logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - redukovaný stav k 01.01.2020

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.01.2019 - 01.01.2020
Typ: 
Redukovaný
Sezona: 
2019-2020
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1480
2.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1150
3.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1100
4.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1050
6.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most990
7.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice930
8.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.900
9.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.850
10.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.840
11.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 800
12.Kundrát David2006 Badminton VK Aš735
13.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice690
14.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.680
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.680
16.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže645
17.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany625
18.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.595
19.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.580
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno580
21.Klimeš Vojtěch2006 TJ Sokol Plesná533
22.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové520
23.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.513
24.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha500
25.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.480
26.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha475
27.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice470
28.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové445
29.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.425
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.425
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš425
32.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.393
33.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.388
34.Jonáš Václav2006 BaC Kladno385
35.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic371
36.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem369
37.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín360
38.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.358
39.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.348
40.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.331
41.Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno330
42.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.325
43.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice311
44.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.301
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic301
46.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha300
47.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň298
48.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.285
49.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.280
50.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.277
51.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub273
Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.273
53.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.263
Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most263
55.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.260
56.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.255
57.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha254
58.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav250
59.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.248
60.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže247
61.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.236
62.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.235
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.235
64.Klokan Jakub2008 Super Stars Most230
65.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.226
66.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice213
67.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic210
68.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 201
69.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk200
70.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice198
71.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 196
72.Suchopár Jan2006 Super Stars Most191
Vališ Jan2006 Super Stars Most191
74.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha188
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.188
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.188
77.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš179
78.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha178
79.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín175
80.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.173
81.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
82.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice168
84.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.166
85.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.163
86.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice156
87.Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.155
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton155
89.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.153
90.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha152
91.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha151
92.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk150
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice150
Škvára Kristian2008 BaC Kladno150
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno150
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš150
97.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice144
98.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.143
99.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.138
100.Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové137
101.Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most134
102.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.133
103.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 129
104.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.125
105.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 124
106.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
107.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.109
108.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.102
109.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže101
110.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice100
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Macal Jiří2008 Super Stars Most100
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice100
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice100
117.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA99
118.Gašparín Adam2007 Super Stars Most88
Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.88
120.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.76
121.Jirák Miroslav2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.70
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most70
123.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.69
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.69
125.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
126.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.59
127.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk50
Holec Tadeáš2007 TJ Sokol Růžďka50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.50
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno50
135.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 49
136.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.47
137.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.45
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.45
Müller Jakub2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.45
140.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.44
141.Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek41
142.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA40
Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA40
144.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice38
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice38
146.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha34
147.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná30
148.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA29
149.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Bednář Vojtěch2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 25
Šimek Vojtěch2006 TJ Sokol Praha XIII25
Straszak Ondřej2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
161.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY20
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.20
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha20
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA20
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA20
Vávra Jan2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
Žďárek Vojta2006 TJ Montas Hradec Králové20
168.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice19
171.Mrvečka Pavel2006 BK Goram Teplice, z.s.16
172.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.15
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška15
174.Bárta Jakub2006 SK Prosek Praha14
Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 14
176.Satoranský Tomáš2006 SK Hamr, z.s. 11
177.Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 10
1.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1780
2.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1720
3.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1150
4.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1140
5.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1080
6.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1050
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1050
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1050
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1050
10.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
11.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most990
12.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
13.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany940
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže940
15.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice850
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha850
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové850
18.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
19.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice780
20.Kundrát David2006 Badminton VK Aš750
21.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.740
22.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.700
Klimeš Vojtěch2006 TJ Sokol Plesná700
24.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.690
25.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.680
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové680
27.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha675
28.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.650
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.650
30.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.630
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.630
32.Jonáš Václav2006 BaC Kladno625
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno625
34.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.595
35.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice570
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem570
37.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín550
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.550
39.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.530
Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most530
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.530
42.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.520
43.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš499
44.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.480
45.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.475
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.475
47.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín470
Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.470
50.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.460
51.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.450
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.450
53.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš449
54.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.445
55.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže425
56.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.420
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice420
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.420
Suchopár Jan2006 Super Stars Most420
Vališ Jan2006 Super Stars Most420
61.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.410
62.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic408
63.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 406
64.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic402
65.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň401
66.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav400
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.400
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice400
70.Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno395
71.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.375
72.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic370
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice370
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.370
75.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 363
76.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.350
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk350
78.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha326
79.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha320
80.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha313
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha313
82.Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.310
83.Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most306
84.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha300
Klokan Jakub2008 Super Stars Most300
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
87.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA285
88.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.283
89.Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové256
90.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
92.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.246
93.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.238
94.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA226
95.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton220
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 220
97.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.216
98.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha213
99.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice200
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice200
103.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 196
104.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
105.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 183
106.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany181
107.Müller Jakub2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.180
108.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.163
Jirák Miroslav2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.163
110.Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.154
111.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub150
Gašparín Adam2007 Super Stars Most150
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk150
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.150
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.150
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže150
Škvára Kristian2008 BaC Kladno150
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno150
123.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.147
124.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice125
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.125
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
127.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha113
128.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.100
Macal Jiří2008 Super Stars Most100
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice100
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha100
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most100
Šimek Vojtěch2006 TJ Sokol Praha XIII100
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Vávra Jan2006 Sokol Radotín Meteor Praha100
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno100
142.Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA88
143.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
145.Bárta Jakub2006 SK Prosek Praha63
146.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.59
147.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Bednář Vojtěch2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 50
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice50
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.50
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 50
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA50
Straszak Ondřej2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Žďárek Vojta2006 TJ Montas Hradec Králové50
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
166.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA38
167.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice25
1.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1280
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1050
3.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1040
4.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1000
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1000
6.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice950
7.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 900
10.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice850
11.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha800
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.800
13.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.750
14.Jonáš Václav2006 BaC Kladno740
15.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha700
16.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.690
17.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.680
18.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže630
19.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.620
20.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín580
Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.580
22.Klimeš Vojtěch2006 TJ Sokol Plesná570
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.570
24.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.530
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno530
26.Kundrát David2006 Badminton VK Aš525
27.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice520
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.520
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.520
30.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice500
31.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany475
32.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.460
33.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš435
34.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.400
35.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.393
36.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.370
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.370
38.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most363
39.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové360
40.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.356
41.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav350
42.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem348
43.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže313
44.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.310
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice310
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.310
47.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.300
Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín300
Klokan Jakub2008 Super Stars Most300
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
51.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.285
52.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.270
53.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.260
Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.260
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice260
56.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic248
57.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic245
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.245
59.Vališ Jan2006 Super Stars Most235
60.Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové225
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.225
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha225
63.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.220
64.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic214
65.Suchopár Jan2006 Super Stars Most210
66.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň201
67.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 200
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice200
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.200
70.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most198
71.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.188
72.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub185
73.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA180
74.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.175
Jirák Miroslav2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.175
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice175
77.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha168
78.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 163
79.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.160
80.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha150
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
83.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.145
84.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.141
85.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha135
86.Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno125
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.125
88.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 123
89.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.110
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.110
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.110
92.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.106
93.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš100
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice100
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice100
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk100
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno100
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice100
103.Šimek Vojtěch2006 TJ Sokol Praha XIII88
104.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.75
Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.75
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.75
107.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha60
108.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.59
109.Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.56
110.Holec Tadeáš2007 TJ Sokol Růžďka50
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Macal Jiří2008 Super Stars Most50
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice50
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice50
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most50
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže50
Škvára Kristian2008 BaC Kladno50
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice50
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
127.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
129.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA43
130.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 40
131.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.25
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.25
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Gašparín Adam2007 Super Stars Most25
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.25
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 25
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most25
146.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA20
147.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice13
1.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2360
2.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1730
3.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1600
4.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1230
5.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1200
6.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1140
7.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1090
8.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň1050
9.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1000
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1000
11.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha990
12.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice950
13.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
14.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.890
15.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice850
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice850
Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.850
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice850
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.850
20.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice650
21.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.646
22.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha640
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno640
24.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.625
25.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš600
26.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha575
27.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most570
28.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA563
29.Jonášová Klára2006 BaC Kladno560
30.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha550
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.550
32.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice530
33.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
34.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná500
35.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice480
36.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové445
37.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany438
38.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.435
39.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.420
40.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem413
41.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.401
42.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.400
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.400
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha400
45.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš385
46.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav380
47.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA376
48.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.371
49.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.370
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most370
51.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.350
52.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha343
53.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk326
54.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha311
55.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín310
56.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.308
57.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice285
58.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.283
59.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.282
60.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.273
Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.273
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.273
63.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
64.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
65.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most258
66.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice252
67.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
68.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA239
69.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice236
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná236
71.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice235
72.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka230
73.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.223
74.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha216
Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most216
76.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.213
77.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.208
78.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most207
79.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.200
80.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.198
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška198
82.Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové195
83.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice191
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.191
85.Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.185
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha185
87.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.180
88.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha175
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice175
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
92.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha172
93.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.162
94.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
95.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.159
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic159
97.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.156
98.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín155
99.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové151
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.151
101.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
103.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.149
104.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.148
105.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.145
106.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic144
107.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem138
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.138
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.138
111.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA137
112.Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice134
113.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha133
Hejnová Sára2007 USK Plzeň133
115.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.132
116.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.129
117.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
118.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.120
119.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
120.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 110
Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.110
122.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice105
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice105
124.Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice101
125.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha97
126.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš93
127.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice88
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 88
129.Marešová Anna2006 SK Prosek Praha83
130.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.81
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY81
132.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most80
133.Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 79
134.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem75
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
137.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové71
138.Chvastková Julie2006 Start Jihlava68
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka68
140.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.63
Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.63
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 63
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.63
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže63
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem63
146.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice55
147.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem51
148.Čechová Tereza2008 Super Stars Most50
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno50
Křížková Eva2008 BaC Kladno50
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub50
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
157.Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.45
158.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.44
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.44
160.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň38
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové38
162.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice34
163.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.28
164.Bocková Anežka2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.25
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno25
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Krajčí Natálie2007 BK Kopřivnice, z.s.25
Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno25
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
177.Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice20
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha20
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 20
Langová Lucie2006 Ostrava Badminton Klub20
Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka20
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 20
183.Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany19
184.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.13
1.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2120
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2120
3.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2020
4.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1680
5.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1450
6.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1440
7.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1430
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1430
9.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1330
10.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1300
11.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1230
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1230
13.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1050
Dvořáková Anna2006 BA Plzeň1050
15.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA1000
17.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.990
18.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.890
19.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha825
20.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 800
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha800
22.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.790
23.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka750
24.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice740
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice740
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice740
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš740
28.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice730
29.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.680
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.680
31.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice675
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice675
33.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem670
34.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most655
35.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.650
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA650
37.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.625
38.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.623
39.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.620
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná620
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most620
42.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.600
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.600
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk600
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové600
46.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav580
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín580
48.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most570
Jonášová Klára2006 BaC Kladno570
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.570
51.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.550
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice550
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.550
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha550
55.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.520
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.520
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno520
58.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice500
59.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.495
60.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA450
Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany450
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most450
63.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.430
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice430
65.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.420
Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.420
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná420
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.420
69.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice410
70.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA400
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton400
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice400
73.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.396
74.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.395
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.395
76.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic393
77.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha388
78.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most380
79.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš375
80.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.370
81.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 360
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín360
83.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.350
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
85.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha344
86.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic333
87.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha320
88.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.300
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.300
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.300
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.300
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.300
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.300
97.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha285
98.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.281
99.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
100.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.275
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.275
102.Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.268
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.268
104.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha250
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové250
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové250
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice250
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha250
111.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.220
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem220
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška220
114.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.200
Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové200
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 200
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha200
119.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice180
120.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň176
121.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha175
122.Chvastková Julie2006 Start Jihlava150
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno150
Křížková Eva2008 BaC Kladno150
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže150
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice150
132.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka147
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka147
134.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.144
135.Marešová Anna2006 SK Prosek Praha138
136.Hejnová Sára2007 USK Plzeň131
137.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.125
139.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice110
140.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha104
141.Čechová Tereza2008 Super Stars Most100
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Langová Lucie2006 Ostrava Badminton Klub100
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub100
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Portová Anna2007 BK TJ Baník Most100
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha100
Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
156.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
157.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
159.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY63
160.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
161.Bocková Anežka2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice50
Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno50
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Koudelková Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Krajčí Natálie2007 BK Kopřivnice, z.s.50
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha50
Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno50
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín50
176.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha44
Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha44
178.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem25
1.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1640
2.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1280
3.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1180
4.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1150
5.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1050
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1050
7.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1000
8.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice950
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha950
10.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň900
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
12.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové890
13.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.800
14.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.775
15.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice770
16.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
17.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice700
18.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.690
19.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.680
20.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha668
21.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha650
22.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.590
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno590
24.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.570
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná570
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.570
27.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.550
28.Jonášová Klára2006 BaC Kladno530
29.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA510
30.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha508
31.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.500
32.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.488
33.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.480
34.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany475
35.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk470
36.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín460
37.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav420
38.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most410
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové410
40.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice408
41.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA406
42.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice405
43.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka400
44.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem388
45.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.371
46.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.370
47.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice360
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most360
49.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.350
50.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic333
51.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.330
52.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.310
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice310
54.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton300
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
56.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most295
57.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most288
58.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.285
59.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha284
60.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.275
61.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška270
62.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.269
63.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 266
64.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná260
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.260
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.260
67.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA250
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice250
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.250
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.250
71.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.245
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.245
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín245
74.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha235
75.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš229
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.229
77.Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové225
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.225
79.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.210
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most210
82.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA200
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice200
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice200
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.200
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
87.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic189
88.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha175
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.175
90.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice170
91.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha169
92.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš163
93.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.150
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové150
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové150
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
97.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha138
98.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice135
99.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha130
100.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.125
101.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice120
102.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice110
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.110
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem110
105.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 100
Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.100
Chvastková Julie2006 Start Jihlava100
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.100
Portová Anna2007 BK TJ Baník Most100
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice100
116.Hejnová Sára2007 USK Plzeň94
117.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 90
118.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
119.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha84
120.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha80
121.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.75
126.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY63
127.Čechová Tereza2008 Super Stars Most50
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové50
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno50
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Křížková Eva2008 BaC Kladno50
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 50
Langová Lucie2006 Ostrava Badminton Klub50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha50
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže50
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
146.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
147.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň38
Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka38
149.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha30
150.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice25
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Krajčí Natálie2007 BK Kopřivnice, z.s.25
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub25
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 25
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.25
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
163.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha13
ČísloTurnajGPDatum
1GPD U15 - ŠumperkD12.01.2019
2GPD U15- Praha - Praha ProsekD13.01.2019
3GPC U15 - České BudějoviceC19.01.2019
4GPC U15 - Velké PavloviceC19.01.2019
5GPC U15 - MostC19.01.2019
6GPC U15 - Ridera OstravaC19.01.2019
7GPC U15 - AšC20.01.2019
8GPC U15- otevřený - PardubiceC02.02.2019
9GPC U15- Praha - Praha HamrC02.02.2019
10GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD02.02.2019
11GPC U15 - Benátky nad JizerouC03.02.2019
121. GPA U15 - MostA10.02.2019
13GPD U15 - PlzeňD10.02.2019
14GPC U15 - Karlovy VaryC23.02.2019
15GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha JeremiC23.02.2019
16GPC U15- otevřený - KladnoC24.02.2019
17GPC U15 - MostC24.02.2019
18GPC U15 - BrnoC02.03.2019
191. GPB U15 - PardubiceB10.03.2019
20GPD U15 - TáborD23.03.2019
21GPC U15 - LiberecC23.03.2019
22GPC U15- otevřený - OrlováC23.03.2019
23GPC U15 - AšC30.03.2019
24GPC U15 - IvančiceC06.04.2019
25GPC U15- otevřený - ŠumperkC06.04.2019
26GPC U15- otevřený - Praha HamrC07.04.2019
27GPC U15- otevřený - KlimkoviceC07.04.2019
28GPC U15 - České BudějoviceC13.04.2019
29GPC U15 - MostC14.04.2019
30GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
31GPC U15 - PřerovC20.04.2019
32GPC U15- otevřený - HoliceC27.04.2019
33GPC U15 - PlzeňC27.04.2019
34GPC U15 - Benátky nad JizerouC28.04.2019
35GPC U15- Praha - Praha JeremiC28.04.2019
36GPD U15- otevřený - Ústí nad LabemD04.05.2019
37GPD U15 - PlzeňD04.05.2019
38GPC U15 - BrnoC05.05.2019
39GPD U15- otevřený - MostD11.05.2019
402. GPA U15 - AšA12.05.2019
412. GPB U15 - Praha SkalkaB16.06.2019
42OP U15 - Benátky nad JizerouSKP22.06.2019
43GPC U15- otevřený - Praha JeremiC22.06.2019
44OP U15 - HoliceSKP01.09.2019
45OP U15 - České BudějoviceSKP07.09.2019
46GPC U15 - OpavaC07.09.2019
47GPC U15 - Ústí nad LabemC08.09.2019
48OP U15 - AšSKP08.09.2019
49GPC U15 - ŠumperkC08.09.2019
50GPC U15 - Králův DvůrC08.09.2019
51GPC U15 - BB Arena- Praha LetňanyC14.09.2019
52GPD U15 - VesecD21.09.2019
53GPD U15 - PlzeňD21.09.2019
543. GPB U15 - PardubiceB22.09.2019
55GPD U15 - StrakoniceD28.09.2019
56GPC U15 kvalifikační - PlzeňC28.09.2019
57OP U15 - KopřivniceSKP28.09.2019
58GPC U15 kvalifikační - IvančiceC29.09.2019
59GPC U15 kvalifikační - TáborC05.10.2019
60GPC U15 kvalifikační - Hradec KrálovéC05.10.2019
61GPC U15 kvalifikační - KladnoC05.10.2019
62OP U15 - VesecSKP05.10.2019
63OP U15 - Praha ZMSKP05.10.2019
64GPD U15- Novoměstský pohár - Nové Město nad MetujíD12.10.2019
65MČR U15 - MostMČR13.10.2019
66OP U15 - Brno TuřanySKP19.10.2019
67GPD U15- V. Velká cena města Aš - AšD27.10.2019
68GPC U15 - KladnoC03.11.2019
69GPC U15 - VendryněC09.11.2019
70GPC U15 - VesecC10.11.2019
71GPD U15 - PlzeňD10.11.2019
72GPC U15 - MostC16.11.2019
73GPC U15 - OlomoucC16.11.2019
74GPC U15 - KlimkoviceC17.11.2019
75GPD U15 - MostD23.11.2019
76GPD U15- dvouhry - Praha JeremiD30.11.2019
77GPD U15 - TáborD01.12.2019
78GPC U15- O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC01.12.2019
79GPC U15 - Hradec KrálovéC14.12.2019
80GPC U15 - Králův DvůrC14.12.2019
81GPC U15 - OstravaC14.12.2019
82GPC U15- Přebor Prahy - Praha ZMC14.12.2019
83GPC U15- dvouhry - AšC15.12.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading