logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 09.01.2020

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
6
Období: 
09.01.2019 - 09.01.2020
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 SK Brno Slatina, z.s.WR143
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR154
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR217
4.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3200
5.Král Jiří2000 BA Plzeň2820
6.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.2800
7.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2680
8.Louda Jiří1995 USK Plzeň2580
9.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2540
10.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka2150
11.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2000
12.Helar Ondřej1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.1950
13.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1800
14.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1600
15.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1550
Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1550
17.Kural Martin1999 USK Plzeň1540
18.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1450
19.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1420
20.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1400
21.Morávek Michal2002 BaC Kladno1390
22.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1300
23.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1280
24.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1250
25.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1240
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1240
27.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1210
28.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most1180
Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1180
Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1180
31.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 1150
32.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice1110
33.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1100
34.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1080
35.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.1035
36.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1020
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1020
38.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1010
39.Koukal Petr1985 BK 93 Hořovice1000
40.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.960
41.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.955
42.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice940
Port Jan1972 Super Stars Most940
44.Šula Fabian1995 TJ Ostrov900
45.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.880
46.Klimaj Jan1979 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.870
47.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 820
48.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška800
49.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.780
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 780
51.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha770
52.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže750
53.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.730
54.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.690
55.Králíček Jan2000 Super Stars Most681
56.Král Martin1994 BK TJ Baník Most673
57.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň663
58.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.620
Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.620
60.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.600
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic600
Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.600
Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.600
65.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava595
66.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera570
67.Drudík Ota1992 USK Plzeň560
68.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice550
69.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.545
70.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.520
71.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice510
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška510
73.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha500
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka500
75.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.475
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek475
77.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.460
78.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná450
79.Straka Jakub2000 Super Stars Most431
80.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
81.Kozák Michal1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice425
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek425
83.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná420
Čechura Adam1989 BaC Kladno420
Oros Ladislav1971 Super Stars Most420
86.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek418
87.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton413
88.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.410
89.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 390
90.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.385
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín385
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.385
93.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava380
94.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most375
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.375
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň375
97.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice365
98.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most363
99.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.362
100.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka360
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice360
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.360
103.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek355
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná355
105.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.350
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.350
107.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň345
108.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.343
109.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.338
110.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera335
111.Helar Jakub1992 Start Jihlava330
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín330
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín330
114.Kostrhun Adam2000 TJ Slavoj Podivín325
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most325
116.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové320
118.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice310
119.Konupka Jiří1965 BaC Kladno305
120.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Král Ondřej1999 Sokol Radotín Meteor Praha300
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.300
Palán Václav2001 SK Prosek Praha300
124.Horn Martin1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.290
125.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany286
126.Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 285
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno285
128.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.280
Lundák Petr1988 SK Jupiter280
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice280
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA280
132.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.275
133.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek272
134.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA270
Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava270
136.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.262
137.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň261
138.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.257
139.Altera Jan2004 BaC Kladno250
Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.250
141.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.245
142.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň244
143.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice243
144.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.242
145.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
Venclů Filip1986 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
148.Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha235
149.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany232
150.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek231
151.Poříz Leoš1974 Start Jihlava230
152.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA225
153.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka224
154.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.220
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.220
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.220
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň220
158.Pašek Michal1987 SK Jupiter219
159.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 213
160.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.212
161.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.210
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.210
163.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava205
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná205
165.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 200
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc200
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.200
Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany200
Vícen Jarolím1989 SK Brno Slatina, z.s.200
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka200
172.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha195
Oros Marek2003 Super Stars Most195
174.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 193
175.Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
176.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice185
177.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň184
178.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton180
179.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha175
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.175
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou175
182.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
183.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy163
184.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera160
Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.160
187.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice156
188.Červeň Martin1993 BK ARION PRAHA150
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno150
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.150
192.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice143
193.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice140
194.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice138
195.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.130
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha130
197.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň125
Golec Antonín1993 SK Brno Slatina, z.s.125
199.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.121
200.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha120
202.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter119
203.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
204.Doležel Zdeněk1981 SK BC Premiera115
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně115
206.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.110
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.110
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové110
Zahradnický Martin1987 Allivictus Zlín BK110
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany110
212.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany107
213.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany106
214.Hejna Luboš1975 SK Jupiter105
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany105
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.105
217.Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.100
Jenčík Martin1980 BaC Kladno100
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.100
Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín100
Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná100
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice100
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, z.s.100
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno100
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška100
Varmuža Jan1973 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno100
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha100
Zahradník Karel1990 SK HIT Hradec Králové, z.s.100
232.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.99
233.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha90
234.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.88
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
236.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice80
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice80
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno80
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice80
240.Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 75
Grace Yury1967 Start Jihlava75
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.75
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže75
Sousedík Pavel1984 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany75
246.König Marián1975 SKP Kometa Brno - RS Badminton73
247.Čapek Jiří1975 Super Stars Most70
248.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže69
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka69
250.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava60
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Mlejnek Stanislav1969 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Nezval Tomáš1987 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Rutar Filip1997 VSK VŠB - TU Ostrava60
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.60
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň60
259.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.58
260.Zavadil Jindřich1968 TJ Astra Zahradní Město, z.s.57
261.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy56
262.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice55
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.55
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava55
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové55
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka55
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.55
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.55
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 55
270.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha50
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná50
Drahoš Bohuslav1983 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 50
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Schmied Martin1982 TJ Chropyně50
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava50
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň50
Sochna Radek1989 SK Badminton Tábor, z.s.50
Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.50
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 50
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín50
Wagner Adam2003 Badminton VK Aš50
Zrůna Michal1987 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
289.Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.45
290.Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany41
291.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš38
Kubíček Vojtěch1978 SK Troja, z.s.38
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.38
294.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII35
295.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter31
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň31
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany31
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka31
299.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava30
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.30
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.30
Orany Vojtěch2004 Start Jihlava30
Vašek Martin1988 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.30
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.30
305.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.25
Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín25
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy25
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.25
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Navrátil Štěpán2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň25
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.25
318.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš20
Kublák Filip1995 Ostrava Badminton Klub20
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 20
321.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany19
Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice, spolek19
323.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava13
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.13
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.13
326.Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka9
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR76
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR76
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5040
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4240
5.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3800
6.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3280
Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3280
8.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2960
9.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2680
10.Helar Ondřej1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.2600
11.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2400
12.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2380
13.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2360
14.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.2350
15.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2250
16.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2080
17.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2050
18.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže2030
19.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2020
20.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1940
21.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha1920
22.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1880
23.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1800
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1800
25.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice1750
26.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1700
27.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1690
28.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1620
29.Kural Martin1999 USK Plzeň1580
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1580
31.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1540
32.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1520
33.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice1500
34.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1470
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1470
36.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice1460
37.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1450
38.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1440
39.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1390
40.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1340
41.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.1290
42.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha1270
43.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1240
44.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1200
45.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.1170
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1170
47.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1140
Morávek Michal2002 BaC Kladno1140
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň1140
50.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň1138
51.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň1130
52.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1100
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín1100
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1100
55.Port Jan1972 Super Stars Most1095
56.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást1075
57.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1040
Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1040
59.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.970
60.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera950
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera950
62.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška920
63.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.910
64.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice900
65.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most895
66.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.870
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška870
68.Král Martin1994 BK TJ Baník Most855
69.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň850
70.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.840
71.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA820
72.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice800
73.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 795
74.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.780
Helar Jakub1992 Start Jihlava780
Louda Jiří1995 USK Plzeň780
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.780
78.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná770
79.Drudík Ota1992 USK Plzeň763
Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.763
81.Králíček Jan2000 Super Stars Most745
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň745
83.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka743
84.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.725
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.725
86.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná720
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.720
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 720
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton720
90.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
91.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek688
92.Straka Jakub2000 Super Stars Most683
93.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.680
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín680
95.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha670
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha670
97.Konupka Jiří1965 BaC Kladno655
98.Oros Ladislav1971 Super Stars Most650
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.650
100.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň645
101.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka644
102.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.640
103.Pašek Michal1987 SK Jupiter627
104.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.620
105.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek618
106.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.610
107.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc600
108.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany589
109.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná585
110.Altera Jan2004 BaC Kladno580
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice580
112.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany573
113.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 570
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno570
115.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice560
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice560
117.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 550
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most550
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 550
120.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava545
121.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava535
122.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha520
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.520
124.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek518
125.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka513
126.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.500
Kostrhun Adam2000 TJ Slavoj Podivín500
Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha500
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.500
130.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter492
131.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.485
132.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek475
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno475
134.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 470
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.470
136.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice460
137.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most450
Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.450
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha450
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
141.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.433
142.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most425
143.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže420
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.420
145.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice415
146.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice410
Horn Martin1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.410
Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.410
149.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic405
150.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice400
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno400
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové400
154.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.393
155.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice385
156.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most380
157.Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.375
158.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové370
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.370
Oros Marek2003 Super Stars Most370
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.370
162.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.362
163.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava360
164.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.356
165.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek353
166.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.350
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek350
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.350
169.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice328
170.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.325
171.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany321
172.Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.320
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton320
174.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.305
175.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most300
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Poříz Leoš1974 Start Jihlava300
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 300
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA300
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka300
183.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.296
184.Kozák Michal1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice285
185.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha280
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.280
191.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.275
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka275
193.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka267
194.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.260
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice260
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno260
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera260
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice260
199.Hejna Luboš1975 SK Jupiter254
200.Lundák Petr1988 SK Jupiter251
201.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany250
Šula Fabian1995 TJ Ostrov250
203.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka244
204.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou241
205.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové240
Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná240
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové240
Světnička Michal1994 SK Brno Slatina, z.s.240
210.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany231
211.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.230
212.Grace Yury1967 Start Jihlava225
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.225
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.225
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka225
216.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň221
217.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.220
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové220
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava220
220.Vild Petr1974 SK Jupiter216
221.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.210
222.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy209
223.Čechura Adam1989 BaC Kladno208
224.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.200
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha200
Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice200
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany200
229.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže193
230.Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 188
231.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.180
232.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany178
233.Slepička Martin1970 SK Jupiter172
234.König Marián1975 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
235.Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy168
236.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.167
237.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.160
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice160
239.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter159
240.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.157
241.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš150
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná150
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška150
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně150
Klimaj Jan1979 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.150
Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín150
Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.150
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.150
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 150
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava150
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná150
Tlustý Lukáš1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Wagner Adam2003 Badminton VK Aš150
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Zahradník Karel1990 SK HIT Hradec Králové, z.s.150
260.Červeň Martin1993 BK ARION PRAHA134
261.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy129
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy129
263.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany126
264.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany122
265.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná120
Čapek Jiří1975 Super Stars Most120
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Kopec Tomáš1971 VSK VŠB - TU Ostrava120
Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava120
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže120
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Mlejnek Stanislav1969 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Rutar Filip1997 VSK VŠB - TU Ostrava120
Zrůna Michal1987 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
276.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.118
277.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy116
278.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš113
279.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice110
Zahradnický Martin1987 Allivictus Zlín BK110
281.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.106
282.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany103
283.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany102
284.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava100
Borský Radek1975 SK HIT Hradec Králové, z.s.100
Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.100
Drahoš Bohuslav1983 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 100
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.100
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín100
Jenčík Martin1980 BaC Kladno100
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.100
Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava100
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.100
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice100
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Sousedík Pavel1984 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.100
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 100
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín100
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové100
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.100
309.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter88
Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany88
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.88
312.Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice87
313.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy75
314.Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, z.s.63
315.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava60
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.60
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná60
Orany Vojtěch2004 Start Jihlava60
Šimo Marian1978 Allivictus Zlín BK60
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.60
Vicenda Petr1977 Spartak Chrást60
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
324.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany59
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany59
326.Vaněček Jiří1957 Keramika Chlumčany54
327.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII53
328.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha50
Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.50
Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Golec Antonín1993 SK Brno Slatina, z.s.50
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.50
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín50
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Schmied Martin1982 TJ Chropyně50
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Sochna Radek1989 SK Badminton Tábor, z.s.50
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín50
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 50
349.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň46
350.Zavadil Jindřich1968 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
351.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň32
352.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.31
Madar Ondřej1994 TJ Sokol Vodňany31
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR75
2.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5760
3.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3780
4.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2720
5.Helar Ondřej1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.2400
6.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2340
7.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2140
8.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2030
9.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1890
10.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1880
11.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.1720
12.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1700
13.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1640
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1640
15.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1500
16.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1480
17.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1340
18.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1320
19.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1280
20.Kural Martin1999 USK Plzeň1250
21.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1200
22.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera1150
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1150
24.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1090
25.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást1050
26.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1040
27.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1030
28.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1000
Šula Fabian1995 TJ Ostrov1000
30.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.920
31.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň913
32.Králíček Jan2000 Super Stars Most905
33.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.900
34.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.870
Pistulka Radek1997 USK Plzeň870
36.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha858
37.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška850
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové850
39.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice820
Port Jan1972 Super Stars Most820
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA820
42.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most810
43.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.800
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice800
45.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka775
46.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.760
47.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže750
48.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice730
49.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice715
50.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.700
Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.700
Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
53.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň683
54.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha675
55.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň670
56.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.660
57.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška650
58.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.640
59.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany620
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín620
61.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera610
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice610
63.Klimaj Jan1979 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.600
Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň600
66.Helar Jakub1992 Start Jihlava573
67.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.560
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.560
69.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.540
70.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.538
71.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 500
72.Straka Jakub2000 Super Stars Most460
73.Oros Ladislav1971 Super Stars Most450
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice450
75.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice440
76.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.435
77.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek430
78.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové410
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha410
80.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.400
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice400
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha400
83.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.390
84.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton385
85.Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.375
86.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice370
Král Martin1994 BK TJ Baník Most370
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno370
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.370
90.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice365
91.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice355
92.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.350
93.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.330
94.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná325
95.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška320
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
97.Lundák Petr1988 SK Jupiter319
98.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava300
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
101.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice295
102.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka294
103.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany293
104.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.288
105.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná285
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.285
107.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice280
108.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc275
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.275
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.275
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek275
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.275
Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.275
114.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava270
115.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most250
118.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek244
119.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka240
121.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA238
122.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany232
123.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.230
124.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň225
Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň225
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín225
127.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha220
128.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA210
Pašek Michal1987 SK Jupiter210
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton210
131.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera200
Drudík Ota1992 USK Plzeň200
Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Kostrhun Adam2000 TJ Slavoj Podivín200
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha200
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná200
138.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň190
139.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka189
140.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek181
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou181
142.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže180
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 180
146.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 178
147.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 175
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany175
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
Zahradník Karel1990 SK HIT Hradec Králové, z.s.175
151.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
153.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 168
154.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava160
Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice160
157.Červeň Martin1993 BK ARION PRAHA150
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.150
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.150
Voves Tomáš1987 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
163.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter131
164.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice130
165.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic125
166.Čapek Jiří1975 Super Stars Most120
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava120
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.120
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.120
Rutar Filip1997 VSK VŠB - TU Ostrava120
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.120
173.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže118
174.König Marián1975 SKP Kometa Brno - RS Badminton110
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.110
176.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most100
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most100
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.100
Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín100
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.100
Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.100
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 100
Oros Marek2003 Super Stars Most100
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha100
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava100
Sousedík Pavel1984 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
189.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 94
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka94
191.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha90
192.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter88
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy88
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany88
196.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.85
197.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany81
198.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
199.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.75
Horn Martin1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany75
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň75
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany75
205.Čechura Adam1989 BaC Kladno73
206.Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany63
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek63
208.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 60
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.60
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.60
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín60
Šimo Marian1978 Allivictus Zlín BK60
214.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek56
215.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.53
216.Borský Radek1975 SK HIT Hradec Králové, z.s.50
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice50
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 50
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín50
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most50
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň50
Říha Jan1973 SK UP Olomouc50
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 50
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice50
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové50
Venclů Filip1986 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové50
Zrůna Michal1987 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
237.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany44
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice44
Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
241.Hejna Luboš1975 SK Jupiter38
242.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava25
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně25
Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava25
Kubíček Vojtěch1978 SK Troja, z.s.25
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava25
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.25
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR127
2.Švábíková Tereza2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.WR136
3.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR201
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha3880
5.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3380
6.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3020
7.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3000
8.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2880
9.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice2400
10.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2300
11.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2040
12.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1940
13.Nováčková Anežka1999 BK Králův Dvůr, z.s.1930
14.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1900
Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1900
16.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1820
17.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1350
18.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1300
19.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1290
20.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1270
21.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha1200
22.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1190
23.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1175
24.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1170
25.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1140
26.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1100
27.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1080
28.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1050
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1050
30.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton980
31.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.975
32.Dobrovolná Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.960
33.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.933
34.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany920
35.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže895
36.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.870
37.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.848
38.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice800
Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha800
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň800
Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
42.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice790
43.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.770
44.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
45.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most730
46.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha720
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.720
48.Koldová Veronika1994 Super Stars Most700
49.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.650
Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň650
51.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové645
52.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.640
53.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 630
54.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň613
55.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.600
Smejkalová Dita1974 SK Jupiter600
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.600
58.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka575
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice575
60.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek563
61.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.560
62.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.556
63.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice550
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most550
65.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.548
66.Nečasová Jitka1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.545
67.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava530
68.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka520
69.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek495
70.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.450
71.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most449
72.Pálková Tereza2002 Super Stars Most443
73.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany419
74.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno400
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
76.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.388
77.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice385
78.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
79.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc375
80.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.363
81.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany326
82.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.320
83.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.310
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže310
85.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové300
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
88.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.275
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.275
90.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže251
91.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
Lubinová Livie1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
94.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice245
Polívková Eliška1998 USK Plzeň245
96.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.240
Černá Lucie1994 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.240
99.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.226
100.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice225
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.225
102.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice220
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.220
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.220
105.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.213
106.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most200
Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.200
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín200
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče200
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
Krocová Valerie1992 Super Stars Most200
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA200
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.200
114.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most188
115.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná185
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná185
117.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže175
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.175
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška175
120.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou169
121.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 156
122.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany151
123.Bednářová Beata1999 SK Troja, z.s.150
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha150
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha150
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
132.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera125
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
135.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice120
Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 120
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Škodová Simona1983 Allivictus Zlín BK120
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
141.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek119
142.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka116
143.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice100
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka100
Fričová Anna1993 Badminton Proboštov z.s.100
Jančatová Marta1995 VSK VŠB - TU Ostrava100
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové100
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter100
Sárová Veronika1984 SK BC Premiera100
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
152.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
Pořízová Radka1977 Start Jihlava88
Zachová Adéla2001 Start Jihlava88
155.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek75
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov75
157.Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton63
Jelínková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.63
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.63
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
161.Mazurová Michaela1993 VSK VŠB - TU Ostrava60
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava60
Sejková Patricie2001 SK Brno Slatina, z.s.60
164.Motlíková Iva1993 SK Jupiter56
Mühlfeitová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň56
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek56
167.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany50
Konvičná Lucie2002 TJ Chropyně50
Krupičková Aneta2003 BA Plzeň50
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice50
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pastorková Nikol1985 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Vocelková Anna1994 USK Plzeň50
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
178.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany44
Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter44
Mašlová Kateřina1992 TJ Sokol Vodňany44
181.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.38
182.Moravcová Michaela2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.30
183.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín25
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera25
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR100
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR100
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4760
4.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3880
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3880
6.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3760
7.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3200
8.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3180
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3180
10.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2840
11.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2780
12.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2640
Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2640
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2640
15.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2620
16.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2600
17.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2540
18.Nováčková Anežka1999 BK Králův Dvůr, z.s.2490
19.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2240
20.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2080
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice2080
22.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2050
23.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.2000
24.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1920
25.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1800
26.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1740
27.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1570
28.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1490
29.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1450
30.Černá Lucie1994 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1430
31.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1390
32.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1340
33.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1330
34.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1300
35.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1290
36.Krocová Martina1988 Super Stars Most1240
37.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1170
38.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1150
39.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1100
40.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1080
41.Sárová Veronika1984 SK BC Premiera1070
42.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1050
43.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most1030
44.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.1020
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha1020
46.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1005
Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1005
48.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1000
Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha1000
50.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň990
51.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže980
52.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice940
53.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha900
54.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most880
55.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.870
56.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice850
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.850
58.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.843
59.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.840
60.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.830
61.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň825
62.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice805
63.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 800
64.Moravcová Michaela2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.780
65.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.770
66.Vocelková Anna1994 USK Plzeň757
67.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter750
68.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 746
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 746
70.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.745
71.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče740
72.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha720
73.Pálková Tereza2002 Super Stars Most680
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most680
75.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek663
76.Nečasová Jitka1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.645
77.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 640
78.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.630
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.630
80.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň613
81.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.570
82.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.550
83.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň535
84.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter525
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice525
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.525
87.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek496
88.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha490
89.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové480
91.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.455
92.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň450
Krocová Valerie1992 Super Stars Most450
94.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany445
95.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.440
96.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.425
Pořízová Radka1977 Start Jihlava425
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou425
99.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice400
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.400
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.400
102.Polívková Eliška1998 USK Plzeň398
103.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha395
104.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.390
105.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha380
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha380
107.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava375
108.Zachová Adéla2001 Start Jihlava370
109.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.363
110.Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.350
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.350
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.350
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
114.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.325
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.325
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA325
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha325
118.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany320
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice320
120.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň300
Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka300
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most300
Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.300
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
128.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná295
129.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek288
130.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc275
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov275
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera275
133.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany264
134.Bednářová Beata1999 SK Troja, z.s.256
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 256
136.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň250
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek250
138.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.240
139.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most225
Čiháková Veronika2001 BaC Kladno225
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most225
142.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice220
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.220
144.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.218
145.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.210
146.Erbenová Monika1986 BaC Kladno200
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.200
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
Lubinová Livie1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně200
152.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice188
153.Škodová Simona1983 Allivictus Zlín BK180
154.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany176
155.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná175
156.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže151
157.Davidová Marika1997 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín150
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.150
Srbová Adéla2000 BaC Kladno150
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
163.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy126
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy126
165.Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.125
Fričová Anna1993 Badminton Proboštov z.s.125
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek125
Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.125
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice125
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže125
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
174.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter122
175.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.120
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Mazurová Michaela1993 VSK VŠB - TU Ostrava120
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava120
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže120
180.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter118
181.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha100
Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.100
Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín100
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany100
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice100
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín100
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška100
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek100
Ponprajak Thidaporn1986 SK Kuklenská Brno, z.s.100
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.100
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška100
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.100
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha100
Vargová Angelika1996 BK TU v Liberci, z.s.100
199.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň88
200.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany63
Froňková Jitka1982 TJ Bílá Hora Plzeň63
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka63
Mühlfeitová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň63
204.Mašlová Kateřina1992 TJ Sokol Vodňany50
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Motlíková Iva1993 SK Jupiter50
207.Pastorková Nikol1985 Badminton Akademie Olomouc, z.s.44
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR75
2.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5760
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3880
4.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2620
5.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2400
6.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2340
7.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2320
8.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2140
9.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1840
10.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1730
11.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1700
12.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1680
13.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1640
Krocová Martina1988 Super Stars Most1640
15.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha1520
16.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1440
17.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1310
18.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1300
19.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1240
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1240
21.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1230
22.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1220
23.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
24.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1110
25.Erbenová Monika1986 BaC Kladno1100
26.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1090
27.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1080
28.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1060
29.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1020
30.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov975
31.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice960
32.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.950
Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.950
34.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice920
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.920
36.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.880
37.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter875
38.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.850
39.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
40.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové780
41.Vocelková Anna1994 USK Plzeň775
42.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.770
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most770
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha770
45.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň738
46.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava720
Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor Praha720
48.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice715
49.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha710
50.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice700
Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.700
Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.700
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.700
54.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.690
55.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň675
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany675
57.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.670
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.670
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton670
60.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.660
61.Nečasová Jitka1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.635
62.Koldová Veronika1994 Super Stars Most630
Nováčková Anežka1999 BK Králův Dvůr, z.s.630
64.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek621
65.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany620
66.Sárová Veronika1984 SK BC Premiera610
67.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň583
68.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.560
69.Černá Lucie1994 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.540
70.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň531
71.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.485
72.Lubinová Livie1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice470
73.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.450
Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 450
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most450
76.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.440
77.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
78.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže405
79.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava403
80.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek401
81.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.400
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.400
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
84.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče380
85.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha378
86.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.375
87.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška370
88.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek369
89.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň350
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.350
91.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice335
92.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.330
93.Pálková Tereza2002 Super Stars Most320
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové320
95.Davidová Marika1997 Badminton Sharks Brno, z.s.300
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.300
97.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 280
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže280
99.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany275
Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc275
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka275
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.275
103.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.270
Srbová Adéla2000 BaC Kladno270
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most270
Zachová Adéla2001 Start Jihlava270
107.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most260
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most260
109.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň257
110.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter250
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha250
112.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná245
113.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.244
114.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná235
115.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice230
116.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.225
117.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže220
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha220
119.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.216
120.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.210
121.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha200
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.200
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice200
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha200
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška200
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera200
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice200
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha200
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.200
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
131.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice195
132.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka189
133.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou181
134.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.180
137.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter179
138.Fričová Anna1993 Badminton Proboštov z.s.175
Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.175
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 175
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
142.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
143.Polívková Eliška1998 USK Plzeň163
144.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.160
147.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most150
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Čiháková Veronika2001 BaC Kladno150
Krocová Valerie1992 Super Stars Most150
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha150
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Pořízová Radka1977 Start Jihlava150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.150
157.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany144
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 144
159.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
160.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Mazurová Michaela1993 VSK VŠB - TU Ostrava120
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.120
163.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy119
164.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže118
165.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice110
166.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter107
167.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany106
168.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 100
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka100
Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.100
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Krupičková Aneta2003 BA Plzeň100
Moravcová Michaela2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Ponprajak Thidaporn1986 SK Kuklenská Brno, z.s.100
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha100
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera100
179.Bednářová Beata1999 SK Troja, z.s.94
180.Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy88
181.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice85
182.Hamerníková Kateřina1994 TJ Bílá Hora Plzeň78
183.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
184.Šťáhlavská Lucie1994 BaC Kladno73
185.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.60
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice60
Königová Alena1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Nezvalová Jana1988 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.60
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava60
Sejková Patricie2001 SK Brno Slatina, z.s.60
Škodová Simona1983 Allivictus Zlín BK60
194.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek56
195.Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton50
Herrmannová Šárka1990 BK 93 Hořovice50
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín50
Konvičná Lucie2002 TJ Chropyně50
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most50
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín50
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové50
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA50
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pastorková Nikol1985 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Vargová Angelika1996 BK TU v Liberci, z.s.50
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
209.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany44
Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany44
Hazuková Jindřiška1993 TJ Sokol Vodňany44
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany44
213.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.38
214.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň31
Motlíková Iva1993 SK Jupiter31
216.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín25
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
Jančatová Marta1995 VSK VŠB - TU Ostrava25
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice25
220.Mašlová Kateřina1992 TJ Sokol Vodňany19
ČísloTurnajGPDatum
1OP dospělých - České BudějoviceSKP12.01.2019
2GPD dospělých - KlatovyD13.01.2019
3Memoriál St. Krauze - Český TěšínA13.01.2019
4GPD dospělých - StrakoniceD26.01.2019
5MČR dospělých - PlzeňMČR03.02.2019
6GPD dospělých - JihlavaD09.02.2019
7GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD09.02.2019
8GPC dospělých - Praha - VinořC09.02.2019
9GPC dospělých - JihlavaC09.02.2019
10GPC dospělých - OlomoucC16.02.2019
11GPC dospělých - Český KrumlovC16.02.2019
12GPC dospělých - OstrovC16.02.2019
13GPD dospělých - TáborD02.03.2019
14GPC dospělých - PardubiceC10.03.2019
15VC města Plzně - PlzeňA10.03.2019
16GPD dospělých - StrakoniceD23.03.2019
17GPB Pohár Akademie Most - MostB24.03.2019
18GPC dospělých - ProboštovC30.03.2019
19GPB Jouda Cup - Praha - ZMB31.03.2019
20GPC dospělých - PlzeňC06.04.2019
21Memoriál I. Škáchy - LiberecA07.04.2019
22GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC20.04.2019
23GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD20.04.2019
24GPC dospělých- 28. Thun Cup Nejdek - NejdekC27.04.2019
25GPC dospělých - KarvináC11.05.2019
26GPC dospělých - Karlovy VaryC11.05.2019
27GPC dospělých - Brno - SlatinaC11.05.2019
28GPC dospělých - LiberecC11.05.2019
29GPC dospělých - KladnoC18.05.2019
30GPD dospělých - DobřanyD19.05.2019
31GPE dospělých - PlzeňE25.05.2019
32GPB dospělých Most - MostB16.06.2019
33Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA01.09.2019
34GPC dospělých - OlomoucC14.09.2019
35GPC dospělých - MostC14.09.2019
36GPC dospělých - Praha VinořC15.09.2019
37GPB Pustějov - PustějovB22.09.2019
38GPC dospělých - OlomoucC05.10.2019
39GPD dospělých - OlomoucD05.10.2019
40GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň- Bílá HoraD05.10.2019
41GPD dospělých - VodňanyD12.10.2019
42GPC dospělých - IvančiceC12.10.2019
43Memoriál K. Holobradého - Praha VinořA13.10.2019
44GPC dospělých - KladnoC20.10.2019
45GPC dospělých- Memoriál Proška - Králův DvůrC02.11.2019
46GPC dospělých - PlzeňC02.11.2019
47GPC dospělých - Hradec KrálovéC02.11.2019
48GPC dospělých - ChropyněC03.11.2019
49GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD03.11.2019
50GPE dospělých - PlzeňE03.11.2019
51GPC dospělých - MostC03.11.2019
52GPC dospělých - StrakoniceC09.11.2019
53GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB10.11.2019
54GPC dospělých- Memoriál P. Bílka - Praha HamrC17.11.2019
55GPC dospělých - Plzeň- Bílá HoraC23.11.2019
56GPD dospělých- Vodňanský kapr - VodňanyD14.12.2019
57GPC dospělých - Praha VinořC14.12.2019
58GPC dospělých - ProboštovC15.12.2019
59GPC dospělých - Nové Město nad MetujíC21.12.2019
60OP dospělých - Brno SlatinaSKP04.01.2020
61OP dospělých - LanškrounSKP04.01.2020
62OP dospělých - PlzeňSKP04.01.2020
63OP dospělých - Benátky nad JizerouSKP04.01.2020
64OP dospělých - Praha Hamr ŠtěrboholySKP04.01.2020
65GPD dospělých - StrakoniceD05.01.2020
66OP dospělých - VesecSKP05.01.2020
67OP dospělých - FajnéSKP05.01.2020
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading