logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 09.01.2020

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
09.01.2019 - 09.01.2020
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1430
2.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1330
3.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1280
4.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1140
5.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1090
Titěra Filip2008 SK Prosek Praha1090
7.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1050
8.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1040
9.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš990
Klokan Jakub2008 Super Stars Most990
11.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.930
12.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.900
14.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice850
15.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.825
16.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice755
17.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.740
18.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.730
19.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice715
20.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk680
21.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.623
22.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.620
23.Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš605
24.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 580
25.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš550
26.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno543
27.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.540
28.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most500
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha500
30.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.483
31.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha476
32.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha456
33.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 428
34.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.420
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.420
36.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš418
37.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy387
38.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.384
39.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.383
40.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha375
41.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.363
42.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno358
43.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.346
44.Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice338
45.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.327
46.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha326
47.Michl Lukáš2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.324
48.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.323
49.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.319
50.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.311
51.Macal Jiří2008 Super Stars Most301
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.301
53.Škvára Kristian2008 BaC Kladno289
54.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.279
55.Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.275
56.Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.267
57.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most265
58.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.260
59.Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice259
60.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice245
61.Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.233
62.Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové229
63.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.226
64.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.223
65.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná221
66.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.216
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.216
68.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
69.Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk206
70.Fošum Václav2010 TJ Sokol Křemže202
71.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most182
72.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany179
73.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.172
74.Kozák David2010 Badminton VK Aš169
75.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice167
76.Hamr Lukáš2010 Badminton Sharks Brno, z.s.165
77.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže164
78.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY163
79.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška158
80.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA156
81.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.155
82.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.151
83.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.148
84.Klimeš Vít2008 TJ Sokol České Budějovice136
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha136
86.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.133
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk133
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.133
89.Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.131
90.Hašek Matyáš2010 Sokol Radotín Meteor Praha122
91.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.120
92.Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.118
93.Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.111
94.Valášek Martin2009 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.110
95.Jašek Jakub2010 Badminton Sharks Brno, z.s.108
96.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.103
97.Raithel Nikolas2011 Badminton VK Aš101
Volfík Tadeáš2011 Badminton VK Aš101
99.Foukal Ondřej2008 SK Kuklenská Brno, z.s.100
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.100
101.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.90
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY90
103.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY88
104.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha86
105.Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.84
106.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice83
107.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA81
108.Harnoš Ondřej2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.80
110.Nachtman Daniel2010 SK Prosek Praha79
111.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha77
112.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
Stružka Jan Vladimír2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
114.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.70
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha70
116.Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.69
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.69
118.Košuta Tobiáš2009 SKP Kometa Brno - RS Badminton63
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice63
Ponec Jiří2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.63
Sixl Vít2009 TJ Sokol Křemže63
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice63
123.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA60
Švestka René2009 Kabal team Karviná60
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 60
126.Marx Max2008 Badminton VK Aš59
Vágner Tobiáš2008 BK ARION PRAHA59
128.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice58
Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
130.Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha54
131.Švejda Martin2008 SK Prosek Praha52
132.Bezděk Šimon2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Hejl Jakub2009 TJ Lanškroun, z.s.50
Kubát Vojtěch2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Ondra Martin2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Sedlák Marek2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Sikora Patrik2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
139.Šuma Marek2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.49
140.Frendl Matyáš2008 BK Kopřivnice, z.s.40
141.Candra Jan 2010 TJ Sokol Křemže38
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou38
Novák Adam2011 TJ Sokol Vodňany38
Šestauber Martin2009 TJ Sokol České Budějovice38
Tušl Šimon2009 TJ Sokol České Budějovice38
146.Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 36
147.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.35
148.Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.34
149.DINH Duc Trung2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.31
150.Hartl David2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.30
151.Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most29
Ženíšek Tomáš2009 TJ Sokol Doubravka29
153.Bělohlávek Ondřej2009 BK TU v Liberci, z.s.25
Krejčiřík Timon2010 SK Badminton Přerov, z.s.25
Minařík Josef2008 TJ Slovan Vesec, z.s.25
156.Hudec Jiří2009 TJ Sokol Klimkovice20
Lencse Štěpán2008 TJ Sokol Klimkovice20
Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 20
159.Lorenc Radim2009 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.19
160.Holič Václav2008 SK Prosek Praha14
Kincl Štěpán2009 SK Prosek Praha14
162.Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže13
163.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY10
Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 10
165.Přibáň Martin2010 SK JEREMI, z.s.9
1.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha3260
2.Titěra Filip2008 SK Prosek Praha1980
3.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1680
4.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1480
5.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1450
6.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1430
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1430
8.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1330
9.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1190
10.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1150
11.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1050
12.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice1000
13.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš990
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice990
Klokan Jakub2008 Super Stars Most990
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.990
17.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.930
18.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.880
19.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno860
20.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.815
21.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.800
22.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 780
23.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 775
24.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.715
25.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most700
26.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice670
27.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.666
28.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš665
29.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk660
30.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha655
31.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha650
32.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.630
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.630
34.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.625
35.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha616
36.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy615
37.Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš603
38.Škvára Kristian2008 BaC Kladno600
39.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš598
40.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.580
Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.580
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.580
43.Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice570
44.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha545
45.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.540
46.Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.530
47.Macal Jiří2008 Super Stars Most500
Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno500
49.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.495
50.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha486
51.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most470
52.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná460
53.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most450
Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice450
55.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.445
56.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.430
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.430
58.Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice420
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.420
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže420
61.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.416
62.Fošum Václav2010 TJ Sokol Křemže408
Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA408
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha408
65.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.395
66.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice380
67.Michl Lukáš2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.375
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.375
69.Klimeš Vít2008 TJ Sokol České Budějovice370
70.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
71.Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk300
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk300
73.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.288
74.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA281
75.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice280
76.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.270
Hamr Lukáš2010 Badminton Sharks Brno, z.s.270
Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.270
79.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.250
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice250
82.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.241
83.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.220
Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.220
85.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.213
86.Vágner Tobiáš2008 BK ARION PRAHA210
87.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY200
88.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA198
89.Raithel Nikolas2011 Badminton VK Aš188
90.Hašek Matyáš2010 Sokol Radotín Meteor Praha175
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY175
Kozák David2010 Badminton VK Aš175
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.175
94.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany170
Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.170
96.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.163
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.163
98.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.159
99.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.150
Hartl David2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha150
Košuta Tobiáš2009 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Ponec Jiří2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.150
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
107.Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové138
108.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha135
109.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou125
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
111.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha118
112.Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice110
Valášek Martin2009 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.110
114.Švejda Martin2008 SK Prosek Praha108
115.Candra Jan 2010 TJ Sokol Křemže100
DINH Duc Trung2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Hejl Jakub2009 TJ Lanškroun, z.s.100
Kubát Vojtěch2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Šestauber Martin2009 TJ Sokol České Budějovice100
Sixl Vít2009 TJ Sokol Křemže100
Tušl Šimon2009 TJ Sokol České Budějovice100
Volfík Tadeáš2011 Badminton VK Aš100
125.Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 88
126.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
127.Harnoš Ondřej2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.60
Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.60
Sikora Patrik2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.60
Švestka René2009 Kabal team Karviná60
131.Bezděk Šimon2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Krejčiřík Timon2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY50
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Nachtman Daniel2010 SK Prosek Praha50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Ondra Martin2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Sedlák Marek2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 50
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most50
144.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY25
Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 25
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 25
1.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1800
2.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1680
3.Titěra Filip2008 SK Prosek Praha1530
4.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1520
5.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1320
6.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1050
7.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice1010
8.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.950
9.Klokan Jakub2008 Super Stars Most900
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha900
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice900
12.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.890
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.890
14.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.880
Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 880
16.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.870
17.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš850
18.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk800
19.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha770
20.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 650
21.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.640
22.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.630
23.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.620
24.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.618
25.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice600
26.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most580
27.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice520
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.520
29.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.500
30.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.495
31.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno480
32.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha478
33.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most470
34.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha458
35.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.450
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš450
37.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.430
38.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha420
39.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.400
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice400
41.Macal Jiří2008 Super Stars Most370
Michl Lukáš2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.370
43.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.325
44.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.320
45.Škvára Kristian2008 BaC Kladno300
46.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.280
47.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha275
48.Klimeš Vít2008 TJ Sokol České Budějovice270
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice270
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.270
51.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.260
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice260
53.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha250
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš250
55.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.245
56.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY225
57.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA223
58.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA219
59.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice210
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.210
Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.210
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže210
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.210
64.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy200
65.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno195
66.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.185
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany185
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.185
69.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná180
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.180
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
72.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.160
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
74.Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
76.Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice145
77.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA134
78.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška120
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
80.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY113
81.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice110
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.110
83.Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 108
84.Vágner Tobiáš2008 BK ARION PRAHA101
85.Fošum Václav2010 TJ Sokol Křemže100
Hejl Jakub2009 TJ Lanškroun, z.s.100
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou100
Košuta Tobiáš2009 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.100
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Raithel Nikolas2011 Badminton VK Aš100
Sedlák Marek2008 Sokol Radotín Meteor Praha100
Šestauber Martin2009 TJ Sokol České Budějovice100
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha100
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Volfík Tadeáš2011 Badminton VK Aš100
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice100
98.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha85
99.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.80
Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
102.Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha75
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.75
104.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha68
105.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Valášek Martin2009 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.60
107.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Bělohlávek Ondřej2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš50
Candra Jan 2010 TJ Sokol Křemže50
Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice50
Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Nachtman Daniel2010 SK Prosek Praha50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Novák Adam2011 TJ Sokol Vodňany50
Sixl Vít2009 TJ Sokol Křemže50
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Šuma Marek2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové50
Tušl Šimon2009 TJ Sokol České Budějovice50
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.50
126.Harnoš Ondřej2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.30
Sikora Patrik2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.30
Švestka René2009 Kabal team Karviná30
129.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.25
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
132.Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY13
1.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2400
2.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1200
3.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1150
4.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1100
5.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1000
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1000
7.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk950
8.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň890
9.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha850
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha850
11.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha815
12.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.700
Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice700
14.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.657
15.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.640
16.Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.625
17.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic595
18.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most575
19.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.538
20.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
21.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.475
22.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha470
23.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.463
24.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.459
25.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.458
26.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.456
27.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš451
28.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.438
29.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton425
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.425
31.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.400
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
33.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY353
34.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno350
35.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.345
36.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.336
37.Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.333
38.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha323
39.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.319
40.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.313
41.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.311
42.Čechová Tereza2008 Super Stars Most310
43.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka307
44.Křížková Eva2008 BaC Kladno296
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.296
46.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice281
47.Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany277
48.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.268
49.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha264
50.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.258
51.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.255
52.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha253
53.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice240
54.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton238
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice238
56.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.233
57.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.231
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.231
59.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.228
60.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.225
61.Matějková Elena 2008 BK 93 Hořovice221
62.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice220
64.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha218
65.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.217
66.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.215
67.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha213
68.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany211
69.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.198
70.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.197
71.Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.196
72.Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové194
73.Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.193
74.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.189
75.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice181
76.Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.175
77.Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš172
78.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.171
Žaloudková Lucie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.171
80.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA164
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.164
82.Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.157
83.Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA156
Urbancová Adéla2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
85.Kovalčíková Kateřina2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.151
86.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.148
87.Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.145
88.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.144
89.Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton138
90.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
91.Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany131
92.Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
93.Jindrová Martina2009 USK Plzeň126
94.Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná123
95.Kratěnová Sofie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton119
96.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY115
97.Berková Veronika2009 SK Hamr, z.s. 114
98.Mikešová Klára2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
99.Pecková Nikola2009 TJ Sokol Vodňany111
100.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.110
101.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.104
Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.104
103.Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice103
104.Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín100
Dufková Eliška2009 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
107.Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.94
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice94
109.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná93
110.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.89
111.Mišunová Sofie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou88
Thompson Gabrielle2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.88
113.Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín83
114.Brzá Julie2008 Kabal team Karviná80
115.Bicencová Kateřina2008 BK 93 Hořovice79
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha79
117.Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 78
118.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.70
119.Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.69
120.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.68
122.Hanáčková Barbora2009 TJ Sokol Klimkovice65
123.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha63
124.Karkulová Natálie2009 TJ Sokol Dobruška60
Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.60
126.Tolarová Barbora2008 Badminton VK Aš59
127.Fröhlichová Eliška2009 Badminton Sharks Brno, z.s.58
128.Marešová Alžběta2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Pavlištíková Bára2008 Ostrava Badminton Klub50
Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
133.Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín48
134.Marxová Nina2009 Badminton VK Aš46
135.Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.45
136.Winklerová Laura2010 BK TU v Liberci, z.s.44
137.Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.43
Šimaliaková Adéla2008 TJ Slavoj Český Těšín43
139.Sedláčková Hana2009 BK 93 Hořovice40
Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY40
141.Frimlová Agáta2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
Goláňová Natálie2009 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.38
Leciánová Nina2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton38
Marková Karolína2008 TJ Sokol České Budějovice38
145.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.35
146.Giordano Axelle2008 SK JEREMI, z.s.32
147.Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.30
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha30
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
150.Vlachová Karolína2008 BC AKTIV LUŽINY23
151.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice20
Stejskalová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice20
154.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice19
Fantyšová Rozálie2008 TJ Sokol České Budějovice19
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Pixová Aneta2008 BA Plzeň19
158.Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
159.Frühaufová Gabriela2008 SK Prosek Praha16
160.Ďurišová Klára2009 TJ Sokol Klimkovice15
Dušánková Daniela2010 Sokol Radotín Meteor Praha15
162.Babičová Johana2008 TJ Sokol Klimkovice10
1.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 2020
2.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1900
3.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1820
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk1820
5.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1530
6.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1340
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1340
8.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice1280
9.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1180
10.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha1100
11.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1040
12.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton980
13.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň950
Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.950
15.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.890
16.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.870
17.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha850
18.Čechová Tereza2008 Super Stars Most840
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.840
20.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.790
21.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most780
22.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic770
23.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha750
24.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.670
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.670
26.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.660
27.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.630
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.630
29.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.620
30.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.610
31.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha605
32.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY575
33.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.570
34.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.565
35.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha525
Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.525
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš525
38.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.520
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice520
40.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka513
41.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice500
42.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha470
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.470
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.470
45.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.466
46.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha463
47.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA446
48.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.441
49.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.420
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.420
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany420
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.420
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.420
54.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.410
55.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice400
57.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.375
Křížková Eva2008 BaC Kladno375
59.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.370
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA370
61.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.363
62.Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.360
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.360
64.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno350
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.350
66.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.345
67.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.340
68.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.335
69.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.320
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
72.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.313
73.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.310
Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.310
75.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice300
Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.300
77.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha294
78.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany270
Pecková Nikola2009 TJ Sokol Vodňany270
80.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice260
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná260
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná260
83.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
84.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
86.Matějková Elena 2008 BK 93 Hořovice234
87.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.210
Brzá Julie2008 Kabal team Karviná210
89.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.209
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.209
91.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Kovalčíková Kateřina2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice200
95.Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.195
96.Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín180
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
98.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.179
99.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.175
100.Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.170
101.Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.160
102.Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové159
103.Dufková Eliška2009 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice150
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Urbancová Adéla2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
107.Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín130
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.130
109.Mišunová Sofie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou125
Thompson Gabrielle2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
111.Mikešová Klára2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
112.Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.110
113.Vlachová Karolína2008 BC AKTIV LUŽINY108
114.Jindrová Martina2009 USK Plzeň107
115.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Goláňová Natálie2009 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.100
Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín100
Leciánová Nina2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Marková Karolína2008 TJ Sokol České Budějovice100
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
124.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice75
Winklerová Laura2010 BK TU v Liberci, z.s.75
126.Pixová Aneta2008 BA Plzeň63
127.Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.60
128.Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.59
129.Frimlová Agáta2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Pavlištíková Bára2008 Ostrava Badminton Klub50
132.Hanáčková Barbora2009 TJ Sokol Klimkovice30
1.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1600
2.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1520
3.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1190
4.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton1050
5.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha950
6.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most940
7.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň900
8.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk850
9.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 840
10.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha800
11.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.680
12.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.630
13.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha620
14.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.600
15.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice575
16.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.550
17.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.525
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic525
19.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha520
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice520
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.520
22.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.485
23.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.478
24.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.470
Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most470
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.470
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.470
28.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.450
29.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY445
30.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.440
31.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice400
32.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš388
33.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.380
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.380
35.Křížková Eva2008 BaC Kladno370
36.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.360
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.360
38.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha358
39.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.350
40.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha327
41.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.325
42.Čechová Tereza2008 Super Stars Most320
Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.320
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
45.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton310
46.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.300
47.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
48.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.280
49.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno275
50.Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany270
51.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha260
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.260
53.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice250
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
55.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha248
56.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.235
57.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.230
58.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA224
59.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.210
Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany210
Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.210
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.210
Pecková Nikola2009 TJ Sokol Vodňany210
64.Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
66.Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.198
67.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha189
68.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.188
69.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha185
70.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.175
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice175
72.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.160
73.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.155
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA155
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.155
76.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.150
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.150
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
79.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
80.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice135
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.135
82.Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice125
84.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Karkulová Natálie2009 TJ Sokol Dobruška120
86.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka113
87.Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.110
Mikešová Klára2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
89.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.105
90.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Leciánová Nina2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Mišunová Sofie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou100
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.100
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové100
Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš100
Thompson Gabrielle2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
100.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
101.Berková Veronika2009 SK Hamr, z.s. 60
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.60
Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.60
104.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.55
105.Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY54
106.Dufková Eliška2009 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Frimlová Agáta2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Fröhlichová Eliška2009 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Kratěnová Sofie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Marešová Alžběta2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Marková Karolína2008 TJ Sokol České Budějovice50
Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 50
Pavlištíková Bára2008 Ostrava Badminton Klub50
Winklerová Laura2010 BK TU v Liberci, z.s.50
116.Brzá Julie2008 Kabal team Karviná30
117.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice25
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U13- otevřený - OsíkC12.01.2019
2GPC U13 - BrnoC12.01.2019
3GPC U13 - Plzeň Bílá HoraC12.01.2019
4GPC U13- Praha - Praha JeremiC12.01.2019
5GPC U13 - Benátky nad JizerouC12.01.2019
6GPC U13 - OpavaC13.01.2019
7GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD19.01.2019
8GPC U13 - Praha JeremiC26.01.2019
91. GPA U13 - AšA27.01.2019
10GPC U13- otevřený - MostC02.02.2019
11GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD09.02.2019
12GPD U13 - PlzeňD10.02.2019
13GPD U13- otevřený - MostD10.02.2019
14GPC U13- otevřený - Ústí nad LabemC16.02.2019
15GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2019
16GPC U13 - Brno - SlatinaC23.02.2019
171. GPB U13 - Praha HamrB03.03.2019
18GPC U13 - České BudějoviceC09.03.2019
19GPD U13- otevřený - Praha LužinyD09.03.2019
20GPC U13- otevřený - Nové Město nad MetujíC16.03.2019
21GPD U13 - Karlovy VaryD16.03.2019
22GPC U13 - MostC16.03.2019
23GPC U13- otevřený - Praha HamrC23.03.2019
24GPC U13 - AšC24.03.2019
25GPC U13- otevřený - KladnoC24.03.2019
26GPC U13 - BrnoC31.03.2019
27GPC U13 - Liberec- VesecC06.04.2019
28GPD U13- Praha - Praha JeremiD06.04.2019
29GPC U13- otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
30GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.04.2019
31GPC U13-Memoriál A. Waňkové - PlzeňC13.04.2019
32GPC U13- otevřený - ŠumperkC13.04.2019
33GPC U13 - OrlováC13.04.2019
34GPC U13 - KladnoC14.04.2019
35GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
36GPC U13- Praha - Praha VinořC19.04.2019
37GPD U13 - PlzeňD04.05.2019
382. GPA U13 - MostA05.05.2019
39GPC U13- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
40GPC U13 - České BudějoviceC11.05.2019
41GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD11.05.2019
42GPC U13 - BrnoC18.05.2019
432. GPB U13 - Praha RadotínB02.06.2019
44GPC U13- otevřený Tři Bratři Český Těšín - Český TěšínC15.06.2019
45GPC U13- dvouhry - Praha LužinyC15.06.2019
46OP U13 - Králův DvůrSKP23.06.2019
47GPC U13 Open Drive- čtyřhry,mixy - AšC31.08.2019
483. GPB U13 - Hamr PrahaB08.09.2019
49OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP14.09.2019
50GPD U13 - MostD15.09.2019
51GPC U13 - KladnoC15.09.2019
52GPD U13 - PlzeňD21.09.2019
53GPD U13 - VesecD28.09.2019
54GPC U13 - Praha RadotínC29.09.2019
55OP U13 - Brno TuřanySKP05.10.2019
56OP U13 - Karlovy VarySKP05.10.2019
57GPD U13-dvouhry - Kralupy nad VltavouD05.10.2019
58GPC U13 - MostC06.10.2019
59GPD U13- Novoměstký pohár - Nové Město nad MetujíD12.10.2019
60GPC U13 - KladnoC13.10.2019
61GPC U13 - VesecC19.10.2019
62GPC U13 - PardubiceC26.10.2019
63GPD U13 - PardubiceD26.10.2019
64GPD U13- V. Velká cena města Aš - AšD27.10.2019
65OP U13 - Český KrumlovSKP02.11.2019
66GPC U13 - OlomoucC02.11.2019
67GPD U13- dvouhry - Praha JeremiD02.11.2019
68GPC U13 - ŠumperkC03.11.2019
69GPC U13 - Ústí nad LabemC09.11.2019
70GPD U13 - PlzeňD10.11.2019
71GPC U13 - KlimkoviceC16.11.2019
72GPC U13 kvalifikační - Benátky nad JizerouC17.11.2019
73GPC U13 kvalifikační - České BudějoviceC23.11.2019
74GPC U13 kvalifikační - HoliceC23.11.2019
75GPC U13 kvalifikační - RousínovC23.11.2019
76GPC U13 kvalifikační - AšC23.11.2019
77OP U13 - Praha VinořSKP23.11.2019
78OP U13 - MostSKP24.11.2019
79GPC U13- O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC30.11.2019
80OP U13 - Orlová LutyněSKP01.12.2019
81MČR U13 - Český KrumlovMČR08.12.2019
82GPD U13 - ProboštovD08.12.2019
83GPC U13- dvouhry - AšC14.12.2019
84GPC U13 - LiberecC15.12.2019
85GPC U13- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2019
86GPC U13 - České BudějoviceC04.01.2020
87GPD U13- IX. Ašský košíček- dvouhry - AšD04.01.2020
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading