logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 02.01.2020

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
02.01.2019 - 02.01.2020
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2660
2.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2520
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2270
4.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1630
5.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1190
6.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1050
7.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1040
8.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1000
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
10.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.980
11.Altera Jan2004 BaC Kladno950
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.950
13.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice890
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.890
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.890
16.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.880
17.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 850
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové850
19.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha800
20.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA750
21.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha700
22.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.680
23.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha650
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem650
25.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice640
26.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice630
27.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha625
28.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice620
29.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.613
30.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.610
31.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.583
32.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.580
33.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka550
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha550
35.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.530
36.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton520
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.520
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.520
39.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.475
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice475
41.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha446
42.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice445
43.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.420
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice420
45.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.406
46.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.403
47.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
49.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.399
50.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.393
51.Matiska David2004 BK ARION PRAHA388
52.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka380
53.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice370
54.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA363
55.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.360
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem360
57.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.338
58.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň334
59.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha333
60.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.320
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.320
63.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha313
64.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.300
66.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.298
67.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.285
68.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.281
69.Solar Jan2005 SK Prosek Praha278
70.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII276
71.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.275
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže275
73.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.260
Janáček David2004 BK ARION PRAHA260
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.260
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha260
77.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
78.Jonáš Václav2006 BaC Kladno255
79.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 254
80.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha250
81.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 248
82.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.240
83.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno238
84.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha226
85.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice225
86.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.211
87.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.210
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.210
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem210
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové210
91.Kóňa Jan2004 Super Stars Most201
92.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín200
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice200
94.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.195
95.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno190
96.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové185
97.Vlasák David2004 Super Stars Most183
98.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem180
99.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
100.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice173
101.Hlad Adam2004 BaC Kladno163
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.163
103.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava160
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.160
Zahradník Petr2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.160
106.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.159
107.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.155
Korynta Martin2004 BaC Kladno155
109.Žižka Jan2004 SK Hamr, z.s. 151
110.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.150
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín150
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha150
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
116.Suchopár Jan2006 Super Stars Most149
117.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.148
118.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.144
119.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.143
120.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.142
121.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice138
122.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.135
123.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha133
124.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš126
125.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.125
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.125
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.125
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA125
129.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Orany Vojtěch2004 Start Jihlava120
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA120
132.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže118
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.118
134.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže115
135.Kundrát David2006 Badminton VK Aš113
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic113
137.Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 109
138.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
142.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic88
143.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice85
144.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš83
145.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.81
146.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.80
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem80
148.Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.75
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.75
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
151.Kazík Matěj2005 BaC Kladno70
152.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha68
153.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.65
154.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
156.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.60
159.Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY58
160.Zabek Matyáš2004 Ostrava Badminton Klub55
161.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most54
162.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Gregar Jan2005 Start Jihlava50
Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice50
170.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové40
171.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš38
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš38
173.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 35
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 35
175.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 30
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.30
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.30
179.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk29
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk29
181.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY25
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
190.Bardoň Ondřej2005 SK Vitality Slezsko, z.s.20
Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka20
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno20
Vališ Jan2006 Super Stars Most20
196.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha19
197.Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY15
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.15
199.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 13
200.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA10
Jindra Lukáš2005 SK Hamr, z.s. 10
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2620
2.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2480
3.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2000
4.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1680
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1680
6.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1630
7.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1580
8.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1430
9.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové1280
10.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1250
11.Altera Jan2004 BaC Kladno1200
12.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1150
13.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha1140
14.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1050
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1050
16.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
18.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.980
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.980
20.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice965
21.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.940
22.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem890
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem890
24.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 850
25.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice840
26.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.830
27.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha800
28.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka790
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton790
30.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha780
31.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha755
32.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.740
33.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
35.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.710
36.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA700
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha700
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha700
39.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.655
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.655
41.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice650
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha650
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.650
44.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha638
45.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.630
46.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice620
47.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha613
48.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.600
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.600
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha600
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka600
52.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.580
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.580
54.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno575
55.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.570
56.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 543
57.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.530
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.530
59.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.501
60.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice500
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice500
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.500
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.500
64.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.490
65.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.483
66.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.480
67.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.470
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice470
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem470
70.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
71.Kundrát David2006 Badminton VK Aš463
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA463
73.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha450
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem450
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.450
Solar Jan2005 SK Prosek Praha450
77.Matiska David2004 BK ARION PRAHA445
78.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.425
79.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice420
Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.420
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.420
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem420
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice420
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA420
85.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha418
86.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.410
87.Vlasák David2004 Super Stars Most408
88.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.400
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII400
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
91.Janáček David2004 BK ARION PRAHA388
Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.388
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš388
94.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava380
95.Korynta Martin2004 BaC Kladno375
96.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA370
97.Kóňa Jan2004 Super Stars Most358
98.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.350
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice350
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.350
101.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.323
102.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže320
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.320
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové320
105.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice300
106.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.270
107.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.263
108.Suchopár Jan2006 Super Stars Most260
109.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.250
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.250
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín250
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
114.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha235
115.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň226
116.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.225
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.225
118.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 223
119.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.220
Zahradník Petr2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.220
121.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.200
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže200
Hlad Adam2004 BaC Kladno200
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.200
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín200
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.200
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
128.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Orany Vojtěch2004 Start Jihlava180
130.Jonáš Václav2006 BaC Kladno170
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno170
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže170
133.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 163
134.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Kazík Matěj2005 BaC Kladno150
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
141.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš144
143.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš125
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš125
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.125
147.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové120
150.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Gregar Jan2005 Start Jihlava100
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové100
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 100
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most100
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice100
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice100
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.100
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.100
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Zabek Matyáš2004 Ostrava Badminton Klub100
170.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.88
171.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 75
172.Bardoň Ondřej2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA50
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY50
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.50
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno50
Vališ Jan2006 Super Stars Most50
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice50
190.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš44
191.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Jindra Lukáš2005 SK Hamr, z.s. 25
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 25
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1780
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1620
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1500
4.Altera Jan2004 BaC Kladno1100
5.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1040
6.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1000
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1000
8.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.990
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.990
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.990
11.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha950
12.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.940
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.940
14.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha900
15.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 850
16.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem830
17.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice790
18.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice760
19.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha750
20.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice740
21.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton730
22.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.700
23.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.670
24.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice655
25.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové650
26.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice630
27.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka620
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.620
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice620
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice620
31.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.600
32.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice590
33.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA570
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.570
35.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.540
36.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.515
37.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha501
38.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha500
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha500
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.500
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem500
42.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.470
43.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha468
44.Solar Jan2005 SK Prosek Praha450
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha450
46.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka433
47.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
48.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha425
49.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.420
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.420
51.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.410
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.410
53.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 400
56.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha390
57.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha385
58.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.375
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.375
60.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.360
61.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha350
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem350
63.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice345
64.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.320
65.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.310
66.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.305
67.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.300
Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno300
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha300
Matiska David2004 BK ARION PRAHA300
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII300
72.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže295
73.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice285
74.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA275
75.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.270
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
77.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.260
78.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové250
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.250
80.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň238
81.Jonáš Václav2006 BaC Kladno230
82.Kóňa Jan2004 Super Stars Most225
83.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš213
84.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.210
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice210
Suchopár Jan2006 Super Stars Most210
Vlasák David2004 Super Stars Most210
88.Kundrát David2006 Badminton VK Aš208
89.Janáček David2004 BK ARION PRAHA205
90.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.200
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín200
92.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.185
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem185
94.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha181
95.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.175
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.175
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš175
98.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.173
99.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno170
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
101.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.160
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže160
103.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.151
104.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín150
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.150
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 150
107.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.138
108.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
109.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
110.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
Zahradník Petr2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.110
112.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš108
113.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava100
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Gregar Jan2005 Start Jihlava100
Hlad Adam2004 BaC Kladno100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Korynta Martin2004 BaC Kladno100
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice100
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.100
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
128.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.85
129.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.75
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš75
131.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka63
132.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka59
133.Bardoň Ondřej2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže50
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 50
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice50
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové50
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice50
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
151.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.30
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha30
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA30
154.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Kazík Matěj2005 BaC Kladno25
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 25
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Vališ Jan2006 Super Stars Most25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
1.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2780
2.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1680
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1680
4.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1570
5.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1250
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1250
7.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1240
8.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1230
9.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
10.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1050
11.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1040
12.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1000
13.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha950
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.950
15.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.940
16.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.930
17.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha900
18.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka890
19.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.850
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 850
21.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 800
22.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice790
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.790
24.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.775
25.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice763
26.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice740
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové740
28.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha700
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.700
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha700
31.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most690
32.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.660
33.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.655
34.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.653
35.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.640
36.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice620
37.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most580
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín580
39.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.579
40.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice568
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha568
42.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice560
43.Benediktová Klára2005 BA Plzeň550
Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.550
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha550
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice550
47.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem530
48.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže525
49.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.523
50.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem520
51.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň513
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice513
53.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha495
54.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice470
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha470
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.470
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.470
58.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.456
59.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš453
60.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.430
61.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.425
62.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.420
63.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.413
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.413
65.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš400
66.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 396
67.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.376
68.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.363
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice363
70.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha350
71.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.323
72.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha321
73.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.320
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most320
75.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 314
76.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha313
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.313
78.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.311
79.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.310
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín310
81.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš304
82.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.300
83.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha286
84.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.275
Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.275
86.Jonášová Klára2006 BaC Kladno270
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava270
88.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka264
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha264
90.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš262
91.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.261
92.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.260
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem260
94.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.240
95.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha214
96.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.213
97.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem210
98.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín205
99.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice183
100.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice180
101.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.173
102.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
103.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
104.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most150
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava150
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.150
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
109.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.147
110.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.145
111.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice143
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.143
113.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš141
114.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice138
Žurková Adéla2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.138
116.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.125
117.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
119.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.113
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.113
121.Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha110
122.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.107
123.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.105
124.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Marková Julie2005 Start Jihlava100
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka100
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.100
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub100
129.Javorská Anna2004 USK Plzeň99
130.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.98
131.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.88
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš88
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic88
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most88
135.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.84
136.Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš83
137.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.81
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.81
139.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno70
140.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.69
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.69
142.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha68
143.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové63
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.63
145.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín60
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA60
148.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice50
Beránková Karolína2004 TJ Sokol Doubravka50
Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice50
Martincová Terezie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY50
159.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.45
160.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
161.Důrová Lucie2005 USK Plzeň38
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže38
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka38
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové38
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš38
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.38
167.Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
169.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.25
170.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha24
171.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka20
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.20
1.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2660
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2660
3.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2420
4.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2380
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2380
6.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1440
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha1440
8.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1400
9.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1350
10.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1280
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1280
12.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1230
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1230
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1230
15.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.1200
16.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem1190
17.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.1140
18.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1050
19.Benediktová Klára2005 BA Plzeň1040
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1040
21.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1000
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1000
23.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.990
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.990
25.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice950
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.950
27.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.940
28.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.900
Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.900
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha900
31.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.870
32.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha840
33.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha800
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
35.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice790
36.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha755
37.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.750
38.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.730
39.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.705
40.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.700
41.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.680
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.680
43.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most675
44.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice650
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.650
46.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice640
47.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.630
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem630
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem630
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.630
51.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most620
52.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice600
53.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha595
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha595
55.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.590
56.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš575
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové575
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš575
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín575
60.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most570
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha570
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha570
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem570
64.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice565
65.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 550
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 550
67.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice540
68.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.530
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.530
70.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.520
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most520
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.520
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.520
74.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.501
75.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.495
76.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš488
77.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.480
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže480
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava480
80.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín475
Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.475
82.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.470
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.470
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.470
85.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš450
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 450
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha450
88.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice430
89.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.420
90.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha400
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.400
93.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice390
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha390
95.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.350
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.350
97.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.325
98.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha320
99.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava300
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.300
101.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.298
102.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka288
103.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín285
104.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň276
105.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.275
106.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.270
107.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.250
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha250
109.Javorská Anna2004 USK Plzeň246
110.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice244
111.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
112.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
114.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA210
115.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most200
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice200
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš200
Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš200
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.200
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno200
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most200
123.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha188
125.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.180
Jonášová Klára2006 BaC Kladno180
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno180
129.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha156
130.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.150
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
Marková Julie2005 Start Jihlava150
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.150
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
136.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha120
139.Žurková Adéla2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.118
140.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka113
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka113
142.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice100
Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 100
Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice100
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové100
Martincová Terezie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice100
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš100
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš100
160.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Beránková Karolína2004 TJ Sokol Doubravka88
Důrová Lucie2005 USK Plzeň88
163.Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš75
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš75
165.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka63
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY63
167.Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín60
168.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.50
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1780
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1780
3.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1680
4.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1640
5.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1500
6.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1380
7.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1050
8.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1000
10.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem990
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most990
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka990
13.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 950
14.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha900
15.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.890
16.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.850
17.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.800
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.800
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha800
20.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.750
21.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice740
22.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 730
23.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.700
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.700
25.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice690
26.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.680
27.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.645
28.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 640
29.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha620
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice620
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.620
32.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha600
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.600
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem600
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové600
36.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice590
37.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.583
38.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice570
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové570
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha570
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha570
42.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš560
43.Benediktová Klára2005 BA Plzeň550
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.550
45.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice545
46.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.535
47.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.530
48.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most520
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most520
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha520
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.520
52.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice510
53.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice505
54.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.495
55.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.475
56.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.470
57.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín460
58.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.450
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.450
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha450
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice450
62.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice445
63.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha443
64.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš438
65.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.420
67.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš413
68.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem410
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem410
70.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš408
71.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.400
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.400
74.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň388
75.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha385
76.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha375
77.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.370
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most370
79.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.360
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava360
81.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.355
82.Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
83.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.318
84.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.316
85.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín310
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.310
87.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.305
88.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno300
89.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže295
90.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 275
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.275
92.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín260
93.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.250
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.250
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 250
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
97.Jonášová Klára2006 BaC Kladno220
98.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha200
99.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice185
100.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
101.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.160
102.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.155
103.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most150
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice150
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava150
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.150
108.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka126
109.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.125
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.125
111.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice120
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
113.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha118
114.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.113
115.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.110
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
117.Javorská Anna2004 USK Plzeň101
118.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.100
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.100
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub100
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno100
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš100
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most100
133.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha88
134.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha80
135.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.75
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš75
137.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA68
138.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice60
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
141.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové50
Marková Julie2005 Start Jihlava50
Martincová Terezie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové50
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.50
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice50
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
Žurková Adéla2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
154.Důrová Lucie2005 USK Plzeň38
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka38
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka38
157.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha30
Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín30
159.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY25
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U17 - Český KrumlovC12.01.2019
2GPC U17- otevřený - Ústí nad LabemC12.01.2019
3GPC U17 - PlzeňC12.01.2019
4GPC U17 - otevřený - OsíkC19.01.2019
5GPC U17- Praha - Praha HamrC27.01.2019
6GPC U17 - Králův DvůrC27.01.2019
7GPC U17 - PodivínC02.02.2019
8GPC U17 - OpavaC03.02.2019
91. GPA U17 - Hradec KrálovéA17.02.2019
10GPC U17 21. Witte Cup Nejdek - NejdekC02.03.2019
11GPD U17 - ŠumperkD03.03.2019
12GPC U17 - otevřený - MostC09.03.2019
13GPC U17 - otevřený - Praha ZMC10.03.2019
14GPC U17 - ChropyněC10.03.2019
15GPD U17- otevřený - Ústí nad LabemD16.03.2019
16GPC U17 - AšC17.03.2019
171. GPB U17 - DobřanyB24.03.2019
18GPC U17 - LiberecC30.03.2019
19GPC U17 - Karlovy VaryC06.04.2019
20GPC U17 - otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
21GPC U17 - otevřený - KladnoC07.04.2019
22GPC U17 - otevřený - Hradec KrálovéC13.04.2019
23GPC U17 Radotín Cup - Praha RadotínC14.04.2019
24GPC U17 - Plzeň Bílá HoraC20.04.2019
25GPC U17- Praha - Praha HamrC27.04.2019
26GPC U17 - OlomoucC27.04.2019
27GPC U17 - MostC27.04.2019
28GPC U17 - České BudějoviceC27.04.2019
29GPC U17 - IvančiceC28.04.2019
30GPD U17 - TáborD04.05.2019
31GPC U17 - Benátky nad JizerouC04.05.2019
322. GPA U17 - Praha HamrA19.05.2019
33OP U17 - KladnoSKP26.05.2019
34GPC U17 - otevřený - Praha VinořC26.05.2019
35GPC U17 - ChropyněC08.06.2019
362. GPB U17 - PardubiceB09.06.2019
37GPC U17 - otevřený - Praha LužinyC09.06.2019
38GPC U17 Open Drive- čtyřhry, mixy - AšC31.08.2019
39GPC U17 - KladnoC01.09.2019
40GPC U17 - PřerovC07.09.2019
413. GPB U17 - Ústí nad LabemB15.09.2019
42GPD U17 - PlzeňD21.09.2019
43GPC U17 - PlzeňC22.09.2019
44OP U17 - České BudějoviceSKP28.09.2019
45GPC U17 - KladnoC29.09.2019
46GPC U17 - Praha RadotínC29.09.2019
47OP U17 - Karlovy VarySKP05.10.2019
48GPC U17 kvalifikační - TáborC19.10.2019
49OP U17 - Praha VinořSKP19.10.2019
50GPC U17 kvalifikační - Hradec KrálovéC19.10.2019
51OP U17 - Ústí nad LabemSKP19.10.2019
52GPC U17 kvalifikační - Karlovy VaryC19.10.2019
53GPC U17 kvalifikační - Králův DvůrC19.10.2019
54GPC U17 kvalifikační - JihlavaC19.10.2019
55OP U17 - OpavaSKP26.10.2019
56GPD U17- V. Velká cena města Aš - AšD27.10.2019
57MČR U17 - Sportovní Centrum OstravaMČR03.11.2019
58GPD U17 - MostD16.11.2019
59GPC U17 - KlimkoviceC16.11.2019
60GPD U17 - Praha JeremiD17.11.2019
61GPC U17 - KladnoC17.11.2019
62GPC U17 - Ústí nad LabemC23.11.2019
63GPC U17 - OlomoucC23.11.2019
64GPC U17 - VendryněC23.11.2019
65GPC U17 - MostC30.11.2019
66GPC U17- O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC30.11.2019
67OP U17 - PardubiceSKP30.11.2019
68GPC U17 - OstravaC01.12.2019
69GPC U17 - PřerovC07.12.2019
70GPC U17- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2019
71OP U17 - BrnoSKP21.12.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading