísloTurnajGPDatum
1MČR U19 - PrahaMČR16.12.2018
2GPC U19 - České BudějoviceC05.01.2019
3GPC U19 - OlomoucC05.01.2019
4GPC U19- Praha - Praha VinořC06.01.2019
5GPC U19 - BrnoC13.01.2019
6GPC U19 - KladnoC13.01.2019
7GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC26.01.2019
81. GPA U19 - Hradec KrálovéA27.01.2019
9GPC U19- otevřený - Praha JeremiC03.02.2019
10GPC U19 - DobruškaC09.02.2019
11GPC U19 - Liberec- VesecC09.02.2019
12GPC U19 - Brno - SlatinaC23.02.2019
131. GPB U19 - OrlováB03.03.2019
14GPC U19- otevřený - Praha HamrC16.03.2019
15GPC U19 - ChropyněC30.03.2019
16GPC U19 - NejdekC30.03.2019
17GPC U19 - Ústí nad LabemC06.04.2019
18GPC U19 - Praha JeremiC07.04.2019
19GPC U19 - KarvináC13.04.2019
20GPC U19- otevřený - Hradec KrálovéC20.04.2019
212. GPA U19 - Brno - SlatinaA05.05.2019
22GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
23GPC U19- otevřený - KladnoC19.05.2019
24GPC U19 - PlzeňC25.05.2019
25GPC U19 - MostC25.05.2019
26GPC U19 - BrnoC26.05.2019
272. GPB U19 - Brno - SlatinaB02.06.2019
28GPC U19- otevřený - Praha VinořC22.06.2019
29OP U19 - Králův DvůrSKP23.06.2019
303. GPB U19 - IvančiceB08.09.2019
31OP U19 - PlzeňSKP28.09.2019
32GPC U19 - MostC29.09.2019
33OP U19 - Český KrumlovSKP05.10.2019
34GPC U19 - Ústí nad LabemC05.10.2019
35GPC U19 - KladnoC06.10.2019
36OP U19 - BrnoSKP12.10.2019
37GPC U19 - Praha ZMC13.10.2019
38OP U19 - HoliceSKP27.10.2019
39GPC U19 - Plzeň- Bílá HoraC10.11.2019
40GPC U19 - VesecC17.11.2019
41GPC U19 - VendryněC23.11.2019
42GPC U19 kvalifikační - ChropyněC30.11.2019
43GPC U19 kvalifikační - PlzeňC01.12.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading