logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 09.01.2020

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
09.01.2019 - 09.01.2020
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ26
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 IvančiceWJ139
3.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.WJ152
4.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ163
5.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.WJ166
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1880
7.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1480
8.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1150
9.Morávek Michal2002 BaC Kladno1140
10.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1100
11.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1090
12.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1040
13.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1000
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.1000
15.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava950
16.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.880
17.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.840
18.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.800
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most800
20.Altera Jan2004 BaC Kladno790
21.Oros Marek2003 Super Stars Most750
22.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.740
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice740
24.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha730
25.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.720
Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín720
27.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.700
28.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno680
29.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha675
30.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice645
31.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.630
32.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.605
33.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha600
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.600
35.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové585
36.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.570
37.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.535
38.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka530
39.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.528
40.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.520
41.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.495
42.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.480
43.Port Jan2003 BK TJ Baník Most475
44.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.455
45.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.450
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.450
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové450
48.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.420
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.420
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.420
51.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.400
52.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice385
53.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.370
54.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha333
55.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA330
56.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.326
57.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton310
58.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.301
59.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.295
60.Matiska David2004 BK ARION PRAHA276
61.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka260
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.260
63.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.249
64.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava240
65.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII238
66.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná231
67.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
68.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.200
70.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 183
71.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín180
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka180
73.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha176
74.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.175
75.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.174
76.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice173
77.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA172
78.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.171
79.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.168
80.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 166
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 166
82.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.164
83.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice158
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha158
85.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha150
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín150
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
90.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha144
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA144
92.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.141
93.Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.138
94.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.129
Mladý Matěj2002 TJ Sokol Doubravka129
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.129
97.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
98.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha123
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice123
100.Schlauch Radek2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.120
101.Janáček David2004 BK ARION PRAHA116
102.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.113
103.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.108
Kóňa Jan2004 Super Stars Most108
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.108
106.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek100
Kretek Tomáš2004 BA Plzeň100
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice100
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná100
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany100
115.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha99
116.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
117.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.63
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most63
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha63
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha63
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most63
123.Novák Jakub2002 SK Hamr, z.s. 62
124.Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.60
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha60
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.60
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha60
130.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.58
131.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice50
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice50
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice50
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Vlasák David2004 Super Stars Most50
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.50
143.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška38
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové38
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 38
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most38
147.Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most33
148.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.28
149.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín25
150.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 20
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR76
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ45
3.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.WJ83
4.Brázda Tadeáš2002 BC 66 IvančiceWJ98
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.WJ98
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2180
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2180
8.Morávek Michal2002 BaC Kladno1970
9.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1390
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1390
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1390
12.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1380
13.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1350
14.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1340
15.Matula Jakub2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1330
16.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1200
17.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1150
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1150
19.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1140
20.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1100
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1100
22.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1050
23.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA950
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.950
25.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno940
26.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.900
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha900
28.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.890
29.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.865
30.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.850
31.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.840
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín840
33.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.800
34.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín780
Oros Marek2003 Super Stars Most780
36.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.775
37.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.740
38.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.730
39.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.725
40.Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín700
41.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 690
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.690
43.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha680
44.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice670
45.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.650
46.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové635
47.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.590
48.Altera Jan2004 BaC Kladno575
49.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná550
50.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.520
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.520
52.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.510
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka510
54.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.500
55.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.475
Matiska David2004 BK ARION PRAHA475
57.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
59.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice460
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.460
Port Jan2003 BK TJ Baník Most460
62.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.445
63.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.420
64.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.410
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA410
66.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná400
67.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.390
68.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA385
69.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka380
70.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha375
71.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton355
72.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII338
73.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 325
74.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha320
77.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.300
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
79.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.270
80.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.250
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.250
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
83.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha245
84.Janáček David2004 BK ARION PRAHA235
85.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA220
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice220
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.220
Schlauch Radek2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.220
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice220
90.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka210
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha210
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha210
93.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.200
94.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava180
95.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
96.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 158
97.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha150
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.150
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Hora Aleš2003 Super Stars Most150
Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek150
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice150
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.150
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Mladý Matěj2002 TJ Sokol Doubravka150
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice150
Vlasák David2004 Super Stars Most150
112.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Kóňa Jan2004 Super Stars Most120
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.120
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha120
118.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 118
119.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha110
120.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.105
121.Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most100
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most100
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha100
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.100
134.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
136.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most68
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.68
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most68
139.Novák Jakub2002 SK Hamr, z.s. 60
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha60
141.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ45
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2480
3.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1800
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1780
5.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1640
6.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1340
7.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1300
8.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1220
9.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.1050
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1050
11.Morávek Michal2002 BaC Kladno940
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most940
13.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava890
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.890
15.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.860
16.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha850
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.850
18.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.830
19.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice825
20.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.800
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.800
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.800
23.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.735
24.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.730
25.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín720
26.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové650
27.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha645
28.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice630
29.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.625
Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.625
31.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice610
32.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
33.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno590
34.Altera Jan2004 BaC Kladno580
35.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha550
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.550
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.550
38.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.530
39.Matula Jakub2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.520
40.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka500
41.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka480
42.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.450
43.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.430
44.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton420
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.420
46.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.400
Oros Marek2003 Super Stars Most400
48.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.390
49.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.375
50.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.360
Port Jan2003 BK TJ Baník Most360
52.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.350
53.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha340
54.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.310
55.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
56.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.270
57.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.260
58.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha258
59.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
61.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.241
62.Matiska David2004 BK ARION PRAHA238
63.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.220
64.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.210
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.210
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 210
67.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín200
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha200
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové200
72.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín180
75.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA168
76.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.150
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.150
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA150
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha150
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 150
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice150
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice150
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha150
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
89.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 133
90.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.120
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha120
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
94.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha110
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA110
96.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka105
97.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín100
Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kretek Tomáš2004 BA Plzeň100
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.100
106.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.88
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany88
109.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 68
110.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha60
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.60
112.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 50
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Novák Jakub2002 SK Hamr, z.s. 50
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná50
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha50
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most50
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ32
2.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ108
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ124
4.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.WJ171
5.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2660
6.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2600
7.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1680
8.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1540
9.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1400
10.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1220
11.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.1150
Šmídová Martina2002 BA Plzeň1150
13.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1100
14.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1000
16.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most980
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.980
18.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové950
19.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 850
20.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.825
21.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 800
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice800
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.800
24.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice780
25.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.753
26.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.740
27.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.700
28.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.690
29.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.650
30.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice648
31.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA600
32.Pálková Tereza2002 Super Stars Most580
33.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most540
34.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.525
35.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka523
36.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.520
37.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.508
38.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče500
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.500
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
41.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.488
42.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň485
43.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.480
44.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.468
45.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.463
46.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.455
47.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice420
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín420
49.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.415
50.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka405
51.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.400
52.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.395
53.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most383
54.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha380
56.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.375
57.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 363
Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.363
59.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.351
60.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.350
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.350
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha350
63.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha338
64.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most330
65.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha326
66.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.325
67.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha313
68.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha280
69.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice260
70.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha250
73.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic249
74.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha240
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.240
76.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.238
77.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most221
78.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.210
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
80.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice200
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub200
82.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 193
83.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.188
84.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.175
85.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka163
86.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most159
87.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany150
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice150
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub150
90.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 135
91.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
92.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Koloničná Hana2002 TJ Sokol Klimkovice120
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
96.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže118
97.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky100
105.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.88
106.Benediktová Klára2005 BA Plzeň68
107.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.63
109.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub60
110.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
116.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.38
119.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha30
120.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice20
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice20
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ49
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ49
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3260
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2820
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2760
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2620
7.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2180
8.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2020
9.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1430
10.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1380
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1380
12.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1350
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1350
14.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1330
15.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1290
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1290
17.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1200
18.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1190
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1190
20.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1150
21.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1000
22.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň980
23.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.975
24.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha950
25.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.940
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.940
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.940
28.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 890
29.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.875
30.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.850
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA850
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.850
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice850
34.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.800
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.800
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.800
37.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha730
38.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka700
39.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice690
40.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.670
41.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.650
42.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.630
43.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.620
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.620
Pálková Tereza2002 Super Stars Most620
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most620
47.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha600
48.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.580
49.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.575
50.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.565
51.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice550
52.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.530
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.530
54.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.528
55.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.520
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.520
57.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha500
58.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.495
59.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.475
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.475
61.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče450
62.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.400
63.Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.380
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice380
65.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice365
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín365
67.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 356
68.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka350
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.350
70.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.338
71.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most320
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.320
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most320
74.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.275
75.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha270
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha270
77.Benediktová Klára2005 BA Plzeň250
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
80.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.225
81.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most220
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.220
83.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic208
84.Koloničná Hana2002 TJ Sokol Klimkovice180
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.180
86.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice150
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
88.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany120
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 120
90.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
92.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka100
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub100
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.100
114.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
116.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice88
117.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice50
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice50
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ35
2.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ81
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2660
4.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2480
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2000
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1780
7.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1460
8.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1140
9.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1100
10.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1050
11.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1040
12.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1000
13.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 990
14.Šmídová Martina2002 BA Plzeň950
15.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha900
16.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové875
17.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.870
18.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.840
19.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.830
20.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.800
21.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.780
22.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.760
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice760
24.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice750
25.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.691
26.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.690
27.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.683
28.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka675
29.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.625
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.625
31.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.620
32.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA600
33.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň588
34.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice580
35.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.575
36.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.570
37.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha550
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče550
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.550
41.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most540
42.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha528
43.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.520
44.Pálková Tereza2002 Super Stars Most500
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha500
46.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most490
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.490
48.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.470
49.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.450
50.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.430
51.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka425
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.425
53.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice420
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín420
55.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.418
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.418
57.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most410
58.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.380
59.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.310
60.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.305
61.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
62.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.275
63.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.268
64.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice260
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.260
66.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 250
67.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha240
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic240
69.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.228
70.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most210
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.210
72.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha200
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.200
74.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 193
75.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.180
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.180
78.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most160
80.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.150
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha150
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.150
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub150
88.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany120
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
92.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha110
93.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.100
103.Benediktová Klára2005 BA Plzeň88
104.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most60
Koloničná Hana2002 TJ Sokol Klimkovice60
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 60
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub60
108.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice50
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.50
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U19 - BrnoC13.01.2019
2GPC U19 - KladnoC13.01.2019
3GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC26.01.2019
41. GPA U19 - Hradec KrálovéA27.01.2019
5GPC U19- otevřený - Praha JeremiC03.02.2019
6GPC U19 - DobruškaC09.02.2019
7GPC U19 - Liberec- VesecC09.02.2019
8GPC U19 - Brno - SlatinaC23.02.2019
91. GPB U19 - OrlováB03.03.2019
10GPC U19- otevřený - Praha HamrC16.03.2019
11GPC U19 - ChropyněC30.03.2019
12GPC U19 - NejdekC30.03.2019
13GPC U19 - Ústí nad LabemC06.04.2019
14GPC U19 - Praha JeremiC07.04.2019
15GPC U19 - KarvináC13.04.2019
16GPC U19- otevřený - Hradec KrálovéC20.04.2019
172. GPA U19 - Brno - SlatinaA05.05.2019
18GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
19GPC U19- otevřený - KladnoC19.05.2019
20GPC U19 - PlzeňC25.05.2019
21GPC U19 - MostC25.05.2019
22GPC U19 - BrnoC26.05.2019
232. GPB U19 - Brno - SlatinaB02.06.2019
24GPC U19- otevřený - Praha VinořC22.06.2019
25OP U19 - Králův DvůrSKP23.06.2019
263. GPB U19 - IvančiceB08.09.2019
27OP U19 - PlzeňSKP28.09.2019
28GPC U19 - MostC29.09.2019
29OP U19 - Český KrumlovSKP05.10.2019
30GPC U19 - Ústí nad LabemC05.10.2019
31GPC U19 - KladnoC06.10.2019
32OP U19 - BrnoSKP12.10.2019
33GPC U19 - Praha ZMC13.10.2019
34OP U19 - HoliceSKP27.10.2019
35GPC U19 - Plzeň- Bílá HoraC10.11.2019
36GPC U19 - VesecC17.11.2019
37GPC U19 - VendryněC23.11.2019
38GPC U19 kvalifikační - ChropyněC30.11.2019
39GPC U19 kvalifikační - PlzeňC01.12.2019
40GPC U19 kvalifikační - Rychnov nad KněžnouC07.12.2019
41OP U19 - Praha HamrSKP07.12.2019
42GPC U19 kvalifikační - České BudějoviceC08.12.2019
43OP U19 - VesecSKP08.12.2019
44GPC U19 kvalifikační - Benátky nad JizerouC08.12.2019
45OP U19 - OlomoucSKP08.12.2019
46MČR U19 - Orlová LutyněMČR15.12.2019
47GPC U19 - PřerovC04.01.2020
48GPC U19 - Praha VinořC05.01.2020
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading