logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 26.12.2019

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
26.12.2018 - 26.12.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3500
2.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2760
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2520
4.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2380
5.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1830
6.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1770
7.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1730
8.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1670
9.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1450
10.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1390
11.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1350
12.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1300
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1300
14.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1290
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1290
16.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1250
17.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
18.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1190
19.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1150
20.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1140
21.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1100
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1100
23.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1080
24.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1050
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1050
26.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1000
27.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.965
28.Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.940
29.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš915
30.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.910
31.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 900
32.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha880
33.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.844
34.Kundrát David2006 Badminton VK Aš835
35.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.800
36.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice790
37.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.780
38.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.776
39.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.770
40.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže758
41.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.750
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
43.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany725
44.Solar Jan2005 SK Prosek Praha720
45.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 695
46.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.680
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.680
48.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice670
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha670
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha670
51.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.655
52.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.645
53.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno630
54.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.613
55.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové595
56.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha588
57.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most583
Klimeš Vojtěch2006 TJ Sokol Plesná583
59.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice570
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem570
61.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.550
62.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové545
63.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.543
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.543
65.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha525
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.525
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice525
68.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš500
69.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha488
70.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 480
71.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.475
72.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.451
73.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.450
74.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.443
75.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic434
76.Jonáš Václav2006 BaC Kladno423
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA423
78.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka420
79.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem419
80.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín410
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 410
82.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.408
83.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.398
84.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.381
85.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.375
86.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice361
87.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.358
88.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.351
89.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.350
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.350
91.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň348
92.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice346
93.Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno341
94.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.335
95.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha333
96.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.323
97.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.315
98.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.314
99.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.313
Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most313
101.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.308
102.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice305
103.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic301
104.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.300
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav300
106.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.290
107.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín285
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže285
109.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha283
Macháň Vojtěch2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.283
111.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.280
113.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub273
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.273
115.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.266
116.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.265
117.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 263
118.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.262
119.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.260
120.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.255
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.255
122.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.249
123.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.248
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic248
125.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 244
126.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.236
127.Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.235
128.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.234
129.Klokan Jakub2008 Super Stars Most230
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha230
131.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice229
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 229
133.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 220
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk220
135.Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk219
136.Vališ Jan2006 Super Stars Most215
137.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha213
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice213
139.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.212
140.Suchopár Jan2006 Super Stars Most211
141.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.210
142.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem209
143.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha198
144.Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice193
145.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš188
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.188
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.188
148.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice181
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.181
150.Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.180
151.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš179
152.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín175
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.175
154.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.173
155.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
156.Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška169
157.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
158.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.163
159.Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové157
160.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.156
161.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton155
162.Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most154
163.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.153
164.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha152
165.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha151
166.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk150
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice150
Škvára Kristian2008 BaC Kladno150
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno150
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš150
171.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA146
172.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 144
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice144
174.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.143
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 143
176.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.138
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.138
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš138
179.Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.135
180.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha133
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.133
182.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.130
183.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha126
184.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.125
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
186.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 124
187.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
188.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.119
189.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice110
190.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.109
191.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.107
192.Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.105
193.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.102
194.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže101
195.Bouchner Matyáš2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice100
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Macal Jiří2008 Super Stars Most100
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice100
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
206.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA99
207.Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 93
208.Gašparín Adam2007 Super Stars Most88
Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.88
210.Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 81
211.Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
212.Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 78
213.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.76
214.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA70
Jirák Miroslav2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.70
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most70
217.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.69
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.69
219.Mlčoch Vojtěch2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.68
220.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
Slavík Jakub2005 Ostrava Badminton Klub63
222.Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 60
223.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.59
224.Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.56
Táborský Filip2005 TJ Slovan Vesec, z.s.56
226.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka53
227.Bardoň Ondřej2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk50
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Holec Tadeáš2007 TJ Sokol Růžďka50
Keller Adam2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Saxl Štěpán2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno50
243.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 49
244.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.47
245.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.45
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.45
Müller Jakub2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.45
248.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.44
249.Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek41
250.Jindra Lukáš2005 SK Hamr, z.s. 40
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA40
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA40
254.Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 39
255.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice38
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice38
Škubala Martin2005 Ostrava Badminton Klub38
Stropek Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.38
259.Beran Tomáš Fabián2005 SK Hamr, z.s. 36
260.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha34
261.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná30
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 30
263.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA29
264.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY28
265.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Bednář Vojtěch2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 25
Šimek Vojtěch2006 TJ Sokol Praha XIII25
Straszak Ondřej2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
278.Čech Patrik2005 BA Plzeň20
Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY20
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.20
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha20
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA20
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA20
Stoklasa Radek2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.20
Vávra Jan2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 20
Žďárek Vojta2006 TJ Montas Hradec Králové20
288.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice19
291.Jarolímek David2005 SK Hamr, z.s. 16
Mrvečka Pavel2006 BK Goram Teplice, z.s.16
293.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.15
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška15
295.Bárta Jakub2006 SK Prosek Praha14
Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 14
297.Satoranský Tomáš2006 SK Hamr, z.s. 11
298.Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 10
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3500
2.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.3200
3.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2760
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2760
5.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.2180
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice2180
7.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha2170
8.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha2120
9.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.2080
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.2080
11.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice2000
12.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1980
13.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1970
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1970
15.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1930
16.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1600
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1600
18.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1480
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1480
20.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1440
21.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1420
22.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1390
23.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1340
24.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1300
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1300
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1300
27.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1290
28.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1280
29.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1250
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
32.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1240
33.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1150
34.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže1140
Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1140
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most1140
37.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha1100
38.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1090
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1090
40.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha1050
42.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha1030
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1030
44.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha1000
45.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.950
46.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice930
47.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš925
48.Solar Jan2005 SK Prosek Praha905
49.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.890
50.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.850
Kundrát David2006 Badminton VK Aš850
52.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.840
53.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha830
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové830
55.Klimeš Vojtěch2006 TJ Sokol Plesná820
56.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.800
57.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.790
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.790
59.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha788
60.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.780
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.780
62.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.775
63.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice750
64.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.741
65.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.730
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem730
67.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.725
68.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.720
69.Jonáš Václav2006 BaC Kladno715
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno715
71.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.695
72.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.680
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.680
74.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA671
75.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice670
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice670
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem670
78.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.650
79.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.630
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice630
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.630
Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most630
83.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.620
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.620
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.620
86.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 613
87.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.610
88.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.605
89.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.600
90.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.575
91.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.555
92.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.550
Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín550
94.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.545
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 545
96.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín520
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.520
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.520
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.520
100.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže513
101.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.510
102.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
103.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš499
104.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.481
105.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.475
106.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice470
Suchopár Jan2006 Super Stars Most470
Vališ Jan2006 Super Stars Most470
110.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 466
111.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic458
112.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň457
113.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.450
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice450
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.450
116.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš449
117.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem445
118.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.425
119.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín420
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.420
121.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA413
122.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.410
123.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic402
124.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav400
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.400
127.Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno395
128.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha376
129.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.375
130.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic370
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice370
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.370
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.370
134.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.366
135.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 363
136.Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.360
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 360
138.Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most356
139.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.350
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton350
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk350
142.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha338
143.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 323
144.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha320
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
146.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA313
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha313
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha313
149.Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové306
150.Bouchner Matyáš2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.300
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha300
Klokan Jakub2008 Super Stars Most300
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk300
155.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA285
Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.285
157.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.283
158.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.270
159.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha263
160.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
164.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.246
165.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.238
166.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA226
167.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton220
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.220
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 220
170.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.216
171.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš213
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha213
173.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka210
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.210
175.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.200
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.200
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice200
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice200
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav200
182.Macháň Vojtěch2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.198
183.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 196
184.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
185.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha188
186.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 183
187.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany181
188.Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.180
Müller Jakub2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.180
190.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.170
191.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.163
Jirák Miroslav2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.163
Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 163
194.Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.154
195.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub150
Gašparín Adam2007 Super Stars Most150
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk150
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.150
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.150
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.150
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.150
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš150
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška150
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže150
Škubala Martin2005 Ostrava Badminton Klub150
Škvára Kristian2008 BaC Kladno150
Slavík Jakub2005 Ostrava Badminton Klub150
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno150
214.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.147
215.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice125
Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 125
Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 125
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.125
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 125
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
221.Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
222.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha113
223.Bardoň Ondřej2005 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.100
Keller Adam2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Macal Jiří2008 Super Stars Most100
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice100
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha100
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most100
Šimek Vojtěch2006 TJ Sokol Praha XIII100
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Stoklasa Radek2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Stropek Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Vávra Jan2006 Sokol Radotín Meteor Praha100
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno100
244.Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA88
245.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
247.Bárta Jakub2006 SK Prosek Praha63
248.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.59
249.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Bednář Vojtěch2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Beran Tomáš Fabián2005 SK Hamr, z.s. 50
Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 50
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 50
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice50
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 50
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA50
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 50
Straszak Ondřej2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Táborský Filip2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 50
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 50
Žďárek Vojta2006 TJ Montas Hradec Králové50
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
278.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA38
279.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha25
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice25
1.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.3460
2.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2920
3.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2700
4.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha2070
5.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1890
6.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1880
7.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1480
8.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1430
9.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1290
10.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1280
11.Glac Samuel2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1200
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
13.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.1190
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha1190
15.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1165
16.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1150
17.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1140
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha1140
19.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1125
20.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1120
21.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1100
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1100
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1100
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1100
25.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1090
26.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1050
28.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1040
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1040
30.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.990
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha990
32.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
33.Solar Jan2005 SK Prosek Praha925
34.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha918
35.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.900
36.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.860
37.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.830
38.Jonáš Václav2006 BaC Kladno815
39.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha800
40.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.790
41.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.780
42.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže755
43.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.720
44.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice690
45.Klimeš Vojtěch2006 TJ Sokol Plesná670
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.670
47.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most645
48.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín630
Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.630
50.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.625
51.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.620
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.620
53.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice600
54.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice583
55.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno580
56.Kundrát David2006 Badminton VK Aš575
57.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA568
58.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.555
59.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.550
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha550
61.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.545
62.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.540
63.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany525
64.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš513
65.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.510
66.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.488
67.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.480
68.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem470
69.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín460
70.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.450
71.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.443
72.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš435
73.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.420
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.420
75.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové410
76.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice408
77.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 406
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.406
79.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice405
80.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav400
81.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem398
82.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem380
83.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.370
84.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most363
85.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.360
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice360
87.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.350
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš350
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice350
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.350
91.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže338
92.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice325
93.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.310
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.310
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.310
96.Bouchner Matyáš2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.300
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.300
Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín300
Klokan Jakub2008 Super Stars Most300
100.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic298
101.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.295
102.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha294
103.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.285
104.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.275
105.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
106.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem260
Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.260
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.260
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice260
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha260
Suchopár Jan2006 Super Stars Most260
Vališ Jan2006 Super Stars Most260
113.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha250
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
117.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic245
118.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic239
119.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.235
120.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 230
121.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň226
122.Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové225
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.225
124.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most223
125.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.220
126.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka218
127.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice200
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.200
129.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.195
130.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha193
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA193
132.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.188
133.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub185
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.185
135.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA180
136.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.179
137.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA176
138.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.175
Jirák Miroslav2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.175
Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.175
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice175
142.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 163
143.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.160
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha160
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 160
147.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha150
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
151.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.145
152.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.141
153.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.125
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno125
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.125
157.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 123
158.Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
160.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 110
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.110
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.110
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.110
164.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.106
165.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš100
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice100
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice100
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.100
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk100
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš100
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška100
Škubala Martin2005 Ostrava Badminton Klub100
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno100
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice100
183.Šimek Vojtěch2006 TJ Sokol Praha XIII88
184.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.81
185.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.75
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.75
Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.75
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 75
Saxl Štěpán2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk75
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.75
192.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha67
193.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha60
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.60
195.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.59
196.Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.56
197.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Holec Tadeáš2007 TJ Sokol Růžďka50
Keller Adam2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Macal Jiří2008 Super Stars Most50
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.50
Mlčoch Vojtěch2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice50
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice50
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most50
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže50
Škvára Kristian2008 BaC Kladno50
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Slavík Jakub2005 Ostrava Badminton Klub50
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Stoklasa Radek2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice50
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 50
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
221.Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 45
222.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
224.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA43
225.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 40
226.Macháň Vojtěch2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.38
227.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.25
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.25
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Gašparín Adam2007 Super Stars Most25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.25
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha25
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 25
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most25
247.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA20
248.Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 13
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha13
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 13
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice13
1.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2760
2.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.2620
3.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2200
4.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1980
5.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1880
6.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1850
7.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1820
8.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1780
9.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1480
10.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1400
11.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1340
12.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1290
13.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň1250
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1250
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1250
16.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1230
17.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1220
18.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1190
Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1190
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1190
21.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1100
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice1100
Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1100
24.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1094
25.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1090
26.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1050
27.Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1040
28.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1000
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.1000
31.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice950
32.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín940
33.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.900
34.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha880
35.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.830
36.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.810
37.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
38.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice770
39.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.745
40.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha740
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno740
42.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem735
43.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.730
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha730
45.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.702
46.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš700
47.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha675
48.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš635
Jonášová Klára2006 BaC Kladno635
50.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub633
51.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA626
52.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha625
53.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most620
54.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.608
55.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.600
56.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.580
57.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná563
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže563
59.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha550
60.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové545
61.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice530
62.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš529
63.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš525
64.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha520
65.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice518
66.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany501
67.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.500
68.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.485
69.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.483
70.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
71.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.476
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem476
73.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha475
74.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.470
75.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.450
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.450
77.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem445
78.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš435
79.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.434
80.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš432
81.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav430
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.430
83.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA426
84.Benediktová Klára2005 BA Plzeň425
85.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most420
86.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.410
87.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.400
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
89.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.393
90.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.388
91.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk386
92.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.385
93.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.375
94.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín360
95.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.358
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha358
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.358
98.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha336
99.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.327
100.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.325
101.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.323
102.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice315
103.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.314
104.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.313
105.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
106.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha310
107.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.308
108.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem306
109.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.303
110.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.301
111.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.298
112.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná286
113.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.273
114.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
115.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA269
116.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice261
117.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice260
118.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most258
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.258
120.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic257
121.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka250
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín250
123.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most245
124.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
126.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.233
127.Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové224
128.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.223
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha223
130.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha216
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice216
Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most216
133.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.213
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš213
135.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava205
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.205
137.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.201
138.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.200
139.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška198
140.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha195
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice195
142.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
143.Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.185
144.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.180
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava180
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín180
147.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic178
148.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha175
Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem175
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
152.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha172
153.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.171
154.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA167
155.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.162
156.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
157.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.159
158.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.156
159.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic154
160.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové151
161.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
163.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.149
164.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.148
165.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.145
166.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem138
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.138
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.138
170.Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice134
171.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha133
Hejnová Sára2007 USK Plzeň133
173.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.132
174.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 130
175.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.129
176.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice126
177.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice125
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
Marková Julie2005 Start Jihlava125
180.Schlosserová Tereza2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.121
181.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.120
182.Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA117
183.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
184.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice113
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno113
186.Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.110
187.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice105
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice105
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice105
190.Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice101
191.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha97
192.Vítková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.94
193.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš93
194.Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.90
195.Důrová Lucie2005 USK Plzeň88
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice88
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 88
198.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha85
199.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany84
200.Marešová Anna2006 SK Prosek Praha83
201.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.81
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY81
203.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most80
204.Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 79
205.Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem75
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
209.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové71
210.Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.69
211.Chvastková Julie2006 Start Jihlava68
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka68
213.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.63
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek63
Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.63
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 63
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.63
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže63
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem63
220.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice58
221.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice55
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.55
223.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem51
224.Čechová Tereza2008 Super Stars Most50
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno50
Křížková Eva2008 BaC Kladno50
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub50
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
236.Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.45
237.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.44
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.44
239.Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem42
240.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň38
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové38
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže38
Valoušková Eva2005 SK Hamr, z.s. 38
244.Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany34
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice34
246.Ševčíková Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.30
247.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.28
248.Bocková Anežka2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.25
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.25
Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Ivanovová Natálie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno25
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Krajčí Natálie2007 BK Kopřivnice, z.s.25
Martincová Terezie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice25
Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno25
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
268.Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice20
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha20
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 20
Langová Lucie2006 Ostrava Badminton Klub20
Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka20
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 20
274.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.19
Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany19
276.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
277.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.13
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.3600
2.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.3300
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3160
4.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2420
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2420
6.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2270
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice2270
8.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1990
9.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1960
10.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1940
11.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1930
12.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1740
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1740
14.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1700
15.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1690
16.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1680
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1680
18.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1640
19.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1550
20.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1530
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1530
22.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1480
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1480
24.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha1430
25.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1300
Dvořáková Anna2006 BA Plzeň1300
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.1300
28.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1250
Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1250
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA1250
31.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha1240
32.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
34.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha1150
35.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1140
36.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1130
37.Benediktová Klára2005 BA Plzeň1100
38.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1040
39.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.1030
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.1030
41.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem990
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem990
43.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha975
44.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha950
45.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 920
46.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.890
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice890
48.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice880
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha880
50.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka850
51.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.840
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš840
53.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.780
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín780
55.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice775
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice775
57.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.770
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem770
59.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most755
60.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.750
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk750
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.750
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.750
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA750
65.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice740
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice740
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže740
68.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.730
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub730
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha730
71.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš723
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš723
73.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.720
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.720
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná720
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové720
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.720
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most720
79.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.711
80.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.705
81.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.700
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.700
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.700
84.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín680
85.Jonášová Klára2006 BaC Kladno670
86.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.650
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.650
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha650
89.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.645
90.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice643
91.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš635
92.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav630
93.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.620
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.620
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.620
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno620
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.620
98.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.600
99.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš575
100.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most570
101.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.555
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.555
103.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice550
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín550
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.550
106.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.530
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.530
108.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany525
109.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.520
Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.520
111.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA513
112.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha510
113.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most500
114.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.495
115.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.470
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná470
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.470
118.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice460
119.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA450
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice450
121.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.446
122.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.445
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.445
124.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic443
125.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.430
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice430
127.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha413
128.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín410
129.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton400
Marková Julie2005 Start Jihlava400
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava400
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha400
133.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 385
134.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most380
135.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš375
136.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.370
137.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem350
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.350
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
140.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.338
141.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic333
142.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic330
143.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha320
144.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.300
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.300
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.300
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava300
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.300
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.300
153.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha285
154.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.281
155.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
156.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.275
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.275
158.Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.268
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.268
160.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.260
161.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha250
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové250
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové250
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice250
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice250
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha250
169.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.220
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem220
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška220
172.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.200
Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice200
Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové200
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice200
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 200
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha200
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš200
180.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem194
181.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice180
182.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň176
183.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha175
Vítková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.175
185.Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín160
Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA160
187.Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
Chvastková Julie2006 Start Jihlava150
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice150
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno150
Křížková Eva2008 BaC Kladno150
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže150
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno150
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice150
201.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka147
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka147
203.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.145
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.145
205.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.144
206.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha138
Marešová Anna2006 SK Prosek Praha138
208.Důrová Lucie2005 USK Plzeň131
Hejnová Sára2007 USK Plzeň131
210.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.125
212.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice110
Schlosserová Tereza2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.110
214.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha104
215.Čechová Tereza2008 Super Stars Most100
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Langová Lucie2006 Ostrava Badminton Klub100
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub100
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice100
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Portová Anna2007 BK TJ Baník Most100
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha100
Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
233.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
234.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
236.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY63
237.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany56
Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany56
239.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
240.Bocková Anežka2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.50
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice50
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice50
Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Ivanovová Natálie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno50
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Koudelková Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Krajčí Natálie2007 BK Kopřivnice, z.s.50
Martincová Terezie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha50
Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Raková Magdaléna2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno50
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Valoušková Eva2005 SK Hamr, z.s. 50
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA50
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín50
266.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.44
Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha44
Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha44
269.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem25
1.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most3460
2.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.2920
3.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2841
4.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1880
5.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1840
6.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1820
7.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1530
8.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1480
9.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1330
10.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1300
11.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1290
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1290
13.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1230
14.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1200
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1200
16.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha1190
17.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1180
18.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1150
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1150
20.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1125
21.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň1100
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1100
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1100
24.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1090
25.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1070
26.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1050
27.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1040
28.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha1030
29.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
30.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
31.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.895
32.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice870
33.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.840
34.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice800
35.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.780
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem780
37.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.765
38.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.740
39.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha728
40.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže705
41.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.700
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha700
43.Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.680
44.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.678
45.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná670
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.670
47.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.665
48.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.660
49.Benediktová Klára2005 BA Plzeň650
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.650
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.650
52.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno640
53.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.620
54.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš610
55.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
56.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš588
57.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha583
58.Jonášová Klára2006 BaC Kladno580
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.580
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín580
61.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk570
62.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA560
63.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.550
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha550
65.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.548
66.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany525
67.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha520
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.520
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.520
70.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín510
71.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.505
72.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem480
73.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš475
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.475
75.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.470
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav470
77.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most460
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové460
79.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice458
80.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA456
81.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka450
82.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem448
83.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.438
84.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.431
85.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice410
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.410
87.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice405
88.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš400
89.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.395
90.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.375
91.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.360
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most360
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice360
94.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic358
95.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.345
96.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most338
97.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub335
98.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.330
99.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.310
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná310
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.310
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.310
103.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha309
104.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton300
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
106.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.299
107.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most295
108.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 291
109.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA280
110.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.275
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.275
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.275
113.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.270
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín270
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška270
117.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha260
118.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice250
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.250
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.250
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.250
123.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.245
124.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most235
125.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš229
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.229
127.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA225
Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové225
129.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.210
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.210
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic210
133.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice200
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice200
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.200
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
137.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic189
138.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha188
139.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha175
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.175
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.175
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice175
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno175
144.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice170
145.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha169
146.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš163
147.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.150
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže150
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové150
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové150
Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín150
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš150
155.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha138
156.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice135
157.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha130
158.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.125
159.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice120
160.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice110
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.110
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem110
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
164.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 100
Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.100
Chvastková Julie2006 Start Jihlava100
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice100
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.100
Portová Anna2007 BK TJ Baník Most100
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava100
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice100
178.Hejnová Sára2007 USK Plzeň94
179.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 90
180.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA88
182.Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.85
183.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha84
184.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha80
185.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice75
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Marková Julie2005 Start Jihlava75
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.75
193.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY63
194.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.60
195.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice50
Čechová Tereza2008 Super Stars Most50
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové50
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno50
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Křížková Eva2008 BaC Kladno50
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 50
Langová Lucie2006 Ostrava Badminton Klub50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha50
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže50
Ševčíková Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Vítková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
218.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
219.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň38
Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka38
221.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha30
Valoušková Eva2005 SK Hamr, z.s. 30
223.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.25
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice25
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice25
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Krajčí Natálie2007 BK Kopřivnice, z.s.25
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub25
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.25
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 25
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.25
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
240.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha13
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA13
ČísloTurnajGPDatum
1GPD U15 - ŠumperkD12.01.2019
2GPD U15- Praha - Praha ProsekD13.01.2019
3GPC U15 - České BudějoviceC19.01.2019
4GPC U15 - Velké PavloviceC19.01.2019
5GPC U15 - MostC19.01.2019
6GPC U15 - Ridera OstravaC19.01.2019
7GPC U15 - AšC20.01.2019
8GPC U15- otevřený - PardubiceC02.02.2019
9GPC U15- Praha - Praha HamrC02.02.2019
10GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD02.02.2019
11GPC U15 - Benátky nad JizerouC03.02.2019
121. GPA U15 - MostA10.02.2019
13GPD U15 - PlzeňD10.02.2019
14GPC U15 - Karlovy VaryC23.02.2019
15GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha JeremiC23.02.2019
16GPC U15- otevřený - KladnoC24.02.2019
17GPC U15 - MostC24.02.2019
18GPC U15 - BrnoC02.03.2019
191. GPB U15 - PardubiceB10.03.2019
20GPD U15 - TáborD23.03.2019
21GPC U15 - LiberecC23.03.2019
22GPC U15- otevřený - OrlováC23.03.2019
23GPC U15 - AšC30.03.2019
24GPC U15 - IvančiceC06.04.2019
25GPC U15- otevřený - ŠumperkC06.04.2019
26GPC U15- otevřený - Praha HamrC07.04.2019
27GPC U15- otevřený - KlimkoviceC07.04.2019
28GPC U15 - České BudějoviceC13.04.2019
29GPC U15 - MostC14.04.2019
30GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
31GPC U15 - PřerovC20.04.2019
32GPC U15- otevřený - HoliceC27.04.2019
33GPC U15 - PlzeňC27.04.2019
34GPC U15 - Benátky nad JizerouC28.04.2019
35GPC U15- Praha - Praha JeremiC28.04.2019
36GPD U15- otevřený - Ústí nad LabemD04.05.2019
37GPD U15 - PlzeňD04.05.2019
38GPC U15 - BrnoC05.05.2019
39GPD U15- otevřený - MostD11.05.2019
402. GPA U15 - AšA12.05.2019
412. GPB U15 - Praha SkalkaB16.06.2019
42OP U15 - Benátky nad JizerouSKP22.06.2019
43GPC U15- otevřený - Praha JeremiC22.06.2019
44OP U15 - HoliceSKP01.09.2019
45OP U15 - České BudějoviceSKP07.09.2019
46GPC U15 - OpavaC07.09.2019
47GPC U15 - Ústí nad LabemC08.09.2019
48OP U15 - AšSKP08.09.2019
49GPC U15 - ŠumperkC08.09.2019
50GPC U15 - Králův DvůrC08.09.2019
51GPC U15 - BB Arena- Praha LetňanyC14.09.2019
52GPD U15 - VesecD21.09.2019
53GPD U15 - PlzeňD21.09.2019
543. GPB U15 - PardubiceB22.09.2019
55GPD U15 - StrakoniceD28.09.2019
56GPC U15 kvalifikační - PlzeňC28.09.2019
57OP U15 - KopřivniceSKP28.09.2019
58GPC U15 kvalifikační - IvančiceC29.09.2019
59GPC U15 kvalifikační - TáborC05.10.2019
60GPC U15 kvalifikační - Hradec KrálovéC05.10.2019
61GPC U15 kvalifikační - KladnoC05.10.2019
62OP U15 - VesecSKP05.10.2019
63OP U15 - Praha ZMSKP05.10.2019
64GPD U15- Novoměstský pohár - Nové Město nad MetujíD12.10.2019
65MČR U15 - MostMČR13.10.2019
66OP U15 - Brno TuřanySKP19.10.2019
67GPD U15- V. Velká cena města Aš - AšD27.10.2019
68GPC U15 - KladnoC03.11.2019
69GPC U15 - VendryněC09.11.2019
70GPC U15 - VesecC10.11.2019
71GPD U15 - PlzeňD10.11.2019
72GPC U15 - MostC16.11.2019
73GPC U15 - OlomoucC16.11.2019
74GPC U15 - KlimkoviceC17.11.2019
75GPD U15 - MostD23.11.2019
76GPD U15- dvouhry - Praha JeremiD30.11.2019
77GPD U15 - TáborD01.12.2019
78GPC U15- O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC01.12.2019
79GPC U15 - Hradec KrálovéC14.12.2019
80GPC U15 - Králův DvůrC14.12.2019
81GPC U15 - OstravaC14.12.2019
82GPC U15- Přebor Prahy - Praha ZMC14.12.2019
83GPC U15- dvouhry - AšC15.12.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading