logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 26.12.2019

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
26.12.2018 - 26.12.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3500
2.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3160
3.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany2620
4.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.2400
5.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1680
6.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.1550
7.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1530
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1530
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1530
10.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1520
11.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.1350
12.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1340
13.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1290
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1290
15.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1250
16.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1240
17.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1230
18.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš1190
Klokan Jakub2008 Super Stars Most1190
20.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1140
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1140
22.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1130
23.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1075
24.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
25.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.1030
26.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.1025
27.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha975
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.975
29.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice963
30.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.955
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice955
32.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha915
33.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.905
34.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.855
35.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.850
36.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice840
37.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk830
38.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic738
39.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha730
40.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.728
41.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 725
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.725
43.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.720
44.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.690
45.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 680
46.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.673
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš673
48.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš663
49.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most620
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav620
51.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice613
52.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.610
53.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.608
54.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno606
55.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha600
56.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA595
57.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže571
58.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.560
59.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany551
60.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.534
61.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 528
62.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná525
63.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.520
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.520
65.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.513
66.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.508
67.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.491
68.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton487
69.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové471
70.Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.469
71.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy462
72.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha457
73.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha450
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.450
75.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.440
76.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.435
77.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.433
78.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha426
79.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš424
80.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.415
81.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha414
Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.414
83.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA413
84.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň410
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem410
86.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno388
87.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.384
88.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.382
89.Holec Tadeáš2007 TJ Sokol Růžďka378
90.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.376
91.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno370
92.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.367
93.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.363
94.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.361
95.Michl Lukáš2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.349
96.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.342
97.Škvára Kristian2008 BaC Kladno339
98.Macal Jiří2008 Super Stars Most337
99.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.331
100.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem329
101.Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice326
102.Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.325
103.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 316
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.316
105.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most315
106.Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.313
107.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.301
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk301
109.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha296
110.Gašparín Adam2007 Super Stars Most290
111.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže288
112.Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice284
113.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.273
114.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
115.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.260
116.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.256
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.256
118.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná251
119.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.250
120.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice245
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton245
122.Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk241
123.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem240
124.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA238
125.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.236
126.Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.233
127.Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové229
128.Mácka Michal2007 TJ Chropyně226
129.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.216
130.Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.211
131.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.206
132.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.205
133.Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.204
134.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže202
135.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most198
136.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice192
137.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY188
138.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.184
139.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.182
140.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice181
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 181
142.Balšánek Ladislav2007 Badminton VK Aš180
143.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany179
144.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice178
145.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA174
146.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.172
147.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.171
148.Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.170
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
150.Kozák David2010 Badminton VK Aš169
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 169
152.Hamr Lukáš2010 Badminton Sharks Brno, z.s.165
153.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha161
154.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška158
155.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.148
156.Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 146
157.Srbek Jakub2007 BK TJ Baník Most141
158.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná138
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice138
160.Hašek Matyáš2010 Sokol Radotín Meteor Praha133
Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.133
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk133
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.133
164.Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.131
165.Pavlusek Vojtěch2007 SK Hamr, z.s. 125
166.Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.121
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.121
168.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.120
169.Hušek Martin2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.119
170.Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.118
Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.118
172.Stránský Matěj2007 TJ Montas Hradec Králové113
173.Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.111
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem111
175.Valášek Martin2009 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.110
176.Jašek Jakub2010 Badminton Sharks Brno, z.s.108
177.Fošum Václav2010 TJ Sokol Křemže102
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY102
179.Raithel Nikolas2011 Badminton VK Aš101
Volfík Tadeáš2011 Badminton VK Aš101
181.Foukal Ondřej2008 SK Kuklenská Brno, z.s.100
Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.100
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY100
Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha100
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Střižík Matěj2007 TJ Slavoj Podivín100
187.Hodina Radek2007 TJ Sokol Doubravka96
188.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem90
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY90
191.Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.84
192.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice83
193.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA81
194.Harnoš Ondřej2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem80
196.Nachtman Daniel2010 SK Prosek Praha79
197.Marejka Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice78
198.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha77
199.Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha75
Stružka Jan Vladimír2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
201.Klimeš Vít2008 TJ Sokol České Budějovice73
202.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.70
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha70
204.Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem69
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.69
206.Berka Jan2007 TJ Slavoj Podivín63
Košuta Tobiáš2009 SKP Kometa Brno - RS Badminton63
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice63
Ponec Jiří2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.63
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice63
211.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA60
Švestka René2009 Kabal team Karviná60
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 60
214.Vágner Tobiáš2008 BK ARION PRAHA59
215.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice58
Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
217.Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.57
218.Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha54
219.Švejda Martin2008 SK Prosek Praha52
220.Bezděk Šimon2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Česlík František2007 Ostrava Badminton Klub50
Hejl Jakub2009 TJ Lanškroun, z.s.50
Koloničný Ondřej2007 Ostrava Badminton Klub50
Kubát Vojtěch2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Kudláček Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.50
Ondra Martin2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Sedlák Marek2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Sikora Patrik2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
229.Šuma Marek2009 TJ Chemička Ústí nad Labem49
230.Frendl Matyáš2008 BK Kopřivnice, z.s.40
231.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.38
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou38
Kučera Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.38
Thompson Oliver2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.38
Tušl Šimon2009 TJ Sokol České Budějovice38
236.Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 36
237.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.35
Titarov Leonid2007 BK ARION PRAHA35
239.Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem34
240.Antal Filip2007 TJ Montas Hradec Králové31
DINH Duc Trung2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.31
242.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.30
Černín Tomáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.30
Dojiva Mikuláš2007 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Hartl David2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.30
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.30
247.Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most29
Ženíšek Tomáš2009 TJ Sokol Doubravka29
249.Bělohlávek Ondřej2009 BK TU v Liberci, z.s.25
Krejčiřík Timon2010 SK Badminton Přerov, z.s.25
Minařík Josef2008 TJ Slovan Vesec, z.s.25
252.Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 21
253.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY20
Hudec Jiří2009 TJ Sokol Klimkovice20
Lencse Štěpán2008 TJ Sokol Klimkovice20
Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 20
257.Lorenc Radim2009 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.19
258.Šorf Pavel2007 Sokol Radotín Meteor Praha18
259.Holič Václav2008 SK Prosek Praha14
Kincl Štěpán2009 SK Prosek Praha14
Říha Filip2007 SK Hamr, z.s. 14
262.Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže13
263.Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 10
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 10
265.Přibáň Martin2010 SK JEREMI, z.s.9
1.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3560
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha3560
3.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2900
4.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany2820
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice2820
6.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha2280
7.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2200
8.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.2070
9.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.1940
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1940
11.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1930
12.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.1920
13.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha1880
14.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1850
15.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1730
16.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1700
17.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1680
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1680
19.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1630
20.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.1590
21.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1580
22.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1400
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1400
24.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1340
25.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1300
26.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1290
27.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.1210
28.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 1200
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice1200
30.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš1190
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice1190
Klokan Jakub2008 Super Stars Most1190
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1190
34.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.1180
35.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.1150
36.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha1140
37.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.1130
38.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1105
39.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1100
40.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže1015
41.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno1010
42.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.950
43.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 930
44.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 925
45.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.915
46.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.905
47.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA900
48.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.880
49.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most825
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice825
51.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav820
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA820
53.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.815
54.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton800
55.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.791
56.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha780
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.780
58.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice770
59.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš765
60.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk760
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno760
62.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha750
63.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha740
64.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.730
65.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.725
66.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha716
67.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy703
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš703
69.Škvára Kristian2008 BaC Kladno700
70.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.690
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.690
72.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš686
73.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem680
Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.680
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem680
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.680
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže680
78.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.670
79.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha645
80.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.640
81.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.630
82.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno600
83.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.595
84.Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.580
85.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže570
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most570
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.570
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice570
89.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha561
90.Gašparín Adam2007 Super Stars Most560
Macal Jiří2008 Super Stars Most560
92.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové550
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.550
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.550
95.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.545
96.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná510
97.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.495
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.495
99.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA483
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha483
101.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.479
102.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem475
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná475
104.Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice470
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.470
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton470
107.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice460
Holec Tadeáš2007 TJ Sokol Růžďka460
109.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most450
110.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.430
111.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.425
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.425
113.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.422
114.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.405
115.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.383
116.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice380
117.Michl Lukáš2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.375
118.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 371
119.Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.370
120.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 360
121.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.355
122.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic350
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk350
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA350
125.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany325
126.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
127.Fošum Václav2010 TJ Sokol Křemže308
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.308
129.Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk300
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 300
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk300
132.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.288
133.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA281
134.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice280
135.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná275
136.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.270
Hamr Lukáš2010 Badminton Sharks Brno, z.s.270
Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.270
139.Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.259
140.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.250
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice250
143.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.245
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.245
145.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.241
146.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.238
147.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY225
148.Klimeš Vít2008 TJ Sokol České Budějovice220
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice220
Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.220
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice220
152.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem213
153.Vágner Tobiáš2008 BK ARION PRAHA210
154.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY200
Mácka Michal2007 TJ Chropyně200
Srbek Jakub2007 BK TJ Baník Most200
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 200
158.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA198
159.Raithel Nikolas2011 Badminton VK Aš188
160.Hašek Matyáš2010 Sokol Radotín Meteor Praha175
Kozák David2010 Badminton VK Aš175
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice175
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem175
164.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany170
Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.170
166.Balšánek Ladislav2007 Badminton VK Aš163
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem163
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.163
169.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.159
170.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.150
Hartl David2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha150
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Košuta Tobiáš2009 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.150
Ponec Jiří2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Thompson Oliver2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
183.Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové138
184.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha135
185.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou125
186.Titarov Leonid2007 BK ARION PRAHA123
187.Dojiva Mikuláš2007 Badminton Sharks Brno, z.s.120
188.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha118
189.Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.110
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice110
Valášek Martin2009 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.110
192.Švejda Martin2008 SK Prosek Praha108
193.Berka Jan2007 TJ Slavoj Podivín100
Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.100
Česlík František2007 Ostrava Badminton Klub100
DINH Duc Trung2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Hejl Jakub2009 TJ Lanškroun, z.s.100
Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.100
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Koloničný Ondřej2007 Ostrava Badminton Klub100
Kubát Vojtěch2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Kudláček Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.100
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha100
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Střižík Matěj2007 TJ Slavoj Podivín100
Tušl Šimon2009 TJ Sokol České Budějovice100
Volfík Tadeáš2011 Badminton VK Aš100
212.Hodina Radek2007 TJ Sokol Doubravka88
Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 88
214.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
215.Harnoš Ondřej2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.60
Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.60
Sikora Patrik2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.60
Švestka René2009 Kabal team Karviná60
219.Bezděk Šimon2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Černín Tomáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY50
Krejčiřík Timon2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 50
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY50
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Nachtman Daniel2010 SK Prosek Praha50
Ondra Martin2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Sedlák Marek2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Stránský Matěj2007 TJ Montas Hradec Králové50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 50
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most50
237.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY25
Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 25
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 25
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3260
2.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany2420
3.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.2140
4.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice2040
5.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1930
6.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1840
7.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1730
8.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1720
9.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1590
10.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1520
11.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1390
12.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1380
13.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1290
14.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1200
15.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1180
16.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1150
17.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice1110
18.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha1100
19.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1090
20.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.1070
21.Klokan Jakub2008 Super Stars Most1050
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.1050
23.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1030
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1030
Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 1030
26.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1010
27.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš1000
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice1000
29.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk980
30.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže975
31.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.970
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.970
33.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.940
34.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav900
35.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.890
36.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.880
37.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA875
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 875
39.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice830
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.830
41.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.800
42.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 750
43.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha720
Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.720
45.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
46.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.690
47.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most680
48.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.676
49.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha650
50.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice620
51.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.600
52.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.595
53.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most570
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.570
55.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA555
56.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.550
57.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha546
58.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno530
59.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic525
60.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton510
61.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.500
62.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.483
63.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.460
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice460
65.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš450
66.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha445
67.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.430
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.430
70.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha428
71.Macal Jiří2008 Super Stars Most420
72.Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.410
73.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná400
74.Holec Tadeáš2007 TJ Sokol Růžďka395
75.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha375
76.Michl Lukáš2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.370
77.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem355
78.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem350
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk350
80.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno345
81.Gašparín Adam2007 Super Stars Most335
82.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.330
83.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.320
84.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 316
85.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže310
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.310
87.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové300
Škvára Kristian2008 BaC Kladno300
89.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.285
Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.285
91.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.280
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha280
93.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA275
94.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.273
95.Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.270
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice270
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.270
98.Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice260
99.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.250
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš250
102.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA248
103.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.245
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.245
105.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY238
106.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice225
107.Klimeš Vít2008 TJ Sokol České Budějovice220
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton220
109.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA219
110.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany213
111.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.211
112.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.210
Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.210
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.210
115.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.205
116.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy200
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 200
118.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno195
119.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice185
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany185
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice185
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.185
123.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná180
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.180
125.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.175
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY175
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže175
128.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.160
Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.160
130.Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk150
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.150
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
134.Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice145
135.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha143
136.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY138
137.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA134
138.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 125
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem125
140.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška120
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
142.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice110
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.110
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.110
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 110
146.Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 108
147.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.105
148.Vágner Tobiáš2008 BK ARION PRAHA101
149.Balšánek Ladislav2007 Badminton VK Aš100
Hejl Jakub2009 TJ Lanškroun, z.s.100
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou100
Košuta Tobiáš2009 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha100
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Raithel Nikolas2011 Badminton VK Aš100
Sedlák Marek2008 Sokol Radotín Meteor Praha100
Střižík Matěj2007 TJ Slavoj Podivín100
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha100
Thompson Oliver2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Volfík Tadeáš2011 Badminton VK Aš100
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice100
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
168.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň88
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
170.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.85
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha85
172.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.80
Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
175.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.75
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha75
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem75
179.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha68
180.Dojiva Mikuláš2007 Badminton Sharks Brno, z.s.60
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice60
Valášek Martin2009 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.60
184.Titarov Leonid2007 BK ARION PRAHA54
185.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Bělohlávek Ondřej2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Berka Jan2007 TJ Slavoj Podivín50
Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš50
Černín Tomáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Česlík František2007 Ostrava Badminton Klub50
Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice50
Fošum Václav2010 TJ Sokol Křemže50
Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Koloničný Ondřej2007 Ostrava Badminton Klub50
Nachtman Daniel2010 SK Prosek Praha50
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Stránský Matěj2007 TJ Montas Hradec Králové50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Šuma Marek2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové50
Tušl Šimon2009 TJ Sokol České Budějovice50
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.50
208.Harnoš Ondřej2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.30
Sikora Patrik2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.30
Švestka René2009 Kabal team Karviná30
211.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.25
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
215.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY13
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY13
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3560
2.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2700
3.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2400
4.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2220
5.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1880
6.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1820
7.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1680
8.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1580
9.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1540
10.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1530
11.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1450
12.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha1430
13.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1390
14.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1350
15.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.1290
16.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1250
17.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
18.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1180
19.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1150
20.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1140
21.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice1100
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk1100
23.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY1065
24.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1050
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1050
26.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1025
27.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň1015
28.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha1000
29.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha965
30.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.850
31.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.843
32.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav826
33.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.825
34.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice820
35.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka785
36.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice780
37.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.778
38.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš750
Portová Anna2007 BK TJ Baník Most750
40.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem740
41.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.733
42.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice720
43.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové715
44.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA695
Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most695
46.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic683
47.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most680
48.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové660
49.Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 638
50.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton623
51.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.620
52.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.615
53.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha570
54.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.563
55.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.558
56.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš556
57.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.552
58.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.551
59.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.543
60.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.538
61.Hejnová Sára2007 USK Plzeň526
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.526
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.526
64.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.501
65.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem500
67.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton493
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.493
69.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.473
70.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha464
71.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.452
72.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.450
73.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 446
74.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.439
75.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.436
76.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno433
77.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.420
78.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY407
79.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.400
80.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.395
81.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem394
82.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton383
83.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha382
84.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha379
85.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha372
86.Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.371
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice371
88.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.369
89.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.361
90.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka357
91.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno350
92.Čechová Tereza2008 Super Stars Most348
93.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.334
94.Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš330
95.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha327
96.Křížková Eva2008 BaC Kladno321
97.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.320
98.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice319
99.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton317
100.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.308
101.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem305
102.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.301
103.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha298
104.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha291
105.Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.288
106.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice278
107.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.275
108.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.272
109.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.271
110.Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.269
111.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.261
112.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.258
113.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.254
114.Flachsová Stela2007 Badminton VK Aš251
Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha251
116.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem250
117.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic249
118.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.248
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.248
120.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton238
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice238
122.Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.234
Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha234
124.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.227
125.Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové223
126.Matějková Elena 2008 BK 93 Hořovice221
127.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.219
128.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.218
129.Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany214
130.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice211
131.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.210
132.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.209
133.Závěšická Petra2007 Kabal team Karviná206
134.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA203
135.Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň201
136.Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.193
137.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany192
138.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.190
139.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA189
140.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice182
141.Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA181
142.Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.175
143.Žaloudková Lucie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.171
144.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno170
145.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem164
146.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.161
147.Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice157
148.Urbancová Adéla2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
149.Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná153
150.Kovalčíková Kateřina2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.151
151.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.148
152.Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.145
153.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.144
154.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.142
155.Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton138
156.Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany131
157.Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
158.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice126
159.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.125
Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY125
161.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.123
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná123
163.Kratěnová Sofie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton119
164.Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš118
165.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.115
166.Berková Veronika2009 SK Hamr, z.s. 114
167.Mikešová Klára2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná113
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš113
170.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha112
171.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.110
Krajčí Natálie2007 BK Kopřivnice, z.s.110
173.Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.104
174.Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice103
175.Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín100
Dufková Eliška2009 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
178.Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.94
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.94
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice94
181.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná93
182.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem89
183.Mišunová Sofie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou88
Thompson Gabrielle2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.88
185.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.83
Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín83
Sikorová Petra2007 TJ Slavoj Český Těšín83
188.Brzá Julie2008 Kabal team Karviná80
189.Bicencová Kateřina2008 BK 93 Hořovice79
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha79
191.Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 78
192.Pecková Nikola2009 TJ Sokol Vodňany73
193.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.70
Mičkerová Veronika2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.70
195.Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.69
196.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.68
197.Hanáčková Barbora2009 TJ Sokol Klimkovice65
198.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha63
Jindrová Martina2009 USK Plzeň63
200.Karkulová Natálie2009 TJ Sokol Dobruška60
Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.60
202.Fröhlichová Eliška2009 Badminton Sharks Brno, z.s.58
203.Stránská Anna2007 TJ Slovan Vesec, z.s.56
204.Kohutková Ela2007 TJ Sokol Klimkovice50
Marešová Alžběta2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Pavlištíková Bára2008 Ostrava Badminton Klub50
Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
210.Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín48
211.Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.45
212.Winklerová Laura2010 BK TU v Liberci, z.s.44
213.Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.43
Šimaliaková Adéla2008 TJ Slavoj Český Těšín43
215.Sedláčková Hana2009 BK 93 Hořovice40
Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY40
217.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.38
Frimlová Agáta2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
Goláňová Natálie2009 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.38
Leciánová Nina2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton38
Matušínská Anna2007 1.Badmintonový klub Šumperk38
Pavlíčková Barbora2008 TJ Sokol České Budějovice38
223.Giordano Axelle2008 SK JEREMI, z.s.32
224.Rychterová Pavla2007 TJ Slovan Vesec, z.s.31
225.Bajusová Nela2007 TJ Slavoj Český Těšín30
Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.30
Kobolková Beáta2007 Ostrava Badminton Klub30
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha30
Mikulová Vendula2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.30
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Siejová Barbora2007 TJ Sokol Klimkovice30
232.Vlachová Karolína2008 BC AKTIV LUŽINY23
233.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice20
Stejskalová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice20
236.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice19
Fantyšová Rozálie2008 TJ Sokol České Budějovice19
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Pixová Aneta2008 BA Plzeň19
240.Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
241.Frühaufová Gabriela2008 SK Prosek Praha16
242.Ďurišová Klára2009 TJ Sokol Klimkovice15
Dušánková Daniela2010 Sokol Radotín Meteor Praha15
244.Schindlerová Róza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
245.Babičová Johana2008 TJ Sokol Klimkovice10
Kopáčková Barbora2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.10
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže10
1.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany3760
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3760
3.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3200
4.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2400
5.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice2220
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 2220
7.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2140
8.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most2120
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk2120
10.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1900
11.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1880
12.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1780
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1780
14.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1730
15.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1680
16.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1550
17.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1540
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1540
19.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1500
20.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice1430
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.1430
22.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1400
23.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA1390
24.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1380
25.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha1350
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1350
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1350
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1350
29.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most1340
30.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton1330
31.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha1300
32.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most1250
33.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1240
34.Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.1150
35.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton1130
36.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň1125
37.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové1100
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové1100
39.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1070
40.Hejnová Sára2007 USK Plzeň1040
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.1040
Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 1040
43.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha1030
44.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka1028
45.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY1015
46.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.990
47.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav980
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.980
49.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.945
50.Čechová Tereza2008 Super Stars Most940
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.940
52.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most930
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.930
54.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš925
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha925
56.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice885
57.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha875
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha875
59.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic870
60.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.855
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.855
62.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton820
63.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem780
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem780
65.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice770
66.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.765
67.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
68.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.755
69.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 750
70.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha730
71.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.720
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.720
73.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno690
74.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice680
75.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY675
76.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.670
77.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.665
78.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha645
79.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton630
80.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem625
81.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.620
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.620
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic620
84.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.610
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.610
86.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka601
87.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice575
88.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice570
Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha570
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.570
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.570
92.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha563
93.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha550
94.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.541
95.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha538
96.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem525
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš525
98.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.520
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.520
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.520
101.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.516
102.Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.510
103.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA509
104.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA504
105.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.495
106.Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.470
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.470
108.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.420
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA420
110.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.410
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.410
112.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.400
114.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem379
115.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.375
Křížková Eva2008 BaC Kladno375
117.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.370
118.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.363
119.Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.360
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná360
121.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno350
Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice350
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.350
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň350
125.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.345
126.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha344
127.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.340
128.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.330
129.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.320
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany320
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
132.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem313
133.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.310
Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.310
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.310
136.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice300
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice300
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno300
Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.300
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.300
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice300
142.Pecková Nikola2009 TJ Sokol Vodňany270
143.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice260
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná260
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná260
146.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
147.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Závěšická Petra2007 Kabal team Karviná250
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
151.Matějková Elena 2008 BK 93 Hořovice234
152.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.210
Brzá Julie2008 Kabal team Karviná210
Sikorová Petra2007 TJ Slavoj Český Těšín210
155.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.209
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.209
157.Kovalčíková Kateřina2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice200
159.Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.195
160.Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš181
161.Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín180
162.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.179
163.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem175
164.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany170
Mičkerová Veronika2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.170
Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.170
167.Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.160
168.Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové159
169.Dufková Eliška2009 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice150
Urbancová Adéla2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
172.Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín130
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.130
174.Flachsová Stela2007 Badminton VK Aš125
Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha125
Mišunová Sofie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou125
Thompson Gabrielle2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
178.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.120
Krajčí Natálie2007 BK Kopřivnice, z.s.120
Mikešová Klára2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
181.Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.110
182.Vlachová Karolína2008 BC AKTIV LUŽINY108
183.Jindrová Martina2009 USK Plzeň107
184.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Goláňová Natálie2009 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.100
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.100
Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín100
Kohutková Ela2007 TJ Sokol Klimkovice100
Leciánová Nina2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná100
196.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice75
Stránská Anna2007 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Winklerová Laura2010 BK TU v Liberci, z.s.75
199.Pixová Aneta2008 BA Plzeň63
200.Bajusová Nela2007 TJ Slavoj Český Těšín60
Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.60
202.Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.59
203.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Frimlová Agáta2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Kobolková Beáta2007 Ostrava Badminton Klub50
Kopáčková Barbora2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mikulová Vendula2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže50
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pavlištíková Bára2008 Ostrava Badminton Klub50
Rychterová Pavla2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
215.Hanáčková Barbora2009 TJ Sokol Klimkovice30
216.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY25
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3460
2.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany2420
3.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.2080
4.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2040
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.2040
6.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1720
7.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1700
8.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1600
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1600
10.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1510
11.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1480
12.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1430
13.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1390
14.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1380
15.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1230
16.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton1200
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1200
18.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice1150
19.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.1070
20.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk1050
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1050
22.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha1040
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1040
24.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.1020
25.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1010
26.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň988
27.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 940
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.940
29.Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 930
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY930
31.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha920
32.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.910
33.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav900
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 900
35.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most880
36.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton850
37.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.830
38.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA825
39.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice780
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.780
41.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most770
42.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.745
43.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.730
44.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha720
45.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš700
46.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.650
47.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice635
48.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha625
49.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.620
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.620
51.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.600
52.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic585
53.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.580
54.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem578
55.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.570
Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most570
Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha570
58.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem563
59.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY545
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice545
61.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.525
62.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
63.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.490
64.Hejnová Sára2007 USK Plzeň488
65.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno470
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.470
67.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.460
68.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.435
69.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.420
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton420
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice420
72.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.410
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka410
74.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.400
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové400
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha400
77.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA396
78.Křížková Eva2008 BaC Kladno395
79.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha388
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš388
81.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha383
82.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.380
83.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha377
84.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem375
85.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové370
86.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.368
87.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton360
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.360
89.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice350
90.Čechová Tereza2008 Super Stars Most345
91.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.335
92.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha333
93.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice325
94.Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.320
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
96.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice310
Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.310
98.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.300
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem300
100.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha298
101.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
102.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno275
103.Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.270
104.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.268
105.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.260
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton260
107.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice250
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
109.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA249
110.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha248
111.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha235
112.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.230
113.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno220
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany220
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic220
116.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem210
Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.210
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.210
119.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.205
120.Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
122.Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.198
123.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha189
124.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.188
125.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany185
126.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.160
Pecková Nikola2009 TJ Sokol Vodňany160
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.160
129.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.155
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA155
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.155
132.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice150
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.150
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
137.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
138.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice135
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.135
140.Krajčí Natálie2007 BK Kopřivnice, z.s.130
141.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.125
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice125
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice125
145.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Karkulová Natálie2009 TJ Sokol Dobruška120
147.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka113
148.Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.110
Mičkerová Veronika2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.110
Mikešová Klára2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
151.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.105
152.Flachsová Stela2007 Badminton VK Aš100
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Leciánová Nina2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Mišunová Sofie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou100
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.100
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.100
Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové100
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná100
Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš100
Thompson Gabrielle2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
165.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
166.Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
167.Berková Veronika2009 SK Hamr, z.s. 60
Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.60
Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.60
170.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.55
171.Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY54
172.Dufková Eliška2009 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Frimlová Agáta2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Fröhlichová Eliška2009 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Kobolková Beáta2007 Ostrava Badminton Klub50
Kopáčková Barbora2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Kratěnová Sofie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Marešová Alžběta2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Matušínská Anna2007 1.Badmintonový klub Šumperk50
Mikulová Vendula2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 50
Pavlištíková Bára2008 Ostrava Badminton Klub50
Winklerová Laura2010 BK TU v Liberci, z.s.50
Závěšická Petra2007 Kabal team Karviná50
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš50
187.Brzá Julie2008 Kabal team Karviná30
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná30
189.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice25
Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha25
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže25
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
195.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY13
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U13 - České BudějoviceC05.01.2019
2GPD U13- Praha - Praha LužinyD05.01.2019
3GPC U13- dvouhry - AšC05.01.2019
4GPC U13 - LiberecC05.01.2019
5GPC U13- otevřený - OsíkC12.01.2019
6GPC U13 - BrnoC12.01.2019
7GPC U13 - Plzeň Bílá HoraC12.01.2019
8GPC U13- Praha - Praha JeremiC12.01.2019
9GPC U13 - Benátky nad JizerouC12.01.2019
10GPC U13 - OpavaC13.01.2019
11GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD19.01.2019
12GPC U13 - Praha JeremiC26.01.2019
131. GPA U13 - AšA27.01.2019
14GPC U13- otevřený - MostC02.02.2019
15GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD09.02.2019
16GPD U13 - PlzeňD10.02.2019
17GPD U13- otevřený - MostD10.02.2019
18GPC U13- otevřený - Ústí nad LabemC16.02.2019
19GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2019
20GPC U13 - Brno - SlatinaC23.02.2019
211. GPB U13 - Praha HamrB03.03.2019
22GPC U13 - České BudějoviceC09.03.2019
23GPD U13- otevřený - Praha LužinyD09.03.2019
24GPC U13- otevřený - Nové Město nad MetujíC16.03.2019
25GPD U13 - Karlovy VaryD16.03.2019
26GPC U13 - MostC16.03.2019
27GPC U13- otevřený - Praha HamrC23.03.2019
28GPC U13 - AšC24.03.2019
29GPC U13- otevřený - KladnoC24.03.2019
30GPC U13 - BrnoC31.03.2019
31GPC U13 - Liberec- VesecC06.04.2019
32GPD U13- Praha - Praha JeremiD06.04.2019
33GPC U13- otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
34GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.04.2019
35GPC U13-Memoriál A. Waňkové - PlzeňC13.04.2019
36GPC U13- otevřený - ŠumperkC13.04.2019
37GPC U13 - OrlováC13.04.2019
38GPC U13 - KladnoC14.04.2019
39GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
40GPC U13- Praha - Praha VinořC19.04.2019
41GPD U13 - PlzeňD04.05.2019
422. GPA U13 - MostA05.05.2019
43GPC U13- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
44GPC U13 - České BudějoviceC11.05.2019
45GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD11.05.2019
46GPC U13 - BrnoC18.05.2019
472. GPB U13 - Praha RadotínB02.06.2019
48GPC U13- otevřený Tři Bratři Český Těšín - Český TěšínC15.06.2019
49GPC U13- dvouhry - Praha LužinyC15.06.2019
50OP U13 - Králův DvůrSKP23.06.2019
51GPC U13 Open Drive- čtyřhry,mixy - AšC31.08.2019
523. GPB U13 - Hamr PrahaB08.09.2019
53OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP14.09.2019
54GPD U13 - MostD15.09.2019
55GPC U13 - KladnoC15.09.2019
56GPD U13 - PlzeňD21.09.2019
57GPD U13 - VesecD28.09.2019
58GPC U13 - Praha RadotínC29.09.2019
59OP U13 - Brno TuřanySKP05.10.2019
60OP U13 - Karlovy VarySKP05.10.2019
61GPD U13-dvouhry - Kralupy nad VltavouD05.10.2019
62GPC U13 - MostC06.10.2019
63GPD U13- Novoměstký pohár - Nové Město nad MetujíD12.10.2019
64GPC U13 - KladnoC13.10.2019
65GPC U13 - VesecC19.10.2019
66GPC U13 - PardubiceC26.10.2019
67GPD U13 - PardubiceD26.10.2019
68GPD U13- V. Velká cena města Aš - AšD27.10.2019
69OP U13 - Český KrumlovSKP02.11.2019
70GPC U13 - OlomoucC02.11.2019
71GPD U13- dvouhry - Praha JeremiD02.11.2019
72GPC U13 - ŠumperkC03.11.2019
73GPC U13 - Ústí nad LabemC09.11.2019
74GPD U13 - PlzeňD10.11.2019
75GPC U13 - KlimkoviceC16.11.2019
76GPC U13 kvalifikační - Benátky nad JizerouC17.11.2019
77GPC U13 kvalifikační - České BudějoviceC23.11.2019
78GPC U13 kvalifikační - HoliceC23.11.2019
79GPC U13 kvalifikační - RousínovC23.11.2019
80GPC U13 kvalifikační - AšC23.11.2019
81OP U13 - Praha VinořSKP23.11.2019
82OP U13 - MostSKP24.11.2019
83GPC U13- O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC30.11.2019
84OP U13 - Orlová LutyněSKP01.12.2019
85MČR U13 - Český KrumlovMČR08.12.2019
86GPD U13 - ProboštovD08.12.2019
87GPC U13- dvouhry - AšC14.12.2019
88GPC U13 - LiberecC15.12.2019
89GPC U13- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading