logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 12.12.2019

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
12.12.2018 - 12.12.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ48
2.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.WJ99
3.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ167
4.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2912
5.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2036
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2024
7.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1900
8.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1836
9.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1680
10.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1456
11.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1400
12.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1350
13.Morávek Michal2002 BaC Kladno1336
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1336
15.Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.1250
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1250
17.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1240
18.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1200
19.Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 1186
20.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1150
21.Altera Jan2004 BaC Kladno1126
22.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1050
23.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.990
24.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka950
25.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem908
26.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná900
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most900
28.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.880
29.Oros Marek2003 Super Stars Most870
30.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice840
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.840
32.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice825
33.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.820
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.820
35.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno780
36.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha750
37.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
38.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha725
39.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín720
40.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
41.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové685
42.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná670
43.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.661
44.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.655
45.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha640
46.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 620
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.620
48.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka618
49.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.613
50.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem595
51.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.570
52.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.550
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem550
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové550
55.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.541
56.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem520
57.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice510
58.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.480
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.480
60.Port Jan2003 BK TJ Baník Most475
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem475
62.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.450
63.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.445
64.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.420
65.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.395
66.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.385
67.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.376
68.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.370
69.Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.361
70.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka336
71.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem331
72.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA330
73.Matiska David2004 BK ARION PRAHA326
74.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.323
75.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha320
76.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton310
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.310
78.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.301
79.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
80.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice285
81.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek275
82.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka260
83.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.255
84.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha250
85.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava240
86.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.218
87.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 216
88.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice210
89.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.209
90.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.200
92.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha196
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 196
94.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 195
95.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem194
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA194
97.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA192
98.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.188
99.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub180
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín180
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka180
102.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha178
103.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.175
104.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.174
105.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice173
106.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem171
107.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 170
108.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná168
109.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.167
110.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub160
111.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice158
112.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín150
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
116.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem149
117.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha144
118.Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany141
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.141
120.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII138
121.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.135
122.Mladý Matěj2002 TJ Sokol Doubravka129
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha129
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.129
125.Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha126
126.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná125
127.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha123
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice123
129.Janáček David2004 BK ARION PRAHA116
130.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
131.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.108
Kóňa Jan2004 Super Stars Most108
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.108
134.Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 107
135.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.106
136.Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Kretek Tomáš2004 BA Plzeň100
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice100
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany100
142.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha90
143.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.63
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.63
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most63
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha63
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most63
149.Novák Jakub2002 SK Hamr, z.s. 62
150.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Schlauch Radek2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.60
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha60
154.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.58
155.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice50
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice50
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Vlasák David2004 Super Stars Most50
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.50
170.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška38
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové38
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 38
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most38
174.Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most33
175.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 30
176.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem28
177.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín25
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.25
180.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 20
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR77
2.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ35
3.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2850
4.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2512
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2512
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2324
7.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice2250
8.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2150
9.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2074
10.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1850
11.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1836
Morávek Michal2002 BaC Kladno1836
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 1836
14.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1826
15.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 1800
16.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1686
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1686
18.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1590
19.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1540
20.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1450
21.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1436
22.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín1404
23.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1390
24.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1350
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1350
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1350
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1350
28.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1340
29.Matula Jakub2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1300
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1300
31.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1261
32.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1250
33.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
34.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná1186
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1186
36.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1150
37.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem1100
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno1100
39.Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.1080
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.1080
41.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha1050
42.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1040
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1040
44.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem990
45.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná980
46.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.975
47.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem950
48.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha944
49.Oros Marek2003 Super Stars Most930
50.Altera Jan2004 BaC Kladno911
51.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná886
52.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.875
53.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.854
54.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha825
55.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.790
56.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem770
57.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha755
58.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka749
59.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové735
60.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.730
61.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.725
62.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice720
63.Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín700
64.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice670
65.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.630
66.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.620
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.620
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice620
69.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.575
Matiska David2004 BK ARION PRAHA575
71.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.570
72.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.550
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.550
74.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem545
75.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem520
76.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.510
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka510
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA510
79.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem500
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
81.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.496
82.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem490
83.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA485
84.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 483
85.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha475
86.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
87.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná460
Port Jan2003 BK TJ Baník Most460
89.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.436
90.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek400
91.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.390
92.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka380
93.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice370
94.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.360
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem360
96.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton355
97.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
98.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.336
99.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 325
100.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub320
Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub320
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.320
104.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.300
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 300
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
107.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.270
108.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha260
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha260
110.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.250
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
112.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha245
113.Janáček David2004 BK ARION PRAHA235
114.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA220
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice220
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.220
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice220
118.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
119.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka210
120.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.200
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
122.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII188
123.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava180
124.Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 178
125.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
126.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
128.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 158
129.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Hora Aleš2003 Super Stars Most150
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice150
Mladý Matěj2002 TJ Sokol Doubravka150
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice150
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Vlasák David2004 Super Stars Most150
138.Kóňa Jan2004 Super Stars Most120
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.120
Schlauch Radek2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.120
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha120
142.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 118
143.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha110
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha110
145.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.105
Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany105
147.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.100
Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most100
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most100
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha100
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.100
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.100
161.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
163.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most68
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem68
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most68
166.Novák Jakub2002 SK Hamr, z.s. 60
167.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 50
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 50
1.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2904
2.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2812
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2636
4.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2024
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1924
6.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1736
7.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1724
8.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1700
9.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1296
10.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.1250
11.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1200
13.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1196
14.Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 1150
15.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1140
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná1140
17.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1126
18.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.1050
20.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1040
21.Morávek Michal2002 BaC Kladno1005
22.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice975
23.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA950
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem950
25.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.900
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.900
27.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem880
28.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.835
29.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové800
30.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.780
31.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.775
32.Matula Jakub2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.770
33.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem745
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha745
35.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.710
36.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.700
38.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno690
39.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.680
40.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha676
41.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.650
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.650
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem650
44.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice640
45.Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.626
46.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín600
47.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.596
48.Altera Jan2004 BaC Kladno580
49.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.570
50.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 550
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka550
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka550
53.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.530
54.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem500
55.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka480
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice480
57.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.475
58.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha450
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.450
Oros Marek2003 Super Stars Most450
61.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton420
62.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice410
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem410
64.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.390
65.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.360
Port Jan2003 BK TJ Baník Most360
67.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.350
68.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.310
69.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
71.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.291
72.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
73.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.270
74.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha258
75.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek250
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
80.Matiska David2004 BK ARION PRAHA238
81.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.220
82.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA218
83.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice210
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem210
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 210
86.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha200
Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín200
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové200
92.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín180
94.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 175
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.175
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha175
97.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha170
98.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub160
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem160
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA160
101.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.150
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA150
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.150
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice150
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha150
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice150
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
110.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
111.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
112.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 133
113.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
114.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.120
Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany120
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
118.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka105
119.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín100
Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Kretek Tomáš2004 BA Plzeň100
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.100
128.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
129.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.88
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany88
131.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha75
132.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 68
133.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha60
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha60
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.60
136.Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 58
137.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.50
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 50
Novák Jakub2002 SK Hamr, z.s. 50
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 50
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná50
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most50
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ55
2.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ139
3.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ169
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ193
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 3224
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2324
7.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1736
8.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1700
9.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1636
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1416
11.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1396
12.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1390
13.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1300
14.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1286
15.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.1250
16.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1200
19.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1150
20.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1140
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1140
22.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1076
23.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1050
24.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.996
25.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.980
26.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem975
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.975
28.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 950
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice950
30.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 920
31.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.855
32.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA850
33.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.790
34.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice780
35.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem770
36.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA750
37.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice748
38.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.736
39.Pálková Tereza2002 Super Stars Most680
40.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem625
41.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice624
42.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka623
43.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem608
44.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.600
45.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň585
46.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem568
47.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.563
48.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.551
49.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče550
50.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.530
51.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.528
52.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.520
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice520
54.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.513
55.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka505
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.505
57.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice475
58.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice470
59.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 463
60.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.450
61.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most433
62.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.426
63.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín420
64.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.408
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
66.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.401
67.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha400
68.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.380
70.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha376
71.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.375
72.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.370
73.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha363
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha363
75.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany350
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.350
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem350
78.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most330
79.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.325
80.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice313
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha313
82.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň300
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most300
84.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic287
85.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem276
86.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice275
87.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice260
88.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
90.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha240
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.240
92.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany238
93.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem226
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most226
95.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most221
96.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.210
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
98.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub200
102.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 193
103.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice184
104.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže181
105.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha180
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha180
107.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka163
108.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most159
109.Brejchová Adéla2002 BK ARION PRAHA150
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub150
111.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 135
112.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
113.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Koloničná Hana2002 TJ Sokol Klimkovice120
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
117.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky100
127.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno96
128.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.88
129.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice83
130.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha80
131.Benediktová Klára2005 BA Plzeň68
132.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.63
134.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub60
135.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 50
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
143.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kocourová Barbora2001 SK Péřák z.s.38
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.38
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
148.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA25
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.25
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
151.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice20
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ84
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ84
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3404
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice3012
5.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2912
6.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2904
7.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2812
8.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2436
9.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2412
10.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2274
11.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice1850
12.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1724
13.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1686
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1686
15.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1650
16.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1586
17.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1450
18.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1410
19.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1400
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1400
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1400
22.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1390
23.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1386
24.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1350
25.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1300
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1300
27.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1286
28.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1224
29.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1200
30.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha1150
31.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1140
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1140
33.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1136
34.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1124
35.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň1090
36.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1063
37.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA1050
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1050
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.1050
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
41.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1040
42.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1036
43.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem1030
44.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.986
45.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.956
46.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem950
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.950
48.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.920
49.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice840
50.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha830
51.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče786
52.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA775
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.775
54.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.720
Pálková Tereza2002 Super Stars Most720
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most720
57.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
58.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.670
59.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice650
60.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.638
61.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.630
62.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.620
63.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.615
64.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.610
65.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem595
66.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem575
67.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.565
68.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice536
69.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.530
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.530
71.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.525
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice525
73.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice486
74.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.475
75.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň425
76.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem400
77.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice380
78.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice365
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín365
80.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic358
81.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 356
82.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka350
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.350
84.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice338
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.338
86.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most320
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.320
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most320
89.Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.280
90.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany270
91.Benediktová Klára2005 BA Plzeň250
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
94.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.225
95.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most220
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.220
97.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice200
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže200
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most200
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha200
105.Koloničná Hana2002 TJ Sokol Klimkovice180
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.180
107.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany175
108.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice150
Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 150
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.150
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
112.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 120
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha120
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha120
115.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
117.Brejchová Adéla2002 BK ARION PRAHA100
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka100
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Kocourová Barbora2001 SK Péřák z.s.100
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 100
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice100
139.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
141.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice50
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ89
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2804
3.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2636
4.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2624
5.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2400
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2212
7.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1796
8.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1736
9.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1386
10.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1300
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1300
12.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1200
13.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1150
14.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1140
15.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1110
16.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha1100
Šmídová Martina2002 BA Plzeň1100
18.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice1090
19.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1076
20.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1025
21.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1000
22.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.980
23.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA950
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem950
25.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.936
26.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem930
27.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.924
28.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice860
29.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice850
30.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.830
31.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka810
32.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.804
33.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.791
34.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.790
35.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.770
36.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem745
37.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.725
38.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.720
39.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha700
40.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň688
41.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.675
42.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.656
43.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.650
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.650
45.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče646
46.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.633
47.Pálková Tereza2002 Super Stars Most600
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha600
49.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice580
50.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha578
51.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.570
52.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem525
53.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice520
54.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.514
55.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.500
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA500
57.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most490
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.490
59.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.470
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.470
61.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem468
62.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most460
63.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice450
64.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.430
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.430
66.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka425
67.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín420
68.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.406
69.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.380
70.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 350
71.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.318
72.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.310
73.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.305
74.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most300
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
76.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic290
77.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.275
78.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice260
79.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha250
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice250
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice250
82.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha240
83.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem228
84.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany220
85.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most210
86.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
87.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 193
88.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.180
90.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most160
92.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.150
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub150
99.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno125
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha125
101.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
104.Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.110
105.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže100
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.100
116.Benediktová Klára2005 BA Plzeň88
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany88
118.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most60
Koloničná Hana2002 TJ Sokol Klimkovice60
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 60
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub60
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha60
123.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA50
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 50
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.50
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.50
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.50
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
138.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha25
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
ČísloTurnajGPDatum
1MČR U19 - PrahaMČR16.12.2018
2GPC U19 - České BudějoviceC05.01.2019
3GPC U19 - OlomoucC05.01.2019
4GPC U19- Praha - Praha VinořC06.01.2019
5GPC U19 - BrnoC13.01.2019
6GPC U19 - KladnoC13.01.2019
7GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC26.01.2019
81. GPA U19 - Hradec KrálovéA27.01.2019
9GPC U19- otevřený - Praha JeremiC03.02.2019
10GPC U19 - DobruškaC09.02.2019
11GPC U19 - Liberec- VesecC09.02.2019
12GPC U19 - Brno - SlatinaC23.02.2019
131. GPB U19 - OrlováB03.03.2019
14GPC U19- otevřený - Praha HamrC16.03.2019
15GPC U19 - ChropyněC30.03.2019
16GPC U19 - NejdekC30.03.2019
17GPC U19 - Ústí nad LabemC06.04.2019
18GPC U19 - Praha JeremiC07.04.2019
19GPC U19 - KarvináC13.04.2019
20GPC U19- otevřený - Hradec KrálovéC20.04.2019
212. GPA U19 - Brno - SlatinaA05.05.2019
22GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
23GPC U19- otevřený - KladnoC19.05.2019
24GPC U19 - PlzeňC25.05.2019
25GPC U19 - MostC25.05.2019
26GPC U19 - BrnoC26.05.2019
272. GPB U19 - Brno - SlatinaB02.06.2019
28GPC U19- otevřený - Praha VinořC22.06.2019
29OP U19 - Králův DvůrSKP23.06.2019
303. GPB U19 - IvančiceB08.09.2019
31OP U19 - PlzeňSKP28.09.2019
32GPC U19 - MostC29.09.2019
33OP U19 - Český KrumlovSKP05.10.2019
34GPC U19 - Ústí nad LabemC05.10.2019
35GPC U19 - KladnoC06.10.2019
36OP U19 - BrnoSKP12.10.2019
37GPC U19 - Praha ZMC13.10.2019
38OP U19 - HoliceSKP27.10.2019
39GPC U19 - Plzeň- Bílá HoraC10.11.2019
40GPC U19 - VesecC17.11.2019
41GPC U19 - VendryněC23.11.2019
42GPC U19 kvalifikační - ChropyněC30.11.2019
43GPC U19 kvalifikační - PlzeňC01.12.2019
44GPC U19 kvalifikační - Rychnov nad KněžnouC07.12.2019
45OP U19 - Praha HamrSKP07.12.2019
46GPC U19 kvalifikační - České BudějoviceC08.12.2019
47OP U19 - VesecSKP08.12.2019
48GPC U19 kvalifikační - Benátky nad JizerouC08.12.2019
49OP U19 - OlomoucSKP08.12.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading