logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 12.12.2019

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
12.12.2018 - 12.12.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3500
2.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3160
3.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany2620
4.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.2400
5.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1680
6.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1670
7.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.1550
8.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1530
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1530
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1530
11.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.1350
12.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1340
13.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1290
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1290
15.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1250
16.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1240
17.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1230
18.Klokan Jakub2008 Super Stars Most1190
19.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš1140
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1140
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1140
22.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1130
23.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1075
24.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
25.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.1030
26.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.1025
27.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha975
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.975
29.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice963
30.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.955
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice955
32.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha915
33.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.855
34.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.850
35.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice840
36.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk830
37.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.825
38.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.743
39.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic738
40.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha730
41.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 725
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.725
43.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.690
44.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 680
45.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.673
46.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.638
47.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš621
48.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most620
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav620
50.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice613
51.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno606
52.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha600
53.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže571
54.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.560
55.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.558
56.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany551
57.Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš548
58.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA545
59.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.534
60.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.533
61.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 528
62.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná525
63.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.520
64.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.513
65.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.508
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.508
67.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton487
68.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové471
69.Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.469
70.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy462
71.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha450
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.450
73.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.440
74.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.437
75.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.435
76.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.433
77.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha426
78.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš424
79.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.415
80.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha414
Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.414
82.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň410
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem410
84.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha399
85.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno388
86.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.382
87.Holec Tadeáš2007 TJ Sokol Růžďka378
88.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.376
89.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno370
90.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA367
91.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.361
92.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.355
93.Michl Lukáš2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.349
94.Škvára Kristian2008 BaC Kladno339
95.Macal Jiří2008 Super Stars Most337
96.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.331
97.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem329
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.329
99.Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice326
100.Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.325
101.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.317
102.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most315
103.Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.313
104.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 312
105.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk301
106.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha296
107.Gašparín Adam2007 Super Stars Most290
108.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže288
109.Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice284
110.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.273
111.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
112.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.260
113.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.256
114.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
115.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná251
116.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.250
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
118.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice245
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton245
120.Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk241
121.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem240
122.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.236
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.236
124.Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.233
125.Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové229
126.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA228
127.Mácka Michal2007 TJ Chropyně226
128.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.216
129.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.213
130.Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.211
131.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.206
132.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.205
133.Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.204
134.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže202
135.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most198
136.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice192
137.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY188
138.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.184
139.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.182
140.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice181
141.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany179
142.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice178
143.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.172
144.Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.170
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
146.Kozák David2010 Badminton VK Aš169
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 169
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 169
149.Hamr Lukáš2010 Badminton Sharks Brno, z.s.165
150.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška158
151.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha155
152.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.148
153.Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 146
154.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA142
155.Srbek Jakub2007 BK TJ Baník Most141
156.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná138
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice138
158.Hašek Matyáš2010 Sokol Radotín Meteor Praha133
Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.133
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.133
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk133
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.133
163.Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.131
164.Pavlusek Vojtěch2007 SK Hamr, z.s. 125
165.Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.121
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.121
167.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.120
168.Hušek Martin2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.119
169.Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.118
Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.118
171.Stránský Matěj2007 TJ Montas Hradec Králové113
172.Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.111
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem111
174.Valášek Martin2009 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.110
175.Jašek Jakub2010 Badminton Sharks Brno, z.s.108
176.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha107
177.Fošum Václav2010 TJ Sokol Křemže102
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY102
179.Foukal Ondřej2008 SK Kuklenská Brno, z.s.100
Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.100
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY100
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Střižík Matěj2007 TJ Slavoj Podivín100
184.Hodina Radek2007 TJ Sokol Doubravka96
185.Balšánek Ladislav2007 Badminton VK Aš92
186.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem90
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY90
188.Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.84
189.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice83
190.Harnoš Ondřej2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem80
192.Marejka Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice78
193.Stružka Jan Vladimír2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
194.Klimeš Vít2008 TJ Sokol České Budějovice73
195.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.70
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha70
197.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.69
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem69
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.69
200.Berka Jan2007 TJ Slavoj Podivín63
Košuta Tobiáš2009 SKP Kometa Brno - RS Badminton63
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice63
Ponec Jiří2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.63
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice63
205.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha62
206.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA61
207.Švestka René2009 Kabal team Karviná60
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 60
209.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice58
Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
211.Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.57
212.Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha54
213.Švejda Martin2008 SK Prosek Praha52
214.Bezděk Šimon2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Česlík František2007 Ostrava Badminton Klub50
Hejl Jakub2009 TJ Lanškroun, z.s.50
Koloničný Ondřej2007 Ostrava Badminton Klub50
Kubát Vojtěch2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Kudláček Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.50
Ondra Martin2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Sikora Patrik2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
222.Šuma Marek2009 TJ Chemička Ústí nad Labem49
223.Frendl Matyáš2008 BK Kopřivnice, z.s.40
Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA40
225.Vágner Tobiáš2008 BK ARION PRAHA39
226.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.38
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou38
Kučera Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.38
Raithel Nikolas2011 Badminton VK Aš38
Thompson Oliver2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.38
Tušl Šimon2009 TJ Sokol České Budějovice38
Volfík Tadeáš2011 Badminton VK Aš38
233.Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 36
234.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.35
Titarov Leonid2007 BK ARION PRAHA35
236.Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem34
237.Antal Filip2007 TJ Montas Hradec Králové31
238.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.30
Černín Tomáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.30
Dojiva Mikuláš2007 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Hartl David2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.30
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.30
243.Nachtman Daniel2010 SK Prosek Praha29
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most29
Ženíšek Tomáš2009 TJ Sokol Doubravka29
246.Bělohlávek Ondřej2009 BK TU v Liberci, z.s.25
Krejčiřík Timon2010 SK Badminton Přerov, z.s.25
Minařík Josef2008 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha25
250.Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 21
251.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY20
Hudec Jiří2009 TJ Sokol Klimkovice20
Lencse Štěpán2008 TJ Sokol Klimkovice20
Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 20
255.Lorenc Radim2009 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.19
256.Šorf Pavel2007 Sokol Radotín Meteor Praha18
257.Holič Václav2008 SK Prosek Praha14
Kincl Štěpán2009 SK Prosek Praha14
Říha Filip2007 SK Hamr, z.s. 14
260.Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže13
261.DINH Duc Trung2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.11
262.Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 10
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 10
264.Přibáň Martin2010 SK JEREMI, z.s.9
1.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3560
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha3560
3.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2900
4.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany2820
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice2820
6.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2350
7.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha2280
8.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.2070
9.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.1940
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1940
11.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1930
12.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.1920
13.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha1880
14.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1850
15.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1730
16.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1700
17.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1680
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1680
19.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1630
20.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.1590
21.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1580
22.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1400
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1400
24.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1340
25.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1300
26.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1290
27.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.1210
28.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 1200
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice1200
30.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš1190
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice1190
Klokan Jakub2008 Super Stars Most1190
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1190
34.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.1150
35.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha1140
36.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.1130
37.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1105
38.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1100
39.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.1080
40.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže1015
41.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno1010
42.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.950
43.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.929
44.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.905
45.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA900
46.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 880
47.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 875
48.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.868
49.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice825
50.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav820
51.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.815
52.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton800
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most800
54.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha780
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.780
56.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice770
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA770
58.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš765
59.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk760
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno760
61.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha740
62.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.730
63.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha720
64.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha716
65.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy703
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš703
67.Škvára Kristian2008 BaC Kladno700
68.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.691
69.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.690
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.690
71.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš686
72.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem680
Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.680
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem680
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.680
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže680
77.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.670
78.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha645
79.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.640
80.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha625
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.625
82.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno600
83.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.595
84.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.580
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.580
86.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže570
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most570
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.570
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice570
90.Gašparín Adam2007 Super Stars Most560
Macal Jiří2008 Super Stars Most560
92.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové550
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.550
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.550
95.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.545
96.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná510
97.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.495
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.495
99.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.479
100.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem475
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná475
102.Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice470
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.470
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton470
105.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA461
106.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice460
Holec Tadeáš2007 TJ Sokol Růžďka460
108.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most450
109.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha443
110.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.430
111.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.425
112.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.422
113.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.405
114.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany391
115.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 388
116.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.383
117.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice380
118.Michl Lukáš2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.375
119.Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.370
120.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic350
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk350
122.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.325
123.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
124.Fošum Václav2010 TJ Sokol Křemže308
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.308
126.Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk300
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk300
128.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.288
129.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice280
130.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 278
131.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná275
132.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 271
133.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.270
Hamr Lukáš2010 Badminton Sharks Brno, z.s.270
Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.270
136.Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.259
137.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.250
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA250
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice250
141.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.245
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.245
143.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.241
144.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.238
145.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA231
146.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY225
147.Klimeš Vít2008 TJ Sokol České Budějovice220
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice220
Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.220
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice220
151.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha213
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem213
153.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.205
154.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY200
Mácka Michal2007 TJ Chropyně200
Srbek Jakub2007 BK TJ Baník Most200
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 200
158.Raithel Nikolas2011 Badminton VK Aš188
159.Hašek Matyáš2010 Sokol Radotín Meteor Praha175
Kozák David2010 Badminton VK Aš175
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice175
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem175
163.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany170
Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.170
165.Balšánek Ladislav2007 Badminton VK Aš163
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem163
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.163
168.Vágner Tobiáš2008 BK ARION PRAHA160
169.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.159
170.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.150
Hartl David2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha150
Košuta Tobiáš2009 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.150
Ponec Jiří2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Thompson Oliver2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
182.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA148
183.Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové138
184.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou125
185.Titarov Leonid2007 BK ARION PRAHA123
186.Dojiva Mikuláš2007 Badminton Sharks Brno, z.s.120
187.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha118
188.Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.110
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice110
Valášek Martin2009 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.110
191.Švejda Martin2008 SK Prosek Praha108
192.Berka Jan2007 TJ Slavoj Podivín100
Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.100
Česlík František2007 Ostrava Badminton Klub100
Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Hejl Jakub2009 TJ Lanškroun, z.s.100
Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.100
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Koloničný Ondřej2007 Ostrava Badminton Klub100
Kubát Vojtěch2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Kudláček Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.100
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Střižík Matěj2007 TJ Slavoj Podivín100
Tušl Šimon2009 TJ Sokol České Budějovice100
Volfík Tadeáš2011 Badminton VK Aš100
209.Hodina Radek2007 TJ Sokol Doubravka88
Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 88
211.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
212.Harnoš Ondřej2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.60
Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.60
Sikora Patrik2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.60
Švestka René2009 Kabal team Karviná60
216.Bezděk Šimon2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Černín Tomáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY50
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Krejčiřík Timon2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 50
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY50
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Ondra Martin2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Stránský Matěj2007 TJ Montas Hradec Králové50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 50
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most50
234.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY25
Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 25
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 25
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3260
2.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany2420
3.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.2140
4.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice2040
5.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1930
6.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1840
7.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1720
8.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1680
9.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1590
10.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1520
11.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1390
12.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1380
13.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1290
14.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1278
15.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1180
16.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1150
17.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice1110
18.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha1100
19.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1090
20.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.1070
21.Klokan Jakub2008 Super Stars Most1050
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.1050
23.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1030
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1030
25.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1010
26.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 1005
27.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš1000
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice1000
29.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk980
30.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže975
31.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.970
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.970
33.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.940
34.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.928
35.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav900
36.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.898
37.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 875
38.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice830
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.830
40.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA813
41.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 750
42.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha720
43.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.700
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
45.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.690
46.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most680
47.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.676
48.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha650
49.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice620
50.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.595
51.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most570
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.570
53.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.550
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.550
55.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha546
56.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno530
57.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic525
58.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.520
59.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton510
60.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.500
61.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.483
62.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš480
63.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.460
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice460
65.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA455
66.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.430
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.430
69.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha428
70.Macal Jiří2008 Super Stars Most420
71.Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.410
72.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná400
73.Holec Tadeáš2007 TJ Sokol Růžďka395
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha395
75.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha392
76.Michl Lukáš2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.370
77.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem355
78.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem350
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk350
80.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno345
81.Gašparín Adam2007 Super Stars Most335
82.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.330
83.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.328
84.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.320
85.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže310
86.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové300
Škvára Kristian2008 BaC Kladno300
88.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.285
Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.285
90.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.280
91.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.273
92.Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.270
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice270
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.270
95.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 266
96.Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice260
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.260
98.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha255
99.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš250
101.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA248
102.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.245
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.245
104.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany243
105.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY238
106.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy230
107.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice225
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA225
109.Klimeš Vít2008 TJ Sokol České Budějovice220
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton220
111.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.211
112.Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.210
113.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.205
114.Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 200
115.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno195
116.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice185
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany185
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice185
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.185
120.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná180
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.180
122.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.175
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY175
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže175
125.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 167
126.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.160
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.160
Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.160
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.160
130.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.152
131.Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk150
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.150
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
135.Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice145
136.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha143
137.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY138
138.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha127
139.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem125
140.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 122
141.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška120
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
143.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA119
144.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice110
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.110
146.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA109
147.Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 108
148.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.105
149.Balšánek Ladislav2007 Badminton VK Aš100
Hejl Jakub2009 TJ Lanškroun, z.s.100
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou100
Košuta Tobiáš2009 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Raithel Nikolas2011 Badminton VK Aš100
Střižík Matěj2007 TJ Slavoj Podivín100
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha100
Thompson Oliver2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Volfík Tadeáš2011 Badminton VK Aš100
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice100
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
165.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň88
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
167.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.85
168.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.80
Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
171.Vágner Tobiáš2008 BK ARION PRAHA76
172.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.75
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha75
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem75
175.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha68
176.Dojiva Mikuláš2007 Badminton Sharks Brno, z.s.60
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice60
Valášek Martin2009 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.60
180.Titarov Leonid2007 BK ARION PRAHA54
181.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Bělohlávek Ondřej2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Berka Jan2007 TJ Slavoj Podivín50
Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš50
Černín Tomáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Česlík František2007 Ostrava Badminton Klub50
Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice50
Fošum Václav2010 TJ Sokol Křemže50
Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Koloničný Ondřej2007 Ostrava Badminton Klub50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Stránský Matěj2007 TJ Montas Hradec Králové50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Šuma Marek2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové50
Tušl Šimon2009 TJ Sokol České Budějovice50
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.50
205.Harnoš Ondřej2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.30
Sikora Patrik2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.30
Švestka René2009 Kabal team Karviná30
208.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.25
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
213.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY13
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY13
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3560
2.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2700
3.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2514
4.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2220
5.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1880
6.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1820
7.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1680
8.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1580
9.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1540
10.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1530
11.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1450
12.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha1430
13.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1350
14.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.1290
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1290
16.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1250
17.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
18.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1180
19.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1150
20.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1140
21.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice1100
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk1100
23.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY1065
24.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1050
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1050
26.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1025
27.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha1000
28.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha965
29.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň940
30.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.850
31.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.843
32.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav826
33.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.825
34.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice820
35.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka785
36.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice780
37.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.778
38.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most750
39.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem740
40.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.733
41.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš725
42.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice720
43.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové715
44.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most695
45.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic683
46.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most680
47.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové660
48.Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 638
49.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA633
50.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton623
51.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.620
52.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.615
53.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha570
54.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.563
55.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.558
56.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.551
57.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.543
58.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.538
59.Hejnová Sára2007 USK Plzeň526
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.526
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.526
62.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš523
63.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.522
64.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.501
65.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem500
67.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton493
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.493
69.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha479
70.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.473
71.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.452
72.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.450
73.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 446
74.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.439
75.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno433
76.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.420
77.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.400
78.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.395
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.395
80.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem394
81.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton383
82.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha379
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha379
84.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha372
85.Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.371
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice371
87.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.369
88.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY357
Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka357
90.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno350
91.Čechová Tereza2008 Super Stars Most348
92.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.334
93.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha327
94.Křížková Eva2008 BaC Kladno321
95.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.320
96.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice319
97.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton317
98.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.311
99.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.308
100.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem305
101.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.301
102.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha298
103.Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.288
104.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice278
105.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.275
106.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.272
107.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.271
108.Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.269
109.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.261
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš261
111.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.258
112.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.254
113.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha251
114.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem250
115.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic249
116.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.248
117.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton238
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice238
119.Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.234
120.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha229
121.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.227
122.Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové223
123.Matějková Elena 2008 BK 93 Hořovice221
124.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.219
125.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.218
126.Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany214
127.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha212
128.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice211
129.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.210
130.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.209
131.Závěšická Petra2007 Kabal team Karviná206
132.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA203
133.Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň201
134.Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.193
135.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany192
136.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.190
137.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.185
138.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.184
139.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice182
140.Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.175
141.Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA171
Žaloudková Lucie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.171
143.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno170
144.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA167
145.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem164
146.Flachsová Stela2007 Badminton VK Aš163
147.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.161
148.Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice157
149.Urbancová Adéla2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
150.Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná153
151.Kovalčíková Kateřina2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.151
152.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.148
153.Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.145
154.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.144
155.Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton138
156.Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany131
157.Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
158.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice126
159.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.125
Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY125
161.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.123
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná123
163.Kratěnová Sofie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton119
164.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.115
165.Berková Veronika2009 SK Hamr, z.s. 114
166.Mikešová Klára2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná113
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš113
169.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.110
Krajčí Natálie2007 BK Kopřivnice, z.s.110
171.Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.104
172.Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice103
173.Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín100
Dufková Eliška2009 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
176.Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.94
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.94
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice94
179.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná93
180.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem89
181.Mišunová Sofie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou88
Thompson Gabrielle2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.88
183.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.83
Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín83
Sikorová Petra2007 TJ Slavoj Český Těšín83
186.Brzá Julie2008 Kabal team Karviná80
187.Bicencová Kateřina2008 BK 93 Hořovice79
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha79
189.Pecková Nikola2009 TJ Sokol Vodňany73
190.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.70
Mičkerová Veronika2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.70
192.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.68
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.68
194.Hanáčková Barbora2009 TJ Sokol Klimkovice65
195.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha63
Jindrová Martina2009 USK Plzeň63
197.Karkulová Natálie2009 TJ Sokol Dobruška60
Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.60
199.Fröhlichová Eliška2009 Badminton Sharks Brno, z.s.58
Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha58
Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 58
202.Stránská Anna2007 TJ Slovan Vesec, z.s.56
203.Kohutková Ela2007 TJ Sokol Klimkovice50
Marešová Alžběta2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Pavlištíková Bára2008 Ostrava Badminton Klub50
Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš50
Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
209.Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín48
210.Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.45
211.Winklerová Laura2010 BK TU v Liberci, z.s.44
212.Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.43
Šimaliaková Adéla2008 TJ Slavoj Český Těšín43
214.Sedláčková Hana2009 BK 93 Hořovice40
Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY40
216.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.38
Goláňová Natálie2009 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.38
Leciánová Nina2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton38
Matušínská Anna2007 1.Badmintonový klub Šumperk38
Pavlíčková Barbora2008 TJ Sokol České Budějovice38
221.Giordano Axelle2008 SK JEREMI, z.s.32
222.Rychterová Pavla2007 TJ Slovan Vesec, z.s.31
223.Bajusová Nela2007 TJ Slavoj Český Těšín30
Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.30
Kobolková Beáta2007 Ostrava Badminton Klub30
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha30
Mikulová Vendula2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.30
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Siejová Barbora2007 TJ Sokol Klimkovice30
230.Vlachová Karolína2008 BC AKTIV LUŽINY23
231.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice20
Stejskalová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice20
234.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice19
Fantyšová Rozálie2008 TJ Sokol České Budějovice19
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.19
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Pixová Aneta2008 BA Plzeň19
239.Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
240.Frühaufová Gabriela2008 SK Prosek Praha16
241.Ďurišová Klára2009 TJ Sokol Klimkovice15
Dušánková Daniela2010 Sokol Radotín Meteor Praha15
243.Schindlerová Róza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
244.Babičová Johana2008 TJ Sokol Klimkovice10
Kopáčková Barbora2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.10
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže10
1.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany3760
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3760
3.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3200
4.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2400
5.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice2220
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 2220
7.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2140
8.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most2120
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk2120
10.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2050
11.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1880
12.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1780
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1780
14.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1730
15.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1680
16.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1540
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1540
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1540
19.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1500
20.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice1430
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.1430
22.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1400
23.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1380
24.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha1350
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1350
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1350
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1350
28.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA1340
Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most1340
30.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton1330
31.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha1300
32.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most1250
33.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1240
34.Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.1150
35.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton1130
36.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň1125
37.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové1100
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové1100
39.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1070
40.Hejnová Sára2007 USK Plzeň1040
Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 1040
42.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka1028
43.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY1015
44.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha1005
45.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav980
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.980
47.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.945
48.Čechová Tereza2008 Super Stars Most940
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.940
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.940
51.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most930
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.930
53.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš925
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha925
55.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.890
56.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice885
57.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha875
58.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic870
59.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.855
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.855
61.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha850
62.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton820
63.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem780
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem780
65.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice770
66.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.765
67.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
68.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.755
69.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 750
70.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha730
71.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.720
72.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno690
73.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice680
74.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.665
75.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha645
76.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton630
77.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem625
78.Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.620
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic620
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.620
81.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.610
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.610
83.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka601
84.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice575
85.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.570
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice570
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.570
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.570
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.570
90.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha563
91.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY550
Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha550
93.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha545
94.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.541
95.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha538
96.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem525
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš525
98.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.520
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.520
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.520
101.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.516
102.Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.510
103.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA504
104.Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.470
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.470
106.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA459
107.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.420
108.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.410
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.410
110.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.400
112.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.395
113.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem379
114.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.375
Křížková Eva2008 BaC Kladno375
116.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.370
117.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.363
118.Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.360
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná360
120.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno350
Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice350
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.350
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň350
124.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.345
125.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.342
126.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.340
127.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.330
128.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.320
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany320
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA320
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
132.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem313
133.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.310
Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.310
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.310
136.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice300
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice300
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno300
Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.300
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice300
141.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha294
142.Pecková Nikola2009 TJ Sokol Vodňany270
143.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice260
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná260
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná260
146.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
147.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Závěšická Petra2007 Kabal team Karviná250
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
151.Matějková Elena 2008 BK 93 Hořovice234
152.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.210
Brzá Julie2008 Kabal team Karviná210
Sikorová Petra2007 TJ Slavoj Český Těšín210
155.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.209
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.209
157.Kovalčíková Kateřina2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice200
159.Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.195
160.Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš181
161.Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín180
162.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.179
163.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem175
164.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany170
Mičkerová Veronika2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.170
Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.170
167.Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.160
168.Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové159
169.Dufková Eliška2009 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice150
Urbancová Adéla2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
172.Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín130
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.130
174.Flachsová Stela2007 Badminton VK Aš125
Mišunová Sofie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou125
Thompson Gabrielle2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
177.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.120
Krajčí Natálie2007 BK Kopřivnice, z.s.120
Mikešová Klára2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
180.Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.110
181.Vlachová Karolína2008 BC AKTIV LUŽINY108
182.Jindrová Martina2009 USK Plzeň107
183.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha103
184.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Goláňová Natálie2009 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.100
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.100
Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín100
Kohutková Ela2007 TJ Sokol Klimkovice100
Leciánová Nina2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná100
196.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice75
Stránská Anna2007 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Winklerová Laura2010 BK TU v Liberci, z.s.75
199.Pixová Aneta2008 BA Plzeň63
200.Bajusová Nela2007 TJ Slavoj Český Těšín60
Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.60
202.Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.59
203.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Kobolková Beáta2007 Ostrava Badminton Klub50
Kopáčková Barbora2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mikulová Vendula2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže50
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pavlištíková Bára2008 Ostrava Badminton Klub50
Rychterová Pavla2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
214.Hanáčková Barbora2009 TJ Sokol Klimkovice30
215.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY25
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3460
2.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany2420
3.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.2080
4.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2040
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.2040
6.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1738
7.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1720
8.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1700
9.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1590
10.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1510
11.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1480
12.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1430
13.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1390
14.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1380
15.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1230
16.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton1200
17.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice1150
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1150
19.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1078
20.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.1070
21.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk1050
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1050
23.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha1040
24.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1010
25.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň988
26.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 940
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.940
28.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY930
29.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha920
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.920
31.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.910
32.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav900
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 900
34.Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 880
Portová Anna2007 BK TJ Baník Most880
36.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton850
37.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.830
38.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice780
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.780
40.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most770
41.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.745
42.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA743
43.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.730
44.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha720
45.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš700
46.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.650
47.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice635
48.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha625
49.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.620
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.620
51.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic585
52.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.580
53.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem578
54.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.570
Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most570
56.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem563
57.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.550
58.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha545
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice545
60.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.525
61.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
62.Hejnová Sára2007 USK Plzeň516
63.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.490
64.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno470
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.470
66.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.460
67.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY458
68.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka440
69.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.435
70.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.420
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton420
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice420
73.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.400
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové400
75.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA396
76.Křížková Eva2008 BaC Kladno395
77.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha388
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš388
79.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.380
80.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem375
81.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha371
82.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové370
83.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.368
84.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton360
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.360
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.360
87.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice350
88.Čechová Tereza2008 Super Stars Most345
89.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.335
90.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha333
91.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha330
92.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice325
93.Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.320
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
95.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice310
Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.310
97.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha302
98.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.300
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem300
100.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
101.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.278
102.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno275
103.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha273
104.Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.270
105.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.268
106.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.260
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton260
108.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice250
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
110.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA249
111.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha248
112.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.230
113.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha227
114.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno220
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany220
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic220
117.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem210
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.210
119.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.205
120.Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
121.Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.198
122.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.188
123.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany185
124.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.160
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.160
Pecková Nikola2009 TJ Sokol Vodňany160
127.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.155
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.155
129.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice150
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.150
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
134.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
135.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.142
136.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha139
137.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice135
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.135
139.Krajčí Natálie2007 BK Kopřivnice, z.s.130
140.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.125
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice125
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice125
144.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Karkulová Natálie2009 TJ Sokol Dobruška120
146.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka113
147.Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.110
Mičkerová Veronika2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.110
Mikešová Klára2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.110
151.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.105
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA105
153.Flachsová Stela2007 Badminton VK Aš100
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Leciánová Nina2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Mišunová Sofie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou100
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.100
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové100
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná100
Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš100
Thompson Gabrielle2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
165.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
166.Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
167.Berková Veronika2009 SK Hamr, z.s. 60
Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.60
Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.60
170.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.55
171.Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY54
172.Dufková Eliška2009 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Fröhlichová Eliška2009 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Kobolková Beáta2007 Ostrava Badminton Klub50
Kopáčková Barbora2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Kratěnová Sofie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Marešová Alžběta2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Matušínská Anna2007 1.Badmintonový klub Šumperk50
Mikulová Vendula2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Pavlištíková Bára2008 Ostrava Badminton Klub50
Winklerová Laura2010 BK TU v Liberci, z.s.50
Závěšická Petra2007 Kabal team Karviná50
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš50
184.Brzá Julie2008 Kabal team Karviná30
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná30
186.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice25
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže25
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
191.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY13
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U13 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC15.12.2018
2GPC U13- Vánoční turnaj - LiberecC16.12.2018
3GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
4GPC U13 - České BudějoviceC05.01.2019
5GPD U13- Praha - Praha LužinyD05.01.2019
6GPC U13- dvouhry - AšC05.01.2019
7GPC U13 - LiberecC05.01.2019
8GPC U13- otevřený - OsíkC12.01.2019
9GPC U13 - BrnoC12.01.2019
10GPC U13 - Plzeň Bílá HoraC12.01.2019
11GPC U13- Praha - Praha JeremiC12.01.2019
12GPC U13 - Benátky nad JizerouC12.01.2019
13GPC U13 - OpavaC13.01.2019
14GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD19.01.2019
15GPC U13 - Praha JeremiC26.01.2019
161. GPA U13 - AšA27.01.2019
17GPC U13- otevřený - MostC02.02.2019
18GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD09.02.2019
19GPD U13 - PlzeňD10.02.2019
20GPD U13- otevřený - MostD10.02.2019
21GPC U13- otevřený - Ústí nad LabemC16.02.2019
22GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2019
23GPC U13 - Brno - SlatinaC23.02.2019
241. GPB U13 - Praha HamrB03.03.2019
25GPC U13 - České BudějoviceC09.03.2019
26GPD U13- otevřený - Praha LužinyD09.03.2019
27GPC U13- otevřený - Nové Město nad MetujíC16.03.2019
28GPD U13 - Karlovy VaryD16.03.2019
29GPC U13 - MostC16.03.2019
30GPC U13- otevřený - Praha HamrC23.03.2019
31GPC U13 - AšC24.03.2019
32GPC U13- otevřený - KladnoC24.03.2019
33GPC U13 - BrnoC31.03.2019
34GPC U13 - Liberec- VesecC06.04.2019
35GPD U13- Praha - Praha JeremiD06.04.2019
36GPC U13- otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
37GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.04.2019
38GPC U13-Memoriál A. Waňkové - PlzeňC13.04.2019
39GPC U13- otevřený - ŠumperkC13.04.2019
40GPC U13 - OrlováC13.04.2019
41GPC U13 - KladnoC14.04.2019
42GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
43GPC U13- Praha - Praha VinořC19.04.2019
44GPD U13 - PlzeňD04.05.2019
452. GPA U13 - MostA05.05.2019
46GPC U13- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
47GPC U13 - České BudějoviceC11.05.2019
48GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD11.05.2019
49GPC U13 - BrnoC18.05.2019
502. GPB U13 - Praha RadotínB02.06.2019
51GPC U13- otevřený Tři Bratři Český Těšín - Český TěšínC15.06.2019
52GPC U13- dvouhry - Praha LužinyC15.06.2019
53OP U13 - Králův DvůrSKP23.06.2019
54GPC U13 Open Drive- čtyřhry,mixy - AšC31.08.2019
553. GPB U13 - Hamr PrahaB08.09.2019
56OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP14.09.2019
57GPD U13 - MostD15.09.2019
58GPC U13 - KladnoC15.09.2019
59GPD U13 - PlzeňD21.09.2019
60GPD U13 - VesecD28.09.2019
61GPC U13 - Praha RadotínC29.09.2019
62OP U13 - Brno TuřanySKP05.10.2019
63OP U13 - Karlovy VarySKP05.10.2019
64GPD U13-dvouhry - Kralupy nad VltavouD05.10.2019
65GPC U13 - MostC06.10.2019
66GPD U13- Novoměstký pohár - Nové Město nad MetujíD12.10.2019
67GPC U13 - KladnoC13.10.2019
68GPC U13 - VesecC19.10.2019
69GPC U13 - PardubiceC26.10.2019
70GPD U13 - PardubiceD26.10.2019
71GPD U13- V. Velká cena města Aš - AšD27.10.2019
72OP U13 - Český KrumlovSKP02.11.2019
73GPC U13 - OlomoucC02.11.2019
74GPD U13- dvouhry - Praha JeremiD02.11.2019
75GPC U13 - ŠumperkC03.11.2019
76GPC U13 - Ústí nad LabemC09.11.2019
77GPD U13 - PlzeňD10.11.2019
78GPC U13 - KlimkoviceC16.11.2019
79GPC U13 kvalifikační - Benátky nad JizerouC17.11.2019
80GPC U13 kvalifikační - České BudějoviceC23.11.2019
81GPC U13 kvalifikační - HoliceC23.11.2019
82GPC U13 kvalifikační - RousínovC23.11.2019
83GPC U13 kvalifikační - AšC23.11.2019
84OP U13 - Praha VinořSKP23.11.2019
85OP U13 - MostSKP24.11.2019
86GPC U13- O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC30.11.2019
87OP U13 - Orlová LutyněSKP01.12.2019
88MČR U13 - Český KrumlovMČR08.12.2019
89GPD U13 - ProboštovD08.12.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading