logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 26.12.2019

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
26.12.2018 - 26.12.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ51
2.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.WJ98
3.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ169
4.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2480
5.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2420
6.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice2180
7.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1880
8.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1740
9.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1720
10.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1680
11.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1600
12.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1400
13.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1350
14.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1290
15.Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.1250
16.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1240
Morávek Michal2002 BaC Kladno1240
18.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1200
19.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1190
20.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1050
21.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1030
22.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.990
23.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka970
24.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka960
25.Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 950
26.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná900
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.900
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most900
29.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice895
30.Altera Jan2004 BaC Kladno890
31.Oros Marek2003 Super Stars Most870
32.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice840
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.840
34.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.820
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.820
36.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno780
37.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha750
38.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
39.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha725
40.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín720
41.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
42.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové685
43.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná670
44.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.655
45.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.653
46.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha640
47.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 620
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.620
49.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka618
50.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.613
51.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.600
52.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem595
53.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.570
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.570
55.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.550
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem550
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové550
58.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.541
59.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem520
60.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice510
61.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.480
62.Port Jan2003 BK TJ Baník Most475
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem475
64.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.445
65.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.420
66.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.395
67.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.385
68.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.376
69.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.370
70.Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.361
71.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem331
72.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA330
73.Matiska David2004 BK ARION PRAHA326
74.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.323
75.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha320
76.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton310
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.310
78.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.301
79.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
80.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice285
81.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek275
82.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka260
83.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.255
84.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha250
85.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava240
86.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.218
87.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 216
88.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice210
89.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.209
90.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.200
92.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha196
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 196
94.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 195
95.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem194
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA194
97.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA192
98.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.188
99.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub180
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín180
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka180
102.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha178
103.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.175
104.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.174
105.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice173
106.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem171
107.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 170
108.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná168
109.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.167
110.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub160
111.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice158
112.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín150
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
116.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem149
117.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha144
118.Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany141
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.141
120.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII138
121.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.135
122.Mladý Matěj2002 TJ Sokol Doubravka129
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha129
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.129
125.Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha126
126.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná125
127.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha123
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice123
129.Janáček David2004 BK ARION PRAHA116
130.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
131.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.108
Kóňa Jan2004 Super Stars Most108
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.108
134.Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 107
135.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.106
136.Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Kretek Tomáš2004 BA Plzeň100
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice100
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany100
142.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha90
143.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.63
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.63
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most63
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha63
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most63
149.Novák Jakub2002 SK Hamr, z.s. 62
150.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Schlauch Radek2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.60
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha60
154.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.58
155.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice50
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice50
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Vlasák David2004 Super Stars Most50
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.50
170.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška38
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové38
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 38
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most38
174.Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most33
175.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 30
176.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem28
177.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín25
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.25
180.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 20
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR76
2.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ39
3.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.3080
4.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice2720
5.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2570
6.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2560
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2560
8.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2430
9.Morávek Michal2002 BaC Kladno2220
10.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2180
11.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2170
12.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 1840
13.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1740
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 1740
15.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1730
16.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1630
17.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1590
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1590
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1590
20.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1580
Matula Jakub2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1580
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1580
23.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1540
24.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1430
25.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1405
26.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1350
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1350
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1350
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1350
30.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1340
31.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1250
32.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
33.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1150
34.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno1140
35.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem1100
36.Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.1080
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.1080
38.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha1050
39.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1040
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1040
41.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná1030
42.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem990
43.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná980
44.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.975
45.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.965
46.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem950
47.Oros Marek2003 Super Stars Most930
48.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.875
49.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.850
50.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha825
51.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.790
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.790
53.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín780
54.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem770
55.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha755
56.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové735
57.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.730
58.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice720
59.Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín700
60.Altera Jan2004 BaC Kladno695
61.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice670
62.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.630
63.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.620
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.620
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice620
66.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.618
67.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice610
68.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka605
69.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.575
Matiska David2004 BK ARION PRAHA575
71.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.570
72.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.550
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná550
74.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem545
75.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 540
76.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem520
77.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.510
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka510
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA510
80.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem500
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
82.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem490
83.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA485
84.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 483
85.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha475
86.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
87.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná460
Port Jan2003 BK TJ Baník Most460
89.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek400
91.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.390
92.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka380
93.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.360
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem360
95.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton355
96.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
97.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 325
98.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub320
Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub320
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha320
103.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.300
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
105.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.270
106.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha260
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha260
108.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.250
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
110.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha245
111.Janáček David2004 BK ARION PRAHA235
112.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA220
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice220
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.220
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice220
116.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka210
117.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.200
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
119.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII188
120.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava180
121.Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 178
122.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
123.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
125.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 158
126.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Hora Aleš2003 Super Stars Most150
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice150
Mladý Matěj2002 TJ Sokol Doubravka150
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice150
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Vlasák David2004 Super Stars Most150
135.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Kóňa Jan2004 Super Stars Most120
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.120
Schlauch Radek2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.120
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha120
140.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 118
141.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha110
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha110
143.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.105
Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany105
145.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.100
Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most100
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most100
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha100
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.100
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.100
160.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
162.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most68
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem68
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most68
165.Novák Jakub2002 SK Hamr, z.s. 60
166.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 50
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 50
1.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2860
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2780
3.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2040
4.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1940
5.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1880
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1780
7.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1640
8.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1520
9.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1440
10.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1400
11.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1340
12.Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 1270
13.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.1250
14.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1240
15.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
16.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1140
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná1140
18.Morávek Michal2002 BaC Kladno1120
19.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.1050
21.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1040
22.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice975
23.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.960
24.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem950
25.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.940
26.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.910
27.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.900
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.900
29.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem880
30.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.835
31.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.830
32.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové800
33.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.775
34.Matula Jakub2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.770
35.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice760
36.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem745
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha745
38.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín720
39.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
40.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno690
41.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.680
42.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 670
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka670
44.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.650
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.650
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem650
47.Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.626
48.Altera Jan2004 BaC Kladno580
49.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.570
50.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.550
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka550
52.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.530
53.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem500
54.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka480
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice480
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice480
57.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.475
58.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha450
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.450
Oros Marek2003 Super Stars Most450
61.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton420
62.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice410
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem410
64.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.390
65.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.360
Port Jan2003 BK TJ Baník Most360
67.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.350
68.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha340
69.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.310
70.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
72.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.291
73.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
74.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.270
75.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha258
76.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek250
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
81.Matiska David2004 BK ARION PRAHA238
82.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.220
83.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA218
84.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice210
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem210
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 210
87.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha200
Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín200
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové200
93.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín180
95.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 175
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.175
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha175
98.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha170
99.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub160
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem160
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA160
102.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.150
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA150
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.150
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice150
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha150
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice150
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
111.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
112.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 133
113.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
114.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.120
Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany120
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
118.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka105
119.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín100
Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Kretek Tomáš2004 BA Plzeň100
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.100
128.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.88
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany88
130.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha75
131.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 68
132.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha60
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha60
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.60
135.Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 58
136.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.50
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 50
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Novák Jakub2002 SK Hamr, z.s. 50
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 50
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná50
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most50
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ54
2.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ142
3.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ175
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ197
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 3080
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2660
7.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1880
8.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1700
9.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1540
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1540
11.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1420
12.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1390
13.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1320
14.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1300
15.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.1250
16.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1200
18.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1180
19.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1150
20.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1140
21.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1050
22.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.980
23.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem975
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.975
25.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 950
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice950
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.950
28.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 920
29.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.855
30.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA850
31.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.840
32.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.790
33.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice780
34.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem770
35.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.753
36.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA750
37.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice748
38.Pálková Tereza2002 Super Stars Most680
39.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem625
40.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka623
41.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem608
42.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.600
43.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň585
44.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem568
45.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.563
46.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.551
47.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče550
48.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most540
49.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.530
50.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.528
51.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.520
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice520
53.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka505
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.505
55.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
56.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
57.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice475
58.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice470
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany470
60.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 463
61.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.450
62.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most433
63.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.426
64.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín420
65.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.408
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
67.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.401
68.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.400
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha400
70.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
71.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha376
72.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.375
73.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.370
74.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha363
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha363
76.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.350
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem350
78.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most330
79.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.325
80.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice313
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha313
82.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň300
83.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic287
84.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem276
85.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice275
86.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice260
87.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
89.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha240
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.240
91.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany238
92.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem226
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most226
94.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most221
95.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.210
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
97.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub200
101.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 193
102.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže181
103.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha180
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha180
105.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka163
106.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most159
107.Brejchová Adéla2002 BK ARION PRAHA150
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub150
109.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 135
110.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
111.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Koloničná Hana2002 TJ Sokol Klimkovice120
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
115.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky100
125.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.88
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice88
127.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice83
128.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha80
129.Benediktová Klára2005 BA Plzeň68
130.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.63
132.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub60
133.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 50
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
141.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kocourová Barbora2001 SK Péřák z.s.38
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.38
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
146.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA25
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.25
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
149.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice20
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ86
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ86
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3260
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2820
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2760
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2620
7.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2580
8.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2240
9.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2220
10.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2130
11.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice2080
12.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1680
13.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1650
14.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1630
15.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1600
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1600
17.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1580
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1580
19.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1490
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1490
21.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1440
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1440
23.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1390
Šmídová Martina2002 BA Plzeň1390
25.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1300
26.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1240
27.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1200
28.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň1180
29.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha1150
30.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1140
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1140
32.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1090
33.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1075
34.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1063
35.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA1050
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1050
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.1050
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
39.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1040
40.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem1030
41.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1000
42.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem950
43.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.920
44.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka850
45.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice840
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice840
47.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha830
48.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA775
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.775
50.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.720
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.720
Pálková Tereza2002 Super Stars Most720
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most720
54.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
55.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.670
56.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice650
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.650
58.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.638
59.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.630
60.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.620
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.620
62.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.615
63.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.610
64.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem595
65.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.580
66.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem575
67.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.565
68.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.530
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.530
70.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.525
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče525
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice525
73.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha500
74.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.475
75.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň425
76.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem400
77.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice380
78.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice365
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín365
80.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic358
81.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 356
82.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka350
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.350
84.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice338
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.338
86.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most320
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.320
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most320
89.Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.280
90.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany270
91.Benediktová Klára2005 BA Plzeň250
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
94.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.225
95.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most220
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.220
97.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice200
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže200
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice200
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most200
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha200
106.Koloničná Hana2002 TJ Sokol Klimkovice180
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.180
108.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany175
109.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice150
Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 150
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.150
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice150
114.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 120
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha120
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha120
117.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
119.Brejchová Adéla2002 BK ARION PRAHA100
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka100
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Kocourová Barbora2001 SK Péřák z.s.100
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 100
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice100
140.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
142.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice50
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ89
2.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2780
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2660
4.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2240
5.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1940
6.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1920
7.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1880
8.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1780
9.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1660
10.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1340
11.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1300
12.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1290
13.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1200
14.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1170
15.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1110
16.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha1100
Šmídová Martina2002 BA Plzeň1100
18.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1090
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice1090
20.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1025
21.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.980
22.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.970
23.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA950
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem950
25.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem930
26.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.860
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice860
28.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice850
29.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.840
30.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka810
31.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.791
32.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.790
33.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.770
34.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem745
35.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.725
36.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.720
37.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha700
38.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň688
39.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.675
40.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.670
41.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.650
42.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.633
43.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče600
Pálková Tereza2002 Super Stars Most600
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha600
46.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice580
47.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha578
48.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.570
49.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
50.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most540
51.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem525
52.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice520
53.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.500
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA500
55.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most490
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.490
57.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.480
58.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.470
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.470
60.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem468
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.468
62.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most460
63.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice450
64.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.430
65.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka425
66.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín420
67.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.380
68.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.360
69.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 350
70.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.320
71.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.318
72.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.310
73.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.305
74.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
76.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic290
77.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.275
78.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice260
79.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha250
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice250
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice250
82.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha240
83.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem228
84.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany220
85.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most210
86.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
87.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 193
88.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.180
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.180
91.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most160
93.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.150
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub150
100.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno125
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha125
102.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
105.Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.110
106.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže100
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.100
117.Benediktová Klára2005 BA Plzeň88
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany88
119.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most60
Koloničná Hana2002 TJ Sokol Klimkovice60
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 60
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub60
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha60
124.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA50
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 50
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.50
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.50
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.50
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
139.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha25
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U19 - České BudějoviceC05.01.2019
2GPC U19 - OlomoucC05.01.2019
3GPC U19- Praha - Praha VinořC06.01.2019
4GPC U19 - BrnoC13.01.2019
5GPC U19 - KladnoC13.01.2019
6GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC26.01.2019
71. GPA U19 - Hradec KrálovéA27.01.2019
8GPC U19- otevřený - Praha JeremiC03.02.2019
9GPC U19 - DobruškaC09.02.2019
10GPC U19 - Liberec- VesecC09.02.2019
11GPC U19 - Brno - SlatinaC23.02.2019
121. GPB U19 - OrlováB03.03.2019
13GPC U19- otevřený - Praha HamrC16.03.2019
14GPC U19 - ChropyněC30.03.2019
15GPC U19 - NejdekC30.03.2019
16GPC U19 - Ústí nad LabemC06.04.2019
17GPC U19 - Praha JeremiC07.04.2019
18GPC U19 - KarvináC13.04.2019
19GPC U19- otevřený - Hradec KrálovéC20.04.2019
202. GPA U19 - Brno - SlatinaA05.05.2019
21GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
22GPC U19- otevřený - KladnoC19.05.2019
23GPC U19 - PlzeňC25.05.2019
24GPC U19 - MostC25.05.2019
25GPC U19 - BrnoC26.05.2019
262. GPB U19 - Brno - SlatinaB02.06.2019
27GPC U19- otevřený - Praha VinořC22.06.2019
28OP U19 - Králův DvůrSKP23.06.2019
293. GPB U19 - IvančiceB08.09.2019
30OP U19 - PlzeňSKP28.09.2019
31GPC U19 - MostC29.09.2019
32OP U19 - Český KrumlovSKP05.10.2019
33GPC U19 - Ústí nad LabemC05.10.2019
34GPC U19 - KladnoC06.10.2019
35OP U19 - BrnoSKP12.10.2019
36GPC U19 - Praha ZMC13.10.2019
37OP U19 - HoliceSKP27.10.2019
38GPC U19 - Plzeň- Bílá HoraC10.11.2019
39GPC U19 - VesecC17.11.2019
40GPC U19 - VendryněC23.11.2019
41GPC U19 kvalifikační - ChropyněC30.11.2019
42GPC U19 kvalifikační - PlzeňC01.12.2019
43GPC U19 kvalifikační - Rychnov nad KněžnouC07.12.2019
44OP U19 - Praha HamrSKP07.12.2019
45GPC U19 kvalifikační - České BudějoviceC08.12.2019
46OP U19 - VesecSKP08.12.2019
47GPC U19 kvalifikační - Benátky nad JizerouC08.12.2019
48OP U19 - OlomoucSKP08.12.2019
49MČR U19 - Orlová LutyněMČR15.12.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading