logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - redukovaný stav k 01.01.2020

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.01.2019 - 01.01.2020
Typ: 
Redukovaný
Sezona: 
2019-2020
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ51
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2020
3.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1880
4.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1540
5.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1480
6.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1200
7.Morávek Michal2002 BaC Kladno1140
8.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1100
9.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1090
10.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1040
11.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1000
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.1000
13.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha990
14.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava950
15.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.890
16.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem880
17.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.840
18.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.800
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most800
20.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice795
21.Altera Jan2004 BaC Kladno790
22.Oros Marek2003 Super Stars Most750
23.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice740
24.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.720
Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín720
26.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.700
27.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno680
28.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.630
29.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha625
30.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha610
31.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.605
32.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha600
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.600
34.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové585
35.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.570
36.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.565
37.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka530
38.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.520
39.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.513
40.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem495
41.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.480
42.Port Jan2003 BK TJ Baník Most475
43.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.450
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem450
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové450
46.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.420
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem420
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.420
49.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem400
50.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.385
51.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.370
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.370
53.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA330
54.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.326
55.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.323
56.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha320
57.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton310
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.310
59.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem301
60.Matiska David2004 BK ARION PRAHA276
61.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek275
62.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka260
63.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.255
64.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha250
65.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava240
66.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 216
67.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice210
68.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.200
70.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha196
71.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.188
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
73.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín180
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka180
75.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha178
76.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.175
77.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.174
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA174
79.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice173
80.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA172
81.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.171
82.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 170
83.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná168
84.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.167
85.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 166
86.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem164
87.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice158
88.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín150
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
92.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem149
93.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha144
94.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.141
95.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII138
96.Mladý Matěj2002 TJ Sokol Doubravka129
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha129
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.129
99.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná125
100.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha123
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice123
102.Janáček David2004 BK ARION PRAHA116
103.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
104.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.108
Kóňa Jan2004 Super Stars Most108
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.108
107.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.106
108.Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Kretek Tomáš2004 BA Plzeň100
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice100
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany100
113.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha90
114.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.63
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.63
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most63
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha63
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most63
120.Novák Jakub2002 SK Hamr, z.s. 62
121.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Schlauch Radek2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.60
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha60
125.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.58
126.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice50
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice50
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Vlasák David2004 Super Stars Most50
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.50
141.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška38
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové38
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 38
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most38
145.Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most33
146.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem28
147.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín25
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.25
150.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 20
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR76
2.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2780
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2360
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2360
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2180
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2180
7.Morávek Michal2002 BaC Kladno1970
8.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1390
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1390
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1390
11.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1380
12.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1350
13.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1340
14.Matula Jakub2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1330
15.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
16.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1190
17.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1150
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1150
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1150
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1150
21.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1140
22.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1050
23.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA950
24.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín940
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno940
26.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem900
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.900
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha900
29.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.890
30.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.865
31.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.850
32.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem840
33.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.800
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem800
35.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín780
Oros Marek2003 Super Stars Most780
37.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.740
38.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.730
39.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.725
40.Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín700
41.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.690
42.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha655
43.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem650
44.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové635
45.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice610
46.Altera Jan2004 BaC Kladno575
47.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná550
48.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 540
49.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.520
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.520
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice520
52.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.510
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka510
54.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.500
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
56.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem490
57.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.475
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha475
Matiska David2004 BK ARION PRAHA475
60.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
62.Port Jan2003 BK TJ Baník Most460
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA460
64.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem445
65.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA425
66.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem420
67.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná410
68.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek400
70.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.390
71.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka380
72.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.360
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem360
74.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton355
75.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 325
76.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha320
79.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.300
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
81.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.270
82.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha260
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha260
84.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.250
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
86.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha245
87.Janáček David2004 BK ARION PRAHA235
88.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA220
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice220
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.220
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice220
92.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka210
93.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.200
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
95.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII188
96.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava180
97.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
98.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
100.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 158
101.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Hora Aleš2003 Super Stars Most150
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice150
Mladý Matěj2002 TJ Sokol Doubravka150
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice150
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Vlasák David2004 Super Stars Most150
110.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Kóňa Jan2004 Super Stars Most120
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.120
Schlauch Radek2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.120
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha120
115.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 118
116.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha110
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha110
118.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.105
119.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.100
Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most100
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most100
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha100
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.100
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.100
133.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
135.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most68
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem68
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most68
138.Novák Jakub2002 SK Hamr, z.s. 60
139.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 50
1.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2480
2.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1800
3.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1780
4.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1640
5.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1370
6.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1340
7.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1300
8.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.1050
9.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1040
10.Morávek Michal2002 BaC Kladno940
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most940
12.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava890
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.890
14.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.860
15.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha850
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.850
17.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem830
18.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice825
19.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem800
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.800
21.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.750
22.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.735
23.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.730
24.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín720
25.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.675
26.Matula Jakub2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.670
27.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice660
28.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové650
29.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha645
30.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.630
31.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem625
32.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha600
34.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno590
35.Altera Jan2004 BaC Kladno580
36.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.550
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem550
38.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.530
39.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.520
40.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka500
41.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka480
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice480
43.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.475
44.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.450
45.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice430
46.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton420
47.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem400
Oros Marek2003 Super Stars Most400
49.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.390
50.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem360
Port Jan2003 BK TJ Baník Most360
52.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.350
53.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha340
54.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.310
55.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
56.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.291
57.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
58.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.270
59.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.260
60.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha258
61.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek250
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
64.Matiska David2004 BK ARION PRAHA238
65.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.220
66.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA218
67.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem210
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 210
69.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha200
Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín200
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové200
74.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín180
76.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha175
77.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha170
78.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem160
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA160
80.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.150
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA150
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.150
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice150
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha150
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice150
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
89.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
90.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 133
91.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
92.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.120
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
95.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka105
96.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín100
Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Kretek Tomáš2004 BA Plzeň100
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.100
105.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.88
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany88
107.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha75
108.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 68
109.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha60
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha60
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.60
112.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 50
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Novák Jakub2002 SK Hamr, z.s. 50
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná50
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most50
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ54
2.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ175
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ197
4.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2660
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2600
6.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1680
7.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1540
8.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1400
9.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1220
10.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1150
11.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1140
12.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.1100
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1100
14.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1000
16.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most980
17.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové950
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.950
19.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.925
20.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.880
21.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem825
22.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 820
23.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 800
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice800
25.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.753
26.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA750
27.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.740
28.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.690
29.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice680
30.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem650
31.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice648
32.Pálková Tereza2002 Super Stars Most580
33.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most540
34.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.528
35.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem525
36.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka523
37.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.520
38.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.513
39.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem508
40.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče500
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.500
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
43.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.488
44.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň485
45.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.480
46.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem468
47.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 463
48.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.455
49.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice420
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín420
51.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka405
52.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.400
53.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most383
54.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
55.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.375
56.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.363
57.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.351
58.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.350
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem350
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha350
61.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha338
62.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most330
63.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha326
64.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.325
65.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.320
66.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice313
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha313
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha313
69.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic287
70.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice275
71.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice260
72.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
74.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha240
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.240
76.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany238
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem238
78.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most221
79.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.210
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
81.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub200
84.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 193
85.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem188
86.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže181
87.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha180
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha180
89.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka163
90.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most159
91.Brejchová Adéla2002 BK ARION PRAHA150
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub150
93.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 135
94.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
95.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Koloničná Hana2002 TJ Sokol Klimkovice120
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
99.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky100
108.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.88
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice88
110.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice83
111.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha80
112.Benediktová Klára2005 BA Plzeň68
113.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.63
115.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub60
116.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 50
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
123.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.38
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
127.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA25
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
129.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice20
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ86
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ86
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3260
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2820
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2760
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2620
7.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2180
8.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2020
9.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1430
10.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1380
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1380
12.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1350
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1350
14.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1330
15.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1290
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1290
17.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1240
18.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1200
19.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1190
20.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1150
21.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1050
22.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň980
23.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.975
24.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha950
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.950
26.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem940
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem940
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.940
29.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem850
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA850
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem850
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice850
33.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 840
34.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem800
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.800
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.800
37.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice740
38.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha730
39.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka700
40.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.675
41.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.670
42.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.650
43.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.630
44.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.620
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.620
Pálková Tereza2002 Super Stars Most620
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most620
48.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha600
49.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.580
50.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.565
51.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice550
52.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.540
53.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.530
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.530
55.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.525
56.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.520
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.520
58.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha500
59.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem495
60.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem475
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.475
62.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče450
63.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem400
64.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice380
65.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice365
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín365
67.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic358
68.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 356
69.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka350
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.350
71.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice338
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.338
73.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most320
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.320
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most320
76.Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.280
77.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany270
78.Benediktová Klára2005 BA Plzeň250
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
81.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.225
82.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most220
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.220
84.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice200
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže200
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice200
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha200
92.Koloničná Hana2002 TJ Sokol Klimkovice180
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.180
94.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice150
Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 150
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.150
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice150
99.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 120
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha120
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha120
102.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
104.Brejchová Adéla2002 BK ARION PRAHA100
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka100
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 100
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.100
122.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
124.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice50
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ89
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2660
3.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2480
4.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2000
5.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1780
6.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1460
7.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1190
8.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1140
9.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1100
10.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1050
11.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1000
12.Šmídová Martina2002 BA Plzeň950
13.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 940
14.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha900
15.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové875
16.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.870
17.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.840
18.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.830
19.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA800
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem800
21.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem780
22.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.760
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice760
24.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice750
25.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.691
26.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.690
27.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka675
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.675
29.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.670
30.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem625
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.625
32.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha600
33.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň588
34.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.583
35.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice580
36.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče550
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.550
39.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most540
40.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha528
41.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.520
42.Pálková Tereza2002 Super Stars Most500
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha500
44.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most490
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.490
46.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.480
47.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.470
48.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.450
49.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.430
50.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka425
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem425
52.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice420
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín420
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.420
55.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem418
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.418
57.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most410
58.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.380
59.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 350
60.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.318
61.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.310
62.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.305
63.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
64.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic290
65.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.275
66.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice260
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.260
68.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice250
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice250
70.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha240
71.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem228
72.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany220
73.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most210
74.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha200
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
76.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 193
77.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.180
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.180
80.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most160
82.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.150
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub150
89.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha125
90.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
93.Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.110
94.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže100
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.100
104.Benediktová Klára2005 BA Plzeň88
105.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most60
Koloničná Hana2002 TJ Sokol Klimkovice60
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 60
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub60
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha60
110.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA50
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 50
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.50
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.50
122.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha25
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U19 - České BudějoviceC05.01.2019
2GPC U19 - OlomoucC05.01.2019
3GPC U19- Praha - Praha VinořC06.01.2019
4GPC U19 - BrnoC13.01.2019
5GPC U19 - KladnoC13.01.2019
6GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC26.01.2019
71. GPA U19 - Hradec KrálovéA27.01.2019
8GPC U19- otevřený - Praha JeremiC03.02.2019
9GPC U19 - DobruškaC09.02.2019
10GPC U19 - Liberec- VesecC09.02.2019
11GPC U19 - Brno - SlatinaC23.02.2019
121. GPB U19 - OrlováB03.03.2019
13GPC U19- otevřený - Praha HamrC16.03.2019
14GPC U19 - ChropyněC30.03.2019
15GPC U19 - NejdekC30.03.2019
16GPC U19 - Ústí nad LabemC06.04.2019
17GPC U19 - Praha JeremiC07.04.2019
18GPC U19 - KarvináC13.04.2019
19GPC U19- otevřený - Hradec KrálovéC20.04.2019
202. GPA U19 - Brno - SlatinaA05.05.2019
21GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
22GPC U19- otevřený - KladnoC19.05.2019
23GPC U19 - PlzeňC25.05.2019
24GPC U19 - MostC25.05.2019
25GPC U19 - BrnoC26.05.2019
262. GPB U19 - Brno - SlatinaB02.06.2019
27GPC U19- otevřený - Praha VinořC22.06.2019
28OP U19 - Králův DvůrSKP23.06.2019
293. GPB U19 - IvančiceB08.09.2019
30OP U19 - PlzeňSKP28.09.2019
31GPC U19 - MostC29.09.2019
32OP U19 - Český KrumlovSKP05.10.2019
33GPC U19 - Ústí nad LabemC05.10.2019
34GPC U19 - KladnoC06.10.2019
35OP U19 - BrnoSKP12.10.2019
36GPC U19 - Praha ZMC13.10.2019
37OP U19 - HoliceSKP27.10.2019
38GPC U19 - Plzeň- Bílá HoraC10.11.2019
39GPC U19 - VesecC17.11.2019
40GPC U19 - VendryněC23.11.2019
41GPC U19 kvalifikační - ChropyněC30.11.2019
42GPC U19 kvalifikační - PlzeňC01.12.2019
43GPC U19 kvalifikační - Rychnov nad KněžnouC07.12.2019
44OP U19 - Praha HamrSKP07.12.2019
45GPC U19 kvalifikační - České BudějoviceC08.12.2019
46OP U19 - VesecSKP08.12.2019
47GPC U19 kvalifikační - Benátky nad JizerouC08.12.2019
48OP U19 - OlomoucSKP08.12.2019
49MČR U19 - Orlová LutyněMČR15.12.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading