logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 26.12.2019

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
26.12.2018 - 26.12.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ51
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín3060
3.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2580
4.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2520
5.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2470
6.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1980
7.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1880
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1880
9.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1340
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1340
11.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1250
12.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1240
13.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1220
14.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1210
15.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1180
16.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1170
17.Altera Jan2004 BaC Kladno1150
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1150
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha1150
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1150
21.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1140
22.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.1090
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1090
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1090
25.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 1050
27.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1030
28.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1020
29.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové1000
30.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.990
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.990
32.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha950
Oros Marek2003 Super Stars Most950
34.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA900
35.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.865
36.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha800
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha800
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem800
40.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice755
41.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha730
43.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha725
44.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice690
45.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.673
46.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.670
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice670
48.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha650
49.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.633
50.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.630
51.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.620
Port Jan2003 BK TJ Baník Most620
53.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka613
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.613
55.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.610
56.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most595
57.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.580
58.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice575
Wagner Adam2003 Badminton VK Aš575
60.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton570
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha570
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.570
63.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.535
64.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.530
65.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.520
66.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha510
67.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha509
68.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš498
69.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice495
70.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha470
71.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice454
72.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.450
73.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
74.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.438
Matiska David2004 BK ARION PRAHA438
76.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice425
77.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka421
78.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice420
79.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA413
80.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.410
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem410
82.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.403
83.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
84.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.399
85.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.398
86.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.393
87.Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka374
88.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice370
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.370
90.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň364
91.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha363
92.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.360
93.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.350
94.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.348
95.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha347
96.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.344
97.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha338
98.Solar Jan2005 SK Prosek Praha328
99.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII326
100.Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka324
101.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.320
102.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.310
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.310
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha310
105.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava300
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha300
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.300
110.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 298
111.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.290
112.Janáček David2004 BK ARION PRAHA284
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 284
114.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.281
115.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha276
116.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže275
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.275
118.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno263
119.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.260
120.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
121.Jonáš Václav2006 BaC Kladno255
122.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.240
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem240
124.Kóňa Jan2004 Super Stars Most237
125.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.235
126.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.230
127.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná225
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice225
129.Vlasák David2004 Super Stars Most213
130.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.211
131.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem210
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové210
133.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš208
134.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.200
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín200
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice200
137.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice198
138.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.195
139.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno190
140.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice188
141.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové185
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA185
143.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.184
144.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.180
Korynta Martin2004 BaC Kladno180
146.Hlad Adam2004 BaC Kladno163
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.163
148.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava160
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.160
Zahradník Petr2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.160
151.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.158
152.Žižka Jan2004 SK Hamr, z.s. 151
153.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.150
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín150
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha150
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
159.Suchopár Jan2006 Super Stars Most149
160.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.148
161.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.144
162.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.143
163.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.142
164.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice138
165.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.135
166.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha133
167.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš126
168.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.125
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.125
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.125
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA125
172.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Orany Vojtěch2004 Start Jihlava120
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA120
175.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže118
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.118
177.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže115
178.Kundrát David2006 Badminton VK Aš113
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic113
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.113
181.Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 109
182.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.100
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Šmehlík Karel2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
191.Hašek Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY93
192.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic88
193.Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem86
194.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.85
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice85
196.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš83
197.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.81
198.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.80
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem80
200.Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.75
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.75
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
203.Kazík Matěj2005 BaC Kladno70
Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA70
205.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha68
206.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.65
207.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
209.Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.60
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Šmarda Matěj2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.60
214.Liu Michael2003 SK Hamr, z.s. 58
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY58
216.Zabek Matyáš2004 Ostrava Badminton Klub55
217.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most54
218.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Gregar Jan2005 Start Jihlava50
Haratyk Jan2003 BC 66 Ivančice50
Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín50
Hora Aleš2003 Super Stars Most50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice50
228.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové40
229.Hlaváček Jan2003 Ostrava Badminton Klub38
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš38
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš38
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany38
233.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 35
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 35
235.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 30
Konstankiewicz Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.30
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.30
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.30
240.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk29
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk29
242.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY25
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 25
Volejníček Lukáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
253.Bardoň Ondřej2005 SK Vitality Slezsko, z.s.20
Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka20
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
Lisztwan Matousz2003 SK Vitality Slezsko, z.s.20
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno20
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA20
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 20
Vališ Jan2006 Super Stars Most20
262.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha19
263.Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY15
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.15
265.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 13
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem13
267.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA10
Jindra Lukáš2005 SK Hamr, z.s. 10
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Stumpf Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
1.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.3760
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava3760
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2730
4.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2620
5.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha2220
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha2220
7.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2080
8.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2000
9.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1980
10.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1970
11.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1880
12.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1780
13.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1740
14.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1690
15.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1680
16.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové1530
17.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1500
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1500
19.Altera Jan2004 BaC Kladno1450
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha1450
21.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1400
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1400
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1400
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha1400
25.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha1340
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1340
27.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1300
28.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1290
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1290
30.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1250
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1250
32.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1200
33.Oros Marek2003 Super Stars Most1190
34.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1180
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1180
36.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1115
37.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1100
38.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1090
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1090
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1090
41.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice990
42.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš965
Wagner Adam2003 Badminton VK Aš965
44.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha950
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 950
46.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka940
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton940
48.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha930
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha930
50.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha905
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most905
52.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.880
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.880
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.880
55.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.860
56.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA850
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha850
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha850
59.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.840
60.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.830
61.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.810
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.810
63.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
64.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha780
65.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.755
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.755
67.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha750
69.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.730
Port Jan2003 BK TJ Baník Most730
71.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice720
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.720
73.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha701
74.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná700
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.700
76.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha688
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha688
78.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno675
79.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.670
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.670
81.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice650
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka650
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka650
84.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 643
85.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.630
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.630
87.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.600
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.600
89.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.589
90.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.583
91.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.580
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.580
93.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.570
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem570
95.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA563
96.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.560
97.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha550
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem550
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.550
Solar Jan2005 SK Prosek Praha550
101.Matiska David2004 BK ARION PRAHA545
102.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem520
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice520
104.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice500
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice500
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.500
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII500
108.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.490
109.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.480
110.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha478
111.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.475
Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.475
113.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.470
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice470
115.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
116.Kundrát David2006 Badminton VK Aš463
117.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.460
118.Vlasák David2004 Super Stars Most458
119.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.450
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.450
121.Janáček David2004 BK ARION PRAHA448
122.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš425
Korynta Martin2004 BaC Kladno425
124.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice420
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.420
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA420
127.Kóňa Jan2004 Super Stars Most408
128.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.400
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
130.Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka388
Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.388
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš388
133.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava380
134.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.373
135.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.370
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA370
137.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.350
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice350
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.350
140.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže320
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové320
142.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA300
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice300
144.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.270
145.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.263
146.Suchopár Jan2006 Super Stars Most260
147.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava250
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.250
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.250
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice250
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín250
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
154.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha235
155.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň226
156.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.225
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.225
158.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 223
159.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.220
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.220
Zahradník Petr2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.220
162.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.200
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže200
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Hlad Adam2004 BaC Kladno200
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.200
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín200
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.200
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
170.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Orany Vojtěch2004 Start Jihlava180
172.Jonáš Václav2006 BaC Kladno170
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno170
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže170
175.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 163
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem163
177.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.150
Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Hora Aleš2003 Super Stars Most150
Kazík Matěj2005 BaC Kladno150
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.150
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
187.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš144
189.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš125
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš125
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.125
193.Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.120
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.120
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Šmarda Matěj2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové120
199.Liu Michael2003 SK Hamr, z.s. 118
200.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany113
201.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Gregar Jan2005 Start Jihlava100
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové100
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 100
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most100
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice100
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice100
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.100
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.100
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Šmehlík Karel2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.100
Zabek Matyáš2004 Ostrava Badminton Klub100
224.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.88
225.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 75
226.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha60
227.Bardoň Ondřej2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA50
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY50
Konstankiewicz Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA50
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.50
Lisztwan Matousz2003 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno50
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA50
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 50
Vališ Jan2006 Super Stars Most50
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice50
251.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš44
252.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Jindra Lukáš2005 SK Hamr, z.s. 25
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 25
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
1.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.2670
2.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2080
3.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1980
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1960
5.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1930
6.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1840
7.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1700
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1700
9.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1620
10.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1320
11.Altera Jan2004 BaC Kladno1300
12.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1240
13.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha1200
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
15.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1190
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1190
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1190
18.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1175
19.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1150
20.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1140
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1140
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1140
23.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha1100
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1100
25.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1090
26.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.1030
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 1030
28.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1000
29.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice970
30.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem930
31.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha920
32.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha900
33.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice890
34.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice860
35.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.850
36.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton830
37.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice815
38.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
39.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice775
40.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.770
41.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.750
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové750
43.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.720
Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka720
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.720
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice720
Oros Marek2003 Super Stars Most720
48.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice695
49.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice690
50.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA670
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.670
52.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.650
53.Wagner Adam2003 Badminton VK Aš648
54.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice630
55.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha600
56.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.570
57.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha568
58.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.565
59.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.560
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem560
61.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha550
62.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha539
63.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš538
64.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most523
65.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.520
Port Jan2003 BK TJ Baník Most520
67.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha518
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha518
69.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.515
70.Solar Jan2005 SK Prosek Praha513
71.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice475
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha475
73.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka471
74.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš463
75.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.460
76.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 450
77.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.435
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha435
79.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
80.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.420
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.420
82.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.418
83.Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka413
84.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.410
85.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem400
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
88.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha390
89.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha388
90.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.375
91.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA363
92.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.360
93.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.350
Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha350
Matiska David2004 BK ARION PRAHA350
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha350
98.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice345
99.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII325
100.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.320
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
102.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.310
103.Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka309
104.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.305
105.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava300
Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno300
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.300
108.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže295
109.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice285
110.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA275
111.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.270
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
113.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.250
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.250
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové250
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.250
117.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň238
118.Vlasák David2004 Super Stars Most235
119.Jonáš Václav2006 BaC Kladno230
120.Kóňa Jan2004 Super Stars Most225
121.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš213
122.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.210
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.210
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem210
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice210
Suchopár Jan2006 Super Stars Most210
127.Kundrát David2006 Badminton VK Aš208
128.Janáček David2004 BK ARION PRAHA205
129.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.200
Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín200
132.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha181
133.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.175
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.175
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš175
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.175
137.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.173
138.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno170
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
140.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.160
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže160
142.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.151
143.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín150
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.150
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 150
147.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.138
148.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
149.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
150.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.110
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
Zahradník Petr2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.110
153.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš108
154.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava100
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Gregar Jan2005 Start Jihlava100
Hlad Adam2004 BaC Kladno100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Korynta Martin2004 BaC Kladno100
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice100
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.100
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
169.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.85
170.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.75
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš75
172.Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem69
173.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka63
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany63
175.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka59
176.Bardoň Ondřej2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže50
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Haratyk Jan2003 BC 66 Ivančice50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 50
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice50
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha50
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové50
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice50
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
196.Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.30
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.30
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha30
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA30
200.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Hora Aleš2003 Super Stars Most25
Kazík Matěj2005 BaC Kladno25
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 25
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Vališ Jan2006 Super Stars Most25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ175
2.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3030
3.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2220
4.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1960
5.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1930
6.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1780
7.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1770
8.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1640
9.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1450
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1450
11.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1440
12.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1430
13.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1400
14.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.1300
15.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1290
16.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1250
17.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1240
18.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1200
19.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1150
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1150
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1150
22.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1130
23.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1090
24.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1065
25.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1030
26.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1013
27.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1000
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1000
29.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 950
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice950
31.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.925
32.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.850
33.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice840
34.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha820
35.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.810
36.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.800
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha800
38.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most790
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové790
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice790
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.790
42.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice763
43.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.755
44.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.753
45.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.740
46.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice720
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem720
48.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most680
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín680
50.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice660
51.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.655
52.Benediktová Klára2005 BA Plzeň650
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha650
54.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice645
55.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem630
56.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.629
57.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha628
58.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.623
59.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem620
60.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.610
61.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha595
62.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice573
63.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice570
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín570
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.570
66.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice568
67.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže563
68.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice550
69.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš541
70.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha520
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.520
72.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň513
73.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha475
74.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.473
75.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.463
76.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.456
77.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
78.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 446
79.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.435
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem435
81.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.430
82.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.425
83.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice423
84.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.420
85.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.413
86.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem410
87.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš400
88.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha375
89.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.370
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most370
91.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 364
92.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha363
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.363
94.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.361
95.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.360
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín360
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.360
98.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš354
99.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice350
100.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.330
101.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha321
102.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic318
103.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.311
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.311
105.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem310
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem310
107.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.300
108.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha294
109.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha286
110.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.275
Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.275
112.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.270
Jonášová Klára2006 BaC Kladno270
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava270
115.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.267
116.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.265
117.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka264
118.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.263
119.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš262
120.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.260
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem260
122.Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem254
123.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.250
124.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.240
125.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.218
126.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha214
127.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín205
128.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice183
129.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice180
130.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.173
131.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.170
132.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
133.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
134.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most150
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava150
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice150
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou150
141.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.147
142.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.145
143.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice143
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.143
145.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš141
146.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice138
Žurková Adéla2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.138
148.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.125
149.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
151.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.118
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany118
153.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.113
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.113
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň113
156.Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha110
157.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.107
158.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.105
159.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice100
Marková Julie2005 Start Jihlava100
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka100
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky100
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.100
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub100
166.Javorská Anna2004 USK Plzeň99
167.Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany93
168.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.88
Kortová Kateřina2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.88
Krupičková Aneta2003 BA Plzeň88
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš88
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic88
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most88
174.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.84
175.Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš83
176.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.81
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.81
178.Tomášková Eva2003 BaC Kladno75
179.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno70
180.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.69
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.69
182.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha68
183.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň63
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové63
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.63
186.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín60
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA60
189.Doležalová Nikol2003 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
190.Pelčáková Natálie2003 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.54
191.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice50
Beránková Karolína2004 TJ Sokol Doubravka50
Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice50
Martincová Terezie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY50
202.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.45
203.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
204.Důrová Lucie2005 USK Plzeň38
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže38
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka38
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň38
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové38
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha38
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš38
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.38
212.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany33
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka33
214.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.30
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
217.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.25
218.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha24
219.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka20
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.20
222.Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.19
1.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.3060
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 3060
3.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2920
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2920
5.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2680
6.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2630
7.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2200
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2200
9.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1820
10.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1650
11.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1640
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha1640
13.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1600
14.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1580
15.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1530
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1530
17.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1520
18.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1480
19.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1440
20.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1430
21.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.1400
22.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem1390
23.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.1340
24.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice1280
25.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1250
26.Benediktová Klára2005 BA Plzeň1240
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1240
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1240
29.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1230
30.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
31.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1190
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1190
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1190
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1190
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1190
36.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1180
37.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1150
38.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.1140
39.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1080
40.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1050
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1050
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1050
43.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.990
44.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.970
45.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha965
46.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice940
47.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha925
48.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha905
49.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem900
50.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín890
51.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.830
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.830
53.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.825
54.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.800
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
56.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem780
57.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most775
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice775
59.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.750
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.750
62.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.730
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem730
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.730
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.730
66.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most720
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice720
68.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.705
69.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš700
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice700
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš700
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice700
73.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha695
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha695
75.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice690
76.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové675
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín675
78.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most670
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha670
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha670
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem670
82.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 650
83.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.640
84.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.620
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most620
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.620
87.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.590
88.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.570
89.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice565
90.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.558
91.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.551
92.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 550
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 550
94.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice540
95.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín535
96.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.530
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.530
98.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.520
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.520
100.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha513
101.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.495
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.495
103.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.490
104.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš488
105.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.480
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže480
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava480
108.Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.475
109.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.470
110.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš450
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha450
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.450
113.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice430
114.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.400
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.400
117.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice390
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha390
119.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha350
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.350
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
122.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.325
123.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha320
124.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava300
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.300
126.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.298
127.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka288
128.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín285
129.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň276
130.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice275
Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.275
132.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.270
133.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.250
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha250
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.250
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic250
137.Javorská Anna2004 USK Plzeň246
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň246
139.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice244
140.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
141.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
143.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA210
144.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most200
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice200
Krupičková Aneta2003 BA Plzeň200
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš200
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.200
Tomášková Eva2003 BaC Kladno200
Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš200
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.200
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno200
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most200
155.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha188
157.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.180
Jonášová Klára2006 BaC Kladno180
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno180
161.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha156
162.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.150
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
Marková Julie2005 Start Jihlava150
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.150
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou150
171.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha120
174.Kortová Kateřina2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.118
Žurková Adéla2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.118
176.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka113
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka113
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka113
179.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice100
Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 100
Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice100
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň100
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice100
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové100
Martincová Terezie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice100
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice100
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice100
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš100
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš100
202.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Beránková Karolína2004 TJ Sokol Doubravka88
Důrová Lucie2005 USK Plzeň88
Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany88
206.Doležalová Nikol2003 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.75
Pelčáková Natálie2003 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.75
Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš75
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš75
210.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka63
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.63
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY63
213.Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín60
214.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.50
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
218.Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany38
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany38
1.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2620
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2080
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2080
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1960
5.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1930
6.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1840
7.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1700
8.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1590
9.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1580
10.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1520
11.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1320
12.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
13.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1240
14.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1200
16.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem1190
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1190
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1190
19.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1150
20.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.1140
21.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1100
22.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1090
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1090
24.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1040
25.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem990
26.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.950
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.950
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha950
29.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.900
30.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín880
31.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 855
32.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.850
33.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
34.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.780
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem780
36.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.750
37.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.745
38.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice740
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice740
40.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha720
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice720
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.720
43.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem700
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové700
45.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice690
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 690
47.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.683
48.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice670
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha670
50.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.665
51.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha660
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem660
53.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice655
54.Benediktová Klára2005 BA Plzeň650
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice650
56.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice645
57.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš623
58.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most620
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most620
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové620
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha620
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha620
63.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.600
64.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.585
65.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.570
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.570
67.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice560
68.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.550
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha550
71.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.545
72.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.530
73.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.520
74.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.513
75.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín510
76.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice505
77.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha503
78.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.475
79.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš463
80.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.460
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem460
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem460
83.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha450
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.450
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice450
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.450
87.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice445
88.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha438
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš438
90.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha435
91.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.425
92.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most420
94.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.410
95.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš408
96.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň388
97.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.380
98.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.375
99.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.370
100.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.368
101.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín360
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.360
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava360
104.Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
105.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.345
106.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 325
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.325
108.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.316
109.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.305
110.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.300
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno300
112.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže295
113.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 280
114.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.275
115.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem260
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.260
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín260
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic260
119.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.250
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
122.Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem229
123.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.225
124.Jonášová Klára2006 BaC Kladno220
125.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.200
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha200
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky200
128.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice185
129.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.180
130.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.175
131.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
132.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.160
133.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice150
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most150
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice150
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava150
138.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka126
139.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.125
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.125
141.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice120
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
143.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha118
144.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.113
145.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.110
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
147.Javorská Anna2004 USK Plzeň101
148.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 100
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň100
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.100
Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany100
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.100
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.100
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub100
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Tomášková Eva2003 BaC Kladno100
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno100
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš100
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most100
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou100
171.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň88
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha88
173.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha80
174.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.75
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš75
176.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA68
177.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany63
178.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice60
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
181.Doležalová Nikol2003 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany59
183.Pelčáková Natálie2003 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.54
184.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice50
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové50
Marková Julie2005 Start Jihlava50
Martincová Terezie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové50
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice50
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.50
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice50
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
Žurková Adéla2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
200.Důrová Lucie2005 USK Plzeň38
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka38
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka38
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň38
204.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha30
Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín30
206.Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.25
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka25
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY25
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U17 - Český KrumlovC12.01.2019
2GPC U17- otevřený - Ústí nad LabemC12.01.2019
3GPC U17 - PlzeňC12.01.2019
4GPC U17 - otevřený - OsíkC19.01.2019
5GPC U17- Praha - Praha HamrC27.01.2019
6GPC U17 - Králův DvůrC27.01.2019
7GPC U17 - PodivínC02.02.2019
8GPC U17 - OpavaC03.02.2019
91. GPA U17 - Hradec KrálovéA17.02.2019
10GPC U17 21. Witte Cup Nejdek - NejdekC02.03.2019
11GPD U17 - ŠumperkD03.03.2019
12GPC U17 - otevřený - MostC09.03.2019
13GPC U17 - otevřený - Praha ZMC10.03.2019
14GPC U17 - ChropyněC10.03.2019
15GPD U17- otevřený - Ústí nad LabemD16.03.2019
16GPC U17 - AšC17.03.2019
171. GPB U17 - DobřanyB24.03.2019
18GPC U17 - LiberecC30.03.2019
19GPC U17 - Karlovy VaryC06.04.2019
20GPC U17 - otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
21GPC U17 - otevřený - KladnoC07.04.2019
22GPC U17 - otevřený - Hradec KrálovéC13.04.2019
23GPC U17 Radotín Cup - Praha RadotínC14.04.2019
24GPC U17 - Plzeň Bílá HoraC20.04.2019
25GPC U17- Praha - Praha HamrC27.04.2019
26GPC U17 - OlomoucC27.04.2019
27GPC U17 - MostC27.04.2019
28GPC U17 - České BudějoviceC27.04.2019
29GPC U17 - IvančiceC28.04.2019
30GPD U17 - TáborD04.05.2019
31GPC U17 - Benátky nad JizerouC04.05.2019
322. GPA U17 - Praha HamrA19.05.2019
33OP U17 - KladnoSKP26.05.2019
34GPC U17 - otevřený - Praha VinořC26.05.2019
35GPC U17 - ChropyněC08.06.2019
362. GPB U17 - PardubiceB09.06.2019
37GPC U17 - otevřený - Praha LužinyC09.06.2019
38GPC U17 Open Drive- čtyřhry, mixy - AšC31.08.2019
39GPC U17 - KladnoC01.09.2019
40GPC U17 - PřerovC07.09.2019
413. GPB U17 - Ústí nad LabemB15.09.2019
42GPD U17 - PlzeňD21.09.2019
43GPC U17 - PlzeňC22.09.2019
44OP U17 - České BudějoviceSKP28.09.2019
45GPC U17 - KladnoC29.09.2019
46GPC U17 - Praha RadotínC29.09.2019
47OP U17 - Karlovy VarySKP05.10.2019
48GPC U17 kvalifikační - TáborC19.10.2019
49OP U17 - Praha VinořSKP19.10.2019
50GPC U17 kvalifikační - Hradec KrálovéC19.10.2019
51OP U17 - Ústí nad LabemSKP19.10.2019
52GPC U17 kvalifikační - Karlovy VaryC19.10.2019
53GPC U17 kvalifikační - Králův DvůrC19.10.2019
54OP U17 - OpavaSKP26.10.2019
55GPD U17- V. Velká cena města Aš - AšD27.10.2019
56MČR U17 - Sportovní Centrum OstravaMČR03.11.2019
57GPD U17 - MostD16.11.2019
58GPC U17 - KlimkoviceC16.11.2019
59GPD U17 - Praha JeremiD17.11.2019
60GPC U17 - KladnoC17.11.2019
61GPC U17 - Ústí nad LabemC23.11.2019
62GPC U17 - OlomoucC23.11.2019
63GPC U17 - VendryněC23.11.2019
64GPC U17 - MostC30.11.2019
65GPC U17- O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC30.11.2019
66OP U17 - PardubiceSKP30.11.2019
67GPC U17 - OstravaC01.12.2019
68GPC U17 - PřerovC07.12.2019
69GPC U17- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2019
70OP U17 - BrnoSKP21.12.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading