logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 09.01.2020

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
09.01.2019 - 09.01.2020
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1480
2.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1150
3.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1100
4.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1050
6.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most990
7.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice930
8.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.900
9.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.850
10.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.840
11.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 800
12.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice790
13.Kundrát David2006 Badminton VK Aš735
14.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.680
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.680
16.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže645
17.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany625
18.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.595
19.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.580
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno580
21.Klimeš Vojtěch2006 TJ Sokol Plesná570
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové570
23.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.525
24.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.513
25.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha500
26.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.480
27.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha475
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš475
29.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice470
30.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové445
31.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.425
32.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.408
33.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.393
34.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.388
35.Jonáš Václav2006 BaC Kladno385
36.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic371
37.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.369
38.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín360
39.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.348
40.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.335
41.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.331
42.Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno330
43.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.325
44.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.313
45.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice311
46.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.310
47.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.301
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic301
49.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha300
50.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň298
51.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.285
52.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.280
53.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.277
54.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub273
Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.273
56.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most263
57.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.260
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.260
59.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.255
60.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha254
61.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš250
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav250
63.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice248
64.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže247
65.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.236
66.Klokan Jakub2008 Super Stars Most230
67.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.226
68.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.223
69.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice213
70.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic210
71.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 201
72.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk200
73.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 196
74.Suchopár Jan2006 Super Stars Most191
Vališ Jan2006 Super Stars Most191
76.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha188
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.188
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.188
79.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton180
80.Titěra Filip2008 SK Prosek Praha178
81.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín175
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk175
83.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
84.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice168
86.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.166
87.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.163
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.163
89.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice156
90.Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.155
91.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.153
92.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha152
93.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha151
94.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice150
Škvára Kristian2008 BaC Kladno150
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno150
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš150
99.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice144
100.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.143
101.Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové137
102.Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most134
103.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.133
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.133
105.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 129
106.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.125
107.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 124
108.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
109.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.109
110.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.102
111.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže101
112.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice100
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Macal Jiří2008 Super Stars Most100
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice100
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice100
118.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA99
119.Gašparín Adam2007 Super Stars Most88
Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.88
121.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.76
122.Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.75
123.Jirák Miroslav2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.70
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most70
125.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.69
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.69
127.Balšánek Ladislav2007 Badminton VK Aš63
Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
Stoček Martin2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice63
130.Antal Filip2007 TJ Montas Hradec Králové59
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.59
132.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk50
Holec Tadeáš2007 TJ Sokol Růžďka50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.50
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Zámiš Samuel2007 BK Králův Dvůr, z.s.50
140.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 49
141.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.47
142.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.45
Müller Jakub2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.45
144.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.44
145.Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek41
146.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA40
Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA40
148.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice38
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice38
150.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha34
151.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná30
152.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA29
153.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Bednář Vojtěch2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 25
Šimek Vojtěch2006 TJ Sokol Praha XIII25
Straszak Ondřej2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
167.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY20
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.20
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha20
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA20
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA20
Vávra Jan2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
Žďárek Vojta2006 TJ Montas Hradec Králové20
174.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice19
177.Mrvečka Pavel2006 BK Goram Teplice, z.s.16
178.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.15
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška15
180.Bárta Jakub2006 SK Prosek Praha14
Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 14
182.Satoranský Tomáš2006 SK Hamr, z.s. 11
183.Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 10
1.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1780
2.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1720
3.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1150
4.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1140
5.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1080
6.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1050
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1050
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1050
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1050
10.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
11.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most990
12.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
13.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany940
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže940
15.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové900
17.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha850
18.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
19.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice780
20.Kundrát David2006 Badminton VK Aš750
21.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.740
22.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.730
23.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.700
Klimeš Vojtěch2006 TJ Sokol Plesná700
25.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.690
26.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.680
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové680
28.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha675
29.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.650
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.650
31.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.630
32.Jonáš Václav2006 BaC Kladno625
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno625
34.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.595
35.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice570
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.570
37.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín550
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.550
39.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.530
Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most530
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.530
42.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.520
43.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.500
44.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš499
45.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.480
46.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.475
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.475
48.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín470
Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.470
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.470
52.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.450
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.450
54.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš449
55.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.445
56.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.432
57.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže425
58.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.420
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice420
Suchopár Jan2006 Super Stars Most420
Vališ Jan2006 Super Stars Most420
62.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.410
63.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic408
64.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 406
65.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic402
66.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň401
67.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav400
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.400
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice400
71.Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno395
72.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.375
73.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic370
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice370
75.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 363
76.Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.360
77.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.350
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk350
79.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha326
80.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha320
81.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha313
Titěra Filip2008 SK Prosek Praha313
83.Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most306
84.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha300
Klokan Jakub2008 Super Stars Most300
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.300
88.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA285
89.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.283
90.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton270
91.Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové256
92.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.250
95.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.246
96.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.238
97.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA226
98.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 220
99.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.216
100.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha213
101.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.200
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice200
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice200
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
108.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 196
109.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
110.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 183
111.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany181
112.Müller Jakub2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.180
113.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.163
Jirák Miroslav2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.163
115.Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.154
116.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub150
Gašparín Adam2007 Super Stars Most150
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk150
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.150
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže150
Škvára Kristian2008 BaC Kladno150
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno150
123.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.147
124.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice125
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.125
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
127.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha113
128.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.100
Macal Jiří2008 Super Stars Most100
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice100
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha100
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most100
Šimek Vojtěch2006 TJ Sokol Praha XIII100
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Vávra Jan2006 Sokol Radotín Meteor Praha100
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Zámiš Samuel2007 BK Králův Dvůr, z.s.100
142.Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA88
143.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
145.Bárta Jakub2006 SK Prosek Praha63
146.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.59
147.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Bednář Vojtěch2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 50
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice50
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.50
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 50
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA50
Stoček Martin2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Straszak Ondřej2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Žďárek Vojta2006 TJ Montas Hradec Králové50
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
172.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA38
173.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice25
1.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1280
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1050
3.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1040
4.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1000
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1000
6.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice950
7.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice900
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 900
11.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha800
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.800
13.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.750
14.Jonáš Václav2006 BaC Kladno740
15.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.730
16.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha700
17.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.690
18.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže630
19.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.620
20.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín580
Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.580
22.Klimeš Vojtěch2006 TJ Sokol Plesná570
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.570
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.570
25.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.530
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno530
27.Kundrát David2006 Badminton VK Aš525
28.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice520
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.520
30.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice500
31.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.493
32.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany475
33.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.460
34.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš435
35.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.400
36.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.370
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.370
38.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most363
39.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové360
40.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.356
41.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.350
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice350
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav350
44.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.348
45.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.323
46.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže313
47.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.310
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice310
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.310
50.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín300
Klokan Jakub2008 Super Stars Most300
52.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.285
53.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.270
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.270
55.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.260
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice260
57.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic248
58.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic245
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.245
60.Vališ Jan2006 Super Stars Most235
61.Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové225
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.225
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha225
64.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.220
65.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic214
66.Suchopár Jan2006 Super Stars Most210
67.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň201
68.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 200
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice200
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.200
71.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most198
72.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.188
73.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub185
74.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA180
75.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.175
Jirák Miroslav2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.175
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice175
78.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha168
79.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 163
80.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.160
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.160
82.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha150
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk150
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
86.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.141
87.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.135
Titěra Filip2008 SK Prosek Praha135
89.Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.125
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno125
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.125
92.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 123
93.Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.110
94.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.106
95.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš100
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice100
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice100
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk100
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Zámiš Samuel2007 BK Králův Dvůr, z.s.100
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice100
105.Antal Filip2007 TJ Montas Hradec Králové88
Šimek Vojtěch2006 TJ Sokol Praha XIII88
107.Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.75
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.75
110.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha60
111.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.59
112.Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.56
113.Holec Tadeáš2007 TJ Sokol Růžďka50
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Macal Jiří2008 Super Stars Most50
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice50
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice50
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most50
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže50
Škvára Kristian2008 BaC Kladno50
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice50
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
130.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
132.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA43
133.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 40
134.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.25
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.25
Gašparín Adam2007 Super Stars Most25
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.25
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 25
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most25
150.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA20
151.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice13
1.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2360
2.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1730
3.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1600
4.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1230
5.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1200
6.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1140
7.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1090
8.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň1050
9.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1000
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1000
11.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha990
12.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice950
13.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
15.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.890
16.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice850
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice850
Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.850
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.850
20.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.700
21.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.653
22.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice650
23.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha640
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno640
25.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.625
26.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš600
27.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha575
28.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most570
29.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA563
30.Jonášová Klára2006 BaC Kladno560
31.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha550
32.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice530
33.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
34.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná500
35.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice480
36.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové445
37.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany438
38.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.435
39.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš423
40.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.420
41.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.413
42.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.401
43.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.400
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.400
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha400
46.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav380
47.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA376
48.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.371
49.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.370
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most370
51.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.350
52.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha343
53.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk326
54.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha311
55.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín310
56.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.308
57.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice289
58.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice285
59.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.283
60.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.282
61.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.273
Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.273
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.273
64.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
65.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
66.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most258
67.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
68.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
69.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA239
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové239
71.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice236
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná236
73.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice235
74.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice230
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka230
76.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.225
77.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.223
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.223
79.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.222
80.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha216
Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most216
82.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.213
83.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.208
84.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most207
85.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice206
86.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.200
87.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška198
88.Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové195
89.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
90.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice191
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.191
92.Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.185
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha185
94.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.180
95.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha175
96.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha172
97.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.162
98.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
99.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.159
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic159
101.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.156
102.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín155
103.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
105.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.149
106.Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice148
107.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.145
108.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic144
109.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.138
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.138
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.138
113.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA137
114.Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.135
115.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha133
Hejnová Sára2007 USK Plzeň133
117.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.132
118.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.129
119.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
120.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.120
121.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
122.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 110
123.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice105
124.Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice101
125.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha97
126.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové94
127.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš93
128.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice88
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 88
131.Marešová Anna2006 SK Prosek Praha83
132.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.81
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY81
134.Portová Anna2007 BK TJ Baník Most80
135.Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 79
136.Krajčí Natálie2007 BK Kopřivnice, z.s.75
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.75
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.75
141.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové71
142.Chvastková Julie2006 Start Jihlava68
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka68
144.Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.63
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 63
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.63
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže63
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.63
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.63
150.Flachsová Stela2007 Badminton VK Aš59
151.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice55
152.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.51
153.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Čechová Tereza2008 Super Stars Most50
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno50
Křížková Eva2008 BaC Kladno50
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub50
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
162.Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.45
163.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.44
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.44
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.44
166.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň38
167.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice34
168.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.28
169.Bocková Anežka2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.25
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno25
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk25
Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno25
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
182.Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice20
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha20
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 20
Langová Lucie2006 Ostrava Badminton Klub20
Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka20
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 20
188.Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany19
189.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.13
1.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2120
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2120
3.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2020
4.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1680
5.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1450
6.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1440
7.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1430
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1430
9.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1330
10.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1300
11.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1230
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1230
13.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1050
Dvořáková Anna2006 BA Plzeň1050
15.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1040
16.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA1000
18.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.890
19.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.840
20.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha825
21.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 800
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha800
23.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice790
24.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.750
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka750
26.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice740
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice740
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš740
29.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice730
30.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.680
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.680
32.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice675
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice675
34.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.670
35.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most655
36.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.650
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA650
38.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav630
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín630
40.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.625
41.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.623
42.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná620
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most620
44.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.600
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.600
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk600
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové600
48.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most570
Jonášová Klára2006 BaC Kladno570
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.570
51.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.550
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice550
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.550
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha550
55.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.520
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.520
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno520
58.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice500
59.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.495
60.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.470
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.470
62.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA450
Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany450
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most450
65.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.430
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice430
67.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.420
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná420
69.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice410
70.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice405
71.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA400
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton400
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice400
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
76.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.396
77.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.395
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.395
79.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic393
80.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha388
81.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most380
82.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš375
83.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.370
84.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 360
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín360
86.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové350
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové350
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.350
89.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha344
90.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic333
91.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha320
92.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.300
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.300
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.300
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.300
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.300
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.300
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
101.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha285
102.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.283
103.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.281
104.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.275
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.275
106.Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.268
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.268
108.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha250
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice250
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha250
112.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.220
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška220
114.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.200
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.200
Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové200
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 200
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha200
Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
121.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice180
122.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň176
123.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha175
124.Chvastková Julie2006 Start Jihlava150
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno150
Krajčí Natálie2007 BK Kopřivnice, z.s.150
Křížková Eva2008 BaC Kladno150
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.150
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže150
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.150
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice150
135.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka147
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka147
137.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.144
138.Marešová Anna2006 SK Prosek Praha138
139.Hejnová Sára2007 USK Plzeň131
140.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.125
142.Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice113
143.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice110
144.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha104
145.Čechová Tereza2008 Super Stars Most100
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Langová Lucie2006 Ostrava Badminton Klub100
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub100
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Portová Anna2007 BK TJ Baník Most100
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha100
158.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
159.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
161.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
163.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY63
164.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
165.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Bocková Anežka2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice50
Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno50
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Koudelková Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk50
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha50
Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno50
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín50
180.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha44
Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha44
182.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
1.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1640
2.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1280
3.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1180
4.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1150
5.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1050
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1050
7.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1000
8.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice950
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha950
10.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň900
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
12.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové890
13.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.800
14.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.780
15.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.775
16.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice770
17.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
18.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice700
19.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.690
20.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha668
21.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha650
22.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.590
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno590
24.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.570
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná570
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.570
27.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.550
28.Jonášová Klára2006 BaC Kladno530
29.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA510
30.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha508
31.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.500
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín500
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.500
34.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.488
35.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.480
36.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany475
37.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk470
38.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové450
39.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav420
40.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most410
41.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice408
42.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA406
43.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice405
44.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka400
45.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.388
46.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.371
47.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.370
48.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice360
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most360
50.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.350
51.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic333
52.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.310
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice310
54.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice300
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton300
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
57.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most295
58.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most288
59.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.285
60.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha284
61.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.275
62.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.273
63.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín270
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška270
65.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.269
66.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 266
67.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná260
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.260
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.260
70.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA250
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.250
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.250
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.250
74.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.245
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.245
76.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha235
77.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš229
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.229
79.Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové225
80.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most210
82.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA200
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice200
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice200
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.200
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.200
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
88.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic189
89.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha175
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.175
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice175
92.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice170
93.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha169
94.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš163
95.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.150
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové150
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové150
98.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové138
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha138
100.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice135
101.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha130
102.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.125
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.125
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
106.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice120
107.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice110
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.110
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.110
110.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 100
Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.100
Chvastková Julie2006 Start Jihlava100
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.100
Portová Anna2007 BK TJ Baník Most100
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice100
120.Hejnová Sára2007 USK Plzeň94
121.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 90
122.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
123.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha84
124.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha80
125.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Krajčí Natálie2007 BK Kopřivnice, z.s.75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
129.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY63
130.Čechová Tereza2008 Super Stars Most50
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno50
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Křížková Eva2008 BaC Kladno50
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 50
Langová Lucie2006 Ostrava Badminton Klub50
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha50
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže50
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
149.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
150.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň38
Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka38
152.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha30
153.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice25
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub25
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 25
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.25
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
167.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha13
ČísloTurnajGPDatum
1GPD U15 - ŠumperkD12.01.2019
2GPD U15- Praha - Praha ProsekD13.01.2019
3GPC U15 - České BudějoviceC19.01.2019
4GPC U15 - Velké PavloviceC19.01.2019
5GPC U15 - MostC19.01.2019
6GPC U15 - Ridera OstravaC19.01.2019
7GPC U15 - AšC20.01.2019
8GPC U15- otevřený - PardubiceC02.02.2019
9GPC U15- Praha - Praha HamrC02.02.2019
10GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD02.02.2019
11GPC U15 - Benátky nad JizerouC03.02.2019
121. GPA U15 - MostA10.02.2019
13GPD U15 - PlzeňD10.02.2019
14GPC U15 - Karlovy VaryC23.02.2019
15GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha JeremiC23.02.2019
16GPC U15- otevřený - KladnoC24.02.2019
17GPC U15 - MostC24.02.2019
18GPC U15 - BrnoC02.03.2019
191. GPB U15 - PardubiceB10.03.2019
20GPD U15 - TáborD23.03.2019
21GPC U15 - LiberecC23.03.2019
22GPC U15- otevřený - OrlováC23.03.2019
23GPC U15 - AšC30.03.2019
24GPC U15 - IvančiceC06.04.2019
25GPC U15- otevřený - ŠumperkC06.04.2019
26GPC U15- otevřený - Praha HamrC07.04.2019
27GPC U15- otevřený - KlimkoviceC07.04.2019
28GPC U15 - České BudějoviceC13.04.2019
29GPC U15 - MostC14.04.2019
30GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
31GPC U15 - PřerovC20.04.2019
32GPC U15- otevřený - HoliceC27.04.2019
33GPC U15 - PlzeňC27.04.2019
34GPC U15 - Benátky nad JizerouC28.04.2019
35GPC U15- Praha - Praha JeremiC28.04.2019
36GPD U15- otevřený - Ústí nad LabemD04.05.2019
37GPD U15 - PlzeňD04.05.2019
38GPC U15 - BrnoC05.05.2019
39GPD U15- otevřený - MostD11.05.2019
402. GPA U15 - AšA12.05.2019
412. GPB U15 - Praha SkalkaB16.06.2019
42OP U15 - Benátky nad JizerouSKP22.06.2019
43GPC U15- otevřený - Praha JeremiC22.06.2019
44OP U15 - HoliceSKP01.09.2019
45OP U15 - České BudějoviceSKP07.09.2019
46GPC U15 - OpavaC07.09.2019
47GPC U15 - Ústí nad LabemC08.09.2019
48OP U15 - AšSKP08.09.2019
49GPC U15 - ŠumperkC08.09.2019
50GPC U15 - Králův DvůrC08.09.2019
51GPC U15 - BB Arena- Praha LetňanyC14.09.2019
52GPD U15 - VesecD21.09.2019
53GPD U15 - PlzeňD21.09.2019
543. GPB U15 - PardubiceB22.09.2019
55GPD U15 - StrakoniceD28.09.2019
56GPC U15 kvalifikační - PlzeňC28.09.2019
57OP U15 - KopřivniceSKP28.09.2019
58GPC U15 kvalifikační - IvančiceC29.09.2019
59GPC U15 kvalifikační - TáborC05.10.2019
60GPC U15 kvalifikační - Hradec KrálovéC05.10.2019
61GPC U15 kvalifikační - KladnoC05.10.2019
62OP U15 - VesecSKP05.10.2019
63OP U15 - Praha ZMSKP05.10.2019
64GPD U15- Novoměstský pohár - Nové Město nad MetujíD12.10.2019
65MČR U15 - MostMČR13.10.2019
66OP U15 - Brno TuřanySKP19.10.2019
67GPD U15- V. Velká cena města Aš - AšD27.10.2019
68GPC U15 - KladnoC03.11.2019
69GPC U15 - VendryněC09.11.2019
70GPC U15 - VesecC10.11.2019
71GPD U15 - PlzeňD10.11.2019
72GPC U15 - MostC16.11.2019
73GPC U15 - OlomoucC16.11.2019
74GPC U15 - KlimkoviceC17.11.2019
75GPD U15 - MostD23.11.2019
76GPD U15- dvouhry - Praha JeremiD30.11.2019
77GPD U15 - TáborD01.12.2019
78GPC U15- O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC01.12.2019
79GPC U15 - Hradec KrálovéC14.12.2019
80GPC U15 - Králův DvůrC14.12.2019
81GPC U15 - OstravaC14.12.2019
82GPC U15- Přebor Prahy - Praha ZMC14.12.2019
83GPC U15- dvouhry - AšC15.12.2019
84GPD U15 - DobruškaD04.01.2020
85GPC U15 - OlomoucC04.01.2020
86GPD U15- IX. Ašský košíček- dvouhry - AšD04.01.2020
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading