logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 02.01.2020

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
02.01.2019 - 02.01.2020
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1430
2.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1330
3.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1280
4.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1140
5.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1090
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1090
7.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1050
8.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1040
9.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš990
Klokan Jakub2008 Super Stars Most990
11.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.930
12.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.900
14.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice850
15.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.825
16.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice780
17.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.730
18.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice715
19.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk680
20.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.665
21.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.623
22.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.620
23.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 580
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš580
25.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.570
26.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš550
27.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno543
28.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most500
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha500
30.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.446
31.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 428
32.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.420
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.420
34.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha394
35.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy387
36.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.384
37.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.383
38.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha375
39.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš374
40.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.371
41.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha363
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.363
43.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno358
44.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha351
45.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.346
46.Michl Lukáš2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.324
47.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.319
48.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.311
49.Macal Jiří2008 Super Stars Most301
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.301
51.Škvára Kristian2008 BaC Kladno289
52.Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice288
53.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.282
54.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem279
55.Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.275
56.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most265
57.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.260
58.Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice259
59.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice245
60.Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.233
61.Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové229
62.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.226
63.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.223
64.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná221
65.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.216
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.216
67.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
68.Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk206
69.Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.204
70.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most182
71.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany179
72.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.175
73.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.172
74.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže171
75.Kozák David2010 Badminton VK Aš169
76.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice167
77.Hamr Lukáš2010 Badminton Sharks Brno, z.s.165
78.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY163
79.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška158
80.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA156
81.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.151
82.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.148
83.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha136
84.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.133
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk133
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.133
87.Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.131
88.Hašek Matyáš2010 Sokol Radotín Meteor Praha122
89.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.120
90.Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.118
91.Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem111
92.Valášek Martin2009 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.110
93.Jašek Jakub2010 Badminton Sharks Brno, z.s.108
94.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.103
95.Fošum Václav2010 TJ Sokol Křemže102
96.Raithel Nikolas2011 Badminton VK Aš101
Volfík Tadeáš2011 Badminton VK Aš101
98.Foukal Ondřej2008 SK Kuklenská Brno, z.s.100
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.100
100.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem90
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY90
102.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY88
103.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha86
104.Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.84
105.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice83
106.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA81
107.Harnoš Ondřej2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem80
109.Nachtman Daniel2010 SK Prosek Praha79
110.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha77
111.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.76
112.Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha75
Stružka Jan Vladimír2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
114.Klimeš Vít2008 TJ Sokol České Budějovice73
115.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.70
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha70
117.Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem69
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.69
119.Košuta Tobiáš2009 SKP Kometa Brno - RS Badminton63
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice63
Ponec Jiří2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.63
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice63
123.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA60
Švestka René2009 Kabal team Karviná60
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 60
126.Vágner Tobiáš2008 BK ARION PRAHA59
127.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice58
Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
129.Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha54
130.Švejda Martin2008 SK Prosek Praha52
131.Bezděk Šimon2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Hejl Jakub2009 TJ Lanškroun, z.s.50
Kubát Vojtěch2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Ondra Martin2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Sedlák Marek2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Sikora Patrik2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
137.Šuma Marek2009 TJ Chemička Ústí nad Labem49
138.Frendl Matyáš2008 BK Kopřivnice, z.s.40
139.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.38
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou38
Tušl Šimon2009 TJ Sokol České Budějovice38
142.Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 36
143.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.35
144.Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem34
145.DINH Duc Trung2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.31
146.Hartl David2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.30
147.Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most29
Ženíšek Tomáš2009 TJ Sokol Doubravka29
149.Bělohlávek Ondřej2009 BK TU v Liberci, z.s.25
Krejčiřík Timon2010 SK Badminton Přerov, z.s.25
Minařík Josef2008 TJ Slovan Vesec, z.s.25
152.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY20
Hudec Jiří2009 TJ Sokol Klimkovice20
Lencse Štěpán2008 TJ Sokol Klimkovice20
Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 20
156.Lorenc Radim2009 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.19
157.Holič Václav2008 SK Prosek Praha14
Kincl Štěpán2009 SK Prosek Praha14
159.Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže13
160.Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 10
161.Přibáň Martin2010 SK JEREMI, z.s.9
1.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha3260
2.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1980
3.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1680
4.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1480
5.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1450
6.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1430
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1430
8.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1330
9.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1190
10.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1150
11.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1050
12.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice1000
13.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš990
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice990
Klokan Jakub2008 Super Stars Most990
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.990
17.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.930
18.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno860
19.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.815
20.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.800
21.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 780
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.780
23.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 775
24.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.715
25.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most700
26.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice670
27.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.666
28.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš665
29.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk660
30.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha655
31.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.630
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.630
33.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha625
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.625
35.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha616
36.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy615
37.Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš603
38.Škvára Kristian2008 BaC Kladno600
39.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš598
40.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem580
Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.580
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.580
43.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha545
44.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.540
45.Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.530
46.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže520
47.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha511
48.Macal Jiří2008 Super Stars Most500
Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno500
50.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.495
51.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most470
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice470
53.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná460
54.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most450
55.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.445
56.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.430
57.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.420
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice420
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.420
60.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.416
61.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA408
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha408
63.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice400
64.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice380
65.Michl Lukáš2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.375
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.375
67.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.355
68.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
69.Fošum Václav2010 TJ Sokol Křemže308
70.Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk300
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk300
72.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.288
73.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA281
74.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice280
75.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.270
Hamr Lukáš2010 Badminton Sharks Brno, z.s.270
Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.270
78.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.250
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice250
81.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.245
82.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.241
83.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY225
84.Klimeš Vít2008 TJ Sokol České Budějovice220
Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.220
86.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem213
87.Vágner Tobiáš2008 BK ARION PRAHA210
88.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY200
89.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA198
90.Raithel Nikolas2011 Badminton VK Aš188
91.Hašek Matyáš2010 Sokol Radotín Meteor Praha175
Kozák David2010 Badminton VK Aš175
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem175
94.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany170
Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.170
96.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem163
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.163
98.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.159
99.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.150
Hartl David2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha150
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Košuta Tobiáš2009 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Ponec Jiří2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
108.Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové138
109.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha135
110.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou125
111.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha118
112.Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice110
Valášek Martin2009 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.110
114.Švejda Martin2008 SK Prosek Praha108
115.DINH Duc Trung2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Hejl Jakub2009 TJ Lanškroun, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kubát Vojtěch2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha100
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Tušl Šimon2009 TJ Sokol České Budějovice100
Volfík Tadeáš2011 Badminton VK Aš100
124.Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 88
125.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
126.Harnoš Ondřej2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.60
Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.60
Sikora Patrik2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.60
Švestka René2009 Kabal team Karviná60
130.Bezděk Šimon2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY50
Krejčiřík Timon2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY50
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Nachtman Daniel2010 SK Prosek Praha50
Ondra Martin2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Sedlák Marek2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 50
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most50
143.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 25
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 25
1.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1800
2.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1680
3.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1530
4.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1520
5.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1320
6.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1050
7.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice1010
8.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.950
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha950
10.Klokan Jakub2008 Super Stars Most900
11.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.890
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.890
13.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.880
Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 880
15.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.870
16.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš850
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice850
18.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.820
19.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk800
20.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 650
21.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.640
22.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha620
Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.620
24.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.618
25.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice600
26.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most580
27.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice520
28.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.500
29.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.495
30.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno480
31.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most470
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.470
33.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha458
34.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.450
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš450
36.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.430
37.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.400
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice400
39.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha395
40.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha378
41.Macal Jiří2008 Super Stars Most370
Michl Lukáš2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.370
43.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha350
44.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem325
45.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.320
46.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže310
47.Škvára Kristian2008 BaC Kladno300
48.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.280
49.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice270
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.270
51.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.260
Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.260
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice260
54.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha250
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš250
56.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.245
57.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY238
58.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA223
59.Klimeš Vít2008 TJ Sokol České Budějovice220
60.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA219
61.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.210
Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.210
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.210
64.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy200
65.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno195
66.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice185
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany185
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.185
69.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná180
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.180
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
72.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.160
73.Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
75.Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice145
76.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY138
77.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA134
78.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška120
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
80.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice110
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.110
82.Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 108
83.Vágner Tobiáš2008 BK ARION PRAHA101
84.Hejl Jakub2009 TJ Lanškroun, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou100
Košuta Tobiáš2009 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha100
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Raithel Nikolas2011 Badminton VK Aš100
Sedlák Marek2008 Sokol Radotín Meteor Praha100
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha100
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Volfík Tadeáš2011 Badminton VK Aš100
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice100
97.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.85
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha85
99.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.80
Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
102.Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha75
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem75
105.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha68
106.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Valášek Martin2009 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.60
108.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Bělohlávek Ondřej2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš50
Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice50
Fošum Václav2010 TJ Sokol Křemže50
Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Nachtman Daniel2010 SK Prosek Praha50
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Šuma Marek2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové50
Tušl Šimon2009 TJ Sokol České Budějovice50
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.50
123.Harnoš Ondřej2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.30
Sikora Patrik2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.30
Švestka René2009 Kabal team Karviná30
126.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.25
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem25
129.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY13
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY13
1.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2400
2.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1200
3.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1150
4.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1100
5.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1000
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1000
7.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk950
8.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň890
9.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha850
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha850
11.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha815
12.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.700
Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice700
14.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem640
15.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.620
16.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most575
17.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic570
18.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.513
19.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
20.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš476
21.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.475
22.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha470
23.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.463
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.463
25.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.459
26.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.458
27.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.438
28.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton425
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem425
30.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.406
31.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.400
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
33.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.376
34.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY353
35.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno350
36.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.345
37.Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.333
38.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha323
39.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.319
40.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.311
41.Čechová Tereza2008 Super Stars Most310
42.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.308
43.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka307
44.Křížková Eva2008 BaC Kladno296
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.296
46.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice281
47.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha264
48.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.263
49.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.258
50.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem255
51.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.254
52.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha253
53.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice240
54.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton238
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice238
56.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.233
57.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.231
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.231
59.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.228
60.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem225
61.Matějková Elena 2008 BK 93 Hořovice221
62.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha218
63.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.217
64.Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany214
65.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha213
66.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.198
67.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.197
68.Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.196
69.Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové194
70.Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.193
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.193
72.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany192
73.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.189
74.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice181
75.Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.175
76.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.171
Žaloudková Lucie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.171
78.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA164
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem164
80.Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice157
81.Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA156
Urbancová Adéla2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
83.Kovalčíková Kateřina2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.151
84.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.148
85.Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.145
86.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.144
87.Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton138
88.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
89.Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany131
90.Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
91.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.123
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná123
93.Kratěnová Sofie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton119
94.Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš118
95.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY115
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.115
97.Berková Veronika2009 SK Hamr, z.s. 114
98.Mikešová Klára2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
99.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.110
100.Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.104
101.Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice103
102.Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín100
Dufková Eliška2009 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
105.Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.94
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.94
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice94
108.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná93
109.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem89
110.Mišunová Sofie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou88
Thompson Gabrielle2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.88
112.Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín83
113.Brzá Julie2008 Kabal team Karviná80
114.Bicencová Kateřina2008 BK 93 Hořovice79
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha79
116.Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 78
117.Pecková Nikola2009 TJ Sokol Vodňany73
118.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.70
119.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.69
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.69
121.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.68
122.Hanáčková Barbora2009 TJ Sokol Klimkovice65
123.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha63
Jindrová Martina2009 USK Plzeň63
125.Karkulová Natálie2009 TJ Sokol Dobruška60
Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.60
127.Fröhlichová Eliška2009 Badminton Sharks Brno, z.s.58
128.Marešová Alžběta2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Pavlištíková Bára2008 Ostrava Badminton Klub50
Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
133.Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín48
134.Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.45
135.Winklerová Laura2010 BK TU v Liberci, z.s.44
136.Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.43
Šimaliaková Adéla2008 TJ Slavoj Český Těšín43
138.Sedláčková Hana2009 BK 93 Hořovice40
Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY40
140.Frimlová Agáta2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
Goláňová Natálie2009 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.38
Leciánová Nina2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton38
Pavlíčková Barbora2008 TJ Sokol České Budějovice38
144.Giordano Axelle2008 SK JEREMI, z.s.32
145.Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.30
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha30
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
148.Vlachová Karolína2008 BC AKTIV LUŽINY23
149.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice20
Stejskalová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice20
152.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice19
Fantyšová Rozálie2008 TJ Sokol České Budějovice19
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Pixová Aneta2008 BA Plzeň19
156.Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
157.Frühaufová Gabriela2008 SK Prosek Praha16
158.Ďurišová Klára2009 TJ Sokol Klimkovice15
Dušánková Daniela2010 Sokol Radotín Meteor Praha15
160.Babičová Johana2008 TJ Sokol Klimkovice10
1.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 2020
2.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1900
3.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1820
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk1820
5.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1530
6.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1340
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1340
8.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice1280
9.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1180
10.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha1100
11.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1040
12.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton980
13.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň950
Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.950
15.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.890
16.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.870
17.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha850
18.Čechová Tereza2008 Super Stars Most840
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.840
20.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.790
21.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most780
22.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic770
23.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha750
24.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.660
25.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem630
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem630
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha630
28.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.620
29.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.610
30.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY575
31.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.570
32.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.565
33.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha525
Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem525
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš525
36.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.520
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice520
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.520
39.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka513
40.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice500
41.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.470
Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha470
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.470
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.470
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.470
46.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.466
47.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha463
48.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA446
49.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.441
50.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.420
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.420
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.420
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.420
54.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.410
55.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
56.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.375
Křížková Eva2008 BaC Kladno375
58.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.370
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA370
60.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.363
61.Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.360
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.360
63.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno350
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.350
65.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.345
66.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.340
67.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem335
68.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.330
69.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.320
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany320
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
72.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem313
73.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.310
Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.310
75.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice300
Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.300
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice300
78.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha294
79.Pecková Nikola2009 TJ Sokol Vodňany270
80.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice260
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná260
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná260
83.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
84.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
86.Matějková Elena 2008 BK 93 Hořovice234
87.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.210
Brzá Julie2008 Kabal team Karviná210
89.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.209
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.209
91.Kovalčíková Kateřina2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice200
93.Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.195
94.Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín180
95.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.179
96.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem175
97.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany170
Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.170
99.Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.160
100.Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové159
101.Dufková Eliška2009 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice150
Urbancová Adéla2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
104.Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín130
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.130
106.Mišunová Sofie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou125
Thompson Gabrielle2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
108.Mikešová Klára2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
109.Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.110
110.Vlachová Karolína2008 BC AKTIV LUŽINY108
111.Jindrová Martina2009 USK Plzeň107
112.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Goláňová Natálie2009 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.100
Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín100
Leciánová Nina2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
120.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice75
Winklerová Laura2010 BK TU v Liberci, z.s.75
122.Pixová Aneta2008 BA Plzeň63
123.Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.60
124.Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.59
125.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Frimlová Agáta2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pavlištíková Bára2008 Ostrava Badminton Klub50
132.Hanáčková Barbora2009 TJ Sokol Klimkovice30
133.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY25
1.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1600
2.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1520
3.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1190
4.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton1050
5.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1000
6.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most940
7.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň900
8.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk850
9.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 840
10.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha800
11.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.680
12.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.630
13.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha620
14.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.600
15.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.580
16.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice575
17.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.525
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic525
19.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha520
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice520
21.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem500
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.500
23.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem478
24.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.470
Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most470
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.470
27.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY445
28.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.440
29.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
30.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš388
31.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.385
32.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.380
33.Křížková Eva2008 BaC Kladno370
34.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.360
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.360
36.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha358
37.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.350
Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice350
39.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha327
40.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem325
41.Čechová Tereza2008 Super Stars Most320
Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.320
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
44.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton310
45.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.300
46.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
47.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.285
48.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno275
49.Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.270
50.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha260
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.260
52.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice250
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
54.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha248
55.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.230
56.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA224
57.Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany220
58.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem210
Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.210
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.210
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha210
62.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.205
63.Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
65.Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.198
66.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha189
67.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.188
68.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany185
69.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.160
Pecková Nikola2009 TJ Sokol Vodňany160
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.160
72.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.155
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA155
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.155
75.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.150
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
78.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
79.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice135
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.135
81.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice125
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice125
84.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Karkulová Natálie2009 TJ Sokol Dobruška120
86.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka113
87.Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.110
Mikešová Klára2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
89.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.105
90.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Leciánová Nina2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Mišunová Sofie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou100
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.100
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové100
Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš100
Thompson Gabrielle2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
99.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
100.Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
101.Berková Veronika2009 SK Hamr, z.s. 60
Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.60
103.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.55
104.Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY54
105.Dufková Eliška2009 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Frimlová Agáta2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Fröhlichová Eliška2009 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Kratěnová Sofie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Marešová Alžběta2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 50
Pavlištíková Bára2008 Ostrava Badminton Klub50
Winklerová Laura2010 BK TU v Liberci, z.s.50
114.Brzá Julie2008 Kabal team Karviná30
115.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice25
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
119.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY13
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U13 - České BudějoviceC05.01.2019
2GPD U13- Praha - Praha LužinyD05.01.2019
3GPC U13- dvouhry - AšC05.01.2019
4GPC U13 - LiberecC05.01.2019
5GPC U13- otevřený - OsíkC12.01.2019
6GPC U13 - BrnoC12.01.2019
7GPC U13 - Plzeň Bílá HoraC12.01.2019
8GPC U13- Praha - Praha JeremiC12.01.2019
9GPC U13 - Benátky nad JizerouC12.01.2019
10GPC U13 - OpavaC13.01.2019
11GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD19.01.2019
12GPC U13 - Praha JeremiC26.01.2019
131. GPA U13 - AšA27.01.2019
14GPC U13- otevřený - MostC02.02.2019
15GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD09.02.2019
16GPD U13 - PlzeňD10.02.2019
17GPD U13- otevřený - MostD10.02.2019
18GPC U13- otevřený - Ústí nad LabemC16.02.2019
19GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2019
20GPC U13 - Brno - SlatinaC23.02.2019
211. GPB U13 - Praha HamrB03.03.2019
22GPC U13 - České BudějoviceC09.03.2019
23GPD U13- otevřený - Praha LužinyD09.03.2019
24GPC U13- otevřený - Nové Město nad MetujíC16.03.2019
25GPD U13 - Karlovy VaryD16.03.2019
26GPC U13 - MostC16.03.2019
27GPC U13- otevřený - Praha HamrC23.03.2019
28GPC U13 - AšC24.03.2019
29GPC U13- otevřený - KladnoC24.03.2019
30GPC U13 - BrnoC31.03.2019
31GPC U13 - Liberec- VesecC06.04.2019
32GPD U13- Praha - Praha JeremiD06.04.2019
33GPC U13- otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
34GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.04.2019
35GPC U13-Memoriál A. Waňkové - PlzeňC13.04.2019
36GPC U13- otevřený - ŠumperkC13.04.2019
37GPC U13 - OrlováC13.04.2019
38GPC U13 - KladnoC14.04.2019
39GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
40GPC U13- Praha - Praha VinořC19.04.2019
41GPD U13 - PlzeňD04.05.2019
422. GPA U13 - MostA05.05.2019
43GPC U13- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
44GPC U13 - České BudějoviceC11.05.2019
45GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD11.05.2019
46GPC U13 - BrnoC18.05.2019
472. GPB U13 - Praha RadotínB02.06.2019
48GPC U13- otevřený Tři Bratři Český Těšín - Český TěšínC15.06.2019
49GPC U13- dvouhry - Praha LužinyC15.06.2019
50OP U13 - Králův DvůrSKP23.06.2019
51GPC U13 Open Drive- čtyřhry,mixy - AšC31.08.2019
523. GPB U13 - Hamr PrahaB08.09.2019
53OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP14.09.2019
54GPD U13 - MostD15.09.2019
55GPC U13 - KladnoC15.09.2019
56GPD U13 - PlzeňD21.09.2019
57GPD U13 - VesecD28.09.2019
58GPC U13 - Praha RadotínC29.09.2019
59OP U13 - Brno TuřanySKP05.10.2019
60OP U13 - Karlovy VarySKP05.10.2019
61GPD U13-dvouhry - Kralupy nad VltavouD05.10.2019
62GPC U13 - MostC06.10.2019
63GPD U13- Novoměstký pohár - Nové Město nad MetujíD12.10.2019
64GPC U13 - KladnoC13.10.2019
65GPC U13 - VesecC19.10.2019
66GPC U13 - PardubiceC26.10.2019
67GPD U13 - PardubiceD26.10.2019
68GPD U13- V. Velká cena města Aš - AšD27.10.2019
69OP U13 - Český KrumlovSKP02.11.2019
70GPC U13 - OlomoucC02.11.2019
71GPD U13- dvouhry - Praha JeremiD02.11.2019
72GPC U13 - ŠumperkC03.11.2019
73GPC U13 - Ústí nad LabemC09.11.2019
74GPD U13 - PlzeňD10.11.2019
75GPC U13 - KlimkoviceC16.11.2019
76GPC U13 kvalifikační - Benátky nad JizerouC17.11.2019
77GPC U13 kvalifikační - České BudějoviceC23.11.2019
78GPC U13 kvalifikační - HoliceC23.11.2019
79GPC U13 kvalifikační - RousínovC23.11.2019
80GPC U13 kvalifikační - AšC23.11.2019
81OP U13 - Praha VinořSKP23.11.2019
82OP U13 - MostSKP24.11.2019
83GPC U13- O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC30.11.2019
84OP U13 - Orlová LutyněSKP01.12.2019
85MČR U13 - Český KrumlovMČR08.12.2019
86GPD U13 - ProboštovD08.12.2019
87GPC U13- dvouhry - AšC14.12.2019
88GPC U13 - LiberecC15.12.2019
89GPC U13- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading